طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۴ آذر, ۱۳۹۷ | کد خبر : 87779 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛     به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ،  غلامرضا تاج‌گردون  در جشن میلاد پیامبر اکرم(ص) که در محل پد خندق گچساران برگزار شد ضمن تبریک میلاد حضرت محمد(ص) و امام صادق(ع) اظهار کرد: رسول آمد و با ولادت او دیوار کسری فرو ریخت، فرمانروای ایران لرزید آتشکده فارس که هزارسال خاموش […]

  فانوس زاگرس؛

  فانوس زاگرس؛

   

   

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ،  غلامرضا تاج‌گردون  در جشن میلاد پیامبر اکرم(ص) که در محل پد خندق گچساران برگزار شد ضمن تبریک میلاد حضرت محمد(ص) و امام صادق(ع) اظهار کرد: رسول آمد و با ولادت او دیوار کسری فرو ریخت، فرمانروای ایران لرزید آتشکده فارس که هزارسال خاموش نبود خاموش شد او آمد و دین خود را بر جامعه خود عرضه کرد.

   

  وی افزود:  او ابتدا خود را به جامعه نشان داد  و او آمد به کلام قرآن چند چیز را به جامعه عرضه کند او همدرد مردم بود و با درد  مردم آشنا بود او مامور مهر و مهربانی بود، پیامبر مهربانی بود وظیفه داشت مهر و مهربانی را برای کل جامعه پیاده کند.

   

  نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به هفته بسیج گفت: امام راحل فرمودند ای کاش من یک بسیجی بودم امروز امنیت کشور و ایران بااقتدار نتیجه رشادت بسیجیانی است که در جبهه‌های جنگ جنگیدند و رشادت کردند تا یک ایران با اقتدار را داشته باشیم.

   

  تاج‌گردون تصریح کرد:  امسال چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است من گفتم ۷۰ الی ۸۰ درصد از جامعه ما جنگ را ندیده‌اند اما ما نباید بگذاریم این اتفاق برای رشادت‌ها، جبهه و بسیج روی دهد بسیج را آنچنان که هست و بود امام ما گفت و شهدای ما در آن قاموس جنگیده‌اند بسیج را آنچنان باید حفظ کرد چرا که خلوص داشتند و صادق بودند و با عشق می‌جنگیدند و با عشق به وطنشان و به دینشان می‌بالیدند این بسیج بود که باید بمانند و می‌ماند.

   

  وی ادامه داد: وقتی می‌گوییم هفته بسیج به ظواهر اوامر نرویم من از دست‌اندرکاران هفته بسیج می‌خواهم عمق بسیج را نشان بدهید وقتی می‌خواهید نشان بدهید چه کسی بسیجی است آن کسی را که ۸۰ ماه بسیجی بود ندیدم یک بار از او تجلیل شود، چه اشکال دارد یک روز تمام بسیجی‌های گچساران را جمع کنید و هر کس یک خاطره‌اش را تعریف کند،بسیاری از بسیجی‌ها  از صف جا مانده‌اند و حسرت می‌خوردند، بسیج یک فرهنگ بود که آن فرهنگ ما را و وطن ما را نگه داشت قدر آن را بدانید با همه نگرانی‌ها قدر بسیج را بدانیم بسیج را به این و آن وصل نکنید.

   

  تاج‌گردون افزود:  درست است در شهر ما بعضی اوقات چیزهایی درست می‌کنند من زمان انتخابات هم گفتم  من بعضی اوقات شک می‌کنم نکند جبهه‌ای که ما رفتیم جبهه دیگری بود اصلا جنگ نبود الان یک چیز دیگری است.

   

  وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: گچساران ما روند خوبی برای توسعه و عمران گرفته و خوب پیش می‌رود فضا را دوستان ما کمی سیاسی کرده‌اند من در باشت نیز عرض کردم سیاسی کردن همه آن دوستانی که احساس می‌کنند می‌توانند عرصه خدمت را داشته باشند برای کسوت وکالت مردم و نمایندگی بالاخره تشخیص با خودشان است و می‌آیند کار می‌کنند اما این بازی و این فضا یک سهم‌گیری است و سهم‌گیری هم متوجه من نیست بلکه متوجه خوشان است دارند از همدیگر سهم می‌گیرند.

