طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۱ مهر, ۱۳۹۷ | کد خبر : 85529 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس،   روز گذشته حبیب‌الله عاملی مقدم عضو شورای اسلامی شهر دوگنبدان و نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد در شورای عالی استان‌ها در نشست شورای اسلامی استان، اظهار کرد: در اتاق اصناف گذشته شهر دوگنبدان مافیا تشکیل شده بود و اعضای هیئت مدیره بعضی از اتحادیه‌های این اتاق از یک خانواده بودند.   به […]

  فانوس زاگرس،

   

  روز گذشته حبیب‌الله عاملی مقدم عضو شورای اسلامی شهر دوگنبدان و نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد در شورای عالی استان‌ها در نشست شورای اسلامی استان، اظهار کرد: در اتاق اصناف گذشته شهر دوگنبدان مافیا تشکیل شده بود و اعضای هیئت مدیره بعضی از اتحادیه‌های این اتاق از یک خانواده بودند.

   

  به گزارش فانوس زاگرس،وی ادامه داد: فردی که زمانی کارگر سوپر مارکت بوده، توانست با حضور و فعالیت در این اتاق سرمایه خود را به ۱۲ میلیارد برساند.

   

  عاملی مقدم که خود کارمند اداره امور مالیاتی شهر دوگنبدان هستند، می‌گوید: وقتی فردی به ما مراجعه می‌کند، گاهاً از او ۱۰ هزار تومان مالیات دریافت می کنیم، اما چطور است که در اتاق اصناف برخی از اتحادیه ها از یک فرد یک میلیون ۵۰۰ هزار تومان برای صدور پروانه کسب می گیرند.

   


  وی افزود: متأسفانه در اتاق اصناف تبعیض صورت می‌گیرد و از آدم‌های خاص برای تمدید و یا صدور پروانه کسب هزینه‌های تا سقف ۵۰۰ هزار تومان می‌گیرند، اما از آدم‌های متوسط و فقیر همان یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان دریافت می‌کنند.
  رئیس اتاق فعلی اصناف گچساران تمام حرف‌های عاملی‌مقدم عضو شورای شهر دوگنبدان را تکذیب کرد و گفت: تمام حرف‌های آقای عاملی مقدم را رد می‌کنیم، اولاً باید بگوییم که هیئت مدیره فعلی اتاق اصناف هیچ گونه ارتباطی فامیلی و قوم و خویشی ندارند. و من هم در باره گذشته اطلاع ندارم و باید از خود همان گذشتگان در این خصوص سووال کرد.

   

  وی افزود: تا جایی که من هم می‌دانم هیئت مدیره گذشته اتاق اصناف دوگنبدان هم با هم فامیل نبودند و حتی بعضی از آنها تا حد زیادی بر روی مسائل قومی و سیاسی باهم اختلاف داشتند.

   

  پورعبدی گفت: مجمع هر ساله حسابرسی می‌شود و امکان ندارد کسی بتوانم از طرف مجمع برای خودش چیزی

   

  به همین منظور سید ناصر حسینی رئیس شورای اسلامی شهر دوگنبدان در واکنش به این اظهارات  عاملی مقدم گفت: آقای عاملی‌مقدم عضو شورای اسلامی این شهر در مقام نیستند که بر علیه اتاق اصناف گذشته و فعلی حرف بزنند.

   

  سید ناصر حسینی رئیس شورای شهر دوگنبدان بعد از انتشار اظهارات حبیب‌الله عاملی مقدم عضو شورای شهر دوگنبدان در نشست شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد که با حضور داریوش دیودیده رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برگزار شد، اظهار کرد: آقای عاملی‌مقدم عضو شورای اسلامی این شهر در مقامی نیستند که بر علیه اتاق اصناف گذشته و فعلی حرف بزنند.

   

  حسینی با بیان اینکه بنده اهل حاشیه نیستم و دوست ندارم فضای سالم و آرام شهرم مشتنج شود، بیان کرد: آقای عاملی مقدم باید پاسخگوی اظهارات کذب خود باشد و قطعاً از وی در دادگاه شکایت خواهم کرد و او باید تمام حرف‌های خود را به اثبات رساند.

