طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۰ اسفند, ۱۳۹۷ | کد خبر : 94693 | نویسنده : sajad |
 •   

        فرماندار گچساران گفت: وابستگی به هیچ حزب ،طایفه و جناحی نداشته و فرماندار همه طوایف و قبایل شهرستان با تفکرات مختلف هستم.   به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، ظهرامروز نشست با طوایف، اقوام، بزرگان و سازمانهای مردم نهاد گچساران با حضور فرماندار در سالن کنفرانس  فرمانداری برگزار شد.     […]

  فانوس زاگرس؛

   

   

   

  فرماندار گچساران گفت: وابستگی به هیچ حزب ،طایفه و جناحی نداشته و فرماندار همه طوایف و قبایل شهرستان با تفکرات مختلف هستم.

   

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، ظهرامروز نشست با طوایف، اقوام، بزرگان و سازمانهای مردم نهاد گچساران با حضور فرماندار در سالن کنفرانس  فرمانداری برگزار شد.

   

   

   

   در این نشست علی‌ خوان‌پایه با اشاره به خدمات نظام جمهوری اسلامی و انقلاب به مردم و امنیت موجود در جامعه به واسطه این انقلاب اظهار کرد: باید همه با هم و با همکاری و تعامل برای ثبات امنیت این سرزمین و شهرستان گچساران دست به دست هم دهیم.

   

   وی با بیان اینکه خوشبختانه امنیت خوبی در شهرستان گچساران به وجود آمده است، گفت: با تعامل و همکاری اعضای شورای تامین امنیت و ریش سفیدان در حل برخی از مشکلات بین طوایف، این شهرستان به نسبت دیگر مناطق از امنیت خوبی برخوردار است.

   

   فرماندار گچساران هدف از برگزاری این نشست استفاده از ظرفیت و توان بزرگان و سران طوایف در رفع مشکلات و کمک به پیشرفت شهرستان عنوان نمود.

   

  خوان پایه با بیان این مطلب که دیدگاه‌های مردمی و کمک بزرگان همواره موجب رفع مشکلات محلی و گامی در جهت توسعه و پیشرفت جوامع بوده است افزود: حضور و مشارکت سران طوایف و سازمانهای مردم نهاد در برنامه های فرهنگی ، اجتماعی و عمرانی می تواند در برون رفت از مشکلات راهگشا و موثر باشد .

   

  فرماندار گچساران ضمن تقدیر و تشکر از حضور معتمدین و ریش سفیدان طوایف در جلسه نشست هم اندیشی اظهار داشت: هیچ کسی نیست که دغدغه پیشرفت شهرش را نداشته باشد و مردم شهرستان گچساران نیز ثابت نموده اند که همیشه پای کار بوده و پا به پای مسئولین در جهت توسعه و پیشرفت و بهبود امورات شهرستان ثابت قدم و یاری‌گر مسئولین هستند.

   

  وی ادامه داد: شهرستان گچساران شهری است با نماد نفت و گاز که سهم عمده و تاثیر‌گذاری در اقتصاد کشور دارد.

   

   بالاترین مقام اجرایی شهرستان گچساران تصریح کرد: نفت خیز بودن شهرستان گچساران موجب شده  تا اقوام و طوایف مختلفی در این شهر  سکونت داشته باشند و  سالهای سال با همکاری،تعامل و همدلی و وحدت زندگی کرده و  در این راستا وظیفه مسئولین حفظ این وحدت و یکپارچگی است.

   

  وی ادامه داد: به عنوان فرماندار و نماینده عالی دولت در شهرستان اعلام می‌کنم که فرماندار تمامی اقوام ،طوایف شهرستان با تفکرات گوناگون هستم و وابسته به هیچ طایفه حزب و جناحی نیستم.

   

  خوان پایه با بیان این مطلب که با تمام توان در جهت انجام وظایف خود در راستای پیشرفت و توسعه شهرستان تلاش خواهم نمود، گفت: یکی از وظایف ذاتی فرماندار ارتباطات اجتماعی است که دولت بایستی با مردم برقرار نماید و از نقطه نظرات خواص و افراد توانمند در حل مشکلات مردم استفاده نماید.

