طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۲ مرداد, ۱۳۹۷ | کد خبر : 82494 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛   به گزارش فانوس زاگرس، نامه ای به شرح ذیل ،تحت عنوان “نامه جمعی از جوانان باوی به تاجگردون” به این پایگاه خبری جهت انتشار ارسال شده است .   این پایگاه خبری تأیید یا رد  نمیکند که این نامه توسط جوانان باوی نوشته شده است.   در نامه ارسالی آمده است:   […]

  فانوس زاگرس؛

  فانوس زاگرس؛

   

  به گزارش فانوس زاگرس، نامه ای به شرح ذیل ،تحت عنوان “نامه جمعی از جوانان باوی به تاجگردون” به این پایگاه خبری جهت انتشار ارسال شده است .

   

  این پایگاه خبری تأیید یا رد  نمیکند که این نامه توسط جوانان باوی نوشته شده است.

   

  در نامه ارسالی آمده است:

   

   

  جمعی از جوانان ایل باوی به تاجگردون نامه نوشتند

  به  باوی ها بگویید تاجگردون دیگر برایمان تاجگردون نمی شود……

  روزگاری معاویه بن ابی سفیان بر بلاد شام حکم می راند. عمر عاص در حالی که بوقلمون دو آتشه مطبخ را به دندان می کشید و سودای تسخیر مدینه را در سر می پرورانید، نیم نگاهی به معاویه انداخت و گفت قلم بردار و طوماری به علی (ع) بنگار تا مدینه را بر علیه او بشورانیم. معاویه قلم در دست گرفت و تماما گوش بود. عمرعاص زبان چرخانید و گفت اینگونه بنویس:

  «از معاویه ابن ابی سفیان  به  علی بن ابی طالب »

   

  معاویه گفت مابقی اش را بگو. عمرعاص گفت بقیه اش این است که پیکی بر اسبی بنشیند و این طومار یک جمله ای را چهار نعل به دست علی (ع) دهد. او خود نیز بقیه اش را خواهد دانست.

  این نامه ناخودآگاه ما را به یاد نامه ای انداخت که تقریبا ده سال پیش تاجگردون در خطاب به سید قدرت الله حسینی نماینده آن روزهای باشت و گچساران  نوشت و او را ملامت کرد در نمایشگاهی که جهت نکوداشت بزرگان و مشاهیر استان برپا شده بود باوی ها در برابر سایرینی که در استان به سر میبرند تحقیر شده اند و نامی از آنها نیست و این غفلت روح تاجگردون را آزرده بود. تاجگردون که سودای نمایندگی را در سر می پرورانید تلاش کرد از هر قشری در آن نامه سخن براند و بکوشد همه را بر علیه نماینده آن روزها بشوراند. از هنرمندان، شاعران ، پزشکان ، ورزشکارن و ….. سخن گفت و این نامه را که «گلایه نامه » نامیده بود حسن ختامی اینگونه داشت:

  «بدانید صندوقچه قلب و ذهن ما روزی باز گشته و به یادمان خواهد آمد و اگر نتوانیم بزرگان خود را ارج نهیم فرزندانمان ما را به سخره و فراموشی خواهند گرفت.»

   

  جناب آقای دکتر تاجگردون:

   

  همانگونه که شما روزگاری این حق را برای خود قایل بودید تا از نماینده شهرتان گلایه کنید آیا امروز این حق را برای تعدادی از جوانان تحصیلکرده  و دغدغه مند شهرتان قایل هستید تا از شما گلایه کنند؟؟؟ اگر جوابتان مثبت است لطفا برای دقایقی چاپلوسان را از کنارت دور کن و این گلایه ها را بخوان. توقع نداریم این نامه شما را به یاد نامه معاویه به امام علی بیندازد ولی توقع داریم شما را به یاد نامه خودتان به رقیبتان بیندازد.

