طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۲ خرداد, ۱۳۹۸ | کد خبر : 98815 | نویسنده : sajad |
 •   

    نماینده کهگیلویه بزرگ در جمع برخی از اقشار مردم اظهار کرد:زیرساخت ها در شهرستان باید فراهم گردد،اگرچه دراین استان و شهرستان های ما کسی دنبال این کارها نیست ولی من باید مبارزه کنم و بسازم  تا این فرهنگ درست شود. عدل هاشمی پور عنوان کرد:باوجودی که می دانم بابت کارهای عام المنفعه صدمه می […]

  فانوس زاگرس؛

   

  نماینده کهگیلویه بزرگ در جمع برخی از اقشار مردم اظهار کرد:زیرساخت ها در شهرستان باید فراهم گردد،اگرچه دراین استان و شهرستان های ما کسی دنبال این کارها نیست ولی من باید مبارزه کنم و بسازم  تا این فرهنگ درست شود.

  عدل هاشمی پور عنوان کرد:باوجودی که می دانم بابت کارهای عام المنفعه صدمه می خورم ولی دنبال ان را سفت و محکم می گیرم.

  هاشمی پور با اشاره به برخی از پروژه های شهرستان گفت:چون اسم هاشمی در کنار این دولت،مردم و نظام است انگار اصلا هیچکدام نیست،نه فسفات هست نه پتروشیمی است اصلا هیچ نیستند!


  وی افزود:اینجا نیز در این شهرستان به سلامتی اقای استاندار،۶ ماهی یک فرماندار دارد،این چه فرهنگ و اوضاعی است،چرا جلسه استانداری را ترک کردم، یک روز قبل آن دعوا کرده بودم با اقای استاندار،گفتم بغچه خود را جمع کنید بروید دیگر!

  چه دارید در این استان می کنید،خودش مدیر پروازی است از این طرف می گویند مدیر پروازی ممنوع،خانه خودش تهران است این طوری نمی شود که نصف وقت خود را در هفته در تهران است!

  نماینده کهگیلویه بزرگ ادامه داد:ما فقط درست شده ایم که غیر بومی پرست باشیم،
  قدر بچه های خودمان را نمی دانیم،نخبه کشی و فرار از همدیگر،همدیگر را می زنیم،
  ولی کت و شلوار شیک از تهران بیاید می گوییم همین پیغمبر است!

  عدل هاشمی پور بیان کرد:نصف مردم چرام می روند در گچساران رای می دهند،یعنی چه،ایا این مردانگی است،زانو می زنیم برای دیگران تاحفظ شویم و پست به ما دهند،به خاطری که در جایی از ما دفاع شود،زانو می زنیم عین برده و دیگران را می پرستیم،یعنی چه؟تعصب داشته باشید نسبت به منطقه خودتان!

  نائب رئیس کمیسیون انرژی در مجلس با اشاره به جلسه بررسی اسیب های اجتماعی بخش دیشموک در استانداری گفت:میر محمدی،مدیر کل امور اجتماعی استانداری گفت۶۰۰ میلیون تومان دادیم به کهگیلویه،در حالی که فرماندار می گوید،یک ریال نیامده است،به استاندار گفتم بنده به عنوان یکی از نیروهای نظارتی مجلس باید ببینم ۶۰۰ میلیون کجا رفته،الان دنبال ۶۰۰ میلیون هستم!

  هاشمی بیان کرد:یک میلیارد و نیم عوارض گرفتم از زنگه دادم به شهرداری لیکک برای اولین بار،اسم عدل هاشمی را یک بار ار نبرد،من را در کنار خودش نمی داند،ایا این انصاف است،تمام مکاتبات هم موجود است،من پاسداری بودم امدم داخل این مسیر و نمی خواهم برای من تبلیغ کنند ولی حداقل دیگران را هم در کنار خودشان ببینند!

  وی ادامه داد:ببینید در سه سال حضور عدل هاشمی چند تا چمن مصنوعی وارد شهرستان شد،سالن ورزشی چند منظوره سرفاریاب چه ارتباطی به زنگنه دارد که ۱ و نیم میلیارد ریختم تو شکمش الان می خواهد افتتاح شود،تنگ چویل که پل ان دارد اجرا می شود و پل سردو،که ۶ میلیارد از زنگه گرفتم چه ربطی به زنگنه دارد،خب من با تعامل دارم این کارها را انجام می دهم.

  هاشمی پور افزود:بعضی هم می گویند خدمات دولت را می خواهند به یغما ببرند،مرد حسابی تو چه میدانی رود ریش کجاست،اگر من ندوم، از زنگنه بولدوزر نگیرم برای رودریش،احمدی میداند رود ریش کجاست؟اصلا یکبار رفته انجا،اصلا اسم رود ریش با ۱۶۰ خانوار را شنیده است!

