طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۷ آذر, ۱۳۹۷ | کد خبر : 88053 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛     سخنی دوستانه با منتخب مردم گچساران و باشت     به قلم  محمد رمضانی       “وَ أَقْسِطُوا إِنَّ اللَّهَ یُحِبُّ الْمُقْسِطین‏” اواخر سال ۹۴ شرایط و همراهی دولت تدبیر و امید و از طرفی فضاسازیهای غیر واقعی و شرایطی که رقیبان، اگاهانه و غیرآگاهانه اتخاذ کردند، باعث شد نتیجه […]

  فانوس زاگرس؛

  فانوس زاگرس؛

   

   

  سخنی دوستانه با منتخب مردم گچساران و باشت

   

   

  به قلم  محمد رمضانی

   

   

   

  “وَ أَقْسِطُوا إِنَّ اللَّهَ یُحِبُّ الْمُقْسِطین‏”

  اواخر سال ۹۴ شرایط و همراهی دولت تدبیر و امید و از طرفی فضاسازیهای غیر واقعی و شرایطی که رقیبان، اگاهانه و غیرآگاهانه اتخاذ کردند، باعث شد
  نتیجه انتخابات را با رای بیش از ۶۰٪ به کسی واگذار کنند که هوادارانش او را معمار اقتصاد و میرشکار نامیده اند.
  پس از این بود که پیوستگی و وابستگی دولت و مجلس به همراه لابی گری، ریاست بر برنامه و بودجه را برای وی مجدداً به ارمغان آورد.

  همان کسی که ریاضت اقتصادی که اکنون گریبانگیر مردم و قشر پایین و متوسط جامعه شده، نتیجه نگاه سیاسی و اقتصادی وی و همفکرانش در دولت است و بس!

   

  هر چند که با منش، رفتار و بی عدالتیهایی که اطرافیان و انتصابیها به نام جناب نماینده انجام میدهند. بعنوان یک شهروند مخالفم؛ اما اگر آبرویی نزد ایزد منان داشته باشم از ته دل برای سلامتی وی دعا کردم.

  این حقیر با اندک سوادی که دارم و همچنین طبق گفته بزرگان، اولین و مهم ترین شاخص انقلابی گری این است که مومن انقلابی باید نسبت به بیت المال حساس باشد.

  مردم عزیز نیک میدانند و با چشم خود دیدند ظرف این هفته و این روزها چه امکاناتی از بیت المال توسط غلامان هزینه شد، تا غلام مردم بیاید و استارت انتخابات کرده و با وا مصیبتا ، حمله توهمی این و آن را بهانه قرار داده و حضورش در انتخابات را اعلام کند.

  جناب نماینده محترم، باور کن استفاده حداکثری از اموال و اختیارات اداری، دهها بنر بر بیلبوردها، ژنراتورهای برق اضطراری شرکت نفت، صندلی وتجهیزات ادارات و … که همه از بیت المال بوده اند، به تعبیری شهر را قرُق کردند.
  اما دیگر خشم مردم بالا آمده وهمان چهره های تکراری مدیران ، نزدیکان و ذینعفان که برخی شان هجرت کرده اند و برخی دیگر پوشه بدست حضور یافتند.

  بزرگوار مگر نام شما از نام پیامبر رحمت (ص) و امام صادق(ع)مهمتر بود که جشن را با حضور شما در تبلیغات برجسته کرده بودند؟!

   

  آری؛ یک شب قبل از نطق انتخاباتی جنابعالی هزینه بیت المال یک محفل هیئتی جوان با یک فراخوانی بسیار کم هزینه، جمعیتی چندین برابر از حاضران در سخنرانی شما آمدند.

  و آنطور که مشاوران قلم بدست مقامات اجرایی شهر هم برای شما و همایشتان توصیف کردند نوشتند.
  اما آنرا ندیدید و نشنیدید!

  اما امان از سازمانهای نظارتی و بازرسی که این تجهیزات و امکانات دولتی را ندیدند و یا نخواستند ببینند که این میتینگ انتخاباتی بود و نه جشن میلاد.

  آقای نماینده محترم ؛ قبول کنید که اذهان عمومی این ریخت و پاش ها را نمیپذیرد. آیا نمی توانستید با هزینه همین اسرافها وفاکتورسازی برای حداقل ده نفر از جوانان این دیار فرصتهای شغلی ایجاد کنید؟!

  شاید اکنون متوجه شده اید که عدم استقبال در این همایش _ که غالب شرکت کنندگان آن، نامه به دستان ، مدیران، مهمانان خارج از شهرستان و نزدیکان بودند _ حکایت از ریزش محبوبیت شعارها ، وعده های انتخاباتی سال ۹۴ و از دست دادن آرای ۶۰ درصدی در مقابل یک رقیب غیر محفلی دارد.

  اما اکنون که متاسفانه کسالتی به مانند همه هم سن و سالهایمان نصیبتان شده و کمی مجال تفکر یافته اید، ساعتی به این همه بی عدالتی های شش سال گذشته فکر کرده اید؟!

  ظرف این ۶سال چند نفر توسط شما،برادر و عواملتان رفتند سر کار؟

  کدام آزمون استخدامی برگزار شد؟

  کجا شرایط برای همه و بی کس ها مهیا شد؟

  جز اینکه اغنیا را غنی تر و فقرا را فقیر تر کردید.

  عدالت و اعتماد را قربانی امیال و اغنیا کردید.

  حتی دیگر سن جوانهای جویای کار هم سپری شده و بهار زندگیشان خزان شده است.

  شما دوباره همانند دوران جاهلیت مدیریت خانوادگی ارباب مسلکها را بر صندلیهای ریاست این شهرستان نشاندید.

  آقای دکتر؛

  پتروشیمی گچساران که میراث قبلیها بود و پیشرفت نُرمال خود را داشت. تنها لطف شما در این پروژه ، اشتغال فله ای نزدیکان و وابستگان بدون ضابطه و مقررات بود! اکنون به شهادت لیدرهایتان، پتروشیمی گچساران کمترین میزان رشد را نسبت به شهرستانهای دیگر دارد.

   

  اما کمی آنطرفتر در جنوب پتروشیمی، شهرک صنعتی ای است که به لطف شما و دولت تدبیر و امید دیگر از صنعت در آن خبری نیست.

  آقای تاجگردون؛ شاید بهتر باشد کمی در مورد تصاحب ۱۴۰ هکتار از زمین های اطراف دانشگاه توسط یکی از عزیزانتان نیز شفاف سازی کنید.

   

  همکلاسی قدیم؛بافت فرسوده اولویت برنامه دولت بود اما باور کنید فرزندان این دیار نیز از بیکاری دارند فرسوده می شوند…

   

  پرداختن به حاشیه ها تحت عنوان حمله از بیرون شهرستان، دفاع از خود و فرصت سوزی، توهمی بیش نیست و فقط در جهت اقبال عمومی و فرار رو به جلو است.

  آری؛ رئیس کمیسیون برنامه و بودجه بودن اعتبار و فرصتی برای خدمت بود اما چه زود گذشت!

  لطفا از طرح های اقتصادی اشتغال زا و زودبازده و امیدوار کننده آمار بدهید.

  جای مشاورین،کارگروهها و برنامه ریزیهایی که میشود با تجمیع پیشنهاد آنها هر بن بستی را شکست و
  توسعه و نُرم امید را افزایش داد در کنار شما و تیمتان خالی است.

  قصد قلم فرسایی با توجه به کسالت جنابعالی نبود. اما الحمدالله حضورتان در همایشهای شبه انتخاباتی که نشان از سلامتیتان بود و بنظر می رسد هدفی جز حفظ وضعیت موجود برنداشته، باب سخن را باز کرد.

   

  مجددا از خداوند منان سلامتی و شفای عاجل شما را خواستارم.

