طراحی سایت و قالب وردپرس
  • تاریخ انتشار خبر : شنبه 3 جولای, 2021 | کد خبر : 137178 | نویسنده : فانوس زاگرس |
  •   
  •     سيد ناصر حسيني پور منتخب مردم شهرستان‌هاي گچساران و باشت امروز در نشست كميته برنامه ريزي شهرستان گچساران كه با حضور فرماندار، رئيس سازمان برنامه ريزي و بودجه استان، اعضاي شوراي تامين و روساي ادارات در سالن كنفرانس فرمانداري گچساران برگزار شد، اظهار كرد: امروز برای اولین بار در جمع برادران در نشست […]
  • فانوس زاگرس؛

     

     

    سيد ناصر حسيني پور منتخب مردم شهرستان‌هاي گچساران و باشت امروز در نشست كميته برنامه ريزي شهرستان گچساران كه با حضور فرماندار، رئيس سازمان برنامه ريزي و بودجه استان، اعضاي شوراي تامين و روساي ادارات در سالن كنفرانس فرمانداري گچساران برگزار شد، اظهار كرد: امروز برای اولین بار در جمع برادران در نشست کمیته برنامه ریزی حضور يافتم.

     

    به گزارش فانوس زاگرس ، منتخب گچساران و باشت در مجلس  با تقدیر و تشکر از فرماندار و دیگر روسای ادارات گفت: تشکر می کنم از مردم عزیز که با مشارکت بالا در بحث انتخابات ریاست جمهوری ، میان‌دوره‌ای مجلس و شورای شهر حضور داشتند.

     

    نماينده مردم گچساران و باشت افزود: بنده به اعتقاد قلبي خودم همه دولت ها افتخاراتي داشتند و هم اشكالاتي داشتند نمي شود براي دولت ها سياه نمايي كرد، چرا كه سياه نمايي برای هر دولتی و هر عملكردي سیاهی نمایی برای نظام جمهوری اسلامی است.

     

    حسيني پور ابراز كرد: دولت ها اگر افتخارات داشتند ، مي شود ترسيم كرد كه ريشه اين افتخارات در چه چيزي بوده است.

     

    وي ابراز كرد: اگر دولت آقای خاتمی ، روحانی و احمدی نژاد و ديگر دولت ها به قله ای و نقطه اي از عزت افتخارات رسیده اند ریشه در مدیریت جهادی داشته است.

     

    نماينده مردم گچساران و باشت ادامه داد: اگر مديري هم به جايي رسيده است اين مدير پشت ميزي نبوده بلكه يك مدير جهادي بوده است.

     

    حسيني پور تصريح كرد: همه افتخارات ریشه در همان مدیریت جهادی و انقلابی داشته است.

    وي در ادامه عنوان كرد: اگر در نانو به جايي رسيده ايم و اگر در هسته ای و در سوخت بیست درصدی موفق عمل كرده ايم در شرايطي كه آمريكايي ها و اروپايي ها منع مي كردند و سوخت ۲۰درصدي را نمي دادند این همگی ریشه در تفکر آن سوی مرز ندارد بلکه ریشه در تفكر ما می توانیم دارد.

     

    نماينده مردم گچساران و باشت تصريح كرد: ما صداهاي زيادي از حنجره هاي در دولت هاي مختلف شنديدم كه صداي ما نمي توانيم را از سوي تربيون رسمي به جامعه القا كردند مانند صدايي كه حنجره وزير صنعت و معدن و تجارت در برج ميلاد در روز صادرات بيان شد.

     

    حسيني ابراز كرد: اين صدا ميمون و مبارك نيست ، پس تاكيد من بر اين جمله است که همه افتخارات در همه دولت ها وجود داشته و ریشه در ما می توانیم و مديريت جهادي بوده است.

     

    وي در ادامه اظهار كرد: من که در جمع شما به عنوان مخاطب شما حضور دارم ، معتقدم كه نظام، انقلاب، آرمان شهدا و مکتب حاج قاسم به ما این اجازه داده نمی شود که هر مديري در دولت گذشته در عرصه حاكميت كه يك انسان متعهد است آن مدير با استقرار دولت جديد حتما بايد از گردونه مدیریت خارج شود.

    نماينده مردم گچساران و باشت گفت: بنده اين اعتقاد را ندارم بلكه اعتقاد من بر این است که حتي اگر جرياني در اين كشور حاكم شود و فردي نماينده مجلس و رئيس جمهور شود بايد توانمندی ‌و کارآمدی مدیران را مد نظر داشته باشد حتي اگر به آن راي نداده باشد و من آن را در عمل ثابت خواهم كرد.

