طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت, ۱۳۹۸ | کد خبر : 97944 | نویسنده : sajad |
 •   

    نقدی بر اظهارات نسنجیده و نابخردانه شهردار چرام درباره نماینده کهگیلویه بزرگ   سیروس رشیدپور ؛ مدتی است برخی از مسئولان که در مدت مسئولیتشان عملکرد مثبتی برای مردم نداشته و تنها هنرشان تکیه بر صندلی ریاست بوده، برای توجیه کم کاری‌های خود سخنان نسنجیده و نابخردانه‌ای بر زبان جاری می‌کنند که موجب شرمساری […]

  فانوس زاگرس؛

   

  نقدی بر اظهارات نسنجیده و نابخردانه شهردار چرام درباره نماینده کهگیلویه بزرگ

   

  سیروس رشیدپور ؛ مدتی است برخی از مسئولان که در مدت مسئولیتشان عملکرد مثبتی برای مردم نداشته و تنها هنرشان تکیه بر صندلی ریاست بوده، برای توجیه کم کاری‌های خود سخنان نسنجیده و نابخردانه‌ای بر زبان جاری می‌کنند که موجب شرمساری شنوندگان و خوانندگان می‌شود.

   

   

  چندی پیش یکی از این مسئولان که گاه و بیگاه در جلسات مختلف علی رغم تلاش‌های شبانه روزی نماینده شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده برای محرومیت زدایی از کهگیلویه بزرگ که نتیجه فعالیت چنین مسئولانی که فقط به دنبال سیاسی کاری، بهانه جویی و تخریب دیگران بودند و هستند و خواهند بود، تخصیص سهمیه قیر برای شهرداران استان را که نتیجه تلاش مجمع نمایندگان استان بود و هر سه نماینده استان در تخصیص این سهمیه نقش داشتند را دستاورد تاجگردون نماینده مردم گچساران دانست و موجب شد که حتی شخص تاجگردون نیز در مخالفت با این سخنان غیر واقع بیانیه‌ای صادر کند و این سخنان را کذب بداند.

  اقای نوری از این سخنان کوته نظرانه شما چند هدف برداشت می‌شود که شما خوشبختانه علاوه بر اینکه در هیچ کدام از انها موفق نشدید بلکه شخصیت واقعی شما برای بسیاری از مردم مشخص شد.

  اگر هدفتان اختلاف بین نمایندگان استان بود دیدید که نماینده گچساران چگونه با انتشار نامه در فضای مجازی شما را سنگ روی یخ کرد و انتشار مستندات محکمی که از طرف دفتر نماینده کهگیلویه بزرگ انتشار یافت کذب بودن حرف شما را مشخص کرد.

  اگر هم با زیر سئوال بردن خدمات نماینده کهگیلویه بزرگ قصد دارید که بر کم کاری های خود سرپوش بگذارید باز بگویم که با این روش‌های نخ نما شده هم علاوه بر اینکه موفق نشدید و اینکار شما صحه ای شد بر تلاش های سردار هاشمی پور

  شاید هم تصمیم داشتید در گام اول تخصیص قیری که با تلاش مجمع نمایندگان بدست آمده را در یک خوش خدمتی به تاجگردون نسبت دهید و در گام بعدی بگویید که با تلاش های شخصی تان تخصیص قیر چرام را از نماینده گچساران دریافت کرده و این را به نام خود ثبت کنید که این کار هم از امثال شما بعید نبوده و نیست اما دیدید که جز سیاهی چیزی برای زغال نمی‌ماند.

  گفته بودی کهگیلویه در تمامی حوزه‌ها نابود شده است!!!!