   

  اکنون قریب به یک دهه از این نامه می گذرد و اکنون اعمال و افکارتان را  در ترازو که می گذاریم می بینیم وزن معنوی شما فقط به اندازه وزن همان ساخت و سازهای سنگی و سیمانی چهار سال اول نمایندگی تان است نه بیش از آن. شما چون پیمانکاران کارکشته  و با پشتکار توانستید لامپ های فراوانی بر کوچه های شهرمان بیارایید. بخشی از جاده های باشت و گچساران را بشکافید و نیمه کاره رهایش کنید. سعی داشتید پارک ساحلی باشت را با آب معدنی سیراب کنید. اکنون می بینیم یک بار به خاطر این کارهایت رای مردم را ستانده ای و مابقی اش را گذاشته ای با آب معدنی یی که به همت خودتان قیمت هر بطری اش دوبرابر گشته باز بر گمراهی مردم بیفزایی. 

  شما در آن نامه از بی توجهی به بزرگان ایل باوی گلایه مند بودید. حال از شما می خواهیم بپرسیم برای بزرگان این ایل چه کردید؟؟  از روزگاران گذشته تا کنون شماها اگر در گچساران مدرسه ای ساخته اید نام خانوادگی خودتان را بر آن نهادید. اگر حسینیه ای زده اید نام خانوادگی تان را بر آن گذاشته اید. اگر بلواری احداث کردید باز به نام خانوادگی شما آراسته شده است. اگر کلینیکی راه انداخته اید باز به نام خانوادگی شما شده است. آیا در باشت و گچساران هیچ انسان شایسته ای نبود که یکی از این مکان ها به نام او احداث گردد؟؟؟ شما در آن نامه ابراز نگرانی کردید که دکتر صالحی اولین پزشک استان مورد بی مهری قرار گرفته. اگر واقعا روحیه مهرورزی داشتید لا اقل به جای نام خانوادگی ات، نام دکتر صالحی را بر نام کلینیک باشت می گذاشتید. درمانگاهی که بعد از انتخابات اکنون متروکه ای بیش نیست. 

  چه اتفاقی افتاده است که ده سال قبل تاجگردون در آن طومار جان برای نخبگان میداد ولی امروز به جان نخبگان ایل افتاده و با بی توجهی به آنها همه آن استعدادها را خاموش کرده است. شما به ما آموختید حاکم بی حکمت بودن به راستی چقدر راحت است.

  اقای دکتر تاجگردون؟؟؟ شما بیشتر از سایر نمایندگان  این حوزه دستتان به ذبح انسان های وارسته و تحصیل کرده آلوده است. باوی همواره سرشار بود از انسان های بامنش و بزرگ. ولی با آمدن شما بزرگ بودن و با ارزش بودن تعریف دیگری پیدا کرد. شما بزرگان را اینگونه معنی کردید: دارندگان گردن های ستبر با سینه های سپر شده و کله های پر ز باد. کسانی که بازوانی کلفت دارند، قدشان بلند است و میتوانند برای مخالفانتان شاخ و شانه بکشند. برای مردم باوی تاجگردون تاجگردون گذشته نیست که بتواند آتش در جان سوختگان بزند. هر گاه برای همایشی جایی میروید شانه به شانه شما از انسان های تحصیلکرده و اساتید دانشگاه و انسان های محبوب و خوشنام دیگر خبری نیست. اطرافتان را پر کرده اید از شعبان بی مخ ها و قلدرها. تا هر گاه نیاز باشد  قلم ها و قدم ها را بشکنید. به جای اینکه عاقلان غیرعاشق (انسان های ارزشمند واقعی) را دور خود جمع کنید عاشقان غیرعاقل (چاپلوسان) را گرد آورده اید. شما اشتباها به جای مشق تدبیر به مشق شمشیر روی آورده اید و گمان می کنید که می شود با خنجر به مردم بوسه زد. برای استخدام در ادارات، نهاد ها، پتروشیمی و شرکت نفت به جای گزینش انسان های تحصیل کرده و باسواد به طوایف پر زور روی خوش نشان دادید و حق انسان های تحصیل کرده را با بی رحمی تمام بلعیدید. یقین داشته باش میدان دادن به صاحبان چماق تکیه زدن بر عصای موریانه خورده است. شما نام جویان و سیم جویان و زراندوزان و زورگویان را در دامن خود پرورش داده اید و از آن سو دلیران و پاکبازان را رها کرده اید. شما باوی را زمانی از رونق انداختید که آمدید مدیران کم سواد، ضعیف و کم جان را برای مناصب مهم مدیرکلی و مدیر ادارت شهرستان به کار گماشتید تا دیگران فکر کنند در باوی قحطی رجال آمده است. فراموش کردید که نمی شود نهنگ را در حوض انداخت و ماهی را در اقیانوس رها کرد. آن یکی میمیرد و آن دیگری گم می شود. به لحاظ حیثیتی  کوه خامی را  در برابر سایر کوهها تبدیل به همان «خومی کچل» روزگار اسدخان باشتی کرده اید.

