طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۴ خرداد, ۱۳۹۸ | کد خبر : 99471 | نویسنده : sajad |
 •   

  مدیرعامل باشگاه لیگ برتری هندبال فرازبام‌ خائیز دهدشت با تاکید بر اینکه از بی‌مهری‌ها در کهگیلویه خسته شده‌ام، می‌گوید: تمام وعده‌های داده شده توخالی بودند.   به گزارش فانوس زاگرس، با توجه به‌‌ فرا رسیدن دور جدید رقابت‌های لیگ‌ برتر هندبال کشور در کمتر از یک‌ ماه آینده و اهمیت آماده‌ سازی و نیز جذب‌ […]

  فانوس زاگرس؛

  مدیرعامل باشگاه لیگ برتری هندبال فرازبام‌ خائیز دهدشت با تاکید بر اینکه از بی‌مهری‌ها در کهگیلویه خسته شده‌ام، می‌گوید: تمام وعده‌های داده شده توخالی بودند.

   
  مجید پارسایی: از بی‌مهری‌ها در کهگیلویه خسته شده‌ام؛ تمام «وعده‌ها» توخالی بودند

  به گزارش فانوس زاگرس، با توجه به‌‌ فرا رسیدن دور جدید رقابت‌های لیگ‌ برتر هندبال کشور در کمتر از یک‌ ماه آینده و اهمیت آماده‌ سازی و نیز جذب‌ بازیکنان‌ جدید و از همه مهمتر جذب‌ اسپانسر برای هر یک از تیم‌های شرکت‌کننده اما در روزهای‌اخیر به‌ یکباره شایعه‌ کناره‌گیری باشگاه‌ فرهنگی‌ ورزشی خائیز‌ دهدشت از رقابت‌های لیگ‌ برتر هندبال‌کشور فضای‌ رسانه‌ای استان را پر کرده و این شایعه تاحدود بسیار زیادی بر جو عمومی شهرستان کهگیلویه و طرفداران پرشور این تیم تأثیر گذاشته است.

   

  تیم‌ فراز بام‌ خائیز دهدشت در سال‌های‌ اخیر با بهره‌گیری از نیروهای‌ جوان، با انگیزه و بی‌ادعا و نیز بدون از حمایت نهاد‌ها و ارگان‌های‌ دولتی تنها به پشتوانه‌ شخصی مجید پارسایی مدیر عامل این تیم توانسته از پایین‌ ترین سطح کشوری به بالاترین سطح آن رشد کرده و در هر‌سه رده تیمی خردسالان، جوانان و بزرگسالان مقام‌های ارزشمند زیادی کسب نموده و به سطح اول هندبال کشور راه پیدا کند و علاوه بر مطرح‌کردن ورزش‌ هندبال شهرستان‌ کهگیلویه در سطح اول کشور سبب تحول و افزایش‌انگیزه در جوانان این منطقه‌محروم کشور شده و روحیه‌ خواستن توانستن است را در این استان زنده کند.

   

  در جدیدترین اظهار‌نظر از سوی مسئولان تیم فرازبام‌ خائیز‌ دهدشت و نیز مدیرعامل این باشگاه در روزهای اخیر، شایعه انتقال باشگاه فرازبام به شهرستان‌ بهبهان قوت‌ بیشتری گرفته و حتی در این‌ میان توافقاتی با مدیران ورزشی و مسئولان شهرستان بهبهان مبنی بر انتقال این باشگاه در روزهای اخیر انجام شده است.

