طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۳ دی, ۱۳۹۷ | کد خبر : 90643 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛     « با تذکری که ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی برای بنده صادر فرمودند این کلینیک عملاً تعطیل شده …»این بخشی از خبری است که به نقل از رئیس شبکه بهداشت و درمان باشت در مقابل تذکر رئیس دانشگاه  علوم پزشکی استان مبنی بر رعایت قانون در جذب نیرو رسانه ای شده […]

  فانوس زاگرس؛

  فانوس زاگرس؛

   

   

  « با تذکری که ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی برای بنده صادر فرمودند این کلینیک عملاً تعطیل شده …»این بخشی از خبری است که به نقل از رئیس شبکه بهداشت و درمان باشت در مقابل تذکر رئیس دانشگاه  علوم پزشکی استان مبنی بر رعایت قانون در جذب نیرو رسانه ای شده است.


  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس به نقل از صدای دنا ، سال ۱۳۹۲ بود که در رسانه های استان خبری مبنی بر کلنگ زنی کلینیک مرحوم ظفر تاجگردون در باشت منتشر شد و سرانجام با کمک چهارصد میلیون تومانی خیر و تجهیز آن از سوی دانشگاه علوم پزشکی استان ، این کلینک در سال ۱۳۹۴ و با حضور نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی، معاون درمان و معاون پشتیبانی وقت دانشگاه علوم پزشکی استان ، مسوولان شهرستانی و مردم افتتاح گردید.

   

  کلینیک تاجگردون تعطیل است 


  اما چند روز پیش بود که غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت با قرار دادن تصویری از ساختمان این کلینیک در صفحه شخصی خود در اینستاگرام خبر از تعطیلی آن مجموعه داد و نوشت « این ساختمان کلینیک مرحوک حاج ظفر تاجگردون در باشت است. صدها میلیون تومان خیر و صدها هم دانشگاه هزینه کردند تا این مجموعه ساخته شد. یک روز حدود بیست متخصص داشته و امروز هم تعطیله. …»

   

   

   

  این نماینده گچساران و باشت در فضای مجازی وادارمان کرد به دنبال علت تعطیلی این کلینیک باشیم تا اینکه تذکر رئیس دانشگاه به سرپرست شبکه بهداشت و درمان باشت رسانه ای شد.

   

  تذکر برای اجرای قانون به سرپرست 

   


  رئیس دانشگاه در آن تذکر به فرشاد رستمی نسبت به آنچه که « عدم رعایت مفاد مندرج در رابطه با جذب و بکارگیری نیروی انسانی » اعلام کرده بود، تذکر کتبی و درج در پرونده را اعلام نمود و از سرپرست شبکه باشت خواست تا « رعایت کلیه بندهای دستورالعمل های اشاره شده» را در اولویت قرار دهد.

   

   

   

   

  تذکر را دریافت کردم  اما نیروها روز مزد بودند 

   


  رئیس شبکه بهداشت و درمان باشت نیز پس از آن بر اساس آنچه که در یک پایگاه خبری منتشر شده است ضمن تایید دریافت این تذکر کتبی، جذب هر گونه نیرو در سیستم بهداشت و درمان باشت را تکذیب کرد و از فعالیت نیروها به صورت روز مزد و ساعتی در مرکز درمانی جهت تسریع در امور خدماتی بیمارستان به علت کمبود نیرو خبر داد.


  رستمی در ادامه کمبود نیرو را مانعی برای خدمت رسانی درمانی در باشت عنوان کرد و گفت: « متأسفانه علیرغم تلاش های صورت گرفته، نیرویی جهت فعالیت های خدماتی در شهرستان اختصاص داده نشد و با توجه به افتتاح بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهرستان ادامه روند خدمات رسانی درمانی با نیروهای موجود امکان پذیر نبوده و نیست.» وی بیان داشت: به خاطر انجام اُمورات مجبور بودم که از نیروهای روزمزد استفاده کنم .


