طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۰ شهریور, ۱۳۹۷ | کد خبر : 84095 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛ رئیس شورای شهر دوگنبدان گفت: این شهامت را داریم که از مردم به واسطه اینکه در انتخاب شهردار دوگنبدان باتدبیر در ابتدای کار عمل نشد و این انتخاب دارای اشکال بود و جامعه ما هم متضرر شد عذرخواهی کنیم.   به گزارش فانوس زاگرس،سیدناصر حسینی با اشاره به حمایتهای خود و اعضای شورای […]

  فانوس زاگرس؛

  فانوس زاگرس؛

  رئیس شورای شهر دوگنبدان گفت: این شهامت را داریم که از مردم به واسطه اینکه در انتخاب شهردار دوگنبدان باتدبیر در ابتدای کار عمل نشد و این انتخاب دارای اشکال بود و جامعه ما هم متضرر شد عذرخواهی کنیم.

   

  به گزارش فانوس زاگرس،سیدناصر حسینی با اشاره به حمایتهای خود و اعضای شورای اسلامی شهر دوگنبدان از مسعود ظفری شهردار کنونی این شهر، به ایلنا گفت: در ابتدای کار بنده از ایشان بسیار حمایت کردم .از آنجا که دوست ما هم بودند مستندات ایشان را هم پذیرفتیم. نمی‌دانستیم که مستندات ارائه شده ایشان برای شهردار شدن صوری بوده و در جهت اغفال شورای شهر بوده است.

  مستندات شهردار ‌صوری بود

  رئیس شورای شهر دوگنبدان با تشریح چگونگی انتخاب شهردار دوگنبدان، اظهار داشت: آقای ظفری مدارک و مستنداتی در مورد احراز صلاحیت خود براساس ماده چهار و موارد پنچگانه این ماده به ما و فرمانداری گچساران داد و ما هم به استانداری و وزارت کشور ارسال و به هر نحوی در وزارت کشور تائید و در نهایت استاندار تائید و حکم شهرداری ایشان را ابلاغ کرد.

   

  حسینی گفت: در ماده چهار گفته می‌شود اگر عضو یا اعضای شورا متوجه شود که مستندات ارائه داده شده شهردار دارای ابهام است شورای شهر می‌تواند در اولین جلسه عادی از شهردار دعوت و موضوع بررسی شود و ما نیز هم همین کار را کردیم و بعد از بررسی متوجه شدیم که اسناد ایشان مشکل دارد.

   

  وی با تشریح مباحث رد و بدل شده در آن جلسه، ادامه داد: شهردار در همان جلسه اعلام که سابقه اجرایی ندارد و مستندات من همان مستندات اولیه است.

   

  این عضو شورای اسلامی شهر دوگنبدان با بیان اینکه شورای شهر از دانشگاه آزاد گچساران، تامین اجتماعی و دانشگاه سماء استعلام گرفتیم و در نامه‌های ارائه شده به شورا نیز معلوم شد وی حق التدریس بوده، استخدام نبوده، زیر یکسال حق التدریسی کار کرده و طبق استعلام دانشگاه آزاد هم به اندازه ساعات کارکرد بیمه برایش واریز شده ، تامین اجتماعی هم این مباحث را تایید کرد.

   

  حسینی گفت: جمع بندی‌های شورا پس از بررسی به کمیته انطباق فرمانداری گچساران ارسال و چون مسائل بطور گنگ و نامفهوم به کمیته انطباق عنوان شده بود کمیته انطباق درخواست شورا را رد کرد و این کمیته اعلام کرد جمع بندیهای اعضای مخالف شورای شهر را رد و البته ما در آن زمان اصرار کردیم که کمیته انطباق، جمع بندی ها را رد یا تائید کند که کمیته انطباق گفت ماباید استعلام بگیریم و ما چون اصرار بر رد یا تائید داشتیم آن کمیته به ما اعلام نمود با این شرایط ما جمع بندی های مخالفان در شورا را رد می کنیم.

