طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۵ اسفند, ۱۳۹۷ | کد خبر : 94477 | نویسنده : sajad |
 •   

      تنور انتخابات در حوزه گچساران و باشت بیشتر از سایر حوزه های انتخابی کهگیلویه و بویراحمد داغ شده و جو حاکم بر این روزهای گچساران و باشت کاملأ سیاسی به نظر می رسد.   به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، سخنان تند تاجگردون در جشن افتتاحیه خیابان بلادیان ، واکنش رقبای […]

  فانوس زاگرس؛

   

   

  تنور انتخابات در حوزه گچساران و باشت بیشتر از سایر حوزه های انتخابی کهگیلویه و بویراحمد داغ شده و جو حاکم بر این روزهای گچساران و باشت کاملأ سیاسی به نظر می رسد.

   

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، سخنان تند تاجگردون در جشن افتتاحیه خیابان بلادیان ، واکنش رقبای سیاسی وی از جمله : احمد خورشیدی آزاد ،سیدقدرت الله حسینی،سید یعقوب زراعت کیش و سیدقدرت الله بیعت اصل را به همراه داشت.

   

  تحولات رخ داده اخیر ما را بر آن داشت تا گفتگویی به شرح ذیل  با سید قدرت الله حسینی ، نماینده سابق گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی و از مخالفان سیاسی نماینده کنونی داشته باشیم:

   

   

   

   

  اخیراً مطلبی با قلم شما تحت عنوان خودکامگی در سایت های خبری منتشر شده است، به خودتان چه نمره ای می دهید؟ 

  مطلب مذکور شامل سه قسمت بود. بخش اول مختص کسانی بود که تحصیلات عالیه دارند و مسائل را تحقیقاً برررسی و آنالیز می نمایند. قسمت دوم که مبتنی بر واقعیات جامعه می باشد می توانست مورد استفاده همگان قرار گیرد و جمله آخر برای قشر جوان بود که معمولاً به دنبال شورآفرینی هستند. و اما تبدیل به کمیت نمودن مطالبی که نوشته بودم، نمی تواند عالمانه باشد چرا که معیار مدون و خاصی برای سنجش وجود ندارد منتها براساس بازخوردی که از افکار عمومی حاصل می شود می توان میزان رضایتمندی یا عدم رضایت جامعه را در ارتباط با موضوعات تحریر یافته ارزیابی نمود. 

   

   با توجه به روحیات شما فکر نمی کنید مردم انتظار جمله آخر مصاحبه (دم شیر) را نداشتند؟ 

  اگر آن را نمی نوشتم معقول تر بود. همانطور که اگر نماینده مردم گچساران و باشت در سخنرانی خود نمی گفتند فلان داغ می کنند بهتر بود. 

   

  اکنون که انتخابات استانی شده است چه تحلیلی از آینده دارید؟ 

   

  در یک نگاه اجمالی کار برای همه کاندیداها هم از بعد اتلاف وقت و هم هزینه هایی که بر روند انتخابات مترتب می باشد سخت شده است اما یک انتخابات پرشور و بی نظیری در استان خواهیم داشت. 

   

  در حوزه های انتخابیه بویراحمد و کهگیلویه با چه کسانی ائتلاف خواهید نمود؟ 

   

  اولاً باید معلوم شود چه کسانی ثبت نام می کنند. ثانیاً از میان ثبت نام کنندگان چه افرادی از فیلتر شورای محترم نگهبان که نوعی برزخ است می تواند عبور نمایند. ثالثاً کف رأی آنان کارگشا باشد. رابعاً اکثر نیروهای محوری همراه، بر ائتلاف با آن افراد صحه بگذارند. خامساً در مسائل مختلفی که مردم انتظار حل نسبی آنها را توسط نمایندگان دارند، توانمندی بالقوه و بالفعل داشته باشند. 

   

  چرا برخلاف دیگران، شما از کلمه دکتر به عنوان پیشوند فامیلی آقای تاجگردون استفاده نمی کنید؟ 

   

  ما در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در دورۀ هشتم تصویب نمودیم که بکار بودن عناوینی مانند دکتر، مهندس و … برای کسانیکه فاقد مدارک لازم آن عناوین می باشند جرم است. مصوبه کمیسیون در صحن مجلس رأی آورد و به تأیید شورای نگهبان هم رسید لذا قانون را رعایت می کنم. البته کتمان این نکته که تجارب اجرایی آقای تاجگردون از خیلی از کسانیکه در رشته تحصیلی ایشان مدرک دکترا دارند، بیشتر است، غیرمنصفانه می باشد. 

