طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۸ | کد خبر : 98055 | نویسنده : sajad |
 •   

  انتقاد شدید شهردار باشت از مسولین دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد و برخی پزشکان ؛ موسوی: نگذارید بیش از این حقوق مردم باشت ضایع شود/ آه و نفرین مردم گریبان مسولین بی کفایت را میگیرد

  فانوس زاگرس؛

   

   

  لطف‌الله موسوی شهردار باشت در نشستی که با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد به مسولین حوزه بهداشت و درمان استان تاخت و از وضعیت نامطلوب بهداشت و درمان در شهرستان باشت انتقاد کرد.

   

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، موسوی با شروع سخنان خود با جمله «یا من اسمه دواء و ذکرشفاء» به دکتر یزدانپاه رییس جدید دانشگاه علوم پزشکی استان ، معاونین وهیئت همراه خوشامد گفت.

   

   

   

  وی افزود: در خصوص بیمارستان ۳۲تختخوابی باشت از کجا باید شروع کنم؛ از اینکه دغدغه اصلی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی ، امام جمعه محترم، فرماندار ودیگر مسئولان وخود مردم همین بحث درمان و بیمارستان است که بارها تاکید داشتند ولی هیچ اقدام موثری صورت نگرفته است.

  شهردار باشت تصریح گرد: امروز فکر کنم با بازدیدی که خود شما ومجموعه معاونان از نزدیک داشتید به گوشه ای از سئوالات ودغدغه های مسئولان و مردم رسیدید امیدوارم در اسرع وقت درصدد پاسخ مناسب و رفع آن مشکلات باشید.

  موسوی ادامه داد: جناب دکتر یزدانپناه چند وقت پیش در پیج اینستاگرام نماینده محترم که به صورت سرزده سرکشی داشتند تصاویری از قفل و زنجیر بر دربهای این بیمارستان تازه افتتاح شده منتشر شد و بسیار هم جای نگرانی داشت هر چند که امروز علیرغم اطلاع قبلی و آمادگی این مرکز خود شما همین موارد را به وضوح دیدید و بسیاری از مشکلات را خود شما از نزدیک مشاهده کردید.

  شهردار باشت عنوان کرد: مهمتر از همه نبود متخصص بوده زیرا هزینه بیشتر تجهیزات خریداری شده این بیمارستان  پرداخت نشده بود در حال برگشت بودند که با پیگیرهای که صورت گرفت این مشکل تا فعلا رفع شده است.

  وی گفت: بیشتر تجهیزات و دستگاهای خریداری شده از چهار ماه قبل از افتتاح و بازدیدی که با حضور نماینده محترم داشتیم همانجا گذاشته شده اند وهیچ اقدامی صورت نگرفته مگر قرار نیست که این دستگاها کار کنند.

  موسوی افزود: دستگاه دیالیز خریداری شده ولی بیماران دیالیز ما هر روزه به شهرستانهای مختلف مراجعه میکنند و مشخص نیست که کی قرار است شروع بکار کنند و دستگاهای اکسیژن رادیولوژی و….‌‌‌ امکانات سرمایش وگرمایشی و امکانات ازمایشگاهی نیز همین وضعیت را دارند.

  شهردار باشت یادآور شد: انصافا میدانم نماینده محترم چقدر مایه گذاشتند ، تلاش کردند، زحمت کشیدند ، فشار آوردند ، رو زدند ، اعتبار لازم گرفتند ، بیمارستان زدند تا مشکلات درمان این شهرستان تا حدودی حل شود ، آیا نتیجه کار این باید باشد؟

  وی با بیان داشت : بخدا شرم‌آور است که مردم این شهرستان شهید داده اند در راه انقلاب و دفاع از کیان این مرز وبوم پیش قدم بوده‌اند و حق دارند پس نگذارید بیش از این حقوق این مردم ضایع شود.

  موسوی بیان کرد: امیدوارم آه و نفرین این مردم فردای قیامت گریبانگیر مسئول بی کفایت و سهل انگار را بگیرد و البته تا حدودی هم اطلاع داریم بیمارستان باید برای دانشگاه علوم پزشکی مقرون به صرفه باشد.

   

   

  موسوی ادامه داد: چگونه خدمتتان عرض کنم این بیمارستان اگر راه اندازی کامل گردد تنها مختص این شهرستان نیست و حوزه ممسنی که با جمعیت تقریبا برابر شهرستان در کنار ما قرار گرفته است و فاصله نزدیکی با این شهرستان دارد از ان هم بهره مند خواهد شد.