  ومن الله توفیق

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  32 نظر برای “سخنی دوستانه با منتخب مردم گچساران و باشت”
  1. جوانان گچساران. گفت:

   سلام ودرود به اقای رمضانی،انصافا حرف دل جوانان را زدید.اقای نماینده واطرافیانش این شهر راتصاحب کرده اند وهرکاری دوس دارند برسر این شهر ومردمش میاورند.همه فرصت ها وموقعیت ها را برای خود وخانواده اش میخواهند.به امید روزهای بهتر برا شهرمان

   3

   2
  2. همشهری گفت:

   خشوم و تاجگردون نییا ولی وقتی کلانتر نباشه قوربک هم هفتیرکش ویبو.
   آقای رمضانی توخو خوت سردسته رانت و پارتی بازی تشریف داری چه وابیه الان وکیش قبات برخرده؟؟!!!!!
   ولی خداییش اگر رهبری و جایگاه ویژش نبی امثالهم چطور ایخاسیت رقیبلتونه حذف کنید ؟ هم یه چی وانیبو تا فورا از توهین و تنزیل جایگاه رهبری حرف ایزنیت البته هرطور دوسداریت بنویسید ولی ما ترجمش ایکنیم که ” منافعتون و رانت خواریتون جلوش گدوته وابیه “الان دایه عزیزتراز مادر وابییته.
   خوت و پاکدل دوتا منفعت طلبی بیش نیسیت

   3

   2
  3. حق گفت:

   این دوباره از کجا اومده و داره فقط و فقط چرت و پرت میگه و توهین میکنه واقعا که چقدر احمق هستین انشاالله که خدا خودش جوابتون را میده

   1

   1
  4. عابدزاده گفت:

   اقای رمضانی شما باجناق جعفری هستی و فراموش کردی زمانی که باجناقت نماینده شد چند نفر را با پارتی بازی گذاشتی سرکار حتی برادرت دو روز خدمتش تمام نشده بود که گذاشتیش شرکت نفت سرکار

   3

   1
   • همشهری گفت:

    برادرش اگر پسر عمو بنده هستن قبل ازاینکه جعفری حتی کاندید بشن سربازیشون تموم شده بود پس تا مطمعن نیستین حرف نزنین

    0

    0
    • همشهری گفت:

     په اگه کر عاموشی سیچه زهلت ایره اسمته بنویسی؟
     دقیقا ککاش و خواهرش رو همینطوری گذاشت سر کار
     منکه هرگز حلال نمیکنم

     0

     0
  5. احسانی گفت:

   واقعا جای تعجب داره کسی که خودش یه زمانی کارش پارتی بازی بوده حالا اومده و میخواد تاجگردون را راهنمایی کنه

   3

   1
  6. ناشناس گفت:

   احسنت بر اين گفتار و نوشتار. عالي بود شيوا و رسا ،
   حق مطلب را ادا نمودي 👏👏👏

   2

   2
  7. ناشناس گفت:

   اقای رمضانی تورا به خدا خیرتان تا بحال به کسی نرسیده نگذارید گچساران به عقب برگردد

   3

   1
  8. ناشناس گفت:

   چه شده که هر بچه ای تازه به دوران رسیده منتقد تاجگردون شده واینها سود شان به کسی نرسیده به خدا واحد اول در شورای شهر شرکت کنید ببینیم چقدر طرف دار داری بع بیاید سیاست مدار شوید

   3

   1
  9. ناشناس گفت:

   جناب رمضانی بینی وبین الله در ادوار گذشته استخدام فله ای نبود خدا را دز نظر بگیرید

   2

   1
  10. ناشناس گفت:

   اقای محترم تا انتخابات یک سال اندی مانده چرا این حیاهو هیچ جا نیست چه فشاری به شما ودوستان امده که از چندین ماه دوستان شروع به تخریب وتهمت افتراء پرداخته اند چرا این مسایل در شهرها واستانها نیست کم سردا ر وبسیجی در شهرستان نداریم به خاطر اینکه افراد مغرض کسی که به نماینده شهر اهانت کرده دعوت به سخنرانی می کنید

   2

   1
  11. هوادار تیفوسی تاجگردون گفت:

   واقعا همانطور که خودت گفته ای بیسواد هستی.
   وقتی استخدام ممنوع است چطور آزمون برگزار کنند؟؟؟
   مگر نه اینکه باید شرایط بکار گیری مهیا باشد تا آزمون و جذب انجام شود.