   

   

  وی تصریح کرد: در شرایط کنونی که مشکلات اقتصادی گریبانگیر کشور و مردم است، استفاده از پتانسیل و ظرفیت شما بزرگان، نخبگان و معتمدین برای رسیدن به اهداف نظام و دولت که همان رسیدن به رضایتمندی مردم است تاثیر‌گذار  است.

   

  فرماندار گچساران بخشی از مشکلات اقتصادی را مربوط به بخش کلان کشوری دانست و افزود: بخش دیگری از مشکلات اگر مربوط به سهل انگاری و سوء مدیریتی در شهرستان باشد به جد با فرد خاطی برخورد خواهم نمود.

   

  وی تکریم ارباب رجوع و رفع مشکلات مردم را از اولویت‌های کاری مسئولین دانست و تصریح کرد: هدف رضایتمندی مردم است ومسوولان باید با تمام توان پای کار باشند و در صورت قصور و بهانه تراشی برای انجام کار مردم با آنها برخورد خواهد شد.

   

  خوان‌پایه نظام جمهوری اسلامی را حکومتی مردمی و بر پایه دمکراسی دینی عنوان کرد و افزود: قوای مختلف کشور به صورت مستقیم و غیر مستقیم توسط مردم انتخاب می‌شود و مسلماً مردم در این میان خواسته ها و مطالباتی دارند که مسئولین موظف به بررسی و انجام خواسته‌های آنها طبق قوانین و مقررات هستند.

   

  خوان‌پایه ضمن تاکید بر این مطلب که از نقدهای منصفانه و پیشنهادات مردم و معتمدین و نخبگان استقبال خواهیم نمود ،گفت: مطالبه گری حق مردم است و باید همیشه سعی در حفظ روحیه مطالبه گری مردم داشته باشیم.

   

  وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به خدمات خوبی که طی سالهای اخیر در سطح شهرستان صورت پذیرفته است گفت : نباید فقط نیمه خالی لیوان را ببینیم بلکه باید در کنار آن نیمه پر هم دیده شود.
  خوان پایه با اشاره به گام‌ها و اقدامات زیرساختی که در سطح شهرستان طی سالهای اخیر صورت گرفته است اظهار داشت: در شهرستان در حوزه راههای مواصلاتی و چند خطه نمودن این راهها اقدامات اثر گذار و ماندگاری جهت رفاه حال مردم صورت گرفته است.


  وی تصادفات جاده ای را دومین عامل مرگ و میر بعد از سکته قلبی عنوان کرد و گفت: متاسفانه در استان ما بیشتر تصادفات جاده‌ای به علت نبود جاده‌های چند خطه رخ به رخ بوده و باعث مرگ بسیاری از جوانان و نان آوران خانواده بوده است.

   

  خوان پایه احداث جاده‌های چند خطه را گامی موثر جهت کم شدن آمار تصادفات دانست و گفت : در شرایط اقتصادی کنونی کشور احداث تونل دیل و تسهیل عبور و مرور این مسیر که معضلی برای ساکنین مناطق روستایی دهستان دیل و روستاهای اطراف بوده است و انشاء الله در آینده‌ای نزدیک مرتفع خواهد شد.

   

  خوان‌پایه خاطرنشان کرد : در بخش کشاورزی نیز آبرسانی به ۱۲ هزار هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان علاوه بر افزایش بهره وری و سود دهی ارزش افزوده زیادی برای این اراضی به ارمغان آورده است .

   

  فرماندار گچساران رونق بخش خصوصی را که باعث تسهیل امر اشتغال نیز می شود از دیگر مزایای اجرای این طرحها در شهرستان دانست و افزود: اگر زیرساخت آماده باشد اشتغال نیز رونق پیدا خواهد کرد و هدف مسئولین نیز رسیدن به این امر مهم است.

   

  وی ایجاد صنایع تبدیلی در کنار رونق بخش کشاورزی را ظرفیت بسیار خوبی برای پیشرفت و توسعه شهرستان عنوان کرد و عنوان کرد: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته و هدف گذاریهای انجام شده انشاء الله اقدامات زیرساختی خوبی در شهرستان در آینده نزدیک انجام خواهد گرفت که نیازمند تعامل ،همکاری و همدلی مردم و مسئولین است.