   

  وی افزود: پرونده اعتراض ما بعنوان چهار عضو مخالف شهردار دوگنبدان به شورای هیات اختلاف ارسال و این هیت براساس قانون بایستی ۲۰ روز این مصوبه و اعتراض شورا را مورد بررسی قرار داده و جواب می داد.

   

  رئیس شورای اسلامی دوگنبدان با اشاره به برخی مواد قانونی در این ارتباط، تصریح کرد:‌ قانون در این ارتباط می گوید اگر این هیئت ظرف  ۲۰ روز جواب ندهد مصوبه شورا لازم الاجرا است و الان حدود ۴۰ روز است از این ماجرا می گذرد.

   

  بگفته حسینی، مواردی باید در کمیته انطباق و شورای حل اختلاف مطرح شود که مکاتباتی باشند که از طرف شهرداری به شورا واصل میشود و آن هم مکاتباتی که دارای ابهام باشند اما بحث شرایط احراز شهردار دوگنبدان نیازی به حضور در کمیته انطباق و هیئت اختلاف نداشت.

   

  وی با انتقاد از عملکرد مجموعه استانداری کهگیلویه و بویراحمد، اظهارداشت:‌ مجموعه استانداری هم  ۲۰ روزه جواب نداد و ما هم به این موضوع اعتراض کردیم و چون در قانون آمده که بعد از ۲۰ روز درخواست شورای شهر لازم الاجراست، باید جواب می دادند و ندادند و دیروز جلسه هم برگزار کردیم که سرپرست شهرداری دوگنبدان مشخص شود.

   

  گفتند گچساران کازرون دیگر می شود

  حسینی با بیان اینکه در آخرین استعلامات وزارت کشور اعلام شده که مصوبات شورا دارای اعتبار بوده چون با دو سوم تشکیل جلسه داده اند و با اکثریت مطلق هم تصویب شده ، خاطرنشان کرد: ارسال درخواست اعتراض چهار عضو شورای شهر دوگنبدان نیازی به رفتن به هیئت اختلاف نداشت و باید شهردار انتخاب شود.

   

  حسینی با اظهار گله‌مندی خود از مجموعه استانداری کهگیلویه و بویراحمد، ادامه داد: از استانداری گله‌مندیم زیرا در چارچوب قانون کارها را جلو نبرد و این تاخیر سبب شد تا برخی فضا را مسموم کرده و بگویند گچساران کازرون دیگر می شود.

   

  وی گفت: مسئولان استانی و شهرستانی مقداری کوتاهی کرده و مصوبه شورا را اجرا نکردند والبته تا یکی ۲ روز آینده تکلیف نهایی شهردار دوگنبدان مشخص می شود.

   

  حسینی تاکیدکرد اگر شورای حل اختلاف به مصوبه شورای شهر دوگنبدان توجهی نکند قطعا از کمیته حل اختلاف مرکز و دیوان عدالت اداری استمداد طلبیده و در دفاع از حقوق‌مان ذره‌ای کوتاه نخواهیم آمد چون مردم  ضرر می کنند.

   

  شهردار دوگنبدان وجاهت قانونی ندارد

  وی از نامه‌نگاری اعضای مخالف شهردار دوگنبدان به استاندار کهگیلویه و بویراحمد هم خبرداد و اظهارداشت: به استاندار نامه نوشتیم که براساس مصوبه شورا چون حضور آقای ظفری به عنوان شهردار دوگنبدان وجاهت قانونی ندارد از ارسال هرگونه مکاتبه با امضای ایشان به شورای شهر معذوریم و پاسخ نمی‌دهیم.

   

  رئیس شورای اسلامی شهر دوگنبدان گفت:حدود ۲۰ روز پیش این نامه را به استانداری کهگیلویه و بویراحمد و مسئولان ذی‌صلاح ارسال کردیم و دلیل برگزار نشدن جلسات در شورای اسلامی این شهر نیز به همین موضوع برمی گردد و ما معتقدیم که شهردار وجاهت قانونی ندارد.