   

  تاج‌گردون بیان کرد: اولا  من حدود یکسال و هفت ماه دیگر اگر عمر اجازه بدهد نماینده شما هستم اینقد هم بخیل نیستم اگر کسی کمکم بکند و ایده بگوید بیانش نکنم عمر است و مشخص نیست تا کجا بکشد و بعد انتخابات است و مردم سرنوشت را مشخص می‌کنند.

   

  نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان چند روز گذشته ستار هدایت‌خواه و مقایسه وی با یزید گفت: درسته عزیزی به شعور ملت گچساران توهین کرده و به رای بنده و مردم توهین کرده است و من اورا به قیامت واگذار کردم بسیار وقیحانه و زشت  و دور از ادب و نزاکت و دین می‌گوید اینکه کسی محبوب باشد ملاک نیست یزید هم محبوب بود بعد که آمد درستش کند ، گفت رای زیاد مهم نیست با یزید هم مردم بیعت کردند.

   

  تاج‌گردون افزود: شورای محترم نگهبان بینی و بین‌الله اگر من چنین حرفی را می‌زدم من را تایید می‌کردید حتما تایید نمی‌کردید رای در جمهوری اسلامی با بیعت زورکی با یزید دوتاش یکی است؟

   

  وی گفت: اینکه به شعور مردم گچساران توهین کردند و بعد از وی دعوت کردند تا در همین شهر بازی سیاسی کند  این کجا در جهت توسعه و  عمران و آبادانی  و عزت مردم گچساران است.

   

  تاج‌گردون تصریح کرد: من وکیل شما هستم مگه می‌شود سکوت کنم مریض هستم و حالم خوب نیست دکترم گفته است باید سکوت کنم نمیشود حرف نزنم تو به ملتم توهین کردی تو به رای ملتم توهین کردی یزید کی بود من کی هستم یزید فرزند کی بود من فرزند کی بودم یزید شیر چه کسی را خورد من شیر چه کسی را خوردم یزید کجا جنگید من کجا جنگیدم یزید زیر بیرق چه کسی بود و من زیر بیرق چه کسی.

   

  نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مردم وضو گرفته‌اند و رای داده‌اند مردم در آن زمان با نیزه و شمشیر رفتند و با یزید بیعت کردند این‌ها یکی هستند؟ تو در کجا درس دین را خوانده‌ای.

  تاج‌گردون گفت: در زمان انتخابات به من گفتند چرا گفته‌ای با روحانی به جهنم می‌رویم با این‌ها به بهشت نمی‌رویم من اتفاقا حرفم همین بود همان روزها هم  همین حرف را زدم گفتند ما حسینی هستیم این‌ها یزیدی هستند گفتند ما بهشتی هستیم این‌ها جهنمی هستند گفتم اگر بهشتی که رسول اکرم(ص) می‌گوید قرآن می‌گوید و ما شناخته‌ایم این است اگر یزیدی که شما می‌گویید و حسینی که ما خوانده‌ایم حسینی که ما خوانده‌ایم برای اسطوره شدن شهید نشد.

   

  وی گفت: گفتم اگر این یزید اگر این حسین و بهشت و جهنم و اگر این بهشتی که شما تعریف می‌کنید بهشتی نیست که ما در پای منبرها و کتاب‌ها خوانده‌ایم.

   

  تاج‌گردون با بیان اینکه فیلسوفی می‌گوید انسان‌های دین‌دار به سه روش دین را کسب می‌کنند و با آن زندگی می‌کنند، گفت: گروه نخست دین‌داران مصلحتی هستند و گروه دوم کسانی هستند که دین را با معرفت کسب می‌کنند، گروه سوم نیز دوست دارند دین را تجربه کنند و امروز بسیاری این‌گونه هستند تلفیقی از گروه نخست و سوم که این فرهنگ دینی است.

   

  وی بیان کرد: بستگی دارد ما کدامیک از این سه گروه باشیم هر سه برای جامعه لازم است عزیران کسانی که نقد می‌کنید به دین و انقلاب نمی‌خواهم تورا تکفیر کنم می‌خواهم بگویم انقلابی نیستی و دین نداری دین ما کتاب ما قران ما یکی است دین من مخالف شادی نیست قرآن و دین نیز همین را می‌گوید من در مکتب دین یاد گرفتم که مخالف را تحمل کنم کسی را که نقد می‌کند تحمل کنم تحمل کنم یک غربی را تو غربی را تکفیر می‌کنی دلیل ندارد که  اگر این اتفاق بیفتند تو یک نفر دیگر را تکفیر کنی آن هم با یزید.

