طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۷ دی, ۱۳۹۷ | کد خبر : 90326 | نویسنده : sajad |
 •   

  جذب‌شدگان علوم پزشکی یاسوج؛ به نام نمایندگان به کام مسئولان دانشگاه ! / تبدیل وضعیت خلاف قانون سه نیروی شرکتی

  فانوس زاگرس؛

  فانوس زاگرس؛

   

   

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس به نقل از افتونیوز ، با تغییر دولت در سال ۹۲ و روی کار آمدن دولت تدبیر و امید، تغییرات مدیریتی نیز در دانشگاه علوم پزشکی استان اتفاق افتاد. دکتر رضا چمن از پزشکان خوشنام استان سکان این دانشگاه را در دست گرفت و توانست در دوران زمامداری، نام نیکی از خود به جای بگذارد. تعامل مطلوب با نمایندگان و استاندار، ارتباط مفید و موثر با وزارت بهداشت و همچنین توزیع امکانات و فرصتها به صورت عادلانه در سطح استان از جمله ویژگی هایی چمن بود که برای همگان قابل مشاهده و لمس بود.

   

  پس از وی نیز سکان دانشگاه علوم پزشکی به دکتر ایلامی رسید. وی که در دولت احمدی نژاد معاون درمان همین دانشگاه بود، در این دولت نیز با تلاش و نظر مثبت نمایندگان به ریاست دانشگاه منصوب شد. از بدو این انتصاب تا کنون، نیروهای بسیاری تحت عنوان شرکتی و خدماتی در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج جذب شده اند که بیشتر آنها در جای خود نیز فعالیت نمی کنند.

   

  موضوع جذب نیرو از سال گذشته و با زمزمه‌های افتتاح بیمارستان دکتر جلیل یاسوج و بیمارستان باشت نیز شدت گرفته و به بهانه‌های مختلف نیروهایی جذب شد. در بررسی یکی از لیستهای استخدامی نیروهای شرکتی که در فضای مجازی نیز منتشر شد (اسامی و وابستگی‌های نیروهای جذب شده با نمایندگان و مدیران دانشگاه محفوظ و موجود است) در جلوی برخی از اسامی جذب شده ها عنوان «نیروی سفارش شده نماینده» قید شده است. در این لیست با اندکی تامل می توان دریافت که بخشی از نیروهایی که ظاهرا به اسم نمایندگان جذب دانشگاه شده اند در واقع از اقوام و اقاریب مدیران و یا دست اندرکاران مجموعه علوم پزشکی یاسوج بوده اند.

   

   

   

   

  مشخص نیست که آیا نمایندگان هر سه حوزه انتخابیه از این موضوع مطلع هستند یا نه ولی چیزی که اتفاق افتاده بنظر می رسد سواستفاده ای است که از نام نمایندگان در این استخدامهای شرکتی و خدماتی شده است.

   

  نمایندگان محترم مجلس که احتمالا مراجعات متعددی دارند نیز ممکن است نامه ای به افراد داده باشند اما چیزی که محتمل است خط دادن برخی از داخل مجموعه دانشگاه به افراد فامیل و خویش و قوم هست که بتوانند فردا روزی این استخدامها را به عنوان «سفارش نماینده» توجیه کنند.

   

  موضوع دیگر این که برخی از نیروهایی که به عنوان شرکتی و خدماتی جذب شده اند در واقع در جای دیگری به فعالیتی دیگر مشغول هستند. افرادی که در کلینیک های بهداشتی و درمانی در سطح استان نه به عنوان نگهبان یا آبدارچی بلکه به عنوان بهیار و کمک بهیار مشغول فعالیتهای درمانی هستند که مشخص نیست در صورتی که اتفاق ناخوشایندی رخ دهد چه کسی یا کسانی پاسخگو خواهند بود.