   

  وی اظهار امیدواری کرد شورای حل اختلاف قانون و استعلامات وزارت کشور را مدنظر قرارداده و توجهی ویژه‌ای به ماده چهار قانون شوراهای شهر و روستا داشته باشد.

   

  شهردار افشا کند

  حسینی در پاسخ به این سوال که گفته می شود چهار عضو مخالف شهردار دوگنبدان بدنبال سهم خواهی از شهردار بوده و چون سهم خواهی آنان محقق نشده است اکنون مخالف شهردار هستند؟ هم اظهارداشت: شهردار با دراختیار گرفتن چند سایت خبری سعی در تشویش اذهان عمومی و تخریب مخالفان کرد و در چندین جلسه که با حضور استاندار، دادستان و فرماندار گچساران برگزار شد به نمایندگی از اعضای مخالفان از شهردار خواستیم که اگر مخالفان وی بدنبال سهم خواهی و منفعت شخصی بوده اند شهردار افشاگری کند . اگر یک مورد از اینها را افشا کردید و برای مسئولان محرز شد قطعا خودمان از شورای دوگنبدان استعفا می‌دهیم.

   

  حسینی با انتقاد از شهردار برای صدور ابلاغ برای ۱۱ مشاور  شهردار دوگنبدان، تصریح کرد:‌ یکی از دلایل مخالفت ما با شهردار همین  است. براساس قانون، مشاور باید به تعداد معاونین، خارج از مجموعه شهرداری و برای شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر باشد و متاسفانه ایشان هر سه شرط را رعایت نکرد.

   

  حسینی، سوال از شهردار را از وظایف قانونی اعضای شورای شهر دانست و ادامه داد: ما توقعی از شهردار نداشتیم و اگر ایشان یک مورد توقع شخصی از ما دارد در سایت ها به مردم اعلام کند تا جامعه بفهمد.

   

  از شهردار دوگنبدان شکایت می کنیم

  حسینی با تاکید براینکه ما نمی خواستیم فضای شهر و استان شلوغ شود و بدنبال حاشیه نباشیم، افزود: بعد از مشخص شدن رای شورای حل اختلاف، قطعا از آقای ظفری شهردار دوگنبدان به دلیل تشویش اذهان عمومی در دادگستری استان شکایت می‌کنیم تا همه بفهمند که ما دنبال منافع شخصی نیستیم و مردم استان کهگیلویه و بویراحمد هم قطعا راجع به  چهار نفر مخالف شهردار احسنت خواهند گفت.

   

  حاضریم شورا  را هم منحل کنیم

  وی در پاسخ به این سوال که دعوای شورا و شهردار دوگنبدان چه زمانی تمام می شود؟ هم اظهارداشت:‌ تا یک هفته آینده و یا کمتر ایشان می‌ماند یا می رود که اگر بماند ما اعتراض داریم.

   

  حسینی گفت: حاضریم بخاطر اینکه مردم متضرر نشوند ، شورا منحل شده و  شهردار کنار برود.

   

  وی تاکیدکرد که مخالفان شهردار دوگنبدان در شورای اسلامی این شهر از حق قانونی خود تحت هیچ شرایطی کوتاه نخواهند آمد.

   

  رئیس شورای اسلامی دوگنبدان در پاسخ به این سئوال که مخالفان شهردار در شورا چهار نفر و موافقان سه نفرند بنابراین  مخالفان باید یک رای دیگر داشته تا بتوانند شهردار را عزل کنند؟ افزود :‌ این موضوع برای شرایط استیضاح است و شرایط کنونی بحث احراز صلاحیت است و در احراز صلاحیت هم  ما چهار نفر شهردار را انتخاب کردیم.