  یکی از موارد مهم دیگر بحث چرخش شدید ایدیولوژیک و فکری شماست. شما در حد فاصل بین پل زهره و پل بریم اصلاح طلبید، در یاسوج اعتدال گرا می شوید  و هنگامی که به تهران پا می گذارید ناگهان اصول گرا می شوید. به لحاظ ثبات سیاسی چون برگ خشک درختی هستید که در فصل خزان به دست باد سپرده شده تا ورزش باد او را با خود هر جا دلش خواست ببرد. آقای دکتر شما در حوزه سیاست اشتباها به جای جام باده جام شوکران در دست گرفته اید. غافل از اینکه باده مست می کند و شوکران می میراند. هویت سیاسی تان مخدوش بود و اکنون مخدوش تر گشته. در این بین متاسفانه افرادی که خود را بزرگان و پدران اصلاح طلب استان میدانند برای داد و ستد با شما از همدیگر گوی سبقت را ربوده اند تا به شما بیشتر مشروعیت دهند و از معیارهای حداقلی اصلاح طلبی تان سخن بگویند. باید دید آینده چه در آستین دارد ؟ آیا تاریخ پوست و پوستین آنان را که  با مردم رو راست نیستند خواهد کَند؟؟؟ نمیدانم. مردم جوابش را روی صندوق رای خواهند داد. به لحاظ هویت سیاسی خاندان تاجگردون آواز و آوازه اش تا دور دست ها رفته بود ولی این روزها دیگر نای آواز ندارید و آوازه تان را از دست داده اید و تبدیل به پوسته ای پوک گشته اید.

   بنا به همه این دلایل تاجگردون برای مردم، دیگر آن تاجگردون گذشته نیست. دیگر کسی بر حماسه های بی قهرمان درود نمی فرستد.  قهرمان سازی با سایت های اجاره ای و داد و ستدگر دیگر چاره ساز نیست. عملکرد شما اگر در چهار سال اول نمایندگی تان غرورانگیز بود دیگر اینگونه نیست. شرایط دگرگون گشته است. شما با چرخش های شدید سیاسی و تحقیر بزرگان و ارج نهادن به بی مقداران نزد خودتان فکر می کنید که ابراهیم در بتکده شده اید ولی بدان برای مردم باوی  تبدیل به………. شده اید در مسجد کوفه.

  جناب اقای دکتر تاجگردون ضمن احترام خدمتتان  لازم است  بدانید  این نامه نتیجه چندین روز در کنار هم نشستن و همفکری ده ها نفر از تحصیل کردگان ایل بزرگ باوی است. ما هر چه تلاش کردیم انتقادها را آرام زیر گوشتان زمزمه کنیم سرتان را خم ننمودید حالا چاره ای جز فریاد زدن نمی بینیم.

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  46 نظر برای “جمعی از جوانان ایل باوی به تاجگردون نامه نوشتند+متن نامه”
  1. صالحی گفت:

   سلام
   خداییش نامه خوبی بود ولی به نمایندگی کدوم جوانان باشت که من و دوستانم اصلا درجریان نیستیم و موافق اینگونه تخریب نماینده هم نیستیم

   3

   8
  2. سعیده گفت:

   از این نوشته بوی توطعه پاکدل می اید د اگر دین ندارید لااقل ازاده باشید

   4

   11
  3. دلسوز گفت:

   جناب دکتر تاجگردون افول سیاسی شما از زمانی اغاز شد که لیدرهای چندین ساله خود را کنار گذاشتی و به ادم های تازه به دوران رسیده و بی هویت روی اوردی خیال کردی همه رو داشتن منفعتی درون خود دارد و غافل از اینکه ریشه و اصالت، جریان و تفکر فکری است که باعث می شود یک فرد رشد کند چه اصلاح طلب و چه اصول گرا. قلم ها را تطمیع کردی و هرکس بیشتر به نفع شما قلم زد و بیشتر مقاله نوشت پست گرفت و حمایت شد پست ها رو بین طایفه های خاص تقسیم کردی و طوایف کوهسرک و شاه بهرام و فتح و نیمدور و گناوه لری و دیل و مارین … را به کل فراموش کردی و یکی یکی افراد عزل و با طوایف خاص جایگزین شدند و اگر کسانی هم در این طوایف مورد لطف شما بود مقبول طایفه نبود و مطرود بود. و اما ضربه اصلی را با گماردن مدیران ضعیف و حمایت از آنها در مرکز و کشور خوردی و مهمتر از همه ضربه اصلی را از فرماندار خود خوردی برادر و همچین دخالت نزدیکان درجه یک شما در امور شهر که زبانزد خاص و عام است. هنوز هم دیر نشده و برگرد به اصالتت که یقینا منفعت تو در ان است.

   7

   2
   • گچساران گفت:

    از هر دوست مقیم باشت که حرف میزنم ، از چنین نامه و گلایه ای بیخبر هستند . نامه ای ست از جنس تراوشات چند اصولگرای متعصب ( نه اصولگرایان دلسوز که در ابادانی دیارشان دارند. ).
    قصد این نامه زدن تاجگردون هستش که به اطلاع برسانم که ملت هنوز هم از تاجگردون حمایت جانانه میکنند مطمئن باش .
    ودر اخر هیچ افولی در کار نیست . بلکه روز به روز حوزه انتخابیه ( گچساران و باشت ) در حال توسعه و پیشرفت هست .
    هیچ گاه مردم گچساران و باشت ریاست کمیسیون بودحه و تلفیق مجلس ( که از مهمترین جایگاه محلس هست ) را با عضو شدن در کمیسیون فرهنگی و اصل نود عوض نمیکنند .

    0

    0
  4. ناشناس گفت:

   کدام جوان باوی این نامه رانوشته است.نامشان را ذکر کنید.تاجگردون شایسته است نظیر ندارد.اگر نظیر دارد معرفی تا ما دنباله رو او باشیم نظیری که پس کوچه های تهران را بلد نباشد بدرد نمی خورد.

   2

   10
  5. لیشتر گفت:

   چقدخوب نوشتی.واقعا بایدقد بلند وقلدر وچماقدار باشی پیش نماینده.همش دورویی.همش تبلیغات توخالی.باندبازی وپارتی وفامیل بازی.مردم فهیم گچساران وباشت به لطف روشنگری ها همه مسایل رافهمیده اند.

   9

   3
  6. وحید گفت:

   درد دلی از جوانان باوی و تلنگری به اقای تاجگردون…… این مقاله حرف دل ۸۰ درصد کسانی هست که با توجه به عملکرد چهار سال اول به ایشان رای دادن ولی به شدت سرخورده و پشیمان هستند

   12

   3
  7. ایل باوی گفت:

   این نامه از طرف جوانان غیورایل باوی نیست وایل باوی قدردان فرزند برومند خویش هست وهمه به دکتر تاج گردون افتخار میکنیم وشماها همان عمروعاص‌ ومنافقان دوران پیامبر وامام علی (ع )هستین که هیچ دستاوردی برای جامعه روزگار خویش نداشتین پس اگر از جوانان باوی هستین اسم ومشخصاتی از خودتان را نمایان میکنین واین هست خصلت منافقانه یعنی عمروعاص‌ وابوسفیان .مطمئن باشین دکتر تاج گردون رقیب ندارد .دکتر تاج گردون دوستت داریم خسته نباشین. خدا قوت

   4

   10
  8. غربت نشین گفت:

   خودکرده راتدبیرنیس داداش

   4

   1
  9. غلامحسن جعفری گفت:

   با سلام
   جناب آقای جوان تحصیلکرده باوی شما تنها به نمایندگی از جانب خود و یا اربابان خود و با نام مشخص _اگر ترس ندارید_ اظهار نظر نمایید . در آینده ای نزدیک جواب شما را از همین رسانه یا سایر سایتهای مرتبط خواهیم داد .

   3

   6
  10. عابدزاده گفت:

   چندتا ایرادی که گرفته اصلا محکمه پسند نیست اول که گفته اسم بیمارستان و مدرسه را گذاشتید تاحگردون که هر کسی هرجایی خدمتی میکنه اسم خودش را میذاره بعدش هم که گفته چهار سال اول نمایندگیت خیلی خوب بودی ولی چهارسال بعدی خیلی ضعیف بودی که باتوجه به تحریم و وضعیت رکود اقتصادی کشور این مورد درباره همه نمایندگان صدق میکنه و مختص به تاجگردکن تنها نیست.در جای دیگه گفته که رییس های ضعیف انتخاب کردی که این مورد هم سلیقه ای هستش و کسی نمیتونه بگه اگه فلانی رییس بود بهتر عمل میکرد چراکه قطعا تاجگردون دوست داره هر رییسی که انتخاب میشه بهترین باشه.خلاصه ایراد خاصی نتونستی از تاجگردون بگیری و این نامه جمعی نوشته نشده و کار یک نفره که حتی میترسه اسمش را بیان کنه.فقط در انتخابات اینده باوی نشونتون میده که چطور پشت دکتر تاجگردون مییسته

   3

   6
   • مهدی گفت:

    احسنت بر جوانان غیور و صادق و شجاع ایلم
    به خدا سوگند که با خواندن این متن تمام حرف های دل من را هم زدید
    کاش ما هم به جای دانشگاه رفتن و درس خواندن میرفتیم و چاقو کش میشدیم بلکه نماینده نسبتا محترم شهرمان گوشه چشمی هم به ما می انداخت
    ننگ بر آن کسانی که در مورد اظهار نظر کردنشان فقط و فقط خودشان را میبینند و دیگر هیچ چیز برایشان مهم نیست

    1

    0
  11. ناشناس گفت:

   جوانان باوی وفهیم می دانند که بیکاری گریبان کل کشور شده وتاج گردون برای استان وگچساران سنگ تمام گذاشت ونباید کسانی تحت عنوان جوانان باوی ومغزض از موضوعات سوء استفاده کنند گچساران چهل سال قبل ببینید حالا چطور نگذارید گچساران به عقب برگردد

   2

   4
  12. گچساران گفت:

   درود این جوانان تحصیل کرده. ولی خدایی در ۴ سال اول هم عملکرد قابل قبولی نداشت فقط بوقچی های خوبی داشت که موفق بودند ولی اکنون دستشان رو شده

   5

   2
  13. بنچک باوی گفت:

   آهای ایل باوی به خدا ننگ از این بیشتر نیست که سال های سال است یک خانواده دارند بر ما حکمرانی میکنند. آن هم خانواده ای که پیشرفت جز خودشون را نمیتوانند ببینند. بر دوش ما سوار شده اند و جلو پیشرفت فرزندانمان را گرفته اند. بس است دیگر غفلت و اشتباه تا کی؟؟؟؟؟

   5

   3
  14. محمد گفت:

   درود و صد درود. عالی نوشته اید

   4

   3
  15. ناشناس گفت:

   لطفا کامنت ها رو منتشر کنید مخصوصا کامنت مربوط به روستاهای کوهسرک و شاه بهرام و …

   1

   1
  16. چرت گفت:

   نامه ات واسه خودت خوبه ارزش خوندن هم‌ نداره از بس پیش پا افتادس متنت

   3

   5
  17. مهدي گفت:

   تا قبل از حاج غلام خو باوي همه جور ظلم بهش ميشد.مطمعن باشين خداي نكرده اگر حاج غلامي روزي از شما مردن قدرنشناس دلسرد بشه مثل سابق ك تو مركز استان بي احترامي قرار خواهيم گرفت.باوي ب فرزندش ميبالد

   3

   5
  18. ما لریم گفت:

   حتما یکی از اون‌نخبه ها خودت هستی که‌با‌خوندت نامت خوابمون میگیره متاسفم اسم‌ذجوانان باوی رو خراب نکن با سطح‌نامت

   3

   5
  19. م م گفت:

   دوستان اگر صادق بودید و سو ء نیت نداشتید اسامی خود را مرقوم می فرمودید یا آدرس می دادید کجا به دکتر تذکر داده اید و دکتر تاجگردون نشنیده گرفت

   2

   5
  20. شرمت الله گفت:

   خدا صبر عجیل عنایت فرما

   2

   0
  21. گچساران گفت:

   دکتر تاجگردون تمام موازین اخلاقی رو زیر سوال برده

   5

   3
  22. پزشک باوی گفت:

   خداراشاهد میگیرم این نامه باید خیلی زودتر از این ها نوشته میشد اما حجب وحیای روشنفکران ایلم اجازه نداد وگفتیم بهر حال نماینده شهرمان باوی ست ونه ترک زبان ونه بویراحمد گرمسیر گرچه از همین جا دست تک تک دوایلی که نام بردم را میبوسم که به باوی اعتماد کردن اگر چه لیاقت این نمایندگی را نداشتیم نماینده محترم برایت چه روز های که سختی نکشیدیم وچه شب های که نخوابیدیم ودر بک کلام جهنم را بارفتارمان یکجا برای خودمان خریدیم اما حق ما این چنین نبود که شما به عده ای خاص رسیدین وعده ای دیگر را نه تنها فراموش کردی بلکه به باد مسخره گرفتین وهیچ راه برگشتی برای شما وخاندان تاجگردون نیست چه فیلمهای سریال داری که برای حوزه خود بازی نکردین وچه ……. های که برای ایل سترگ وهمیشه قهرمان تاریخ ،نیاوردی .دیگر همه چیز تمام شد وباید بگویم تاجگردون بای بای برای همیشه

   8

   3
  23. ناشناس گفت:

   خیلی عالی دستمریزاد

   5

   3
  24. علیمراد گفت:

   همه آیتم های این نامه به حق نوشته شده و هیچ غرضی نبوده و جانب احترام رعایت شده …. جناب دکتر تاجگردون خراب کردی

   2

   0
  25. جوانان تحصیلکرده باوی گفت:

   دنیا فقط تاج گردون ما به ایشان افتخار میکنیم

   0

   2
  26. روایت گفت:

   این اقا برادری وبرابری در طایفه ها وشهرستان از جمله طایفه باغیرت نارگ موسی که سالها سال اتحادشون زبان زد عام خاص بود به هم زد ،نماینده ای که حس ناسیونالیستی داره به درد لای جرز هم نمیخورد؛به قول خودش با روحانی به جهنم میره و باریئسی به بهشت نمیره ان شاءالله روزی برسه که دنبال سوراخ……. بگرده
   بعد ببینیم وبخندیم.

   2

   0
  27. قاسمی فتح گفت:

   احسنت .زیبا وبجا بود

   1

   0
  28. گچساران گفت:

   همه دوست دارند در کنار نماینده که معروف هست و در تلویزیون بحث کارشناسی می‌کند چهار آدم درست و حسابی چهار چهره فرهنگی چهار چهره سیاسی باشه متاسفانه می بینیم فقط چند تا بوالچماق و بادیگارد و یکی دو تا آدم متملق
   چون تاجگردون یک چهره ملی است این نقیصه خیلی به چشم میاد و باعث شده موارد فوق زیر سوال بره و مردم احساس کنند همه آنها ظاهر سازی بوده

   1

   0
  29. حمید گفت:

   وقتی اقای تاج گردون به طرفداران قدیمی که از ابتدا باهاش بودنند و حتی در زمان حاج بهرام نیز حضور داشتند پشت پا زده و با طرفداران جدید خود که معروف به حزب باد هستند گرم گرفته ، مشخصه که در اینده دچار مشکل میشه.
   تمام کسانی که در دوره نمایندگی اقای تاج گردون پست مدیریتی گرفتند اکثرا از طرفداران جدید ایشون هستند چون اقای تاج گردون فکر می کنه که قبلی ها طرفدار هستند و دنبال کسی دیگر نمی روند پس بهتره به جدیدها پست های بهتری بدهم .
   از طوایفی که در کامنت ها ذکر شده و الحق و انصاف همه طوایف اعلام شده برای اقای تاج گردون سنگ تمام گذاشته اند ولی وقتی به تقسیم بندی پست های مدیریتی رسید کلا فراموش شده اند .

   1

   0
  30. عليرضا گفت:

   اين نامه از طرف هر كس و قشري نوشته شده باشد عين واقعيت عملكرد آقاي تاجگردون، هرچند كه نبايد از زحمات و كارهاي مثبت ايشان به راحتي عبور كرد وليكن واقعيت اين است كه در نامه قيد گرديده

   2

   0
  31. طرفدار قدیمی گفت:

   وقتی اقای تاج گردون به طرفداران قدیمی که از ابتدا باهاش بودنند و حتی در زمان حاج بهرام نیز حضور داشتند پشت پا زده و با طرفداران جدید خود که معروف به حزب باد هستند گرم گرفته ، مشخصه که در اینده دچار مشکل میشه.
   تمام کسانی که در دوره نمایندگی اقای تاج گردون پست مدیریتی گرفتند اکثرا از طرفداران جدید ایشون هستند چون اقای تاج گردون فکر می کنه که قبلی ها طرفدار هستند و دنبال کسی دیگر نمی روند پس بهتره به جدیدها پست های بهتری بدهم .
   از طوایفی که در کامنت ها ذکر شده و الحق و انصاف همه طوایف اعلام شده برای اقای تاج گردون سنگ تمام گذاشته اند ولی وقتی به تقسیم بندی پست های مدیریتی رسید کلا فراموش شده اند .

   1

   0
  32. محراب گفت:

   متن عالي بود. اي كاش كردم روز به روز اگاه تر بشن تا امثال نماينده فعلي از مردم ساده براي منافع خودش و خانواده اش در تهران استفاده نكند

   2

   0
  33. علي مراد گفت:

   شمايي كه ميگي تاجگردون دور اول خوب. اتفاقا هم دور اول و هم دور دوم افتضاح بود فقط دور اول دستش براي مردم رو نشده بود و با شو هاي انتخاباتي و تبليغات و پول و حرف هاي قشنگ و چوب و نرم مردم رو ……… ميداد ولي الان خوش بختانه داره دستش براي مردم رو ميشه. تاجگردون و خانواده تاجگردون مردم گچساران رو پله براي پيشرفت خودشون كردن

   1

   0
  34. علوی گفت:

   نماینده ای خوبه که بتونه حق گچساران رو از مرکز استان بگیره اینا همه به فکر منفعت خودشونن تاجگردون و غیره نداره

   0

   0
  35. موسی میگه گفت:

   اولا نامه از طرف کدوم جوانان باوی …ما که اصلا خبر نداریم ..یا از چند نفر طیف مخالف نوشتند..ولی کاش شما هم این چیزها و مکانها رو میساختید برای شهر و اسم خانوادگیتان را میگذاشتید

   0

   1
  36. بی خیال گفت:

   این نامه از جوانان باشت وباوی نیست چون مردم این ایل قدر دان نماینده همه شناخت همه جا حضور ویک شخصیت ملی می باشند چرا نویسنده خوذش را پنهان نگهداشته اگر نامه از روی حق از معرفی خود چه باکی دارد این کار حسودان است که بصیرت ندارند

   0

   0
  37. ناشناس گفت:

   کاملامشخصه افرادسودجومثل مرادی پاکدل عزیزرحمانی دخالت دارندمواردی مثل بیمارستان حسینیه مدرسه بنام برادرشهیدش نامکداری شدهمدرسه درسال ۷۰بوسیله حاج بهرام ساخته شدحسینیه بوسیله برادرش حمیدبیمارستان بوسیله خانواده اش عزیزان تمام هزینه اززمین کرفته تاساخت انهابوسیله خودخانواده اش پرداخت شده میفرماییدتاج هاازخودزمین خریداری کنندهزینه ساخت راپرداخت کنندحتمانامکداری کنندافرادماندکاریدالله مرادی پاکدل خخخخخخعرضه داریدخرج کنیدیک حسینیه کوجک بسازیدو۰۰۰۰۰۰

   0

   0
  38. مزمت گفت:

   این نامه چون نویسنده اش خود را معرفی نکرده مانند روباه مکاری است که دمش راروی کولش گذاشته وباترس ولرز از کنار شیر خفته پا به فرار گذاشته

   0

   1
  39. ناشناس گفت:

   گل نوشتی ،اگر از روی تعصب و حس ناسیونالیستی ننویسیم و نگوییم بررسی بفرمایید آقای نماینده در انتصابات آیا بر اساس شایستگی و لیاقت عمل کرده اند یا براساس قومیت و طایفه گرایی که افراد خاصی منتصب شده اند در ایل قشقایی هم از ترس ریزش رای خود از آنها در پست مدیریتی استفاده کرده از قدیم گفته اند اول ساقی دوم باقی .پس بیاییم واقع بین باشیم.

