طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۷ آذر, ۱۳۹۷ | کد خبر : 88028 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛       چندی قبل و در مراسم میلاد پیامبر اکرم (ص) غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی به اظهارات هدایتخواه پاسخ داد.    به گزارش فانوس زاگرس ، ستار هدایت خواه نماینده سابق شهرستان‌های بویراحمد و دنا با انتشار متنی به شرح ذیل به  اظهارات غلامرضا تاجگردون پاسخ […]

  فانوس زاگرس؛

  فانوس زاگرس؛

   

   

   

  چندی قبل و در مراسم میلاد پیامبر اکرم (ص) غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی به اظهارات هدایتخواه پاسخ داد.

   

   به گزارش فانوس زاگرس ، ستار هدایت خواه نماینده سابق شهرستان‌های بویراحمد و دنا با انتشار متنی به شرح ذیل به  اظهارات غلامرضا تاجگردون پاسخ داد:

   

   

  جناب آقای تاجگردون نماینده مردم شریف گچساران و باشت در محفل جشنی که به مناسبت میلاد نبی اکرم (ص) و امام صادق (ع) برگزار شده بود و قاعدتاً بایستی در این محفل پیرامون شخصیت و سیره این دو بزرگوار سخن گفته شود (که البته از عهده ایشان خارج است) و احتمالاً هزینه‌های برنامة جشن و تبلیغات وسیع آن از بیت المال تأمین شده بود که بیشتر به یک تجمع انتخاباتی وتبلیغاتی زود هنگام شبیه بود مطالبی افاضه فرموده که برای تنویر افکار عمومی لازم میدانم چند نکته را یادآورشوم:

   

  ۱) در پاسخ آن بخش از سخنان ایشان که حاکی از کمال ادب وی در گفتار است فقط به استناد آیات ۶۳ سوره فرقان و ۵۵ سوره قصص عرض می‌کنم: «سلام علیکم»

  ۲) بخشی از عبارات نسنجیده و مغشوش ایشان را نیز به حساب بیماری‌شان نهاده و جداً از خداوند برای او شفا و بهبودی طلب می‌نمایم.

  ۳) ایشان به شیوه مرسوم خود و جریان متبوعش با غوغاسالاری و تحریک احساسات مردم نگارنده را متهم به

  توهین به شعور مردم نموده است؛ لذا من از آقای تاجگردون می‌پرسم:

  – اگر کسی بگوید بنی صدری که بیش از یازده میلیون رأی از مردم گرفت انقلابی نبود، آیا به مردم توهین کرده است؟؟!

  – اگر کسی بگوید آقای خاتمی که بیش از بیست میلیون رآی از مردم گرفت و طبق گفته بزرگان «باغی» (یعنی شورشگر علیه نظام و انقلاب) است و اتفاقآ مراد آقای تاجگردون بوده، انقلابی نیست، آیا به شعور مردم توهین کرده است؟؟!

  -اگر کسی بگوید آقای روحانی که بیش از ۲۳ میلیون رأی از مردم گرفته و آقای تاجگردون حاضر است با او به جهنم برود (طبق اظهارات خودش) و با بی‌تدبیری‌هایش شرایط وخیم اقتصادی کنونی را بر مردم تحمیل کرده است، انقلابی نیست، آیا به شعور مردم توهین کرده است؟؟!

  ۴) من از ایشان می‌پرسم: آیا بنده به مردم گچساران توهین نموده‌ام یا کسی که با برنامه ریزی خود و اطرافیانش، با نیمه تعطیل نمودن ادارات و استفاده از امکانات عمومی، به بهانه استقبال، کارناوال تبلیغاتی و انتخاباتی در شهر راه می‌اندازد؟؟ آیا بنده به شعور مردم توهین کرده‌ام یا کسانی که با مظلوم‌نمایی و تحریک احساسات، از پاسخگویی به مطالبات به حق مردم در شرایط کنونی که اتفاقاً خود ایشان بعنوان رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از مسببان اصلی این شرایط است طفره می‌رود؟

