طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۷ اسفند, ۱۳۹۷ | کد خبر : 93711 | نویسنده : sajad |
 •   

      به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، صبح امروز مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مهدی تاج  رئیس فدراسیون فوتبال و عبدالکاظم طالقانی مسؤول امور استان‌های فدراسیون فوتبال در محل هتل آزادی شهر یاسوج برگزار شد.   همچنین مهدی تاج در این سفر با شهردار یاسوج دیدار و […]

  فانوس زاگرس؛

   

   

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، صبح امروز مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مهدی تاج  رئیس فدراسیون فوتبال و عبدالکاظم طالقانی مسؤول امور استان‌های فدراسیون فوتبال در محل هتل آزادی شهر یاسوج برگزار شد.

   

  همچنین مهدی تاج در این سفر با شهردار یاسوج دیدار و در خصوص وضعیت تیم فوتبال شهرداری یاسوج به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

   

  تاج خبر دادجلسه تاج با شهردار یاسوج؛امیدواری برای احیای مجدد تیم شهرداری یاسوج

   

   

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، مهدی تاج ظهر امروز و بعد از پایان انتخابات مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد در جمع خبرنگاران در خصوص این انتخابات گفت: انتخابات خیلی خوبی بود و یکی از بیشترین رأ‌ی‌ها در انتخابات‌ها مربوط به آقای افشاریان بود که ۲۰ رأی مجمع را اخذ کرد.

   

   

   

  رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: امیدواریم که این اعتماد منجر به حرکت گسترده استان در فوتبال و فوتسال و فوتبال ساحلی و فوتبال و فوتسال بانوان شود.

   

  تاج در پاسخ  به این سؤال که با داشتن زیرساخت‌هایی مثل ورزشگاه بزرگ ۱۵ هزار نفری در یاسوج چه قولی برای کمک به فوتبال استان می‌دهید اظهار کرد: با شهردار یاسوج در همین خصوص دیداری خواهیم داشت چراکه این استان ظرفیت بالایی در فوتبال دارد و دیدیم که در سال‌های گذشته تیمی از این شهر تا نزدیکی‌های فینال جام حذفی پیش رفت.

   

  وی به یکی دیگر از ظرفیت‌های فوتبال استان در بخش بانوان اشاره کرد و گفت: فوتبال بانوان استان ۷ بازیکن به تیم ملی تقدیم کرده و تیم نفت و گاز گچساران هم ظرفیت بسیار خوبی برای استان است.

   

  مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد:منتظر کمک تاج به بانوان فوتبالیست کهگیلویه و بویراحمد هستیم

   

  مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: منتظر کمک تاج به بانوان فوتبالیست استان هستیم.

   

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، سید محمدتقی علوی صبح امروز در مجمع انتخاباتی فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال اظهار کرد: حضور تاج در استان در این روز میلاد باید ارمغان خوبی برای بانوان فوتبالیست استان داشته باشد‌.

   

   

   

  مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: در چارچوب مقررات در این مجمع به دنبال بهترین اتفاق برای فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد هستیم.

   

  با حضور رئیس فدراسیون فوتبال افشاریان بدون رقیب رئیس هیات فوتبال کهگیلویه و بویراحمد شد

   

  خداداد افشاریان با کسب ۲۰ رأی بدون رقیب رئیس هیأت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد شد.

   

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، در این انتخابات که سه نفر به عنوان کاندیدا حضور داشتند حمزه دامیده یکی از کاندیداها حضور پیدا نکرد و کرم جانی‌پور نیز بعد از بیان نقطه نظرات خود جلسه را ترک کرد.

   

  سپس رای گیری از اعضای مجمع برای انتخاب ریاست هیات فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد صورت گرفت که در نهایت خداداد افشاریان از مجموع ۲۰ رای ماخوذه همه آرا  را به خود اختصاص داد.

   

   

  آقای تاج یک دست صدا ندارد، فوتبال کهگیلویه و بویراحمد را دریابید / انتقادهای شدید «تاج» از صدا و سیما در یاسوج / فوتبال برای صدا و سیما نان آورده در کنار برنامه‌های مفت دیگر

   

   

  رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه اظهارات انتقادی خود نسبت به صدا و سیما و برنامه‌های ورزشی گفت: اسم این کار را نمی‌توان مخاطب جذب کردن گذاشت و با این کار بسیاری از مخاطبین خود را از دست می‌دهند و شبکه‌های دیگری جای آن‌ها را می‌گیرند. برنامه‌ها هم مفتی است و الان مفتی‌تر از فوتبال هم که نداریم و هر برنامه‌ای که بخواهند اجرا می‌کنند.

   

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از شما می‌خواهیم که فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد را دریابید و دست ما را بگیرید.

  مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز به ریاست مهدی تاج رئیس فدارسیون کشور و سید محمد تفی علوی مدیرکل ورزش و جوانان و اعضای این مجمع برگزار شد که در نهایت خداداد افشاریان با ۲۰ رأی از مجموع ۲۰ رأی کرسی ریاست را تصاحب شد.

   

   

   

   

   

  خداداد افشاریان در نشست مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال با قدردانی از مسوولان و مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: آقای علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد، ورزش این استان را جان دو باره داده است و ایشان خودشان از جنس ورزش هستند.

  وی در ادامه افزود: رأی هر کدام از شما عزیزان مربوط به مردم هست. رأی سی سخت مربوط به آقای وفایی نیست بلکه مربوط به مردم سی سخت است. رأی آموزش و پرورش متعلق به دانش آموزان است. الحق و الانصاف اگر می دانید به من رأی ندهید. چون که من ۲۰ سال در فوتبال کشورمان داوری کردم و الان هم آبرویم را گذاشته‌ام و دوست دارم که همه شما عزیزان مرا یاری کنید.

  رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه یک دست صدا ندارد، گفت: آقای تاج شاید یک دانشگاه در این کشور به اندازه ما امکانات ورزشی داشته باشد. یک تیم در دیشموک داریم که گاهی بازیکنان آن تیم برای اعزام به اصفهان و یا سایر استان‌ها دیگر، ۲۰۰ هزار تومان و ۱۰۰ هزار تومان از پدرشان می‌گیرند که حق عضویت فدارسیون را بدهند.

  وی با بیان اینکه اینها درد ورزش فوتبال ما هست، افزود: فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد بدیعات و مشکلات زیادی دارد و با این بدیعات می‌جنگیم. شما که الان «نامبر وان» و پریزندت فوتبال ما هستید. لذا از شما می‌خواهیم که فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد را دریابید و دست ما را بگیرید.

  رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بچه‌های این استان با استعداد هستند، گفت: من یقین داریم فدارسیون دست ما را می‌گیرد و شما قول بدهید که حق ورودی تیم‌های پایه ما را حذف کنید.

  افشاریان گفت: آقای تاج از شما یک سهم در لیگ فوتبال کشورمان می‌خواهیم.

  سید محمدتقی علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این جلسه با قدردانی از رئیس فدارسیون فوتبال کشور، خطاب به افشاریان رئیس جدید هیئت فوتبال استان، گفت: تعامل با روسای هئیت های فوتبال و سایر تیم داران را در اولویت خودتان قرار دهید و همچنین همانند گذشته بحث آموزش را مدنظر داشته باشید.

   

  علوی گفت: از آقای تاج می‌خواهیم که حق ورودی تیم‌های پایه این استان به فدارسیون گرفته نشود. قطعاً آقای افشاریان با درایت و مدیریتی که دارند کارها را پیگیری می‌کنند. آقای افشاریان رأی بالای به شما داده شد که انتظار از شما هم بالا رفته است.

  مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با همه ورزشکاران و روسای هیئت‌ها و سایر مسوولان توانستیم ۷ نفر را به مسابقات آسیایی در طول انقلاب اسلامی اعزام کنیم.

  علوی گفت: حضور تاج در استان در این روز میلاد باید ارمغان خوبی برای بانوان فوتبالیست استان داشته باشد‌.

  مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: در چارچوب مقررات در این مجمع به دنبال بهترین اتفاق برای فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد هستیم.

  رئیس فدراسیون فوتبال در این نشست با اشاره به موفقیت‌های فوتبال و فوتسال ایران در صحنه‌های آسیایی و جهانی اظهار کرد: فوتسال ایران در حال حاضر در دنیا جایگاه سوم را دارد و مقام معظم رهبری هم فرموده‌اند در هر کجا که جز ۱۰ رتبه اول باشیم جای افتخار است و در فوتبال ساحلی هم دوم دنیا هستیم و در فوتبال در دنیا رتبه ۲۲ را داریم که در جای خود مایه افتخار است و باید تلاش کنیم که تیم ملی امید هم بعد از سال‌ها به المپیک برود.

   

   

  رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه با بیان این که بزرگترین همایش‌های انسانی را در کشور فوتبال رقم می‌زند اظهار کرد: صدها هزار نفر در هر هفته به ورزشگاه‌ها می‌آیند و میلیون‌ها نفر فعالیت‌های ما را در فوتبال مشاهده می‌کنند و مردم بیشتر اوقات فراغت خود را با فوتبال پر می‌کنند.

  تاج ادامه داد: همین حاشیه‌های فوتبال هم نعمتی است که مردم و به خصوص جوانان را به خود مشغول کرده و بعد از این که فوتبال تمام می‌شود در مورد اشتباهات و داوری و سایر مسائل حرف می‌زنند و جوانان درگیر قضایای بعد از فوتبال هستند و همین که می‌آیند و سوت و کف می زنند و حتی علیه داوری حرف می‌زنند خوب است و متناسب با انجام فعالیت‌های فوتبال باید حاشیه‌هایی هم وجود داشته باشد.

