طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۶ آذر, ۱۳۹۷ | کد خبر : 87997 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛       در ادامه نقدها و  واکنش های غلامرضا پاکدل به غلامرضا تاجگردون این بار پاکدل به سخنرانی های اخیر تاجگردون در باشت و گچساران واکنش نشان داد.   به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس در یادداشت تند ، طعنه آمیز  پاکدل خطاب به تاجگردون آمده است:     « یا […]

  فانوس زاگرس؛

  فانوس زاگرس؛

   

   

   

  در ادامه نقدها و  واکنش های غلامرضا پاکدل به غلامرضا تاجگردون این بار پاکدل به سخنرانی های اخیر تاجگردون در باشت و گچساران واکنش نشان داد.

   

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس در یادداشت تند ، طعنه آمیز  پاکدل خطاب به تاجگردون آمده است:

   

   

  « یا ایُهاالَذینَ آمَنو لِمَ تَقُلونَ مالا تَفعَلون »

  ای کسانی که ایمان آوردهاید چرا سخنی میگویید که عمل نمیکنید؟   سوره مبارکه صف آیه ۲

  جانبازان قطع عضو و فرماندهان با سابقه بسیجی را برکنار و فامیل های خود و لیدرهای تان را به جایشان منصوب کردید

  از کوزه همان برون تراود که در اوست. شما فقط میتوانید به ظاهر بسیج توجه داشته باشید.

  شعار ” زده باد مخالف من ” سر میدهید ولی به “مُرده باد مخالف من ” اعتقاد دارید و عمل میکنید.

  در خصوص شنیدن صدای منتقد و توجه به پیشنهادها، شما هنوز اندر خم یک کوچه اید.

  جای نُخبه ها را با پَخمِه ها عوض کردهاید.

  جناب آقای تاجگردون

  نماینده محترم مردم شریف شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی

  با سلام و دعای خیر،

  خدا را سپاس که سلامتی خود را باز یافتید. از صمیم قلب از خداوند میخواهم سال های متمادی برای فرزندان تان پدری کنید و در امورات شخصی موفق باشید، ولی درخصوص فعالیت های سیاسی، اجرایی و هر آنچه به عموم مردم یا بخشی از آنها بر می‌گردد، از خدا می خواهم که این توفیق را به شما بدهد که کمی تأمل نموده و تجدید نظر نمایید. حداقل تا حدودی به آنچه می فرمائید یا شعار می دهید، در عمل پایبند باشید.

  در راستای ناگفته ها و نقدهایم، دو نقد دیگر بود که می بایست، تقدیم محضر مردم و رسانه ها مینمودم که وقتی دچار کسالت شدید، انتشار آنها را متوقف کردم و اکنون که الحمدلله والمِنَّه بهبودی یافته و به عرصه فعالیت برگشته‌اید، قصد داشتم یکی از آنها را منتشر نمایم ولی متن سخنرانی چهارم آذرماه نود و هفتِ شما سبب گردید تا قبل از آنها، فارغ از بحثی که بین جنابعالی و آقای هدایتخواه پیش آمده، که بهتر است توضیحات پیرامون منظور شان توسط خودشان ارائه شده و جنابعالی نیز از احساسات و تعصبات مردم سوء استفاده ننمایید، پاسخی درخصوص دو مورد از فرمایشاتتان درخصوص توجه به اصل بسیج و نیز استقبال از پیشنهادها، خدمتتان عرض کنم.

   

   