  شهردار باشت گفت: همانطور که اقای دکتر رستمی اعلام کردند دیروز ۲۸۰نفر در کلیلنیک زنده یاد تاجگردون پذیرش داشتیم و برای بحث درامد آمار خوبی است.

  موسوی بیان داشت: جا دارد هم اینجا از نماینده محترم بخاطر همین کلینیک وپیگیرهای که داشتند که تا حدودی مشکلات ما را حل میکند هم تشکری داشته باشم و مردم قدردان هستند این هم کار بزرگی بود و همین کلینیک هم انتظار میرود تجهیز گردد و امیدواریم با درایت و توانی که درشما سراغ داریم هر چه زودتر درصدد رفع این مشکلات باشید.

  موسوی تصریح کرد: اما گلایه بزرگی که این مردم از فرزندان خود در دانشگاه علوم پزشکی استان و کشور و حتی پزشکان و متخصصان دارند اولا ما مردم این شهرستان به حضور شما فرزندان حاذق وپنجه طلای پزشکی افتخار میکنیم و بر خود میبالیم واما انتظاراتی هم داریم.

  وی عنوان کرد: آیا کمی نباید به عقب و گذشته خود بنگریم ایا نباید اگر در توان داریم وخدا عزتی داده به سرزمین پدری ومادری خود ومردم مستحق آن کمکی داشته باشیم و در کنار انها باشیم و همه چیز مادیات نیست زیرا مادیات هم روزی تمام می‌شود.

  وی ادامه داد: آیا نباید هفته ای یک روز یا دوروز را به مداوای مردم این شهرستان بپردازیم؛ نمیگویم رایگان اول ویزیت بگیرید بعد درمان کنید انتظار هم نداریم غیر از این باشد.

  وی یادآور شد : من از عزیزان علوم پزشکی شنیده ام خود شماها پیش قدم نشده و سنگ‌اندازی می‌کنید؛ مگرشماها میثاق نامه امضا نکرده اید؟

  شهردار باشت گفت : بیاید به این میثاق نامه و مردم این شهر پایبند باشید شیرینی که در مداوا ودرمان یکی از مردم این شهرستان میباشد در هزاران دنیای مادیات وجود ندارد ودیده نمیشود پس خواهشا تجدید نظر کنید وبه خود بیایید وبه حرمت این ماه مبارک رمضان با خود تصمیم بگیرید از فردا شروع کنید و با تماس با دانشگاه علوم پزشکی و نماینده محترم ودیگر مسئولین اعلام آمادگی کنید.

  وی بیان کرد: بازهم می‌دانیم شاید وسایل و تجهیزات اولیه درمان نباشد ولی اشکال ندارد شما تا زمان تجهیز کامل بیمارستان همان مداوای اولیه را با نسخه و دارو داشته باشید به یاری خدا کم‌کم امکانات فراهم خواهد شد.

  موسوی در پایان گفت: این مردم از نماینده محترم جناب آقای دکتر تاجگردون انتظار دارند با توجه به اینکه این بیمارستان افتتاح شده و به قول مسئولین اعتباری برای ان تخصیص داده نمیشود با درایت و مدیریت وتوانی که دارند کما فی سابق پیگر مطالبات آنها از مسئولان باشد و دیگر تجهیزات لازم را برای ادامه کار این بیمارستان فراهم کنند تا دعای خیر مردم بدرقه راهشان باشد.

   

   

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  11 نظر برای “شهردار باشت به سیم آخر زد / انتقاد شدید از مسولین دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد و برخی پزشکان /موسوی: نگذارید بیش از این حقوق مردم باشت ضایع شود/شهردار باشت: آه و نفرین مردم گریبان مسولین بی کفایت را میگیرد”
  1. حجت یوسفی گفت:

   خدا قوت میگم به آقای موسوی،از وقتی که سکان شهرداری را بدست گرفتین با اخلاص و پشتکار دنبال حل مشکلات شهر و رضایت مردم بودین،مردم هم قدر مدیر با صداقت و تلاشگر را میدونن

   1

   2
  2. باشت گفت:

   لطف اله خودت را مسخره کردی با این حرفا و دخالت های بیجا
   اگر مردی مثل روزهای اول کار کن
   الان که شهرداری را بدهکار کردی و نمیدونی چکار کنی افتادی به تکاپو

   2

   1
   • ناشناس گفت:

    چرا مردم باشت کارشون تخریب همدیگه است جناب موسوی واقعا شهردار خوب و پرتلاشی است و دنبال کار و پای کار است بجای اینکه بهش بگید دستت درد نکنه از اسم کوچکش استفاده میکنید که تخریبش کنید

    0

    0
  3. م گفت:

   لطف اله کوتاه بیو
   لطف اله تا دیروز تو همین سایت نماینده را مورد نقد و انتقاد قرار دادی حالا چی شد یه شبه به فکر نماینده افتادی

   3

   1
  4. ناشناس گفت:

   شاید شما به اسم لطف الله بشناسیدش ما به اسم مهندس موسوی میشناسیمش و همیشه هم براش دعا میکنیم که اینقدر برای رفاه حال مروم شهرش تلاش میکنه

   0

   0
  5. ناشناس گفت:

   اقا خداوکیلی اگه راهی داره شورای شهر گچساران این اقای موسوی را بیاره شهردار گچساران کنه تا گچساران را هم اباد کنه

   0

   0
  6. ناشناس گفت:

   دوستانی که به تمسخر اسم کوچک شهردار پرتلاش و کاردان باشت را به زبان اوردید یادتون رفته تا پارسال حتی یک خیابان یا پارک درست توی باشت نداشتید؟چرا همه چیز را به تمسخر میگیرید چرا چشم ندارید یک همشهریتون به جایی برسه؟این همه حسادت در باشت کی باید تمام بشه؟نسل جدید باید از این حسادت ها دیگه دورز کنه

   0

   0
  7. باشتی‌ گفت:

   اخلاص کارهرکی نیست ویک ویژگی خاص برای افراد خاص است که کم افراد صاحب آن هستند

   0

   0
  8. سعید گفت:

   این حرفها را باید فرماندار یک شهر بزند نه شهردار….هر کس ‌‌د جایگاه ک داره سخن بیان کنه عالی..در اصل با موضوع صحبت مخالفت نیستیم میگیم این حرفها را باید فرماندار شهرستان باشت بزنه ن شهردار..

   0

   0
  9. سعید گفت:

   این حرفها را باید فرماندار یک شهر بزند نه شهردار….هر کس ‌‌د جایگاه ک داره سخن بیان کنه عالی..در اصل با موضوع صحبت مخالفت نیستیم میگیم این حرفها را باید فرماندار شهرستان باشت بزنه ن شهردار……

   0

   0

  
  امروز چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • نامه فرهنگی بازنشسته گچسارانی خطاب به نمایندگان زاگرس نشین
 • اولین دوره گویندگی و مجریگری در شهر دهدشت برگزار می شود+جزئیات
 • انتصاب در سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد/قلندر حسن پور جایگزین محمود هرمزی شد
 • در خصوص تعویق کنکور/نامه فرهنگی گچساران به وزیر علوم
 • مهار آتش در خائیز کهگیلویه
 • مارگون شهرستان شد
 • تحول فرهنگی در آموزش و پرورش چرام
 • دو پیشنهاد یک جوان به راهبر منطقه ای بنیاد علوی در شهرستان لنده
 • تشکیل کارگروه حقوقی برای بررسی موضوع اعتبارنامه تاجگردون
 • دستگیری ضارب پزشک کهگیلویه و بویراحمدی کمتر از ۴۸ ساعت در یاسوج
 • روابط عمومی شرکت نفت گچساران در واکنش به اظهارات کریمی نماینده اراک/ چند انتصاب بر حسب اتفاق با تاج‌گردون نسبت فامیلی داشتند
 • استراتژی جدید ایران در رویارویی با زیاده خواهی های آمریکا
 • آتش بی مسئولیتی و بی توجهی بر پیکر زخمی زاگرس
 • ناکافی بودن ۳۰۰دستگاه دمنده برای مهار آتش سوزی جنگلهای استان کهگیلویه و بویراحمد
 • جلسه و حواشی ناتمام شورای شهر یاسوج ؛ جلساتی که با تنش شروع و با دعوا پایان می یابد+جزئیات و تصاویر
 • کرونا در کهگیلویه و بویراحمد/گچساران و باشت بیشترین مبتلایان را دارند
 • اهمیت پخش مویرگی در صنعت پخش
 • چه دوربین هایی مناسب پلاک خوانی هستند؟
 • چه کولر گازی برای چه متراژی مناسب است؟ 
 • تشکیل پرونده برای عاملان آتش سوزی کوه دیل در گچساران
 •