   

  حسینی گفت: براساس قانون ماده چهار شورا و شهرداری‌ها، می‌توان حتی با یک نفر هم ایشان را از شهرداری برکنار کرد و وزارت کشور هم گفته است که اکثریت مطلق یعنی نصف بعلاوه یک.

   

  وی افزود: شورای شهر دوگنبدان برای بحث احراز صلاحیت شهردار، جلسه را با پنج نفر تشکیل و با اکثریت مطلق مصوب کرد و کار بصورت قانونی انجام گرفته و از سویی وزارت کشور هم اعلام کرده است که باید به مصوبات شورا احترام گذاشته شود و این مصوبات اعتبار قانونی دارد.

   

  انتهای خبر/
  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  38 نظر برای “رئیس شورای شهر دوگنبدان:شهردار دوگنبدان وجاهت قانونی ندارد/هدفمان از تغییر شهردار سهم خواهی نیست”
  1. شهر بان گفت:

   از صحبتات معلومه که اوضاعتون خرابه
   دارین دست و پا میزنین و اگر شهر دار ماندگار شد
   قصد خودزنی دارین
   چه بهتر که شما ۴ نفر از شورا بزنین بیرون تا مردم
   نفس راحت بکشن
   خوبه خودتون هم میدونین مردم رو خسته کردین
   شهردار مصمم و کار دان و پاکدست و باج نده
   به خواست خداوند خواهد ماند تا از منافع مردم
   حمایت کنه که حیف و میل نشوند

   3

   2
   • ناشناس گفت:

    با این وضع شورای شهری که داریم من که چشمم آب نمیخوره شهردار بعدی از این شهردار کنونی بهتر باشه. افرادی که متخصص و لایق باشن در این شهر کم نداریم اگر واقعا قصد خدمت دارن یکی از اونها رو انتخاب می کردن

    1

    0
  2. ناشناس گفت:

   يه مشت……….گريبانگير اين شهر شدن
   حق مردميه كه رايشون رو به يه كارت شارژ ميفروشن

   4

   1
  3. سبحان گفت:

   جناب آقای حسینی همه مردم خوب میدونن که شما و امثال شما تو شورای شهر دنبال پیشرفت و آبادانی شهر نیستید، ولی متاسفانه بر اساس قوم گرایی و طایفه گرایی بر این مسند نشستید،حالا که با تابلوی ایست دکتر ظفری در ………..واهی ها و ……. ها مواجه شدید دکتر ظفری مستنداتش صوری بوده؟مردم گچساران نام نیک دکتر ظفری را فراموش نمیکنند.زنده باد شهردار پاک دامن دکتر ظفری.

   4

   2
  4. سی ناصر گفت:

   کم……… بگو پینوکیو،کاش ذات…….. بعضی ها روزی برملا بشه

   1

   1
  5. گچساران گفت:

   شهردار گچساران بودجه گچساران رو به باد داده تموم پروژه ها خوابیده اصلا واسه هفته دولت ی پروژه هم نداشتن که افتتاح کنن بودجه شهرداری رو خرج خبر نگارا و ………جمعه گچساران و حزب موتلفه برای حمایت از خودش کرده الانم پروندش در حال ورود به سازمان بازرسیه

   2

   1
  6. ناشناس گفت:

   خدایا یکی بیاد حرفای ریس شورا را که معلوم نیست چه مصاحبیی انجام داده؟؟؟؟به عنوان یه شهروند ننگ بر بی سوادهای شهرم که جز رو سیاهی هیچی برا شهر نداشتین درود بر شهردار شهرم

   2

   2
  7. ناشناس گفت:

   همه ی حرفات تکراریه و ارزش یک دقیقه وقت گذاشتن برا خوندن ندارن. ……….همچی مشخص میکنه که چی هستین و چی میخوان اینجور که این اقا فرمایش میکنه سیستم اداری ما از ابتدایی ترین امکانات هم محروم که نتونسته یه استعلام بگیره احساس خطر کردین که شورای حل اختلاف به نفعتون نیست بامبول جدید دراوردین.خخخخخ

