طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۶ آبان, ۱۳۹۷ | کد خبر : 86741 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛ به قلم سید محمد صادق قائمی    این روزها که وضعیت اقتصادی مردم به دلیل تدبیر دولت امید به مرحله بحران رسیده است و بیش از پنج سال از فرصت‌های بی نظیر و داشته‌های به دست آمده با هزاران رنج و کوشش، را نابود شده در برابر خویش می‌بینند و در استانی که […]

  فانوس زاگرس؛

  به قلم سید محمد صادق قائمی 

   

  این روزها که وضعیت اقتصادی مردم به دلیل تدبیر دولت امید به مرحله بحران رسیده است و بیش از پنج سال از فرصت‌های بی نظیر و داشته‌های به دست آمده با هزاران رنج و کوشش، را نابود شده در برابر خویش می‌بینند و در استانی که در انتخابات اخیر ریاست جمهوری مردم در شش شهرستان آن به دولت فعلی رای نداده‌اند شاهد اظهار نظرهایی هستیم که به نظرم در وهله اول نیاز به پاسخگویی نداشت ولی به جهت پررویی برخی از طرفداران دولت که نمی‌دانیم با این وضعیت تورم و گرانی و بالا رفتن بی سابقه قیمت ارز و دلار، و نابودی صنایع پیشران مثل صنعت هسته‌ای و عقب گرد علمی که حتی برادران افغانی ما هم در حال فرار به افغانستان هستند … باید چه نوع آب و صابونی به یاریم و رویشان را بشوییم چند نکته‌ای را یادآور می‌شویم:

  ۱- به راستی چرا با کوچکترین اظهار نظری از سوی استاد هدایتخواه شاهد هجمه‌ها و توهین‌ها و تهمت‌های بی سابقه‌ای از سوی جریان زر و زور و تزویر به ایشان هستیم؟؟؟؟
  مگر آمدن هدایتخواه منافع چه کسانی را به خطر می‌اندازد؟؟؟ چرا از هدایتخوه می‌ترسید که چنین عجولانه حمله می‌کنید؟؟

   

  ۲- به نظر می‌رسد برخی دوستان از محبوبیت غیر قابل وصف استاد در جامعه با خبرند که هول برشان داشته و بی سابقه به ایشان می‌تازند.. و گرنه در صورت عدم صحت این واقعیت هیچ گاه خودشان را به زحمت نمی‌انداختند و این همه تهمت و تخریب روانه استاد نمی‌کردند…ولی بدانید که عزت دست خداست ولا غیر…

   

  ۳- زمانی که استاد در جوغوره خانه می‌ساختند بسیاری حتی نام این روستا را هم نمی‌دانستند.. انصاف هم خوب چیزی است.. اگر ایشان ذره‌ای به دنبال کاخ سازی بودند در همان زمان در کنار کاخ‌های ولی نعمتان شما به ساختن کاخ می‌پرداخت در حالیکه هنر آن است که در کسوت نمایندگی مجلس باشی و در روستایی محروم و فاقد حتی گاز شهری سکنی گزینی… و امروزه سرمایه استاد از یک هزارم سرمایه دوستان شما و کاخ‌هایشان در داخل و خارج هم کمتر است ولی با این وجود باز هم حاضریم همین به اصطلاح کاخ استاد را با نیمی از یکی از کوخ‌های شما عوض کنیم..

   

  ۴- ای عزیزانی که خدمات دل سوزانه استاد را در جبهه فرهنگی یا دفتر آستان قدس سیاسی می دانید و ترس از کارهای نکرده خودتان در خدمت به مردم به جانتان افتاده است بدانید که اولاً بسیاری از خدمات این دفاتر، استانی است و نه صرفاً در حوزه انتخاباتی محل سکونت استاد و ثانیاً این خدمات در روستاها و مردمی که هیچ گاه پایگاه رای استاد نبوده است و به احتمال زیاد نخواهد بود اگر بیشتر نباشد کمتر نیست و نخواهد بود..

   

  ۵- از افتخارات استاد هدایتخواه که دلیلی بر بی رغبتی ایشان به مناصب دولتی و غیره است همین بس، که در همه دوره‌های انتخاباتی با اصرار و اکراه و اعمال فشار اطرافیان و بر اساس حس تکلیف ورود پیدا کرده است و مثل دوستان شما با هر وسیله‌ای از جمله زر و زور و تزویر و تقلب و پول و تطمیع و پست و …حاضر به گرفتن پست یا منصبی نیست و نخواهد بود.

