طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۶ شهریور, ۱۳۹۷ | کد خبر : 84261 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛ گناهان واقدامات نابخشودنی غلامرضا تاجگردون در دوران وکالتش. به قلم مجید محمدی   بی شک غلامرضا تاجگردون در دوران وکالتش به عنوان نماینده مردم گچساران و باشت اقدامات ،عملکرد و گناهان نابخشودنی دارد که باید در دادگاه مردمی به جرم این خطاها و گناهان محاکمه شود. این خطاها و گناهان چنان برجسته ،مبرهن […]

  فانوس زاگرس؛

  فانوس زاگرس؛

  گناهان واقدامات نابخشودنی غلامرضا تاجگردون در دوران وکالتش.

  به قلم مجید محمدی

   

  بی شک غلامرضا تاجگردون در دوران وکالتش به عنوان نماینده مردم گچساران و باشت اقدامات ،عملکرد و گناهان نابخشودنی دارد که باید در دادگاه مردمی به جرم این خطاها و گناهان محاکمه شود. این خطاها و گناهان چنان برجسته ،مبرهن و هویداست که هیچ انسان منصف و آزاده ای از این خطاها وجرمها چشم پوشی نمیکند. اولین خطا و گناه تاجگردون بعد از وکالت مطرح کردن و رساندن نام و آوازه گچساران در پهنای ایران زمین بویژه در بهارستان پرهیاهو و سبقت گرفتن از نمایندگان کلان شهرها از جمله پایتخت نشینان و تکیه بر ریاست مهمترین کمیسیون مجلس شورای اسلامی است.

   

  دومین گناه و خطای تاجگردون تغییر چینش مدیران استان و توجه ویژه به نیروهای گچساران و باشت در عرصه مدیریت استانی که از ابتدای انقلاب تاقبل از سال ۹۰چرخه تغییر مدیران فقط از مرکز استان و شهرستانهای دیگر بود و گچساران و باشت سهمی در این چرخه مدیریتی نداشتند .سومین گناه تاجگردون افزایش اعتبارات گچساران بود تا قبل از سال ۹۰از محل اعتبارات ملی کمتر از دو میلیارد به گچساران اختصاص داشت ولی امسال این میزان به بیش از دویست میلیارد تومان افزایش پیدا کرده و تا قبل از سال ۹۰ سرجمع اعتبارات استانی شهرستان حدود بیست میلیارد تومان بود ولی امسال این اعتبارات به بیش از ۱۸۰میلیارد تومان افزایش پیدا کرده است .

   

  خطا و جرم بعدی تاجگردون استفاده از ظرفیت نیروی انسانی شهرستان و استان در مدیریت های سایر استانها بویژه کلان شهرهای بزرگ کشور و همچنین تزریق نیروی کار بیکار شهرستان به دستگاههای اجرایی و شرکت های فعال در سایر استانها و ادارات کل استان بوده است. گناه دیگر تاجگردون توسعه راههای مواصلاتی شهرستانهای گچساران وباشت بوده ،دوبانده کردن محور باشت به گچساران و گچساران به بهبهان ،احداث جاده گچساران به چرام و شروع عملیات تونل دیل ،جاده گچساران به باباکلان و بوشهر، جاده گچساران به بنادر دیلم و گناوه، آسفالت راههای روستایی، جاده باشت به چرام و روگذر باشت، جاده پیچاب و… بوده است .جرم بعدی تاجگردون انتقال آب به اراضی خشک دو دشت لیشتر و امامزاده جعفر وآبرسانی به اراضی دژسلیمان باباکلان و دشت خشاب ،دشت باشت ،اراضی کشاورزی و باغات چاه تلخ و دشت خان احمد بوده که این خطا هیچ قابل اغماض نیست .

   

  خطای بعدی تاجگردون تامین آب شرب شهر دوگنبدان از سد کوثر بعد از اینکه بیست سال شهرهای جنوبی از آن استفاده میکردند و ما محروم بودیم از این آب بوده است.خطای بعدی تاجگردون بهسازی ،بازسازی و نوسازی بافت فرسوده شهر دوگنبدان بویژه محلات فراموش شده رادک ، لبنان ،سادات و کیامرثی بود که در نوع خود یک انقلاب عمرانی در این شهرستان بوجود اورد. گناه بعدی تاجگردون بهسازی وپیاده روسازی خیابان بلادیان بوده که چهره و مبلمان گچساران را دگرگون کرده است. گناه و خطای بعدی توسعه فضاهای ورزشی و احداث بیش از ۳۰زمین چمن مصنوعی در روستاهای باشت و گچساران ، احداث سالن های ورزشی متعدد ، احداث استخر ویژه بانوان در شهر وروستا، احداث مجتمع های ورزشی و هنری، پردیس فرهنگی شهرستان می باشد.