  آقای نوری اگر در این چند سال گذشته از اطراف شهرها عبور می‌کردی با چشمان خود می‌دیدی که با وجود مشکلاتی که در کشور وجود داشت چگونه پروژه‌های عمرانی در هر چهار شهرستان مشغول به کار هستند و حتی اگر به خود زحمت حضور در پروژه‌ها را نمیدادی لاقل می‌توانستی دود انواع ماشین آلات عمرانی را از دور دست مشاهده کنی؛ کسی را که به خواب رفته می توان بیدار کرد اما کسی که خود را به خواب زده هرگز!
  پروژه عظیم گازرسانی به مناطق دشمن زیاری، چاروسا دیشموک که اگر با روند گذشته انجام می‌شد چه بسا تا بیست سال آینده هم گاز به این مناطق نمی‌رسید اما با پیگیری و تدبیرهای سردار هاشمی پور دیدیم که چگونه با تسریع روند اجرای این پروژه گاز تا کمتر از یک سال دیگر به همه مناطق چاروسا و دیشموک می رسد و پرونده این پروژه که برای مردم این منطقه آرزویی دست نیافتنی بود برای همیشه بسته می‌شود.

  در بحث ورزش و زیرساخت‌های آن اگر از روی انصاف و جوانمردی نگاهی به هر چهار شهرستان بیندازی می‌بینی که حتی در روستاهای دورافتاده در زمینه ساخت زمین‌های چمن مصنوعی که شاید برای جوانان آن منطقه رویایی بیش نبود چه کارهایی انجام شده و الان تعداد زیادی به بهره برداری رسیده و تعداد قابل توجهی نیز در حال اجرا و یا به زودی ساخت انها آغاز می‌شود و این کار بزرگ هنوز ادامه دارد.

  آقای نوری اگر نمی‌دانی، بدان که در گذشته تخصیص سهمیه آب از رود خانه مارون و حتی سد کوثر برای مردم کهگیلویه بزرگ یک آرزوی غیرممکن بود اما پس از اعتماد مردم به سردار هاشمی پور همگان دیدند که چگونه این امر غیرممکن، ممکن شد و نماینده کهگیلویه بزرگ توانست با پیگیری‌های زیاد حق مردم این منطقه را بگیرد و این در حالی بود که هم مسلکان شما در گذشته با یاس و نا امیدی انجام این کار را به دلایل مختلف غیر ممکن می‌دانستند.

  در خصوص جاده پاتاوه – دهدشت که دیگر هر چه بگویم کم گفته‌ایم و تقریبا همه می‌دانند که اگر تلاش‌های سردار هاشمی پور چه قبل از نمایندگی و چه بعد از آن نبود این همه پیشرفت نداشت و شاید تا سالهای سال راکد می‌ماند و پیشنهاد می‌کنم لااقل به همراه یک متخصص عمران از این منطقه بازدید کن و میزان کارهای انجام شده در این چند سال را ببین شاید وجدان شما کمی بیدار شود و به خاطر سخنان نسنجیده از مردم کهگیلویه بزرگ مهذرت خواهی کنی.

  اگر به شهرستان بهمئی بازدید داشته باشی می‌بینی که پروژه‌های جاده سازی مانند جاده جایزان – لیکک، جاده رامهرمز به بهمئی ورودی ۴ خطه لیکک – بهبهان که در حال انجام است و می‌تواند در چند سال آینده بخش عظیمی از مشکلات مردم این منطقه را حل کند و یا تخصیص اعتبار برای اجرای جاده ارتباطی دیشموک به خوزستان از طرف تنگ چویل و دیگر پروژه های ارتباطی که با وجود محدودیت‌های مالی در کشور در حال انجام است و همه نشان از تلاش‌های سردار هاشمی پور است.

  گازرسانی به ۳ هزار خانوار بخش‌های ممبی و سراسیاب در شهرستان بهمئی یکی دیگر از پروژه‌های بزرگی است که برای مردم محروم این مناطق در حال اجراست.

  آقای نوری پروژه آبرسانی از سد کوثر به چهار شهرستان که دیگر نیازی به توضیح ندارد در مسیر حرکت به سمت بهبهان فقط کافی است کمی با انصاف به اطراف نگاه کنید.

