طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۵ دی, ۱۳۹۷ | کد خبر : 90265 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛       پاسخی به یادداشت اسماعیل زارعی (اینجا بخوانید) ؛ بزک نمیر بهار میاد ، کمبزه با خیار میاد     به قلم غلامحسن جعفری گوهرگان         گفتید که پیش بینی کرده بودید افول تاجگردون در راهست ، گفتید دلایلی برای خود دارید و ارائه کردید ‌که نشان می […]

  فانوس زاگرس؛

  فانوس زاگرس؛

   

   

   

  پاسخی به یادداشت اسماعیل زارعی (اینجا بخوانید) ؛ بزک نمیر بهار میاد ، کمبزه با خیار میاد

   

   

  به قلم غلامحسن جعفری گوهرگان

   

   

   

   

  گفتید که پیش بینی کرده بودید افول تاجگردون در راهست ، گفتید دلایلی برای خود دارید و ارائه کردید ‌که نشان می دهد تاجگردون رفتنی است و باید خلعت وکالت را بر تن دیگری ببینیم . تازه خیاط شما لباس وکالت را برای شخص خاصی از نیروهای شما برش زده بود. خیلی هم امیدوار بودید که دیگر تاجگردون نیست . تاجگردون رفت و تاجگردون دیگر تاجگردون سابق نمی شود که بیاید و از حق این مردم بیچاره دفاع کند .

   

   

  پس هر قورباغه ای هفت تیر برداشت و به میدان آمد تا شاید از این شرایط به نفع خود کاری کرده باشد و امتیازی از رقبای مثلا ارزشی خود بگیرد. شما تاجگردون را در قاب عکسی جستجو می کردید. ولی باز خدا نخواست که گروهی بی اعتقاد به هر نوع ارزش که فقط اسم ارزش را با خود به یدک می کشیدند زعامت این مردم را در دست گرفته و بر آنها بتازد .

   

   

  مردم استان ما طی چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن۵۷ تا کنون ، کسی همچون غلامرضا تاجگردون را بر خود ندیده و نخواهد دید .کسی که با خدمت بی منت خود در چهار سال نمایندگی چنان بر سایر مردم خصوصا رقای خود چنان اثرگذار بود، که مخالفین نیز برای بار دوم با او همراه و همرای شدند و وکالت خود را برای چهار سال دیگر به وی واگذار کردند ،و این بار با دوبرابر آراء دور قبل .رکوردی به نام استان و شهرستانهای باشت و گچساران در تاریخ ۴۰ ساله انقلاب ثبت کردند .

   

  اما متاسفانه عده ای که منافع شخصی خود و نزدیکانشان را بر باد رفته می دیدند و یا داغدیده و سوگوار مناصب از دست رفته بودند از همان روز اول شروع کار دکتر تاجگردون در دور دوم نمایندگی مردم، دایه مهربانتر از مادر شدند و با نوشتن مقالات و برگزاری جلسات شبانه و گروهی با تحریک مردم در مناسبتهای مختلف و در همایشهای دکتر تاجگردون و تریبونهای مختلف در پی زدن و تخریب دکتر تاجگردون برآمدند.از هر مناسبت و همایش و جشن و هر تریبونی استفاده کردند تا بتوانند مردم را اغفال کرده و نظرات آنها را بر علیه دکتر تاجگردون تحریک کنند تا شاید مجددا بر آنها و بر مردم این دیار سیاست زده غالب گشته و منافع ۴۰ ساله خود را پیگیری کنند.