  رستمی به وضعیت نامناسب کلینیک تاجگردون از حیث تأمین نیرو اشاره کرد و گفت: به دلیل کمبود نیروی پذیرش و خدماتی و علیرغم استقرار متخصص، آینده خوبی برای این مرکز نمی توان متصور بود.

   

  تذکر رئیس ؛ علت تعطیلی کلینیک تاجگردون 


  اما رئیس شبکه بهداشت و درمان باشت تذکر رئیس دانشگاه را علت تعطیلی این کلینیک عنوان می کند و می گوید: این کلینیک خیرساز آبروی شهرستان است و با تذکری که ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی برای بنده صادر فرمودند این کلینیک عملاً تعطیل شده چون تنها نیروی موجود اخراج گردید و طبق مکاتبات با خیر محترم قوانین اداری را دلیل تعطیلی این مکان اعلام کردیم.
  وی اعلام می کند که از نماینده شهرستان باشت در مجلس برای ورود به موضوع و جلوگیری از تعطیلی کلینیک تاجگردون درخواست کمک نمودیم.

   

  حال مشخص شده است که اختلاف سرپرست شبکه بهداشت و درمان باشت با رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان در زمینه نحوه اجرایی نمودن دستورالعمل های جذب نیرو از دلایلی بوده است که منجر به تعطیلی این کلینیک شده است.

   

   

   

   

  هر چند که رئیس شبکه بهداشت و درمان باشت از تمکین در برابر تذکر رئیس دانشگاه خبر می دهد اما خود می گوید که تذکر رئیس دانشگاه باعث تعطیلی این کلینیک شده است.

   

  دم خروس را باور کنیم یا …


  حال از یک سو باید پرسید که آیا نماینده گچساران وباشت که خود قانون گذار بوده و به قوانین مصوب در نحوه بکارگیری نیرو اشراف دارد چرا در مقابل تذکر برای اجرای قانون موضع گرفته است و به جای توبیخ و وادار کردن سرپرست شبکه بهداشت و درمان باشت، مدیریت دانشگاه را هدف قرار می دهد. مگر نبود همین نماینده که در نامه های متفاوت از رئیس دانشگاه لیست نیروهای به کار گرفته شده را درخواست می نمود و برداشت ما این بود که به دنبال اجرای قانون و مقابله با بکارگیری غیر قانونی نیرو بود؟ حال چه شده است که تلویحا به حمایت از سرپرستی می آید که به علت رعایت نکردن قوانین تذکر دریافت نموده است . « دم خروس را باور کنیم یا قسم … »


  هر چند که بر رئیس دانشگاه نیز ایراد وجود دارد و با توجه به آنچه که خودش در تذکر اعلامی می نویسد« نظر به گزارش واحدهای نظارتی دانشگاه مبنی بر عدم رعایت مفاد مندرج …» می توانست ضمن تذکر کتبی و درج در پرونده ، حکم سرپرستی فرد متخلف از قانون را نیز صادر نماید.

   

  به جای استمداد از نماینده ، قانون را رعایت کنید


  از دیگر سو؛ سرپرست شبکه بهداشت و درمان باشت به جای  استمداد از نماینده گچساران و باشت، آیا بهتر نبود خود را به رعایت قانون مقید نماید. آیا از همان اول نمی دانست که جذب نیرو باید روال قانونی خود را طی نماید و بکارگیری نیرو تحت هر عنوان باید تابع قوانین و مقررات حاکم باشد . این چه شیوه مدیریتی است که خشت اول را کج بگذاریم و در میانه راه ، سلامت روانی و جسمی مردم را آشفته نماییم و برای تحقق خواسته خود و مقابله با درخواست اجرای قانون، یک کلینیک را به تعطیلی بکشانیم و سلامتی مردم را به گروگان بگیریم.