   

  چرا فقط شما و آقای تاجگردون بیشتر مورد هجمه قرار می گیرید؟ 

   

  حمله به آقای تاجگردون طبیعی است چون وکیل مردم هست و براساس توقعات فراوانی که مردم دارند ایشان مورد هجمه قرار می گیرند. البته بخشی از موضع گیریها علیه مشارالیه ناشی از ذهنیتی است که مردم دال بر عملکرد ناعادلانه ایشان می دانند و اما اینجانب اگر تقریر و تحریر نداشته باشم کمتر مورد تهاجم قرار می گیرم. 

   

   اگر آقای جعفری کاندیدا نشوند در انتخابات از شما حمایت می کنند؟ 

   

  شرایط مملکت با توجه به عملکرد این دولت و فشارهای همه جانبه ای که از خارج و داخل به رهبر معظم انقلاب وارد می آید، ایجاب می کند که ما گلایه ها را کنار بگذاریم و برای تشکیل یک مجلس انقلابی که به معنی واقعی درد ملت را درک کنند و به جد پیگیر حل معضلات مردم باشند، باشیم. آقای حاج جعفری از نیروهای اصلی تفکر اصول گرایی در این حوزه می باشند. ایثارگر، برادر دو شهید، بسیار ساده¬زیست و پاکدست و ولایتمدار هستند ما به تشخیص و تصمیم ایشان احترام می گذاریم و تصمیم آقای مهندس فولادی هم برای ما محترم است. 

   

   

  اگر مهندس زینل زاده برای حضور در انتخابات سدّی پیش پایش نباشد ممکن است به نفع شما کنار برود؟ 

   

  غیرممکن نیست چون ایشان جوان است و در آینده فرصت بیشتری برای حضور در صحنه های مختلف سیاسی و انتخاباتی دارند همینطور که جناب مهندس پاکدل و جناب دکتر زراعت کیش فرصتهای خوبی در آینده پیش رویشان می باشد. ولی تصمیم اثرگذار را برای ماندن یا نماندن جناب مهندس زینل زاده در صحنۀ انتخابات، نیروهای محوری که در کنار ایشان هستند خواهند گرفت. 

   

   فکر می کنید نیروهای محوری اطراف ایشان چه تصمیمی می گیرند؟ 

   

  احتمالاً ریسک نکنند و یک بار دیگر تسلیم شکست اصول گرایان از رقیب نخواهند شد. 

   

   آیا آقایان سردار خورشیدی، مهندس پاکدل و دکتر زراعت کیش در انتخابات از شما حمایت خواهند نمود؟ 

   

  عزیزانی که نام بردید هیچگونه انحرافی از خط ولایت نداشته و همواره پشتیبان جریان ولایی بوده اند قطعاً اگر اکثر اصول گرایان گچساران و باشت بر کاندیداتوری حقیر صحه بگذارند این سه بزرگوار بر مبنای اعتقادات خود، تمام قد حمایت می کنند و حمایت ایشان تأثیر فوق العاده ای خواهد داشت. 

   

   اگر اکثر اصول گرایان گچساران و باشت از کاندیداتوری شما حمایت نکنند چکار می کنید؟ 

   

  گرچه اکثر توده مردم کاری به اصول گرا و اصلاح طلب ندارند اما در صورت عدم حمایت اکثریت اصول گرایان، کاندیدا شدن حقیر نابخردانه خواهد بود.

   

  فکر نمی کنید اگر آقای دکتر زراعت کیش کاندیدا شوند مثل بعضی از کاندیداهایی که پرونده اولین و آخرین دفعه حضورشان در انتخابات با دو الی سه هزار رأی بسته شد، ایشان هم به آنان بپیوندند؟ 

   

  قاعدتاً من نباید به این سؤال پاسخ بدهم فقط می توانم عرض نمایم که ایشان هم سید است، هم تحصیلاتشان در مقطع دکترا به پایان رسیده، هم سالم است و هم حسن شهرت دارد اما بحث داشتن پایگاه اجتماعی در شرایط فعلی موضوع دیگری است. 