   2

   1
   • ناشناس گفت:

    شرایط مهیا بود گاهی وقهتا هم برگزار شدد ولی قبل از ازمون نیروها استخدام شده بودن فقط نمیدونم چراهمش باویا استخدام میشدن!!!خودم چهارازمون تواین چن سال شرکت کردم دیدم ک میگم.
    یکی همین ازمون اخری علوم.پزشکی ک لغو شد باایکه لغو شد وتونتایج مشکل بوجود اومد بااین وجود همه باشتیا رفتن سرکار.اسم نمیبرم ولی ازبین دوستای خودم حداقل ده نفر قبول شدن درصورتیکه اینا حتی دست راست وچپو هنوز تشخیص نمیدن

    1

    0
  12. رسول گفت:

   در رابطه معضلاتی که توسط نماینده فعلی و اطرافیانش نصیب گچساران شده کسی اگه دفاع منطقی از نماینده و دولت مورد حمایتش دارد بفرماید.این مدافعان بالا همه میدانند.خیر تاجگردون به آنها رسیده. و اینکه فلانی باجناق فلانی است.دلیل نمیشود.همه میدانندکه رمضانی نه با حسینی بوده و نه با جعفری.ایشون دانشگاهی است و مستقل است.

   1

   1
  13. کوهسرک گفت:

   کی این متن را برات نوشته وگر نه شما سواد ندارید

   1

   1
  14. کوهسرک گفت:

   جناب رمضانی انصافا هزینه تبلیغات شرکت جنابعالی در یک انتخابات راتقبل میکنم یک بار خود را در معرض انتخاب مردم قرار دهید تا وزن سیاسی خودت راببینی وبرایت روشن شود که چه کسی خاستگاه مردمی بیشتری دارد.مردم دیگرافکار پوسیده وکهن شما را نمی پسندند.بدان که تاجگردون تا ابد تاجگردون است وخاریست در چشمان شما که آبادانی وپیشرفت شهرتان را نمی خواهید.

   1

   1
  15. ناشناس گفت:

   سرهنگ رمضانی دونم مهلی دلت ایخو کاندیدا وابی، کاندیدا وابو و یه محکی خوته بزن

   1

   0
  16. باوی گفت:

   از خدا بترسید که تهمت و افترا میزنید. کدام نماینده اندازه تاجگردون کار کرد ؟ چندین سال نیروهای خود شما سرکار بودن واسه پیشرفت شهرستان چکار کردن . در ضمن اینگونه که شما میفرمایید پتروشیمی از سال ۸۳ کلید خورده بخوای حساب کنی همان دوران باجناقت باید تمام میشد. درود بر معمار اقتصاد

   1

   2
  17. ناشناس گفت:

   این خط دفاعیه و کامنت گذاری در یک مکان و توسط یک نفر و در راستای عملیات روانی است.
   حداقل سواد رمضانی هم کلاسیک هم اطلاعات عمومیش از تاجگردون بیشتر است.آدم ناتوان پرخاش میکند.تحقیر میکند.توهین میکند..استدلالی حرف بزنید.