  ۵) تصور می‌کردم که پاره ای از هواداران متعصب آقای تاجگردون نخواسته‌اند و یا نتوانسته‌اند مفهوم سخن بنده در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان را دریابند. ولی گویا ایشان نیز از سر عجله و بی توجهی یا تجاهل به مبنای آن اظهارات که یکی از مباحث مهم در حوزه علوم سیاسی است پی نبرده است، و آن اینکه آیا مقبولیت و محبوبیت (به دلیل کثرت رأی در روزگار ما و یا بیعت در گذشته)، دلیل بر مشروعیت و حقانیت و یا انقلابی‌گری است؟ بدیهی و معلوم است که در فرهنگ دینی و الهی ما به هیچ‌وجه مقبولیت و محبوبیت به تنهایی دلیل بر مشروعیت و حقانیت نیست، چرا که ممکن است فردی یا جریانی با تطمیع، وعده مقام و پول و تهدید و ارعاب یا تزویر و فریب و… رأی یا بیعت مردم را به دست بیاورد اما فاقد شرایط و روحیات انقلابی‌گری باشد.

  بر این اساس در آن جلسة دانشجویی گفته شد، اگر محبوبیت و مقبولیت را دلیل بر مشروعیت و انقلابی‌گری بدانیم باید یزید را نیز انقلابی بدانیم.

  کجای این سخن یعنی اینکه فلان آقا یزید و پدر و مادرش، پدر و مادر یزید هستند؟

  البته از کسی که اطلاعاتش در زمینه مسائل مبنائی و منطقی اندک است شاید انتظاری بیش از این نباشد.

  ۶) آقای تاجگردون! انقلابی‌گری یعنی اینکه در روزگار فتنه، پشت سر ولی بر فتنه و فتنه گران بتازیم و چهرة کریه آنان را برای مردم افشا کنیم یا اینکه حتی برای یکبار از آنان ابراز برائت و تنفر نکنیم؟

  -آقای تاجگردون! انقلابی‌گری یعنی اینکه از کسی که «باغی» علیه نظام و انقلاب است و با ارتباط با ملک عبدالله و جورج سوروس یهودی، زمینة کودتای رنگین علیه نظام و انقلاب را فراهم می‌کند اظهار برائت کنیم یا اینکه به او اظهار ارادت کنیم و به دستبوسی ایشان برویم؟

  – آیا انقلابی‌گری یعنی اینکه در چینش نیروها برای مدیریت استان، شایسته سالاری و پاکدستی و امانتداری و خدمتگزاری را ملاک قرار دهیم یا بر اساس روابط خویشاوندی و باندی کسانی را بر مردم مسلط کنیم که هم‌اکنون پرونده‌هایشان به دلیل سوءاستفاده‌ها و تخلفات عدیده در حال رسیدگی است؟؟

  -عدالتخواهی یعنی اینکه در توزیع فرصت‌ها و منابع، عدالت را معیار و مبنا قرار دهیم یا باج‌خواهی و تبعیض را؟
  ۷) ایشان بر خلاف «شعار زنده باد مخالف من» جریان متبوعش که حتی تظاهرات علیه خدا و انتقاد از امام معصوم (ع) را جایز می‌شمرد، از دعوت اینجانب برای سخنرانی در یادواره شهدا در شهر گچساران اظهار نگرانی می‌کند. این هم یکی دیگر از مصادیق توهین به شعور مردم!

  ۸) نکته دیگری که آقای تاجگردون خوب است جواب بدهد این است که اگر در سخنان بنده جرمی هست چرا شورای نگهبان مرجع رسیدگی شود نه قوه قضائیه؟ جزاین است که ایشان همه چیز را با عینک انتخابات می‌بیند و هر جلسه ای را جلسه انتخاباتی تلقی می‌کند و احیاناً هم نگران آینده …

  ۹) البته طبق گفته قبلی خودش که ترجیح می‌دهد با آقای روحانی به جهنم برود و بنده با آقای رئیسی به بهشت بروم، دیداری در قیامت بین من و ایشان نخواهد بود، ولی چرا دیدار به قیامت؟! بنده رسماً اعلام می‌کنم هر وقت آقای تاجگردون اعلام آمادگی کند در یک برنامه زنده تلویزیونی در منظر و محضر همه مردم عزیز استان و یا در یک محفل دانشگاهی و دانشجویی در خصوص شاخص‌های انقلابی گری مناظره داشته باشیم؛ لذا منتظر اعلام آمادگی ایشان هستیم.