  فرموده اید” وقتی می گوییم بسیجی، به ظواهر اوامر نرویم. من از دست اندرکاران هفته بسیج می خواهم عمق بسیج را نشان بدهید. ” و پیشنهاد نموده اید که  ” در مراسمی از بسیجی با هشتاد ماه جبهه  تجلیل شود و یک روز بسیجیان خاطره تعریف کنند.” البته ابتدای فرمایشتان خیلی خوب است ولی با مَنِش و عملکرد شما نمی‌خواند. چون اگر به ظواهر بسیج پرداخته نشود و عمق بسیج دیده شود، آن وقت دیگر باید همه مردم را به یک چشم دید، بسیجی ها و جانباران و ایثارگران را حرمت کرد و در جایگاه ها و مسئولیت های در شأن و  البته در تخصص و توانشان گمارد و آنها طبعاً با رانت، پارتی بازی، انحصار، دادن امتیازات و فرصت ها به افراد خاص مخالفند، آن گاه، آیا شما میتوانید چنین وضعی را تحمل کنید؟ آنها واقعاً به شعار “زنده باد مخالف من” اعتقاد دارند و اصلاً مخالفی نمیبینند. آنها معتقد به بسیج هشتاد میلیونی هستند، ولی جنابعالی که ثابت کرده اید فقط شعار ” زنده باد مخالف من ” را سر می دهید ولی هیچ مخالفی را بر نمی تابید، آیا می توانید با این واقعیت بسیج کنار بیائید؟ قطعاً نه. به همین دلیل هم بلافاصله ادامه می دهید که از آنها تجلیل کنید و بگویید تا خاطره تعریف کنند، یعنی همان ظواهر! ( البته بدون شک در کنار اصل و عمق بسیج، ظواهر آن هم عالیست ). ولی جناب آقای تاجگردون: ازکوزه همان برون تراود که در اوست، شما بلافاصله حرف دلتان را زده اید، چون در عمل نشان داده اید که به عمق اندیشه و آرمان بسیج نمی اندیشید. فرموده اید: ” من بعضی اوقات شک می کنم، نکند جبهه ای که ما رفتیم جبهه دیگری بود. اصلاً جنگ نبود، چیز دیگری بود. ” دقیقاً !!، از شما چه پنهان! ما هم از حرفها و عملکردِ شما شک کردیم، مگر این جانبازان قطع عضو، این فرماندهانِ دوران جنگ با سابقه سالها حضور در جبهه که با بی حرمتی و بدون دلیل و فقط به جرم رأی ندادن به شما برکنار شدند و مورد بی مهری قرار گرفتند و حتی بعضی از آنها را اجازه ندادید و ندادند که کنار زمین فوتبال بنشینند و روحیه بخش و الگوی جوانان باشند، یا آن جانبازی که زیر مشت و لگد قرار گرفت، و هنوز هم دست بردار نیستید و با تمام قوا شمشیر را از رو برایشان بسته اید و آخرینشان درنفت که مقداری عادی راه میرفت و احتمالاً دیر متوجه شدید که قطع عضو است و پای مصنوعی دارند!! را هم برکنار کردید، در جبهه دیگری می جنگیدند؟ فرماندهی گردانهای اجنبی بودند؟ اعضای بدنشان را در جای دیگری و برای دینی غیر از اسلام و انقلابی غیر از انقلاب اسلامی و مملکتی غیر از ایران از دست داده اند؟؟ و خیلی جالب است که امروز هم به همین راحتی چشم در چشم مردم اینگونه صحبت می کنید و متولیان هفته بسیج را هم زیر سوال می برید.

  در قسمت دیگری از فرمایشاتتان فرموده اید: ” که اگر کسی ایده ای داشته باشد بخیل نیستم بیانش میکنم. ” ( زحمت می کشید که بیانش می کنید.!! ) و فرموده اید: ” اگر کسی ایده ای بدهد می گویم این شخص ایده داده و ایده اش از من بهتر است ” و وانمود کردهاید که از پیشنهادها استقبال میکنید.

  حتماً خاطرتان هست وقتی که فرمودید، همین جانبازان، رزمندگان و بسیجیان را با افرادی که صرفاً فامیل جنابعالی یا لیدرهایتان بودند عوض نمایم، هر چند نشان می داد به اصل مهم تفکیک قوا اعتقادی ندارید، ولی بنده عرض می کردم در عملکردشان ضعفی هست؟ هیچ پاسخی نداشتید، فقط می فرمودید: ” همسوی ما نبوده اند و به من رأی نداده اند. ” پیشنهاد دادم به جای این تسویه حسابها، به فکر توسعه و عمران، تعریف و انجام پروژه ها و ایجاد فرصتهای شغلی باشید، بیکاری امان مردم را بریده است. عرض کردم ظرف این چند سال، از محل اعتبارات نفت، فرودگاه هواپیمای جت برای اولین بار در تاریخ استان، زیرگذر، دانشکده نفت، بیمارستان (بیبی حکیمه)، بیمارستان جدید نفت، ، مجموعه ورزشی شهید فراز، مجموعه ورزشی شهید درخشان، زورخانه شهید نریموسی، زمین چمن و استخرِ انتهای بلوار بعثت، سالن ورزشی و استخر باشت، کاشت هزاران اصله درخت، و دهها پروژه بزرگ و کوچک دیگر انجام شده است، تیم فوتبال هم برای اولین بار به لیگ دسته یک صعود کرده است، یادواره بی سابقه تجلیل از کل رزمندگان استان و رزمایش تاریخی ده هزار نفره برگزار نیز برگزار شده است. حال پروژه ها و طرح هایی هست، بیایید بجای تسویه حسابهای شخصی و جناحی، آنهم اکثراً با جانبازان قطع عضو و فرماندهان بیادعا و ناشناخته دوران دفاع مقدس و عمل نمودن به شعار ” مرده باد مخالف من”، به فکر انجام چنین طرحها و ایجاد فرصتهای شغلی باشیم، نه تنها آن پیشنهاد را نپذیرفتید بلکه دقیقاً به نظر خودتان اصرار ورزیدید؟ که اتفاقاً آن را عملی هم کردید و نتایج اسفبارش را هم دیدید. اگر فقط همین یک پیشنهاد را پذیرقته بودید، امروز مجبور نبودید بعنوان بزرگترین دستاوردهای قریب به هفت سال وکالتتان آنهم در کسوت رییس کمیسیون برنامه و بودجه، فقط بهسازی بافت فرسوده و خیابان بلادیان را نام ببرید. البته پتروشیمی را قطعاً بر اساس عادت دیرینه به اشتباه به اسم خودتان مصادره کرده اید، چون طرح دوران شما نبوده است. ( کمی دقت کنید چقدر دستتان خالی است. در عجبم! هنوز بعضی قلم به دستان جیره خوار، با چه رویی می گویند در بخش عمران و توسعه، عملکرد شما قابل دفاع است، در حالیکه خودتان بعد از نقد سوم بنده همه چیز را پذیرفتید. )

  یادتان هست، وقتی در خصوص مغازه های شرکت نفت که بنده و همکارانم پیگیرِ اخذ اجاره و نیز انجام فرایند مزایده بودیم، در حضور امام جمعه محترم، رئیس محترم وقت اداره اطلاعات و جانباز قطع عضو! و رییس روابط عمومی وقتِ شرکت، پیشنهاد گردید که از وزیر محترم نفت مجوز اختصاصِ مبالغ اجاره آنها در امورات قرآنی، فرهنگی، آموزشی و ورزشی اخذ گردد، شما استقبال کردید که شخصاً آن مجوز را می گیرید ولی وقتی متوجه شدید بعضی از مغازه ها در اختیار افراد خاصی از نزدیکانتان هستند، نه تنها آن کار را نکردید، بلکه پیگیر بودید موضوغ اخذ اجاره نیز منتفی گردد؟

  جناب آقای تاجگردون: در نقدهای بنده خصوصاً اولین نامه، پیشنهادات قابل توجهی به شما شد ولی شما به هیچکدام از آنها توجهی نکردید و حتی پس از سه کامنت کاملاً محترمانه ولی منتقدانه، از سوی بنده، دسترسی حقیر را به صفحه اینستاگرامتان که عمومی بوده و حتی تروریسم و صهیونیسم به آن دسترسی دارند، قطع کردید تا نشان دهید چقدر با شنیدنِ صدای منتقدِ واقعی مخالفید. همه میدانند شما شیفته بله قربان گفتن و تعریف و تمجیدید. اولین پیشنهاد این است که با این عارضه، مبارزه کنید. ( البته چون در تمام نوشته هایم سعی دارم انصاف را رعایت کنم، باید عرض کنم فقط بعد از مدتها و پس از ناگفته و نقد سوم، پذیرفتید که دیگر کمتر کارهای دیگران را به نام خودتان مصادره کنید و مدتی است از فرودگاه گچساران، زیرگذر، بیمارستان بی بی حکیمه، دانشکده نفت، آبیار برخی دشتها و بعضی پروژه های دیگر بعنوان عملکرد خودتان نام نمی برید، مثل آخرین گزارش تلویزیونی عملکردتان و همین سخنرانی تان، که جای شکر دارد. ( البته اگر نام بردن پتروشیمی را اشتباهِ سهوی فرض کنیم ) . در خصوص توجه به نظرات مخالف و اخذ پیشنهادها، متأسفانه شما هنوز اندر خمِ یک کوچه اید. ابتدا شما با نفس خودتان مبارزاتی را شروع کنید.

  مهمترین پیشنهادها بعد از مبارزه با نفس، توجه عملی به شایسته سالاری، شفافیت، تأمین امنیت سرمایه گذاری،  اجرای ضابطه و رعایت عدالت نسبی و حتی الامکانی در جذبها ، وامها، فرصتها و دادن حق به مستحق است که نیک می دانید، شما تاکنون خلاف آنها عمل نموده اید و بهترین پاسخ تئوریسنها و هوادارانتان این است که مگر فقط در دوره آقای تاجگردون بوده است؟ یعنی اینکه قبول دارند که در دوره جنابعالی اینگونه هست و سعی و تلاش و افتخارشان این است که مصداقی بیاورند که در دوره های قبل هم بوده است. پیشنهاد مهم دیگر توجه به نخبه هاست. نه هر کسی را دوست داشتید روی سکو آورده و نخبه معرفی کنید. جناب آقای تاجگردون: شما و مدیرانتان عمدی یا سهوی نخبه ها را کشته اید. در همین جشن اخیر نخبه ها، جای دکتر بهمن کشکولی، دوقلوهای خادم بشیری، بهرنگ اسدی و دهها صاحب رتبه تک رقمی و دو رقمی ونخبه دیگر که بدلیل عدم امکان ذکر نامشان از آنها خاضعانه پوزش می طلبم،خالی بود. آنهایی که بعنوان نخبه معرفی کردیدبه گرد‌ِّ پای اینها هم نمیرسیدند. بهترین عبارتی را که میشود بکار برد این است که شما در عمل و حتی بصورت نمادین جای نخبه ها را با پخمه ها جابجا کرده اید. متاسفانه وقتی پشت تریبون قرار میگیرید هر چه دلتان میخواهد میگویید به عبارتی حرفهای قشنگ و ایده آل میزنید ولی ذره ای به عملکردتان فکر نمیکنید و نمیدانم آیا واقعاً فکر میکنید مردم متوجه نیستند؟ لطفاً اگر کسی وسط سخرانی تان بلند نمی شود و اعتراض نمی کند آنرا به حساب متوجه نشدن مردم فهیم آن حوزه یا پذیرفتن و صحه گذاشتن بر فرمایشاتتان نگذارید، بلکه بحساب نجابتشان قرار دهید.

  در نهایت همانگونکه که در یکی از مرقومه های قبلی خدمتتان عرض کردم و در ابتدای این مرقومه نیز آورده ام، مؤکداً خواهش می کنم به این آیه شریفه بیش از پیش دقت فرمایید.

  « یا ایهاالذینَ آمَنوُ لِمَ تَقُلونَ مالا تَفعَلون »

  خیر خواهتان

  غلامرضا پاکدل

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  34 نظر برای “واکنش غلامرضا پاکدل به سخنرانی غلامرضا تاجگردون”
  1. نا شناس گفت:

   واقعا جوابشو دادی جناب پاکدل🤗🤗🤗

   7

   4
  2. ناشناس گفت:

   احسنت جناب پاکدل حرف دل خیلی از شرکتی ها را دزدید.لعنت به چاپلوسی و قوم گرایی

   8

   4
  3. ناشناس گفت:

   شروع شد کاتب مهندس شروع کرد عمو مگر بیکاری

   3

   2
  4. ناشناس گفت:

   اقای پاکدل عزیزان جانبازوبسیجی که شمامیفرمایی هم شماانهاراخوب می شناسیدهم مردم همه جی رابرای خودودوستان قبضه کرده بودندحرف دلت رابزن ولی حواست باشه منفجرنشوی والله مردم هم تاج رامی شناسن هم شماراخیلی دوس دارم توصحنه انتخابات ورودکنی وعیارخودت رانشون بدی اماحیف که بلدی اراجیف بکی

   4

   5
  5. کارمند نفت گفت:

   جناب آقای پاکدل ،
   چقدر فراموش کار شدی. ظلم های دوران مدیریت شما در حق جانبازان و خانواده های شهدا را تاریخ فراموش نخواهد کرد.
   مگر یادت رفت سمت مدیر فنی از هر نظر شایسته یک جانباز و از نخبگان صنعت نفت بود را به خاطر اینکه از نظر سیاسی همسو با شما نبود به یکی از دوستان ات تقدیم کردی.

   مگر یادت رفت سمت حسابداری مالی که حق یک جانباز و کارمند باسابقه و خانواده شهید بود را به باند خودتان اهدا کردی.

   اینقدر دم از عدالت نزن .در دوران مدیریت شما داد و بیداد کارکنان نفت به عرش رسید.
   هر روز بخاطر بیعدالتی های شما در مورد انتصابات ظالمانه ادارات شرکت که همیشه منظم بودند جای جنگ و دعوا بود.

   سیستم شرکت را به هم ریختید و شایسته سالاری را ریشه کن کردید.

   موارد بسیار دیگری هست که اگر ادامه دادید منتشر خواهد شد.

   منتظر افشاگری های بعدی باش جناب پاکدل.

   9

   4
   • کارمند منابع انسانی گفت:

    شما خیلی بی خبر تشریف دار یدعزیزم. پاکدل گزینه اش برا مدیریت فنی افراز بود، اتفاقا گذاشتش سرپرست دنبال کاراش هم رفت ولی از جای دیگه جلوشوگرفتن. ولی در مورد نفر مالی اون آقایی که شما میگید مدرکش ایمنی بود. پاکدل میگفت مدیر که مدرک حسابداری و مالی نداره لااقل یه معاون متخصص داشته باشه و این حرفش درست بود چون تو سطح بالی امور مال یه متخصص لازمه. کما اینکه همون آقا وقتی شد مدیر همون آقای گشتاسب رو که پاکدل میگفت گذاشت معاونش و الان هم هست. پاکدل هیچ ضعفی نداشت به همین خاطر هم داره تاج و مستند میکو به تاج سکوت کرده

    0

    0
  6. اصلاح طلب گفت:

   جناب پاکدل شما چرا از عدالت حرف می زنید.بیشترین و گسترده ترین بی عدالتی هادرزمان شما و مدیران زبردست شما بخصوص علی جون نارکی انجام گرفت.خیال میکنی چند سطر قلم میزنی خیلی کار شاقی کردی.بدان که تاجگردون تا ابد ناجگردون خواهد ماند وخاربست در چشمان حسودان و متحجران.