  به گزارش فانوس زاگرس به نقل از کبنا ،رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به این که بیشتر جوانان ورزشگاه‌ها را پر می‌کنند افزود: حاشیه در فوتبال همیشه هست و اشتباه در فوتبال هم همیشه هست و غیر ممکن است که داوری در فوتبال اشتباه نداشته باشد و در جام جهانی هم اشتباهات داوری وجود داشت و حتی وقتی سیستم ویدئویی را هم وارد فوتبال کردند باز هم اشتباه وجود دارد ولی باید اشتباهات را به حداقل رساند.

  تاج گفت: اعتراضات به داوری‌ هم باید به حداقل برسد اما می‌بینیم که بر سر یک فول که در فوتبال ما می‌شود ۵ تا بازیکن به داور می‌ریزند و حتی عجیب‌تر این که به خاطر خطایی که داور گرفته بازیکنان هر دو تیم اعتراض می‌کنند در حالی که طبق قاعده فقط بازیکنان یک تیم باید به یک خطای اعلام شد توسط داور اعتراض کنند.

  رئیس فدراسیون فوتبال این حاشیه‌ها را جزئی از ذات فوتبال دانست و از این جا بود که انتقادات خود را به صدا و سیما و برنامه‌های ورزشی آن آغاز کرد و گفت: ذات فوتبال نکوکرداری است و بسیاری از برنامه‌های تلویزیونی این خو و خصلت را تبلیغ نمی‌کنند.

  وی گفت: روح نکوکرداری باید از تلویزیون تبلیغ شود اما در بسیاری از برنامه‌های تلویزیونی شاهد رودرروی هم قرار دادن افراد هستیم برای مثال به یک نفر می‌گویند نظر شما در مورد این فحش‌هایی که به شما داده‌اند چیست و همان فرد می‌گوید فحش‌ها برای خودشان است و از این جور حرف‌ها که افراد را رودرروی هم قرار می‌دهند.

  رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه اظهارات انتقادی خود نسبت به صدا و سیما و برنامه‌های ورزشی گفت: اسم این کار را نمی‌توان مخاطب جذب کردن گذاشت و با این کار بسیاری از مخاطبین خود را از دست می‌دهند و شبکه‌های دیگری جای آن‌ها را می‌گیرند.

  وی با بیان اینکه یک روز فوتبال را با صدا و سیما به خانه‌های مردم بردیم و امروز فوتبال صدا و سیما را به خانه‌ها برده است افزود: برنامه‌ها هم مفتی است و الان مفتی‌تر از فوتبال هم که نداریم و هر برنامه‌ای که بخواهند اجرا می‌کنند.

  تاج در ادامه با نام بردن از چندین و چند برنامه ورزشی از شوت و سوت و نود و هشتاد! و ورزش و مردم و غیره تصریح کرد: فوتبال در حال حاضر نان‌دانی صدا و سیما شده لذا باید به فوتبال احترام بگذارند و باید کاری کنند که مردم از آن لذت ببرند هر چند برنامه‌ها در حال حاضر در ظاهر پرشنونده و بیننده و مخاطب هستند اما در باطن روح پرخاشگری را ترویج می‌کنند.

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  
  امروز شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • کتاب فروشی که تنها نماند+تصاویر
 • روزگار سخت محیط بانان در «دنا»
 • غلام محمد زارعی/نجیب،بااخلاق و بدور از حاشیه
 • جوابیه ای به یادداشت “قدرت اصولگرایی به سید قدرت ختم می شود”
 • تلاش برای مهارآتش سوزی مراتع شادگان باشت ادامه دارد/نیاز فوری به بالگرد/بسیج نیروهای مردمی و ادارات برای خاموش کردن آتش گسترده+تصاویر
 • اظهارات تاجگردون پیرامون سد چمشیر و عشایر قشقایی
 • قدرت اصولگرایی به “سیدقدرت” ختم می شود
 • دیدار جمعی از مدیران کل کهگیلویه و بویراحمد با آ میر احمد تقوی +تصویر
 • نامه ای به استاندار کهگیلویه و بویراحمد پیرامون گرانی مسکن و اجاره بها در گچساران
 • انتقاد حجت الاسلام بزرگواری از اصولگرایی و اصلاح طلبی/جمنا و یاران انقلاب شناسنامه معتبری ندارند
 • سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران انتخاب شد
 • سپهر آخرین نفری نیست که می آید/زینل زاده چهره کاریزماتیک/برخی ها منتظر رد صلاحیت تاجگردون
 • نماینده گچساران و باشت :نباید فشار بر مردم را زیاد کنیم/ جامعه تحمل چند فشار همزمان را ندارد
 • نشست هدایتخواه با رئیس دانشگاه آزاد در شیراز/ زمزمه های تغییر جانی پور شنیده می شود
 • پیرامون خبر تغییر رییس دانشگاه آزاد یاسوج
 • وزیر نیرو به کهگیلویه و بویراحمد سفر می کند
 • مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد خطاب به تاجگردون:حضور شما منشأ خیر و برکت برای استان است
 • تحلیل انتخاباتی حوزه های گچساران و بویراحمد
 • سناتور و فضای شیشه ای رسانه های مجازی
 • ورود بخش خصوصی به سرمایه گذاری فسفات چرام
 •