طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۵ آبان, ۱۳۹۷ | کد خبر : 86587 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛ مراسم تودیع و معارفه مدیران سابق و جدید آموزش و پرورش گچساران با حضور جمعی از فرهنگیان و مسئوولان این شهرستان برگزار شد.   به گزارش فانوس زاگرس،در این مراسم از سیدظهرالدین پورالحسینی مدیر سابق آموزش و پرورش گچساران تقدیر و شهبازی به عنوان سرپرست معرفی شد. در این مراسم که با تنش […]

  فانوس زاگرس؛

  فانوس زاگرس؛

  مراسم تودیع و معارفه مدیران سابق و جدید آموزش و پرورش گچساران با حضور جمعی از فرهنگیان و مسئوولان این شهرستان برگزار شد.

   

  به گزارش فانوس زاگرس،در این مراسم از سیدظهرالدین پورالحسینی مدیر سابق آموزش و پرورش گچساران تقدیر و شهبازی به عنوان سرپرست معرفی شد.

  در این مراسم که با تنش های زیادی همراه بود هادی زارع‌پور مدیرکل آموزش و پرورش در این جلسه حضور نیافت.

  دربخشی از جلسه زمانی که نماینده فرهنگیان در زمان پیش بینی شده قصد صحبت کردن داشت فرماندار ابتدا مخالفت نمود و بعد از آن جلسه با تنش هایی همراه شد.

   

  بین صحبت های اردشیر یاری معاون مدیر کل نیز اعتراض هایی نسبت به عزل پورالحسینی صورت گرفت که یاری دلیل تغییر پورالحسینی را اختلاف نظر بین و مدیر کل عنوان نمود.

   

  از دیگر حواشی این جلسه شعر کنایه دار و نیز نماهنگی بود که در سالن پخش شد که آن هم حاوی نکاتی طعنه آمیز بود.

   

  عبدالرحیم رحیمی ،فرماندارگچساران درآیین تکریم و معارفه مدیران آموزش و پرورش گچساران که درسالن باشگاه فرهنگیان این شهرستان با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد،گفت:امروز باید در این روز برای آقای پورالحسینی جشن بگیریم که اگر اعتقاد به قرآن و مسلمانی داریم؛ آسانترین کار هم همین سخنرانی است و خیلی از این عزیزان که الان در این جلسه حضور دارند روز اول هم نمی دانستند که آقای پورالحسینی درکجا مشغول بکار هستند؟.

   

  از تاجگردون کمرنگ صحبت شد

  وی افزود:حرف این است که ایشان روز اول با شناخت این مسئولیت را پذیرفتندو هیچکس منتی براین مردم ندارد همه این مسئولیت ها به پشتوانه نظام جمهوری اسلامی و خون شهداست،و هرکسی هم به اندازه وثقش برای این انقلاب زحمت کشیده است.

  فرماندارگچساران اظهارکرد:در گچساران همه این فرصت ها برای مدیران وجود دارد و دراین جلسه از دکتر تاجگردون کمرنگ صحبت شد و اگر این اعتبارات در طول این مدت وارد شهرستان نشده بود، بنده فرماندار هم نمی توانم ادعا کنم که فرماندار نمونه کشوری هستم.

  رحیمی تصریح کرد:همه این عناوین در درجه اول به برکت نظام اسلامی است ،اما آنجا که گفته می شود اعتبارات نوسازی آموزش و پرورش ۷۰۰میلیون تومان در سال ۹۲بوده و در حال حاضر نزدیک به ۴میلیارد تومان است، چطوری آمده است؟!.

  همچنان برسرخودمان می زنیم

   فرماندارگچساران تصریح کرد:در ادارات شهرستان، مدیری که تدبیر دارد و مدیرت به این اعتبارات می دهد مهم است و می شود نقش پورالحسینی در آموزش و پرورش گچساران وگرنه در خیلی از ادارات ما اینچنین اعتباراتی نیز وجود دارد ولی ما همچنان برسرخودمان می زنیم.