   2

   2
  8. تحصیلکرده بیکار بدون پارتی گفت:

   جناب آقای حسینی با افکار مردم بازی نکنید
   مردم همه چیز را میدانند

   3

   2
  9. ناشناس گفت:

   خدایاشکرت کی ای متن سیت نوشتنه سید

   5

   0
  10. ناشناس گفت:

   تنها کسی که وجاهت قانونی نداره شورای شارژ و شامی نه شهردار جوان و کاربلد این شهر

   7

   1
  11. گچساران گفت:

   آقای حسینی فکر نکنم شما بخاطر مردم باشین و شما که با…….و………… زیادی به شورا رسیدین و حتما بدون شک خواسته………….دارین که ظفری نگذاشته بهش برسین و وجدانتان را بیدار کنید که در اون دنیا باید جوابگو باشین

   1

   1
  12. قشقایی گفت:

   جناب حسینی برگرده و مصاحبه خودش را مرور کند می بیند که خودش را با حرف های خود محکوم می کند.بنده خدا برو به فکر قیامت خود باش که در قبال مردم باید جوابگو باشید این همه ……..زمین گیرت می کند. انشاءالله

   1

   0
  13. ناشناس گفت:

   اگه شهامت داشتی به خاطر رای …….. و ……رای کنار میکشیدی ………..

   1

   1
  14. ناشناس گفت:

   خدا وکیلی من نمیدونم حسینی با چه رویی میاد این حرفا رو میزنه، بردار هویتت برا همه روشن، نیازی به حرفای بی اساس نیست، کارتو از این که هست بدتر نکن، به نظرم صحبت نکنی برا خودت بهتره باشه…

   1

   1
  15. حسینیان گفت:

   وای که ردپای دزد آبادی ما،
   چقدر شبیه چکمه های کدخداست!

   روزیکه ردپای بجا مانده،
   شبيه چکمه های کدخدا بود!!

   یکی میگفت:
   دزد چکمه های کدخدا را دزدیده…

   دیگری میگفت:
   چکمه های دزد
   شبیه چکمه کدخدا بوده،

   و هرکسی بطریقی واقعیت را توجیه میکرد…

   دیوانه ای فریاد برآورد که:

   مردم !…
   دزد، خود کدخداست!!!…

   اهل آبادی پوزخندی زدند و گفتند:

   کدخدا ! ..
   به دل نگیر،
   او مجنون است،
   دیوانه است…

   ولی فقط کدخدا فهمید
   که تنها عاقل آبادی اوست..

   از فردای آن روز،
   دیگر کسی آن مجنون را ندید!!…

   و وقتی احوالش را جویا میشدند،

   کدخدا میگفت:
   دزد او را کشته است!!!…

   کدخدا واقعیت را میگفت؛ ولی درک مردم از واقعیت، فرسنگها فاصله داشت…

   شاید هم از سرنوشت مجنون میترسیدند!!!…

   چون در آن آبادی،
   دانستن، بهايش سنگین بود!!!..

   ولی نادانی، انعام داشت!!!…

   این بود که اهل آبادی،
   هر روز عرعرکنان درخانه کدخدا جمع میشدند و ستایش کدخدا میکردند!!!…

   4

   0
  16. ناشناس گفت:

   خدایا شما دیگه کی هستی،بابا تمام مردم می دانند که چه خبره،برو تا دیر نشده …….کن و دو…………بخوان و از مردم عذرخواهی کن،توبه کن که خداوند …….. پذیر است.

   1

   1
  17. علی افتخاری گفت:

   سلام.برادر محترم. جناب آقای ظفری جوان توانا وکارآمدی هستند. بنده افتخار همدوره ای با ایشان را در دانشگاه خوارزمی تهران داشتم. جوان خوشنام خوش فکر ودارای ذهنی زیبا هستند. اگر درفکر مردم و خدمات رسانی هستید که مطمئنا هستید بجای تقابل تعامل را شیوه کار قراردهید وحدود انتظاراتی برحسب فرهنگ وعرف شهر گچساران برای شورا وشهردار تعریف کنید و به انتخاب خود اعتمادکنید. بنده ساکن شهرستان لنده هستم. بدون تعارف آقای ظفری بسیار جوان شایسته ای بودند و انشاءالله هستند.بنده بعداز انتخاب ایشان هیچگونه ارتباطی حضوری ویا مجازی وتماسی با ایشان نداشتم وندارم. موفق باشید.

   5

   0
  18. حمدی گفت:

   سلام برای شهرم متاسفم،که چنین شخصی ریاست شورا شو بر عهده داره،ادمی که سواد درس حسابی نداره،فقط به دنبال …………..ه وقتی تو گلوت گیر نکنه……

   3

   1
  19. خادم گفت:

   موقعی که رب فروش برای شهر تصمیم بگیره باید فاتحه شهرداری رو خوند

   3

   1
  20. حیدرم گفت:

   وای بر مردم با این انتخابشون که الان ایشون خودشو بعنوان سیاستمدار بزرگ این شهر حساب میکنه
   فردا در دادگاه الهی هممون باید جوابگو باشیم

   1

   1
  21. اسماعیل گفت:

   جناب آقای حسینی برای مردم واضح و مبرهن است که چرا برای حذف شهردار به تکاپو افتاده اید. هیچ …..ای برای رضای خدا……… نمیگیره. …… و درخواستهای …….شما برای همه مردم روشن است و همه می دانند عدم همراهی شهردار با شما و عدم …………….امعقولتان باعث شده که درصدد حذف ایشان برآیید. تا همیشه ماه پشت ابر نمی ماند و گذشت زمان همه چیز را روشن خواهد کرد. راستی جناب حسینی به مردم توضیح دهید که چرا آنقدر که به قول خودتان عدم احراز صلاحیت شهردار نگرانتان کرده،………عضو شورا در ………. نگرانت نمی کند؟ کدام یک مهمتر است؟ کاش به جای حرفهای صد من یک غاز عملکرد یکساله شهردار را آنالیز می کردید و بر اساس عملکرد ایشان با مردم حرف می زدید.

   3

   1
  22. ناصر گفت:

   متاسفانه جناب حسینی خودتون ……..زدید
   آون از انتخابات، اونم از انتخاب شهرادرت
   حالا هم که زیاده خواهی کل استان رو گرفتار حاشیه کردی
   انصاف خوب چیزی هست، خودت استفاع بدی همه چی حل میشه

   2

   0
  23. اصلاح طلب گفت:

   از رییس شورای ………و…….. بیش از این نباید انتظار داشت.شما ها اگر به فکر شهر ومردم هستید باید هر چه زودتر استعفا دهید.

   1

   1
  24. سعید گفت:

   شهری که شورای شهرش با ………و……و……..و……….انتخاب میشه باید فاتحه اون شهر رو خوند
   مطمئنم اون چند نفر از آقایون بلد نیستن یه نامه اداری ساده بنویسن … دیگه اینکه عضو شورا هستند پیشکش!!

   2

   1
  25. دانشجو گفت:

   ای کاش، ای کاش شورا منحل و دوباره انتخابات انجام می شد، بعد امثال ایشون امکان ندارد یک دهم رای قبلی را کسب کنند، به جرات میگویم ظفری نفر اول شهر می شود، با اینکه خودم در انتخابات قبلی بهش رای ندادم

   1

   1
  26. کارمند شهرداری گفت:

   سید انصاف خوب چیزیه دکتر ظفری واقعا انسان کار بلد و متخصصی هست خدا جواب این کاراتو میده ، خدایش تو که دم سواد میزنی حداقل بگو سواد خودت چیه که ریس شورا شدی ، برا اون چند عضو شورا متاسفم که هم فکر تو هستن شک نکن تو دیگه چشمتون رنگ سیاست نمیبینه ، کسی که مردم داره هیچ قدرتی نمیتونه تکونش بده درود بر شهردار مردمی و پاک شهرمون جناب دکتر ظفری

   2

   1
  27. محمد گفت:

   دوستان عزیز خودتون را اذیت نکنید .هر کس با سید ناصر حسینی در افتد ورافتد تا یک هفته دیگه همه چیز مشخص میشه .

   0

   1
   • ناشناس گفت:

    شومل مهلی ساختتت درضمن هیچ کاری نمیتونه بکنه فقط حرف کسی که بلد نیست یه نامه بنویسه چطور میخواد شهردار عزل کنه فقط در یه صورت ایتره عزلش کنه ک منحل بشه شورا که اوسو…….. ملیاردی خرج کردنه سکته ایکنه

    0

    0
  28. باشت گفت:

   سید جان اولا شما نباید مردم رو ستون کنید و فرا فکنی کنید …چون موزه مردم هم برا شما و هم برای مردم مشخص هست …و ۰مردم این روزها همش نگران آینده شهری هستن که عده ای بی سواد حاکم آن گشته اند…اقای حسینی حضرت عباسی اگر قانون بود چندتا از شماها الان نباید تو شورا بودین ؟! خودتون با ……….. نشسته اید ولی اونجایی که به نفع مردم میباشد و مردم خواستار میباشد دم از قانون میزنین . …به ولا اگر ذره ای شما برای قانون یا منافع مردم باشید ..معلومه جهت ت………….ن اینجوری دست پا میزنید

   0

   0
  29. محمد ازبوستان گفت:

   ایسو بینی وبین الاه همه مردم شهر گچساران خو ینه دونن که …………و………… وبقیه اعضا چگونه تونستن رای بیارن مگر غیر از دادن شام ونهار که بازم خوداین موضوع که هزینه این همه شام ونهار وکارت شارزاز کجا تامین شده جای سوال دارد وحالا گیر دادن به شهردار درضمن گیر دادن به ظفری هم سیاسی هستش آ قای تاجگردون به خاطر آدم بده نشدن اومده از شورا برای اخراج ظفری استفاده کرده است البته که شهرداری که با……..و………بازی شهردار شده همون بهتر که هر بلایی سرش بیارن

   0

   0
  30. ناشناس گفت:

   اینجوری محکم‌ و سفت‌و سخت دنبال شهردارید اگر اینجوری دنبال عمران و ابادانی گچساران بودید حالا گلستان‌میشد معلومه به دنبال چ………ی بودید نه احترام به خواسته های مردم

   0

   0
  31. فارس گفت:

   اینجوری محکم‌ و سفت‌و سخت دنبال شهردارید اگر اینجوری دنبال عمران و ابادانی گچساران بودید حالا گلستان‌میشد معلومه به دنبال …………. بودید نه احترام به خواسته های مردم

   1

   0
  32. ارووووو گفت:

   اوووف گرد ایخو ………..اگر نه سی سهم خواهیی په سی چنیت

   2

   0
  33. همشهری گفت:

   جناب رئیس شورا خود جنابعالی و بقیه شهروندا میدونین که خودتون با ر…….و….ث..پپپحی انتخاب شدین بعد با همون ر………..ی دوباره رئیس شورا شدین این بازی که خودتون شروع کردین با…….و ……. میشه جلو رفت اما نمیشه تا اخر رفت این حقه که نمیزاره مهندس ظفری برکنار بشه شما تو یه باتلاق گیر کردین و برا درو اومدن دارین دست و پا میزنین که با انکار فقط خودتو به پایین میبری ، روزی که مهندس ظفری رو برا شهردار قبل از قبول در شورا در نظر داشتی فکر حق رو نکردین
   چیزی گه خودتون گفتین طهری مستندات سوری اورده خوب بر فرض این مسائل درست مهندس طفری سوری درست کرده اما خود جناعالی مگه نمیدونستی چون اجازه ……..ی به شما و سه تا همدستانتون نداد افتادین دنبالش شهر ما شده شهر پارتی بازی نماینده یک طرف………ه فرماندار یک طرف …..چهار نفر اول شورا هیچ بحث گفتنش نیست ، راستی برا همکارت فکر کنم ………… اومده چرا تعلیقش کردی اگه یه فرد عادی بود الان نابودش کرده بودین مگه ……… انسان نیست بقبه هم انسانن چون اون دوتا مثل شما پشتش هستن راستی جناب حسینی شما حق دارین در حیطه خود کار کنین حق ندارین از رئیس ……… بخواین که فلان پرونده رو به نفع قوم و خویش خودت انجام بدن واقعا وقتی کسی با رای حقیقی قبول نشه همین هم میشه داخل بحثتون گفتین که استفا میدم مگه مشکلتون با شهردار چقدر زیاده که میخوای به خاطر یه استیضاح این کارو کنی یعنی با رفتن شهردا چقدر پر میشه جیبتون اگه نره چقدر از جیبتون خالی میشه …

   3

   0
  34. مطلع گفت:

   آقای حسینی بترس بترس از اینکه اون چیز های پشت پرده ………… فاش بشه خودت خوب میدونی چه میگیم

   0

   0
  35. شرمت اله گفت:

   اي آقاي حسيني فقط خدا ايشناست …

   1

   0
  36. همشهری گفت:

   کرو ده بسه

   0

   0

  
  امروز شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • ادامه آتش سوزی در کوههای لنده و کندی عملیات اطفای حریق +تصاویر
 • یادداشتی بر تحرکات انتخاباتی در کهگیلویه و بویراحمد
 • زمان و مکان آئین تودیع و معارفه استاندار کهگیلویه و بویراحمد با حضور وزیر کشور
 • نماینده بویراحمد و دنا:تمام تلاش خود را برای پیدا کردن جوان غرق شده در رودخانه بشار بکار خواهیم بست
 • جلوی زمین خواری و کوه خواری در پارک ملی دنا را بگیرید
 • درخواستی از سید قدرت الله حسینی و علیمراد جعفری
 • اعلام دلایل برکناری برخی مدیران آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد
 • حاشیه نگاری از یک “جشن” در محله سادات دوگنبدان
 • نماینده گچساران و باشت :اگر می خواهید مرا انتخاب کنید برای دلتان انتخاب کنید/اگر ببینم کسی برنامه خوبی برای آبادانی این دیار دارد دست آنان را بالا می برم اما من ندیده ام/تاجگردون بعد از خدا پشتش به مردم گرم است/دوران خاله بازی گذشت
 • نماینده گچساران میزان افزایش تسهیلات بانکی بافت فرسوده دوگنبدان را اعلام کرد
 • اولین اظهارات استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد درباره استان
 • پلمپ کارخانه تولید آبمیوه و واحد تولیدی ظروف یکبار مصرف در یاسوج
 • مدیرعامل باشگاه لیگ برتری هندبال فرازبام‌ خائیز دهدشت:از بی‌مهری‌ها در کهگیلویه خسته شده‌ام
 • “هراس از همایش های تاجگردون”
 • مدیران غیربومی و عدم تعهد به استان
 • در پی تخریب کانال انتقال آب به زمین های کشاورزی روستا /نامه جمعی از اهالی روستای فتح باشت به تاجگردون
 • توضیحات نماینده گچساران و باشت درباره انتخاب استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد
 • کشف و ضبط یک تن مرغ آلوده در شهرستان بویراحمد
 • پلمپ یکی از معروف ترین شیرینی سرا ها در یاسوج+جزئیات
 • در سالروز تأسیس بيمه آتيه سازان حافظ ؛ گفتگو با مدیر بیمه آتیه سازان استان کهگیلویه و بویراحمد
 •