طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۸ مهر, ۱۳۹۷ | کد خبر : 84853 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛       به این دلیل به سیدقدرت حسینی رای نمی‌دهیم   طی روزهای گذشته یادداشتی با تم مظلوم‌نمایی و کنایه‌آمیز در دفاع از یکی از هواداران پروپاقرص تاج‌گردون که کارمند فرمانداری گچساران بوده و به دلیل وزارت کشوری بودن سعی در ارتقاء جایگاه خود دارد خواندم علی‌رغم توان پاسخگویی مستدل و مکفی […]

  فانوس زاگرس؛

  فانوس زاگرس؛

   

   

   

  به این دلیل به سیدقدرت حسینی رای نمی‌دهیم

   

  طی روزهای گذشته یادداشتی با تم مظلوم‌نمایی و کنایه‌آمیز در دفاع از یکی از هواداران پروپاقرص تاج‌گردون که کارمند فرمانداری گچساران بوده و به دلیل وزارت کشوری بودن سعی در ارتقاء جایگاه خود دارد خواندم علی‌رغم توان پاسخگویی مستدل و مکفی به ایشان در این مطلب روی سخن با سیدقدرت‌الله حسینی است و کسانی که با شکست علی فولادی بار و بندیل ناکارآمدی و جایگاه نداشته و کاذب اجتماعی خود را برداشته و این‌بار به خاطر رسیدن به مطامع و آرزوهای خود در اطراف سیدقدرت‌الله حسینی جمع شده‌اند.

  جوابیه مجید محمدی بماند برای مطلب بعد روی سخن در این مجال با کسی است که سال‌هاست برای رسیدن به آرزوهایی که هیچ وقت لیاقتش را نداشته و ندارد در مقام پاسخگویی به مجید محمدی برآمده است.

   

  آقای سیدقدرت‌الله حسینی این مطلب مورد تایید و وفاق بیش از ۲ هزار نیروی اصولگرا در گچساران و باشت است که امیدوارم چپاول‌گران و فرصت‌طلبان اطراف جنابعالی اجازه رسیدن آن به دست شما و مطالعه آن را بدهند.

   

  دلخوش کردن جنابعالی و دوستان به برخی پیرمردهای موتلفه و فرزندان فرصت‌طلبشان چه معنا و مفهومی و امتیاز مثبتی جز دوری کردن و پراکنده شدن آرا به همراه خواهد داشت.

   

  کسانی که امروز کت و شلوار پوشیده و در حال مصادره رگ خوابتان هستند هیج جایگاه و حتی پایگاه مردمی ندارند و سال‌هاست جز دافعه و فراری دادن مردم هنری از خود ندارند، پیرمردهای خسته اصولگرا سال‌هاست که تمام شده‌اند و به تاریخ پیوسته‌اند، آقای حسینی تنها هنر این افراد و اطرافیانشان ۶ عدد رای خود و خانواده‌هایشان است نه بیشتر نه کمتر.

   

  آقای حسینی برای استارت حضور در انتخابات اشتباه بزرگی را مرتکب شده‌ای و آن دل بستن به پیرمردان بی‌فروغ موتلفه و فرزندان فرصت‌طلب آنها ست، همین افراد با فریب فولادی و دادن مشاوره‌های بچه‌گانه و فرصت‌طلبی علی‌رغم مشخص بودن پیروزی تاج‌گردون باعث شکست فاحش و ریزش شدید آرای فولادی شدند من و حدودا ۲ هزار نفر از اصولگرایان به دلیل حضور این افراد ناکارآمد به فولادی رای ندادیم اگرچه به تاجگردون هم رای ندادیم.

  وقتی پاسخ نامه حسام رحمانی به مجید محمدی را خواندم به دختر دبستانی خود افتخار کردم جوابیه‌ای کاملا بدون رعایت اصول ابتدایی نگارش و سراسر غلط املایی، آقای حسینی ما به شما رای نخواهیم داد تا وقتی چنین افرادی در اطراف شما هستند و ادعای مهم بودن و تاثیرگذار بودن دارند اگر در تغییر افراد پیرامونی خود از جمله پیرمرد موتلفه و خانواده اقدام نکنی ما نیستیم سید نیستیم.