   

  خطای بعدی احداث بیمارستانهای جدید از جمله بیمارستان بی بی حکیمه و نرگسی و بیمارستان باشت و تجهیز بیمارستان شهیدرجایی،پاراکلنیک تامین اجتماعی و راه اندازی بخش های ای سی یو و سی سی یو ومرکز پیشرفته ام آر آی و مراکز درمانی و بهداشتی و مراقبتی متعدد در سطح دو شهرستان می باشد. خطای بعدی توسعه فضای سبز شهری و توجه به زیرساخت و مبلمان شهری و زیباسازی شهری با احداث پارک های متعدد بویژه دریاچه مصنوعی در حال احداث که با بهره برداری از آن به بزرگترین دریاچه مصنوعی جنوب کشور تبدیل میشود. پیشرفت پتروشیمی گچساران و تبدیل گچساران به سومین قطب پتروشیمی کشور بعداز عسلویه و ماهشهر با اخذ مجوزات مجتمع های پتروشیمی جدید از دیگر اقدامات و خطای نابخشودنی تاجگردون هست.

   

  گناه بعدی اخذ تخصیص آب سهم شهرستان از دو سد بزرگ کوثر و چم شیر برای مصارف صنعتی ، کشاورزی وشرب بوده ، خطای دیگر توسعه روستاها با ایجاد زیرساخت ها در روستا از قبیل تامین آب ، برق ، گاز ،جاده ارتباطی و اجرای طرح هادی بطوری که تا قبل از سال ۹۰مهاجرت از روستاها به شهر گچساران وباشت رو به فزونی بود اما از سال ۹۰ به بعد با ایجاد زیرساختها در روستاهامهاجرت معکوس شد و از شهر به سمت روستا مهاجرت شروع شد. گناه بعدی گازرسانی به تمامی روستاهای گچساران بویژه دودهستان باباکلان و بویراحمد گرمیسیر (دیل)بود که تا قبل از ان در افکار عمومی یک امر محال تلقی شده بود. گناه بعدی بهربرداری از فاضلاب شهر دوگنبدان و توسعه شبکه فاضلاب شهری بود، گناه بعدی احداث جاده سلامت و پارک ویژه بانوان و توسعه فضاهای اموزشی بود. خطای بعدی روشنای معابر برون شهری بویژه محور گچساران به باشت و بهبهان و روسنایی قریب به اتفاق روستاهای دوشهرستان گچساران و باشت بوده است.

   

  جرم بعدی شروع عملیات کارخانه گیاهان دارویی و توسعه فعالیت های کشاورزی به شکل مکانیزه در این شهرستان بود بود. جرم بعدی حضور بیش از ۵۰مقام کشوری از رییس مجلس ،معاون رییس جمهور .وزرا ، معاونین وزارا و نمایندگان مجلس و سایر مقامت کشور در شهرستان بوده. جرم بعدی توسعه حمل و نقل هوایی وافرایش پروازهای فرودگاه گچساران به چهار روز در هفته بوده. توسعه مراکز فرهنگی ، احداث حسینیه ، احداث اورژانس جاده ایی ، احداث کتابخانه در محلات فقیر نشین و کمتر توسعه یافته و هزاران طرح نا گفته کوچک و بزرگ دیگر که هر انسان منصف و با وجدانی باید اگر در معرض قضاوت بشیند.

   

  غلامرضا تاجگردون را باید به خاطر این گناهان و خطاهای که در حق مردم گچساران و باشت انجام داده و همه این خطاها آشکار ودر معرض دید همه هست به سلابه بکشاند و مجازات کند. اما مطمعن هستم مردم این دو شهرستان همانطور که در سال ۹۰ و ۹۴قضاوت صحیح و عادلانه داشتند اینبار هم عادلانه و آگاهانه قضاوت خواهند کرد و این گناهان نابخشودنی را پاسخ محکم خواهند داد.