  لازم به ذکر است ؛ این کلینیک در زمینی به مساحت ۱۲۰ متر مربع و با زیربنای ۷۴۰ متر مربع در قالب دو طبقه احداث شده بود ، بخش زنان و زایمان، اطفال ، رادیولوژی، قلب ، عروق ، پوست ، سووگرافی و اعصاب و روان را در خود جای داده بود و همه امیدوار بودند که با راه اندازی این کلینیک ، پزشکان مجرب و متخصص به این شهرستان وارد شده و علاوه بر باشت به سایر شهرستان ها و مناطق اطراف نیز خدمات ارایه نماید.

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  25 نظر برای “ماجرای تعطیلی کلینیک خیر ساز تاجگردون در باشت /مدیر بهداشت و درمان باشت:تذکر رئیس دانشگاه علوم پزشکی علت تعطیلی این کلینیک است”
  1. طرفدار ملت گفت:

   مگه پزشک روز مزد هم داریم ؟؟؟ میگم پزشک کنتراتی هم‌میگیرید؟؟؟

   1

   0
  2. کهنه قلعه گفت:

   شبگه ای که ریسش فرشاد بو و یو بهتر وا نیبو ادم قحطی بی فرشاد نیتره ………ه اداره کنه ایخو یه شبکه ای اینه اداره کنه ………….

   2

   0
  3. بی طرف گفت:

   بنظر من کار اقایرستمی کاملا صحیح بود
   من ب شخصه ن قرار از این بیمارستان و این سیستم هیچ سودی عایدم نمیشه
   ولی چرا نمیذاریم چند نفر نون بخورن
   این اصلا کار درست و انسانی نیست این یک کار خیلی خیلی دور از انسانیتک چند نفر ادم روزمزد و اخراج کنیم
   اینا در واقعا مثل این کارگران ک رو فلکه میشینن فقط با این تفاوت ک ی مدت ب جا رو فلک بابد برن کلنیک یا بیمارستان
   کسی هم ک این اخبار رو منتشر کرده کاملا از لحنش واضح ک چ جبهه ای در مقابل رستمی و نماینده گرفته

   0

   3
  4. رررر گفت:

   حوزه بهداشت و درمان فقط در زمان مدیریت دکتر رضایی رضایت بخش بود با رفتن دکتر رضایی و آمدن دکتر رستمی عملکرد شبکه باشت صفر شد

   4

   2
  5. طبق گفته ها وشواهد؛این کلنیک با اعتبارشبکه بهداشت و درمان استان و کمک یک خیر تاسیس شدکه جای تشکر وقدردانی و اجر اخروی دارد؛ اما نکته اینجاست که با نامگذاری این کلنیک به نام شخص، نفس کار و نیت معنوی این حرکت از بین میبرد و در واقع احیاگرحاکمیت خان وکدخداهای قدیمی است که دوست داشتند همه جا ازآنها نام برده شود و بنام آنها ثبت شود!! شایسته بود نام این کلنیک با اسم پرافتخار شهیداحمدرضا تاجگردون یا شهدای عزیز دیگری مزین میشد؛ تا به این طریق حسن نیت کامل میشد نه سوء نیت برای نیل به اهداف و مقاصد شخصی افراد سودجو و فرصت طلب…

   2

   1
  6. حیدر شیرازی گفت:

   چند نکته مهم :
   ۱- از سایت وزین فانوس زاگرس استدعا دارم این موضوع را تا به نتیجه رسیدن قطعی ادامه دهید زیرا توسط سرپرست شبکه باشت آنقدر به ………. و س……….. آسیب وارد شده که مثنوی خواهد شد .
   ۲- ابتدا نامه شماره ۲۳/۱۱/۲۰۵۶ مورخ ۱۳۹۵/۳/۱۶ که در اتوماسیون اداری تحت عنوان مرگ جنین ثبت شده را ، به دقت مطالعه فرمایید تا ببینید جناب رستمی و یار دیرینه اش ( جناب اسدپور ) در زمانی که در شبکه بهداشت گچساران بودند ، با سهل انگاری ……..چگونه باعث مرگ یک انسان بیگناه شدند !! جمله آخر نامه فوق بیان داشته : (( امیدوارم که پاسخگوی آلام مادری باشید که فرزند کاملی را که در چند روز آینده باید زنده و سالم در آغوش می گرفت اکنون باید جسدی را تحویل و به خانه ببرد. ))
   ۳- وقتی پدر این جنین ( س……..ش…….) نسبت موضوع معترض و در دادگاه اقدام به شکایت نمود ، توسط نگهبان ( ا…….ام…… ) که از سوم راهنمایی تا لیسانس در اداره تحصیل نموده ، علیه پدر مظلوم اقدام به شکایت شده و او را مجبور کردند که از شکایت خود صرف نظر نماید تا شبکه بهداشت نیز از شکایتش علیه این پدر صرف نظر کند .
   و پدر که فرزند خود را از دست داده بود ، از بیم گرفتار شدنش ، از شکایتش صرف نظر نمود و در اداره به یمن این پیروزی بزرگ !! که هم جنینی را به سمت مرگ بردند و هم پدرش را وادار نمودند تا رضایت دهد ، جشن وسرور برگزار کردند !
   ۴ – چرا باید جناب رستمی که در طول یک سال ۵ بار از مسئولیت مرکزبهداشت گچساران برکنار شد ، در رأس شبکه بهداشت باشت قرار بگیرد ؟ به قول شما (( این چه شیوه مدیریتی است که خشت اول را کج بگذاریم و در میانه راه ، سلامت روانی و جسمی مردم را آشفته نماییم و … )) ۵ بار برکناری ایشان تنها در طول یک سال ، رکورد عزل مدیریتی را شکسته زیرا امکان ندارد تاکنون رئیس اداره ای درطول یک سال ۵ بار برکنار شود و مجدداً با وساطت مسئولین دانشگاه ومعتمدین محلی ، اختیارات به ایشان تفویض شود !!! این موضوع حتی در بند ۱۳ نامه مدیر وقت شبکه ( دکتر اسدپور) و با عنوان دلایل عزل دکتر رستمی که به شماره ۲۳/۱۱/۴۴۴۱ مورخ ۱۳۹۵/۴/۳۱ و خطاب به رئیس وقت دانشگاه ( دکتر چمن ) نگارش شده ، قابل مشاهده است !
   ۵- نامبرده حتی به تخلفات اداری معرفی شد که در بند ۱۳ نامه مورد اشاره نیز ثبت شده است ! از جمله در تاریخ ۱۳/۷/۹۴ و طی نامه شماره ۲۳/۱۱/۷۸۴۵ ایشان به تخلفات اداری معرفی اما بر خلاف قانون مورد رسیدگی قرار نگرفت !!
   ۶- نامبرده که پزشک عمومی است ، برخلاف قانون در شهرستان گچساران اقدام به راه اندازی کلینیک تخصصی زیبایی نموده است !!
   علاوه بر اینکه وی متخصص نیست ، عمل نامبرده خلاف داشتن شغل دوم برای پزشکان بخش دولتی است که در برنامه توسعه ششم هم مورد تأکید قرار گرفته است .
   چنانچه قبلا بعرض رسانده ام ، موارد بسیار زیادی از س………ای وی موجود و قابل ارائه می باشد .
   لذا در فرصت دیگری مطرح خواهد شد .
   همچنین از بزرگوار استعدعا دارم در صورت امکان این متن با ویرایش آن در صفحه اصلی و بصورت جداگانه منتشر گردد .
   با احترام

   8

   0
   • sajad گفت:

    سلام..لطفا نامه ها .اسناد و هرگونه مدارکی که در دست دارید به آدمین کانال تلگرام فانوس زاگرس…یا واتساپ و تلگرام ۰۹۲۱۷۲۵۰۸۴۴ و یا جیمیل به ادرسfanooszagros@gmail.com ارسال کنید

    8

    0
    • ناشناس گفت:

     آقای فرشاد رستمی شما خیلی ,,,,,,,,,, بازی میکنی نیروی وارد بیمارستان‌ میکنی بعدم مواظب خودت باش …………

     5

     0
    • حیدر شیرازی گفت:

     با سلام
     چند روز آینده انشاءااله ارسال خواهند شد .