   

  ۶- و در کلام آخر اینکه کدام نماینده را قوی‌تر از هدایتخواه که به اذعان دوست و دشمن از افراد تاثیر گزار مجلس بوده است و خدمات زیادی را در حوزه‌های مختلف و محرومیت زدایی کرده است می‌توانید در حوزه بویراحمد و دنا مثال بزنید؟

  آیا نماینده‌ای که قبیله گرایی را به سرحد آخر خویش رسانده و در بسیاری از ادارات به دنبال استخدام غیر قانونی اقوام خویش بوده است و در واگذاری طرح‌ها به آنها از هیچ کوششی دریغ نورزیده است شایستگی نمایندگی بر مردم شریف دارد؟

   

  ما زنده برآنیم که آرام نگیریم
  موجیم که آسودگی ما عدم ماست..

  کوچک‌ترین شاگرد استاد هدایتخواه..

  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  10 نظر برای “آمدن هدایتخواه منافع چه کسانی را به خطر می‌اندازد؟؟”
  1. شهروند هم استانی گفت:

   ضمن تشکر از سایت وزین فانوس زاگرس عرض میکنم که با آمدن هدایت خواه همه مردم استان ضرر می کنند. قدرت یابی دوباره ایشان مترادف با نا آرامی، ت……شخصیتی افراد، ن…….بری، جلوس افراد افراطی و نالایق ،برگشت به عقب، راکد شدن تمام پروژه های عمرانی و دهها بربختی دیگر در استان است.
   سه نماینده فعلی از نظر عمرانی و تعامل با مردم بی مظیر هستند.
   در هر صورت با برگزاری یک انتخابات سالم این فرد …. و انقلابی نما چشمش مجلس را نخواهد دید.
   عجیب است که فردی که تا سال ۶۲ از انقلاب اسلامی خبری نداست حالا داعیع انقلابی گری می کند.
   این آقا فکر میکنه کلاه……….. بر سر گذاشتن نشان از انقلابی گری دارد.

   2

   2
  2. ناشناس گفت:

   که بره …….. هدایت خواه کسی نگفت بیاد یا نیاد میگیم بی ادبی نکنه

   2

   0
  3. عابدزاده گفت:

   اولا هدایتخواه استاد که نیست هیچ دانش اموز هم نیست البته شاید استاد شما در درس ح……..ت باشه دوما هشت سال نماینده یاسوج بود اگه میتونی یدونه کار ماندگار از ایشون نام ببر سوما ما میگیم هدایت خواه سنش رفته بالا م…….. دیگه جواب نمیده بعضی وقتا ………. میگه شما بیا از این موضوع دفاع کن نکه بگو رفته فلان روستا خونه میسازه ز

   2

   1
  4. ناشناس گفت:

   شماها که عقل کل هستید ودر چهار سال اول مشکل نبود ومردم خام می دانید که کار از کجا خراب وکیا خرابش کردن چرا از افراد مغرض وشناخته شده وسوء استفاده دفاع می کنید

   1

   0
  5. سبزی پور ناهید گفت:

   والا بود و نبود این یارو هیچ توفیری نداره که بخواد به کسی ضرر بزنه . نبودش حداقل اکسیژن کمتری مصرف میشه .
   ضررش رو ممکنه ساقی های بویراحمد متحمل شوند که یه مصرف کننده کمتر میشه و خودش ضرر بحساب میاد
   مضنه جنس الان چنده ؟؟؟

   1

   0
  6. ناشناس گفت:

   اولا اومدن هدایت خواه منافع شخص خودش رو به خطر میندازه. توو یاسوج رایی نداره بی اعتبارتر میشه.
   ثانیا اگر یزیدی خواندن کسی مثل تاجگردون از نظر ایشون حرف کوچکیه پس همون بهتر که به مجلس نره چون ترسمون از اینه که حرفهای بزرگش رو اونجا توو مجلس بزنه و ابرو برای استان نذاره

   2

   2
   • ناشناس گفت:

    میاد انشالله. و کسانی که مدعی دلسوزی مردم بودن اما شدن سراپا سواستفاده رسوا میشن. مردم فهمیدن که هدایت خواه دلسوز واقعیشونه

    1

    2
  7. ناشناس گفت:

   ناهید خانم چی زدی اور دوز شدی

   1

   1
  8. بیدار گفت:

   صدای پای داعش …

   0

   0
  9. ناشناس گفت:

   این خود از عجایب روزگار است که هیچ کس در این گیرو دار سئوال نمی کند که ؟
   ۱- تمام نمایندگان و حتی اغلب نامزدهای نمایندگی ادوار مجلس استان ،چرا در استان ساکن نیستند و دقیقا در کدام کلان شهر حضور دارند؟ و چگونه است که از برگشت هدایتخواه به روستا می پرسند؟

   ۲-چرا همه نمایندگان ادوار مجلس استان و حتی از نمایندگان فعلی مردم ما ،الان در شرکت های بزرگ اقتصادی که کمترینشان شرکت نفت هست ،شاغل شدند و هستند ؟ و هدایت خواه نشده است ،نه خودش و نه خانواده اش ؟

   ۳-چرا کسی سئوال نمی کند که فرزندان نمایندگان ادوار و حال فعلی مجلس کجا هستند و چه شرکت های خصوصی و دولتی و پیمانکاری در اختیار دارند ؟ولی فرزندان هدایت خواه بیکار هستند.

   ۴-چرا کسی حداقل ۴نفر از بستگان و هم طایفه ای های هدایت خواه را نمی تواند برشمارد که در زمان ۸سال نمایندگی اش به نان و نوایی رسیده باشند ؟

   ۵- چرا کسی سئوال نمی کند ،قصه استخدام های فله ای طایفه ای در مرکز استان و یکی دیگر از شهرستان ها ،در چه زمانی و از طایفه کدام نمایندگان بودند و هستند ؟ چرا کسی نمی پرسد که کلیه مدیران استانی و شهرستانی در همه ادارات و حتی ارگان و نهاد ها از کدام طایفه و نزدیکان کدام نمایندگان حال و سابق استان هستند ؟

   ۶-چرا کسی از ژن های خوب استان در شرکت شستا و دیگر شرکت های خصوصی نمی گوید که از کدام جریان و با کدام رانت ها بوده است ؟

   0

   0

  
  امروز شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • بلند بودن بخت کهگیلویه ی بزرگ
 • بازدید شبانه فرماندار چرام از جاده سرفاریاب- یاسوج
 • بالا آمدن تراز آب سد کوثر گچساران
 • مسدود شدن حساب شهرداری یاسوج به دلیل بدهی ۱۱ میلیاردی به شرکت گاز/ اجرای طرح گردشگری آبشار یاسوج
 • بیشترین و کمترین میزان بارندگی در کهگیلویه و بویراحمد/میزان بارش ها در مناطق مختلف استان
 • قدر دانی مدیر کل آموزش و پرورش از تلاش ها و پیگیری های عدل هاشمی پور
 • ریزش کوه ناشی از برخورد صاعقه علت مرگ زن باشتی
 • صاعقه زن جوان باشتی را به کام مرگ فرستاد+تصاویر
 • فرازبام خائیز دهدشت ،ذوب آهن قدرتمند را با شکست بدرقه کرد
 • سید باقر موسوی پیروز انتخابات یا برگ برنده انتخابات؟!
 • سالگرد ارتحال آیت الله ملک حسینی برگزار شد+تصاویر
 • تابوی برخورد با مدیران متخلف در کهگیلویه و بویراحمد شکسته شد
 • رکورد سال گذشته بارش باران در گچساران شکسته شد
 • آسیب شناسی اجتماعی زنان در استان کهگیلویه وبویراحمد
 • پیام تسلیت رئیس تامین اجتماعی گچساران بمناسبت درگذشت ریاست سازمان تامین اجتماعی کشور
 • مدیرکل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد:بزرگ، فقیر و پاپتی استان تفاوتی ندارد/دست سرمایه‌گذار را می‌بوسیم/ مدیر باید کارش شفاف باشد/سراغ بانک ها خواهیم رفت
 • خداحافظی با تنش های قومیتی ، سردسیری و گرمسیری در کهگیلویه و بویراحمد
 • نگاهی به شجره‌ شجریان به بهانه اجرای مژگان شجریان در سوئد
 • یک رخداد مهم ورزشی بانوان کشور در یاسوج برگزار می شود
 • آیا وقت خداحافظی نیکبخت از تیم فوتبال نفت فرا رسیده؟!
 •