   

  منافعی که با وجود دکتر تاجگردون در این حوزه عملا دور از دسترس برای آنها می باشد . اوج تخریبهای آنها را در راهپیمایی ۹ دی و حمله به ستونهای این نظام درشهر گچساران موطن دکتر تاجگردون- اصلاح طلب ترین شهر کشور- به وضوح دیدیم . دیدیم که مردم این قبیله برای رسیدن به پست و جایگاه و پول، هر کس و هر چیزی حتی هاشمی را نادیده گرفته تا به اهداف خود از جمله تخریب یا شکست تاجگردون برسند. نهایتا هم با مصاحبه، بیانیه و سخنرانی خود و دار و دسته خود را مردمی مظلوم و معصوم جا زنند . اما چوب خدا صدا ندارد و هر کاری که رضایت خدا در آن نباشد به همین ترتیب که در مراسم ۹ دی شاهد آن بودیم به سرانجام نخواهد رسید .۹دی امسال چیزهای زیادی با خود داشت .

   

  از نابودی و بر فنا رفتن همه زحمات و تلاشهای چند ساله طیف به ظاهر ارزشی در یک لحظه،با نمایاندن چهره واقعی آنها به مردم ،از محبوبیت بیش از پیش دکتر تاجگردون به خاطر جبهه منطقی و اصولی در برابر خودسرها. از صدور بیانیه دکتر تاجگردون در محکومیت این اقدام سخیف. از نمایاندن چهره واقعی نیروهای به ظاهر ارزشی که نشان دادند به هیچ ارزش و اصولی اعتقاد ندارند، تا دروغها و بیانیه ها و مصاحبه های دروغین . اما خداوند نشان داد که خانه دام و ریا و دروغهای آنها از خانه عنکبوت به مراتب سست تر و بی بنیان تر می باشد. و نتایج معکوس حرکت ناشیانه و از روی کینه و حقد خود را دیدند .

   

   

  اوج اعتراضات مردمی از موافق و مخالف در محکومیت حرکت مذبوحانه و پلید خود را از سراسر کشور شاهد بودند. که جا دارد از بزرگانی از این طیف از جمله حاج علیمراد جعفری که در اولین فرصت این اقدام را محکوم کردندتشکر کرد و به بزرگی از وی یاد کرد.همچنین حاج آقا مرادی ریاست اداره تبلیغات اسلامی گچساران که به طور کلی نسبت به این مساله و شخص شعار دهنده اظهار بی اطلاعی نمودند،تشکر کرد .

   

  اما دکتر تاجگردون به عنوان نماینده مردمی فهیم ، بصیر ، سیاس ، آشنا به امور سیاسی و شناخته شده در سطح ملی ، نماینده مردمی که برای نظام و انقلاب و مسئولین شناخته شده بوده و قدردان کوچکترین تلاشی که برای آنها انجام گیرد ، هستند در محکومیت این اقدام زشت و بسیار وقیحانه که با نقشه قبلی گروهی اقلیت و خاص و تا حدودی خودسر انجام گرفت و در پی بی آبرویی این مردم بودند،واکنش بسیار عالی نشان داده تا این نامردان بدانند که مردم ما قدر دان همه خدمتگذاران خود از هر طیف و گروه سیاسی هستند و خوب را از بد تشخیص می دهند و فتنه ای که شاید به طور ناخواسته و از روی کوته فکری عده ای خاص در حال شکل گرفتن و ریشه دواندن بود در نطفه خاموش کردند و جلوی تحرکات بیشتر هر دو گروه موافقو مخالف سد گردد .اقدامی که بسیار زیرکانه و با فهم صحیح از شرایط کشور و منطقه صورت پذیرفت .توکل کنید بر خدا و مکر مکاران را به خدا واگذار کنید.

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  6 نظر برای “بزک نمیر بهار میاد ، کمبزه با خیار میاد”
  1. بهشاد گفت:

   گوهرگانی ها خوش شانسند. باید برای تاجگردون جان بدهند.