   

  رئیس شورای شهر دوگنبدان ادامه داد: از نیروهای امنیتی و نظارتی استان کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان گچساران می‌خواهم که جلوی بیان اینگونه افراد با این اظهارات را بگیرند. چرا که این افراد با طرح این موضوعات به دنبال اختلافات و درگیری مسائل قومی و طایفه‌ای هستند.

   

  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  16 نظر برای “فاز جدید اختلافات دو عضو شورای شهر دوگنبدان /عاملی مقدم: در اتاق اصناف گذشته شهر دوگنبدان مافیا تشکیل شده بود/حسینی:شکایت خواهم کرد”
  1. میلاد گفت:

   خاک تو سرت ………. به اصطلاح ……..هم هستی……
   ابروی هرچه……… رو بردی .بابا بکش کنار ول کن این همه حاشیه که دور خودت و مردم شهر جمع کردی.توی این مدت که اومدین یه کار مفید که بدرد شهر و شهروند بخوره انجام دادین.
   یه کارگر …………. چطوری سرمایه۱۲میلیاردی بدست اوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   0

   0
  2. ناشناس گفت:

   اخ وبخت مردم گچساران و شودا انخاب نمودنشو

   1

   0
  3. سعید گفت:

   حرف عاملی مقدم کاملا منطقیه…. آقای … با همین سیستم تو انتخابات قبول شد

   2

   0
  4. خودم گفت:

   آقای عامل اتاق اصناف هر سال حسابرسی میشودواعضا آن از چند گروه هستند کوچکترین تخلفی مشخص می‌شود حلال اگر آقای حسینی باشما مشکل داره چرا همه رو آلوده میکنید خود شما بااقای عباسی وبلوطکی چطور از ضفری حکایت می‌کنید فکر می‌کنید بخاطر آباد سازی شهر است همه می‌دانند حمایت شما از شهردار بخاطر منافع میباشدمقدس نمایی نکن

   0

   1
  5. کشکولی گفت:

   با سلام سوالی داشتم از آقای عاملی عزیز معمولا افراد رو با دوستانشان می‌شناسند دوستان شما در شورا دو عضو منفور ومنافع طلبند چطور میخواهید مردم به شما اعتماد کنند اگر مستقل بودید خیلی بهتر بود تا با بلوطی وعباسی باشید خدا بخیر بگذره دقت کن دقت کن دارند از شما بابکانیهاسواستفاده میکنندکبوتر باکبونر باز با باز

   0

   1
  6. باکونی بزرگ گفت:

   جون خوت آقای عاملی دست ور دار ……..باکونی رو بردی آخ تا قیامت رفتی بی ی…….. نه معلوم چکار ی

   0

   2
  7. ناشناس گفت:

   احسنت به آقای عاملی، کاش میشد شفاف سازی کرد

   1

   0
  8. شرمت اله گفت:

   اي س….ن…… خدا ايشناست فقط …

   0

   0
  9. ناشناس گفت:

   با کمی کنکاش میشه فهمید که همه کیسه نوها اول پادو بودن و نهایتا ادامس قاچاق میکردن و بدون هیچ سوادی کلی سرمایه بهم زدن و همین کیسه نوها هستن که جنبه ندارن و هر روز حاشیه ساز میشن

   1

   0
  10. همشهری گفت:

   درود بر عاملی ,کاملا درست میگه و همه میدونن که کیا بازار رو میچرخونن و چه سو استفاده هایی کردن و میکنن,
   دوره ی خوشی دزدها سر اومده ست و همه باید بدونن که ریشه دروغ و فساد و دزدی روی آبه

   1

   0
  11. شرمنده از معرفی گفت:

   مهندس عباسی و بلوطی و عاملی مقدم هرگز از هم جدا نیستند.
   بنام طایفه بزرگ بابکانی هم کامنت نگذار حداقل حرمت این طایفه بزرگ را داشته باش و اسمش را درست بنویس . شرط میبندم همانی که دنبال شهردار شدنی . خود تی و ۵ زمینخوار . این مسئله چه ربطی به عباسی و بلوطی داره عقرب جان .