     انشاءالله بعنوان یک رسانه متعهد فساد و سوءاستفاده ها را پیگیری و منتشر نمایید .

     4

     0
  7. کارمند گفت:

   پذیرفتن مسئولیت در شهرستان باشت کار هر کسی نیست. من خودم به عنوان یه کارمند در دوره مسئولیت دکتر رستمی در گچساران شاهد بودم که ایشون با چه دلسوزی کار مردم و کارمندان را پیگیری می کردند. همیشه همینجوری بوده آدم به درد بخور را نمیذارن بمونه. از ماست که بر ماست.

   0

   6
  8. پزشک گفت:

   ریشه و منشا همه اختلافات طی دو سال گذشته که منجر به اختلاف بین دکتر اسد پور و دکتر رستمی شد و برکناری هر دوتاشون و مشکلات باشت و که گریبان گیر دکتر رستمی شده و مشکلات شبکه گچساران و رفتن خانم دکتر حافظ قرآن و مشکلات ادامه دار و اعتراضات کارکنان اختلافات و این نامه نگاری های حیدر شیرازی و مشکلات بیمارستان بی بی حکیمه همه و همه توسط ر……..م……….معاون اداری شبکه و ع……..حراست شبکه گچساران طراحی و اجرا شده و همچنان با شدت ادامه دارد و در آینده ای نزدیک سر باز خواهد کرد چون فامیل و برادران و دوستان خود را استخدام و ارتقا و حمایت میکنند و بقیه را تضعیف و ایجاد اختلاف و کلا سیستم اداری شبکه بهداشت و درمان گچساران و باشت را بوسیله کاراشون به هم ریختند و اینها همه از نتایج کار آنها است و همه کارکنان هم ناراحت و معترض و سرخورده و بی انگیزه شده اند و هر چه و به هر طریق اعتراض میکنند این دو را تغییر نمی دهند و انگیزه خدمت به مردم کلا از بین رفته است

   5

   0
  9. ناشناس گفت:

   سلام بر مخاطبان عزیز و گرامی باید توجه داشت که حداقل امتیازی که یک خیر بزرگوار با این حجم از زمین و پولی که کمک می کند این حق را داره که یه نیروی پاره وقت بذاره تو این مرکز درمانی تا کی باید تنگ نظری بر تفکر ما حاکم باشد

   0

   0
  10. بیمار گفت:

   هیچ مدیری به اندازه ایشون به بهداشت و درمان باشت کمک نکرده و نمیکنه. ما بیماران که بسیار از دکتر رستمی راضی هستیم بیخود تبلیغات منفی نکنید الهی خدا پشت و پناهش باشه

   0

   2
  11. بیمار گفت:

   هیچ مدیری اندازه دکتر رستمی به بهداشت و درمان باشت کمک نکرده. خدا میدونه انسان باعرضه ای هست. خدا پشت و پناهش باشه با این همه مشکلاتی که باشت داره

   0

   2
  12. شاهین گفت:

   دکتر رستمی از انسانهای دلسوز و صادق هستن. وقتی سخصی دشمن داره یعنی کارش رو خوب انحام داده.ایشون رو من شاهد بودم در گچساران وقتی جهت عیادت رفته بودن بیمارستان شهید رجایی هنگامی دید به شدت اورژانس شلوغه مثل یک بسیجی یک صندلی برداشت یه گوشه ای خارج از اتاق پزشک نشیت و به مداوای بیماران پرداخت.یعنی مسئولیت پذیری .یعنی انساندوستی.پس چنین شخصی نمیتونه بد باشه.ایشون ۱۰۰درصد پرسنل ازش راضین.کارشو خوب انجام میده و با دلسوزی تمام .متاسفانه وقتی مدیری پیدا میشه ومیخاد کارکنه اطرافیان نمیذارن.با قضاوتهای سطحی و آبکی.