  والسلام علی من اتبع الهدی

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  31 نظر برای “پاسخ تند هدایتخواه به اظهارات تاجگردون”
  1. ناشناس گفت:

   جناب هدایتخواه تو که دوباره تو آزمون انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه ات رد شدی و حساب کار دستت اومد که ریش گذاشتن و انقلابی بودن نمیتوان آرای مردم رو بدست آورد دیگه چرا داری خودتو انگشت نمای خاص و عام میکنی، تو طبق سیره امام علی رفتار کن چکار داری که کسی مقبولیتش مثل یزید است یا پدرش معاویه و مادرش هند جگر خوار،

   1

   0
  2. ناشناس گفت:

   جناب آقای هدایت خواه مردم به چه زبانی به شما ها بگویند خودتان وطر ر تفکر شمارا نمی خواهیم ‌ضمنا تمام ابن مشکلات بدلیل عملکرد چندین ساله شما ها می باشد که حالا آثارش نمایان میشود .همین مردم که صاحبان این مملکت میباشند آقای خاتمی را به دلیل صداقت پاکدستی قبول داشته وبرای آن احترام قائل هستند. آقای هدایت خواه به چه دلیل آقای رییسی در هر شهر و دستانی دفتر ایجاد کرده جز انتخابات که آرزوی آن عملی نخواهد شد بجز با مهندسی انتخابات.درضمن با پول این مردم بدبخت که به حرم امام رضا ه میریزند چرا اینگونه خرج مسائل سیاسی می شود .خدایا توازانان نگذر چون مردم دستشان به جایی بند نیست

   1

   0
  3. ناشناس گفت:

   آقا هدایت خواهد رجایی زمانی رجایی شد که کار برای مردم میکرد و یتیم و فقیر را دوست داشت الان نه تو دیگران تحقیق کنند تا بفهمی من فقیر که تاجگردون را دوست دارم کارهاش همانند رجایی هست تو چی آیا فقیر و یتیم شهرت دوست دارند یا فقط زبان داری

   1

   0
  4. ناشناس گفت:

   تاجگردون هم خیلی آدم کامل و متعالی نیست ولی هدایت خواه و باند همفکرانش دیگه از روی زیادشونه که هنوز حرف از مشکلات مردم میزنن

   2

   0
  5. یاسوج گفت:

   جناب هدایت خواه خدایی خودت چکار کردی برای مردم یاسوج وحوزه انتخابیه عزیزم ما که میدانیم نمیخواد خودت معصوم بپنداری ؟؟بذار مردم قضاوت کنن

   1

   0
  6. ناشناس گفت:

   تو برو دنبال تصویب حقوق مادام العمر نماینده ها آقای هدایتخوا باور محرومین و مظلومین.اگه شما حرفتون خریداری داشت ۱۰ هزار رای بیشتر نداشتی 😁😁

   1

   0
  7. یاسوج گفت:

   جناب هدایت خواه خدایی خودت چکار کردی برای مردم یاسوج وحوزه انتخابیه عزیزم ما که میدانیم نمیخواد خودت معصوم بپنداری ؟؟بذار مردم قضاوت کنن درضمن شما راخداشفا دهد که گذشته خود رافراموش کرده ای && اقای هدایتخواه مثل اینکه شما وبعضی از همفکرانتان خیلی خوشحال شدید که جناب دکتر تاجگردون چندروزی کسالت داشتن &به امید خدا حال دکتر هرروز بهتراز دیروز هست انشاالا&&& به امید خدا باحال خوش دکتر تاج گردون حال شما هرروز بد وبدتر میشه

   1

   0
  8. گچساران گفت:

   بنازمت کر بویر احمد هدایت خواه که میر شکار در مقابلت کم ایاره

   1

   4
  9. ناشناس گفت:

   درود بر هدایت خواه انقلابی ، اقای تاجگردون منتظر مناظره هستیم تا ببینیم چه برای گفتن داری

   1

   4
  10. عابدزاده گفت:

   اقای هدایت خواه از حسادت داری دق میکنی که تاجگردون اینهمه بودجه برای گچساران میاره

   2

   0
  11. بویراحمد گفت:

   هشت سال نماینده یاسوج بودی اگه میشه دوتا کارخونه یا پروژه که انجام دادی نام ببر

   1

   0
  12. احسانی گفت:

   اقای هدایتخواه ریش گذاشتن نشانه انقلابی بودن نیست ادم انقلابی باید منش و رفتارش متین و انقلابی باشه

   1

   0
  13. شرف اباد گفت:

   حرف زدن اسونه ولی بودجه اوردن سخته که همه میدونن کی حرف مفت میزنه و کی بودجه برای شهرش میاره

   1

   0
  14. اصلاح طلب گفت:

   هدایت خواه خودت چه گلی به سر مردم زدی؟
   چرا از دولت و رییس جمهور پاکدستت احمدی نژاد نمی گویید که هشت سال مملکت را با بولدوزر شخم زدند حرف نمی زنی؟فقط بلدی به به سید محمد خاتمی عزیز و محبوب و رییس پاک دست دولت اصلاحات بتازی!ای کاش یکبار دیگر سید محمد خاتمی عزیز کاندیدای ریاست جمهوری میشد تا متوجه میشدی که چه کسی نزد ملت محبوب است.در ضمن شما از لحاظ انقلابی به خاک پای تاجگردون هم نخواهید رسید.بدانید شما هر چه علیه تاجگردون وخاتمی تبلیغات منفی کئید نزد مردم محبوب تر و عزیز تر میشوند.زنده باد خاتمی زنده باد تاجگردون زنده باد اصلاحات.کور باد چشمان حسودان و متهحجران زمان.

   1

   0
  15. گچسارانی گفت:

   در قانون اموزش وپرورش کسی که دوسال پشت سر هم در یک پایه مردود شده باشد حق ادامه تحصیل ندارد وباید برود دنبال کار دیگری
   بهتر است اقای هدایتخواه که دو دوره مردود شده برود الهیات درس بده

   1

   0
  16. چرام گفت:

   درود بر جناب هدایت خواه
   خیلی شفاف و حکیمانه

   0

   2
  17. ناشناس گفت:

   شمادرست میفرمایی که بنام یادواره شهداامکانات ادارات رادرهفته بسیج واقعابسیج میکنی صدنفرهم جمع نکردی درمجلس بودی نمیدانیم جکارکردی حالاهم دست ا……..ق برنمیداری بابابزازملت توارامش باشند

   1

   0
  18. اصلاح طلب گفت:

   هدایت خواه خیال میکنه ریش گذاشتن و به این واون تا زیدن انقلابی هست نه بابا انقلابی بودن به عمل است که تو عمل نداری.فقط بلدی از پول ………وسفند بخری و ذبح کنی وبه قصد تبلیغات تقسیم کنی.

   1

   0
  19. Reza گفت:

   هدایت خوا……….خورده با …. ……..

   1

   0
  20. Reza گفت:

   …….ی که ……..می‌کرد رو مصرف کردی ……….. زدی

   0

   0
  21. ناشناس گفت:

   انصافا حیف است آدمی مثل تو که فقط ش …… میدی اسمی از آقای خاتمی بیاری که به خاطر منافع خودت وهمفکریات حاضری همه را نابود کنی تا خودت یکه تازی کنی بروبه جای حرف زدن شعار دادن ذاتتواصلح کن تا حداقل اگه محبوب نشی مورد خشم وتنفر مردم قرارنگیری

   1

   0
  22. ناشناس گفت:

   اقای تاجکردون مقصرخودتی که جواب اینهارامیدی این ورشکستکان جیه که باهاشون دهن به دهن میشه

   1

   0
  23. ناشناس گفت:

   ج…….او سرو ……ت و او ق…..که اصل ……د خوتی اگی چی بارت بی یاسوجیل ایخواسنت مثل…. خ….ت دادن اما ری نه ریه سنگ پی قزوینه اگه تاج من جلسش درباره مناسبت او جلسه حرف نزه تون ی……چت بی که من یادواره شهدا درباره کسی که من جلست نبی توهین کردی خرج جلسه خوته کی داده بی اگه نه مال بیت المال بی په چه بی اصلا کی وتو ي…… اجازه دا پای ن……..بنی من گچساران

   0

   0
  24. گوهرگان گفت:

   میدونم خیلی خوشحالی که تاجگردون اسمتو آورد ولی خدایی دگ انتظار اینو نداشته باش باهات مناظره بزاره واقعاا در این حد نیستی
   دوما خودتو در چه جایگاهی میبینی که اسم خاتمی و بیاری کلا رایت به ۳ هزارتا نمیرسه بد لسم کسیو میاری ک محبوب دل ایرانه
   در آخر بدون که ……….ی تو و امثال تویه تاجگردون داره راه برادر شهیدشو ادامه میده
   به جرات قسم میخورم تاجگردون تو فامیل خودت بیشتر از تو محبوبیت داره

   1

   0
  25. دوگنبدانی گفت:

   ……تاجگردون …….. نیستن.او فرزند کسی است که با کراوات با خانهای استان عکس یادگاری میگرفت.تنها کسی که از این بود احمدرضا تاجگردون بود که همیشه مورد ……ومخصوصا …….بود……….همیشه به او میگفت……..ی وحزب الهی هستی.