   

  مجید محمدی کارشناس ارشد سیاسی

  انتهای خبر/
  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  20 نظر برای “گناهان واقدامات نابخشودنی غلامرضا تاجگردون”
  1. ناشناس گفت:

   انصافاً مایه تاسف هست کسایی قلم بر گیرند چنین،،،،،،،، بنویسند
   فقط انصافاً نوشته کفایی رو هم بخون،
   اونی که حمایت میکنه تا روز انتخابات هست بعدش میشه چیز زشتی که نباید بگم چون ای حرفاو مطالبه گری از طرف نماینده میشه بی ………و……….
   متاسفم برا کسایی که جای مطالبات مردم ای خزعبلات رو تحریر میکنن
   کیه که ندونه تاجگردون چکار کرده؟!
   از کارایی نا کرده و تبعیض و اهرام بنوشکه و برج عاج کارکنان چرا نمیگید؟
   چرا نمیگید شهر به انفجار رسیده فقط منتظر هستن کسی پیدا بشه که گردش حلقه بزنن؟

   0

   1
   • ناشناس گفت:

    فیض روح القدس ار بازمدد فرماید
    دیگران هم بکنندآنچه مسیحا می کرد
    عزیزان جنگ قدرت هست وبس درسته دکترتاجگردون دست مریزاد داره ولی اینو باید بدونیم یک دست قادربه کف زدن نیست عوامل زیادی درپیشرفت این کارهاست یکیش هم تاجگردون هست

    0

    0
  2. ناصر گفت:

   انصافاً مایه تاسف هست کسایی قلم بر گیرند چنین،،،،،،،، بنویسند
   فقط انصافاً نوشته کفایی رو هم بخون،
   اونی که حمایت میکنه تا روز انتخابات هست بعدش میشه چیز زشتی که نباید بگم چون ای حرفاو مطالبه گری از طرف نماینده میشه …….و………
   متاسفم برا کسایی که جای مطالبات مردم ای خزعبلات رو تحریر میکنن
   کیه که ندونه تاجگردون چکار کرده؟!
   از کارایی نا کرده و تبعیض و اهرام بنوشکه و برج عاج کارکنان چرا نمیگید؟
   چرا نمیگید شهر به انفجار رسیده فقط منتظر هستن کسی پیدا بشه که گردش حلقه بزنن؟

   0

   1
  3. لیشتر گفت:

   مشکل اینجاست که ما قدرنشناس شدیم و خوبی ها رو زود فراموش میکنیم.جالبه بعضی دوستان اعتقاددارند دو برابر دکترتاج گردون قبلا کار کردند البته درست میگن در حرف نه درعمل.

   2

   0
  4. امید گفت:

   شیر مادرت حلالت دکتر تاجگردون

   1

   1
  5. حسین گفت:

   مردم گچساران اینقدر عاقل هستن که رییس مهمترین کمیسیون مجلس را دوباره هم بفرستن مجلس و به حرف بدخواهان توجه نکنن

   1

   2
  6. قشقایی گفت:

   قشقایی ها این همه خدمت دکتر تاجگردون را میبینن و همیشه به تاجگردون رای میدن.اقای پاکدل اون موقع که مدیرعامل بود حتی حاظر نبود با ماشین الات شرکت نفت یک جاده خاکی برای مردم بابا کلان صاف کند یا یک جوان باباکلانی را بذاره سر کار حالا میخواد تاجگردون را تخریب کند

   1

   1
  7. ناشناس گفت:

   هر هر هر اینا که طرحهای تصویب شده نماینده قبل بود 😅😅😅😅😁😁😁

   0

   0
  8. ناشناس گفت:

   صاحب نظر شدن همه دیگه دولت اصلاحات بدیش همینه که هر کی باید نظر بده

   0

   0
  9. نفتی هوادار تاجگردون گفت:

   احسنت و درود بر شرف شما .
   تمام این مواردی که نوشته ای سالها جز آرزو های مردم گچساران و باشت بود.
   غلام تاجگردون تکرار نشدنی است ،تاریخ گواهی خواهد داد.
   مردم هم اگاهانه به درایت ایشان رای دادند و سال آینده هم به حول و قوه ی الهی در انتخابات هت تریک خواهد کرد .

   2

   2
  10. ناشناس گفت:

   خداوکیلی خوت دونی چه نوشتی

   3

   1
  11. ناشناس گفت:

   هم انتخابات نزدیک شد و چاپلوسی های چندشآور شروع شد

   2

   1
  12. ناشناس گفت:

   برادر جنگ بر سر قدرت است نه حقوق از دست رفته محرومان زیاد نگران نباشید خداوند هست

   1

   0
  13. بویراحمدی گفت:

   متولی و مجری این اقدامات دولت است. تاجگردون وکوچه بی؟

   0

   0
  14. ناشناس گفت:

   هرهر چندش آور بود😓😓😓😤😤

   0

   0
  15. بیطرف گفت:

   اقای محمدی اولا جنابعالی با …….. امدی سر کار دوم جنابعالی که دم از ……. می زنی شما نیروی خدماتی فرماندار باشت هستی با پ……… در فرمانداری گچساران ماندی سوم شما هر روزی طر فدار کسی هستی چهارم هنوز رسمی نیستی که خودت به عنوان کارشناس ارشد معرفی کردی کارهاهای که در هراستان انجام میشود بنا به در خواست مدیران کل وشهرستان انجام میشود پس این چیزهای که جنابعالی نوشتی پس باید استاندار وکل ادارات جمع کنند دیگر نیازی نیست دیگر نماینده همه کارها را انجام میدهندبرادر مردم اگاه هستند دست بردار جنابعالی نان خور دولت هستی به جای که از مسولین نظام حمایت کنی از شخص تعریف میدهی پنجم شماها به اندازه حقوقی که میگیری کار نمی کنی دم از حلال حرام میزنی ششم دست برداری بگزارید تا مردم وحدت داشته باشند مردم را تحریک نکنید

   1

   0
   • ناشناس گفت:

    عزیز من برام مهم نیست تو چه فکر میکنی من در سال ۸۵به عنوان کارشناس روابط عمومی فرمانداری گچساران بصورت قرار دادی مشغول بکار شدم در دولت نهم و دوران نمایندگی جعفری البته هیچکدام در استخدام من دخیل نبودند. در ثانی اینجانب مدرک کارسناس ارشد علوم سیاسی را از دانشگاه علوم سیاسی شهر رضا در سال ۹۴دریافت کردم و هم اینک استخدام پیمانی و رسمی هستم. پست سازمانی هم کارشناس اموراجتماعی و فرهنگی هست اگه سند خواستی بیا برات نشون بدم . معلومه که از شنیدن حقایق در حال انفجاری

    0

    0
  16. همکار گفت:

   انصافا من طرفدار تاج نبودم و به ایشان رای ندادم و نمیدم و از همکاران آقای محمدی هستم اما باید منصفانه قضاوت کرد ضمن انتقادی که به تاجگردون در نحوه گماردن مدیریت ها و استخدام افراد وارد هست و به حق نیز هست اما در بحث امور عمرانی و توسعه باست و گچساران واقعا کارهای ماندگار و بسیار بزرگی انجام داده عمده طرحهای که در این مطلب به آنها اشاره شده در طول روران وکالت ایشان اجرا شده اما نباید نقش دولت ها را نادیده گرفت.

   0

   0

  
  امروز جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • یادداشت انتقادی غلامرضا پاکدل درباره اظهارات تاجگردون/به شعور مردم توهین نکنید
 • تصاویری چشم نواز از چشمه بلقیس چرام و سد کوثر گچساران
 • صعود سراسری به خامی با بدرقه شهردار باشت و سایر مسولان آغاز شد+تصاویر
 • تحلیلی بر سفر اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی به گچساران/آلرژی مردم به سفرهای استانی بی دست آورد برخی مسئولان کشوری
 • برگزاری جلسات آموزشی جهت ارتقای اطلاعات بهداشتی مردم در مساجد لنده+ عکس
 • به مناسبت هفته سلامت ؛ برگزاری مسابقه نقاشی در یکی از مدارس لنده + تصاویر
 • جلسه پرسش و پاسخ مدیر شبکه بهداشت و درمان لنده با مردم و اصحاب رسانه + عکس
 • “حرف هایی که دوزار نمی ارزد”
 • در حاشیه بازدید نمایندگان عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از تآسیسات نفتی گچساران/سختی هایی که کارکنان شرکت نفت گچساران تحمل می کنند+تصاویر
 • از طعنه های امام جمعه باشت به اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تا اشاره یک فعال اقتصادی به مافیای قدرت در بانکها و اشاره تاجگردون به مافیای قدرتی که نگذاشت یک طرح تصویب شود و اوراق هایی که نظام پیمانکاری را اوراق کرده است+حواشی و تصاویر
 • گزارشی از سفر اعضای کمسیون برنامه و بودجه مجلس به گچساران+تصاویر
 • تبلیغ تاجگردون از سوی بزرگواری در حوزه های بویراحمد و کهگیلویه
 • کنایه اینستاگرامی علی محمد بزرگواری به استاندار
 • کارخانه آجر دهدشت درگیر یک بدهی کلان/نان ۱۰۰ کاگر آجر نشود
 • مسابقات فوتسال جام رمضان در قالب دسته جات آزاد در گچساران برگزار میشود+جزییات
 • بیانیه گام دوم انقلاب،چماقی بر سر موحد و سید قدرت
 • اراضی مرغوب کهگیلویه و بویراحمد در تصرف زمین‌خواران است
 • قوام فروزان برای توسعه بویراحمد و دنا می‌آید
 • استانی شدن انتخابات در مجلس شورای اسلامی تصویب شد+جزییات
 • روایت شیرین و تلخ یک گروه کوهنوردی بهبهان از سفر به دامنه کوه خامی در باشت+عکس
 •