   1

   0
  12. ناشناس گفت:

   من فقط اینو می دونم …….واسه پول هرکاری میکنه اون از قبول شدن تو شورا یه ساله هر روز واسه شهر حاشیه درست میکنه اینم برمیگرده به بی سوادی اقای ……..

   1

   0
  13. منتقد گفت:

   آفرین به مهندس عاملی مقدم .

   1

   0
  14. شاه احمد گفت:

   همه میدانند که عاملی مقدم ادم خوبی است که با ارا بالا بیشترین رای را اورد ولی حرف و حدیث درباره اصناف زیاد است و

   0

   0
  15. دوست شرمت اله گفت:

   شرمت اله خوشم میاد که خوب ……… را میشناسی تعجب میکنم چطور فکر نمی کنه یک روز مردم پشت پرده ها را بفهمند البته تعداد زیادی میدانند

   0

   0

  
  امروز چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • اعتراف تلخ دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد بر بکارگیری بی ضابطه نیرو
 • مطهری: تنها راه رفع حصر ورود مجلس خبرگان است/ نمی‌شود قیمت بنزین تا ابد ۱۰۰۰ تومان باشد/ باید موشک داشته باشیم اما نباید روز امضای برجام آن را هوا کنیم
 • صادق زیباکلام: به‌خاطر دفاع از روحانی شرمنده‌ایم/آقای حجاریان! مردم اسباب‌بازی ما نیستند/ تلاش‌های اصلاح‌طلبان نبود روحانی ۴میلیون رأی نیز نداشت
 • فرشاد نگین تاجی:شهردار یاسوج تغییر نمی‌کند
 • واکنش بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد گچساران به نامه تاجگردون به اسماعیلی
 • نامه های تاجگردون به روسای سابق و جدید دانشگاه آزاد گچساران
 • سرپرست دانشگاه آزاد گچساران:بنابراین به شایعات دامن نزنیم و همه با هم با هر گرایش فکری صرف و صلاح دانشگاه را در دستور کار خود قرار دهیم
 • روز شلوغ شورای اداری گچساران با دو تغییر در ادارات شهرستان/خانه تکانی در میراث فرهنگی و اداره کار گچساران+تصاویر
 • ﺭﻭﺯ ﺟﻬﺎﻧﯽ ﮐﻮﻫﺴﺘﺎﻥ ﻣﺒﺎﺭﮎ
 • گزارش تصویری مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید امور فرهنگی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران
 • فرماندار شهرستان چرام رسمآ منصوب شد
 • تغییر رئیس میراث فرهنگی گچساران
 • پایان ۱۱ سال انتظار ؛ پذیرش نخستین بیمار بستری در بیمارستان بزرگ یاسوج
 • مدیرکل جدید بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد
 • مدیر کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد:تکلیف و رسالت بنده اقتضا می‌کند جلوی هر مفسده‌ای  ایستاده و برخورد کنم/ مفاسد را مطرح کنید آنجا که باید برخورد قضایی شود ورود پیدا می‌کنیم
 • واکنش مجمع هماهنگی تشکل های اسلامی دانشجویان استان ( مَهتاد ) به نامه نماینده کهگیلویه بزرگ به استاندار و حواشی پیرامون آن
 • واکنش مدیرکل بازرسی و امور حقوقی استانداری به نامه نماینده کهگیلویه بزرگ؛اگر افرادی مثل پرواز از دولت دفاع نکنند چه کسی باید دفاع کند؟
 • بیرون آمدن دست استاندار از آستین مدیر کل سیاسی تا استمرار فرافکنی های پرواز
 • جکهای پرواز تمامی ندارد!!
 • حضور نماینده کهگیلویه در میان دانشجویان و حواشی مراسم روز دانشجو در شهرستان لنده+تصاویر
 •