   

  جمعی از اصولگراهای گچساران و باشت

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  30 نظر برای “به این دلیل به سیدقدرت حسینی رای نمی‌دهیم”
  1. باشت گفت:

   تکی مینویسی و تعمیم‌میدی به کل عاقل!
   خودتی.

   7

   0
  2. شهروند گفت:

   درود برشما‌ و احسنت حسام رحمانی و………… افراد جامعه هستند

   0

   1
  3. قشقایی گفت:

   شمافقط بخاطرقومیت به آقای فولادی رای ندادیدوماهم فریب شمارانخواهیم خورد

   1

   2
  4. محمد گفت:

   حسام و سعید رحمانی افرادی ……و…….. هستند‌شک نکنید

   0

   0
  5. مطلع گفت:

   حالا کی گفته حسینی قراره بیاد تو صحنه .
   همش تبلیغاته

   2

   1
  6. ناشناس گفت:

   تو اگه راست میگفتی و غیرت داشتی جوابیه بدون نام و نشان نمیدادی ، در ضمن کسی در دوره قبل به اصولگرایان پشت کرد و به فولادی رای نداد حق اظهار نظر ندارد چون اونا ادمهای پست و فرصت طلب هستن که شما هم جز اون دسته از ادمها هستین ، که ما بهشون میگیم خیانتکار

   4

   1
  7. ههههههههه گفت:

   دوست محترم اولا تو یک نفری ومعلومه خیلی اطلاعاتت بچه گانه مبتدی وضعیف است.لذا تو حق نداری که هویتت هم معوم نیست وسراز سیاست در نمیاری راجع به خیلی عاقل تر از خودت قضاوت کنی..مضافا تو چطور دیگران را ۶رای فرض میکنی اما خودت که فقط ۱رای داری و۱رای ت هم تا روز انتخابات ممکنه است جابجا شود را از طرف جمعی می دانی..ومطلب بعد تو برو با افراد کوته بین وکوچک ودر حد خودت حرف بزن نه شخصیت ملی وکشوری مثل حسینی….ومطلب اخر اینکه حسینی تا الان قصد ورود به انتخابات ندارد اگر روزی اراده کند چون سیلی خروشان خس وخاشاک ها رو با خود می برد.

   4

   0
  8. ناشناس گفت:

   این مطالب فقط بذر نفاق بین اصولگرایان است وبس

   5

   0
  9. بهلول گفت:

   شتر در خواب بیند پنبه دانه……

   1

   0
  10. ناشناس گفت:

   هر اصولگرایی شناسنامه و هویتدارد و شهامت معرفی خود را در هر موضوع و مواردی دارد اما بنظر میاید تو یک جیره خواری باشی

   6

   0
  11. ۱۰۸ دستگاه فلاحی گفت:

   زینل زاده گزینه اصول گرایانه و مطمئن باشین از همه کاندیدا هم باسوادتر و جوان تر و دارای کارنامه قوی عمرانی و با عدالت تره

   0

   5
  12. محمد گفت:

   متاسفم براتون
   یعنی ملت رو چی فرض کردی
   نه که خودت ب فکر منافع شخصی نیستی

   3

   0
  13. رفیق,حسامم گفت:

   اخ سی ای کر گرون دوهزار رایی,که شجاعت نوشتن اسم خودشو نداره,البته ای مخالف سیدقدرت نیست,این یه جایی حسام سوزاندشه,از این ناراحته. توصیه :بچه ات بگو,مطلب حسام بخونه,تا هم مستدل حرف زدن را بفهمه یعنی چه,و هم بگو بابایی این شجاعتش از من بیشتر بود, جرات نوشتن نامش را داشت,بگو شاید بابات هم یه روز مطلبش به اسم خودش زد.

   4

   0
  14. شهروند بی طرف گفت:

   کاری به حسینی و تاجگردون و زینل زاده و جعفری ندارم و همچنین رابطه ای با اصول و اصلاح هم ندارم. ولی واقعا مطلب حسام رحمانی مبتدی و از نظر انشائی و نگارش خیلی ضعیف و متنی بسیار سخیف بود.

   0

   3
  15. سعید گفت:

   زینل زاده‌به هیچ عنوان اصولگرا نیست و در انتخابات حامی تاجگردون بوده است

   3

   1
  16. محمد گفت:

   سعید رحمانی و حسام رحمانی از حامیان سرسخت تاجگردون می باشند

   1

   2
  17. شهروند گفت:

   رحمانی ها عمدا و با هماهنگی تاجگردون . حاج فولادی را به صحنه آوردند که اصولگرایان شکستی سختی بخورند و تاجگردون پیروز شود موثق گفتم

   0

   1
  18. باشت گفت:

   ضمن احترام به بزرگان موتلفه اما این مطلب واقعیتی تلخ هست ..اما باید مواظب تفرقه میان اصول گرایان باشیم

   2

   0
  19. بابا حیدر از گچساران گفت:

   جناب بی نام ، اولا شما و به قول خودتان دو هزار نفر بدلیل سفره رنگارنگ تاجگردون به فولادی رای ندادید و اکنون هم اگر قصد ترمیم سابقه و برگشت به جمع اصولگرایان را داشته باشید باید توبه کنید شاید در سالهای آینده خیانتی که مرتکب شدید فراموش گردد .دلیل دوم ترک بودن فولادی بود . شما اصولگرایی را در لر بودن خلاصه کرده اید . سوم اگر این دو هزار نفر هم مثل شما باشند که حتی از نوشتن نام خود پروا دارید نباید خود را اصولگرا بدانید چون این از خصوصیات یک اصولگرا نیست .چهارم شما با این متن قصد انشقاق اصولگرایان را داشته در حالی که با اتحاد حسینی ذینل زاده فولادی خورشیدی و پاکدل ، این شما هستید که برای پیوستن به جمع آنها التماس خواهید کرد .

   5

   0
  20. تیمور گفت:

   ما به هر کسی که خانواده …….. با اونا باشن رای نمی‌دیم به هیچ عنوان برای یکبارم شده باید این ها از صحنه سیاست محو بشن چون فقط دافعه دارن قدرت جذب ندارن اینا دنبال م……… خودشونن به شخص و جمع زیادی از اصولگزاها هرکجا اینا باشن ما نیستیم

   0

   1
  21. قشقایی گفت:

   واقعاً این رو درست می گه… یه عده پیرمرد اطراف سید قدرت هستند. البته حسینی عاقل تر از این حرفها هست که در انتخابات شرکت کنه. واقعاً خدمات ارزنده تاجگردون بر هیچ کسی پوشیده نیست. گرچه انتقادهایی هم وجود داره.

   1

   6
  22. ناشناس گفت:

   ای شیر مادرت حلالت گل گفتی

   0

   1
  23. احمدی گفت:

   حسینی در ده بزرگ هم شورای ده نمیشود خودتون خسته نکنید

   0

   0
  24. صالحی گفت:

   سیدقدرت حسینی خیلی عاقل تر از این حرفاست بخواد به حرف چند پیرمرد توجه کنه سیدقدرت نیرویی ندارد تک تک نیروهایش کنار اقا تاجگردون هستند ..خودشون هم در انتخابات سکوت کردن و به عنوان بزرگان نباید سکوترمیکرد و ارزشش خراب تر شد .

