طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۴ بهمن, ۱۳۹۷ | کد خبر : 92272 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛       به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، سیدناصر حسینی صبح امروز در نشست خبری شهرداری و شورای اسلامی شهر دوگنبدان با خبرنگاران ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: جشن بزرگ پیروزی انقلاب با همکاری و تعامل شورا و شهرداری دوگنبدان پیش‌بینی شده است […]

  فانوس زاگرس؛

  فانوس زاگرس؛

   

   

   

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، سیدناصر حسینی صبح امروز در نشست خبری شهرداری و شورای اسلامی شهر دوگنبدان با خبرنگاران ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: جشن بزرگ پیروزی انقلاب با همکاری و تعامل شورا و شهرداری دوگنبدان پیش‌بینی شده است که انتظار می‌رود رسانه‌ها به پوشش مطلوب این جشن بزرگ بپردازند.

   

  وی افزود: خبرنگار می‌تواند با نگاه خود اعتماد جامعه و مردم را جلب کند در پوشش اخبار و تلاش‌های نظام جمهوری اسلامی کوشا بوده و همواره نیز نقدی منصفانه داشته باشید.

   

  وی تصریح کرد: پوشش خبری شما باید مخاطب‌پذیر باشد تا مردم از قلم و اندیشه شما نهایت بهره‌برداری را ببرند.

   

  رئیس شورای شهر دوگنبدان عنوان کرد: وحدت و صمیمیت بین مدیران ایجاد کنید اگر روزی در دستگاهی اختلاف نظری باشد بالاخره پایان می‌یابد و پشیمانی برای کسانی هست که نقد منصفانه نزده‌اند.

   

   

   

   

  حسینی گفت:امروز من و شهردار دوگنبدان نشسته‌ام و هیچ گونه کدورتی و مشکلی بین ما نیست و همه تلاش ما این است که برای عمران و آبادانی شهر تلاش کنیم و ما کسانی که نقد منصفانه نکرده‌اند را می‌بخشیم.

   

  رئیس شورای شهر دوگنبدان گفت: از خبرنگاران انتظار این است در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فضا را برای خدمت‌گذاری آماده کنید کاستی و عدم پیشرفتی اگر مشاهده می‌کنید اعلام کنید.

   

   

  سیدناصر حسینی  در پاسخ به برخی انتقادات در زمان اختلافات با شهردار دوگنبدان گفت: در زمان بروز اختلافات به این نتیجه رسیدیم که بعضی به دنبال سوءاستفاده از این حواشی هستند و دنبال استفاده ابزاری از اصلاح و اصول هستند.

   

  وی افزود: چقدر خوب است انسان در سخت‌ترین تنگناها نیز اصول خود را حفظ کند من در زمان انتخاب شدنم به عنوان یکی از اعضای شورای شهر دوگنبدان شاید نخستین فردی بودم که در پی تماس فرمانداری عنوان کردم که من یک اصولگرا هستم.

   

  رئیس شورای شهر دوگنبدان تصریح کرد: بعضی افراد یا سیاسی نیستند و تا تعبیرشان از اصلاح و اصول غلط است، من در دور گذشته واقعیت امر به اصولگراها رای ندادم برای اینکه من با بسیاری از افراد مهم و در راس اصولگرایان گچساران مشورت کردم و بسیاری از ریش‌سفیدان نیز با شنیدن دلیل قانع‌کننده من موافق رای دادن من به غیر از اصولگرایان بودند.

   

  حسینی تاکید کرد: ۹۰ درصد اصولگرایان به تاج‌گردون رای دادند و آخرین نفر نیز آقای عبدالکریم قاضی‌فر بود که در مسجد رادک وی را دعوت کرده و سخنرانی نیز کردند.

   

  وی تصریح کرد: به دلیل اینکه ما بین بد و بدتر انتخاب کردیم و پشیمان نیز نبودیم زیرا فضای پیشرفت و آبادانی شهرمان تغییر کرد باید بپذیریم آقای تاج‌گردون برای شهر ما سنگ تمام گذاشت وی بچه همین منطقه بوده و ما فامیل نسبی هستیم زیرا به قول لراها از همدگیر اولاد داریم به این دلیل آقای تاج‌گردون را بر دوست اصولگرای خود ارجحیت دادم و اجازه از مسئوولان ارشد اصولگرایی گرفتم.

   

   

  حسینی افزود: نخستین اصولگرایی که از بزرگان اصولگرایی اجازه گرفت و رای داد سیدناصر حسینی بود و هیچ‌کس دیگری این کار را نکرد.