   

  سال گذشته و در پی فشارهای مجموعه استانداری و نهادهای نظارتی آزمون جذب نیروهای شرکتی با هیاهو و تبلیغات فراوان از سوی دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار شد و علیرغم اینکه تا کنون دو معاون مربوطه در این خصوص تغییر کرده اند و بسیاری از افراد بدون آزمون جذب شده اند هنوز وضعیت پذیرفته شدگان این آزمون مشخص نشده است؟! رئیس دانشگاه قبل از سفر وزیر بهداشت اعلام این نتایج را به نیمه دوم دی ماه حواله داد و ناگفته مشخص بود که با این کار میخواهد از اعتراض پذیرفته شدگان و خانواده های آنان در حضور وزیر خودداری شود.

   

  در یک اقدام دیگر سه نفر از نیروهای نورچشمی نیز از وضعیت شرکتی به قراداد کار معین تبدیل شده اند. این در حالی است که طبق قانون و بخشنامه خود وزارت بهداشت و نامه صریح معاون انسانی وزارتخانه تبدیل وضعیت نیروها تحت هر عنوان غیرقانونی است. (اسامی این سه نفر و نامه معاونت انسانی وزارتخانه موجود است)

  در مطالب آتی به وضعیت افرادی که از شهرستان ممسنی و بدون آزمون جذب شده اند نیز پرداخته می شود.

   

   

   

  حال چند سوال مطرح می شود:

   

  آیا نمایندگان مجلس در هر سه حوزه انتخابیه از این موضوع استخدامی‌های که به نام آنها انجام می‌شود اطلاع دارند؟

  آیا نمایندگان و دستگاههای نظارتی استان تاکنون نسبت به حل مشکل افرادی که در آزمون استخدامی پذیرفته شده اند و هنوز جذب و دعوت به کار نشده اند مکاتبه یا تماسی با مسئولان دانشگاه علوم پزشکی داشته اند؟

  چرا علیرغم نامه معاونت وزارت بهداشت مبنی بر غیرقانونی بودن تبدیل وضعیت نیروها، سه نفر از نیروها با دستور رئیس دانشگاه تبدیل وضعیت از شرکتی به قراردادی شده اند؟

  این سایت خبری آماده دریافت و انتشار پاسخ نمایندگان محترم و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج می‌باشد.

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  17 نظر برای “تبدیل وضعیت خلاف قانون سه نیروی شرکتی در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج”
  1. گچی گفت:

   اسامی را بنویس

   0

   0
  2. فدایی تاجگردون گفت:

   ایلامی دانشگاه را کرده بازار معامله برای خودش و هم خطاش.لطفا اخراجش کنید.

   0

   0
  3. رررر گفت:

   ما هم دلمون خوشه که تو این مملکت بی صاحب همه رییس زندگی می کنیم آقا تاجگردون اینم از ایلامی گل سرسبد انتخابی شما

   0

   0
  4. گچساران یاسوج گفت:

   یکی از ضعیفترین مدیران علوم پزشکی دکتر ایلامی و معاونینش هستن همه معاونین دختر خواهر دختر خاله برادر دایی و ….، خودشون رو به عنوان نیروی شرکتی وارد علوم پزشکی کردن

   0

   0
  5. ناشناس گفت:

   فریاد ما را به گوش مسئولان برسانید

   بخدا قسم چند ماه هست پذیرفته شده ایم و گفتند در نیمه دوم دعوت به کار میکنیم

   شاید میخواسند که صدای ما وزیر نشنود

   بخدا قسم بعضی ها میگویند که میخواهند شما رو حذف کنند و افراد و اشنایان خود را مشغول به کار کنند

   چطور میشود افراد با رابطه مشعول به کار میشوند ولی کسانی که زحمت کشیدن و آزمون دادند باید اینگونه بلاتکلیف باشند؟ ایا این ظلم نیست

   ما از استاندار محترم بازرسی محترم استانداری و مسئولان مربوطه خواهشمندیم رسیدگی کنند

   1

   0
  6. ناشناس گفت:

   تو ای علوم پزشکی یاسوج مرا اواره کردی

   اسیر سایت فانوس زاگرسو ماهواره کردی

   زبس ما را دواندی از پی خویش

   تمام تاندون پاهایمان را پاره کردی

   گذشت از اشنایی ۲۵۰روز

   مرا هی پس زدی و دعوت دوباره کردی

   اگرانروز میکردم تجدید فراش

   حالا با بچه ام یک قل دو قل وفوتبال کردی

   نگارا خلف قول و خلف وعده

   توکردی وتوکردی و تو کردی

   __________________

   خسته شدم خسته

   1

   0
  7. ناشناس گفت:

   آیا ناراحتی وزیر مهم تر هست یا ناراحتی مردم که اومدن وعده دادن نیروها نیمه دوم مشغول به کار میشوند

   یعنی ترس از روز قیامت در بین مسولان وجود نداره؟؟

   چطور اقای گوهرگانی رو برای گرفتن نیرو بدون ازمون شلاق میزنند ولی علوم پزشکی که همه میگن داره سفارشی نیرو میگیره و گرفته رو کسی کاری نداره؟؟؟

   و جالب اینجاست عده ای شب و روز زحمت کشیدن و درس خوندن و ازمون دادن و قبول شدن و رفتند مصاحبه ولی اونا رو دعوت به کار نمیکنند؟؟ولی افرادی که با رابطه اومدن علاوه بر مشغول کار شاهد تبدیل وضعیتشون هم هستیم!!!

   حق اون جوونی که نه پارتی داره نه چیزی نشسته زحمت کشیده و ازمون قبول شده رو چرا دارید پایمال میکنید؟؟؟

   ما هم میشنویم که میگن میخان کنسلش کنند و نیروهای خودشون رو بیارن سرکار

   کاش کاش فریاد رسی صدای درد و ناله ما رو میشنوید

   خدایا خودت فریاد رس ما باش

   خسته شدیم از انتظار خسته شدیم از تبعیض خسته شدیم خستهههههههههه

   0

   0
  8. حیدر شیرازی گفت:

   با تشکر از پیگیری های شما

   چنانچه بخواهید این موضوع را به درستی و با اقتدار به پیش ببرید ، فقط یه تحقیق مختصر در شبکه بهداشت گچساران بکنید :
   ۱ – مسئول انبار نیروی قراردادمعین بود اما به یکباره تبدیل به رسمی شد و در حال حاضر مدیر بیمارستان بی بی حکیمه است .
   ۲ – رئیس امور اداری این بیمارستان نیز نیروی تنظیفاتی شرکتی بود که به سفارش معاون پشتیبانی وقت دانشگاه ( آقای کامکار ) که باجناق وی می باشد ، به شبکه بهداشت گچساران وارد و بطور غیر قانونی از شرکتی به نیروی رسمی تبدیل و در حال حاضر نیز رئیس امور اداری است !
   ۳ – مسئول امور حقوقی ( آقای ا……….ام……. ) که بعنوان نگهبان و نیروی شرکتی و با مدرک سوم راهنمایی وارد شبکه شد ، بعد از مدتی و با چارت سازمانی سلیقه ای به نام (( معاون خدمات )) در واحد خدمات جا خوش کرد و چون آنجا کار خاصی نداشت ، در طول تایم اداری از سوم راهنمایی به کارشناسی (( مشاوره در امور مدنی )) ارتقاء پیدا کرده و از بهمن ماه ۹۴ تا کنون نیز در چارت سازمانی کاملا غیر قانونی تحت عنوان (( امور حقوقی )) مشغول می باشد . توجه : در شبکه بهداشت گچساران ، چارت و سمت سازمانی (( امور حقوقی )) وجود ندارد !!!
   ۴ – برادر آقای ر…..م…….. ( معاون شبکه ) بنام رضا ملکی که به سفارش و تأکید برادرش بعنوان نیروی شرکتی و کارگز تنظیفاتی وارد شبکه شده ، در حال حاضر در یکی از حساس ترین مشاغل اداری ( حسابداری ) مشغول می باشد . چند سال پیش نیز برادر دیگرش به نام ش…..م…….. هم در بیمارستان رجایی و بصورت غیر قانونی وارد و در حال حاضر تحت عنوان نیروی قراردادمعین مشغول است !!
   ۵ – بکارگیری آقای ا……..ع…….. ( برادر زن مدیر اسبق شبکه دکتر گرامیزاده ) بعنوان نیروی شرکتی که بعدها تبدیل به نیروی قرارداد معین شده و در حال حاضر در ۲ جای حساس مشاغل حاکمیتی ( مسئول روابط عمومی و بازرس ) مشغول است .
   ۶ – بکارگیری راننده مدیر سابق شبکه ( خانم دکتر حافظ قران ) بنام آقای ز………… تحت عنوان جعلی معاون خدمات که چنین سمتی هم در چارت سازمانی اداره فوق وجود ندارد !
   ۷ – اشتغال داشتن همزمان سرپرست شبکه در بیمارستان شرکت نفت که بر خلاف قانون می باشد .
   ۸ – بکارگیری نیروهای قرارداد معین در مشاغل حاکمیتی که آنقدر زیاد است که مثنوی خواهد شد !
   موارد بسیار زیاد دیگری هم وجود دارد که در این موقعیت قابل طرح نیست اما چنانچه با شهامت در درون شبکه اقدام به تحقیق بنمایید ، پرونده پر رمز ورازی را تحویل مقامات محترم قضایی خواهید داد که تعداد دیگری از سوءاستفاده کنندگان بیت المال به سزای عمل خود برسند .
   همه مستندات ذکر شده وجود دارد و قابل ارائه هستند فقط نام افراد برده شده را تحقیق تا پی به واقعیت ببرید .
   موفق باشید .