   0

   0
  26. ناشناس گفت:

   تعجب ازاین که و………..ثم برای انتخابات رحم نکردی از خدا بترس چوب ……… ع صدا ندارد

   1

   0
  27. ناشناس گفت:

   حناب اقای هدایت خواه لطفا به رای ما مردم گچساران احترام بگذار

   0

   0
  28. الاحقرالسادات سید مصطفی محمدی گفت:

   با سلام و کمی ناچیز احترام خدمت برادر ناتنی شهر و دیارم اقای هدایتخواه
   برادر گرامی
   اول اینکه شما که از اقای تاجگردون تقاضای مناظره دارید آنهم بصورت زنده و رسانه ای سوال دارم که اصلا شما در جایگاهی هستین که به مناظره دعوت شوید؟پست و یا مقام و یا حتی جایپاهی استانی دارید که به مناظره رسانه ملی دعوت شوید؟آقای هدایتخواه عزیز چرا با طناب دیگران به چاه می روید؟
   دکتر تاجگردون جواب شما را دادند و همین کامنت ها نشان از عدم صلاحدید حضرتعالی می باشد…
   الاحقرالسادات سید مصطفی محمدی

   0

   0
  29. حسن کمایی گفت:

   سخنان آقای هدایتخواه درخصوص انقلابی وانقلابی بودن در شرایط فعلی کشور که کلهم اجمعین علی الخصوص سیاسیون دروغ میگویندمورد پذیرش نیست!! اما درموردآقایان؛خاتمی،روحانی ودرکل جناح به اصطلاح اصلاح طلب که تمام بدبختی و گرفتاری ملت اعم از گرانی؛تورم؛فساد اقتصادی و اجتماعی؛ بیکاری؛ بی عدالتی؛اعتیاد؛طلاق؛ قتل وجنایت و بسیاری موارد دیگر ازگور این مجمع بلند میشود را باید بپذیریم!حقیرسالیان زیادی صرف حمایت وطرفداری از این گروه نمودم ولی واقعیت ها را دیدم متوجه شدم و به اشتباه خودم پی بردم و از آنها اعلام برائت نمودم و نخواستم حامی این افراد باشم وبا آتش دوزغ آنها بسوزم! قطعا” ملت فهیم ایران هم به این موضوع کاملا” واقف وآگاه هستند….

   0

   0
  30. سلامت گفت:

   هوووووووووی مه هونی هسیت

   0

   0

  
  امروز پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • کاش تاجگردون نباشد !!
 • جشن گلریزان آزادی زندانیان در گچساران برگزار شد/از حضور دو رقیب سیاسی تاجگردون تا غیبت برخی رؤسای ادارات+تصاویر
 • ملخ ها عزیزترند یا کشاورزان و باغداران منطقه لیشتر؟!
 • دل پر هواداران ستار هدایت خواه از معاون سیاسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد
 • واکنش رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران به خبر ممانعت شهرداری دوگنبدان از برگزاری یک برنامه فرهنگی
 • واکنش شهرداری دوگنبدان به خبر جلوگیری از برگزاری یک برنامه فرهنگی در گچساران
 • با حضور معاونین مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ، پروژه انتقال نفت گوره به پایانه های نفتی بندر جاسک کلید خورد+تصاویر
 • ممانعت شهرداری دوگنبدان از برگزاری یک برنامه فرهنگی در گچساران
 • ۲۹ میلیارد تومان غرامت به کشاورزان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد
 • دوره سوم نمایندگی تاجگردون؛ دوره “اصلاح ،عدالت و اشتغال” باشد
 • جوابیه گمرگ کهگیلویه و بویراحمد به اظهارات استاندار؛بی‌تفاوت نیستیم
 • “فراتر از بحران”
 • تجلیل از دهیاران نمونه شهرستان چرام+تصاویر
 • کهگیلویه بزرگ ؛ سیاست مدارِ  سیاست زدهِ
 • جشن ازدواج دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد+تصاویر
 • خودکشی چرا؟
 • نماینده کهگیلویه بزرگ:اصل ۴۴ قانون اساسی در حوزه ورزش اجرایی شود
 • مراکز خرید مهم استانبول در تور استانبول
 • آشنایی با گرجستان در تور گرجستان
 • در آنتالیا و تور آنتالیا از کجا خرید کنیم؟
 •