   

  رئیس شورای شهر دوگنبدان گفت: من متولد ۴۹ هستم با آقای موحد، حسینی، جعفری و مرحوم نبی‌زاده بوده‌ام و با آقای تاج‌گردون نیز بوده‌ام من با ۴ اصولگرا و یک اصلاح‌طلب در کارهای سیاسی دخیل بوده قطعا در علم سیاست یک پیراهن بیشتر پاره کرده‌ام.

   

  حسینی ادامه داد: از اختلاف نظرم با شهردار پشیمان نبودم زیرا بر موضع خود ایستادم ما مسایل را موشکافی کردیم و دلیل اختلاف نظر خود را پیدا کردیم وقتی دلیل پیدا شد و وقتی متوجه شدیم به مثلی که میگوید” به میش می‌گوید بدو به گرگ می‌گوید بگیرش” ، نشستیم دست برادری به هم دادیم زیرا جناح‌های سیاسی فضایی سردرگمی در بین مجموعه شهرداری و شورا ایجاد کرده بودند که ما اگر به خود نمی‌آمدیم فضای بدتر از شرایط کنونی پیش می‌آمد.

   

  وی بیان کرد: فضا برای کار و عمران آماده است اگر همه دست به دست هم بدهیم یکسال می‌توانیم گچساران را آباد کنیم.

   

  حسینی ادامه داد: من یک اصولگرا هستم و اگر دست و پایم را قطع کنند دست از اصول و عقایدخود بر نخواهم داشت.

   

   

   

   

  شهردار دوگنبدان با بیان اینکه در ۶ ماهه نخست سالجاری ۲۶ هزار اصله نهال در دوگنبدان کاشته شده است، گفت: از سال گذشته تا کنون ۴۶ هزار اصله نهال درخت در دوگنبدان کاشته شده است.

   

   

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، مسعود ظفری امروز در جمع خبرنگاران  با بیان اینکه تنها یک بلوار در سطح شهر دوگنبدان بلوار ولیعصر  دارای زیرساخت لازم و مبدا و مقصد آن مشخص است، اظهار کرد: هم‌اکنون در شهر دوگنبدان ۳ بلوار در دست احداث است.

   

  وی با بیان اینکه  هم‌اکنون زیرسازی ۲۴ کیلومتر از بلوار در شهردوگنبدان در دست اجرا است، گفت: طولانی‌‌ترین بلوار شهردوگنبدان به طول ۱۶ کیلومتر که در ۲ فاز با اعتباری به مبلغ ۶۰ میلیارد ریال در دست اجرا است.

   

  ظفری با بیان اینکه شهر دوگنبدان دارای ۱۶ مورد بلوار و پل ارتباطی است، خاطرنشان کرد: یک بلوار به طول ۱۶ کیلومتر از بیمارستان نرگسی الی بهشت زهرا در دست اجرا است که ۳ کیلومتر از این پروژه مربوط به راه و شهرسازی است و این بلوار در مراحل پایانی کار قرار گرفته است.

   

  شهردار دوگنبدان عنوان کرد: احداث ۲ بلوار دیگر به موازات بلوار ولیعصر در دوگنبدان می‌توان گره بار ترافیکی در این شهر را تا حدودی مرتفع کرد.

   

   

   

   

  ظفری بیان کرد: احداث بلوار از باغ فردوس  الی بیمارستان بی بی حکیمه  توسط دو پیمانکار در حال اجرا است.

   

  ظفری ادامه داد، احداث بلوار کارکنان دولت به  سمت بیمارستان شهید رجایی از دیگر پروژه های در دست اقدام است.

   

  شهردار دوگنبدان اذعان کرد، به مناسبت دهه فجر افتتاح فاز اول بلوار شهید تاجگردون در دست خواهیم داشت و به همین مناسبت فاز دوم این بلوار کلنگ زنی خواهد شد.

   

  وی ادامه داد: افتتاح بلوار گلستان، افتتاح مخزن آب دو هزار متر مکعبی از دیگر پروژه های شهرداری دوگنبدان در دهه فجر امسال خواهد بود.

   

  ظفری با بیان اینکه تعداد ۳۷ هزار اصله درخت در معابر و فضاهای عمومی این شهرستان کاشته شده بود، عنوان کرد:  از سال گذشته تا کنون تعداد ۴۶ هزار اصله درخت  در سطح شهر دوگنبدان برای توسعه فضای سبز کاشته شده است.