     

    حسيني ابراز كرد: هم اكنون مديراني در استان وجود دارند و هنر ما باید این باشد که انسان های كه در اين خط امامي و در اين ريل حركت مي كنند انسان هاي معتدل و متعهدي هستند بايد اين مديران را نگه داشت و خدمت کنند.

    وي در ادامه گفت: مردم واقعا از جناح بندي سياسي راست و چپ ، اصولگرا و اصلاح طلب خسته شده اند و امروز مشكل مردم كارآمدي و ناكارآمدي نيست.

     

    نماينده مردم گچساران و باشت عنوان كرد: بنده از روز شنبه همان گونه که اعلام کرده ام یک سری کارگروه هاييي تشکیل دادم و عملا اين كارگروه ها را وارد دشت مور، ليشتر و خيراباد كردم و برخي را هم رهسپار ادارات كرده ام چرا كه تا كنون ارتباطي با هيچ گونه نهاد و ادراه اي نداشته ام .

    حسيني پور ادامه داد: زمينه اي براي حضور من با مديران وجود نداشته و اين هم بنا به دلايل سياسي رخ نداده است.

     

    وي ادامه داد: ليكن از همان مديراني هم كه بر خلاف بنده و مخالف سياسي من هستند از آنها استفاده كرده ام.

     

    حسيني پور ابراز كرد: من اين مشكلات را در قالب يك برنامه کوتاه مدت ، میانه مدت و طولانی مدت برنامه ریزی کرده ام و به مردم هم گفته ايم كه نیامده ایم که بگویم می خواهم شق القمر کنيم و خيلي از ناشدني ها را شدني مي كنيم اما مي خواهيم يك موجودي انبار داشته باشيم كه چه بايد باشد و چه نيست كه بايد باشد و اين وضعيت را بايد پيدا كنيم چرا نبايد پروژه هاي دشت مور، ليشتر، خيرآباد و غيره داراي مشكلاتي هستند.

    منتخب مردم گچساران و باشت ابراز كرد: يك برنامه و زمان بندي چهل و پنج روزه مشخص كرده ام با يك كارگروه جوان زير چهل ساله همه مسائل و مشكلات شهرستان با همين گروه جهادي و بچه هاي جوان در حال رصد پروژه ها هستيم.

     

    حسيني پور ادامه داد: بسياري از مسائل به كميته برنامه ريزي شهرستان مربوط مي شود و بنده هم نمي گويم هر انچه اعداد و ارقامي كه بيان شده دقيق هستند چرا كه دقيق بودن ارقام و اعداد زماني من مي توانم بگويم كه اين اعداد و ارقام به انچه كه من مي گويم در زمان كارشناسي دقيق بودن آن مشخص مي شود.

     

    وي افزود: من نمی گویم آنچه که تمام اعداد و ارقام صحیح و دقیق است ليكن همان قدر با ارتباطی که داشتم و موضوعاتي كه به من اطلاع داده شده است ومن جمع بندي كرده ام و تمام مشکلات در یک نامه دوازده صفحه ای خطاب به استاندار نوشتم.

     

    نماينده مردم گچساران و باشت گفت: بنده معتقد هستم مديري كه حتي يك روز در يك جايگاهي مسووليت داريد همان روز هم بايد مانند روز اول كه به شما مسووليت داده شد كار كنيد.

    حسيني پور ادامه داد: ادعا مي كنيم قبل از اينكه وارد گچساران بشوم در تهران براي خودم يك مجموعه ۲۰۰نفر داشتم كه در موضوعات مختلف كار تحقيقي انجام دادم و به دوستان نمايندگان مجلس عرض كردم كه بنده مركز پژوهش مجلس دارم البته اين افراد كساني هستند كه در موضوعات مختلف كار مي كنند .

    وي گفت: آن چیزی که همين کارگروه های مردمی من در ارتباط با موضوعات مختلف كار كردند و گزارش دادند و من در آن نامه خطاب به استاندار عرض كردم .

     

    نماينده مردم گچساران و باشت ابراز كرد: براي نمونه به من گفته اند محور گچساران به گناوه به این میزان بودجه داشته اما این پروژه تعطیل بوده است.

     

    حسيني پور گفت: به من گفته اند كه مديران كل در استان در يك سال گذشته در نبود نماينده گچساران را فراموش كرده اند، آقاي فرماندار هم مرتب تاكيد كرده كه راه گچساران از اين طرف است يك سري هم به گچساران بزنيد.

