طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۸ فروردین, ۱۳۹۸ | کد خبر : 96606 | نویسنده : sajad |
 •   

  مخاطب   گرچه فضای کشور در هفته های اخیر متاثر از اتفاقات سیلاب بوده و باعث ایجاد نوعی رکود در شور سیاسی کشور شده اما با خارج شدن کشور از بحران سیل،بار دیگر فضای سیاسی کشور روال عادی خود را طی خواهد کرد.   امسال سال برگزاری انتخابات مجلس است،انتخابات تنها روز برگزاری و تعیین […]

  فانوس زاگرس؛

  مخاطب

   

  گرچه فضای کشور در هفته های اخیر متاثر از اتفاقات سیلاب بوده و باعث ایجاد نوعی رکود در شور سیاسی کشور شده اما با خارج شدن کشور از بحران سیل،بار دیگر فضای سیاسی کشور روال عادی خود را طی خواهد کرد.

   

  امسال سال برگزاری انتخابات مجلس است،انتخابات تنها روز برگزاری و تعیین شده برای انتخابات نیست بلکه از ماه ها قبل فعل و انفعالات زیادی پیرامون این اتفاق مهم شکل می گیرد.عوامل اجرایی در تدارک برگزاری مشغول شده و گروه ها و جریانات و افراد سیاسی نیز تحرکات خود را پیگیری می کنند.

  آنچه باعث گردیده انتخابات مجلس یازدهم تاکنون در نوعی سکون قرار گیرد بحث استانی شدن یا نشدن این انتخابات است.بهرحال استانی شدن انتخابات شرایط متفاوت تری نسبت به روال قبل دارد و از این روی همه منتظر تعیین تکلیف شدن این طرح هستند.

   

  استان کهگیلویه و بویراحمد نیز از شور سیاسی داغ و گسترده ای برخوردار است.گرچه در بحث شعور سیاسی عقب ماندگی هایی وجود دارد.

   

  یک سمت انتخابات امسال مجلس در کهگیلویه و بویراحمد  اصولگرایان استان قرار دارند که بسیار امیدوار به فتح سه کرسی مجلس هستند.نقش احزاب و جریانات سیاسی در استانی شدن انتخابات پررنگ تر و تعیین کننده تر خواهد شد و از این روی در صورت استانی شدن انتخابات به احتمال زیاد اصولگرایان بر روی سه چهره ستار هدایت خواه،حجت الاسلام موحد و سید قدرت الله حسینی به اجماع خواهند رسید.

   

  ستار هدایت خواه هم اکنون از سوی عده ای بعنوان بیشترین شانس پیروز انتخابات در حوزه بویراحمد و دنا شناخته می شود.او خود نیز معتقد است با بیش از شصت هزار رأی،پیروز انتخابات حوزه بویراحمد و دنا در صورت استانی برگزار نشدن انتخابات مجلس خواهد بود.برخی معتقدند اگر در دوره قبل مهدی روشنفکر به صحنه نمی آمد او پیروز نهایی بود.

   

  ستار هدایت خواه در حوزه گچساران و کهگیلویه نیز در صورت قرار گرفتن در کنار سید قدرت الله حسینی و موحد از اقبال خوبی میان اصولگرایان این دو حوزه برخوردار خواهد شد.

   

  از سوی دیگر با انتخاب شدن هدایتخواه،حسینی و موحد بعنوان سه گزینه اصولگرایان در انتخابات استانی مجلس یازدهم،دیگر اصولگرایانی مثل عدل هاشمی پور و روشنفکر یا مجبور هستند تن به انتخاب اصولگرایان دهند یا بصورت انفرادی به صحنه بیایند ویا هم خود مستقل دست به ائتلاف بزنند که نمی توان شانسی برای آنان قایل بود.

   

  حجت الاسلام موحد هم اکنون از شانس زیادی در حوزه کهگیلویه بزرگ برخوردار است که قرار گرفتن وی در سه گانه اصولگرایان بعنوان یک وزنه می تواند به کمک آنان بیاید.موحد هم در گچساران و بویراحمد می تواند سبد رای داشته باشد.