   

  ظفری عنوان کرد، در ۶ ماهه سالجاری تعداد ۲۶ هزار اصله نهال در بوستان‌های محله ای در دوگنبدان کاشته شده است.

   

  وی ابراز کرد: هم اکنون تعداد ۸۳ هزار اصله درخت در گچساران کاشته شده است.

  شهردار دوگنبدان به پارک پونه اشاره کرد و گفت: فاز اول پارک پونه به مساحت ۲ هکتار و ۵۰۰ مترمربع  در شهرستان گچساران  با اعتباری به مبلغ ۱۲۷میلیارد ریال در منطقه پانصد دستگاه ترابری  احداث و به مرحله بهره‌برداری رسید.

   

  این مسوول با بیان اینکه پارک پونه به متراژ۱۱ هکتار توسعه خواهد یافت، افزود، پارک پونه به متراژ ۶ هکتار و ۵۰۰ هزار متر مربع الی مسکن مهر در دوگنبدان توسعه خواهد یافت.

   

  شهردار دوگنبدان با اشاره به اینکه درگذشته  سرانه فضای سبز به ازای هر نفر در این شهرستان ۹٫۹ مترمربع  بوده است، گفت:  هم اکنون سرانه فضای سبز در این شهر به بیش از ۱۲ متر مربع به ازای هر نفر رسیده است.

   

  وی  عنوان کرد: از سال گذشته تا کنون بیش از ۲ متر به ازای هر نفر افزایش سرانه سبز وجود داشته است.

   

  گزارش و عکس؛ کورش رضایی،سمیرا نصاری،اکبر کرمی آبدهگاه

   

   

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  13 نظر برای “آشتی کنان شهردار و شورای شهر دوگنبدان؛از اصولگرایی رییس شورا تا “جریان میش و گرگی” که عامل تفرقه و اختلافات شهردار و اعضای شورا بوده است +تصاویر”
  1. نون به روز گفت:

   چیزهای از این شورای به اصطلاح شورای کنونی میبینم که مو به تنم سیخ میشود کشت و کشتار، نقشه ها،استیضاح دسته جمعی اعضاء مخالف شهردار کنونی، خوش و بش برای نماینده، در نهایت دیدند که جایی بین مردم و طیف مخالف در شورا، و شهردار ندارند ۳۶۰ درجه تغییر ماهیت.

   0

   0
  2. اصول گرا گفت:

   گرگ گرگ گرگ گرگ

   0

   0
  3. ناشناس گفت:

   امیدوارم دست برادری داده باشید،نه دست تبانی

   0

   0
  4. دوگنبدانی گفت:

   اون نود درصد اصولگرا نبودن.اگر بودن به اصلاحطلب رای نمی دادن.آنها همچون جنابعالی منفعت طلب بودن.خدا به داد جوانان اون شهربرسه که تو رئیس شوراشونی.

   0

   0
  5. رحییم گفت:

   آخ وبخت ایما که سی ناصر عضو شورای شهر و البت رئیس شورا هم هست. از ماست که برماست

   0

   0
  6. سعید گفت:

   لطفا از جایگاه پمپ بنزین کریمی جنب فنی حرفه‌ای گچساران تا ابتدای کمربندی وضعیت روکش آسفالت نامنا با توجه ب مسافر خیز بودن گچساران و تردد زوار در این محور لطفا رسیدگی شود و هر چ سریع تر نسبت ب ساماندهی فلکه سرباز اقدام کنید.نبود تابلو راهنما در میدان سرباز برای بیمارستان بی بی حکیمه خاتون باعث سردرگمی مسافران شده ..تا راندازی و ساماندهی فلکه و با چهار راه میدان سرباز وضعیت چراغ راهنما را درست کنید باعث سردرگمی رانندگان شده ..با تشکر.

   0

   0
  7. دلسوخته گفت:

   آقاي شهردار خوته بپا.
   اينگل تا من ديوان هم رفتن كه بزننت و نوابي.
   قابل اعتماد نيستن.
   مواظب پشت سرت بو.
   دنيا رمضون و بلوطي و عاملي كه مثل مرد پات ويسادن.

   2

   0
  8. ناشناس گفت:

   بايد حيرت كرد از اين موجود دو پا به نام انسان…
   جناب شهردار فراموش نفرماييد كه بر لبه پرتگاه بوديد و هجوم بي محاباي اين مخالفان را و اگر نبود حمايت گروه اقليت كه با چنگ و دندان از شما حمايت ميكردند،امروز شما در آغاز راه سياسي خود سوخته بوديد.