   

  تاج‌گردون افزود: من این را توهین می‌دانم و از مسئولان محترم شهرم، برادران عزیز بسیج، سپاه، روحانیون، سازمان تبلیغات، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خواهش می‌کنم من این را توهین می‌دانم به مردم و شعور مردم یک زنجیره به هم پیوسته است ادامه دارد منتظر باشید بقیه هم خواهند آمد.

   

  نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: نمی‌خواهم تعصبی این و آن را بگیرم این فرهنگ مضموم است در هر جا باشد باید با او مقابله کرد شک نکنید اگر یکی مثل من کوچک‌ترین لخته  جریان اقتصادی و مالی و ضدانقلابی داشتم الان خدا می‌داند کجا بودم.

   

  تاج‌گردون تصریح کرد: پس خود را انقلابی نخوانید و دیگران را ضدانقلاب، خود را بسیجی ندانید و دیگران را غیربسیجی.

   

  وی گفت: کسانی که برنامه می‌چینند و کار می‌کنند و بعضی از مسئوولان شهر مرا هم بازیچه خودشان قرار می‌دهند که خودشان  هم می‌دانند منظور من چه است و راه به جایی هم نمی‌برند یک خواهش دارم من یکسال و ۷ ماه دیگر نماینده هستم بزنید رسانه‌ها تمام کسانی که کاندیدا هستند یا اعلام کاندیداتوری کرده‌اند هر ایده‌ای طرحی روشی که معضلات اجتماعی را کم کند رفع نگرانی قومیتی کند آبادانی فرزندان این شهر را بهتر کند بهتر بتواند طرح‌های پتروشیمی بافت فرسوده و خیابان بلادیان و .. را حل کند خدا از من نگذرد اگر من این طرح‌ها را اگر عملیاتی باشد اعلام نکنم.

   

  تاج‌گردون ادامه داد: اگر کسی ایده بدهد من به مردم می‌گویم این شخص ایده داده و ایده‌اش از من بهتر است طرحش بهتر از من است من پشت وی هستم ولو از جریان سیاسی خلاف من باشد اما بگذارید کارها به جلو برود حالا می‌گویند آقای تاج‌گردون شل کرده مریض است نه دعای خیر شما ما را بلند کرد من مظلومیت پیرمرد و پیرزن باباکلانی، زنان مشک بردوش نازمکانی، پیرمرد پیچابی، دختران سربیشه‌ای و مظلومان بافت فرسوده دوگنبدان را می‌شنوم آنان فریاد می‌زنند تا روزی که زنده‌ام با آنان هستم.

   

  وی در پایان گفت: تا زمانی که مردم نخواهند فعلا که یکسال و هفت ماه مانده اگر خدا خواست و مردم خواستند در خدمتتان هستم ولی بدانید این مردم حق از دست رفته‌شان نمی‌گویم که به هر دلیلی در پستو‌های تاریک ذهن شما گم‌شده بود باز شده تاج‌گردون‌ها را هم کنار می‌گذارند چون به حقشان رسیده‌اند یا می‌خواهند برسند تازه فهمیده‌اند حقشان چیست دوباره این حق را در پستوها قایم نکنیم در پستوهای سیاسی و قومی و قبیله‌ای و قشقایی و لر و ترک و بویراحمدی و باوی پنهانش نکنید.

   

   

  گزارش و عکس؛کورش رضایی/اکبرکرمی آبدهگاه

   

   

   

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  31 نظر برای “گزارش تصویری و مشروح سخنرانی تاجگردون در جشن میلاد پیامبر اکرم(ص) در گچساران”
  1. ناشناس گفت:

   دکتر عزیز خداوند متعال به حضرتعالی به خاطر خدمت به قشر متوسط ومحروم و مستضعف طوبل عمر وسلامتی عنایت فرماید

   5

   2
  2. ناشناس گفت:

   انصافا به علت عدم حضور دکتر در منطقه در مدت طول درمان به وضوع مشاهده می شد وکارهای عمرانی خوابیده بود

   6

   3
  3. باشت گفت:

   اگر کمی نگاه کنیم میبینیم از اون سیل جمعیت سال ۹۶ و ۹۵ کاسته شده . ۷۰ درصد این افراد که امده اند کسانی هستند که کارمند و اداری هستن
   . افت جمعیت را میتوان دید . اگر چه سالن پدخندق کوچک هست .بهتر است کمی بیاندیشیم