   

  احتمال وقوع چنین موضوعی از‌یک‌ سو سبب تضعیف روحیه‌ ورزش‌ دوستی و ورزش‌ طلبی جوانان این شهرستان و از سویی دیگر نابودی‌ عزت‌ ورزشی شهرستان‌ ورزش‌ خیز کهگیلویه را در پی خواهد‌ داشت و ضروری‌ است که فرماندار کهگیلویه به‌ عنوان مقام‌ عالی‌ دولت در شهرستان و نیز نماینده‌کهگیلویه‌ بزرگ در مجلس شورای‌ اسلامی و حتی مسئولان و مدیران‌ ورزشی شهرستان قبل از آنکه این‌ شایعه به حقیقت بپیوندد، در سریع‌ترین زمان ممکن تدبیری درست و به‌ موقع بیندیشند تا کار به اما و اگرها در روزهای آخر کشیده نشود و شاهد نابودی روحیه‌ ورزش‌ دوستی  هزاران جوان این دیار قهرمان‌خیز نباشیم.

   

  مدیرعامل باشگاه فرازبام‌خائیز دهدشت در گفت‌و‌گو با تسنیم اظهار داشت: شب‌گذشته با مدیران و مسئولان شهرستان‌ بهبهان جلسه داشته و حتی در این‌زمینه نیز توافق‌ نامه اخلاقی امضا کردیم و مطمئن‌ باشید که تیم فرازبام خائیز به شهرستان بهبهان انتقال داده می‌شود.

   

  مجید پارسایی افزود: بیش از ۶سال صادقانه و  وجود در این شهرستان کار فرهنگی و ورزشی انجام دادم اما تا به‌ امروز در این شهرستان هیچ‌گونه استقبالی از من و فعالیتم نشده و جز وعده دروغ چیز دیگری ندیدم.

   

  وی با اشاره به تلاش‌های استاندار‌ سابق در زمینه جذب‌ اسپانسر برای باشگاه فرازبام‌ خائیز‌ دهدشت تصریح کرد: تا به امروز علیرغم تمام تلاش‌های شخص استاندار اما هیچ‌ شرکتی و هیچ‌ سرمایه‌گذاری برای حمایت از ورزش کهگیلویه‌ و‌ بویراحمد گامی برنداشته و همچنان‌  وضعیت به‌ همین‌ منوال ادامه دارد.

   

  پارسایی ادامه‌ داد: هیچ فردی حاضر نیست که در این استان از ورزش حمایت کند و این استان و حتی شهرستان مدیران‌کشوری زیادی دارد اما هیچ‌ یکی از آنها در این مسیر پیش قدم نیستند و صندلی‌ مدیریتی خودشان را با چیزی عوض نمی‌کنند.

   

  وی با اشاره به بی‌مهری‌ها و عدم‌حمایت و استقبال از ورزش‌قهرمانی در کهگیلویه گفت: با توجه به اینکه در تمام رده‌های سنی برای ورزش‌ قهرمانی بستر سازی کرده و آن را به یک رده سنی خاص معطوف نکردیم، اما تاکنون از کار ما و خود ما استقبالی نشده و احساس‌ کردیم اگر به این‌ روند بیشتر از این ادامه دهیم همان بضاعت موجود را نیز از دست می‌دهیم.

   

  وی‌ افزود: باشگاه فرازبام‌ خائیز در تمام رده‌های سنی صاحب عناوین کشوری بسیاری است و به‌ لحاظ قدرت و محبوبیت در تمام کشور زبانزد و حرف‌های زیادی برای گفتن دارد، در این‌بین حس‌کردیم دوستانی که داریم نیز کم‌کم به ما حسادت‌ می‌کنند و به‌همین خاطر تصمیم گرفتیم با انتقال باشگاه به خارج از شهرستان و استان حداقل همین اندک دوستانمان را نیز حفظ کنیم.

   

  مدیرعامل باشگاه فرازبام خائیز در ادامه با اشاره به وجود مشکلات‌مالی عنوان کرد: تمامی هزینه‌های باشگاه را به‌طور شخصی تأمین نموده و سال گذشته ۱۳ میلیارد ریال برای باشگاه و ورزش‌شهرستان هزینه کردم، میزان درآمد من مگر چقدر است که بخواهم ۱۳ میلیارد‌ریال آن را صرف یک کار عام‌المنفعه بکنم.