  در خصوص پتروشیمی اظهار نظر فرمودید، بدان تا الان ۱۷۰۰ متر مکعب خاکبرداری، ۴۵۰ هزار متر مکعب خاکریزی و ۵۲ هزار متر مکعب دیوار سازی با اعتبار ۲۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان اجرا شده و هم اکنون اجرای ساختمان‌های غیرصنعتی و انبارها در دست اجراست که پس از آن عملیات اجرایی ساختمان‌های صنعتی نیز آغاز می‌شود، اما نکته‌ای که شما به عنوان یک مسئول می‌دانید و شاید برای تخریب سردار هاشمی پور خود را به ندانستن می‌زنید این است که شرکت هلدینگ خلیج فارس یک شرکت بزرگ سرمایه گذار خصوصی در زمینه ساخت پتروشیمی در کشور است که در حال ساخت چندین پتروشیمی بزرگ در کشور است و هیچ شرکت خصوصی بدون دلیل حاضر نیست که بیش از ۲۳ میلیارد تومان در جایی سرمایه گذاری کند، قطعا این شرکت تمایل دارد که زودتر پروژه به نتیجه برسد و علاوه بر برگشت سرمایه، سود دهی نیز داشته باشد.

  جناب نوری اینها تنها گوشه ای از هزاران اقدام انجام شده سردار هاشمی پور در جهت محرومیت زدایی در ۴ شهرستان محروم حوزه انتخابیه است یا با الفبای عمرانی آشنایی ندارید و یا خود را با ندانستن می‌زنید، هر چند برای دیدن آنها چشمی بصیر و فکری بدون بغض می‌خواهد.

  آقای نوری حرف شما شبیه همان کسی بود که برای تخریب نماینده کهگیلویه بزرگ می‌گفت این پول‌ها و اعتبارات همه متعلق به دولت است و طوری حق به جانب صحبت می‌کرد که گویا اگر سردار هاشمی پور با چانه زنی و پیگیری زیاد اعتباری را از وزارتخانه‌ای برای حوزه انتخابیه می‌گرفت، این اعتبارات را در خیال خام خود به خاطر وجود آن فرماندار و یا فلان مسئول و به نوعی آن را منتسب به وجود چون خودی می‌دانستند، زهی خیال باطل؛ که امثال شما فقط راه خانه تا صندلی مدیریت خود را بیشتر نمی داند و آگاه نیستید که برای تخصیص اعتبار باید کفش‌های پولادین پوشید و پله‌های وزارتخانه را آنقدر بالا و پایین رفت و چانه زنی کرد تا مجوز اعتباری را گرفت؛ نه اقایان! به خاطر فلان جناح سیاسی و یا وجود فلان دولت اعتباری خارج از اعتبارات مشخص شده ملی و استانی به مناطق ما نیامده و نخواهد آمد و تنها و تنها با پیگیری و چانه زنی در مرکز است که می‌توان اعتبارات را به منطقه آورد و پروژه‌های عمرانی را فعال کرد و در این مدت نزدیک به ۱۰۰ میلیارد تومان خارج از همه اعتبارات ملی و استانی، تنها با پیگیری و تلاش‌های سردار هاشمی پور نصیب کهگیلویه بزرگ شده است.

  جناب نوری ندیدی یکی از دوستان شما چگونه در حسی کاذب خود را در قامت قیم مردم محروم احساس کرد و اهدای کنتور گاز رایگان را که با کمک سردار هاشمی برای مردم فراهم شده بود ” صدقه سری ” خواند و گفت که ما این کنتورهای رایگان را نمی‌خواهیم که همان زمان با واکنش قاطع مردم منطقه مواجه شد.

  آقایان مردم ما از مسایل سیاسی خسته شده‌اند و تنها خدمت صادقانه می‌خواهند، محرومیت و عدم توسعه کهگیلویه بزرگ نتیجه سیاسیت بازی‌های امثال شما و دوستانتان است که جز عقب ماندگی و محرومیت چیز دیگری نصیب مردم نکرده است، تا کی می‌خواهید با تخریب دیگران بر ضعف‌های مدیریتی خود سرپوش بگذارید.

  بهتر است به جای سخنان غیر مسئولانه و وارونه جلوه دادن واقعیات؛ در جواب استاندار که از شما پرسید ” بینی و بین الله بگو چکار کردی؟ ” از عملکرد خود بگویی و به اوضاع نابسامان شهر چرام بپردازی.

