طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۷ دی, ۱۳۹۷ | کد خبر : 90349 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛     روز گذشته خبر محکومیت قضایی برخی مدیران و مسولین و کارمندان در کشور توسط غلامحسین محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضاییه اعلام شد.   به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، در میان  اسامی اعلام شده از سوی قوه قضاییه  از استان کهگیلویه و بویراحمد نیز چند محکوم قضایی از […]

  فانوس زاگرس؛

  فانوس زاگرس؛

   

   

  روز گذشته خبر محکومیت قضایی برخی مدیران و مسولین و کارمندان در کشور توسط غلامحسین محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضاییه اعلام شد.

   

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، در میان  اسامی اعلام شده از سوی قوه قضاییه  از استان کهگیلویه و بویراحمد نیز چند محکوم قضایی از جمله شهردار اسبق دوگنبدان و برخی مدیران اسبق شهرداری ،جعفر گوهرگانی معاون اقتصادی استاندار و تاج الدینی مدیرکل کنونی جهاد کشاورزی استان  وجود داشت.

   

  روابط عمومی  استانداری  در مورد خبر حکم قضایی معاون استاندار توضیحاتی به شرح ذیل منتشر کرده است:

   

  بسم الله الرحمن الرحیم

  روز گذشته بنا به آنچه در اخبار و رسانه های کشور انعکاس یافت، در نشست خبری سخنگوی محترم دستگاه قضایی اسامی افرادی را با اتهام مالي و فساد اقتصادي اعلام کرد که در این میان نام آقای “دکتر جعفر گوهرگانی “معاون فعلی هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد، که در این خصوص نکاتی قابل ذکر است:

   

  ۱- پرونده مربوط به استخدام و بکارگیری نيرو توسط دكتر گوهرگاني در سازمان جهاد كشاورزي در سالهای ۹۳و ۹۴ _ زمان مدیریت ایشان در آن سازمان – بوده و ارتباطي با معاونت فعلي مشاراليه در استانداری کهگیلویه و بویراحمد نداشته و براین اساس ذکر عنوان معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد به عنوان متهم جفا به این مجموعه ومدیران و پرسنل زحمت كش و خدوم آن است. لازم به ذكر است ايشان در نیمه دوم سال ۹۶ و آنهم پس از اخذ استعلامات قانونی لازم به سمت معاون استاندار منصوب شده است.
  ۲- به نظر مي رسد ذکر عنوان مجرمانه اتهام مالی و فساد اقتصادي در پرونده اي كه به زعم دستگاه محترم قضا موضوع آن جذب نيرو و استخدام بوده متناسب نبوده و مطرح شدن آن در کنار مفسدین اقتصادی باعث بروز شائبه های بسیاری شده است و در استان کوچکی چون کهگیلویه و بویراحمد، با بافت خاص اجتماعی،فرهنگی و قومي ، هزینه جبران ناپذیر آبرویی و اعتباري سنگینی برای نامبرده و خانواده اش و همچنین دیگر مسئولان استان در پي داشته است.

  اگر چه این پرونده در هیئت تخلفات اداری نهاد ریاست جمهوری بررسی و رأی به برائت آن نيز صادر شده است.
  ۳- یکی از مهمترین رویکردها و سیاستهای استاندار فعلی کهگیلویه و بویراحمد در دولت دوازدهم مبارزه با فساد،تبعیض،قوم گرایی و استخدامهای بی ضابطه بوده و نماینده ارشد دولت پرچمدار این جریان محسوب می شود و همچنان در این مسیر گام بر می دارد و از زمان حضور ایشان کمترین تخلفات مالی و اداری در استان صورت گرفته است.

  در پایان برای تمامی خدمتگزاران صدیق نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آرزوی صحت و سلامت از درگاه خداوند لایزال مسآلت می نماییم.

   

   

  روابط عمومي استانداری كهگيلويه و بوير احمد

   

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  14 نظر برای “توضیحات استانداری کهگیلویه و بویراحمد در مورد خبر محکومیت قضایی جعفر گوهرگانی”
  1. گچساران گفت:

   هیچکس حرف راست نمی زنه سیاست خیلی کثیفه

   0

   2
  2. باسلام؛شایدآقای گوهرگانی یکی ازمدیران استانی منصوب شده وسفارشی آقای تاجگردون باشدکه نسبت به مدیران دیگر تخلف کمتری دارد! اگردرحقیقت تمامی مدیران سفارشی ومنصوبین آقای تاجگردون رادرست وبدون اغماض و دخالت ایشان بررسی نمایندمتوجه خواهند شدکه حدائقل ۸۰درصدآنان تخلفاتشان به مراتب خیلی بیشترازاین افرادی هستندکه نام برده شد؛ بابررسی دقیق تر و بدون اعمال نفوذ اگرعملکرد و بی نظمی های مدیریتی و مالی آقای تاجگردون راپیگیری نمایند،اثبات میشود که تمامی این تخلفات وبی نظمی های مالی و اداری با اطلاع ؛خواست واراده ایشان صورت میگیرد! و قطعا” شخص وی دراین موارد بیشتر ازفاعلین منتفع و ذینفع است! پس محکمه قضائی برای اجرای عدالت ؛ لطفا” به پرونده وعملکردضعیف ونادرست ایشان که استانی نیست بلکه کشوری هم میباشدبدون اغماض ورود نموده و اقدام شایسته نماید./

   1

   1
  3. باوی گفت:

   ایشون تخلف کرده باید تاوان اون را پس بده . استخدام فله ای نتیجه اش ازاین بدتر خواهد شد در جهان آخرت درد و زجربیشتری خواهد داشت حق انسان های مظلوم را ضایعه کرده .

   2

   2
  4. شهروند گچساران گفت:

   با سلام
   ویشنهاد می گردد استانداری محترم برای حفظ آبرو‌و حرمت ایشان چون در استان‌و شهر کوچکی هستیم یک لوح تقدیر تهیه و از خدمات ایشان قددرانی شود.
   اختلاس و تملک اموال دولتی که جرم خاصی محسوب نمی شود . استخدام خازج از ضوابط هم که مشکلی ندارد .
   باسپاس

   6

   3
  5. کاظم محمدیان گفت:

   تادستگاه قضابه نتیجه نرسد رای نمیدهد رای داده رایش هم قابل اعتماداست وقابل احترام است چرا ردمیکنید کسی که رد کنه شریک جرم گوهرگانیست فرار روبه جلو نکنید

   1

   3
  6. حیدر گفت:

   شلاق خوردن برای نان دادن به چند خانواده افتخاراست ودکترگوهرگانی شلاق افتخاررا می پذیرد.

   3

   2
  7. ناشناس گفت:

   واااي بر مملكتي كه در اون حكم دستگاه قضارو مسيولان قبول ندارند. شما يا معاقديد دستگاه قضا خاطي هست و يا خودتون شريك خطاي گوهرگاني هستيد. در اين مملكت ررو بايد گل گرفت.

   1

   2
  8. ناشناس گفت:

   گذر زمان وجابجایی افراد باعث رفع اتهام ومحکومیت افراد نمیشود
   محکومیت مالی وبی عدالتی وتبعیض اگر انجام گرفته خیلی تفاوتی باهم ندارند
   حق کشی، حق یکی را به کسی دیگری دادن. بدون ضابطه آیا جرم کمی است؟!؟
   یکی ۱۰۰۰سکه طلا دستبرد کرده متناسب با جرمش عقوبت میبیند
   دیگری ازموقعیت کاربش سو استفاده می کند باید جزای رفتارش راهم به تناسب جرمش متحمل شود
   فردی که مسولیت دولتی داشته و تخلف کرده نه تنها کسی یا کسانی راتضییع حقوق نموده بلکه اعتبار سیستم اداری و دولت را درنگاه جامعه ومردم کدر وجریان نموده است ….

