طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۸ | کد خبر : 98055 | نویسنده : sajad |
 •   

  انتقاد شدید شهردار باشت از مسولین دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد و برخی پزشکان ؛ موسوی: نگذارید بیش از این حقوق مردم باشت ضایع شود/ آه و نفرین مردم گریبان مسولین بی کفایت را میگیرد

  فانوس زاگرس؛

   

   

  لطف‌الله موسوی شهردار باشت در نشستی که با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد به مسولین حوزه بهداشت و درمان استان تاخت و از وضعیت نامطلوب بهداشت و درمان در شهرستان باشت انتقاد کرد.

   

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، موسوی با شروع سخنان خود با جمله «یا من اسمه دواء و ذکرشفاء» به دکتر یزدانپاه رییس جدید دانشگاه علوم پزشکی استان ، معاونین وهیئت همراه خوشامد گفت.

   

   

   

  وی افزود: در خصوص بیمارستان ۳۲تختخوابی باشت از کجا باید شروع کنم؛ از اینکه دغدغه اصلی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی ، امام جمعه محترم، فرماندار ودیگر مسئولان وخود مردم همین بحث درمان و بیمارستان است که بارها تاکید داشتند ولی هیچ اقدام موثری صورت نگرفته است.

  شهردار باشت تصریح گرد: امروز فکر کنم با بازدیدی که خود شما ومجموعه معاونان از نزدیک داشتید به گوشه ای از سئوالات ودغدغه های مسئولان و مردم رسیدید امیدوارم در اسرع وقت درصدد پاسخ مناسب و رفع آن مشکلات باشید.

  موسوی ادامه داد: جناب دکتر یزدانپناه چند وقت پیش در پیج اینستاگرام نماینده محترم که به صورت سرزده سرکشی داشتند تصاویری از قفل و زنجیر بر دربهای این بیمارستان تازه افتتاح شده منتشر شد و بسیار هم جای نگرانی داشت هر چند که امروز علیرغم اطلاع قبلی و آمادگی این مرکز خود شما همین موارد را به وضوح دیدید و بسیاری از مشکلات را خود شما از نزدیک مشاهده کردید.

  شهردار باشت عنوان کرد: مهمتر از همه نبود متخصص بوده زیرا هزینه بیشتر تجهیزات خریداری شده این بیمارستان  پرداخت نشده بود در حال برگشت بودند که با پیگیرهای که صورت گرفت این مشکل تا فعلا رفع شده است.

  وی گفت: بیشتر تجهیزات و دستگاهای خریداری شده از چهار ماه قبل از افتتاح و بازدیدی که با حضور نماینده محترم داشتیم همانجا گذاشته شده اند وهیچ اقدامی صورت نگرفته مگر قرار نیست که این دستگاها کار کنند.

  موسوی افزود: دستگاه دیالیز خریداری شده ولی بیماران دیالیز ما هر روزه به شهرستانهای مختلف مراجعه میکنند و مشخص نیست که کی قرار است شروع بکار کنند و دستگاهای اکسیژن رادیولوژی و….‌‌‌ امکانات سرمایش وگرمایشی و امکانات ازمایشگاهی نیز همین وضعیت را دارند.

  شهردار باشت یادآور شد: انصافا میدانم نماینده محترم چقدر مایه گذاشتند ، تلاش کردند، زحمت کشیدند ، فشار آوردند ، رو زدند ، اعتبار لازم گرفتند ، بیمارستان زدند تا مشکلات درمان این شهرستان تا حدودی حل شود ، آیا نتیجه کار این باید باشد؟

  وی با بیان داشت : بخدا شرم‌آور است که مردم این شهرستان شهید داده اند در راه انقلاب و دفاع از کیان این مرز وبوم پیش قدم بوده‌اند و حق دارند پس نگذارید بیش از این حقوق این مردم ضایع شود.

  موسوی بیان کرد: امیدوارم آه و نفرین این مردم فردای قیامت گریبانگیر مسئول بی کفایت و سهل انگار را بگیرد و البته تا حدودی هم اطلاع داریم بیمارستان باید برای دانشگاه علوم پزشکی مقرون به صرفه باشد.

   

   

  موسوی ادامه داد: چگونه خدمتتان عرض کنم این بیمارستان اگر راه اندازی کامل گردد تنها مختص این شهرستان نیست و حوزه ممسنی که با جمعیت تقریبا برابر شهرستان در کنار ما قرار گرفته است و فاصله نزدیکی با این شهرستان دارد از ان هم بهره مند خواهد شد.