   

  وی افزود: تمام کسانی که تا به امروز درخصوص حمایت از ورزش‌کهگیلویه و باشگاه‌فرازبام وعده داده بودند همه آنها دروغ‌گفته و تمام وعده‌هایشان توخالی بوده است.

   

  پارسایی با اشاره به قانون در حمایت از بخش‌خصوصی در چارچوب نظام اسلامی گفت: به‌عنوان بخش‌خصوصی به مقوله‌ورزش که یک‌کار اخلاقی است ورود کرده و انتظار حمایت داریم، قرار‌نیست بخش‌خصوصی مایحتاج و هزینه‌های خود را برای یک‌هدف بزرگ که همه از آن سهم می‌برند، به‌تنهایی تأمین کند.

   

  وی ادامه داد: در طی این ۳ شبانه‌روز که به انتقال باشگاه به خارج از شهرستان تصمیم گرفتیم، تک‌تک جوانان و نوجوانان و ورزش‌دوستان این شهر با بنده تماس گرفتند و آن‌چنان اشک‌ریختند و التماس‌کردند که دل‌سنگ برای آنها آب می‌شود.

   

  وی عنوان کرد: در این مسیر‌ سخت و پر پیج و خم یک‌جایی دیگر انسان خسته می‌شود و دیگر نمی‌تواند ادامه دهد و تصمیم می‌گیرد که برود، من امروز از این‌همه بی‌مهری در کهگیلویه خسته شده و بنا به بی‌مهری‌ها تصمیم گرفتم از وطن‌خود ترک‌دیار کنم.

   

  پارسایی تصریح کرد: حالا که تصمیم به خروج باشگاه از شهرستان شدم به این‌معنی نیست که بهبهان مدینه‌ فاضله و سرزمین آرزوهاست، نه اینطور نیست اما بالاخره در آن‌ شهر نسبت به ورزش‌ قهرمانی توجه‌ بیشتری می‌شود و به‌صورت خاص به آن اهمیت می‌دهند.

   

  وی با اشاره به قدرنشناسی برخی از بازیکنان شهرستانی تیم فرازبام گفت: بازیکنان شهرستانی همین که در یک یا دو میدان در کنار ملی‌پوشان تیم فرازبام پا به‌میدان گذاشتند، احساس غرور کرده و مطالبه‌گر می‌شوند و انتظار دارند همان میزان دستمزدی که به یک ملی‌پوش هندبالیست داده می‌شود به آنها نیز همین‌میزان دستمزد داده شود.

   

  مدیرعامل فرازبام ادامه داد: ما یک‌کار بزرگ فرهنگی انجام دادیم، نام کهگیلویه و شهردهدشت در طول فصل اخیر لیگ‌ برتر هفته‌ای یک‌بار از آنتن شبکه‌ سه گفته شده و زیرنویس می‌شد، این خود بزرگترین افتخار برای استان و شهرستان بوده است.

   

  وی با اشاره به نقش مدیران‌کشوری کهگیلویه و فرزندان  شهرستان در توسعه‌ و پیشرفت کهگیلویه تصریح کرد: مدیران‌کشوری کهگیلویه مؤظف هستند حق‌شهروندی خود را برای توسعه‌  شهرستان ادا کرده و از انجام هرکاری کوتاهی نکنند، کهگیلویه به تلاش و حمایت فرزندانش بزرگ می‌شود.

   

  پارسایی خاطرنشان کرد: ورزش‌ قهرمانی در این شهرستان سبب کاهش‌ جرم‌ و‌ جنایت شده و چنانچه روزی همین ورزش‌ هندبال و تیم فرازبام‌ خاییز در این شهرستان وجود نداشته باشد که برای دوساعت جوانان این شهر را دور هم جمع کند، آن‌وقت باید به آمار جرم‌و‌جنایت در این شهرستان نگاه کنیم.

