طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۵ آذر, ۱۳۹۷ | کد خبر : 87918 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛     عصر روز گذشته  جشن میلاد پیامبر(ص) و امام جعفر صادق(ع) در سالن ورزشی پد خندق گچساران برگزار شد.   سخنران این مراسم غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی بود و همانطوری که انتظار میرفت این سخنرانی که در پی حملات اخیر ستار هدایتخواه نماینده اسبق بویراحمد و […]

  فانوس زاگرس؛

  فانوس زاگرس؛

   

   

  عصر روز گذشته  جشن میلاد پیامبر(ص) و امام جعفر صادق(ع) در سالن ورزشی پد خندق گچساران برگزار شد.

   

  سخنران این مراسم غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی بود و همانطوری که انتظار میرفت این سخنرانی که در پی حملات اخیر ستار هدایتخواه نماینده اسبق بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی انجام می گرفت رنگ و بوی سیاسی و انتخاباتی به خود گرفت.

   

  تاجگردون در این مراسم با ایراد سخنانی به ستارهدایتخواه و مخالفان خود و حتی برخی مسولین شهرستان تاخت.  (کلیک کنید متن سخنرانی تاجگردون را بخوانید)

   

   

  اسماعیل زارعی  از فعالان رسانه ای مخالف تاجگردون با انتشار یادداشتی به سخنان تاجگردون واکنش نشان داد.

   

   

   

   

  خوابیم و تو ما را بیدار کن خواب زدگان را کمی توانا بر نفس و خواب اندیشگان را کمی همت اندیشیدن بده، باز هم صبح تلخی آغاز شد و لیبرال‌های جامانده و بازمانده انقلابی نما آمده‌اند، اختلاف اندازند و حکومت کنند و این بار مسلخشان بسیج مستضعفین مظلوم شده است که الحمدلله خدای متعال را شاکریم جنگی بود و رزمی بود و بزمی که امروز عده‌ای بیایند و پز بدهند و خاطره بگویند و عکس بیندازند و تیری هم بخورند و حاجی گرینوف های جبهه‌های جنگ را یادشان دوباره زنده شود.

   

   جناب آقای تاجگردون نماینده محترم مردم عزیز و مظلوم شهرستان‌های باشت و گچساران تنتان سلامت انشاءالله در عافیت و سلامتی کامل بعد از بیماری به سر ببرید، همه ما واقف بر قانون اساسی و احترام به رای ملت هستیم و این درس را از رهبری معظم انقلاب آموخته‌ایم و شکی در این حق مسلمتان نیست، بگذریم در واکنش به یک اظهار سوال و جواب نسنجیده ای گفته‌اید بینی و بین الله من اگر این حرف را زده بودم من را تأیید می‌کردید قطعاً نمی‌کردید؟!

   

  عجیب چقدر زود فراموش کار شده‌اید و شما را به تشخیص آلزایمر باید به استراحت بیشتر و آرامش بیشتری دعوت کرد، نمک خورده نمک دان نمی‌شکند، این همه لطف و کرم بیکران و بی شائبه شورای محترم نگهبان البته با واسطه دوستان و تمهیدات دوستانه که به شما رسیده است را از یاد برده‌اید درحالی که خود می‌دانید با نص صریح ولایت پذیری با بی‌توجهی فراوان هنوز حاضر بر برائت از فتنه ۸۸ در مقابل رأی و اراده مردم نشده‌اید و با گرایشات فراوان شورای نگهبان را خطاب می‌کنید؟ کلاه خود بالا بیندازید و از این فیض عظیم لذت ببرید، یک جرم اگر در پرونده‌تان باشد آن هم در قبال ظلمی که در حمایت از دولت لیبرال که ذلت و فلاکت اقتصادی برای این ملت آورده است و آن برجام نافرجام که با این همه دبدبه کبکبه فراوان نتوانستید چند جمله هم از آن را درک کنید چه برسد که بینی و بین الله شک دارم که خوانده باشید با حمایت کورکورانه‌تان به تصویب رساندید.

