طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۵ مهر, ۱۳۹۷ | کد خبر : 85718 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛     منطق تغییر مدیران   به قلم دکتر روح الله قابضی       یکی از موضوعاتی که مدتی است موجبات نگرانی قاطبه فرهنگیان گچساران را فراهم اورده است بحث تغییر در مدیریت اموزش و پرورش است.تغییر مدیریت ها و رفت و امد افراد و اصولا چرخش نخبگان امری لازم و طبیعی […]

  فانوس زاگرس؛

  فانوس زاگرس؛

   

   

  منطق تغییر مدیران

   

  به قلم دکتر روح الله قابضی

   

   

   

  یکی از موضوعاتی که مدتی است موجبات نگرانی قاطبه فرهنگیان گچساران را فراهم اورده است بحث تغییر در مدیریت اموزش و پرورش است.تغییر مدیریت ها و رفت و امد افراد و اصولا چرخش نخبگان امری لازم و طبیعی است و قرار نیست پست ها و مناصب موروثی باشد.

   

  اما معتقدم هر تغییری باید در بستری مناسب و منطقی انجام شود.مقدمتا این نکته را یاداور شوم گرچه حقیر و جناب اقای پورالحسینی از حوزه عالیشاهی هستیم اما دفاع از ایشان را نباید به پای مسائل قومی و قبیله ای و رفاقتی نوشت. انچه مورد نظر هست رعایت شایسته سالاری و ملاحظه عملکرد افراد است نه قوم و قبیله و گرایش سیاسی .

   

  مضافا اینکه عمیقا معتقدم با رعایت شایسته سالاری هیچ ایرادی ندارد که حتی چندین مدیر از یک طایفه یا روستا و منطقه باشند.مقدمه دیگر اینکه حقیر اموزش و پرروشی هم نیستم و منافع شخصی هم ندارم اما معتقدم همه ما مدیون اموزش و پرورش هستیم و باید به این دستگاه فرهنگ ساز حساس باشیم .

   

  با این رویکرد مطالبی را تقدیم میدارم.معمولا تغییر مدیران به دلایلی از جمله ،تغییر دولتها و مجالس که معمولا با هر انتخاباتی صورت میگیرد و شرایط جدید سیاسی و اجتماعی معمولا مدیرانی هماهنگ با شرایط جدید را می طلبد، عملکرد ضعیف مدیران ،نارضایتی کارکنان شاغل در مجموعه مدیریتی ،انجام تخلف،بازنشستگی و در نهایت استعفا و یا ارتقائ مدیران صورت می گیرد.

   

  با نگاهی به سابقه و عملکرد مدیر اموزش و پرورش گچساران و اطلاعات دیگری که حاصل شد هیچ کدام از شرایط مذکور در خصوص جناب اقای پورالحسینی صدق نمی کند.

  اول اینکه در شرایط فعلی دولت اصلاح طلب مستقر است و ایشان و خانواده محترم و سادات معظم شهروئی از نیروهای اصیل و با سابقه و هزینه داده و شناسنامه دار اصلاحات هستند و به تعبیری تازه به دوران رسیده و فرصت طلب و موسمی و فصلی نیستند.

   

  دوم قاطبه عزیزان فرهنگی از عملکرد ایشان راضی بوده و ایشان را موفق ترین مدیر تاریخ اموزش و پرورش گچساران میدانند.

  البته ممکن است در خانواده بزرگ و پر عائله اموزش و پرورش که با حدود ۲۵ هزار دانش اموز و شبکه گسترده اولیاء ، چند هزار کادر اداری و اموزشی با فرهنگها و تنوع سلایق سر و کار دارد تعداد معدودی هم معترض و ناراضی باشند که البته امری طبیعی است.

   

  انچه مهم است برایند کار است که مثبت و رو به رشد است.سوم اینکه تخلفی هم در کارنامه اداری ایشان دیده نمی شود.چهارم بازنشسته هم نیستند و در نهایت مستعفی نبوده و ظاهرا ارتقائی هم در کار نیست.