  سرم سفیدتر شده است

  وی افزود:با چنین مدیریتی پروژه های شهرستان تعطیل می شود،دیوانه شدم موهایم خودش سفید بوده وسفیدترهم شده ،اما فرق یک مدیر این است که خودش تدبیر داشته باشد و بتواند با اعتبارات کارکند و برنامه ریزی کند.

  برخی ها کاسه داغتر از آش نشوند

  رحیمی بیان کرد:پورالحسینی جزو پنج مدیر برتر شهرستان است اما در شهرستان ما مسائلی باب می شود و این بسیار بد است ،روایت داریم که هیچ پست و مسئولیتی ماندگار نیست ،خواهشی دارم که برخی از دوستان کاسه داغتر از آش نشوند چه کسی می داند که پورالحسینی کجا می خواهد برود؟نمی گویم که بروی خرابش کنی؟!.

  مدیرکل باید با بنده هماهنگ می کرد

  فرماندار گچساران گفت:هیچکس دراین سالن نمی تواند بگوید که بیشتر از بنده فرماندار، پورالحسنی را دوست دارد،آقای زارع پورموظف بود با فرماندار گچساران مشورت می کرد و عرض می کرد که بنا دارد مدیرشهرستان را تغییر دهد ،درحالی که هماهنگ نکرد و بنده هم اجازه ندادم،هرچه هم اصرار کردند،موافقت نکردم.

  باکسی تعارف نداریم

  وی تصریح کرد:بنده فرمانداری ساخته ام با اقتدار که هر کسی پا به فرمانداری بگذارد بفهمد فرماندار یعنی چه؟،تا ثانیه ای که فرماندار گچساران باشم پرستیژفرمانداری یعنی همین ،فرماندار باید مقتدر باشد،مدیرکل راه و شهرسازی به شهرستان می آید وظیفه دارد به فرماندار اعلام کند در غیراینصورت گفتم باید برگردد؛خودمان بلدهستیم کارمان را انجام دهیم و با کسی تعارف هم نداریم.

  پشت قضیه خیراست

  رحیمی افزود:هرکاری داشته باشیم با آقای تاجگردون هماهنگ می کنیم و تصمیم می گیریم و حتما پشت قضیه خیراست،اگر فردا به من فرماندار گفتم باید بروی ،واقعا انتظار این است که بستگان بنده مداخله کنند و از این اقدام جلوگیری کنند؟.

  آن چیزی که باید داشته باشم را دارم

  فرماندارگچساران گفت:هرکسی هرطور که می خواهد درباره بنده قضاوت کنند بنده آن چیزی که باید داشته باشم را دارم و اگر آنرا از دست دادم وضع خراب است،آقای پورالحسینی ما زمین خورده سادات هستیم، هروقت در مدارس،دفاتر  و ساختمان های آموزش و پرورش قدم گذاشتم ،عشق کردم.

  اگر زن ذلیل نبودم!

  وی تصریح کرد:هر وقت از روستاها بازدید داشتم اگر زن ذلیل نبودم آرزو داشتم دریکی از روستاها خانه می خریدم و زندگی می کردم چرا بسیاری از خانه های روستایی به مراتب از وضعیت شهر ما بهتر شده اند.

  وقت صحبت کردن هم ندارم

  رحیمی بیان کرد:هر مدیری که صبح ساعت ۷بیاید و ساعت ۲برود و کاری نکند تا روز بعد ؛ کار و برنامه ای هم نداشته باشد باید برود،مدیرباید ۷صبح سرکار باشد و خیلی هم بدبینانه نگاه کنیم باید ۱۰شب خانه باشد، چرا که برنامه و کار فراوان وجود دارد،بنده وقت ندارم حتی یک دقیقه تلفنی با کسی حرف بزنم.

  درگچساران واقعا کارمی شود

  فرماندارگچساران گفت:در بافت فرسوده یک روزی قیمت خانه ها ۳۰میلیون تومان قیمت داشت اما درحال حاضر همان خانه فرسوده بالای ۹۰میلیون خرید و فروش می شود،در تمامی زمینه ها در شهرستان کار می شود و این مسائل شعار نیست و هیچ جای ایران چنین چیزی وجود ندارد و واقعاکار می شود.