   

  امروز می‌بایست در مقابل این همه درد و رنج ملت پاسخگو بوده و شرمسارانه کاسه گدایی به دست گرفته و ملتمسانه از این ملت طلب عفو می‌کردید، اما انگار زبان جنابتان درازتر از گلیمتان شده است و هنوز هم این ملت مظلوم را حالا حالاها با ایشان استفاده‌ها در پیش دارید می‌خواهید و می‌خواهید ملت را فدای منافع و همراهان و خاله خرزوها بکنید، اما ملت شریف و مظلوم باید بداند که دعوای ما دعوای سیاسی چپ و راست یقه دیپلمات و تسبیح به دست بودن و نبودن نیست والا از جناب رئیس جمهوری روحانی مجاهدتر وجود نداشت!

   

  والله ما معتقدیم آقای تاجگردون انسان باسواد و عالمی است و منشأ اثر است اما این سواد و علمی است که لاینفع و هیچ منافعی برای این حجم از بیکاری و فقر و محرومیت و مظلومیت این شهر نخواهد داشت اما فعالیت‌های دهان پرکن شعار لیدری الی ماشاءالله وجود دارد و خواهد داشت که همه هم انگشت به دهان می‌مانند، ملت مظلوم بداند بهار تاجگردون هم رو به افول است همانطور که کارخانه لاستیک سبزش نیامد ناپدید شد همانطور که پتروشیمی خواص مآبانه و خاله خرزویی اش نیامده صاحب وابسته پیدا کرده است برای عده‌ای از خواص جناب تاجگردون و ریاست‌ها و مدیریت‌هایی که رو به افول هستند، این مدعا نیست این ملت مستضعف و محروم باید بدانند که این راه جز تقویت سیاسی بازان و خاله خرزوهای مرفه بی درد و زجر نکشیده و زرسالاران نیست و هیچ بهره‌ای نخواهید برد.

   

  چرا که خشت اول گر نهد معمار کج تا ثریا می‌رود دیوار کج دیواری که بر پایه پول‌های بادآورده و ابتلائات قدرت پرستی بنا نهاده شده است قطعاً فرو خواهد ریخت و بهار تاجگردون پاییز خزانی خواهد داشت.

  والامر الیکم

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  29 نظر برای “بهار تاجگردون پاییز خزانی خواهد داشت”
  1. ناشناس گفت:

   هنوز بچه ای امسال از تو بزرگتر نمی تواند مقابل تاج گردون به ایستد گچساران قبل از دکتر مظلوم بود که سرمایه گچساران در جای دیگر خرج می کردند امروزه از هر دری علیه فرزندان گچساران صحبت می کنند توانای برداشت پول ندارند از دارای املم هشنم برای انتخابات مجلس وریاست جمهوری استفاده می کنند چون تاجگردون به شما وامسال شما باج نخواهد داد انهای که در گذشته بای منافقین سرمایه گذاری میکرند وتاج وهمرزمان در جنگ بودند شماها کجابودید

   5

   4
   • سبزی پور ناهید گفت:

    برجام را که دوستان پایداری تان با حمله به سفارت خانه ها و هر روز مشکلی و هزینه ای برا کشور درست کردن را به نافرجام کشانده اند .
    برجام که همه طرف ها و مخصوصا بحث هسته ای که حتی امریکا هم به ان پایبند مانده چیزی که همه طرف های مقابل به ان ایراد میگیرند و باعث خروج امریکا از ان شد دخالت های بی مورد در خاورمیانه هست که به لطف دوستان شماست .
    چه کسی خواستار نابودی کشورهای خاورمیانه بود ؟؟؟؟
    چه کسانی موشک پرانی به کشورهای همسایه را تیتر و تشویق کردند ؟؟؟
    امریکا و اروپا فقط به دلیل دخالت در مشورهای همسایه از برجام خارج و ان را فعلا معلق داشته اند
    بهتر است نقدا یقه دوستان پایداریت را بگیری جناب زارعی که این همه هزینه برا کشور داشته اید ؟؟
    ما خواهان صلح و دوستی برا تمام مردم جهان هستیم تمام مردم جهان

    1

    0
   • یاسین گفت:

    حضرت علی میفرماید کسی که در برابر ظلم ساکت بنشیند در ظلم ظالم شریک است .آن چیزی که امروز در جامعه ما روشن میباشد بی عدالتی و پارتی بازی ها و رانت خواری های امسال ت……. و ز….میباشد که بر مردم روا داشتند .حمایت از دولت بی تدبیر و معامله گر .پیگیری نکردن مطالبات مردم بیچاره این استان از گرمسی تا سرحد … و هزاران خیانتی که به این مردم رواداشتند و در سخنرانی ها و متینگهای تبلیغاتی خود را وکیل پاک دست مردم میدانند.
    الحق والانصان هدایت خواه خوب تعبیری به کار بردند چون در طول تاریخ ،اسلام از همچنین معاویه صفتان ضربه خورده است و خون مردم را همچنین یزید صفتان مکیده اند و بعد هم تبلیغ میکنند که مگر علی (ع) نماز میخواند . معاویه که امام علی را به بی نمازی متهم میکرد و ت……،ز…..و امسالهم دیگران را به جرم راستگویی و نمازخواندن و مسجدی بودن محکوم میکنید .
    شما راست میگویید فرق ت……. با معاویه در این است

    0

    1
  2. ناشناس گفت:

   انهای که کار خراب کردند وهمراه امریکا هم دست شدند وحرف امریکا تکرار کردند باید جواب گوباشند مردم اگاهند انهای که منافعشان در خطر باید جواب دهند

   1

   0
  3. باوی گفت:

   ای بنازمت . دست مريزاد. پوزه تاج گردون به خاک مالیده میشود . تا اينقد لات های شهر و چاقوکش های محل را در شرکت نفت و پتروشیمی به کار نگیرد. و فقط خاله و خورزو و عموهای خود را به کار نگیرد.

   3

   6
  4. اصلاح طلب گفت:

   خیلی تند میری جناب.تاج گردون پیروز است چون اصلاحات زنده است.

   6

   3
  5. گچساران گفت:

   احسنت بر شما بر اقای زارعی اما کو چشم باز وکو گوش شنوا شهید بهشتی فرمود تا زمانی که گرسنه ها وخیلی گرسنه ها با ههم فرقی ندارد ان جامعه اسلامی نیست

   2

   5
  6. بنگرد حق گفت:

   هر ادم بی عقل و بی درک و بی ا………اومده داره برای خودش یه حرف های چرت و پرتی میزنه برو بابا پی کارت خدا روزیت را جای دیگری بهت بده واقعا حیف تاجگردون که نماینده امثال تو هست واقعا حیف تاجگردون که امثال تو بخوان در موردش حرف بزنند و اظهار نظر کنه شماها یه مشت افراد از خدا بی خبر هستید که فقط و فقط دنبال منافع شخصی خودتان هستین و فقط برای خودتان نسنجیده و بدون منطق حرف میزنین و قضاوت الکی میکنین همه شما ها را به خدای بزرگ واگذار میکنیم مطمن باشین که باید پس بدین این همه توهین و بی ا…….ان را در ضمن مطمن باش که تاجگردون و تاجگردون ها بیدی نیستند که بخوان از این بادها بلرزند بروین فکر نان کنین که خربزه اب هست اقای زارعی

   4

   4
   • یاسین گفت:

    از کوزه همان برون تراوت که در اوست .مطمعنا القابی که به کار بردیر در شان خودتان است . جناب آقای زارعی دنبال سهم خواهی نیستند و واقعت را بیان کردند .شما بگید سر در کدام آخور دارید که دردتان گرفته

    0

    0
  7. بابا حیدر از گچساران گفت:

   ای کاش نویسنده محترم کمی انصاف را چاشنی مقاله مغرضانه خود میکرد . من تا کنون به اصولگراها رای داده ام شاید باورش برای امثال شما مشکل باشد . تا ۵ سال پیش برای من هم قابل باور نبود که سعادت آباد و شمس عرب که در ۵۰۰ متری یونیت ۳ است هم گاز دار شود . مشکل بود باور کنم از گچساران تا خیراباد جاده دو باند و از تصادفات بسیار این جاده کاسته شود . همیشه با ابری شدن هوا باید سراغ چراغ نفتی می رفتیم. در هر روستا زمین چمن ورزشی و پارک کودک لبخند را بر لبان بچه های روستا آورده. ۰قبول دارم که تورم بالاست ولی این تورم نتیجه رفتار همه ملت است که مثل شما در کار خود انصاف ندارند . بیکاری هم بالاست ولی عملکرد تاجگردون و نمایندگان قبلی همه دارای اشکال است . انشالله روزی برسد که مردم فقط به لیاقت کاندید رای دهند نه چپ و راست چون هر دو گروه امتحان پس داده و در برابر خون شهدا مردود قطعی هستند .فتنه مردود ولی منحرف از فتنه بهتر نیست .