   

  حضور تیم فرازبام‌خائیز دهدشت در رقابت‌های لیگ‌برتر  هندبال‌کشور در سال‌گذشته، شور و اشتیاق خاصی به این شهر بخشیده و روح ورزش‌دوستی و قهرمان‌پروری را باز دوباره در این دیار زنده کرده بود، شور و شوق و تشویق‌های نوجوانان و جوانان در کنار بزرگترها و اشتیاق‌ خاص بانوان برای حضور در ورزشگاه در رقابت‌های سال‌گذشته آن‌چنان مردم این مرزو بوم را سرزنده کرده بود که حتی دیدارهای تیم‌های‌ رقیب توسط اهالی این شهر با جدیت‌ خاصی پیگیری می‌شد و برد و باخت حریفان مردم را تحت‌تأثیر قرار می‌داد.

   

  بعداز سالیان طولانی و تلاش‌های بسیار زیاد جوانان با انگیزه این شهر، کهگیلویه توانسته است خود را میدان‌دار رقابت‌های کشوری کرده و روحیه امید به‌ زندگی را به مردم این دیار هدیه کند، امیدواریم که مدیران و نخبگان، دلسوزان، ورزش‌ دوستان و همه کسانی‌ که دل در گرو کهگیلویه بزرگ سرزمین آوازه‌های مادری خود دارند تدبیری اندیشیده و با یک‌ تعامل درست و اصولی مانع از کناره‌گیری فرازبام‌ خائیز از لیگ‌برتر و یا انتقال این‌ تیم به شهرستان دیگری شوند و اجازه ندهند عزت‌‌ و غرور ورزشی کهگیلویه لگدمال شود.

   

  انتهای خبر/
  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  نظرات در مورد » “مدیرعامل باشگاه لیگ برتری هندبال فرازبام‌ خائیز دهدشت:از بی‌مهری‌ها در کهگیلویه خسته شده‌ام”

  
  امروز دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • آتش بی مسئولیتی و بی توجهی بر پیکر زخمی زاگرس
 • ناکافی بودن ۳۰۰دستگاه دمنده برای مهار آتش سوزی جنگلهای استان کهگیلویه و بویراحمد
 • جلسه و حواشی ناتمام شورای شهر یاسوج ؛ جلساتی که با تنش شروع و با دعوا پایان می یابد+جزئیات و تصاویر
 • کرونا در کهگیلویه و بویراحمد/گچساران و باشت بیشترین مبتلایان را دارند
 • اهمیت پخش مویرگی در صنعت پخش
 • چه دوربین هایی مناسب پلاک خوانی هستند؟
 • چه کولر گازی برای چه متراژی مناسب است؟ 
 • تشکیل پرونده برای عاملان آتش سوزی کوه دیل در گچساران
 • صنعت و معدن سکوی جهش تولید در کهگیلویه و بویراحمد
 • روز قلم
 • افزایش قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد/۸ فوتی کرونا در گچساران
 • کرونا در کهگیلویه و بویراحمد؛اظهارات فرماندار بویراحمد و شهردار یاسوج درباره عدم رعایت پروتکل های بهداشتی
 • حضور نماینده بویراحمد و دنا در جمع مردم روستاهای سپیدار+تصویر
 • انهدام باند سارقان احشام در کهگیلویه و بویراحمد
 • طبیعت ،تاریخ و فرهنگ استان کهگیلویه و بویراحمد+تصاویر
 • آمار قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به بیست نفر رسید
 • افزایش ۲۰ درصدی کرایه‌ تاکسی در شهر یاسوج
 • زمان نهایی تعیین و تکلیف اعتبارنامه تاجگردون در مجلس مشخص شد
 • خلاصه مصوبات جلسه اضطراری کووید۱۹ در گچساران
 • در نشست اضطراری شورای سلامت در گچساران مطرح شد ؛ شمار افراد مبتلا به کرونا در گچساران  به چهار برابر رسیده/یزدانپناه :استان کهگیلویه و بویراحمد وارد پیک دوم بیماری کرونا شده است+تصاویر
 •