   

  اصولا معمولا مبنای تصمیم گیری و قضاوت در خصوص مدیران مقیاس نسبی است.اگر در خصوص جناب اقای پورالحسینی قضاوتی صورت می گیرد مبنای ما مقایسه با مدیران قبلی اموزش و پرورش و مدیران سایر ادارات همتراز شهرستان است.با ملاحظه جمیع شرایط، دلیلی منطقی برای تغییر چنین مدیری در عصری که مدیریت به عنصری کمیاب و نادر تبدیل شده است، وجود ندارد.

   

  این در حالی است که امروز مدیرانی در شهرستان و استان برخی از مهمترین مناصب را در اختیار گرفته اند که هیچ گونه سابقه فعایت سیاسی و همراهی و همکاری با جریان اصلاحات و دولت مستقر را ندارند .تا اینجای کار ایرادی ندارد و هر فردی با هر گرایشی اگر کارامد و شایسته باشد باید حفظ و تقویت شود .

   

  اما مهم این است که مجموعه تحت مدیریتی انها نیز به شدت از عملکرد انها ناراضی بوده و هیچ گونه خلاقیت و نوع اوری هم در پرونده کاری انها مشاهده نمی شود و مضافا اینکه در مجموعه جریان حاکم نیروهای متناظر و به مراتب قویتر از انها نیز برای تصدی مسئولیت های مذکور وجود دارد.

   

  بنابراین اولویت تغییر با این دسته از مدیران است نه مدیران زحمت کش و پر تلاش و کارامد و همسو با مجموعه حاکمیتی.اموزش و پرورش به عنوان دستگاه فرهنگ ساز شناخته می شود. بنابراین هر گونه فعل و انفعال در حوزه اموزش و پرورش باید ساحت فرهنگی داشته باشد در غیر این صورت باعث بدعت و بد اموزی در جامعه خواهد بود.وقتی مدیری در کارش موفق بوده و رضایت نسبی مجموعه فرهنگیان را نیز به همراه داشته و سابقه تخلفی هم ندارد چه دلیلی برای تغییرش باید وجود داشته باشد که جامعه فرهنگی ان را بپذیرد .

   

  اصولا تغییر مدیریت با هدف بهبود باید صورت گیرد .اگر چنین باشد همه افراد از جمله جامعه هدف اصلی باید استقبال کنند.امروز با یک نظرسنجی ساده میتوان نظر قاطبه فرهنگیان گچساران را در این خصوص سنجید.چرا باید مدیری که دارای برنامه وخلاقیت است و اموزش و پرورش را در مسیر درست و صحیح خود قرار داده است را تغییر دهیم.

   

  چرا مجموعه ای که در شرایط سخت فعلی با انیگزه و با نشاط در حال فعالیت است را اگاهانه نا امید می کنیم.این اقدام حامل چه پیامی برای جامعه به خصوص جامعه فرهنگی است.چرا باید خلاف جهت شنا کنیم.انجام چنین تغییراتی این بدعت خطرناک را در میان جامعه مدیران ایجاد خواهد کرد که رمز ماندگاری و بقاء کارامدی و خلاقیت و رضایت زیر مجموعه نیست .

   

  با تزریق چنین بدعتی به جامعه ،نباید انتظار کارامدی و تغییر و تحول و توسعه فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی داشت .این موضوع و مرضی است که متاسفانه جامعه امروزی ما به شدت به ان مبتلاست و این قبیل اقدامات نسنجیده نیز بر وخامت ان خواهد افزود.

   

  مواردی در خصوص علل تغییر مدیر اموزش و پرورش گچساران از برخی منابع شنیده شده که البته حرمت و قداست اموزش و پرورش و بی مقدار بودن موارد مطرح شده به حقیر اجازه نمی دهد که نام ببرم.