   5

   2
  8. شهروند گفت:

   افکار خراب وپلید شماها و دولت همفکر شما .احمدی نژاد کشور را لبه پرتگاه برد .مردم میفهمند کجای کار گیر داره

   4

   0
  9. گچساران.م.گشین گفت:

   ا…… مث تو بااین جملات مثلا میخاد خودی نشون بده.وبه خیال خام خودت میخای خودت رو عددی حساب کنی .تو کی هستی که راجع به قلب گچساران اینطور حرف میزنی …….

   5

   0
  10. گچساران.م.گشین گفت:

   مم

   0

   0
  11. کاظم محمدیان بویراحمد گفت:

   به تاجگردن نتازید.تاجگردون مردعمل است انقلابیست دانشمنداست.بادم شیربازی نکنید.راجع به جملاتت یه جمله میگم برجام دوسال به مردم نفس راحت داداگربرجام ادامه داشت حال وروزمردم هم بهتربودشک نداشته باشیدوبدانیداگرهرکس دیگری الان به جای روحانی رئیس جمهوربود وضع ازاین بدتربودتخریب نکنیددانشمندان کشورراتضعیف نکنیدمردان اهل علم وادب را

   5

   0
  12. قشقایی گفت:

   سلام اول اقای نویسنده تو الان خیلی بچه هستی بتونی نظر بدهی برو پاس بشو بعد بیا

   4

   0
  13. ناشناس گفت:

   اقای زارعی کوجولوهنوزبجه ای عزیزمن بهارتاج همیشه بهاره ولی ………. بکش بااین لحن حرف زدنت بنام ولایت سواستفاده میکنیدوولایتمداران واقعی راشرمنده

   2

   0
  14. بسیجی گفت:

   حیف حیف تاجگردون که همه کس اظهار نظر می دهد دربار ه اش …

   2

   0
  15. امیرعلی گفت:

   مجبوره با این چرت پرتا اسم در کنه ،،خیلی بچه ای طرف،،حیف تاجگردون شما اسمشو میارین

   2

   0
  16. شهروند گفت:

   اگه تاج ضعیف بودی امثال تو …… با هدایت خواه بهش حمله نمیکردیت برا بالا رفتن بله تاج نردبانی شده برا بعضی کوته فکری مثل تو تا بری بالا خودی نشون بدی

   1

   0
  17. گمنام گفت:

   باسلام خدمت نویسنده جوان عرض می کنم اینقدر تهمت افترا برای چیست حاج غلام یادگار کانال کمیل معروف است نه حاجی گرینوف میدانی کانال کمیل کجاست بشین فیلم زنده یاد سلحشورش را نگاه کن تا متوجه بشی من انتظار داشتم شما به بعضی ها که تا سال شصت زیر بیرق سازمان منافقین سینه میزدن وامروز متا سفانه مراسم برای شهدا در گچساران برگزار میکنن اعتراض میکردی نه حاج غلام بنده جناحی نیستم وهیچ علاقه ای به اصوا واصلاح ندارم اگر ولی درست نیست هر چیزی که میخواهید بنویسید وبه یه رزمنده جانباز توهین کنید من شخصا حاضرم با هر کس که شما گفتید در مورد دفاع مقدس منا ظره کنم منتظر پیام شما هستم

   1

   0
   • گمنام گفت:

    زبیر که از سحابی پیامبر بود و شمشیرش در جهاد برای دفاع ازاسلام به غرش در میآمد ولی بعد از پیامبر همین شمشیر چه بر سراسلام و مسلمانان که نیاورد

    0

    0
  18. رزمنده گمنام هشت سال دفاع مقدس گفت:

   باسلام خدمت نویسنده جوان عرض میکنم چرا یادگار کانال کمیل معروف را با حاجی گرینوف قیاس میکنید میدانی کانال کمیل کجاست بشین فیلم زنده یاد سلحشور را ببین تا متوجه بشی من جناحی نیستم وعلاقه ای هم به اصول واصلاح ندارم ولی اجازه نمی دم به کسی که کنار خودمدر عملیات ازاد سازی خرمشهر جانباز شده را گرینوف خطاب کنید من اماده مناظره با هر کس که شما گفتید در مورد دفاع مقدس مناظره کنم تا ببینید کیا امروز ادای رزمندگان را در میارنودر هشت سال جنگ فقط ما را دعا میکردن منتظر تماس شما هستم

   1

   0
  19. باوی گفت:

   ما با تاجگردون به جهنم میرویم ولی با هدایت خواه عمرا به بهشت سلام کنیم

   3

   0
  20. شهروند گفت:

   چقدر مغرضانه تاختید جناب زارعی ….. انصاف نیست من یه شهروند هستم هیچ کدام از اعضای خانواده ما در هیچ جا مشغول بکار نشده اند . اما در هیچ دوره ای هم مثل دوره نمایندگی دکتر شاهد این همه تلاش از طرف نماینده نبودیم . بهتره یکم وجدان خودتون رو زیرو رو کنید بعد دست به قلم بشید

   0

   0
  21. محمد گفت:

   من به عنوان یک قشقایی از طایفه همه سربلند و وفادار فارسیمدان به اقای تاجگردان نه ب عنوان یک نماینده بلکه به عنوان یک چهره ملی و یک مرد بزرگ افتخار میکنم و تعجب میکنم ک بعضی عزیزان اینقد بی انصافی میکنند ..درود بر مردان بزرگی چون غلامرضا تاجگردون ..با احترام محمد جواد رحمانی

   0

   0
  22. ناشناس گفت:

   واقعا بی ….. و بی ارزشتر از خودت فقط خودتی وجواب بی ا……وبی ارزشان نه که خاموشی است بلکه باید گفت برو بسوز واز اونجایی باید بسوزی که خودت می دانی . تاجگردون تمام نشدنی است حالا حالاها باید بسوزید.

   0

   0
  23. ناشناس گفت:

   کی گفته تاج گردون با سواده واز نظر علمی چیزی حالیشه کدوم استاد ایشان را تایید می کند

   0

   0
  24. سلامت گفت:

   والا ما هم مث شما ایشون رو قبول نداریم، ولی بهتر از اون سراغ نداریم دوره آدم های بهتر هم نیست پس بین بدها و بدترها انتخاب کرده، ایم

   0

   0

  
  امروز پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • کاش تاجگردون نباشد !!
 • جشن گلریزان آزادی زندانیان در گچساران برگزار شد/از حضور دو رقیب سیاسی تاجگردون تا غیبت برخی رؤسای ادارات+تصاویر
 • ملخ ها عزیزترند یا کشاورزان و باغداران منطقه لیشتر؟!
 • دل پر هواداران ستار هدایت خواه از معاون سیاسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد
 • واکنش رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران به خبر ممانعت شهرداری دوگنبدان از برگزاری یک برنامه فرهنگی
 • واکنش شهرداری دوگنبدان به خبر جلوگیری از برگزاری یک برنامه فرهنگی در گچساران
 • با حضور معاونین مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ، پروژه انتقال نفت گوره به پایانه های نفتی بندر جاسک کلید خورد+تصاویر
 • ممانعت شهرداری دوگنبدان از برگزاری یک برنامه فرهنگی در گچساران
 • ۲۹ میلیارد تومان غرامت به کشاورزان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد
 • دوره سوم نمایندگی تاجگردون؛ دوره “اصلاح ،عدالت و اشتغال” باشد
 • جوابیه گمرگ کهگیلویه و بویراحمد به اظهارات استاندار؛بی‌تفاوت نیستیم
 • “فراتر از بحران”
 • تجلیل از دهیاران نمونه شهرستان چرام+تصاویر
 • کهگیلویه بزرگ ؛ سیاست مدارِ  سیاست زدهِ
 • جشن ازدواج دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد+تصاویر
 • خودکشی چرا؟
 • نماینده کهگیلویه بزرگ:اصل ۴۴ قانون اساسی در حوزه ورزش اجرایی شود
 • مراکز خرید مهم استانبول در تور استانبول
 • آشنایی با گرجستان در تور گرجستان
 • در آنتالیا و تور آنتالیا از کجا خرید کنیم؟
 •