   

   اخیراً مجلس مصوب نموده که نمایندگان بیش از سه دوره متوالی نمی توانند کاندیدا شوند نظرتان را در این مورد بیان کنید و آیا شامل آقای موحد می شود؟ 

   

  فکر می کنم پشت صحنه این طرح آقای دکتر علی لاریجانی است چون اگر مخالف آن می بود به صحن نمی آمد. ایشان آدم تیزهوشی است می داند که در دورۀ بعد اگر کاندیدا شود یا رأی نمی آورد و اگر هم وارد مجلس بشود، ریاست آن را از دست خواهد داد لذا نمی خواهد پرستیژ سیاسی اش مخدوش شود و در واقع نوعی فرار به جلو انجام داد. در ضمن آقای لاریجانی برای دوره بعد قصد کاندیداتوری ریاست جمهوری را دارد با تصویب این طرح بازۀ زمانی موسعی در اختیارش قرار می گیرد که در سطح کشور برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری تلاش کند ولی طرح مذکور شامل آقای موحد نمی شود. 

   

  در مورد کاندیدا شدن آقای لاریجانی برای ریاست جمهوری بعدی چه نظری دارید؟ 

   

  اصول گرایان واقعی ایشان را همراهی نمی کنند. حنای اصلاح طلبان هم با عملکرد دولت آقای روحانی و مجلس هم بی رنگ است. توده مردم که اکثریت آرا متعلق به آنهاست هم به جد مخالفند لذا حضور مشارالیه در صحنه به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری نوعی انتحار سیاسی است مگر اینکه در آینده شرایط جدیدی بوجود بیاید. البته رقبای ایشان هم مهم است که چه کسانی باشند. 

   

  شما اخیراً در مطلبی مکتوب آقای تاجگردون را در لیست ساکتین در فتنه ۸۸ قلمداد نموده اید می توانید بیشتر توضیح دهید؟ 

   

  در همان مطلبی که اشاره نمودید، توضیح داده ام اما وقتی افرادی مثل علی لاریجانی، علی اکبر ناطق نوری و محمدرضا باهنر که صعودشان به مناصب مهم کشور با استفاده از نردبان اصول گرایان محقق گردیده است و در صدر لیست ساکتین در فتنه بودند چندان گلایه و انتظاری از آقای تاجگردون در بحث مذکور نمی توان داشت. 

   

  یکی از سایت ها از شما به دلیل بالا بودن سن و از آقای تاجگردون بدلیل کسالت جسمی خواسته است که از صحنه انتخابات کنار بروید چه جوابی دارید؟ 

   

  آقای تاجگردون بحمدالله مشکل جسمی شان حل شده است و حقیر با تأسی از آیت الله جنتی تا ۹۵ سالگی برای حضور در صحنه های مختلف انقلاب و خدمت به مردم انشاءالله هیچ مشکلی نخواهم داشت و فعلاً یکی از سالم ترین سیاسیون استان می باشم.

   

   

  گفتگو ؛بهنام عکاشه

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  23 نظر برای “پاسخ سیدقدرت الله حسینی به احتمال کاندیدا شدن جعفری و زینل زاده در انتخابات آتی و حمایت خورشیدی ،پاکدل و زراعت کیش از وی”
  1. دیلی گفت:

   ای قربون ای سید دلربا

   1

   0
  2. شهروند گفت:

   بچدت قسم یه ذره هدفت ن خدمت به مردم هست فکر پر کردن جیب خودت و خانواده میباشد،،چون فقط بقول خودت سیاسی هستی ،راجع به مجلس فقط پول زدن به جیب ،و کار کردن برا فک و فامیلت ،و لیدرات میباشد

   2

   1
  3. شهروند گفت:

   شکسته نفسی نفرمایید ۹۵سالگی زمان کمی است؛ همچنان باشید تا آن زمانی که سنگ لحد را می گذارند. دنیا به شما نیاز دارد.

   1

   1
  4. گچساران گفت:

   تنها خاطره ای که از شما در ذهن ما جوانان هست یکی اینکه وقت مجلس رو میفروختی و دومی اینکه ……….سوم را گرفتی….قطعا به دنبال ……..چهارم هستی در دوره بعد

   0

   1
  5. ناشناس گفت:

   والا درسته ده بار رفتم پیش تاجگردون واسه کار ده بارش بهم جواب رد داد و فامیل بازی میکرد

   ولی حاضرم بین تاجگردون و حسینی به تاجگردون رای بدم چون هم واسه شهر کار کرده هم دور وری هاش خوب خوردن و واقعا داره بدرد شهر میخوره

   ولی حسینی که بیاد اول لیدرهاشو میزاره سرکار مثل اون لیست۶۰۰ نفره و بعدش دور وری هاش تازه بودجه هم مثل چند سال قبل نمیتونه بیاره و دوباره میخواد شرکت نفت بخش اداریش رو بفرسته مرکز استان که از شر مناطق نفت خیز راحت بشه خخخخ و یا اینکه مردم بیان اعتراض کنند یاسوج حیا گچسارانو رها کن و گچساران خوزستان پیوندتان مبارک در زمان ایشون همین شعارها دیده شده

   ترجیح مردم بر اینه که تاجگردون باشه جز کسانی که دوست دارن زمانی که حسینی اومد اونا رو بزاره سرکار و …..