  البته امیدوارم صحت نداشته باشد چون در شان اموزش و پرورش و فرهنگیان عزیز نیست. در این چند روز با برخی از دوستان فرهنگی هم صحبت بودم .

  قدر مشترک همه حرفهای انان این بود که در این شرایط شخص پورالحیسنی مهم نیست ما نگران سرنوشت اموزش و پرورش شهرمان هستیم .

   

  انچه مورد هجمه قرار گرفته شخص ایشان نیست بلکه مجموعه عملکرد چند ساله همکاران فرهنگی است و نگران ان هستیم که چارچوب و شاکله صحیح و ریل گذاری درستی که در این چند سال به همت ایشان و مجموعه همکاران ایجاد و در حال نهادینه شدن و بهره برداری است بر باد برود.اصولا از قدیم گفته اند خرابی اسان است اما ابادانی سخت است.مسیر صحیحی که در اموزش و پرورش ایجاد شده است نباید منحرف گردد.

   

  انحراف از این مسیر یعنی بازگشت به گذشته و در جا زدن.جالب است بعضی از همین فرهنگیان اذعان داشتند به شخصه شاید از مدیر اموزش و پرورش ناراحت و دلخور باشیم اما وقتی به دستاوردها نگاه میکنیم و چنانچه منافع جمعی را بر منافع فردی ترجیح دهیم لازم است حمایت کنیم.

   

  چون پای منافع عموم فرهنگیان در میان است همه باید به میدان بیایند.در خاتمه ضمن اروزی شفای عاجل برای جناب اقای دکتر تاجگردون نماینده محترم مردم گچساران این نکته را باید یاداور شد که مدیر اموزش و پرورش گچساران منتسب به شماست و توفیقات به دست امده در اموزش و پرورش قطعا بدون حمایت و همکاری جناب عالی مقدور نبوده است .

   

  اما چه بسیارند مدیرانی که از این حمایت برخوردارند اما هنر و خلاقیتی از خود نشان نداده اند.در جریان انتخابات قبلی مجلس یکی از نقاط قوت جناب عالی حوزه اموزش و پرروش گچساران و مدیر ان بود و این موضوع مورد اعتراف منتقدین جدی حضرتعالی نیز بوده است.

   

  بنابراین انتظار می رود همچون گذشته اموزش و پرورش و مدیر موفق انرا حمایت کنید و اجازه انحراف در مسیر صحیح فعلی را ندهید.این موضوع ضمن جلوگیری از فضا سازی منتقدین و بد خواهان قطعا باقی الصاحات شما نیز خواهد بود.

   

   

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  38 نظر برای “منطق تغییر مدیران”
  1. مبين گفت:

   درود ، راندمان بالاي آموزشي طَي اين چند سال نشان از تلاش تيم مديريت اموزش و پرورش به رهبري پورالحسيني است تعداد ٢٨ نَفَر قبولي فقط در رشته هاي پزشكي نسبته به جمعيت دانش اموزي حاكي از كسب مقام برتر دارد . ارزوي موفقيت بيشتر داريم

   7

   0
  2. فرهنگی گفت:

   بهترین وصفی که در خصوص این مطلب میتوان گفت همین شعر زیباست که می گوید.به نیابت از فرهنگیان از نویسنده محترم نیز تشکر می کنیم

   خوشتر ان باشد که سر دلبران
   گفته اید در حدیث دیگران

   7

   0
  3. مطلع گفت:

   متاسفانه حوزه نا آرام پشتکوه خامی ضدیت عجیبی نسبت به حوزه صلح دوست زیرکوه خامی دارد.
   ریشه تمامی این اختلافات عنصری نامطلوب و تمامیت خواه اداره کل است که چون خودش داره میره نظر داره بقیه را قبل از خودش زیر آب کنه.