  نماینده شهرستان های چهارگانه استان  با کنایه به دارا کریمی نژاد فرماندار سابق لنده مطرح کرد: چرا نباید از این فرصت ها استفاده کنیم ،۱۰ هزار کنتر از زنگه میگیرم،فرماندار در موگرمون سخنرانی میکند می گوید ما صدقه سری زنگنه را نمی خواهیم،چون اسم عدل هاشمی پور روی ان است ،این کارها یعنی چه!

  هاشمی پور بیان کرد:اینقدر همدیگر را خرد و خمیر می کنیم که چه،من بروم از این فرصت نائب رئیسی کمیسیون استفاده کنم،کنتر مجانی بیاورم کفر شده است که سخنرانی کنید در سایت ها بزنید اقا ما صدقه سری زنگنه را نمی خواهیم!

  من می گویم این بداخلاقی ها چیست که می زنید، اصلا هاشمی بد ولی با او همکاری کنید از این فرصت استفاده کنید و در اینده هم علیه من کار کنید خودتان و انصافتان!

  نائب رئییس کمیسیون انرژی در مجلس خاطر نشان کرد:چپ و راست همه دکان است،دنیا دنیا ارتباطات است در این دولت که من مخالفشم بیشترین استفاده را از دولت کردم،مگر بیشترین بهره را نبردم،من اهل تعاملم از همه سوال کنید در وزارت خانه های اجرایی،هر جا دفاع از ارزش ها و انقلاب باشد دفاع می کنم از هیچ قدرتی نمی ترسم و هیچ زمان فکرم را عوض نمی کنم،سرباز ولایتم کاری به چپ و راست ندارم،همه سرباز ولایت هستیم.

  هاشمی پور با اشاره به اهمیت و جایگاه فراهم کردن زیر ساخت ها گفت:در حوزه عمران و آبادی هیچ کس تجربه من را ندراد،اگر شما توانستید یک نفر را در این استان پیدا کنید که بتواند از من در کارهای اقتصادی و سازندگی سبقت بگیرد،حتما یک جایزه نفیسی نزد من دارد،در حوزه صنعت ،عمران،معدن، تونل و… همه این ها کار کردم.

  نماینده شهرستان های چهراگانه استان مطرح کرد:وظیفه خود را انجام می دهم،فنداسیونی می گذارم که آیندگان بدانند نیروگاه ۷۵۰ مگا واتی که در استان هم نیست به جز در پادوک ساخته شود،یعنی چه؟

  نیروگاهی با ۵ هزار میلیارد تومان انهم توسط بخش خصوصی ،زمانی که فارغ التحصیل های برق قدرت و الترونیک ما یک سال دیگر به این نیروگاه رفتند و توربین را دیدند متوجه می شوند که نیروگاه یعنی چه؟

  هاشمی با بیان اینکه اگر بخواهیم با این اوضاع زندگی کنیم خودم اعلام می کنم که اصلا من نیستم تصریح کرد:ولی امدم که این فرهنگ را تغییر دهم،زیر ساخت ها در جاده همین است، در معدن همین است،اگر میخواهیم کشاورزی کنیم باید زیر ساخت های کشاورزی درست باشد،نمونه ان سد آبریز بود همه می گفتند نمی شود از پشت سد،آب برداشت که حتی در سایت ها زدند از پشت سد مارون نمی شود اب برداشت؟
  پس چه طور شد ،دیدید گفتم کار نشد ندارد،حال ۳۴۹ میلیون متر مکعب مجوز و پروانه برداشت آب از رودخانه مارون را دارم،۱۲۰میلیون متر مکعب را برای سد ابریز گذاشتم که اب بیاید برای صحرای کلاچو و دشت چرام،مطالعاتم تمام شد،جاده دسترسی به تاج سد را شروع کردم،کمپ کارفرما را هم اماده می کنم.

  وی با اشاره به اب شرب هم گفت:مردم دیشموک از چاه  های فارتق استفاده می کنند و هر روز درگیری است بین مردم بهمئی وسادات میر سالار ،امدم اب از رودخانه گندمکار را وصل کردم به اب ۴ شهر دهدشت،سوق لنده، چرام که ردیف جدید نخواهد، ماده ۲۳ نخواهد و ۱۰ میلیارد هم اضافه کردم به این اعتبارها و الان ایستگاه پمپاژ و مخزنش و ۱۵ کیلومتر خط لوله از رودخانه گندمکار تا بالای ارتفاعات دیشموک که نهایتا به سمت چاروسا بیاید و مناقصه را برگزار می کنند تا کار را شروع کنند و پایانی بر دعوای مردم باشد و مردم خودشان هم استقبال کردند.