     

    وي افزود: به ما گفته اند كه اين مديران كوتاهي كرده اند كه البته من در جمع شما رسما اعلام مي كنم كه آقای کلانتری استاندار این استان با روی کارآمدن دولت جدید استاندارها تغییر می کنند اما من از ته قلبم به شما مي گويم كه آقای کلانتری انسانی بسيار با تقوا، متعهد ، بزرگ و شریفی هستند.

    نماينده مردم گچساران ادامه داد: بنده هيچ نيازي به آقاي فرماندار ندارم و ايشان هم هيچ نيازي به من ندارد اما آقاي فرماندار هم انسان شریف، متعهدي است.

     

    حسيني افزود: زماني متوجه اين امر شدم كه آقاي اتابك می گوید نماینده فرماندار ربطی به فرماندار ندارد بلکه باید هیات اجرایی آنها را مشخص کنند و اين نشان دهنده آن است كه در اين دولت هم مي شود افرادي مسووليت داشته باشند كه از خدا بترسند و كار را جلو ببرند.

     

    وي ادامه داد: بله گفته اند در نبود نماينده مجلس گچساران ديده نشد و به گچساران ظلم شد اما من برمي گردم و به آن طرح ها كه آقاي استاندار براي انها بودجه تعريف كرده و آن گونه نبوده كه آقاي استاندار گچساران را رها كرده است.

     

    وي اذعان كرد: بودجه استان در پنج سال گذشته ۱۷۸ ميليارد تومان بوده كه با دلار ۳۶۰۰ توماني ارزش آن معادل ۴۹ ميليون دلار در سال ۹۵٫

     

    نماينده مردم گچساران و باشت اذعان كرد: در سال گذشته بودجه استان ۹۳۲ميليارد تومان بوده كه به طور ميانگين با دلار ۲۵ هزار تومان مي شود ۳۷ميليارد دلار است.

     

    حسيني پور گفت: بودجه استان در سال جاري يك هزار و ۴۵۱ ميليارد تومان است كه ۵۶ درصد نسيت به سال گذشته افزايش داشته است.

     

    وي اظهار كرد: با اين آمار و ارقام هيچ بي عدالتي در نبود نماينده به گچساران صورت نگرفته است.

     

    نماينده مردم گچساران و باشت ابراز كرد:تقوا كه در كار باشد نماينده باشد و يا نباشد آقاي استاندار از خدا مي ترسد و دين خود را ادا مي كند.

     

    حسيني پور در ادامه بابيان اينكه ناراحتي و گلايه خودم را نسبت به مديراني كه شهرستان را رها كرده اند را دارم، گفت: قطعا ما همكار خيلي از شما خواهيم بود و قطعا كساني كه خدمت و نوكري به مردم را وظيفه خود مي دانند را در جايگاه اربابي به مرد نگاه نكردند مردم ارباب نمي خواهندچرا كه اگر مردم ارباب مي خواستند انقلاب نمي كردند، مردم نوكر مي خواهند.

     

    وي ادامه داد: هر نماينده مجلس، وزيري كه توهم و تكبر داشت از جايگاه اربابي به مردم نگاه كند زمين خواهد خورد چرا كه خون شهدا آنها را به زمين خواهد زد چرا كه به ازاي هر ميزي خون شهدا ريخته شده است.

     

    منتخب مردم گچساران و باشت تصريح كرد: قطعا هر دو هفته اي يك بار پروژه ها را رصد خواهم كرد و وارد كار خواهم شد و بر اطلاعات و آمار مسلط خواهم شد.

     

    حسيني پور اذعان كرد: انساني نيستم كه در جايگاه منتخب مردم بيايم و به نظر كارشناسان توجهي نداشته باشم چرا كه بدون نظر كارشناسي را در سالهاي قبل تجربه كرده ايم.

     

    وي گفت: متاسفانه اتفاقات ناميموني در دوران برخي ها اتفاق افتاده كه برخي ها بدون در نظر گرفتن كار كارشناسي ريز شده بر پروژه ها كه اين كار ناخوشاينده بوده است.

    منتخب مردم گچساران و باشت اذعان كرد: در بحث جاده باباكلان در فاز يك و دو كه كار خوابيده و اعتباراتي تخصيص داده نشده است و يا در بحث شبكه هاي آبياري نكاتي هستند كه به استاندار اطلاع داده شده است.

     

    حسيني پور اذعان كرد: در بحث بيمارستان ها كه نبود بالگرد و اوژانس هوايي موضوعي است كه مورد توجه قرار گرفته است.

     

    وي گفت: در يك سال گذشته نماينده سابق خيلي تلاش ها صورت دادند كه اين پروازها صورت بگيرد.