  اعتبارات ۳۵۰میلیونی درگچساران

  رحیمی تصریح کرد:حق آلایندگی تا قبل از سال ۹۲وجود نداشت و ماهی ۸تا ۱۰میلیارد وارد شهرداری می شود و الان اعتبارات ۳درصد نفت را اگر کنار بگذاریم اعتباری نداریم،امسال ۳۵۰میلیارد تومان اعتبار در شهرستان درحوزه ملی و استانی و بقیه موارد آمده است.

  وی افزود:در ۴۰سال انقلاب امسال بهترین سال در حوزه مالی است به طوری که ما امسال ۸۰درصد تخصیص گرفتیم و هیچ سالی از اول انقلاب تا امسال چنین تخصیصی نگرفته ایم با این همه مشکلاتی که دولت داشته است.

  معلمی آبروی بنده است

  فرماندارگچساران درادامه اظهارکرد:زیربنای هر مملکتی فرهنگ است و آموزش و پرورش باید در این زمینه حرف اول را بزند، نگران آقای پورالحسینی نباشید و بنده افتخار می کنم که ۲۹سال بین شما عزیزان معلم بوده ام و آن معلمی آبروی بنده است.

   

  گزارش و عکس:یاسر مرادی/اکبر کرمی آبدهگاه

  انتهای خبر/
  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  25 نظر برای “گزارشی از مراسم تودیع و معارفه مدیران سابق و جدید آموزش و پرورش گچساران +تصاویر”
  1. سعید گفت:

   هر آمدنی رفتنی است..مثل آدمی ک یکروز ب دنیا آمد و یک روز میمیرد..خوشحال کسی ک حق ناس ب گردن ش نباشه

   1

   2
   • فرهنگي گفت:

    احسنت هر آمدني رفتني دارد. ولي ايكاش هدف از رفتن يك مدير،ارتقاي بهتر اون سازمان باشد،نه اينكه هدف از تعويضش……….. اون سازمان باشه. سيد ما فرهنگيان برات داغيم به ولله. خدا باعث و باني اينكار خير نبينه

    1

    0
  2. معلم ابتدایی گفت:

   خدا میدونه اگر یه روز حاج رحیمی را بردارن چه غوغایی بر پا میکنه. باور کنید اگر ترس از سر و صداها و جر و بحث های رحیمی نبود دو سال پیش عزل بود. آخ که روز تودیع و معارفه اش چه قشرقی بر پا میشه

   3

   0
   • ناشناس گفت:

    بيشتر تو اين جلسه رحيمي از خودش و نماينده تعريف داد. انگار توديع و معارفه نبود. ههههههه.واقعا اين سيد پاكدست دنيايش با شماها فرق داشت. همون بهتر كه رفت. حسني از فرهنگيان

    2

    0
  3. ناشناس گفت:

   پورالحسینی. پیروان زیادی دارد سرنوشت انتخابات آینده راایشان رقم میزند

   4

   0
  4. ناشناس گفت:

   جناب آقای فرماندار و صاحب شهر: اولا : وثق نه و وسع!!!! دوما : اون ۱۴میلیاردی که لابلای سخنات به نام بودجه آموزش وپرورش ازش اسم بردی کجا میره ؟ اگر ۱۴ میلیلرد برای آموزش و پرورش ردیف بودجه ای در تظر گرفتین پس چرا مدارس از بچه ها باج میگیرن و یا که چرا داخل مدارس برای یه قند و چایی ساده باید معلما از جیبشون هزینه کنند. سوما : گران شدن خانه در شهر افتخاری ندارد که به خودت می بالی و به رخ میکشونی . سوما: حق آلایندگی که فرمودی چی هست و در کجا هزینه میشه . لطفا التماس کمی تامل و تفکر

   1

   3
   • فرهنگي گفت:

    پورالحسيني را با رحيمي مقايسه نكنيد بابا. اين كجا و آن كجا. اين سيد رو بخاطر صديق بودن و توانمنديش حذف كردن. چون بالاتر از خودشون رو نميتونستن ببينن. وگرنه اينقدر مديري كه سرپا خواب ميره داريم تو اين شهر. ولي اينا مثل كوفيانند.احترام حتي به ما كارمندان فرهنگي و عقايدمون نزاشتن

    2

    0
  5. ایلم تیرتاجی گفت:

   ضمن خسته نباشید خدمت سید پورالحسینی آرزوی موفقیت برای برادر عزیز آقای محمدشهبازی در موقعیت جدید دارم.
   امیدوارم دوران تصدی ایشان مانند دوران ریاست حاج غفار نگین تاجی و آقای پورالحسینی زرین و پرافتخار باشد و منشا خدمات فراوان به جامعه فرهنگی شهرستان گچساران باشند.

   1

   0
  6. ناشناس گفت:

   واقعا باید افرادی که پتانسل خوبی برای پیشرفت دارن رو میدان داد تا بعد از تمام شدن ماموریتشون به جایگاههای بالاتری ارتقا پیدا کنن. پورالحسینی هم جز اون دسته افرادی هست که پیشرفت خواهد داشت چون تونست از این فرصتی که در اختیارش بود استفاده کنه کارنامه مدیریتی خودش رو بهتر کنه

   3

   0
  7. ایلم تیرتاجی. گفت:

   ضمن خسته نباشید خدمت سید پورالحسینی آرزوی موفقیت برای برادر عزیز آقای محمدشهبازی در موقعیت جدید دارم.
   امیدوارم دوران تصدی ایشان مانند دوران ریاست حاج غفار نگین تاجی و آقای پورالحسینی زرین و پرافتخار باشد و منشا خدمات فراوان به جامعه فرهنگی شهرستان گچساران باشند.

   0

   0
  8. ناصر گفت:

   واقعا مسخره آید
   از کل سخنرانان اصلی گذشتید و فقط حرفا فرماندار رو گزارش کردید
   واقعا گند میزنید به کار خبری
   حداقل بفکر خودتون باشید

   5

   0
   • جمع كثيري از فرهنگيان گفت:

    ما آدمان شهر حسوديم. اينقدر مينويسيد هر آمدني رفتني دارد پس چرا بعضي مديرايي كه بلد نيستن يه كلمه حرف هم بزنن تغيير نميدين. چون بدرت سيد ترسوندتون. ايشالا نماينده اصلاح طلبان هستن به حق جدش.

    2

    0
  9. ناشناس گفت:

   (( فرماندار باید مقتدر باشد ))

   اقتدار شما را در همین تغییر دیدیم !!!

   حتی خود شما هم عتراف کردید که مدیر کل آموزش و پرورش که با شما رابطه صمیمی هم دارد ، بدون اجازه گرفتن از شما ، مدیر شهرستان را تغییر داد !

   جناب نماینده هم باید منتظر افول خود در انتخابات آینده باشد !!!

   5

   0
  10. ناشناس گفت:

   جناب فرماندار حرف زدن خیلی راحته.فرماندار بودن به سخنرانی کردن نیست.

   3

   0
  11. اصلاح طلب گفت:

   واقعا متاسفم برای شهر گچساران که چنین فردی فرماندارش هست.

   4

   0
  12. ناشناس گفت:

   لطفا جوراتخریب نکنید.بعضیها اثلا ماهیتشون معلوم نیست کدوم طرفین مثل مدیرقدیم آپ.تبریک به مردبی ادعا محمدشهبازی

   0

   3
  13. ناشناس گفت:

   خدایا توشاهدباش که درچن سال اخیرآموزش وپرورش محوراقتصادمحوراصلی فعالیت بود وبس انهم به نفع چندخانواده ی خاص وتعدادقلیلی ازفرهنگیان ….

   0

   3
  14. کارمند گفت:

   رحیمی هم که در هرصحبتی از تاج تعریف میکنه این یعنی ……….