   8

   6
  7. حسین دهقانی گفت:

   جناب پاکدل خودت استاد قوم گرایی بودی. کافیه دوستان تشریف ببرن اسلام آباد لیشتر و بشمارن عربهای اقوامت رو که در زمانت وارد شرکت نفت شدن

   0

   0
  8. دیلی گفت:

   جناب پاکدل :
   نمیدانم به چه مینازی که چنین میتازی !!!!!
   نمیدانم و نمیخواهم هم بدانم. !!
   ولی چیزی که خوب میدانم چند سال نه از سر تخصص نه
   بلکه از سر سیاست بازی های ناچسپ بر صندلی مدیر شرکت نفت و گاز گچساران تکیه زدی که خودت را به معنی دقیق کلمه نشان دادی !!
   چه حق های که پایمال کردی ، چه ارزو های که در نطفه خفه کردی ، چه درختان سرسبزی را قطع کردی !!!!!
   همینه
   امتحان پس داده ای
   و در این امتحان سخت رفوزه شده ای
   رفوزه سیاسی ( چون تخصص نداشتی ، اگه هم داشتی در حد مدیر عاملی نفت و گاز نبود )
   خیلی دوست دارم در انتخابات اینده کاندیدا شوی
   به عنوان شخصی که مستقیم از جنابعالی زخم خورده ام ، الان یکی از بزرگترین ارزوهای زندگی خودم اینه که کاندیدا شوی
   تا بدهی که بر ضمه خیلی از جوانان این شهر داری تسویه کنند .
   هر چند مطمئن هستم مرد این میدان هم نیستی
   از طرف بهبهان نهایتا تا پل خیر اباد و از این طرف نهایتا تا امام زاده حعفر نامت را شنیده باشند . از زادگام دیل بگوییم که منفورترین هستی .
   ولی حاج غلامی که چنین به ضم خودت به ان میتازی در کشور شناخته شده و بسیار محبوب و به ضم خودم بزرگترین لطف را در این مدت شما در حق حاج غلام ننموده ای . فکر نکنم این را بدانی که داری چه خدمتی به حاج غلام میکنی ، شکی ندارم که نمیدانی
   عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد
   تو و هدایت خواه ،حسینی و…….. هر چه در چنته دارید رو کنید بیصبرانه منتظر حضورتان هستیم
   وقتی میرشکال به شکار میرود جهت شکار با کیفیت و به اصطلاح تیر بهتر زدن ، شکارچی صبر میکند که همه شکارها یکجا جمع شوند . حاج غلام هم محبوب،مردمی، متخصص و در عین حال در شکار مهارت خاصی دارد .
   مثل کبک فقط از دور غاز غاز نکن ، حتما بیا جلو ( حتما کاندیدا شو ) که همانطور که گفتم اطمینان دارم که مرد چنین میدانی نیستی

   0

   0
   • ناشناس گفت:

    اینا که همش شعار و تملق و چاپلوسی بود. تخصص پاکدل هم که نیاز نیست تو راجع بهش حرف بزنی. در سطح ملی مشخصه. مگه دکترای دروغین که بخواد بالاش قسم بخوره. برو نقدهای منطقی پاکدل رو بخون اگه چیزی داشتی بگو. نیر شعار که چیزی نداره بگه.

    0

    0
  9. دانشجو گفت:

   جناب آقاى پاكدل خسته نباشيد
   شما خواستيد مغازه هاى شركت نفت رو از چنك مردم زحمت كش دربياريد بديد به فاميلاتون ، خوب كارى كردن نزاشتن.

   4

   1
  10. هشتاد ماه گفت:

   با سلام اقای پاکدل میشه دفاع مقدس وبسیج وجانباز را قاطی مسئال جناحی نکید بفرموده امام خامنه ای بسیجی سیاسی است ولی جناحی نیست ولطف کرده بفرماید در دفاع مقدس در کدام جبهه حضور داشتید بعد به یادگار کانال کمیل اینطوری تهمت بزنید نکند شما هم در زمان جنگ داشتید برای ما دعا می کردید این حقیر حاضرم در رابطه با دفاع مقدس با شما منا ظره کنم تا حقایق رزمندگان مظلوم گچساران را برای همه روشن کنم منتظر جواب شما هستم بقول دوست شهیدمان اصحاب زمانه هرچه بگویند غم مخور که سر شوریده ما در هوای دیگریست

   1

   1
   • واقع بین گفت:

    شماها همین را میخرید بسیج قاطی نشه فقط از مرزها مراقبت کنه تا اربابان و با پیمانکاران در داخل با خیال راحت بخورم ولی کور خوندید. مناظره چی؟ برو امر ایثارگران ایشون تو کربلای چهار جانباز شدن. نکنه اینم میخوایم بدزدیم!!!