     

    نماينده مردم گچساران ادامه داد: در بحث بيمارستان نرگسي كه ۹۴ درصد پيشرفت فيزيكي داشته و نيم درصد كار شده حالا هم مي گويند كه بيمارستان نرگسي بايد جايگزين بيمارستان شهيد رجايي شود.

     

    وي بيان كرد: بيمارستان شهيد رجايي بايد بماند چرا كه اين بيمارستان به خاطر ۴۵۰ ميليون تومان بدهي و ۵۰۰ ميليون كار فاضلاب مانده است .

     

    حسيني پور خاطر نشان كرد: در ارتباط با ديگر موضوعات از جمله آبياري اراضي كشاورزي، زهكشي، مزارع، باغات، اين موضوعات در قالب يك نامه به استاندار ارائه شده است.

     

    نماينده مردم گچساران و باشت ابراز كرد: بسياري از اعتبارات به پروژه هاي با پيشرفت فيزيكي ۷۰درصدي تخصيص داده شده است كه آقاي شهابي برخي از پروژه ها بيش از ۹۰درصد پيشرفت فيزيكي دارند انتظار داريم كه اين اعتبارات به پروژه هاي با پيشرفت فيزيكي بيش از ۹۰درصد اختصاص داده شود.

     

    در ادامه اين نشست سعيد گندمكار رئيس اداره راه و شهرسازي گچساران در خصوص توزيع اعتبارات اظهار كرد: آقاي حسيني حقيقتا من نيروي شما نبودم و در انتخابات طرفدار شما نبودم.

     

     وي ادامه داد: اكنون كه پاي صحبت‌هاي شما نشسته‌ام ، عقايد من تغيير كرد چرا كه در اين نشست بيان كرديد كه مردم از چپ و راست ، اصلاح طلب و اصولگرا خسته شده اند.

     

     رئيس اداره راه و شهرسازي افزود: مشكل تونل ديل گاز نيست بلكه اعتبارات است.

     

     گندمكار اذعان كرد: قرار داد تونل ديل ۲۵۰ميليارد تومان است كه تاكنون ۶۰ميليارد تومان كار شده و ۲۵ميليارد تومان مطالبات آن است كه انتظار مي‌رود به اين پروژه اعتباراتي تزريق شود./فارس

     

    انتهای خبر/
    -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
    3 نظر برای “منتخب گچساران و باشت در نشست كميته برنامه ريزي شهرستان گچساران : برخی مدیران کل گچساران را فراموش کردند/هیچ بی عدالتی در بحث بودجه شهرستان رخ نداد+تصاویر”
    1. مطلب جالبی بود و موفق باشید

    2. باوی گفت:

      بشین جون خوت سر جات بل تا و بدبختی خومو بنالیم متخصصش چی سیمو نکه تو خو کامل من فیلمی 🙏🙏🙏🙏🙏


    
    امروز چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰
    • تـــازه ترین خبرها
    • پـــربازدیدترین ها
  • الزام مبلغان به سخنرانی درباره «فرزند آوری»
  • چرایی احداث دیوار مرزی بین ترکیه و ایران
  • توصيف آقايان از انقلابي بودن چيست؟
  • طرحی برای پاسخ‌گو كردن دستگاه‌های اجرائی
  • نباید بهانه‌ای برای استمرار تحریم داد
  • هشدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی : طی هفته ها و روزهای آینده تخت های بیمارستانهای کهگیلویه و بویراحمد از بیماران کرونایی اشغال خواهد شد و تعداد مرگ و میرهای روزانه نیز دو رقمی می شود
  • از چه کشور دیگری ممکن است کسی به مغولستان مهاجرت کند؟ 
  • افتتاح و آغاز پروازهای شرکت هواپیمایی پارس ایر در گچساران +تصاویر
  • دادستانی سوئد کیفرخواست نوری را صادر کرد
  • انتصابات جدید در کهگیلویه و بویراحمد+جزئیات
  • الهه هیکس فعال حقوق بشر یا همکار اطلاعاتی؟
  • ساعت کاترپیلار از سورن گالری با ضمانت اصل بودن بخرید
  • رانش در قلل دنا/ کوهنوردان از صعود به قله‌های مرکزی و غربی خودداری کنند
  • مجلس پرونده روحانی را به قوه قضائیه فرستاد
  • دغدغه اصلی مجلس اینترنت است نه مشكلات مردم
  • در همچنان بر همان پاشنه می‌چرخد
  • انتخابات معنا و مفهوم خود را از دست داد
  • آمریکا در انتظار توافق، آماده برای تحریم
  • همه شریک وضع موجود هستند
  • شهروندان در گیركم آبی و خاموشی‌های نابهنگام
  •