  هاشمی بیان کرد:اب شرب زیر ساختش باید درست شود،اگر دو سال دیگر خشکسالی شد این چاه های چشمه بلقیس اب به کجا بدهد به سوق ،دهدشت یا چرام باید چکار کنیم مگر نباید زیر ساخت اب چرام ،سوق،دهدشت و لنده را درست کنیم!

  نائب رئیس کمیسیون انرژی در مجلس همچنین بیان کرد:سد کوثر را بردیم در بودجه  سال ۹۶، مبلغ ۱۷۶میلیارد تومان قرارداد قرارگاه خاتم است که دارد کار می کند اب پایدار و تصفیه شده.

  هاشمی افزود:معدن بوکسیت سرفاریاب را دارند بدون ارزش افزوده بار می کنند می برند برای کرمان،که گفتیم باید جلوی این کار گرفته شود،ولی معدن فسفات چرام نذاشتم این کار صورت گیرد و کارخانه ان دارد نصب می شود،یک پیمانکار دسته اول آنجاست،۱۶ میلیارد تومان قراردادش است،کور بشوند همان هایی که تا دیروز می گفتند اینها دروغ است و نمی شود ،حال بیایند بروند ببیند چند نفر دارند کار می کنند،یک عده ای نمی بینند و بنابراین عده ای نمی خواهند کار شود اصلا!

   

  انتهای خبر/
  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  3 نظر برای “عدل هاشمی پور: به استاندار گفتم بغچه خود را جمع کنید بروید/غیر بومی پرست شده ایم/این چه اوضاعی است /کهگیلویه هر شش ماه یک فرماندار دارد”
  1. ناشناس گفت:

   متولیان آسیب ها واعتباد ومعلولان وبی سرپرست ها که از همان شهرستانهای حوزه انتخابی وبا نظر موافق خود تان مشغولند
   استاندار که طبق خروجی جلسات مبارزه با آسیب ها از نحوه عملکردهای اینگونه سازمانها که کلا راضی نیست
   استاندار اگر بدون دخالت نماینده هانیروهای ادارات راقرار بود چینش کند یقین بدان که روند امو بهترر واعتبارات ۶۰۰ میلیونی در
   جایگاه واقعی خودش هزینه می شد..

   0

   0
  2. استانداری گفت:

   حالا که استاندار میخواد استعفا بده و بره کاندیدای مجلس بشه داری بهش حمله میکنی؟ چرا قبل از اینکه بره جرات نداشتی بهش بگی بالای چشمت ابرویه.

   0

   0

  
  امروز جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • دیدار نماینده بویراحمد و دنا با رئیس هیئت مدیره بنیاد برکت
 • اعتمادی به دولت روحانی نیست/نسبت به قرارداد ۲۵ ساله شفاف سازی شود/برجام چینی تحمیل نشود
 • افزایش غیرمنطقی اجاره بهای مسکن در یاسوج و سایر شهرهای استان/مستآجران زیر بار فشارهای اقتصادی له شده اند
 • فرماندار مارگون معرفی شد
 • بیانیه دفتر غلامرضا تاجگردون منتشر شد/دعوت به آرامش
 • واکنش تاجگردون به رد اعتبارنامه اش
 • نامه فرهنگی بازنشسته گچسارانی خطاب به نمایندگان زاگرس نشین
 • اولین دوره گویندگی و مجریگری در شهر دهدشت برگزار می شود+جزئیات
 • انتصاب در سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد/قلندر حسن پور جایگزین محمود هرمزی شد
 • در خصوص تعویق کنکور/نامه فرهنگی گچساران به وزیر علوم
 • مهار آتش در خائیز کهگیلویه
 • مارگون شهرستان شد
 • تحول فرهنگی در آموزش و پرورش چرام
 • دو پیشنهاد یک جوان به راهبر منطقه ای بنیاد علوی در شهرستان لنده
 • تشکیل کارگروه حقوقی برای بررسی موضوع اعتبارنامه تاجگردون
 • دستگیری ضارب پزشک کهگیلویه و بویراحمدی کمتر از ۴۸ ساعت در یاسوج
 • روابط عمومی شرکت نفت گچساران در واکنش به اظهارات کریمی نماینده اراک/ چند انتصاب بر حسب اتفاق با تاج‌گردون نسبت فامیلی داشتند
 • استراتژی جدید ایران در رویارویی با زیاده خواهی های آمریکا
 • آتش بی مسئولیتی و بی توجهی بر پیکر زخمی زاگرس
 • ناکافی بودن ۳۰۰دستگاه دمنده برای مهار آتش سوزی جنگلهای استان کهگیلویه و بویراحمد
 •