   

  سید قدرت الله حسینی که چهره مورد مطلوب هدایت خواه و بخش غالب اصولگرایان استان بوده بدون شک یکی از سه گانه های اصولگرایان خواهد بود.او به واسطه نسبت های فامیلی در نقاط مختلف استان و حمایت اصولگرایان می تواند رای قابل توجه ای بدست آورد.

   

  اکنون سه گانه حسینی،هدایت خواه و موحد راه سکوت در پیش گرفته و تمایل دارند در سکوت تحرکات انتخاباتی خود را دنبال کنند.

   

  هدایت خواه،حسینی و موحد طی دو سال اخیر ارتباطات زیادی با سران طوایف و اقوام برقرار کرده اند و مصمم به حضور در انتخابات هستند.

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  14 نظر برای “سه گانه موحد،هدایت خواه و سید قدرت الله حسینی”
  1. باسلام؛به نظرمی آید،این سه چهره شناخته شده نسبت به سایر افراد مناسب تر وشایسته ترباشندوامیدوارم مردم فهیم وآگاه استان که شناخت کافی از این سه گزینه رادارندویقین دارنداین اشخاص نسبت به نمایندگان فعلی لیاقت و شایستگی بیشتری برای رفع مشکلات مردم ومنطقه واستان رادارندو باانتخاب درست وبجای این افراد،جلوی ورود افرادخودخواه وخودمحور به ویژه جناح به اصطلاح اصلاح طلب،که فقط به فکرمنافع خودشان بودند به مجلس رابگیرند! شایداینهابتوانندچاره ای برای معضلات استان بخصوص بیکاری جوانان بنمایند.

   2

   1
  2. حرف گفت:

   موحد و حسینی از رده خارج هستند چه استانی و چه شهرستانی حرف از این دو خصوصا حسینی چند چهره نزنید حسینی با چه امیدی میخا بیاد اون از پشت به جلیل کردن و اون اون از سایر طوایف حتی محبوبیتی در باشت که زادگاهش است ندارد میدان را به جوانان تازه نفس بدهید

   2

   1
  3. ناشناس گفت:

   غیر تاجگردون مرده بو که حسینی بره مجلس

   3

   2
  4. لیشتر گفت:

   چرا تاج گردون و نزدیکانش اینقدر از حضور حسینی در انتخابات هراس دارند?

   0

   3
  5. عدالت گچساران بویر احمدباشت ودیل گفت:

   مگر جعفری خورشیدی زینل زاده نباشند که سیقدرت قبول بشوند نماینده گچساران اتین سه نفر مشخص میگنند قدرت حسینی برای همیشه بایکوت شد

   1

   0
  6. عدالت گچساران بویر احمدباشت ودیل گفت:

   هدایت خواه وحسینی امکان ندارد که به مجلس بروند

   1

   0
  7. کهگیلویه و بویراحمد گفت:

   هرسه امتحان خودشان داده اند ونمی توانند کاری پیش ببرند ولازم جوانان قدم پیش کنند در ضمن اینها سرمایه گذاری کرده اند در خفا وامتحان پس داده اند

   2

   0
  8. کهگیلویه و بویراحمد گفت:

   در جواب اقای حسن کمایی در زمان ای ن اقایان چه گلی بر سر گچساران وباشت زدن مشکل بیکاری کجا حل کردن قطعا از جای به لحاظ ندادن پست وپیمانکاری والا خدمات انجام گرفته در استان والخصوص گچساران وباشت در ای برهه تح یم ودر دوران اصلاحات واضح است

   2

   0
  9. گچساران گفت:

   درود بر حاج موحد و ستار هدایت خواه و سید قدرت

   0

   2
  10. مسعود رضایی گفت:

   در جواب این یاداشت به نظرم تحلیل بسیار مبتدی و غیرکارشناسی بود یا نویسنده عرق و تعلق خاطر زیادی به این سه نفر داره و یا مردم استان ما را خیلی بی سواد و امی فرض کرده. عزیز من آزموده را دوباره آزمودن خطاست. این سه نفر امتحانشون پس دادند اگه مردم استان دوباره به اینها اعتماد کنند واقعا باید گفت مردم استان ما هیچ درک سیاسی، تخصصی و علمی از اوضاع جامعه ندارند. اینا بیایند میخواهند چکار کنند مگه قبلا فرصت داده نشده به آنها مردم باید منطقی فکر کنند و قطعا با منطق و فکر انتخاب انتخاب خواهند کرد و عاقلانه این گزینه ها را پس خواهند زد.

   1

   0
  11. ناشناس گفت:

   شک نکنید بهترین گزینه برا گچساران سید قدرت حسینی می باشد

   0

   2
  12. بهمیی گفت:

   اقایون موحد.حسینی وهدایت خواه سه گزینه سوخته هستند.که به هیچ وجه شانس پیروزی درانتخابات راندارند.

   1

   0
  13. ناشناس گفت:

   با عرض ادب خدمت همشهریان گچساران و باشت..در حوزه این دوشهرستان تا ان جایی که من امار دارم سید قدرت حسینی هیچ محبوبیتی بین جوانان و مردم فهیم گچساران و باشت ندارد ایشان با مردم شفاف نیستن…… از نیروهایه جوان باید استفاده شودبرای نماینده اتی امسال دکترزراعت کیش.سرهنگ بیعت اصل. مهندس زینل زاده….ودیگر عزیزان جوانتر مردمی .شفاف .کاردان.

   0

   1

  
  امروز سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • ۵ کشته و زخمی در تصادف محور یاسوج_سپیدان
 • ﺭﻭﺯ ﺯﻣﯿﻦ ؛ ﺭﻭﺯﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ ﺁﮔﺎﻫﯽ ﻭ ﻗﺪﺭﺩﺍﻧﯽ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﻣﺤﯿﻂ ﺯﯾﺴﺖ ﮐﺮﻩ ﺯﻣﯿﻦ
 • سکوت سید قدرت الله حسینی تا شکل گیری وحدت و اجماع اصولگرایان
 • آرایش انتخاباتی اصلاح طلبان حوزه های انتخابیه بویراحمد و کهگیلویه
 • در سال رونق تولید؛شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد حساب کارخانه آجر دهدشت را بست
 • شهردار یاسوج خبر داد:حریم آبشار یاسوج آزادسازی می‌شود
 • نهادهای امنیتی اطلاعاتی کهگیلویه و بویراحمد به موضوع قطع بی رویه درختان استان ورود کند
 • استاندار کهگیلویه و بویراحمد؛بماند یا نماند چه فرقی دارد؟
 • گرامیداشت روز جانباز و نیمه شعبان در شرکت پست استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد+تصاویر
 • دستگیری قاتل تبعه افغان در گچساران+جزئیات
 • تحلیلی پیرامون اتفاقات اخیر کشور
 • هوشنگ صیدالی خبر داد:کارکنان نفت گچساران ۶ میلیارد ریال به سیل زدگان کمک کردند
 • مرگ تلخ راننده پراید در محور یاسوج بابامیدان+عکس
 • شهرداری دوگنبدان عذرخواهی خواهد کرد؟
 • سایت پروازی در لنده راه اندازی شد
 • مدیر کل مخابرات کهگیلویه و بویراحمد تغییر کرد
 • قلع و قمع درختان بلوط مناطق اطراف باشت و خواب خوش اداره منابع طبیعی این شهرستان+تصاویر
 • فوتبالیست کهگیلویه و بویراحمدی به تیم ملی نونهالان دعوت شد+عکس
 • گلایه مدیرکل گردشگری کهگیلویه و بویراحمد از عدم تعامل دستگاه های اجرایی با سرمایه گذاران
 • معضل افزایش خودسرانه کرایه تاکسی‌ها در یاسوج
 •