طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۷ مهر, ۱۳۹۷ | کد خبر : 84790 | نویسنده : sajad |
 •   
 • فانوس زاگرس؛ نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی صبح امروز با محکومیت حادثه ترورسیتی اهواز و تبیین شرایط کنونی کشور، تنها راه حل برون رفت از مشکلات اقتصادی را اتحاد وهمدلی و ترمیم کابینه و روی کار آمدن مدیران کارآمد و انقلابی دانست. به گزارش فانوس زاگرس،سردار عدل هاشمی پور تصریح کرد: الان به […]
 • فانوس زاگرس؛

  فانوس زاگرس؛

  نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی صبح امروز با محکومیت حادثه ترورسیتی اهواز و تبیین شرایط کنونی کشور، تنها راه حل برون رفت از مشکلات اقتصادی را اتحاد وهمدلی و ترمیم کابینه و روی کار آمدن مدیران کارآمد و انقلابی دانست.

  به گزارش فانوس زاگرس،سردار عدل هاشمی پور تصریح کرد: الان به برکت خون شهیدان والامقام امنیت پایدار نصیب ملت ایران شده است که دشمنان درصدد هستند به هر طریق ممکن این امنیت را خدشه دارد کنند اما کور خواندند.

  وی با محکوم کردن حادثه تروریستی اهواز گفت: در این حادثه ناگوار ۴ پاسدار و ۱۴ سرباز وظیفه و عده ای دیگر از مردم بی گناه ما مظلومانه به شهادت رسیدند.

  سردار هاشمی پور خاطرنشان کرد: دلدادگان به آمریکا و آنهایی که دم از چرایی عدم ارتباط با آمریکا می زنند، بنشینند و تحلیل کنند که جرم این افراد چه بود؟گناه این شهدا چه بود؟جمهوری اسلامی ایران کجای کار مقصر بود که این اتفاق در اهواز افتاد؟

  وی افزود: نیروهای مسلح یک کشور مستقل رژه می روند، دشمنان یک عده را وادار می کنند و هزینه کلان می کنند تا مردم بی گناه را به رگبار بکشند.

  نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی گفت: خون این شهدا چشم همه دشمنان نظام جمهوری اسلامی را خواهد گرفت ؛همانطور که خدای متعال خودش کمک کرد اتصال این انقلاب به خداست، مردم سختی می کشند، مشکلات اقتصادی تحمل می کنند، بیکاری جوانان هست، مشکلات معیشتی دارند اما همین مردم با ولایت و رهبری مشکل ندارند  و هر گاه سخن از دفاع از نظام و رهبری وسط بیاید، همه به خط می شوند.

  سردار هاشمی پور تصریح کرد: از اول انقلاب از غائله گنبد، کردستان، خوزستان، جنگ ۸ ساله، تهاجم فرهنگی، تهدید نرم، فتنه های براندازانه و آشوب های مختلف به دنبال براندازی نظام ما هستند.

  وی افزود: اینها ول کن ما نیستند، آنهایی که دل به آمریکا بستند بعد از ۴۰ سال باید دل بکنند و رها کنند، این افراد بدانند دل بستن دیگر فایده ای ندارد.

  نماینده مردم بهمئی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از اول تا آخر صحبت های ترامپ در سازمان ملل را گوش کردم، این انسان های کودک خوارِ جنایت کارِ فاسد دنبال این هستند که اسلام و انقلاب، جانی تازه به خود نگیرد، عده ای دلبسته به آمریکا هم دنبال بذرافشانی نا امیدی در جامعه هستند.

  هاشمی پور گفت: اگر امروز اعلام کنند که ولایت تمام است، ما جمهوری اسلامی نمی خواهیم، خیال می کنید دیگر با ما کاری ندارند؟ ببینید با ما چکار می کنند؟

  وی خطاب به مسئولان خاطرنشان کرد: اگر جایی مشکل اساسی هست، مشکل را گردن دیگران نندازیم، مقصر مشکلات مجلس است، مقصر دولت است، مقصر ضعف مدیریت و ناکارآمدی مدیران است که نمی توانند عین چشمه بجوشند؛ مشکل از خودمان است، چراغ موشی برداشتیم دنبال چه می گردیم؟

  سردار هاشمی پور افزود: مشکل اختلافات داخلی است، مشکل کشور از چپ و راست است، مشکل از کار و کاسبی هایی است که درست شده است ؛من می خواهم خودم و صندلی ام را حفظ کنم، فقط خودم باشم غافل از اینکه فرصت ها مثل برق می گذرد و این پست و مسئولیت ها تمام می شود.