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  18 نظر برای “نقدی بر اظهارات نسنجیده و نابخردانه شهردار چرام درباره نماینده کهگیلویه بزرگ”
  1. خ رضایی گفت:

   آقای رشیدپور چقدر چخان حاج عدل رو میکنید سواد نوشتن کافی نداری که عملکرد جناب مهندس نوری زاده کاملا مشخصه و یکی از بهترین مدیران در استان کهگیلویه و بویراحمد بوده و هست

   2

   0
  2. ناشناس گفت:

   غیر از گپ ول، ….. وعده های الکی سربار هاشمی ۶چه داشت

   2

   0
  3. چرامی گفت:

   جناب رشیدپور شما جواب کی رادادید این نشنیدی میگن یه دیوانه یه سنگ میندازه داخل چاه صد تا عاقل درش نمیارن خراب کردن سردار با این افرا نه که خراب نمیشه بلکه برای مردم شناخته تر هم میشه فقط نگرانم که چند دقیقه وقط صرف این کردی جواب کی را بدی

   0

   1
  4. ناشناس گفت:

   بهتره بجای این نقدهای یکطرفه و یکجانبه از شهردار چرام بخواهید اگر مستندی درباره صحبت هایش داره اطلاع رسانی و شفاف سازی کنه شاید چیزی بداند که ما ندانیم .

   0

   0
  5. دانشجو گفت:

   ماندن نوری یعنی خیانت شورای شهر به مردم قدرشناس چرام
   نوری در حالیکه متوجه استیضاح و برکناری خود شده بود اقدام به …….. به نماینده محترم شد که با پادرمیانی جریانات سیاسی مانع برکناری خود شود

   1

   1
   • معلم گفت:

    در تقابل نوری با نماینده محترم جز ضربه زدن و خ…… اول به همکاران خود و سپس به همشهریان خود چه سودی عاید ما شده
    نوری تمام شد
    انتظار همکاری از شورای شهر جهت برکناری نوری

    0

    0
  6. ناشناس گفت:

   چاپلوسی وتملق ریشه سوز مردم شده
   دست از این شعارهای تو خالی بردارید
   تمامی این امارهای داده شده در زمان قبلی ها شرایط دشوارشان به انجام رسیده بود
   اقدامات تحت عنوان کمک خیرین وبنیاد های حمایتی در این مدت دو سه ساله تحقیر کردن وصغیر دانستن مردم است که حق مسلمشان راوخدمت انقلاب راتبدیل به کرم وبخشش شخصی کرده اند…..
   عوام فریبی بس است
   قیر چه دردی از مردم را دوا کرده که تاجگردون تایید یا تکذیب کنه ،کمترین حق این مردم بویژه چرام در بالا کشاندن تاجگردون ها اهدای طلای ناب است نه قیر سیاه…..

   1

   0
  7. آخ و بخت چروم گفت:

   هرکی شک داره که قیر رو آقای تاجگردون آورده و پخش کرده یه سر بره اداره راهداری و حمل و نقل که مسئول پخش این قیر بین شهرداری هاست تا بفهمه که نوری زاده حقیقت رو گفته
   عدل که رزومه کاریش مشخصه
   یک هیچ بزرگ
   خصوصا برای چرام

   1

   0
  8. چروم گفت:

   آقایی که جیره خور هاشمی هستی کمتر با اسمهای مختلف بیا کامنت بذار
   آخه خیلی تابلویه هر سه چهارتا کامنت رو یه نفر نوشته چون هر سه چهارتا کامنت نصف نصف غلط املایی داره و مشخصه همش کار یه نفر بوده

   1

   0
  9. ناشناس گفت:

   متاسفم برای نوری
   بجای حاشیه به دنبال کار مردم باش

   شما هنوز در رفتار مدیریت مشکل دارید

   0

   1
  10. ناشناس گفت:

   آقای رشید پور این قبری که روش گریه میکنی جنازه توش نیست ، تملق و چاپلوسی بسه معلومه شما هم جیره خوار نماینده هستی

   1

   0
  11. ناشناس گفت:

   ای خالی بند

   1

   0
  12. یه چرومی گفت:

   سلام
   اگه سخنان شهردار نسنجیده نابخردانه هست بزارید تا خوانندگان محترم به این نتایج برسند نه شما طرفداران وباج گیران وجیره خواران نماینده
   اتفاقا آنچه عیان هست چه حاجت به بیان است آنچنان سخنان شهردار واقع بینانه هست که هر خواننده با وجدان وباشرفی را که تعلقات مادی و دنیوی نداشته باشند تحسین میکند
   شهردار بعنوان یک مسئول یایک شهروند حق اظهار نظر آیا ندارد؟
   کجاتون سوخته که هر چه توهین میکنید هرچه به دروغ می نویسید و هرچه کارهای نکرده را به دروغ می نویسید هنوز جای سوخته را نمی تونید ترمیم کنید
   اتفاقا شهردار چرام یکی از متخصصین کارآمدترین شهرداران استان می باشد و مشکلات عدیده شهرداری چرام را به بهترین نحو حل کرده
   حقوقها هفت ماه گذشته در دوران قبل را به روز کرده کارهای عمرانی به بهترین نحو بیشتر از هر شهرداری استان انجام داده
   آدم توانمند و مقتدر و شجاع ودست پاکی هست
   باج به هیچ کس نمی دهد نترس هست و ایشون مورد احترام مردم میباشه
   ایشون نه متملق هست و نه چاپلوس
   که در سخنانش وگفتمانش بخوبی این خصایص روشن میباشد

   0

   0
  13. یه چرومی گفت:

   سلام
   اگه سخنان شهردار نسنجیده نابخردانه هست بزارید تا خوانندگان محترم به این نتایج برسند نه شما طرفداران وباج گیران وجیره خواران نماینده
   اتفاقا آنچه عیان هست چه حاجت به بیان است آنچنان سخنان شهردار واقع بینانه هست که هر خواننده با وجدان وباشرفی را که تعلقات مادی و دنیوی نداشته باشند تحسین میکند
   شهردار بعنوان یک مسئول یایک شهروند حق اظهار نظر آیا ندارد؟
   کجاتون سوخته که هر چه توهین میکنید هرچه به دروغ می نویسید و هرچه کارهای نکرده را به دروغ می نویسید هنوز جای سوخته را نمی تونید ترمیم کنید
   اتفاقا شهردار چرام یکی از متخصصین کارآمدترین شهرداران استان می باشد و مشکلات عدیده شهرداری چرام را به بهترین نحو حل کرده
   حقوقها هفت ماه گذشته در دوران قبل را به روز کرده کارهای عمرانی به بهترین نحو بیشتر از هر شهرداری استان انجام داده
   آدم توانمند و مقتدر و شجاع ودست پاکی هست
   باج به هیچ کس نمی دهد نترس هست و ایشون مورد احترام مردم میباشه
   ایشون نه متملق هست و نه چاپلوس
   که در سخنانش وگفتمانش بخوبی این خصایص روشن میباشد

   0

   0
  14. یه ناشناس گفت:

   سلام
   اگه سخنان شهردار نسنجیده نابخردانه هست بزارید تا خوانندگان محترم به این نتایج برسند نه شما طرفداران وباج گیران وجیره خواران نماینده
   اتفاقا آنچه عیان هست چه حاجت به بیان است آنچنان سخنان شهردار واقع بینانه هست که هر خواننده با وجدان وباشرفی را که تعلقات مادی و دنیوی نداشته باشند تحسین میکند
   شهردار بعنوان یک مسئول یایک شهروند حق اظهار نظر آیا ندارد؟
   کجاتون سوخته که هر چه توهین میکنید هرچه به دروغ می نویسید و هرچه کارهای نکرده را به دروغ می نویسید هنوز جای سوخته را نمی تونید ترمیم کنید
   اتفاقا شهردار چرام یکی از متخصصین کارآمدترین شهرداران استان می باشد و مشکلات عدیده شهرداری چرام را به بهترین نحو حل کرده
   حقوقها هفت ماه گذشته در دوران قبل را به روز کرده کارهای عمرانی به بهترین نحو بیشتر از هر شهرداری استان انجام داده
   آدم توانمند و مقتدر و شجاع ودست پاکی هست
   باج به هیچ کس نمی دهد نترس هست و ایشون مورد احترام مردم میباشه
   ایشون نه متملق هست و نه چاپلوس
   که در سخنانش وگفتمانش بخوبی این خصایص روشن میباشد