  شهردار باشت گفت: همانطور که اقای دکتر رستمی اعلام کردند دیروز ۲۸۰نفر در کلیلنیک زنده یاد تاجگردون پذیرش داشتیم و برای بحث درامد آمار خوبی است.

  موسوی بیان داشت: جا دارد هم اینجا از نماینده محترم بخاطر همین کلینیک وپیگیرهای که داشتند که تا حدودی مشکلات ما را حل میکند هم تشکری داشته باشم و مردم قدردان هستند این هم کار بزرگی بود و همین کلینیک هم انتظار میرود تجهیز گردد و امیدواریم با درایت و توانی که درشما سراغ داریم هر چه زودتر درصدد رفع این مشکلات باشید.

  موسوی تصریح کرد: اما گلایه بزرگی که این مردم از فرزندان خود در دانشگاه علوم پزشکی استان و کشور و حتی پزشکان و متخصصان دارند اولا ما مردم این شهرستان به حضور شما فرزندان حاذق وپنجه طلای پزشکی افتخار میکنیم و بر خود میبالیم واما انتظاراتی هم داریم.

  وی عنوان کرد: آیا کمی نباید به عقب و گذشته خود بنگریم ایا نباید اگر در توان داریم وخدا عزتی داده به سرزمین پدری ومادری خود ومردم مستحق آن کمکی داشته باشیم و در کنار انها باشیم و همه چیز مادیات نیست زیرا مادیات هم روزی تمام می‌شود.

  وی ادامه داد: آیا نباید هفته ای یک روز یا دوروز را به مداوای مردم این شهرستان بپردازیم؛ نمیگویم رایگان اول ویزیت بگیرید بعد درمان کنید انتظار هم نداریم غیر از این باشد.

  وی یادآور شد : من از عزیزان علوم پزشکی شنیده ام خود شماها پیش قدم نشده و سنگ‌اندازی می‌کنید؛ مگرشماها میثاق نامه امضا نکرده اید؟

  شهردار باشت گفت : بیاید به این میثاق نامه و مردم این شهر پایبند باشید شیرینی که در مداوا ودرمان یکی از مردم این شهرستان میباشد در هزاران دنیای مادیات وجود ندارد ودیده نمیشود پس خواهشا تجدید نظر کنید وبه خود بیایید وبه حرمت این ماه مبارک رمضان با خود تصمیم بگیرید از فردا شروع کنید و با تماس با دانشگاه علوم پزشکی و نماینده محترم ودیگر مسئولین اعلام آمادگی کنید.

  وی بیان کرد: بازهم می‌دانیم شاید وسایل و تجهیزات اولیه درمان نباشد ولی اشکال ندارد شما تا زمان تجهیز کامل بیمارستان همان مداوای اولیه را با نسخه و دارو داشته باشید به یاری خدا کم‌کم امکانات فراهم خواهد شد.

  موسوی در پایان گفت: این مردم از نماینده محترم جناب آقای دکتر تاجگردون انتظار دارند با توجه به اینکه این بیمارستان افتتاح شده و به قول مسئولین اعتباری برای ان تخصیص داده نمیشود با درایت و مدیریت وتوانی که دارند کما فی سابق پیگر مطالبات آنها از مسئولان باشد و دیگر تجهیزات لازم را برای ادامه کار این بیمارستان فراهم کنند تا دعای خیر مردم بدرقه راهشان باشد.

   

   

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  11 نظر برای “شهردار باشت به سیم آخر زد / انتقاد شدید از مسولین دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد و برخی پزشکان /موسوی: نگذارید بیش از این حقوق مردم باشت ضایع شود/شهردار باشت: آه و نفرین مردم گریبان مسولین بی کفایت را میگیرد”
  1. حجت یوسفی گفت:

   خدا قوت میگم به آقای موسوی،از وقتی که سکان شهرداری را بدست گرفتین با اخلاص و پشتکار دنبال حل مشکلات شهر و رضایت مردم بودین،مردم هم قدر مدیر با صداقت و تلاشگر را میدونن

   1

   2
  2. باشت گفت:

   لطف اله خودت را مسخره کردی با این حرفا و دخالت های بیجا
   اگر مردی مثل روزهای اول کار کن
   الان که شهرداری را بدهکار کردی و نمیدونی چکار کنی افتادی به تکاپو

   2

   1
   • ناشناس گفت:

    چرا مردم باشت کارشون تخریب همدیگه است جناب موسوی واقعا شهردار خوب و پرتلاشی است و دنبال کار و پای کار است بجای اینکه بهش بگید دستت درد نکنه از اسم کوچکش استفاده میکنید که تخریبش کنید

    0

    0
  3. م گفت:

   لطف اله کوتاه بیو
   لطف اله تا دیروز تو همین سایت نماینده را مورد نقد و انتقاد قرار دادی حالا چی شد یه شبه به فکر نماینده افتادی

   3

   1
  4. ناشناس گفت:

   شاید شما به اسم لطف الله بشناسیدش ما به اسم مهندس موسوی میشناسیمش و همیشه هم براش دعا میکنیم که اینقدر برای رفاه حال مروم شهرش تلاش میکنه

   0

   0
  5. ناشناس گفت:

   اقا خداوکیلی اگه راهی داره شورای شهر گچساران این اقای موسوی را بیاره شهردار گچساران کنه تا گچساران را هم اباد کنه

   0

   0
  6. ناشناس گفت:

   دوستانی که به تمسخر اسم کوچک شهردار پرتلاش و کاردان باشت را به زبان اوردید یادتون رفته تا پارسال حتی یک خیابان یا پارک درست توی باشت نداشتید؟چرا همه چیز را به تمسخر میگیرید چرا چشم ندارید یک همشهریتون به جایی برسه؟این همه حسادت در باشت کی باید تمام بشه؟نسل جدید باید از این حسادت ها دیگه دورز کنه

   0

   0
  7. باشتی‌ گفت:

   اخلاص کارهرکی نیست ویک ویژگی خاص برای افراد خاص است که کم افراد صاحب آن هستند

   0

   0
  8. سعید گفت:

   این حرفها را باید فرماندار یک شهر بزند نه شهردار….هر کس ‌‌د جایگاه ک داره سخن بیان کنه عالی..در اصل با موضوع صحبت مخالفت نیستیم میگیم این حرفها را باید فرماندار شهرستان باشت بزنه ن شهردار..

   0

   0
  9. سعید گفت:

   این حرفها را باید فرماندار یک شهر بزند نه شهردار….هر کس ‌‌د جایگاه ک داره سخن بیان کنه عالی..در اصل با موضوع صحبت مخالفت نیستیم میگیم این حرفها را باید فرماندار شهرستان باشت بزنه ن شهردار……

   0

   0

  
  امروز پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • بخشدار چاروسا خبر داد : اکثر مناطق شهری و روستایی بخش چاروسا از اینترنت(۴g) برخوردار می شوند
 • هشدار مدیرکل بحران استانداری به برخی ادارات کم کار / محمدی تبار : ادارات و فرمانداری های بی توجه به آتشسوزی ها معرفی می شوند
 • عجایبی از مالزی که برق از سرتان می پراند!!
 • عدالت،حلقه مفقوده جامعه
 • “تاکتیک سید قدرت حسینی”
 • اعزام بالگرد برای مهار آتش‌سوزی در ارتفاعات دیل گچساران/ عملیات مهار همچنان ادامه دارد+تصویر
 • نظر سید قدرت الله بیعت اصل درباره خروجی و دست آوردهای نشست ائتلاف اصولگرایان گچساران و باشت
 • تحلیل انتخاباتی؛حسینی،زینل زاده و باقری سه کاندیدای ائتلاف
 • گزینه نهایی اصلاح طلبان بویراحمد و دنا برای مجلس یازدهم
 • ضرب العجل تشکل سیاسی سروهای آزاد به شورای حکمیت جریان اصولگرایی گچساران و باشت
 • اعضای بدن پرستار فداکار گچسارانی اهداء شد
 • ارتودنتیست چه کاری انجام می‌دهد؟
 • فرماندار چرام خبر داد:آغاز عملیات آسفالت جاده طسوج
 • رونمایی بد موقع تاجگردون از کتابش؟؟
 • تأکید فرماندار کهگیلویه بر حمایت از طرح و ایده‌های توسعه روستایی
 • قدرت هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت را دست کم نگیرید
 • به یاد حاج میراحمدتقوی
 • حکم دادگاه مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد صادر شد+جزئیات
 • ساعت ۲۰،نگاه مخالفان سمت تالار آزادی گچساران/همایش عید غدیر پاسخی به نشست عید قربان؟؟
 • سه گزینه اصولگرایان گچساران و باشت از بین هفت کاندیدا چه کسانی هستند؟؟
 •