   2

   0
  40. نا شناس گفت:

   از اینکه دور بر نماینده افرادی متملق هستن شکی نیست ولی از روی حس ناسیونالیستی هم که باشه از تاجگردون حمایت می کنیم

   0

   0
  41. عشایر گفت:

   در مکتب تاجگردون هر بیشتر عدم پایندی به ارزش ها را در خود اثبات کنی جایگاه بیشتری داری مث …… که در سازمان جهادکشاورزی عمالکرد بسیار منفی داشت و باند بازی و دوست و رفیق بازی و ت………ل از ویژگی هایش بود و برای پست بعدی انتخاب شد. البته چوب خداوند را هم خورد

   1

   0
  42. امیرشیخی گفت:

   هرکسی این نامه رونوشت بیخودکرد هیچ کسی مثل دکترتاجگردون نیست

   0

   1
  43. جوان باشتي گفت:

   بعدا مشخص ميشه تاجگردون چه كلاه دو گوشي سر مردم گذاشته

   1

   0
  44. یوسفی گفت:

   عملکرد دور دوم تاجگردون واقعا دیگه قابل دفاع نیست خودشون هم میدونن، برای همین هم هست که هر کی اعتراض کنه رو با …….و…….. ساکت میکنن.
   اگه تا آخر امسال تاجگردون همین روند رو ادامه بده توی انتخابات هر کس رقیبش باشه رای ما اونه نه این آقای ……..و پرادعا

   1

   0

  
  امروز جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • یادداشت انتقادی غلامرضا پاکدل درباره اظهارات تاجگردون/به شعور مردم توهین نکنید
 • تصاویری چشم نواز از چشمه بلقیس چرام و سد کوثر گچساران
 • صعود سراسری به خامی با بدرقه شهردار باشت و سایر مسولان آغاز شد+تصاویر
 • تحلیلی بر سفر اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی به گچساران/آلرژی مردم به سفرهای استانی بی دست آورد برخی مسئولان کشوری
 • برگزاری جلسات آموزشی جهت ارتقای اطلاعات بهداشتی مردم در مساجد لنده+ عکس
 • به مناسبت هفته سلامت ؛ برگزاری مسابقه نقاشی در یکی از مدارس لنده + تصاویر
 • جلسه پرسش و پاسخ مدیر شبکه بهداشت و درمان لنده با مردم و اصحاب رسانه + عکس
 • “حرف هایی که دوزار نمی ارزد”
 • در حاشیه بازدید نمایندگان عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از تآسیسات نفتی گچساران/سختی هایی که کارکنان شرکت نفت گچساران تحمل می کنند+تصاویر
 • از طعنه های امام جمعه باشت به اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تا اشاره یک فعال اقتصادی به مافیای قدرت در بانکها و اشاره تاجگردون به مافیای قدرتی که نگذاشت یک طرح تصویب شود و اوراق هایی که نظام پیمانکاری را اوراق کرده است+حواشی و تصاویر
 • گزارشی از سفر اعضای کمسیون برنامه و بودجه مجلس به گچساران+تصاویر
 • تبلیغ تاجگردون از سوی بزرگواری در حوزه های بویراحمد و کهگیلویه
 • کنایه اینستاگرامی علی محمد بزرگواری به استاندار
 • کارخانه آجر دهدشت درگیر یک بدهی کلان/نان ۱۰۰ کاگر آجر نشود
 • مسابقات فوتسال جام رمضان در قالب دسته جات آزاد در گچساران برگزار میشود+جزییات
 • بیانیه گام دوم انقلاب،چماقی بر سر موحد و سید قدرت
 • اراضی مرغوب کهگیلویه و بویراحمد در تصرف زمین‌خواران است
 • قوام فروزان برای توسعه بویراحمد و دنا می‌آید
 • استانی شدن انتخابات در مجلس شورای اسلامی تصویب شد+جزییات
 • روایت شیرین و تلخ یک گروه کوهنوردی بهبهان از سفر به دامنه کوه خامی در باشت+عکس
 •