   8

   0
  4. آرش دانایی منش گفت:

   تاریخ گچساران چنین بزرگ مردی را تا کنون به خود ندیده است، افتخارات و عملکرد ژنرال پورالحسینی در سطح ملی قابل لمس هست،انشاالله در پست های بالاتر و در حوزه وزارت شاهد درخشش جناب آقای پورالحسینی عزیز باشیم،پیشرفت روز افزون ایشون را از درگاه ایزد منان خواستاریم

   بااحترام ارش دانایی منش

   7

   0
  5. ناشناس گفت:

   من به عنوان یک فرهنگی براخودم وسایرهمکاران بزرگوارم متاسفم ؛ چراکه این روزها ازهرگوشه وکناری هرکسی بلند میشه اظهارنظرمیکنه وبراما نگران هستند.چرااین همه مسئله رابزرگ میکنید.تازه ما اصلا اجازه نمی دهیم که قابضی وامثالهم ازجانب ما موضوع رانقدکنن.شما کجای آ.پ هستین وچه جوری آمارمیگیرید که همه چیزرابه نفع پورالحسینی ومتناسب با دیدگاه خودتون می بینید.اگرراست می گویید یه نظرسنجی اینترنتی یا هرمدل که دوست دارین راه بیندازین وبعدببینین آیا آماروارقام خیالی وواهی وآرمانی شما با دیدگاه فرهنگیان درخصوص عملکرد پورالحسینی دریک راستا؛ همجهت وهمسو هستند یانه؟؟؟؟مطمئنا شما داریدراه رااشتباه وتند وبدوندیه سرعت گیرپیش میرید

   0

   9
   • فرهنگي گفت:

    والا ماهم فرهنگي گچساران هستيم. مديري به توانمندي و پاكدستي پورالحسيني نبوده و نيست و نخواهد بود. توهم عزيزم بخواب كه يا خوابي و يا خودت را به خواب زدي. هههه

    5

    0
  6. ناشناس گفت:

   تودبشین سرجات .لازم نی ازطرف ما صحبت کنی

   0

   7
   • فرهنگي گفت:

    دكتر قابضي حرف دل اكثر ما فرهنگيان را زد. احسنت. عبدي پور هم بره رييس اداره ارشاد اسلامي بشه. باور كن اونجا موفق تره

    4

    0
  7. ناشناس گفت:

   اي داد و بيداد، ببينيد چه كسي خود را حامي اصلاح طلبي و پورالحسيني جا ميزنه!!!! كسي كه بزودي شاهد تغيير چهره اش براي چندمين بار خواهيم بود، از سخنراني به نفع آقاي x از جريان اصولگرا تا سخنراني براي آقاي y از جريان اصلاح طلب، فقط و فقط به منظور تصاحب پست، نه دغدغه هايي كه لاف آن را ميزنند. برادر عزيز اين مطلب شما سرآغاز برنامه شما به جهت تخريب همان آقاي y است و باج خواهي از ايشان.

   0

   9
   • اشنا گفت:

    خدا را باید شاکر بود که به واسطه فضای مجازی تو و امثال تو این فرصت را پیدا کردند که در پشت پرده ریا و نفاق و دروغ اظهار وجود کنند.بله از امثال شما جز توهین و تهمت و پروند سازی برای دیگران کار دیگری ساخته نیست.قابضی اگر با ایکس باشد یا وای مشخص و معین است.نه مثل جناب عالی شب با یه نفر و روز با نفر دیگر است و برای گرفتن پست و مقام دست به هر کاری میزند.

    2

    4
  8. فرهنگی هستم ووکیل وصی هم نمی خوام گفت:

   خسته نباشی قابضی!!!!!!!🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣
   مگه ماها مردیم که تودنبال آمارواطلاعاتی
   این همه مدعی ودلسوز؛وقتی مافرهنگیان وخانواده هامون وسایراولیا غرق درمشکلاتیم کجایین که الان پیداتون شده.
   توراچه سنننه.
   تازه زشت نیست که توازجانب یه جمع دوهزارنفری صحبت میکنی؟ اگرکسی جوابتو نمیده چون می دونن مقاله ات پشیزی نمی ارزه محل نمی ذارن.
   اگه راست میگی یه نظرسنجی اما عادلانه ؛ نه کشکی؛ راه بندازببینم آمارت سروته نمیشه.پس بس کن وکوتاه بیا.
   اصلا کی خواسته که توازطرف ماحرف بزنی اونم دروغ

   0

   9
   • جامعه فرهنگيان گچساران گفت:

    تو هم از طرف ما فرهنگيان حرف نزن. راي ما اكثر فرهنگيان حاج سيد ظهيرالدين پورالحسيني. به ولله آوپ گچساران رو متحول كردن و در كشور مطرح. باركلا سيد

    4

    0
   • فرهنگی اصیل گفت:

    این ادبیات کوچه و بازاری از یه ادم فرعنگی بعیده.معلومه فرهنگی نیستی عزیز جان

    5

    0
  9. اداری گفت:

   به اصطلاح جناب دکتر قابضی ،برای نوشتن این متن دلفریب و اغراق آمیز به شما چقد داده اند؟

   0

   8
  10. ناشناس گفت:

   افرین بر دکتر قابضی که با فصاحت قلم موضوع را موشکافانه تجزیه وتحلیل نمودی. قدر زر را زرگر بداند.اقای پورالحسینی به مثابه بهمن بیگی مدیریست تکرار نشدنی.کسی است که در مرحله اجرا تمام علم مدیریت را پیاده سازی می کند.

   10

   1
  11. ناشناس گفت:

   سلام مهندس پورلحسینی از چهره های علمی وبا ارزش می باشد واز ایشان باید در پستهای بالاتر استفاده شود مهدی پور

   9

   0
  12. فرهنگی گفت:

   مدیر فقط پورالحسینی

   6

   0
  13. فرهنگی گفت:

   از این مطلب بوی نفاق و دو دستگی می آید. شک نکنید شکاف بزرگی ایجاد خواهد کرد.

   6

   0
  14. فرهنگی گفت:

   این نوشته همه فرهنگیان و بقولی نگارنده منطقه عالیشاهی را برعلیه آقای تاجگردون بلند میکند. اول مطلب گفته که پورالحسینی یکی از بهترین مدیرانی است که نه تنها آموزش و پرورش بلکه بقیه ادارات هم بخود ندیده اند و در آخر هم خیلی زیرکانه و هوشمندانه و هدفمند همه چیز را گردن دکتر تاجگردون انداخته. دقیقاً گفته که اگر پورالحسینی عزل بشه هم منطقه عالیشاهی و هم نیمی از جامعه فرهنگی در مقابل تاجگردون خواهند ایستاد و بقولی به ایشان رای نخواهند داد. هم فرهنگیان را تحریک کرده و هم داد قومیت سر داده و سادات شهروئی و منطقه عالیشاهی را تحریک کرده که اگر چنین شد شما هم چنان کنید. به تاج التیماتوم داده که خیلی مخالف داری و هوشیار باش.

   8

   2
  15. منصف گفت:

   بگذاريم تا كار ناتمام پورالحسيني در متحول نمودن اموزش و پرورش شهرمون تكميل شود

   8

   0
  16. موسی گفت:

   شکن نکن اگر این اتفاق بیفته هزینه سنگینی برای تاج گردون خواهد داشت.جبهه جدیدی مقابل ایشان تشکیل خواهد شد .از ما گفتن خود دانید

   8

   0
  17. فرهنگی گفت:

   و این لجاجت و لجبازی به ضرر هیچکس نیست بجز شخص نماینده محترم.متاسفانه این ره که میرویم به ترکستان است.جناب نماینده حتما جایگاه پورالحسینی و خانواده اش رو در منطقه میدونن.این بازی خطرناک شاید بیشتر از همه دودش به چشم نماینده و اطرافیانش بره

   9

   0
  18. گچسارانی گفت:

   سلام دکتر نبودی چند وقت

   1

   3
  19. عالیشاهی گفت:

   من یک عالیشاهی هستم .به وجود افراد افراد ارزشمندی چون دکتر قابضی اقای پورالحسینی و دیگران افتخار میکنیم.همگان میدانند که این منطقه متاسفانه علی رغم برخورداری از افراد مستعد و همراهی همیشگی با نماینده محترم هیچ وقت حقش ادا نشده است.شک نکنید اگر این اتفاق بفته این منطقه هماهنگ و منسجم علنا مقابل تاجگردون خواهد ایستاد.من اطلاع دارم هماهنگی لازم نیز به عمل امده منتظر این موضوع هستند که در صورت وقوع استارت ان زده خواهد شد.صلاح مملکت خویش خسروان دانند

   6

   0
  20. ناشناس گفت:

   آخ آخ جناب دكتر خيلي به در و ديوار زدي برا پست، خيلي مطلب تو همين سايت زدي به نفع و تمجيد و به قول معروف ………. تاجگردون، چي شد بدون پست موندي و مخالف شدي؟ برادر از كي و از چي حرف ميزني؟ بنظر من مطلب امثال شما فقط شان پورالحسيني رو پايين مياره، ايشون ٥سال رييس بودن، قرار نيست تا آخر عمر بمونن هرچند كه عملكردشون عالي بوده باشه. پورالحسيني و خانوادش نياز به حمايت شما حزب……… ندارن

   2

   7
  21. بیدل گفت:

   سلام من یه فرهنگی هستم پسرم بعد ازسالها سری به اداره ی اموزش وپرورش زد برای تکمیل فرمی برای سربازی اش .وقتی تحول عجیبی درظاهر انجا دیده بود گفت فکر کردم اشتباه وارد شده ام اداره واقعا ۱۸۰ درجه تغییر کرده ومثل ادارات شرکت نفت تر وتمیزشده.بااین که سن زیادی نداشت ولی متوجه این تغییر شده بود.بله ما فرهنگیان اکثرا می دانیم وجود اقتی پورالحسینی باعث تغییرات زیادی شده فقط کسانی می توانند غیرازاین بگویند که در مدت مدیریت ایشان به اهداف خود نرسیده باشند.

   6

   0
  22. كثيري از فرهنگيان گچساران گفت:

   بهترين و موفق ترين مدير گچساران. پدر علم فناوري گچساران مهندس پورالحسيني. ما فرهنگيان بهت نياز داريم حاجي.

   7

   0
  23. بویراحمد گرمسیر گفت:

   بر ………. لعنت که همه چی زیر سر خودشه.

   2

   0
  24. علیرضا گفت:

   تاجگردون اشتباهات بزرگی در حوزه یکارگیری مدیران داشته و متاسفانه با تغییرات اینچنینی راه خودش و دشوارتر میکنه دلیل اینکه همه چی قومی و قبیله ای شده رفتارهای شخص تاجگردون بوده همه شاهد این قضیه هستن که در حوزه شهرداری هم تاجگردون جنگ قبیله ای راه انداخته متاسفانه تاجگردون هیچ برنامه و اصولی برا انتخاب مدیران نداشته و هیچ توجهی به پتانسیل جوانان نداشته در حوزه پتروشیمی نیز یه مشت آدم بازنشسته و ناکارآمد و حمایت میکنه این در حالی که جوانان مستعد گچساران در منطقه عسلویه و ماهشهر کسب تجربه کردن و آماده خدمت در شهر و دیار خودشون هستن

   6

   0
  25. سادات شهرو گفت:

   ضمن تشکر از جناب دکتر قابضی که دراین شرایط با قلم شیوای خود حرف دل خیلیها را به صراحت بیان کرد.به نمایندگی از سادات شهرو از ایشان تشکر میکنم اما چند نکته
   سادات شهرو یی همیشه از جریان تاجگردون چه حاج بهرام و چه حاج غلام حمایت جدی کرده اند و چشمداشتی هم نداشته اند .الان هم اگر حساسیتی نشان میدهند به خاطر موفقیت های جناب پورالحسینی است نه صرفا شهرویی بودنش.
   موضوع دوم اینکه نویسنده این مطلب ادم شناخته شده و مطلع و متنفنذ در منطقه عالیشاهی است و از پشت پرده این داستان خبر دارد بنابراین من فکر کنم این مطلب نوعی پیام نصیحت گونه به تاجگردون است که این پروژه را تمام کند و گرنه عنقریب شاهد جبهه گیری رسمی ایل عالیشاهی علیه خود خواهد بود که به نظز حقیر هماهنگی های لازم برای این جبهه گیری انجام گرفته است و منتظر بهانه لازم است.در هر حال این هشدار را باید جدی گرفت.به زودی شاهد انتشار موضوع با امضای خد اقل ۵۰ نفر از از شخصیت های بزرگ منطقه عالیشاهی خواهید بود .نگذارید ارد در به قول لرها پرزین ریخته شود که قابل جمع کردن نخواهد بود

   موضوع دیگر اینکه از اقای تاجگردون درخواست می شود به اون بنده خدا را که از اصفهان اورده گچساران بذاره همون جایی که مد نظر بوده چرا اموزش و پرورش باید قربانی شود
   در خاتمه به تاجگردون و دیگر اتش بیاران این معرکه می گویم
   حکیمان ابتدا پند دهند انگه بند نهند

   5

   0
  26. گچ گفت:

   ضمن تشکر از بیان شیوای دکتر قابضی
   اولا دکتر قابضی تا آلان از روی شایستگی خودش به این مرحله رسیده و مثل خیلی ها نیاز ندارد دور نماینده و …بچرخد برای پست دوما ایشان هرجا لازم دیده مقاله نوشته به صورت فراجناهی و بدون هیچ غرض و هدفش تنها رضای خدا بوده
   سوما اگر پورالحسینی از اداره آموزش و پرورش برود نظر شخصی بنده این است که نماینده بعدی فرد دیگری غیر از نماینده فعلی می باشد

   7

   0
  27. ناشناس گفت:

   سلام
   شما جامعه فرهنگی هستید و انتظار می رود تحمل نقد و گفتمان و بیان نظرات دیگران را بیش از همه داشته باشید …یه مقداز همه ما باید تمرین رفتاری بیشتری در این خصوص داشته باشیم .یک نفر آمده مطالبی را در خصوص مدیریت آموزش و پرورش بیان کرده و برداشت از آن آزاد است ولی بعضی ازدوستان به خود اجازه می دهند به جای گفتگو و بیان نظرشون به همه و به خصوص دکتر قابضی توهین کنند !!!!
   والبته تشخیص این افراد که پشت دیوار فضای مجازی پنهان می شوند تا خدایی نکرده کسی نداند که کی هستند که اینطوری مطلب می نویسند،کار ساده ای هست…برخلاف وانمودی که دارند …شمایی که روت نمی شه به خاطر چهره مخدوشت دست به قلم شوی و مانند دکتر قابضی در این همه فضای مجازی و غیر مجازی نظرت را بنویسی وبگویید تا همه بخوانند و بدانند که چه می گویی و منظورت چیست و همه نقد کنند چرا به یک فرزند تحصیل کرده و با سواد که با دانش خود حرفی برای گفتن دارد توهین می کنید!!!
   دکتر قابضی نقدی کردن بر موضوعات مطروحه و روز آموزش و پرورش تا همه مردم شهر بخوانند و البته نظر دهند شما چرا xو y می کنی وقتی خودت نخود هر آشی هستی؟؟؟!!
   به هر حال آقای پورالحسینی خدماتی داشته اند که هر کسی نگاهی به ظاهر مدرسه ها هم بیاندازه متوجه تغییر می شود شما چرا در جواب آقای دکتر قابضی نقاط ضعف و نقطه مقابل نظر دکتر را نمی فرمایید تا من خارج از گود قضاوت کنم ؟؟؟!! چرا مستقیم به دکتر قابضی حمله می کنید …
   آقای قابضی تا جایی که بنده اطلاع دارم در وزارت نفت مشغول خدمت هستند و پست هم دارند ولی می دانم که شما از کجا می سوزید …آقای قابضی ارتباط بسیار نزدیک با آقای تاجگردون دارند ولی همیشه روی پای خودش بوده و مثل شما موج سواری بلد نیست سوابق علمی و کاری ایشان مبین مطلب هست .تاجگردون هم یک نفر مثل من و شما که اگر مدیون کسی باشد مدیون قابضی ها است ….شما برادر عزیز از خودت بگو ..از خودت بنویس تا همه نظرت را بدانند ….قابضی هر چه نداشته باشد صداقت دارد در رسانه و میکروفن و ….یک حرف می زند و پنهان هم نمی شود و اگر تا حالا همان پستی که شما از ترس دادنش اینقدر می سوزید و می ترسید را بهش ندادن فقط و فقط در همین صداقت و صراحت و بی ریایی نهفته است قابضی هیچ وقت تظاهر نکرده نه در دین داری !!!و نه در دنیا داری !!! با xبوده یا با y محکم بوده و دفاع کرده و به قول شما سخنرانی هم کرده و تو الان تاریخهایش را بهتر از خودش می دانی …ولی وجدانا شما چی ؟؟؟؟؟ مردم همه سیاسی شدن و همه چیز را می فهمند و همه را می شناسند..حداقل شما که تظاهر به دین داری می کنید آزاده باش….
   توهین آن هم تو این فضاهای مجازی کار ساده ایست عزیز …