   1

   0
  9. بویراحمدی گفت:

   درود بر مسئولان روشن ضمیر سایت وزین فانوس زاگرس که ورود جانانه و خداپسندانه به این موضوع داشته.
   متاسفانه در حالیکه جوونای این استان در منجلاب فقیری و بیکاری دست به خودکشی میزنند در ادارات استان ما خصوصا دانشگاه علوم پزشکی نیروهای وارداتی ممسنی جذب و استخدام میشن.

   0

   0
  10. ناشناس گفت:

   بله این سه نیروع…..ک…….وجناب ج…….. ودکترح……….درمعاونت اجتماعی دانشگاه هستندوهمین الان ۲۹۰نفررا اخراج کردندونورچشمی هاش مانده اندومیگن جناب دکترایلامی به گزینش گفته هرکسی را من گفتم کارش نداشته باش ومابقی افراداخراج شدندواین را بدانیداگرتاسربرج تکلیف همه انها مشخص نشودوازدفترجناب دکترایلامی که جناب ح……… را دردفترخودش نگه داشته تا اون نگهبانهای جلوی درب وتا نیروهایی که درمعاونت اجتماعی هستندوهمه هم میداننداخراج نشوندهمه کسانی که اخراج شدنددرجلوی دانشگاه جمع میشوندودفاع ازخودمیکنندحق وحقوق همه بایدعادلانه باشدیک ترکی را ازگچساران برداشته اورده یاسوج ومیگن ایلامی گفته فامیل تاجگردون هست سرکارباشدودردفترنهادیکی دیگرازباشتیها را نگه داشتندمیگن تاجگردون سفارش کرده وجناب ح…….. دردفترایلامی میگن تاجگردون سفارش کرده واقای ا…..م……… دردفترم……….. را نگه داشتندمیگن فامیل خانم دکترح………. ازنورابادهست پس جناب ایلامی زرنگ کدامش ازبویراحمدنگه داشتی این را بدان اگرتا سرماه تکلیف روشننشودمجبوریم برای احقاق حقمونجلوی دانشگاه جمع میشویم وازنهادهایی نظارتی واستانداری میخواهیم ورودکنندعدالت برای همه وهمه برای عدالت

   0

   0
  11. ناشناس گفت:

   با سلام دکتر ایلامی انسان یزرگ وپاک با صداقی هست که یکی مثل آقای دکتر ن…….. سی دونفر فقط سهمیه خوذش تنها تو بیمارستان شهید جلیل گذاشته سر کار مثال خواهرزادش دوم راهنمایی دارد آقای م……. ببین کجا را به دستش داده داروخانه بیمارستان شهید جلیل آقای دکتر ایلامی خواهش میکنیم ندارید این اقایان بی سواد با پارتی بازی دید بسته به چنین جایی را بگیرند و با جان مردم بازی کنند