   4

   0
  15. ناشناس گفت:

   واقعاشهبازی از هیچ لحاظ حتی شخصیتی قابل مقایسه باپورالحسینی نیست

   5

   0
  16. ناشناس گفت:

   انصافا از تاج یه سوال دارم جایگزین پورالحسینی باید شهبازی باشه؟؟؟در توان و سواد شهبازی نیست

   2

   0
  17. فرهنگی گفت:

   شهبازی به هیچ عنوان نیروی مناسبی برای جایگزینی شخصیتی چون پورالحسینی نیست

   2

   0
  18. ناشناس گفت:

   حیف اسم خبرنگار که رو شما گذاشتن آقای آبدهگاااااااااااه

   0

   0
  19. ناشناس گفت:

   چرا سخنان آقای پورالحسینی رو فاکتور گرفتین و فقط حرفای آقای رحیمی رو گذاشتین؟ بنظر میاد تودیع و معارفه رحیمی بوده

   2

   0
  20. استاد دانشگاهگ گفت:

   باسلام .شایسته سالاری از حرف تا عمل.باتوجه به اینکه هر چند وقتی اخبار شهرم را پیگیری میکنم بسیار متاثر میشوم که آیا در شهرم قحط الرجال یا قحط النسا هست?به شهردارش نگاه میکنم بی تجربه وفاقد شایستگی.به فرماندارش نظر می افکنم چهره ای دور از الگوهای اسلامی.به آموزش وپرورش رسیدم بغض کردم که چه بر سر این شهر آمده.اما زود به جواب رسیدم قامتهایی با قیمت سیاسی بدون قیمت الیتیسم یعنی نخبه گرایی برشهرم چنبره زده که الودگی اش دراینده از الودگی ناشی از نفت گاز بیشتر.متاسفم برای نماینده ای که شایستگی حقیقی را زنده به گور کرد.

   0

   0

  
  امروز دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • کریم فرخیانی و سید قدرت الله حسینی گزینه های هدایت خواه برای انتخابات در بویراحمد و گچساران؟؟
 • کاندید قطعی اصولگرایان بویراحمد و دنا مشخص شد+تصویر
 • حکایت شهرداردوگنبدان از جلسه پربار خود و نماینده گچساران و باشت بامسئولین وزارت کشور
 • “سر بی کلاه دامپزشکی چرام”
 • دبیر ستاد انتخابات خانه کارگر استان کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شد
 • گزارشی از سفر استاندار کهگیلویه و بویراحمد و نماینده بویراحمد و دنا به منطقه زیلایی و مارگون+تصویر
 • گازرسانی به زیلایی؛ پایان هیزم به دوشی زنان و دختران
 • توضیحات شهردار لنده پیرامون حادثه سه شنبه بازار در این شهرستان
 • حمایت تمام قد شورای راهبری بسیج دانشجویی دانشگاه‌های آزاد کهگیلویه و بویراحمد از جانی پور
 • کتاب فروشی که تنها نماند+تصاویر
 • روزگار سخت محیط بانان در «دنا»
 • غلام محمد زارعی/نجیب،بااخلاق و بدور از حاشیه
 • جوابیه ای به یادداشت “قدرت اصولگرایی به سید قدرت ختم می شود”
 • تلاش برای مهارآتش سوزی مراتع شادگان باشت ادامه دارد/نیاز فوری به بالگرد/بسیج نیروهای مردمی و ادارات برای خاموش کردن آتش گسترده+تصاویر
 • اظهارات تاجگردون پیرامون سد چمشیر و عشایر قشقایی
 • قدرت اصولگرایی به “سیدقدرت” ختم می شود
 • دیدار جمعی از مدیران کل کهگیلویه و بویراحمد با آ میر احمد تقوی +تصویر
 • نامه ای به استاندار کهگیلویه و بویراحمد پیرامون گرانی مسکن و اجاره بها در گچساران
 • انتقاد حجت الاسلام بزرگواری از اصولگرایی و اصلاح طلبی/جمنا و یاران انقلاب شناسنامه معتبری ندارند
 • سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران انتخاب شد
 •