   

  شایان ذکر است در این نشست، نمایندگان احزاب و فعالان سیاسی ضمن ارائه مطالبی درخصوص موانع و مشکلات موجود با تاکید بر همدلی و وحدت همه گروه‌های سیاسی، اجتماعی و …. راهکارهای خود را در توسعه فعالیت‌ها و نحوه مشارکت در توسعه و پیشرفت شهرستان ارائه کردند./فارس

   

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  6 نظر برای “فرماندار گچساران : به هیچ حزب، طایفه و جناحی وابستگی ندارم”
  1. روح اله گفت:

   با سلام.

   اعلام عدم وابستگی به حزب و جناح و … یا دروغست یا صحیح. اگر صحیح باشد که بسیار خطرناک خواهد بود. بیشترین ضربه را کشور از بی هویتهای سیاسی یا به اصطلاحی دیگر دوزیستان سیاسی خورده است. توصیه بنده به ایشان و هفراد اینچنین اینست برای داشتن عاقبت به خیری و توشه آن دنیاشان از مسیولیت انصرهف دهند. البته دولت هم دولتی بی هویتیست ک۶ از دوش اصلاح طلبان بالا رفته و دوزیستان سیاسی دولتیان امروز ما هستند. این دوره بغرنج اقتصادی حاصل مدیریت اینگونه افرادست

   1

   0
  2. قشقایی گفت:

   جلسه تبلیغاتی بوده

   1

   0
  3. ناشناس گفت:

   فانوس زاگرس لطفا تصاویر را مشخص بزارید ببینیم معتمدین چه کسانی هستند ظاهرا افراد خاصی در جلسه هستند

   0

   0
  4. 1 گفت:

   ایشان فقط به شخص وابسته است و هنوز هم دنبالش می دود
   ههههههههه

   2

   0
  5. ناشناس گفت:

   اره تو گفتی و ما باورکردیم! تو بدون اذن تاجگردون حتی اب نمیخوری پس وابستگی شدید به تاجگردون داری. البته متاسفانه تاجگردون همه را وابسته خودش کرده . همه ازش حساب میبرن و ازش بت ساخته اند

   2

   0

  
  امروز چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • کاش تاجگردون نباشد !!
 • جشن گلریزان آزادی زندانیان در گچساران برگزار شد/از حضور دو رقیب سیاسی تاجگردون تا غیبت برخی رؤسای ادارات+تصاویر
 • ملخ ها عزیزترند یا کشاورزان و باغداران منطقه لیشتر؟!
 • دل پر هواداران ستار هدایت خواه از معاون سیاسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد
 • واکنش رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران به خبر ممانعت شهرداری دوگنبدان از برگزاری یک برنامه فرهنگی
 • واکنش شهرداری دوگنبدان به خبر جلوگیری از برگزاری یک برنامه فرهنگی در گچساران
 • با حضور معاونین مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ، پروژه انتقال نفت گوره به پایانه های نفتی بندر جاسک کلید خورد+تصاویر
 • ممانعت شهرداری دوگنبدان از برگزاری یک برنامه فرهنگی در گچساران
 • ۲۹ میلیارد تومان غرامت به کشاورزان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد
 • دوره سوم نمایندگی تاجگردون؛ دوره “اصلاح ،عدالت و اشتغال” باشد
 • جوابیه گمرگ کهگیلویه و بویراحمد به اظهارات استاندار؛بی‌تفاوت نیستیم
 • “فراتر از بحران”
 • تجلیل از دهیاران نمونه شهرستان چرام+تصاویر
 • کهگیلویه بزرگ ؛ سیاست مدارِ  سیاست زدهِ
 • جشن ازدواج دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد+تصاویر
 • خودکشی چرا؟
 • نماینده کهگیلویه بزرگ:اصل ۴۴ قانون اساسی در حوزه ورزش اجرایی شود
 • مراکز خرید مهم استانبول در تور استانبول
 • آشنایی با گرجستان در تور گرجستان
 • در آنتالیا و تور آنتالیا از کجا خرید کنیم؟
 •