   0

   2
  12. ناشناس گفت:

   چرانظرات ما چاب نمیشن مگه نبایدهرکسی اطلاعاتی دارددررسانها افشا کند

   0

   0
  13. رررر گفت:

   ایلامی رو بیرون کنید

   0

   0
  14. با سلام دکتر ایلامی ریشه دانشگاه را دراورده چیزی ازش به جای نمونده نیروهای شرکتی به جای نظافت را مسولیت بهشون دادن عدالت علی کجاست اینو از این دانشگاه ردش کنید

   0

   0
  15. ناشناس گفت:

   بله .دکتر صیدی هم بیاد اقوامشو کم کم پست بده اون از مدیر بیمارستان بی بی و اونم از مسول ورزش شبکه که پست ساختگی هس برای اقوام

   1

   0
  16. حسین گفت:

   با سلام
   ما همه می دانیم که دکتر ایلامی یکی از ضعیف ترین مدیران دانشگاه در طول ۲۰ سال گذشته می باشد و معاونین ایشان بسیار ضعیف بوده و عمدا این معاونین ضعیف را انتخاب تا ایشان بتواند هر جور می خواهد عمل کند در ضمن ایشان همه را……. می زند

   0

   0
  17. باروت گفت:

   شیادی و بی دینی نتیجش اینه اگه با درایت همراه بشه واویلاست

   0

   0

  
  امروز دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • خروج گندم از شهرستان بویراحمد ممنوع شد
 • با تمام وجود غمگینم ، مثل زنی که نمیدانست زن بودنش را…
 • ﻋﺮﻭﺱ گچساران ﺩﺭ ﺁﺗﺶ ﺳﻮﺧﺖ، و میسوزد+تصاویر
 • اظهارات استانداران سابق و جدید کهگیلویه و بویراحمد در مراسم تودیع و معارفه / احمدی: هر جا مسئولیتی داشته باشم کارگزار مردم کهگیلویه و بویراحمد خواهم بود/کلانتری: آویزان کسی نبوده ام
 • استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد:آویزان کسی نیستم/سرباز رهبری هستم
 • اتخاذ تاکتیک جدید از سوی “سید قدرت”
 • واکنش سید قدرت الله حسینی به قدرت الله بیعت اصل
 • کارهای بزرگ دیگران را حقیر جلوه دادن و کارهای کوچک خود را شق القمر ، جای گله مندی از نماینده است
 • “چرا زینل زاده؟”
 • گزارشی از مراسم تکریم و معارفه استاندار کهگیلویه و بویراحمد/تاجگردون:کلانتری لرتر از آقای احمدی است/غلام محمد زارعی:همدلی بی سابقه ای بین نمایندگان استان بوده است/عدل هاشمی پور:رقابت بین نمایندگان استان سیاسی نیست+تصویر
 • روایت مدیرکل بحران کهگیلویه و بویراحمد از ۱۰ روز جست‌وجو برای یافتن پیکر جوان غرق شده در رودخانه بشار
 • لزوم برخورد با عاملان یا آمران در پرونده های متهمان اقتصادی 
 • استانداری که حتی حاضر نشد خانواده اش را در یاسوج سکونت دهد
 • روایت مدیرکل بحران کهگیلویه و بویراحمد از ۱۰ روز جست‌وجو برای یافتن پیکر جوان غرق شده در رودخانه بشار
 • تصمیم عاقلانه و زیرکانه برای “اردلان زینل زاده
 • واکنش فعال سیاسی گچساران به جشن محله سادات
 • ادامه آتش سوزی در کوههای لنده و کندی عملیات اطفای حریق +تصاویر
 • یادداشتی بر تحرکات انتخاباتی در کهگیلویه و بویراحمد
 • زمان و مکان آئین تودیع و معارفه استاندار کهگیلویه و بویراحمد با حضور وزیر کشور
 • نماینده بویراحمد و دنا:تمام تلاش خود را برای پیدا کردن جوان غرق شده در رودخانه بشار بکار خواهیم بست
 •