   12

   5
   • لیشتر گفت:

    واقعا …………چهارهزارنفر ادم اومده تو سالن تو این سرما وبارون میگی کسی نیومده.اون ریزش که میگی همون جماعت رای اولی هستند که باهر بادی میگردند ودتبال منفعت خودشان هستند

    4

    6
    • باوی گفت:

     خوش بحالشون که چهار هزار کارمند و پیمانکار با کل خانوادشون اومدن

     1

     1
    • پاسخ گفت:

     شما که از واقعیت صحبت میکنی بهتر است بدونی ۴هزار نفر چیزی نیست . بعد از ۲ ماه نبودن و این همه تبلیغ حتی سالن پد خندق پر نشده .نمیدونم چه اصراری هست که به دیگران بفهمونیم که جمعیت زیاد بوده . یه عدشون که هم باشت باهاش بودن و هم گچساران .

     3

     0
  4. بازنشسته فرهنگی گفت:

   ما چهار هزار معلم وفرهنگی. بازنشسته داریم. اگر ده درصدشان میومدید بدون خانواده شان. میشدن چهارصد نفر وجا برای بقیه نبود در حالی که اگر خوب به عکسها نگاه کنیم در دخوشبينانه ترین حالت حداکثر شاید دو درصد موجود سالن فرهنگی هستن سالنی که پر هم نشده. علت را پیدا کنید

   4

   0
  5. محمد گفت:

   آقای تاجگردون اگر صداقت در رفتار وگفتار میداشتید وبین مردم تبعیض قایل نمیشدید امروز به این نتایج نا امید کننده نمیرسیدید حالا باید چراغ بردارید ودنبال آن اکثریت ی بگردید که روزی شما را انتخاب کردن وبه مجلس فرستادن ولی رفتار شما وخانواده وبستگانتان همه را نه تنها از شما بلکه از اصلاح طلبان ودولت تدبیر وامید بری کردن

   9

   4
  6. کوهسرک گفت:

   زنده باد تاجگردون.کور باد چشمان حسودان و متحجران و یزیدیان زمان.من یه عنوان یک بسیجی هشت سال دفاع مقدس و عضو بسیج نفت گچساران اعلام میکنم که بسیج و بسیجی متعلق به کل کشور و تمام جناحها هست و هیچ کس حق ندارد که آن را به نفع خود مصادره کند.

   2

   6
   • شهروند گفت:

    الان چ ربطی به بسیج داشت !!!!
    شما کوهسرکی ها همین ………….رو میکنین که واستون هیچ کاری نمیکنه

    1

    0
    • بسیجی گفت:

     الان‌صحبت ها چه ربطی داره به بسیج . تا یه مشکلی پیش میاد سریع عکس شهید تاجگردون رو میزارید . شهدا برای کل مردم ایران هستن در ضمن خانوادهوهایی هستن که بالای ۳ شهید هم تقدیم انقلاب کردن و صداشون در نمیاد . لطفا اقای تاجگردون از خودت مایه بزار .نه از شهدای ایران در هر جلسه و کارناوال انتخاباتیت

     0

     0
  7. ناشناس گفت:

   من یک اصول گرا هستم ، اقای دکتر یه نگاه به این تصاویر نگاه کن ببین چرا سالن به این کوچیکی باید سکوهاش خالی باشه ، چرا صندلی ها باید پر نشه ، نمی گویم از محبوبیت شما کم شده بین مردم شریف گچساران و باشت ، ولی میگویم کارهای اشتباه شما وتبعیض شما بین جوانان باعث شده که جوانان از سما و اطرافیانتون زده بشن ، وقتی شخصی بدون مدرک تحصیلی با پارتی و اسم شما سر کار میره و اون تحصیل کرده زجر کشیده که بایاش کارگری میکنه تا هزینه تحصیل دختر یا پسرشو در بیاره اینها رو میبینه و چیزی از دستش برنمیاد چگونه انتظار داری بیاد استقبال شما ؟؟؟؟

   5

   1
  8. مهدی.ن گفت:

   ریزش طرفداران و اطرافیان و حامیان کاملا مشهود است.دلیل اصلی هم استخدام های بدون آزمون در ادارات علی الخصوص پتروشیمی با سفارش آقای تاجگردون میباشد.