    0

    0
  11. فدایی حاج غلام گفت:

   از زمان مدیریت پاکدل نظم و سیستم شرکت به هم ریخت و سیستم شرکت خاله خورزویی شد.آن هم سیستمی که زبانزد عام و خاص بود.
   رفاقت و باندبازی جای شایسته سالاری را گرفت.انگیزه کارکنان از بین رفت و فرار نخبگان از نفت گچساران استارت خورد.
   بیعدالتی به اوج خود رسید ،جذب های فامیلی و سیاسی ظالمانه رقم می خورد و فضا چنان شد که مسوولان بالاتری بخاطر خواباندن سر و صدای کارکنان نفت پاکدل را برکنار کردند.

   افراد نالایق یک شبه مدیر شدند و شایستگان پشت خط ماندند.

   3

   2
  12. ناشناس گفت:

   آقای پاکدل افسوس که نظام جمهوری اسلامی ایران که برخواسته از احساسات وعواطف پاک وقلبهای سلیم در نیمه راه مسیر کج کرد به سرمقصد منظور نرسید ولتش ورود سالوسها وجاسوسها وریاکاران ومنافقین چهره عوض کرده فامیلی وشهرت عوض کرده ونشستن انسانهای بی اصل ونسب بر مسندهای که هرکز لیاقتش را نداشتند به یکباره به برکت نظام جمهوری اسلامی ودم زدن شعارهای بی عمل پست ومقامی برای خود دست وپا کردند وتوجه نداشتند که این پستها وصندلی ها ماندگار نیست ودست به دست میشودمثل الان شخص حضرتعالی که به خاطر دنیا خود ابروی هر مسلمانی را میبرید پخمه به جای نخبه شاید همین انسانی که به نظر حضرتعالی پخمه می باشد یا مردمی که به آقای تاج گردون رای داند به بیعت کنندگان با یزید تشبیه میشوند از پاکدلان واقعی باشند از پاکدلان سلبی شهرت عوض کرده باشند شاید از هدایت شدگان واقعی باشند نه از هدایت شدگان باز مانده از چپق وبافور شما چرا آیه قران میخوانید حق مسلم هر مسلمانی قران بخواند ولی حق تفسیر به رای ندارید شما طوری افاضه کلام می فرمایید که اینگار علیه سلام بودی زمان مدیریتتان انگار خود را مبرا میدانید از آن همه بی عدالتی ……..گرفتنها وآزمون برگزارکردنها سوری ان همه حذب نیروی فامیلی چرا خود را محق هر عمل میدانید بدون تحمل کوچکترین زحمتی ولی نماینده ای که با رای حدود ۸۰هزار نفری مردم حق فعالیت برای مردمش وحوزه انتخابیه اش نداشته باشد اینطور مورد حجمه چهارتا تازه بدوران رسیده ای واقع شود اگر نمیدانی بدان اگر نمیفهمید بفهمید همه ما ما مدیون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وشهدا وخانواده شهداییم ونظام مدیون خون شهداست نظام مدیون امثال تاجگردونهاست انقلاب متعلق به خانواده شهدا است انقلاب خونبهای شهداست وخواهشا بیش از این تتلو بازی در نیارید

   3

   0
  13. ناشناس گفت:

   حالم بد میشه وقتی این چیزها را میخوانم .کاش ۱،۲،۳،۴،۵نوشته شود چه باید کرد؟مثلا اینجوری ؛با این منبع مادی؛ واین ظرفیت ومزیت بااین متد وسازمان میشود۴تاونصف اشتغال ایجادکرد.فرودگاه که مال ۲۰۰ سال پیشه.زیر گذرهم؛که عرضِ فضای موجود؛مترنشده ساخته شد.ومشکل آفرین ترتر شد اینجورکه میگفتندقرار هم بودرویش پارکینگ شود.دیگه تمام شد پل زیر دریائی مانش راکه نساخته ایم؛یک چیزی لازم شده یک کسانی هم پیشنهاد داده اند یک پولی را هم دولت داده که تحت پیشنهاد مردمی بوده است (چون شهر مشکل داشت وهنوز هم دارد )یکی هم ساخته ؛یک عده ای هم از زیرش رد میشند یک عده ای هم توی شهر کار ندارند از زیرش رد نمیشوند اینجورکه ازمتون وپاسخها میفهمم؛که همه هل هلکی بوده است چه هل به جلو چه هل به عقب !!اگراختلاف نظری هست بیایدروی روی صرف منابع انسانی ومالی ومدیریتی با نگرش ملی واستقرائی یعنی کل به جز؛جزبه کل.
   نه تاجگردون فیثاغورث است نه مااقلیدُس.ایشان یک وکیل است .شما هم میخواهید وکیل شوید. قاعده وقانون دیده شود. مثلااگرجذبی درجائی شده معیار چه بوده است آیا اولویت بامیزان شاغل در خانواده فردبیکارومشتاق وعلاقه مند کاربوده است یافقط استخدام بوده است که واقعادرشرایط خاص ما اولویت با جابجائی منزلت هاوجذب کسانیست که حتی یک نفردرخانواده شاغل ندارند،غیر از این اگر شده اشکالی ندارداما چندان نبایدشکم را برای صوابش صابون زد.هنوز توی کشوریک آماردرست و حسابی وسخنگو نداریم که درهربخش؛اطلاعاتِ جامع بدهد تا روی آنها کار شود ونیرووانرژیِ نهفته راه بیفتد(انرژی که تولید نمیشه؛دردرون است که یا بایدمانع را از پیش پایش برداشت یا تبدیلش کرد یا آزادش کردوبکارش بست).حول محورهایی لازم بحث شود.فعالیت انتخاباتی هم به وقتش. حال به کارها برسید.اگر کاری هم برای کسی که تعریف نشده وحقوق میگیرد.خودش تعریف کند خیلی کارهارامیشودبا لباس کارانجام داد.
   همینکه کسی به گناه تظاهر نکنددرمسلمانی کفایت میکندوباید محترم شمرده شود.یک جنگی شد همه هم مردانه ایستادند.کشور هم باید در خدمت خانواده محترم شهدا وجانبازانی که نمیتوانند فعالیت کنند باشدبدون کمترین کاستی.
   ارزش جان نثاری را تقلیل ندهیم که جایگاهش اینقدر والاست که زمینیان دستشان به سختی برسد لذا برای کسب وکالت بموقعش هرکس هرچی داره بیاره میدون وروکنه بجزاینکه الآن چیزی هرز میرودیاتلف میشود که باید مشخصاََ؛مانعش شد.وبهینه اش کرد.
   آدم جماعت؛نقصان دارد به محسوسات ومعقولات وکشفیات بپردازید.جامعه به وقتش جایزه ومدال افتخاررا تقدیم میکند.
   خداهم یک حساب وکتاب هائی دارد که ما بی خبریم اوازخلوت ماهم مطلعست پاداش هرکس رابوقتش میدهدهمانطورکه جزایش را میگذارد کف دستش حرف حرف میآورد.عرضه کننده خوبی هاباشید.

   1

   0
  14. گچسارانی۲۰۰۱۸ گفت:

   اقای پاکدل به اندازه هیکلت گپ بزن دردوران مدیریت جنابعالی ازجناح مخالف رو خط میزدی قوم و..گوشت به نماینده ات بود خودتو گول نزن همه جنابعالی رومیشناسن و چوب خدا بیصداست اسم تاجگردون کم بیار حیف اسمش که تو داری میاری

   6

   3
  15. غیرت گفت:

   عدالت در زمان این ۳۰سالی که توی دستتون بود نبود این ۶سال مردم دارن نفس میکنن عملکرد تاجگردون معلومه…لطف

   3

   1
  16. مهدی گفت:

   این آقای تاجگردونی که در شیراز در استانداری سمت داره هم با پارتی بازی رفته سرکار

   1

   1
  17. کارمند نفت گفت:

   جناب پاکدل واقعا چی فکر میکنی که این اراجیفو به هم میبافی چرا ایقد از پستی که به هیچ عنوان لایقش نبودی بیرونت کردن میسوزی و همش دم از عدالت میزنی کدوم عدالت عدالتی که هرچی چوپان و راننده که بیشترشون به گفته خودشون تو خوابم نمیدیدن که روزی جایی استخدام بشن بیسواد مطلق اما چون عرب بود همشونو بدون گزینش چپوندی تو شرکت روستاهای اطرافت آدم نبودن این همه لیسانس و فوق لیسانس هرروز بهت مراجعه میکردن چی جوابشون دادی نمیشه نیرو نمیخوایم چون عرب نبودن چون فامیلشون پاکدل نبود چون برادر خ نبودن که به ناحق بزاریش سر پستی که مثل خودت لیاقتشو نداشت خواهش میکنم ایقد دم از عدالت نزن که اصلا به تو نمیخوره تو اگه جای تاج بودی فکر کنم وزارت نفتم همه میشد پاکدل یه مدیر معمولی بودی ایقد بی عدالتی و ظلم کردی اگه نماینده شدی چه میکنی اون موقع خدا روهم نمیشناختی

   0

   0
  18. موسی میگه گفت:

   شیر مادرت خودت میدونی چی گفتی

   1

   0
  19. عابدزاده گفت:

   پاکدل داره میترکه چهار پنج سال دیگه داره که باز نشست بشه و اگه توی این مدت تاجگردون نذارش سر کار بعد از بازنشستگی کسی براش تره هم خورد نمیکنه الان هم که بیکار شده و داره عقده هاش را میاره روی کاغذ

   1

   0
  20. امیرعلی گفت:

   اقای پاکدل یادت رفته زمان مدیریت خودت هر چی عرب تو لیشتر بود البته جناح خودت چه بیسواد چه باسواد جوان پیر رو با پارتی بازی شاغل کردین الان هم چون دستت کوتاه شده داری منفجر میشی،،

   1

   0
  21. امیرعلی گفت:

   احسنت

   0

   0
  22. سادات لیشتر گفت:

   دوستان نگران نباشید اگه ما بچه ای لیشتریم باور کنید پاکدل در روستا اسلام اباد ولیشتر وزنی ندارند جز اون تعدادی که گذاشته سرکار یا افرادی رو پیکاپ و سمتد ومژدا واسشون گذاشته سرکار.این بنده خدا شده مثل احمدی نژاد داره فقط خودزنی میکنه.لیشتر افراد پرنفوذ وسیاسی زیادی داره که پاکدل عددی نیست درمقابل اونها

   1

   0
  23. بیطرف گفت:

   فقط عدالت را بر روی کاغذ میتوانی بنویسی ودر کلام بگویی والا در عمل نمیدانی عدالت یعنی چه آقای پاک دل تو فامیلت این هست ولی دلت پر از کینه .متاسفم!!!

   0

   0
  24. شرمت الله گفت:

   اخ سی پاکدل

   پخمه خودتی هلو گلابی

   1

   0
  25. علی گفت:

   درود بر جناب مهندس پاکدل

   0

   3
  26. استاد دانشگاه گفت:

   بنده طرفدار سینه چاک تاجگردون نیستم ولی ظلم و تبعیض در دوران مدیریت شما با استفاده ابزاری از یک شخص جانباز و شخص دیگر به فرمایش شما از فرناندهان جنگ و بکار گیری فامیل های سببی و نسبی از دستاوردهای مهم مدیریت شما بود .
   اگر چه قبول دارم این پدیده شوم هیچگاه از شهر گچساران رخت بر نخواهد بست . ولی آنچه نخ نما است این سخنان بیشتر برای ایجاد تهیج در انتخابات پیش رو است .اینکه تو گفتی و من گفتم ….همه اش فقط شو من بازی بوده و هست .
   ضمنا هر شخصی با فرمایشات شما موافق نباشد دال بر نوکر سینه چاک این و آن نیست .
   در شرایط کنونی فکر می کنم تنها شهر و استانی هستیم که استارت انتخابات را خیلی زود زده ایم و این هم از مصیبت ها و درد بی درمان
   این گوشه سرزمین ایران است.

   3

   0

  
  امروز پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • کاش تاجگردون نباشد !!
 • جشن گلریزان آزادی زندانیان در گچساران برگزار شد/از حضور دو رقیب سیاسی تاجگردون تا غیبت برخی رؤسای ادارات+تصاویر
 • ملخ ها عزیزترند یا کشاورزان و باغداران منطقه لیشتر؟!
 • دل پر هواداران ستار هدایت خواه از معاون سیاسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد
 • واکنش رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران به خبر ممانعت شهرداری دوگنبدان از برگزاری یک برنامه فرهنگی
 • واکنش شهرداری دوگنبدان به خبر جلوگیری از برگزاری یک برنامه فرهنگی در گچساران
 • با حضور معاونین مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ، پروژه انتقال نفت گوره به پایانه های نفتی بندر جاسک کلید خورد+تصاویر
 • ممانعت شهرداری دوگنبدان از برگزاری یک برنامه فرهنگی در گچساران
 • ۲۹ میلیارد تومان غرامت به کشاورزان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد
 • دوره سوم نمایندگی تاجگردون؛ دوره “اصلاح ،عدالت و اشتغال” باشد
 • جوابیه گمرگ کهگیلویه و بویراحمد به اظهارات استاندار؛بی‌تفاوت نیستیم
 • “فراتر از بحران”
 • تجلیل از دهیاران نمونه شهرستان چرام+تصاویر
 • کهگیلویه بزرگ ؛ سیاست مدارِ  سیاست زدهِ
 • جشن ازدواج دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد+تصاویر
 • خودکشی چرا؟
 • نماینده کهگیلویه بزرگ:اصل ۴۴ قانون اساسی در حوزه ورزش اجرایی شود
 • مراکز خرید مهم استانبول در تور استانبول
 • آشنایی با گرجستان در تور گرجستان
 • در آنتالیا و تور آنتالیا از کجا خرید کنیم؟
 •