طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۸ مرداد, ۱۳۹۷ | کد خبر : 82695 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛ استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه هیچ خیانتی بالاتر از این نیست که نظام جمهوری اسلامی فرصت شغلی را ایجاد کند و کسی بیاید آن از یک نخبه بگیرد و به آشنایان خود بدهد، گفت: از زمانی که وارد این استان شدم سه مدیرکل را به همین خاطر جابه جا کردم.   […]

  فانوس زاگرس؛

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه هیچ خیانتی بالاتر از این نیست که نظام جمهوری اسلامی فرصت شغلی را ایجاد کند و کسی بیاید آن از یک نخبه بگیرد و به آشنایان خود بدهد، گفت: از زمانی که وارد این استان شدم سه مدیرکل را به همین خاطر جابه جا کردم.

   

  به گزارش فانوس زاگرس،علی‌محمد احمدی شامگاه چهارشنبه در آیین نکوداشت روز خبرنگار اظهار داشت: رسانه راوی، دردشناس و مورداعتماد مردم است و باید تلاش کنند دردها و مشکلات مردم را با کمال صداقت به مسئولام منعکس کند و خدمات نظام را هم صادقامه بیان کند تا موازنه و اعتدال در این حوزه رعایت شود.

   

  وی افزود: امروز هژمونی غرب سبب شده که فقط در حوزه رسانه‌های تصویری ۲۸۰ کانال تلویزیونی ماموریت داشته باشند که جریان رسا و اعتلای ایران اسلامی را وارونه به مردم ما منعکس کنند و خبرنگاران کسانی هستند که باید از عظمت ایران و تلاش فرزندان این مرز و بوم دفاع کنند و با مدیریت این هژمونی رسانه‌ای، واقعیت‌ها را به مردم منعکس کرده و کاستی‌ها را توأم با راهکارها به جامعه ارائه دهند تا بتوانیم از این گذار سخت سربلند بیرون بیاییم.

   

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: شاید در طول سده‌های گذشته در هیچ برهه‌ای از تاریخ بشریت اتفاق، حوادث و برون‌داد آنها به اندازه چند دهه اخیر نبوده و به ویژه از زمان وقوع انقلاب، چهار دهه را تجربه کرده‌ایم که ثانیه به ثانیه آن درگیر موضوعات مختلف بود.

   

  احمدی عنوان کرد: باید تلاش کنیم به‌روز و رسانه‌ای راوی، توأم با اطلاعات و سعه صدر باشیم و وظیفه خود را به خوبی انجام دهیم، همه باید یک دغدغه داشته باشیم وآن هم پیشرفت، تعالی و بالندگی این استان باشد و هیچکدام از ما حق نداریم از این رسالت عدول کنیم و هر کس عدول کند کم‌فروشی کرده است.

   

  وی با بیان اینکه من نماینده دولتی هستم که به مردم تعهد کرده برای خدمت صادقانه به آنها از هیج کوششی فروگذار نکند، گفت: ما در سایه‌سار عظمتی به نام زاگرس بلند شدیم که ظرفیت‌های زیادی دارد اما نتوانستیم آنها را به منصه ظهور برسانیم و باید تلاش کنیم این عظمت را حفظ کنیم.

   

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: ما نشان دادیم که مرد روزهای بحرانی هستیم و ظرفیت این را داریم که سختی‌ها را پشت سر بگذاریم، با بیان و قلم‌مان فضا را کنترل کنیم اما آنجا که نیاز باشد در کنارهم باشیم.

   

  احمدی به شرایط کنونی کشور اشاره داشت و عنوان کرد: ما باید شرایط کشور را درک کنیم اما به مفهوم این نیست که تلاش نکنیم و دنبال اعتبار نباشیم، بودجه ما در کشور پایه خوبی داشته که در یک سال گذشته تلاش کردیم بهبود پیدا کند.

   

   وی بیان کرد: باید به دنبال اصلاح ساختارها در استان باشیم و این ساختار زمانی اصلاح می شود که از درون مجموعه استانداری شروع کنیم و این کار زمانی انجام می‌شود که به مجموعه مدیریت ستادی استان قدرت ببخشیم.

   

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان  اینکه این اقتدار به معنای درشت‌گویی و یا برتری بر مردم نیست، گفت: مردم ما دوست دارند که خدمت‌کاران آنها دغدغه داشته باشند، نماینده دولت در شهرستان باید نماینده دولت باشد مدیرکل ما باید مدیرکل دولت باشد، آن مدیرکل و فرمانداری که به غیر از این خودش را پشت سر دیگری ببیند خدمتکار خوب مردم نخواهد بود.

   

  احمدی افزود: اصلاح یک ساختار اداری را از احداث ۱۰۰ تا پل ضروری‌تر می‌دانم و اگر این ساختار اصلاح شد پل ساخته می‌شود، رانت‌خواری قطع می‌شود و آرام آرام نخبگان ما بالا می‌آیند.

   

  وی بیان کرد: برخی می‌گویند چرا حرص و جوش می‌خوری و استان ما همیشه همینطور بوده است اما من برای کشورم حرص و جوش می‌خورم و می‌نشینم و به حال این عافیت طلبی‌های عده‌ای تاسف می‌خورم.

   

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد خطاب به خبرنگاران گفت: با این نگاه، محرم‌تر، دلسوزتر و آگاه‌تر از شما کسی را کنار خود نداریم، همه با هم آنهایی که دچار قانون‌گریزی شده‌اند را روی ریل ببریم و در این راه دست به دست هم دهیم و سعه صدر داشته باشیم.

   

  احمدی عنوان کرد: من آینده استان را درخشان می‌بینم، به شرط اینکه بپذیریم بر مدار قانون حرکت کنیم و بپذیریم که از دوستان و خویشان خود به خاطر مردم بگذریم و اگر قلم ما قلم شرف و انسانیت شد ما موفق می‌شویم.

   

  وی با بیان اینکه اصلاح ساختارها نیاز به زمان دارد و وظیفه داریم صادقانه تلاش کنیم و جلو برویم، ابراز کرد: نمایی که امروز از استان در بیرون وجود دارد نمای عزت و شرف است و خبرنگاران باید با سربلندی نقد کنند و من دست آن کسی را که دلسوزانه و شرافتمندانه می‌نویسد و خبرنگاری که اجاره‌نشین کسی نیست را می‌بوسم.

   

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد در رابطه  با استخدام‌های فله‌ای  در ادارات گفت: هیچ خیانتی بالاتر از این نیست که نظام جمهوری اسلامی فرصت شغلی را ایجاد کند و کسی بیاید آن از یک نخبه بگیرد و به آشنایان خود بدهد.

   

  احمدی با بیان اینکه آیا استخدام‌های اتوبوسی در زمان من بود؟ گفت: از زمانی که وارد این استان شدم سه مدیرکل را به همین خاطر جابه جا کردم.

   

  وی بیان کرد: اجازه ندهید فقط احمدی قربانی این ماجرا شود، زیرا گاهی وقتی من مقابل استخدامی ایستادم، برخی از خبرنگاران جیره‌خوار علیه من نقدها زدند. بنابراین از شما می خواهم که مدیران متخلف را محکم بکوبید، من هم پشت سر شما هستم نه من می‌توانم به تنهایی و نه شماها به تنهایی می‌توانید جلوی برخی اقدامات خلاف قانون را بگیرید.

   

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان این که وظیفه من شفافیت در امور است، ابراز کرد: با شفافیتی که با شما صحبت می‌کنم با سایرین هم صحبت می‌کنم، نماینده زیر دست من نیست من نیز زیردست او نیستم، او در یک قوه و من در قوه‌ای دیگر خدمت می‌کنم. 

   

  احمدی گفت: نمایندگان استان برای من محترم هستند شخصاً آن‌ها را دوست دارم چون که تلاش می‌کنند اما به صراحت می‌گویم آنجا که حقی بوده با کمال ادب و احترام و صراحت به آن‌ها گفته‌ام، اختلاف نظر هم در عین دوستی‌ها وجود دارد.

   

  وی بیان کرد: یکی از اختلاف نظرها ممکن است در بحث بودجه و اعتبارات باشد که در کل کشور هم چنین اختلاف نظرهایی وجود دارد اهتمام خود را برای رفع مشکلات گذاشته‌ام اما بخشی از آن هم به قوانین برمی‌گردد که باید اصلاح شود و دست من نیست.

   

  استاندار در رابطه با کار مدیران و نظارت خود بر کار آنها گفت: آنجا که باید تند باشم تند برخورد می‌کنم اما انتظار دارم مسائل ریشه‌ای دیده شود و رسانه‌ها هم جهت‌گیری‌ها را در این خصوص ببینند و آنگاه حرفه‌ای وارد شوند.

   

  احمدی در مورد مطالبات  خبرنگاران گفت: دستگاه تخصصی شما فرهنگ و ارشاد اسلامی است اما این قول را می‌دهم آنچه که مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان متولی شما برای مسکن، خودرو و غیره بیاورد و در اختیار استاندار باشد یا نیاز به پیگیری بنده باشد کوتاهی نمی‌کنم.

  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  3 نظر برای “استاندار کهگیلویه و بویراحمد: ۳ مدیرکل را به علت استخدام‌های غیرقانونی جابه‌جا کردم”
  1. نیازمند گفت:

   سلام….اقای استاندار حرف شما درست ولی بدونید همه اینهایی که درادارات بکارگرفته شدن همه فرزند این استان هستن و کمی حق دارن دستشونو بگیرید بعضی جوانها هستن استعداد دارن میرن بالا خودشون اونایی که یکم اسعدادشون ضعیفتره چه گناهی کردن باید یکی دستشون روبگیره امید به زندگیشون بده بعضی ها هستن بخدا هیچ کس پشتشون نیست نه پدر نه خانواده نه سرمایه دارن فقیرن اگر همین کارنباشه باید این جوون بره بمیره واقعا حقه یک بچه مسلمانه….بخدا همینها یی که شما میگین همه به امید این حقوق ۱۳۰۰۰۰۰ رفتن زن گرفتن بچه اوردن رفتن دست به وام شدن که زن وبچه یکم شاد باشن خدایی کی دلش میاد این لبخند هرچند کوچک رو ازخانواده ها بگیره …. بخدا قسم باید وارد خانواده ها شید تادرک کنید چه سخته بی پولی اقای استاندار ازتون عاجزانه خواهش دارم اگر میخواید سخت گیری کنید ازبدو ورود باشه نه الان که جوون ۵ ساله سرکاره رفته برا زن و……. بخدا سخته سخت .لااقل بزارید اون دنیا ثوابی عایدتون بشه انشااله…

   4

   0
  2. دوست گفت:

   من براین باورم که بابچه های استان دوست باشید .این همه درکشور اختلاس میشه کسی پیگیری نمیکنه ولی این جوون که رفته سرکار بایه حقوق کارگری که تانصف ماه هم شاید نرسه این همه هجمه بسوی اونهاست .اخه یکم دلتون به حالشون بسوزه برید بگردید وارد زندگیشون شید تامتوجه شید که واقعا حق داشتن برن سرکار ..شاید اون که بردش سرکار نه بخاطر اقوام بودنش بوده شاید بخاطر کمک به دردش بوده باشه شاید دستش روگرفته باشه شاید اگراون دست این فقیر رونگیره کسی دیگه دست کسی روبگیره که واقعا دستش به دهنش میرسه.شما دوروی سکه رونگاه کنید اقای استاندار کاش این پیام من روبخونی ودردل خودت یکم درد مارواحساس کنی …درد مااینه که نه خانواده حمایتمون میکنه نه سرمایه ای داریم و… مسلمانیم ودوست نداریم دستمون به دزدی ومواد وغیره بازشه و اگر بیکار شیم وفشار خانواده بیاد رومون همین هم میشه واخر جامعه ضررشو هم میبینه واون وقت به این فکرمی رسید که چه اشتباه بود کار ما… زن و بچه ماها امید به این حقوق دارن پس امیدی رو ناامید نکنید زن خود من میگه اگر بیکاربشی سکته میکنم میمیرم و… اخه من چه جوابی دارم بهش بدم درد مارو دریابید بخدا ماتنهاییم هیچ کس هم پشت مانیست ..

   1

   0
  3. با سلام سه و سال و اندی در اداره میراث فرهنگی مشغول بکاربودم که بعلت مشکلات مالی به همراه ۳۸ نفر دیگر از کار بیکار شدیم و هم اکنون در سال ۹۷ در اوایل سال مدیرکل میراث فرهنگیحدود۱۵ نفر از جمله داماد و بستگان نزدیک خود و همکاران در اداره کل را سرکار آورده با سفارش نماینده های دیگر شهرهای استان و ما که سابقه داشتیم و امسال از حوزه گچساران و باشت به همراه ۴ همکار دیگر حدود ۱۰ بار با هزینه شخصی و شکایات متعدد و موافقت آقای فیلی و نوروزی برنامه و بودجه آقای باقری موافقت نکرد بریم سرکار لطفا این مساله به جد پیگیری و با مدیرکل و معاون وی بشدت برخورد شود تا حقمان ضایع نشود و از جنابعالی میخواهیم ما ۵ نفر که سه سال سابقه کار داریم در اداره فوق الذکر مشغول بکار شویم با تشکر از استاندار محترم و زحمتکش حامی مظلوم و عدالت

   0

   0

  
  امروز پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • واکنش سرمایه گذار طرح  کارخانه لاستیک‌سازی سبز به خبر وضعیت این طرح بعد از ۷۲۵ روز کلنگ زنی ؛ به‌ وقتش تمام حرفهایم را می‌زنم
 • واکنش رئیس دانشگاه آزاد یاسوج به حذف اساتید غیر‌همفکر در این دانشگاه
 • آیین گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی زاهدان در گچساران برگزار شد+تصاویر
 • تحلیلی بر رویداد شایع بی مهری  لُرتباران به زبان و فرهنگ مادری 
 • واکنش آبفای شهری دوگنبدان به خبر فانوس زاگرس
 • عامل تیراندازی به مجتمع مسکونی دادگستری گچساران دستگیر شد
 • آخرین وضعیت طرح  کارخانه لاستیک‌سازی سبز ،  ۷۲۵ روز بعد از کلنگ زنی
 • پاسخ مدیر درمان تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد به نتایج شائبه برانگیز استخدام های این اداره کل
 • دستورات راهبردی غریب پور برای افق های جدید در مراسم افتتاحیه سمپوزیوم فولاد
 • اداره ای دولتی در گچساران که آب در آن پیدا نمی شود؟!+تصاویر
 • نقدی بر نماینده گچساران و باشت ؛ چماقدارانی در قالب رسانه
 • انتصابی که در بویراحمد جنجال به پا کرد کرده است
 • توهم ریزش در اردوگاه رقیب و خویشتن داری سردار هاشمی پور
 • استخدام راننده خانم و آقا با شرايط ويژه در تاكسي بين المللي ماكسيم گچساران +جزييات
 • کم لطفی به همسر شریعتی، نادیده گرفتن خدمات شریعتی به انقلاب و اسلام است
 • جنگ تامرادی ۱۳۰۹ و تبعید خوانین کهگیلویه و ممسنی به تهران به روایت اسناد (بخش اول)
 • جوابیه ای به یادداشت: “سریال آبکی نماینده کهگیلویه در مجلس”
 • تقدیر سازمان مدیریت بحران کشور از مدیرکل بحران کهگیلویه و بویراحمد
 • تصاویری از سد چم شیر گچساران ؛ بلندترین سد بتن غلتکی خاورمیانه
 • جزییات تیراندازی به مجتمع مسکونی دادگستری گچساران از زبان دادستان شهرستان
 •