طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۱ شهریور, ۱۳۹۷ | کد خبر : 83669 | نویسنده : sajad |
 •   

   فانوس زاگرس؛     جوابیه ای به مطلب بی هویت تحت عنوان:”انفعال مدیرکل سیاسی در برابر برخی اظهار نظرهای چالش برانگیز”   به قلم شهریار جمالی     رهبری انقلاب  در دیدار مردمی خویش با مردم ایلام، با توصیه های حکیمانه ی خود به رئیس دولت تدبیر و امید عنوان کردند:(هرجایى که ما به ابتکار […]

   فانوس زاگرس؛

   

   

  جوابیه ای به مطلب بی هویت تحت عنوان:”انفعال مدیرکل سیاسی در برابر برخی اظهار نظرهای چالش برانگیز”

   

  به قلم شهریار جمالی

   

   

  رهبری انقلاب  در دیدار مردمی خویش با مردم ایلام، با توصیه های حکیمانه ی خود به رئیس دولت تدبیر و امید عنوان کردند:
  (هرجایى که ما به ابتکار و استعداد جوانانمان تکیه کردیم، آنجا ناگهان مثل چشمه‌اى جوشید، شکوفا شد).

   


  هرچند امروزه با گسترش روز افزون شبکه های کامپیوتری و دسترسی بلادرنگ به منابع خبری در فضای سایبری کمتر کسی است که نتواند به کلیات حقایق در دهکده ی جهانی پی ببرد اما لازم است جهت تنویر افکار عمومی و اعلام آمادگی در برابر سنگ اندازی های  اقلیت منفعت طلبی که با انتشار سیاه نوشته های خویش توهم ایستادگی در مقابل اندیشه و قلم اصلاح‌طلبی را دارند، مطالبی را خدمت فعالین سیاسی استان کهگیلویه و بویراحمد ارائه نماییم.


  در برهه ای از زمان که تمام دشمنان داخل و خارج از کشور با تمام قوای خویش کمر به تضعیف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بسته اند، متاسفانه عده ای در داخل کشور سعی دارند با القای افکار پوسیده ی خویش و تزریق آن در  جامعه،  ضمیر پاک  جوانان و نوجوانان را  نسبت به دولت و متعاقب آن انقلاب آلوده نمایند.


    چهل سال است که در مطالب خویش تلویحا عدم وجود آزادی بیان و ایستایی مطلق گفتگو در ایران را فریاد می زنند این در حالی که ایران اسلامی در جلسه اخیر قوه ی مقننه و سوال نمایندگان ملت از رئیس جمهور،  اقتدار نظام  و پایبندی به اصول مردم سالاری دینی را نشان دادند.


  آزادی بیان، انتقاد از عملکرد مسئولین، حمایت از مسئولین دلسوز و پیگیری مطالبات مردم از حقوق شهروندی هر ملت است.


   بدیهی است که ایدئولوژی اصلاحطلبی همواره پیش قراول ازرش بخشیدن به گفتگو و ارتباط مستقیم با مردم به منظور شنیدن صدای آنها بوده و می باشد، بر همگان روشن است  که اصلاحطلبان حقیقی در این راه هزینه های فراوانی داده اند .


  جلسه ی روز هشتم شهریور ماه ۱۳۹۷ که مصادف با عید امامت و ولایت، عید غدیر خم و همچنین سالروز شهیدان رجایی و باهنر در هشتم شهریور ماه ۱۳۶۰ بوده است، به دنبال سلسله جلسات جمعی از جونان اصلاحطلب متشکل از احزاب و طیف های مختلف شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام ولنده برگزار گردید.


  تصاویر منتشر شده در وب سایت های خبری به وضوح نشان میدهد که اعضای حاضر از فعالترین و شناخته ترین جوانان فعال سیاسی و گردنندگان اصلی ستاد دکتر حسن روحانی درشهرستان کهگیلویه ی بزرگ می باشد. لذا می توان گفت حضور جوانان از هر دو طیف سیاسی اصلاحطلب این شهرستان دلیل محمکی بر محکومیت کذب نامه منتشر شده می باشد.

   

   

   

  جوانان مذکور طی یک درخواست رسمی با امضای بیش از ۷۰ نفر جوان فعال که به ظور گسترده در فضای مجازی و خبرگزاری های رسمی منتشر شد از مدیرکل سیاسی انتخاباتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد دعوت کردند در این روز مبارک به جمع آنها آمده و پس از گذشت قریب به ۶ سال از عمر دولت تدبیر شنونده ی مطالبات آنها که همواره رکن اصلی انتخابات بوده اند، باشند.
  خوشبختانه مدیر کل محترم ازآنجا که عملا و قلبا به گفتمان  اصلاح‌طلبی اعتقاد دارند و مدت بسیار کوتاهی این مسئولیت را پذیرفته است با ارسال پیامی حضور در جمع جوانان را مایه ی افتخار و مباهات دانستند و به دعوت جوانان پاسخ مثبت دادند.


  در این جلسه که در فضایی بسیار مناسب، با برنامه ریزی کاملا منسجم و منظم و  همکاری برخی مدیران شجاع وهمسوی با دولت برگزار گردید. جوانان انتقادات، پیشنهادات و مطالبات خویش را با مدیر کل محترم در میان گذاشتند که مشروح این جلسه با تمام جزئیات آن و تصاویر مربوطه منتشر گردید این حرکت گویای پویایی فعالیت های سیاسی و مدنی در کهگیلویه ی بزرگ و حمایت جوانان از مجموعه ی استانداری کهگیلویه و بویراحمد  تا زمانی می باشد که عملکردی مقبول داشته باشند.


  اعلام میداریم که در راه دشوار و پر پیچ و خم پیش روی تیم جدید دولت در استان همراه و همگام آنها خواهیم بود و انتظار داریم مسئولین نیز به وعده‌های خویش که توجه جدی به جوانان حامی دولت است در کمترین زمان ممکن عمل کنند.


  درپایان؛


  کسانی که تخریب نامه و سیاه نمایی خود را به نام (مجموعه‌ی جوانان اصلاح‌طلب) در فضای مجازی منتشر میکنند  لطفا اسامی این جوانان را نیز منتشر کنند تا یقین پیدا کنیم هدف آنها حسن نیت و دلسوزی برای نظام و دولت تدبر و امید است نه همسویی با بدخواهان و سنگ اندازان دولت .

  شهریار جمالی (به نمایندگی از جوانان اصلاح‌طلب حاضر در جلسه ی مذکور)

   

   

   

  *********************

   

  متن  مطلب بی هویت تحت عنوان:”دلنوشته ای برای وزیر محترم کشور و استاندار کهگیلویه و بویراحمد” که در آن سعی در تخریب مدیرکل سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد شده بود را در ذیل میخوانیم:

   

   

  بعد از حضور سید علی پرواز مدیرکل سیاسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در بین جوانان اصلاح‌طلب کهگیلویه بزرگ، اکنون جمعی شهروندان کهگیلویه مطلبی را در واکنش به سخنان پرواز برای این سایت خبری ارسال کرده‌اند که عیناً منتشر می‌شود.

  جناب آقایان دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور و دکتر احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد
  سلام و عرض تبریک دهه ولایت و امامت و آرزوی موفقیت برای خدمت رسانی بیشتر مسئولان به ولی نعمتان انقلاب، بدون مقدمه به اصل موضوع می‌پردازیم:
   آزادی بیان، انتقاد از مسئولان و ارائه پیشنهاد سازنده، از اصول و مبانی جمهوری اسلامی و مورد تأکید مقام معظم رهبری است و ضرورت دارد مسئول مربوطه که مسئولیت مستقیم هم دارد در برابر بیان موارد خلاف واقع و شبهات، سکوت را جایز ندانسته و ضمن پاسخگویی، با شهامت به تنویر افکار بپردازد و موضوعات مورد گفتگو را تبیین نماید که متاسفانه و متاسفانه آقای علی پرواز مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری، هرگز اینگونه عمل نکرد.
  قطعاً جناب آقای پرواز با هماهنگی و نظر مساعد استاندار در جلسه‌ای گزینش شده و با حضور تعداد محدودی از جوانان حضور پیدا کرد که طبیعتاً نفس کار، اقدامی مثبت و در خور تحسین، اما شکل کار دارای ایراد اساسی است که قطعاً ادامه آن با این روند به نتیجه مطلوب منتهی نخواهد شد که امید است برنامه حضور در جمع جوانان با شکل و کیفیت بهتر برگزار شود تا به بهره وری لازم منتج شود و با برنامه ریزی اصولی و منطقی، استفاده‌ی بهینه از استعداد، انرژی و پویایی جوانی، برون داد و خروجی مثبت جلسات باشد نه صرفاً جوانان را دلخوش به تشکیل جلسه فرمایشی نموده و آن را کارنامه مثبتی در رزومه خویش ضبط نمایند.
  در همین خصوص ذکر مواردی ضرورت دارد که به حضور شریفتان اعلام می‌گردند.
  انتظار می‌رود با نگاه مثبت مورد ملاحظه قرار گیرند و دلسوزانه و مسئولانه به آن بپردازید.
  ۱_ انفعال مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری در برابر برخی اظهار نظرهای چالش برانگیز و احساسی و اتخاذ موضع سکوت مطلق، اما جوابدهی به برخی سوالات حاشیه‌ای دیگر، دور از جایگاه حقوقی نامبرده و مایه‌ی نگرانی مردم کهگیلویه شده است.
  نظریات مطرح شده:
   الف: نظر داده شد:
  «شرکت اصلاح طلبان در انتخابات کار اشتباهی بود»
  آیا این جمله مخالفت و عناد آشکار با ندای رهبر معظم انقلاب مبنی بر حضور حداکثری در انتخابات و در تضاد با منویات سکاندار کشتی انقلاب و در جهت خواست دشمنان نظام اسلامی نیست؟
  و نیز گفته شد:
  «ما را رد صلاحیت می‌کنند و در آخر خودمان پیشرو در رأی دادن هستیم»
  که آشکارا زیر سؤال بردن شورای محترم نگهبان و درخواست امتناع از حضور در پای صندوق‌های رأی است که حیثیت نظام بوده و چنانچه مستحضرید این پروسه در تمام انتخابات‌ها، محور رسانه‌های بیگانه و دستور اتاق فکر معاندان قسم خورده نظام است.
  آیا بیان چنین جملاتی در حضور مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری از یک طرف و سکوت و بی تفاوتی وی از طرف دیگر می‌تواند مایه امیدواری و تضمین کننده انتخاباتی سالم و بی طرف در سال ۹۸ باشد.؟ هرگز.
  اما سکوت و انفعال جناب پرواز در نوع خود جالب، بسیار عجیب و حتی دریغ از یک عکس العمل ساده، بسیار نگران کننده و دور از انتظار و متاسفانه تایید آن مطالب را به ذهن متبادر می‌نماید.
   ب: نظر داده شده:
  «خیانت‌هایی به جوانان ما شده است که حتی در جنگ جهانی دوم صورت نگرفته است»
  واقعاً این است حاصل ۴۰ ساله نظام جمهوری اسلامی و خاموشی یک مدیر ارشد استانی، در برابر بیان این هجمه تاریخی؟ وامصیبتا.
   مایه‌ی بسی تاسف و تأثر است و قطعاً دل امام راحل (ره)، دلسوزان خدمتگزار و روح مطهر همه خدمتگزاران فقید به‌ویژه آنانکه در ایام شهادتشان قرار داریم را آزرده نموده است.
  اما در برابر سوالی که در لنده با چه کسی به گفت‌وگو نشستید؟
   با فراغ بال و افتخار پاسخ می‌دهد نشستن در لنده و دهدشت و چرام با تک افراد خاص را!
  بزرگان و جلوداران اصلاحات کهگیلویه جنابان (منطقیان و لاهوتی) یکی را به سکوت و دیگری را به صدور بیانیه دعوت می‌نمایند و جناب پرواز سری به علامت تأیید تکان می‌دهد؟!
  جناب پرواز افاضه نمودند:
  هر کجا گفتار ضعیف و رفتار سخیف دیدید ربطی به اصلاحات ندارد.!
  آیا این گفتمان احساسی در شرایط امروز جامعه و از سویی قرار داشتن در دهه ولایت و دولت که محور آن وحدت است، همخوانی و سنخیتی با آرمان‌ها و چشم اندازهای ولایت و دولت خدمتگزار دارد؟
  باز در اظهار نظری غیر مسئولانه و عام پسند، احساسی دیگر در ادامه گفته است:
  «فرماندار چرام، فرماندار بهمئیف فرماندار کهگیلویه و بخشدار چاروسا، انتصاب نماینده مجلس نیستند!
  واقعاً این گفتمان، زیبنده و در حیطه مسئولیت یک مدیرکل سیاسی است!؟
   آیا جناب پرواز با طرح این موارد و با داشتن چنین ذهنیت و افکار، شایسته‌ی ادامه‌ی نشستن بر صندلی یکی از محرمانه‌ترین مسئولیت‌هاست؟
  آیا پیش کشیدن و مفتوح گذاشتن چنین مباحثی کمک به وحدت و انسجام مسئولان و مردم، در ارائه خدمت به آنان و حرکت در مسیر توسعه، می‌نماید؟. هرگز.
  آیا مردم و دلسوزان واقعی نظام و انقلاب، خواهان چنین اندیشه و نگرشی از مسئولان خود هستند؟
  آیا نماینده مردم در مجلس، منتخب مردم و نماینده همه ملت و جزء کارگزاران نظام نیست؟
  آیا نماینده، هدف دیگری جز خدمت به مردم دارد؟
  و سوالات دیگر …
  آیا اتخاذ چنین رویکردی از یک کارگزار دولت، مغایر صددرصد با اهداف و مواضع رئیس دولت (رئیس جمهور) نیست؟
  که چند روز پیش دکتر روحانی در مجلس در حضور ملت ایران و در پاسخ به نمایندگان اظهار داشت:
  «راه من راه اعتدال است.
  قبلاً گفته‌ام، حالا هم می گویم راهی جز اعتدال نداریم.»
  جنابان گرامی؛
  امید مردم به فردایی روشن با کارگزارانی شایسته و بایسته است.
  سایه خدمتگزاران صدیق به نظام مقدس جمهوری اسلامی مستدام باد.
   
   جمعی از جوانان و شهروندان شهرستان کهگیلویه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  3 نظر برای “توهم ایستادگی در مقابل اندیشه “اصلاح طلبی””
  1. فاضلی گفت:

   درود و صد درود بر جوانان اصلاح طلب که به دور از هر گونه ریاکاری و باصداقت و شفافیت در راستای پیشبرد اصلاحات در جامعه گام بر میدارند .
   درود و صد درود بر نویسنده متن جمالی خوش فکر

   0

   1
   • حقگو گفت:

    جناب جمالی نوشته ایشان همانندنام ایشان بی هویت است اصلاح طلبان همواره وهمیشه پشتیبان نیروی اصیل وعلمی وقوی خودهستند درودبرجناب پرواز

    0

    0
  2. حقگو گفت:

   برادرعزیزمشخصه باتحلیل وتفسیرجملات این دوست مشخصه ایشان جزفریب افکارعمومی هدفی ندارند اصلا حرفهایایشان بویی ازمطالباتاصلاح طلبی نمی دهدفقط هدف انحراف بوده ودرجهت تخریب اقای پروازعمل کرده وایشان می داندکه شناسنامه سیاسی وعلمی جناب پروازکاملا مشخص است وبعدازسالهانیروی علمی وسیاسی قوی دربدنه استانداری استان فعال شده که به هیچ وجه به یاوه گویی هابهنمیر دهند وهدف تخریب ایشان است وبداندبدنه اصلاح طلبان این نیروی فکری وعلمی وقوی خودرابه آنمی کندوتااخرپشتیبان ایشان می ماند

   0

   0

  
  امروز سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • گردش مدیران به جای چرخش آنان
 • انتقاد فرماندار گچساران از وضعیت بد یک مدرسه /کنایه ای به مدیریت اسبق آموزش و پرورش گچساران
 • وضعیت تاسف بار کارگران درپتروشیمی گچساران/ تسویه حساب تنها نتیجه اعتراض کارگران/ یکی هم باید به داد ما برسد!+تصاویر
 • بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام دانشگاه فرهنگیان در حمایت از اقدامات شایسته رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد
 • نامه جبهه عدالتخواه گچساران به رئیس دادگستری کهگیلویه و بویراحمد پیرامون تصرفات غیرقانونی زمین در گچساران
 • نمایشگاه گل و گیاهان تزیینی و دارویی در شهرستان گچساران افتتاح شد+تصاویر
 • رونمایی استاندار از تخلف شرکت پیشتیبانی امور دام کهگیلویه و بویراحمد در عدم توزیع مرغ منجمد در بازار
 • مژده دهید باغ را بوی بهار می رسد
 • آقای مدیرکل:بیکارکردن ۴۸ نفر افتخار نیست /فکری اساسی به حال مشکلات ترافیک یاسوج کنید !
 • جمهوری اسلامی نسل سوم 
 • کمیته فنی و حقیقت یاب بررسی علل تخریب دستک دهانه پل سوم بشار یاسوج تشکیل می شود
 • دلاویز تا یک قدمی شرکت ملی گاز رفت و برگشت!؟
 • قهرمان گچسارانی حماسه سوسنگرد/”ابراهیم امیدبخش “عقاب تیز پرواز آسمان +تصاویر
 • جدیدترین تصاویر از آخرین وضعیت بحرانی پل سوم بشار یاسوج
 • راهکارهای مقابله با پدیده گرد و غبار در کهگیلویه و بویراحمد اجرایی می‌شود
 • معاون دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد تغییر کرد/غلام نژاد جایگزین بابویی شد
 • جزییات ریزش پل سوم بشار یاسوج/ مدیرکل بحران استانداری:سازه پل سوم بشار ایمن است/ ریزش خاک بغلک پل/ دستور مدیرکل بحران برا رفع مشکل
 • معاون عمرانی استاندار از پیگیری و آزادسازی زمین‌های ایثارگران دهدشت و گچساران خبر داد
 • آیا تردد بر روی پل بشار یاسوج متوقف می شود؟/پلی که زیر آن آب است و روی آن نان!
 • وضعیت نامناسب برخی خیابانهای شهر یاسوج پس از بارش های اخیر/خیابانهایی که مسیل رودخانه شده بودند+تصاویر
 •