   0

   0
  9. لیست طایفه ای گفت:

   بدترین ترکیب لیست اعضای شورای شهر در ادوار گذشته شهرداری گچساران

   افرادی بدون تجربه و تخصص و فقط تنها دلیل موفقیتشون رای طایفه ای بوده

   کم بنالیم از نداشتن شهر زیبا و مشکلات شهری وقتی چنین افرادی انتخاب میکنیم نباید انتظار داشت شهرمون زیبا بشه از روز اول شهرداری و این ترکیب تنها چیزی که مردم گچساران میدونن دعوای خاله زنکی شورا و شهردار بوده

   بابا شهردار انتخاب شد رفت کار کنید بوجه هست به زیباسازی این شهر برسید

   تنها جای دیدنی این شهر زیرگذر شده که اونم به برکت پول نفت و تاجگردون بوده

   خواهشا عملکرد این شهردار و شورا چه بوده؟!

   2

   1
  10. ه گفت:

   اخ وبخت ای مردم که یکی مثل تو وامثال تو شورای شهرشونی یه مشت ادم بی سواد فرصت طلب …………. کسی هسی که تنه نشناسه واقعا ای متن ………….. کشیدم

   0

   0
  11. بلا گفت:

   این اختلافات شورا زیر سر یک نفر بیشتر نیست انهم …………….. میباشد کارهای بزرگ پیمانکاری رو با چند نفر از اعضا شهرداری تقسیم کردند و سعی کرد با تجربه ایی که در شورا داره همه رو بجون هم بی اندازه

   0

   1
  12. شهروند گفت:

   مردم بی لیاقت و بی سواد گچساران ک چنین اشخاصی مسئول شهر باید بشن کسایی که خودشون سر کرده ………و……….و متخلف هستن .
   بعد توقع داریم مملکت و شهر پیش رفت کنه .لیاقت این مردم همینه

   0

   0
  13. طوفان گفت:

   دمت گرم شهردار عزیز

   0

   0

  
  امروز دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • سه گزینه اصولگرایان گچساران و باشت از بین هفت کاندیدا چه کسانی هستند؟؟
 • فرماندار کهگیلویه مطرح کرد:جاده قلعه‌رئیسی به دیشموک چشم انتظار ردیف بودجه ملی است
 • حکایت پیرزن فلج در روستای مونه ، شهرستان لنده
 • بخشدار مرکزی کهگیلویه ؛ تنها منبع مالی دهیاری‌ها از منابع دولتی است
 • استفاده ابزاری از هنر و هنرمندان توسط تاجگردون/صندلی های تالار آزادی از هنرمند پر نمی شود
 • اظهارت نماینده گچساران و باشت در جلسه امروز علنی پارلمان+تصویر
 • همایش بزرگداشت سالروز ورود آزادگان در گچساران+تصاویر
 • « ۲۸ مرداد ۳۲ » و یک کودتای تمام عیار
 • لزوم ورود نماینده گچساران و باشت به پروژه ی آب شرب نآزمکان+تصاویر
 • تجمع سرباز معلمان استان کهگیلویه و بویراحمد مقابل مجلس شورای اسلامی در تهران
 • گیر کردن مداد تراش در گلوی کودک یاسوجی/والدین مراقب کودکان خود باشند
 • بیمارانی که از نبود داروخانه در بیمارستان بی‌بی حکیمه گچساران رنج می‌برند
 • تحلیل سردار خورشیدی از نشست اصولگرایان گچساران و باشت/شهر را از دست دیو رها خواهیم کرد/مردم گچساران و باشت رای دهند که یک خانواده مولتی میلیاردر شود/همانگونه که امسال سال پایان خانواده های کشوری بود سال پایان خانواده های شهرستانی هم هست
 • زمین‌خواری در روز روشن در بویراحمد/غارت زمین‌های سروک برای ساخت ویلاها+فیلم
 • رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد تغییر میکند
 • پیشنهاد جانباز گچسارانی به رییس شورا و شهردار باشت
 • مرگ زن ۳۰ ساله در جاده شهرک ولایت یاسوج
 • وداع باشکوه مردم با آمیر احمد تقوی+تصاویر
 • فرهنگ گردشگردي ؛ گردشگری ابزاری برای توسعه پایدار
 • پیام تسلیت رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در پی رحلت حجت الاسلام تقوی
 •