   1

   0
  2. گچبساران گفت:

   بی ربط و بی معنی

   0

   0
  3. باشت و باوی گفت:

   آقای گوهرگانی تن خدا خود دونی دقیقا کوچن مطلب ای آقانه جواب دادیه؟؟؟؟؟؟
   کرو می مجبوری نخونده مطلب چی بنویسی

   0

   0
  4. ناشناس گفت:

   حرفای شما که تملق امیز بوده چون منافع شخصی داری و لیدر تاجگردونی این به کنار

   حرف های ان جوان طلبه هم که هیج محتوایی نداشت به کنار

   در اینجا مردم ساده هستند که همیشه ضرر دیدن چون نه منفعت بردن نه چیزی

   منفعت باید عمومی باشه جناب نویسنده اگه وقتی برای شما کار شخصی نکرد میتونی ازش حمایت کنی

   مردم ساده و زود باور میدانند که هر نماینده که امد برای لیدرهای خودش خوب بود اطرفیان و پیمانکاران و عموم مردم منفعتی ندیدن

   درسته از تاجگردون به خاطر استخدام های فله ای و دادن پیمانکاری به افراد و خاص و حاشیه های امینی و دفتر ایشون و…خیلی گله مند هستند مردم ولی به نظرم بازم بهتره تا نماینده های قبلی و بین این گزینه های انتخاباتی همین تاجگردون باشه دردش کمتره تا نماینده ای دیگه بیاد و اطرافیان خودش رو بخواد ببره سرکار

   0

   0
  5. ناشناس گفت:

   ج……..ور تاجگردونید طائفه گوهرگان با خذولات بگین و ……..ی کنید

   0

   0
  6. ناشناس گفت:

   آقای ………..فعلا بره شلاقل نوش جان کن و بعد ادعای برادری کن

   0

   0

  
  امروز دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • خروج گندم از شهرستان بویراحمد ممنوع شد
 • با تمام وجود غمگینم ، مثل زنی که نمیدانست زن بودنش را…
 • ﻋﺮﻭﺱ گچساران ﺩﺭ ﺁﺗﺶ ﺳﻮﺧﺖ، و میسوزد+تصاویر
 • اظهارات استانداران سابق و جدید کهگیلویه و بویراحمد در مراسم تودیع و معارفه / احمدی: هر جا مسئولیتی داشته باشم کارگزار مردم کهگیلویه و بویراحمد خواهم بود/کلانتری: آویزان کسی نبوده ام
 • استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد:آویزان کسی نیستم/سرباز رهبری هستم
 • اتخاذ تاکتیک جدید از سوی “سید قدرت”
 • واکنش سید قدرت الله حسینی به قدرت الله بیعت اصل
 • کارهای بزرگ دیگران را حقیر جلوه دادن و کارهای کوچک خود را شق القمر ، جای گله مندی از نماینده است
 • “چرا زینل زاده؟”
 • گزارشی از مراسم تکریم و معارفه استاندار کهگیلویه و بویراحمد/تاجگردون:کلانتری لرتر از آقای احمدی است/غلام محمد زارعی:همدلی بی سابقه ای بین نمایندگان استان بوده است/عدل هاشمی پور:رقابت بین نمایندگان استان سیاسی نیست+تصویر
 • روایت مدیرکل بحران کهگیلویه و بویراحمد از ۱۰ روز جست‌وجو برای یافتن پیکر جوان غرق شده در رودخانه بشار
 • لزوم برخورد با عاملان یا آمران در پرونده های متهمان اقتصادی 
 • استانداری که حتی حاضر نشد خانواده اش را در یاسوج سکونت دهد
 • روایت مدیرکل بحران کهگیلویه و بویراحمد از ۱۰ روز جست‌وجو برای یافتن پیکر جوان غرق شده در رودخانه بشار
 • تصمیم عاقلانه و زیرکانه برای “اردلان زینل زاده
 • واکنش فعال سیاسی گچساران به جشن محله سادات
 • ادامه آتش سوزی در کوههای لنده و کندی عملیات اطفای حریق +تصاویر
 • یادداشتی بر تحرکات انتخاباتی در کهگیلویه و بویراحمد
 • زمان و مکان آئین تودیع و معارفه استاندار کهگیلویه و بویراحمد با حضور وزیر کشور
 • نماینده بویراحمد و دنا:تمام تلاش خود را برای پیدا کردن جوان غرق شده در رودخانه بشار بکار خواهیم بست
 •