   6

   2
  9. ناشناس گفت:

   چرا بعض از تریبون بدستان که از این مردم هم نیستند در جشن شادی مردم شرکت نمی کنند وخود را جدا از مردم می دانند وادعای مورسی انقلاب می کنند

   1

   0
  10. گچساران گفت:

   درود بر هدایت خواه

   3

   3
  11. هوادار تاج ولی دلباخته ی به زینل گفت:

   تاجگردون فضا را احساسی نکن که کارت تمومه

   3

   2
  12. ناشناس گفت:

   در تعجبم کسانی به خاطر اغراض شخصی فردی که به وکیل مردم وشعور مردم اهانت می کند وتحت نهاد مردمی دعوت به سخنرانی می نمایند مردم ساده نپندارید ان روز هم فرا خواهد رسید برنج وگوشت و ازدواج و برای مقاصد انتخاباتی وتحت امام رئوف امام رضا علیه السلام کار درستی نیست

   5

   2
  13. الهام گفت:

   دم از انتقادپذیری نزن، شما پاکدل رو بخاطر یک کامنت بلاک کردید، شما تحمل یک کامنت رو ندارید انوقت دم از انتقادپذیری میزنید،،،،،،،

   1

   1
  14. علی حسین گفت:

   راستی نگفتی پدرم مشاور کی بوده و چه …………. به منطقه باشت باوی کرده

   0

   0
  15. مجتبی گفت:

   جناب دکتر عبدشاه بعلت کمردرد شدید به پزشک مراجعه کرده و گفته بعلت ضربه به کمرت مبتلا به دیسک کمر شده اید یادت رفته بگویی که این ضربه متعلق به شلاق های …….. در زمین عبدالون بوده

   0

   0
  16. خلیج همیشه فارس گفت:

   مگر چه کسانی آمده بودند ،صیدالی دست نشانده،فرماندار دست نشانده ،مسول دفتر،و اکثر کسانی که حضور داشتند مدیون تاجگردون هستند چشمانمان را روی حقیقت نبندیم ،آقای بسیجی نفتی بنده هم بسیجی نفتی هستم شما وکیل خودت هستی از طرف خودت صحبت کن نه سایر بسیجیان نفت نماینده بخاطر بی عدالتی خصوصا در حوزه نفت گچساران صدای همه را در آورده عده ای سرشان را کرده اند زیر برف و واقعیتها را نمی بینند و از ایشان حمایت مکنند ،برادر من انتصابات در حوزه خودمان را ببین و قضاوت با خودتان.

   2

   0
  17. دلسوز قشقايي گفت:

   بنازم بر صف شكنان قشقايي كه ماشااله مثل شير رديف اول را صرفا براي خودشيريني و منافع شخصي بگير كرده اند.بيچاره قشقايي با اين بزرگانش

   1

   0
   • محمد گفت:

    تو اسمتو گذاشتی قشقایی شما امثال همان قشقایی نما ها هستی ک مرد بزرگی چون خسرو رو نابود کردید ..درود بر قشقایی های واقعی درود بر خسرو قشقایی و درود بر تاجگردون ها

    1

    0
  18. همشهری گفت:

   آقای تاجگردون خوب می دانی که آقای هدایت خواه منظورش یزید دانستن جنابعالی ومردم شریف ر ا پیروان یزید خطاب کردن نبوده بلکه به فرمایش معصومین دین که می فرمایند محبوبیت افراد مشروعیت انها راتضمین نمی کندبوده اما با بی سلیقگی این سخن عنوان شد وبرداشت های شخصی وعقده گشایانه در این چند روزه ازاین سخن شده است
   بزرگواری، سعه صدر، انصاف، جوانمردی حکم می،کند به منظوررفع هرگونه سو برداشت وجلوگیری ازالتهاب جامعه آقای هدایت خواه به روشنی سخن خودرا اصلاح وحضرتعالی هم عامه پسند وموج سوارانه باموضوع برخورد نمی کردید

   0

   0
  19. مکتب نوگرا گفت:

   درود بر مسلم مسلمین ،جنابعالی دارای دو خصوصیت بارز هستی هم رهبری تحول گذاری هم رهبری خدمتگزار…رهبری و مدیریت جنابعالی ستودنی هس ما نماینده اسلام لفظی وانقلابی نخواستیم بلکه محتوا و ماهیت انسان باید انقلابی باشد انقلاب شهری جنابعالی شما هم یه نوع انقلاب هستش ک اونم از برکات خلق و خوی منش جنابعالی هستش آقای تاج گردون ارزشهای قدسی را تنها مردم میتوانند پاسداری کنند بیاییم قلب انقلابی خودرا ب عقل تکنیکی هدیه کنیم

   0

   0
  20. لژیونر گفت:

   نگرانت بودیم،روبه راه شدی عزیزم؟

   0

   0
  21. ناشناس گفت:

   آقای دشتی به خواهرت پراید جایزه دادن ، حالا میخواهی به خواهرزاده ت چی بدن ، تاچگردون برا تو امثال تو خوبه، خدا ا ز ت…….ره ا

   1

   0
  22. باوی گفت:

   آقای تاج گردون دم از چه میزنی? وضو گرفتن قبل از رای!!!!!! چند نفر رای سالم دادند. یزید هم مردم اون زمان را گول زد. زیاد از سفره مردم و پدر و مادر مرحومت وام نگیر. خودت چند مرده حلاجی برای این مورد که انقلابی نیستی. اتفاقا به شعور من آن زمانی توهین شد که هیچ جوابی به سوالات طرح شده در گچساران ندادی . هر صدایی را با هوچی گری جواب دادی. لازمه در این برهه هم برائت از موسوی بجویی و هم ثوابی انقلابی گری خودت را رو کنی. نه در زمان جنگ در زمان انقلاب . خودت و پدرت

   1

   0
  23. دوگنبدانی گفت:

   تاجگردون به شعور اعضای محترم نگهبان توهین کرد.این حرف برات گرون تمام میشه.منظورت این بود شورای محترم نگهبان بین افراد تبیعض قائله!؟اگه شورای نگهبان تبعیض قائل بود به همان دلیلی که فرزند چه کسی بودی تایید نمی شدی.آقای تاجگردون بینی بین اله پدر کدامیک از اصولگرایان اگر با کراوات با خان های منطقه عکس می گرفت تایید صلاحیت می شد؟همین یک عکس دلیل بر غیرانقلابی بودن یک خانواده است.

   3

   0
  24. شاهد زنده گفت:

   حضور پرشور مردم در شب بارندگی شدید نشان داد روز به روز بر محبوبیت دکتر تاج گردون افزوده می شود.

   مردم باز هم مثل همیشه سنگ تمام گذاشتند.
   شایعات و تبلیغ های منفی هیچ گونه خللی در اراده خدمت رسانی دکتر تاج گردون به مردم فهیم گچساران و باشت وارد نخواهد کرد.

   1

   0

  
  امروز پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • کاش تاجگردون نباشد !!
 • جشن گلریزان آزادی زندانیان در گچساران برگزار شد/از حضور دو رقیب سیاسی تاجگردون تا غیبت برخی رؤسای ادارات+تصاویر
 • ملخ ها عزیزترند یا کشاورزان و باغداران منطقه لیشتر؟!
 • دل پر هواداران ستار هدایت خواه از معاون سیاسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد
 • واکنش رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران به خبر ممانعت شهرداری دوگنبدان از برگزاری یک برنامه فرهنگی
 • واکنش شهرداری دوگنبدان به خبر جلوگیری از برگزاری یک برنامه فرهنگی در گچساران
 • با حضور معاونین مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ، پروژه انتقال نفت گوره به پایانه های نفتی بندر جاسک کلید خورد+تصاویر
 • ممانعت شهرداری دوگنبدان از برگزاری یک برنامه فرهنگی در گچساران
 • ۲۹ میلیارد تومان غرامت به کشاورزان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد
 • دوره سوم نمایندگی تاجگردون؛ دوره “اصلاح ،عدالت و اشتغال” باشد
 • جوابیه گمرگ کهگیلویه و بویراحمد به اظهارات استاندار؛بی‌تفاوت نیستیم
 • “فراتر از بحران”
 • تجلیل از دهیاران نمونه شهرستان چرام+تصاویر
 • کهگیلویه بزرگ ؛ سیاست مدارِ  سیاست زدهِ
 • جشن ازدواج دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد+تصاویر
 • خودکشی چرا؟
 • نماینده کهگیلویه بزرگ:اصل ۴۴ قانون اساسی در حوزه ورزش اجرایی شود
 • مراکز خرید مهم استانبول در تور استانبول
 • آشنایی با گرجستان در تور گرجستان
 • در آنتالیا و تور آنتالیا از کجا خرید کنیم؟
 •