   2

   2
  6. ناشناس گفت:

   خدا کند کع هر انتخابی صورت می گیرد اصولگر واصلاح طلب تندرو ونیاد و اقای حسینی خودش ارجعیت بر دیگران می داند ونباید از کلمه رهبری وولایت سواستفاده شود وجناب حسینی با اقای پاکدل امتحان خود را داده اند ومردم گول نخواهند خورد وجناب بیعت اصل رقیب ایشان وای کاش خبرنگار سئول مغرضانه که در رابطه با تاج گردون می نمود میگفت مشکل شما وجناب بیعت اصل درچیست

   2

   2
  7. ناشناس گفت:

   ای کاش در مرحل اول که حسینی رای اورد خود جدانش وخدایش در یک جا خلوت وکه حقم بود وحق ناس چه شد

   1

   0
  8. ناشناس گفت:

   تاج گردون جنان گچساران وباشت در کشور به اوج رساند که اقایان از گذشته خود پشیمان وعین مار زخمی شب روز ندارند تا زهر خود را بریزند خدا کند ختم به خیر تمام شود

   1

   1
  9. باور گفت:

   دکترزراعت کیش پایگاه اجتماعی نداره ۰چه زمانه ای شده آدمی که ۱۰رای ازروستای خودش نداره وضمناتومنطقه لیشتر اصلا توجهی به این ادمانمیشه جای تعجب به خدا

   1

   0
  10. باشت گفت:

   تنها چیزی که به آقای حسینی نمیشه نسبت داد بحث پر کردن جیب خود هست اگه ایشان دنبال مسائل مالی بود قبلا فرصت این کار رو از همه بیشتر داشته ….. سالها رئیس آموزش و پرورش بوده .فرماندار بوده .رئیس علوم پزشکی شیراز بوده و ۴ سال نماینده پس مطمئن باشیید تنها چیزی که اصلا برای این سید اهمیت نداره مسائل مالی هست

   2

   2
  11. ناشناس گفت:

   درود بر سید بزرگوار ما عدالت دوران شما رو میخواهیم

   2

   1
  12. ناشناس گفت:

   متاسفانه زمان سید قدرت رسانه و دنیای مجازی مثل امروز وجود نداشت که خدمات ایشون رو مردم ببینن و سید خیلی خوب مردم رو نسبت به حقشون آگاه کرد و ویژگی بارز ایشون این بود که اهل بنز و بوق و کرنا که فلان کار انجام شده

   0

   0
  13. ناشناس گفت:

   پیشرفت امروز باشت بواسطه شهرستان شدنش توسط حسینی بود کاش مردم قدر زحمات شما رو که خدمت بی منت واقعی بود میدونستن نه منت بی خدمت

   0

   1
  14. باوی همصدا گفت:

   سید ول کن باشت ازتو خیری ندیده بزارید کسی باشه که شهرو اباد کنه

   1

   0
  15. باشتی‌ گفت:

   هرچه روحانی هم از محبوبیت افتاده باشه ولی عامل این بحران اقتصادی دیگاه های محدود جناح حسینی است .واصلاح طلب به تو رای نمیده حتی اگر سب وروز به خاطر بعضی معذورات باهات بگردند .از آقای تاجگردون به خاطر نیروهای ضفیفش مخصوصا اداره آموزس وپرورش ناراحتیم فوق آن این باشد که رای سفید بدیم

   2

   0
  16. ناشناس گفت:

   ای کاش وجدان بیدار می بود فقط در یک کلمه خدا یا چنان کن سر انجام کار توخوشنود باشی مل رستگار اقای حسینی با جلسات شب نشینی در بین سرمایدان ولیدرها و……. به فقرا سادات ولبنان ورادک وووودر جذب نیروو…….پاکدل بر کسی پوشیده نیست

   1

   0
  17. ناشناس گفت:

   خودت چی ؟؟ از بیرق اصولگرایان بالا میرفتی بعد زیر پایشان رو خالی کرده …واقعا شمر پیش تو درس پس میده …. دلیل سکوت خودت در دور قبلی چی بود ؟؟ مردم یا شان نخواهد رفت در طول چهارسال نمایندگیتون وضعیت کوچه بازار و پروژه های شهری در چه حالتی بود … فوق لیسانس آقای تاجگردون یه پروفسوری میرزهمیرزه ولی پروفسوری تو یه سیکل هم نمی ارزه

   0

   0
  18. قوچی گفت:

   عجیب است از تحصیلات حرف می زنی بابا به خدا همین الان از شما امتحان بگیرن رد میشوی کدام تحصیلات کدام دانشگاه چه درسی فقط همین رنگ کردن رد کردن بلد بودی اینکه عده ای را از نان خوردن انداختی تاریخ فراموش نمیکند اگر مردم هم فراموش کنن من مدافع کسی نیستم از این همه رانتی که شما وامثال شما استفاده میکنید بدم میاد بعد هم از سواد و تحصیلات حرف می زنید کاش میگفتی که چطور وارد دانشگاه شدی ان هم کدام دانشگاه…..!

   0

   0
  19. ناشناس گفت:

   خداییش ایا عاقلانه هست طلا راباچدن؛ یامرواریدراباحلزون مقایسه کرد.این همه منم نزن سید.حرمت جدت راداریم

   0

   0
  20. باوی گفت:

   شما اصلا رقیب مناسبی نیستید ب نظر من ک ی اصلاح طلب هستم بهترین گزینه برای اصولگراها اقای جعفری هستن

   0

   0

  
  امروز جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • خداداد غریب پور در نشست هم اندیشی سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با مسئولان ایمیدرو و شرکت های وابسته اعلام کرد: رشد تولید و صادرات در شرایط دشوار نیز ادامه دارد /برنامه افتتاح ۲.۲ میلیارد دلار طرح بخش معدن و صنایع معدنی تا پایان امسال/ایجاد بیش از ۴۰ هزار میلیارد تومان عمق در بازار سرمایه
 • ورود معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری به مساله کارخانه سنگ دلی بجک
 • پروازهای فرودگاه یاسوج از سرگرفته می‌شود
 • رکود در ورزش کهگیلویه و بویراحمد
 • رئیس بسیج رسانه گچساران عزادار شد
 • نحوه ی انتخاب قفل درب ضد سرقت ایمن
 • ورود دستگاه قضایی به موضوع آتش سوزی در جنگل های گچساران/دستور ویژه دکتر نگین تاجی به دادستان گچساران
 • پاسخ تاجگردون به بزرگواری
 • مثبت شدن تست دانش آموز و سرایدار یکی از مدارس گچساران
 • بزرگواری خطاب به تاج گردون؛ در امورات حوزه کهگیلویه دخالت نکنید
 • نماینده بویراحمد و دنا:نماینده همه‌ی مردم حوزه انتخابیه هستم
 • گزارشی از مراسم افتتاحیه مجلس یازدهم/رهبر انقلاب:مجلس با نمایندگان کارشناس، فعال و پاکدست در رأس امور خواهد بود/روحانی: از مجلس اخوت می‌خواهیم
 • از فراکسیون زاگرس نشینان تا سلسله کوههای زاگرس
 • خامی؛ کاکل‌اش آتش فشونه
 • درخواست فعال سیاسی گچساران خطاب به دادستان پیرامون آتش سوزی جنگلهای شهرستان
 • جلسه اعضای سازمان نظام مهندسی استان کهگیلویه و بویراحمد با رئیس کل دادگستری استان برگزار شد/ هشدارهای رئیس دادگستری به سازمان نظام مهندسی درباره برخی موضوعات/نگین تاجی : هرجا تخلف انجام شده اعتقاد به تخریب دارم
 • اطلاعیه و دستورالعمل های لازم الاجرای فرمانده عملیات اطفای حریق کوهها و جنگلهای گچساران
 • دوران پسا کرونا و رعایت بهداشت فردی و جمعی
 • رئیس کلانتری ۱۱ علی آباد فرماندهی انتظامی شهرستان گچساران منصوب شد+تصویر
 • آخرین اخبار از عملیات مهار آتش در کوههای اطراف گچساران/ورود بالگرد آبپاش سپاه پاسداران به گچساران/حضور استاندار و معاون سپاه فتح استان در منطقه+جزئیات و تصاویر
 •