   0

   0
  15. چرومی گفت:

   خدایا چه بنویسم چون در مقابل حرفها وکارهایمان مسئولیم تمام این تخریبها سیاسی کاریست هرکس حزب وباند خودش را حمایت میکند وطرف مقابل راتخریب بیچاره مردم که زیر بار گرانی ومعیشت سخت زندگی کمرشان شکسته

   0

   0
  16. ناشناس گفت:

   شهردارچرام عین حقیقت را گفته. درود بر شهردار چرام

   0

   0
  17. بد عدل گفت:

   بهمش دروغ و تملق و بزرگنمایی بود.
   عدل در این حد و اندازه ای که گفتی نیست.
   ان شاءالله که مزد تملقهایی که کردی رو از عدل خوب بگیری نه مثل بعضی های دیگه شما هم زود ولش کنی

   0

   0

  
  امروز جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • خداداد غریب پور در نشست هم اندیشی سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با مسئولان ایمیدرو و شرکت های وابسته اعلام کرد: رشد تولید و صادرات در شرایط دشوار نیز ادامه دارد /برنامه افتتاح ۲.۲ میلیارد دلار طرح بخش معدن و صنایع معدنی تا پایان امسال/ایجاد بیش از ۴۰ هزار میلیارد تومان عمق در بازار سرمایه
 • ورود معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری به مساله کارخانه سنگ دلی بجک
 • پروازهای فرودگاه یاسوج از سرگرفته می‌شود
 • رکود در ورزش کهگیلویه و بویراحمد
 • رئیس بسیج رسانه گچساران عزادار شد
 • نحوه ی انتخاب قفل درب ضد سرقت ایمن
 • ورود دستگاه قضایی به موضوع آتش سوزی در جنگل های گچساران/دستور ویژه دکتر نگین تاجی به دادستان گچساران
 • پاسخ تاجگردون به بزرگواری
 • مثبت شدن تست دانش آموز و سرایدار یکی از مدارس گچساران
 • بزرگواری خطاب به تاج گردون؛ در امورات حوزه کهگیلویه دخالت نکنید
 • نماینده بویراحمد و دنا:نماینده همه‌ی مردم حوزه انتخابیه هستم
 • گزارشی از مراسم افتتاحیه مجلس یازدهم/رهبر انقلاب:مجلس با نمایندگان کارشناس، فعال و پاکدست در رأس امور خواهد بود/روحانی: از مجلس اخوت می‌خواهیم
 • از فراکسیون زاگرس نشینان تا سلسله کوههای زاگرس
 • خامی؛ کاکل‌اش آتش فشونه
 • درخواست فعال سیاسی گچساران خطاب به دادستان پیرامون آتش سوزی جنگلهای شهرستان
 • جلسه اعضای سازمان نظام مهندسی استان کهگیلویه و بویراحمد با رئیس کل دادگستری استان برگزار شد/ هشدارهای رئیس دادگستری به سازمان نظام مهندسی درباره برخی موضوعات/نگین تاجی : هرجا تخلف انجام شده اعتقاد به تخریب دارم
 • اطلاعیه و دستورالعمل های لازم الاجرای فرمانده عملیات اطفای حریق کوهها و جنگلهای گچساران
 • دوران پسا کرونا و رعایت بهداشت فردی و جمعی
 • رئیس کلانتری ۱۱ علی آباد فرماندهی انتظامی شهرستان گچساران منصوب شد+تصویر
 • آخرین اخبار از عملیات مهار آتش در کوههای اطراف گچساران/ورود بالگرد آبپاش سپاه پاسداران به گچساران/حضور استاندار و معاون سپاه فتح استان در منطقه+جزئیات و تصاویر
 •