   1

   3
  13. ایل گفت:

   آقای دکتر رستمی عزیز
   نیرویی که به عنوان راننده آمبولانس آوردی و از اقوامت هست
   چرا اون رو بیرون نکردی مگر اون روزمزد نیست حتی راننده ماشین استیجاری خودش بود ولی شما بی قانونی کردی

   2

   0
  14. ناشناس گفت:

   طی دو سال گذشته دانشگاه علوم پزشکی موضوع اعتراض مردم و کارکنانش و کشمکش های درونی و پای ثابت سایت ها و خبر های جنجالی و کامنت های اعتراضی بوده است که اوج آن طی چند ماه گذشته است اون از رییسش که همه ازش انتقاد میکنند اون از معاونت های جنجالی و برکناری ها و تعویض های بی سود مدیریتی اون از امتحان استخدامی و لبریز شدن صبر داوطلبین و تخلفاتشداون از استخدام های فله ای اش اون از اوضاع فوق حاد گچساران و باشت و به ستوه آمدن کارکنان و مردم و اون از دهدشت و عزل و نصب های روزانه و اختلافات و کامنت های جنجالی و دعواها ی اینترنتی اش و…. و او ضاع بیمارستان در حد دیوار مانده چرام و کمبود ها و محرومیت ها و تبعیض ها در کل کهگیلویه و مناطق محرومش و کشمکش معاونت ها در معاونت آموزشی اون اوضاع واگذاری ها و اون از دعوت وزیر پس از پانزده روز استعفا واوضاع وخیم شبکه بهداشت گچساران و بیمارستان هایش و فوت کودکان و استخدام فله ای در شبکه گچساران و بیمارستان بی بی حکیمه و بهداشت چرام و بودجه لنده و وعده هایش و اعتراض مردم سی سخت و بیمارستان نساخته اش و اعتراض و اوضاع معیشتی وحشتناک ما بازنشستگان و اجازه ندادن به اعتراض ودیگه خسته شدم هنوز یک دهم مشکلات را بیان نکرده ایم واویلا و براستی در علوم پزشکی چه خبر است و شکایت رییسش از سایت ها را هم یادمون نرفته

   1

   0
  15. رحییم گفت:

   یک سری افراد هستند که به هر وسیله ای متوسل می شوند تا دکتر رستمی را زمین بزنن و خودشون مسئولیت بگیرن از یاسوج گرفته تا گچساران. این سایت هم حساب شده داره ازشون حمایت میکنه

   1

   3
  16. رحییم گفت:

   دکتر رستمی انسانی عزیز و دلسوز و کاربلد هستن که باید قدرشون رو بدونیم. معلوم نیست این سایت با چه اگیزه ای و با جهت دهی چه افرادی این مطلب رو علیه دکتر رستمی منتشر کرده است. به خاطر منافع زودگذر نباید رسالت خبرنگاری زیر پا گذاشته بشه

   0

   2
  17. جواب رحیم گفت:

   اگر کامنت ها را نگاه کنید فانوس دوس داشتنی منصفانه نظرات مختلف را گذاشته دکتر رستمی مدیری با خصوصیات مثبت است ولی متاسفانه در گچساران بدلیل سیاست دو جانبه و تفرقه افکنی ر…..م….. معاون اداری و س…….م……مسول بهداشت محیط رابطه بین دکتر اسد پور و دکتر رستمی را خصمانه کردند و در باشت هم علی رغم تلاش های دکتر رستمی رییس دانشگاه برای تبرعه خودش تذکر به دکتر رستمی داد ما اینجا زحمات دکتر رستمی را برای باشت مشاهده میکنیم و مستحق تذکر نبود

   0

   2
   • ناشناس گفت:

    آقای تاجگردون خداوکیلی آقای………….غیراز پارتی بازی میکنه نیرو غیر قانونی میاره داخل بیمارستان‌دیگه هیچ کاری ازش برنمیاد یک مدیر پرتلاش پاک بگذارید نه، مدیری که هر ساعتی میاد وهرساعتی پرواز میکنه آقای ………….باشما هستم اگه خوابی بیدار شو؟

    0

    0
  18. باوی گفت:

   دکتر رستمی مدیر موفق و مورد قبول همه در گچساران بود و حتی کارکنان شبکه گچساران برای ادامه مدیریت دکتر رستمی بر مرکز بهداشت گچساران امضا جمع کردند ولی ر……م…… معاون امور اداری شبکه گچساران هر طور شده دکتر رستمی را از گچساران دور کرد تا قدرت کامل را بدست بگیرد که همین طور شد و هر کاری دلش خواست کرد واقعا حق دکتر رستمی بد طوری پایمال شد و حالا رییس دانشگاه که نتوانست حقیقت را کشف کند برای
   ادامه مدیریت خودش دکتر رستمی را قربانی میکند ما تقاضا داریم که دکتر رستمی به جای اصلی خود یعنی ریاست شبکه یا مرکز بهداشت گچساران منصوب شود از نماینده خواهشمندیم این کار را انجام دهد

   0

   2
  19. ناشناس گفت:

   آقای تاج گردون رئیس بیمارستان‌ شهرستان باشت بدرد چه میخورد که گذاشته ای غیر قانونی ……..وارد بیمارستان‌ میکنه هیچ کاری ازش برنمیاد بابا مدیری پرتلاش بگذارید نه، مدیری که هر ساعتی میاد وهرساعتی پرواز میکنه آقای فرشاد رستمی باشما هستم اگه خوابی بیدار شو؟

   0

   0
  20. ناشناس گفت:

   آقای تاج گردون مگه بیمارستان‌باشت خصوص هستند که آقای ر…….ام……… واسه خودشون میز عوض میکنه بابا چقدر ……….شما از خدا مهربان بترس آقای تاجگردون لطفا؟

   0

   0

  
  امروز شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • ادامه آتش سوزی در کوههای لنده و کندی عملیات اطفای حریق +تصاویر
 • یادداشتی بر تحرکات انتخاباتی در کهگیلویه و بویراحمد
 • زمان و مکان آئین تودیع و معارفه استاندار کهگیلویه و بویراحمد با حضور وزیر کشور
 • نماینده بویراحمد و دنا:تمام تلاش خود را برای پیدا کردن جوان غرق شده در رودخانه بشار بکار خواهیم بست
 • جلوی زمین خواری و کوه خواری در پارک ملی دنا را بگیرید
 • درخواستی از سید قدرت الله حسینی و علیمراد جعفری
 • اعلام دلایل برکناری برخی مدیران آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد
 • حاشیه نگاری از یک “جشن” در محله سادات دوگنبدان
 • نماینده گچساران و باشت :اگر می خواهید مرا انتخاب کنید برای دلتان انتخاب کنید/اگر ببینم کسی برنامه خوبی برای آبادانی این دیار دارد دست آنان را بالا می برم اما من ندیده ام/تاجگردون بعد از خدا پشتش به مردم گرم است/دوران خاله بازی گذشت
 • نماینده گچساران میزان افزایش تسهیلات بانکی بافت فرسوده دوگنبدان را اعلام کرد
 • اولین اظهارات استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد درباره استان
 • پلمپ کارخانه تولید آبمیوه و واحد تولیدی ظروف یکبار مصرف در یاسوج
 • مدیرعامل باشگاه لیگ برتری هندبال فرازبام‌ خائیز دهدشت:از بی‌مهری‌ها در کهگیلویه خسته شده‌ام
 • “هراس از همایش های تاجگردون”
 • مدیران غیربومی و عدم تعهد به استان
 • در پی تخریب کانال انتقال آب به زمین های کشاورزی روستا /نامه جمعی از اهالی روستای فتح باشت به تاجگردون
 • توضیحات نماینده گچساران و باشت درباره انتخاب استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد
 • کشف و ضبط یک تن مرغ آلوده در شهرستان بویراحمد
 • پلمپ یکی از معروف ترین شیرینی سرا ها در یاسوج+جزئیات
 • در سالروز تأسیس بيمه آتيه سازان حافظ ؛ گفتگو با مدیر بیمه آتیه سازان استان کهگیلویه و بویراحمد
 •