   0

   0
  18. ناشناس گفت:

   خدایارمضانی هم کلاسی ام بودنمیتونست یک کلام حرف بزنه وبنویسه فکرکنم اون رمضانی نیستی ولی اقای رمضانی کاندیدشوخودتونشون بده اها۵۰۰رای انصافاحیف تاج نیست که امثال شمابخواهیددرموردش حرف بزنی بنام ولایت که ولایتودارنیست ولایت خراب کنی بلدیدبه مردم تهمت بزنید

   0

   0
  19. ال گفت:

   سلام
   شانتاژ بازی و حمله به منتقدین با محوریت باغ بنوشکه و با اجیر کردن چند نفر از نزدیکان و چند دستگاه رایانه در اختیار اونها قرار داده شده.حقوق آنها از پتروشیمی و حراست نفت تامین میشود.و علیه دیگران مینویسند.آنها توسط پ_ت هدایت میشوند.

   0

   0
  20. ناشناس گفت:

   جناب ناشناس تو که سواد نداری
   یه نوکری هستی برای خانواده تاجگردون
   رمضانی سوادش از تاجگردون بیشتر است
   دکتری علوم سیاسی استاد دانشگاه.

   0

   0
  21. ناشناس گفت:

   هیشکه انداره رمضانی ……… نیست کم خوت پاکدل ادم فله نهادی شرکت نفت او دودهنه مغازه جنب شهرداری رو چطور خریدی الان دوملیارده حقوقت چقدر بی الان ای همه پول و کمک مردمی که به اسم موکب جم کردی حساب کتاب کردی؟ جان خوت بشین زندگیته کن وخوت پاکدل و همریشت و هم طیفه ات شهردار سابق نیا ای حرفل فقط اومدی …….ه کنی

   0

   0
  22. علی میگه گفت:

   اقای رمضانی تو که خودت سر دسته ر…….ری از بیت المالی هستی فقط از موکب تنها چ………ی چه برسد به بقیه چیزها همه میشناسن امثال شما ها لطفا کمتر…….. بگید

   0

   0
  23. آپاچی های تاجگردون چون مثل خودش میخواهند بروند جهنم با روحانی از هرتهمتی بچه های انقلاب را متهم میکنند. مردم هم رمضانی را میشناسند. هم شما دور و بری های جناب نماینده.
   یقیناً هر کسی این وضعیت را افشا کرد تحمل این تهمتها را هم دارد.

   0

   0

  
  امروز پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • کاش تاجگردون نباشد !!
 • جشن گلریزان آزادی زندانیان در گچساران برگزار شد/از حضور دو رقیب سیاسی تاجگردون تا غیبت برخی رؤسای ادارات+تصاویر
 • ملخ ها عزیزترند یا کشاورزان و باغداران منطقه لیشتر؟!
 • دل پر هواداران ستار هدایت خواه از معاون سیاسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد
 • واکنش رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران به خبر ممانعت شهرداری دوگنبدان از برگزاری یک برنامه فرهنگی
 • واکنش شهرداری دوگنبدان به خبر جلوگیری از برگزاری یک برنامه فرهنگی در گچساران
 • با حضور معاونین مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ، پروژه انتقال نفت گوره به پایانه های نفتی بندر جاسک کلید خورد+تصاویر
 • ممانعت شهرداری دوگنبدان از برگزاری یک برنامه فرهنگی در گچساران
 • ۲۹ میلیارد تومان غرامت به کشاورزان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد
 • دوره سوم نمایندگی تاجگردون؛ دوره “اصلاح ،عدالت و اشتغال” باشد
 • جوابیه گمرگ کهگیلویه و بویراحمد به اظهارات استاندار؛بی‌تفاوت نیستیم
 • “فراتر از بحران”
 • تجلیل از دهیاران نمونه شهرستان چرام+تصاویر
 • کهگیلویه بزرگ ؛ سیاست مدارِ  سیاست زدهِ
 • جشن ازدواج دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد+تصاویر
 • خودکشی چرا؟
 • نماینده کهگیلویه بزرگ:اصل ۴۴ قانون اساسی در حوزه ورزش اجرایی شود
 • مراکز خرید مهم استانبول در تور استانبول
 • آشنایی با گرجستان در تور گرجستان
 • در آنتالیا و تور آنتالیا از کجا خرید کنیم؟
 •