   2

   1
  9. علی گفت:

   اگه صلاح میدونید جابجاش کنید !!!

   1

   1
  10. مجید گفت:

   ای کاش همه دکتر گوهرگانی بودند …

   1

   1
  11. دوگنبدانی گفت:

   یعنی می فرماییدمحسنی اژه ای پاکدست، اشتباه کرده عبارت عنوان مجرمانه اتهام مالی وفساد اقتصادی رو بکار برده!؟نعوذبالله.ضمنا معیار انتخاب مسوولین برای پست درمعاونت اقتصادی چیست؟کسی که در جهاد مشکل داشته چطور استاندار پاکدست قبول کرده.البته مدیون هستین اگه فکر کنید استاندار در انتخاب معاونین مستقل نیست.

   0

   1
  12. جمال گفت:

   واقعا باید تاسف خورد به حال روابط عمومی و بقیه که چنین مطلبی میزنند.حمایت بکنید .ولی اون دنیا که شما اعتقاد ندارید مردم گلویتان را…..

   1

   0
  13. ناشناس گفت:

   شرم دارد که چنین قضاوتی در مورد چنین انسانهای پاکی دارید از خدابترسید ای مردم چرا چشمتان را بسته اید وخود را کور می پندارید قضاوت بدون فکر عقل نکنید

   0

   0

  
  امروز دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • خروج گندم از شهرستان بویراحمد ممنوع شد
 • با تمام وجود غمگینم ، مثل زنی که نمیدانست زن بودنش را…
 • ﻋﺮﻭﺱ گچساران ﺩﺭ ﺁﺗﺶ ﺳﻮﺧﺖ، و میسوزد+تصاویر
 • اظهارات استانداران سابق و جدید کهگیلویه و بویراحمد در مراسم تودیع و معارفه / احمدی: هر جا مسئولیتی داشته باشم کارگزار مردم کهگیلویه و بویراحمد خواهم بود/کلانتری: آویزان کسی نبوده ام
 • استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد:آویزان کسی نیستم/سرباز رهبری هستم
 • اتخاذ تاکتیک جدید از سوی “سید قدرت”
 • واکنش سید قدرت الله حسینی به قدرت الله بیعت اصل
 • کارهای بزرگ دیگران را حقیر جلوه دادن و کارهای کوچک خود را شق القمر ، جای گله مندی از نماینده است
 • “چرا زینل زاده؟”
 • گزارشی از مراسم تکریم و معارفه استاندار کهگیلویه و بویراحمد/تاجگردون:کلانتری لرتر از آقای احمدی است/غلام محمد زارعی:همدلی بی سابقه ای بین نمایندگان استان بوده است/عدل هاشمی پور:رقابت بین نمایندگان استان سیاسی نیست+تصویر
 • روایت مدیرکل بحران کهگیلویه و بویراحمد از ۱۰ روز جست‌وجو برای یافتن پیکر جوان غرق شده در رودخانه بشار
 • لزوم برخورد با عاملان یا آمران در پرونده های متهمان اقتصادی 
 • استانداری که حتی حاضر نشد خانواده اش را در یاسوج سکونت دهد
 • روایت مدیرکل بحران کهگیلویه و بویراحمد از ۱۰ روز جست‌وجو برای یافتن پیکر جوان غرق شده در رودخانه بشار
 • تصمیم عاقلانه و زیرکانه برای “اردلان زینل زاده
 • واکنش فعال سیاسی گچساران به جشن محله سادات
 • ادامه آتش سوزی در کوههای لنده و کندی عملیات اطفای حریق +تصاویر
 • یادداشتی بر تحرکات انتخاباتی در کهگیلویه و بویراحمد
 • زمان و مکان آئین تودیع و معارفه استاندار کهگیلویه و بویراحمد با حضور وزیر کشور
 • نماینده بویراحمد و دنا:تمام تلاش خود را برای پیدا کردن جوان غرق شده در رودخانه بشار بکار خواهیم بست
 •