  وی خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم مشکلات درست شود، ترامپ و امثال ترامپ حلال مشکلات ما نیست، رفع مشکلات تنها توسط همین مسئولان با بازنگری در سیاستها، ساختار سازمانها، با مدیریت جهادی و روح انقلابی، با جانفشانی و سوختن عده ای مسئول صورت می گیرد و می توان بر مشکلات فائق آمد در غیر اینصورت روز به روز بر مشکلات اضافه می شود.

  نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شهدا رفتند تا ما عُرضه خدمتگزاری به مردم را داشته باشیم، فرماندار شهرستان باید مانند مالک اشتر نخعی باشد، استاندار و وزیر ما هم همینطور.

  سردار هاشمی پور با بیان اینکه دولت باید کابینه خود را ترمیم کند، گفت: نه ما درست انتخاب می کنیم و نه دولت درست پیشنهاد می دهد که امیدوارم اکنون که کشور بیش از همیشه نیاز به وحدت دارد، دولت درست پیشنهاد دهد و مجلس هم خدایی انتخاب کند و نیروهای کارآمد فارغ از مسائل جناحی وباندی سرکار بیایند.

  وی تصریح کرد:چپ و راست در کشور مُرد، دفن شدند، باید مراسم بگیریم و فاتحه هر دو را بخوانیم، هر دو جواب ندادند، اگر می دادند سرنوشت ما این نبود ؛بنده تعجب می کنم هنوز عده ای در استان ما موضع می گیرند، مشکلات مردم مسائل سیاسی نیستند، مردم آگاه و بصیرند .

  نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس ادامه داد: ما انقلابی با بنیان گذاری امام راحل(ره) و مدیریت رهبری فرزانه داریم، یک اسلام هم بیشتر نداریم، هر کس می خواهد به اسلام ، شهدا، انقلاب و امام خدمت کند، باید بدون وابستگی به هیچ گروه خاصی تنها زیر چتر ولایت تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات منطقه و کشور بکار گیرد.

  نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: من همینجا قسم جلاله می خورم چیزی که باعث عقب ماندگی شهرستان بهمئی شد،همین سیاسی کاری و باند بازی هاست؛ کشور ما فقیر نیست، بیایید دور هم جمع شویم و به احترام شهدا از این فرصت ها و منابع خدادادی به خوبی استفاده کنیم، به هم نپریم، حسادت نورزیم و به مسائل حاشیه ای بی سر و ته نپردازیم.

  هاشمی پور افزود: مشکلات اقتصادی آسانسوری بالا رفتند، شک نکنید آسانسوری هم پایین می آیند به شرطی که تیم اقتصادی دولت به خوبی ترمیم شود ما هم به عنوان مجلس کمک می کنیم به شرطی که نیروهای کارآمد،لایق و متخصص بفرستد، که آزموده را آزمودن خطاست تا مشکلات حل شود وگرنه هیچ جای دنیا کسی به دنبال حل مشکلات ما نیست.

  وی در پایان گفت: ما معتقدیم که اتصال انقلاب ما به خداست و به یاری امام زمان(عج) و شهدا از این گردنه ها هم عبور می کنیم؛ اگر اینگونه نبود، گردن کلفت تر ازترامپ در گذشته بود که کمر به نابودی نظام ما بست اما به نتیجه نرسیدند.

  انتهای خبر/
  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  نظرات در مورد » “نماینده کهگیلویه بزرگ:چپ و راست در کشور مُرد/فاتحه هر دو را بخوانیم”
  1. ناشناس گفت:

   فاتحه خوت تنها خونده وابي


  
  امروز سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها