طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۸ مرداد, ۱۳۹۷ | کد خبر : 83269 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛     جوابیه ای به گفته های اخیر سرهنگ بیعت اصل     به قلم صابر مظاهری       به نام هستی بخش عالم در جواب آقای بیعت اصل که فرمودند تاج گردون از رقبایش می ترسد. علی رغم حرمتی که برای شما قائلم چند جمله ای خدمت حضرتعالی و دوستانت و […]

  فانوس زاگرس؛

  فانوس زاگرس؛

   

   

  جوابیه ای به گفته های اخیر سرهنگ بیعت اصل

   

   

  به قلم صابر مظاهری

   

   

   

  به نام هستی بخش عالم

  در جواب آقای بیعت اصل که فرمودند تاج گردون از رقبایش می ترسد.

  علی رغم حرمتی که برای شما قائلم چند جمله ای خدمت حضرتعالی و دوستانت و مردم خوب شهرستانهای گچساران وباشت یاد آور می شوم.

  در جمهوری اسلامی و حکومت مردمی هیچ ترسی از کسی وجود ندارد.جزء خداوند و وجدان .میدان رقابت نمایندگی جولانگاه وپادگان نظامی نیست که کسی از کسی بترسد وقتی مصاحبه شما را  خواندم بسیار نگران شدم برای آینده شهرم که چه کسانی می خواهند سودای ردای نمایندگی مردم را به تن کنند.

  من شما را مجددا به خواندن مصاحبه خویش ارجاع می دهم ، که پی ببری  از چه نوع ادبیاتی استفاده کرده اید .اتفاقا هرچه شماها مصاحبه های ساختگی نمایید قدرت تفکر وافکار شما برای مردم مشخص میشود  و مردم خودشان قضاوت می کنند.

   

  وکیل مردم شدن و کاندیدا شدن شرایطی دارد که از عهده هر کسی بر نمی آید .به ظاهر اشخاص نیست ،به درجه وپست و مقام نیست بلکه باید کاربلد ،متعهد به مردم ،متخصص ،وقت خویش را فدای مردم کردن ،شناخت از وضعیت اقتصادی اجتماعی وفرهنگی کشور ،برنامه ریزی وبودجه ریزی و حساب و کتاب بلد باشد، ارتباط با مسئولان کشور و مهمتر از همه ارتباط کلامی خوب  با مردم .

   

  خیلی از افرادی که الان خیال کاندیدا شدن را دارند حتی گفتن این کلمه برای آنها بار سنگینی هست چه برسد به وکیل مردم شدن .ما وقت زیادی تا کاندیدا شدن داریم و عزیزانی که زود شروع کردند به نظر می آید ترس آنها را برداشته نه جناب دکتر تاجگردون .

   

  البته مردم ما آنقدر هوشیار هستند که بدانند چه کسی لایق مجلس هست ودر این چند سال به خوبی شناخت پیدا کردند که چه کسی لایق مجلس بود وهست.

   

  جناب دکتر تاجگردون در این شش سال ضمن قدر دانی از تلاش نمایندگان قبلی به اندازه تمام آنها وبه پشتبانی مردم خوب گچساران وباشت کار کرده‌اند .  آیا شماها نمی بیند تمامی های  پروژهای عمرانی اطراف شهر فعال وداری اعتبار وبودجه کافی هستند در شرایطی که بودجه کشور حالت انقباظی به خویش گرفته به قول آقای دکتر نوبخت بودجه را باد نمیاره شما فکر می کنید اشتغال یعنی چه ، تمامی این پروژه ها چه راه چه آب چه برق و نفت نشان دهنده رشد اشتغال هست اگر بیکاری هست در کل کشور هست مختص یک شهرستان یک استان نیست .

   

  چرا بعضی ها دنبال موج منفی هستند ؟ چرا وقتی کسی را بهتر از خودمان سراغ داریم تخریب می کنیم ؟ تا کنون کدام نماینده استان ما توانسته رئیس یک کمیسیون شود؟   چند یک دوره بلکه چند دوره.

   

  بله باید وزن چنین نماینده ای را شما ندانید چون  ارزش وی بالاتر از این حرفهااست.آنهایی که در کلان کشور هستند بدرستی ارزش ایشان را می دانند .

  شما از اصلاح طلبان و جوانان وبزرگان و مسئولان نام بردید که ازشما حمایت می کنند چرا نام یکی از آنها را  بر زبان نیاوردید ؟ از چه ترسیدی شما فرمودین جزء ازخدا از کسی نمی ترسی پس چرا مانند دوستان اصول گرای که نام بردی اسمی از آنها نبردید.

  شما فرمودید اگر کاندیدا شوم‌ برنامه ریزی من برای مقابله با تاجگردون می باشد برادر من وکیل مردم  شدن جای مقابله وتهدیدنیست ،یک رقابت دوستانه برای بدست آوردن آرای مردم وخدمت بی منت به آنهاست .مردم دیگر این ادبیات را نمی پسندند.

  امروز در استان ما هرکسی می خواهد خودی نشان دهد دیواری کوه تاتر از دیوار جناب دکتر تاج گردون نمیبیند واز دیوار ایشان بالا می روند.اتفافا  این نشانه ضعف آنهاست .توصیه من به انهایی که میخواهند در آینده کاندیدا شوند این است که با برنامه به میدان بیایند با حرف پراکنی علیه دکتر  تاج گردون ره به جایی نخواهند برد.چون حریفی قوی دارندکه نه تنها  یک سرو گردن بلکه چند سرو گردن از آنها بالاتر است .عده ای هم با تخریب و تهمت و نامه نگاری  علیه  نماینده توانمند شهرستانهای گچساران وباشت   جناب دکتر تاج گردون در صدد هستند شاید بتوانند جلوی تأیید صلاحیت ایشان را بگیرند که این هم خیالی خام بیش نیست.

   

  تمامی دستگاههای  نظام  از توانمندی ایشان ،تعهد و تخصص ایشان وخدمت به مردم را بخوبی واقفند. ‌ودر آخر بار دیگر به برادر عزیزم جناب بیعت اصل که بیش از ۳۰  سال خدمت صادقانه در نهادهای نظامی و انتظامی را در کارنامه خویش دارند توصیه می کنم که با طناب پوسیده افراد دیگر به این چاه نیفتد.

   

   

   

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  24 نظر برای “جوابیه ای به گفته های اخیر سرهنگ بیعت اصل”
  1. شهروند باوی گفت:

   سلام خدمت جناب مظاهری بزرگوار جنابعالی خوب می دانید که زمان ارباب رعیتی تمام شده ونیاز نبود جنابعالی اشک تمساح بریزی ومظلوم نمائی جناب بیعت اصل مواردی را که بیان داشته واقعیت است گفته اقای تاجگردون از رفقا یش یعنی حسینی ترس ندارد از رقبایش ترس دارد جناب عالی خوب می دانید که مدینه فاضله شما فقط بلد خوب تبلیغ کند کجایش کار بلد است فقط ماشین امضاست اقتصاد کشور رانابود کرده خانوادهارا حیران شهر را ویران جوانان را سرگردان شایستگان را به هاشیه بزرگانرا اجازه رشد نمی دهد حتی دوستان خودشاگر اب اورد برای زمینهای پدری وبستگان بود کو اب وفروش لوله های خودش که در کارخانه اش اردکان است خیابان بلادیان را بهم ریخت پیمانش را به نور چشمی خودش داد چند لامپ هم در مسیر راه زده که پی گل برهنه نباشد لاستیک سازی به تولید انبوه رسید بجز شعار چه کرده از طرفی نظامی وپادگان ناجی ایران وکارخانه انسان سازی است دوستان شما در داخل وخارج سد راهشان را نظامی ها میدانند در سیل زلزله اعیاد مناسبتها اقتصاد فرهنگ اجتماع حرف اول را نظامی ها زدند نه قانون گریزان نه حقوق بگیران نجومی نه ای دناگویان صوری ومعامله گر کدام سر گردن بلند تر است شب اصولگراست روز اصلاح طلب بامداد اعتدالی خارج از کشور لیبرال داخل کشور ویران کننده اقتصاد چه کار شاقی کرده هرکاری کرده منفعتیی داشته چرا لرزه بر اندامتان مستولی شده برای یک مصاحبه که سراسر حقیقت است از رد صلاحیت خویش حرف می زنید جناب مظاهری بزرگوار به اقای قانون گربز بگو مگر خربزه خوردی که لرزگرفته شما را این را بدان بیعت اصل در مسائل زیر ساخت روحیه ورفاه مردم داری شجاعت بصیرت انقلابی بودن ایثار گری نویسندگی کتر وخستگی ناپذیر تجزیه وتحلیل و اجرای عدالت وتوجه به محرومان صد ها متر از غلام تاج گردون جلوتر است وقتی مطلب دیکته شده جنابعلی را در پاسخ به سبد قدرت بیعت خواندم تاسف خوردم چرا بعضی اخرت خویش را برایدنیای دیگران تباه می کنند عزیزم اقای بیعت حرف تاریخی زده انشاالله جنابعالی َضمن مطالعه بیشتر به وعده های پوچ واهی دوستانت خویش را هدف قرار ندهی گر چه شما خود از خانواده وزین وشریفی هستی در اینده نه چندان دور شاهد گفتار مدبرانه سرهنگ بیعت خواهی بود

   1

   5
   • ناشناس گفت:

    اخه به……… نگاه کن و مطلب بنویس

    1

    0
   • گچساران گفت:

    فقط یه نکته :
    عزیزانی که اعلام کاندیدای کرده اند از همان جاده های دوبانده احداث شده توسط تاجگردون میگذرند و خودشون را راحت به روستاهای دارای گاز و راه روستایی مناسب میرسانند و اعلام میکنند که ما میتوانیم بهتر از حاج غلام خدمت کنیم !!!!!
    چه طنز تلخی

    1

    0
  2. ناشناس گفت:

   اینهمه دکتر دکتر نکن.همشون مثل همن

   1

   4
  3. اصلاح طلب گفت:

   درود بر شما.زنده باد تاجگردون وراه تاجگردون.

   4

   2
  4. ناشناس گفت:

   سلام اقای مظاهری ازد دیکته را کی بشما گفته که نمیدانی کلمه ارجاع برای شخص حقیقی استفاده نمیشود ثانیا که قلم بدست شده ای که امروز این مطلب عاریتی را مینوسی شما وقتی مصاحبه میکردی در زمان ان مسیولیت غضبیت ما عرق شرم میریختیم از بسکه اکابری صحبت م

   0

   2
  5. باوی گفت:

   انصافا تو لیاقت دفترداری هم نداشتی که مدیرکل گداشتند ماهیت شما اطهر من الشمس است مسیولیت مال ادمهای معتقد به نطام نه هرکس

   1

   1
  6. افرین اقای مظاهری ساده و عامیانه و حقیقت را نوشتی.بهرحال هر کی این روزا بخواد معروف بشه و عامه مردم بشناسنش باید یه متن و مرقومه احساسی برعلیه جناب دکتر بزاره تا بگه منم هستم.واگرنه همه میدونند تا این افراد بخوان ادرس وزارتخونه ها رو تو تهران یاد بگیدند چهارسالشون تموم شده

   3

   1
  7. شهروند گچسارانی گفت:

   باسلام ..میخواستم اگر که ممکنه به مردم بگویید جناب بیعت برچه اساسی فکرکاندیدشدن به سرش زده .آیا نماینده مجلس شدن دکان وبقالیه که هرکسی پابشه وبگه من میخوام برم تومجلس ؟ایشون چه تخصصی دارن ؟تاآنجا که ما میدانیم ایشون به زور ………..بودن وچندبارامتحان دادن توانست دیپلم بگیره وسوادآنچنانی نداشت .ایشون اصلا میتونه نیم ساعت بدون لهجه فارسی صحبت بکنه؟ واقعأ جای تأسف داردکه مردم محروم گچساران وباشت این طوربازیچه ی افرادپست طلب وکینه توزشوند.برادربیعت فکرنان کن که خربزه آب است .وخوابهایی که دیدی خیرباشه .وخداروزی توراجای دیگربده مردم ما به اندازه ی کافی فهمیم وآگاه هستند که گول حرفها وسیاستهای شما رانخورند

   3

   1
  8. ناشناس گفت:

   نگو نماینده گچساران وباشت نمایده محله بنگرو وخانواده امینی در مجلس

   1

   2
  9. خخخخخ گفت:

   نگو نماینده گچساران وباشت نمایده محله بنگرو وخانواده امینی در مجلس

   1

   2
  10. اصلاح طلب گفت:

   برادر عزیزم وقتی نام شریفتان را مشاهده کردم متحیر ماندم که شما هم قلم بدست شده ای بیاد مصاحبه های غلط و غلوط لری و فارس و اکابیریتان افتم که تا یک جمله میخواستید بگیگد گلوتان خشک د رنگتان گلناری میشد و شوژه کارکنانو بویراحمدیها شده بود اما بنظر میامد این چند سال مدیریت نامبارکتان چیزی یاد گرفته باشی حداقل درسطح ابتدای حداقل یک ادم مبتدی هم میداند که کلمه ارجاع برای شخص حقیقی بکار نمی رود و یا سودا را به سر می پوشانند نه به تن بگدریم ار نوشتار عاریتی اما میگن حاسبو ان تحاسبو چطور شمای که سالها در گوشه ان اتاق واحد اشتعال نشته بودی و ارباب رجوع هم برای شما اهمیتی قائل نمیشد اما یکباره به برکت طایفه نارگ موسی که شما به انها وابسته بودید وجناب دکتر تاجگردون که بقول خودش سر ناچاری شما به مصدر مدیرکلی راه میابی که این ردا هیچوقت برازنده شما نبود اما چگونه برای یک سرهنگ با تجربه و تحصیل کرده شانسی برای این برکت ها را ندارد شما ای تملق گوی برایتان نان اب شده اینبار تملق چاره اندشی ندارد جز غلامی و با بوسی شما دیکران را برای عبارت ترس مدمت میکنیو ولی خودتان هم لفط را بکار میبرید در ثانی اگر جایگاه ومسئولیت نبود این ارباب شما نماینده میشد لذا ایقدر بت پرست و حسود نباشید و بجای سرزنش نسل جوان انها را ترغیب کنید شخصیت انسانها باید قایم به ذات باشد نه در تملق غلامی یه کم هم ازاده باشید

   فانوس زاگرس در پاسخ به این کامنت:اسم نویسنده صابر مظاهری است و شاید هیچگونه نسبتی با شخص مورد نظر شما نداشته باشد.

   1

   0
  11. ناشناس گفت:

   اقای بیعت داستان جریان تیرخوردن شما در استان فارس ………… ………بود که مشخص شد …….و ………..خورد واز طرف دیگر شما که به…….. نکردی برای ………چگونه اگر فردا به فرض نماینده شده همه چیز را برای خودت و خانواده ات نخواهی.

   1

   1
  12. ناشناس گفت:

   اقای بیعت چند سال فرمانده نیروی انتظامی گچساران بود برادر خواهر و حتی پدرش را در شرکت نفت در زمان پاکدل بکار گرفت.
   شرکت نفت

   1

   2
  13. اصلاح طلب گفت:

   ایشان زمانی که فرمانده پلیس گچساران بود برای مردم شناخته شد.بدان که مردم به یک نظامی ………رای نخواهند داد.بروید فکر نان باشید که خربزه آب است.مطمئن باشید که تاجگردون باز هم پیروز خواهد شد.به کوری چشم دشمنان.

   2

   1
  14. ناشناس گفت:

   درود و صد سلام بر سرهنگ خوش کلام و با بیان احسنت درود بر بزرگیت بزرگ مرد ایل باوی .دنیا و بیعت اصل..💓💓💓💓💓✌

   1

   2
  15. سالار گفت:

   درود و صد سلام بر سرهنگ خوش کلام و با بیان احسنت درود بر بزرگیت بزرگ مرد ایل باوی .دنیا و بیعت اصل..💓💓💓💓💓✌

   1

   1
  16. ناشناس گفت:

   برادر عزیز که شما میگید ایشان پدرش را تو شرکت نفت گذاشته شرف و انسانیتت کجا رفته این شرکت نفت استعلام بگیر اگرا نصاف ندارید ازاد مرد باشید پدر ایشان به رحمت خدا رفته است اگه این را ثابت کردی همه حرفات درست روی حسادت و کینه ورزی چیزی نگو

   0

   0
  17. گوهرگان گفت:

   برادر عزیزی که میفرماییی نظامی را قبول ندارند این حرف دشمن است شاید از نظر فکری با ایشان نباشم ولی انصافا و حقا مدت مدیدی که وی را می شناسم توانمند و کاردان و همیشه پای کار بوده و هست اگر چه به قول عزیزی که فرموده ایشان دیپلم دارد ولی اگه از دکترا جلو نباشد عقب نیست و کسی که هم این راه را بر خود قبول نموده لابد فکر همه چیز را کرده از مدرک و الی …..اینم همکار عدل هاشمی

   0

   0
  18. همشهری گفت:

   مخاطب های عزیز سرهنگ بیعت و اقای تاجگردون هر دوهمشهری هستن لطفا کسی توهین نکنند هر دو از مردان بزرگ و نامی هستن

   0

   0
  19. کله گان گفت:

   درود بر مردان بزرگ گچساران و باشت و مرد روزهای سخت حاج بیعت اصل دوست داریم

   1

   0
  20. باوی گفت:

   خیلی برات ناراحتم برادر صابری جان غرور نگیرت گ .اگه صندلی ماندنی بود به علی ع می ماند و مجلس همم موروثی نیست درود یر بیعت

   1

   0
  21. حرمت گفت:

   سرهنگ بیعت دوست عزیز و یار دیرنم از زمانی که سخنان شیرین و جذاب شما و بحق و سنجیده ات را خواندم خوشحال شدم و حرفای بجا و بحقت به دل من که هیچ مورد پسند همه قرار گرفته و امیدوارم که بتوانم مثل گذشته در رکابت حرکت کنم به امید پیروزی✌

   1

   0
  22. ده جلیل لیشتر تقوی گفت:

   سرهنگ عزیز خدمات چند ساله شما بر هیچ کس پوشیده نیست مگر اونایی که چشم بینا ندارند از حضور شما در این برهه از زمان خرسند یم و به امید پیروزی قدمهای خود را جهت پیروزی ……و حمایت محکم و استوار برمی داریم حق نگهدارت

   1

   0

  
  امروز پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • برگزاری جلسات آموزشی جهت ارتقای اطلاعات بهداشتی مردم در مساجد لنده+ عکس
 • به مناسبت هفته سلامت ؛ برگزاری مسابقه نقاشی در یکی از مدارس لنده + تصاویر
 • جلسه پرسش و پاسخ مدیر شبکه بهداشت و درمان لنده با مردم و اصحاب رسانه + عکس
 • “حرف هایی که دوزار نمی ارزد”
 • در حاشیه بازدید نمایندگان عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از تآسیسات نفتی گچساران/سختی هایی که کارکنان شرکت نفت گچساران تحمل می کنند+تصاویر
 • از طعنه های امام جمعه باشت به اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تا اشاره یک فعال اقتصادی به مافیای قدرت در بانکها و اشاره تاجگردون به مافیای قدرتی که نگذاشت یک طرح تصویب شود و اوراق هایی که نظام پیمانکاری را اوراق کرده است+حواشی و تصاویر
 • گزارشی از سفر اعضای کمسیون برنامه و بودجه مجلس به گچساران+تصاویر
 • تبلیغ تاجگردون از سوی بزرگواری در حوزه های بویراحمد و کهگیلویه
 • کنایه اینستاگرامی علی محمد بزرگواری به استاندار
 • کارخانه آجر دهدشت درگیر یک بدهی کلان/نان ۱۰۰ کاگر آجر نشود
 • مسابقات فوتسال جام رمضان در قالب دسته جات آزاد در گچساران برگزار میشود+جزییات
 • بیانیه گام دوم انقلاب،چماقی بر سر موحد و سید قدرت
 • اراضی مرغوب کهگیلویه و بویراحمد در تصرف زمین‌خواران است
 • قوام فروزان برای توسعه بویراحمد و دنا می‌آید
 • استانی شدن انتخابات در مجلس شورای اسلامی تصویب شد+جزییات
 • روایت شیرین و تلخ یک گروه کوهنوردی بهبهان از سفر به دامنه کوه خامی در باشت+عکس
 • انتقاد امام جمعه سی‌سخت به توزیع ۶۰ تن شکر تاریخ مصرف گذشته در این شهر
 • تدابیرلازم برای مبارزه با ملخ های صحرایی در کهگیلویه و بویراحمد اندیشیده شده است
 • ۵ کشته و زخمی در تصادف محور یاسوج_سپیدان
 • ﺭﻭﺯ ﺯﻣﯿﻦ ؛ ﺭﻭﺯﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ ﺁﮔﺎﻫﯽ ﻭ ﻗﺪﺭﺩﺍﻧﯽ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﻣﺤﯿﻂ ﺯﯾﺴﺖ ﮐﺮﻩ ﺯﻣﯿﻦ
 •