   9

   0

  
  امروز دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • کریم فرخیانی و سید قدرت الله حسینی گزینه های هدایت خواه برای انتخابات در بویراحمد و گچساران؟؟
 • کاندید قطعی اصولگرایان بویراحمد و دنا مشخص شد+تصویر
 • حکایت شهرداردوگنبدان از جلسه پربار خود و نماینده گچساران و باشت بامسئولین وزارت کشور
 • “سر بی کلاه دامپزشکی چرام”
 • دبیر ستاد انتخابات خانه کارگر استان کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شد
 • گزارشی از سفر استاندار کهگیلویه و بویراحمد و نماینده بویراحمد و دنا به منطقه زیلایی و مارگون+تصویر
 • گازرسانی به زیلایی؛ پایان هیزم به دوشی زنان و دختران
 • توضیحات شهردار لنده پیرامون حادثه سه شنبه بازار در این شهرستان
 • حمایت تمام قد شورای راهبری بسیج دانشجویی دانشگاه‌های آزاد کهگیلویه و بویراحمد از جانی پور
 • کتاب فروشی که تنها نماند+تصاویر
 • روزگار سخت محیط بانان در «دنا»
 • غلام محمد زارعی/نجیب،بااخلاق و بدور از حاشیه
 • جوابیه ای به یادداشت “قدرت اصولگرایی به سید قدرت ختم می شود”
 • تلاش برای مهارآتش سوزی مراتع شادگان باشت ادامه دارد/نیاز فوری به بالگرد/بسیج نیروهای مردمی و ادارات برای خاموش کردن آتش گسترده+تصاویر
 • اظهارات تاجگردون پیرامون سد چمشیر و عشایر قشقایی
 • قدرت اصولگرایی به “سیدقدرت” ختم می شود
 • دیدار جمعی از مدیران کل کهگیلویه و بویراحمد با آ میر احمد تقوی +تصویر
 • نامه ای به استاندار کهگیلویه و بویراحمد پیرامون گرانی مسکن و اجاره بها در گچساران
 • انتقاد حجت الاسلام بزرگواری از اصولگرایی و اصلاح طلبی/جمنا و یاران انقلاب شناسنامه معتبری ندارند
 • سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران انتخاب شد
 •