   0

   2
  25. مظفری گفت:

   بویراحمد گرمسیر به تاجگردون رای میدن به سیدقدرت حسینی عمرا … سید قدرت حسینی زمان نمایندگیش و بعد از نمایندگی اهمیت به بویراحمد نداد چطور منطقه لیشتر مثل قبلا سنگ تمام بذاره لیشتری ها به تاجگردون راحت ترن اما سیدقدرت خیررررررر…
   توبههههه

   0

   2
  26. محمدی گفت:

   ایل قشقایی گچساران و باباکلان یا تاجگردون یا زینل زاده
   ایل قشقایی رای خودشو با انتخاب حسینی و جعفری در……..شهرداری ریخته است . قشقایی ها به حسینی جعفری رای دادن فقط ضرر …

   0

   1
  27. فاطمی گفت:

   عزیزان بحث فولادی نسست . حرف دل خیلی ها نوشته شده است
   با امدن سیدقدرت رای ملت تاجگردون میشود
   مردم زغال سوخته نمیخوان مردم چهره ازمایش شده نمیخوان. همین حسینی حسینی ها میخواستن دفتر شرکت نفت ببرن زیر نظر یاسوج اقافولادی نگذاشت .مگر فراموش کردیم سال ۸۸ که حسینی با یاسوج همدست شده بود

   0

   2
  28. باوی گفت:

   عقل کل. حداقل اسمتو می گفتی. ما بدلیل حزب باد نبودن به فولادی رای دادیم. جنابعالی منفعت طلبی یا ما? اگه به فولادی و تاجگردون رای ندادی پس به کی دادی . کسانی که به موتلفه خیانت کردند معلومه به خاطر منافع با تاجگردون هم سو شدند .

   1

   0
  29. صادق گفت:

   حتما ۲۳۰۰۰ ذای خالص بدون زر و زور و تزویر را آقای محمدی به فولادی داده است

   0

   0

  
  امروز یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • ادامه آتش سوزی در کوههای لنده و کندی عملیات اطفای حریق +تصاویر
 • یادداشتی بر تحرکات انتخاباتی در کهگیلویه و بویراحمد
 • زمان و مکان آئین تودیع و معارفه استاندار کهگیلویه و بویراحمد با حضور وزیر کشور
 • نماینده بویراحمد و دنا:تمام تلاش خود را برای پیدا کردن جوان غرق شده در رودخانه بشار بکار خواهیم بست
 • جلوی زمین خواری و کوه خواری در پارک ملی دنا را بگیرید
 • درخواستی از سید قدرت الله حسینی و علیمراد جعفری
 • اعلام دلایل برکناری برخی مدیران آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد
 • حاشیه نگاری از یک “جشن” در محله سادات دوگنبدان
 • نماینده گچساران و باشت :اگر می خواهید مرا انتخاب کنید برای دلتان انتخاب کنید/اگر ببینم کسی برنامه خوبی برای آبادانی این دیار دارد دست آنان را بالا می برم اما من ندیده ام/تاجگردون بعد از خدا پشتش به مردم گرم است/دوران خاله بازی گذشت
 • نماینده گچساران میزان افزایش تسهیلات بانکی بافت فرسوده دوگنبدان را اعلام کرد
 • اولین اظهارات استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد درباره استان
 • پلمپ کارخانه تولید آبمیوه و واحد تولیدی ظروف یکبار مصرف در یاسوج
 • مدیرعامل باشگاه لیگ برتری هندبال فرازبام‌ خائیز دهدشت:از بی‌مهری‌ها در کهگیلویه خسته شده‌ام
 • “هراس از همایش های تاجگردون”
 • مدیران غیربومی و عدم تعهد به استان
 • در پی تخریب کانال انتقال آب به زمین های کشاورزی روستا /نامه جمعی از اهالی روستای فتح باشت به تاجگردون
 • توضیحات نماینده گچساران و باشت درباره انتخاب استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد
 • کشف و ضبط یک تن مرغ آلوده در شهرستان بویراحمد
 • پلمپ یکی از معروف ترین شیرینی سرا ها در یاسوج+جزئیات
 • در سالروز تأسیس بيمه آتيه سازان حافظ ؛ گفتگو با مدیر بیمه آتیه سازان استان کهگیلویه و بویراحمد
 •