طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۸ مرداد, ۱۳۹۷ | کد خبر : 82381 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛ اگر ” تاجگردون ” کهگیلویه و بویراحمدی نبود نماینده “گچساران و باشت ” و رئیس کمیسیون تلفیق این روزها بصورت سازمان یافته ای مورد هجمه مخالفان درون استانی خود قرار گرفته است.  موضوع این نوشتار پاسخگویی به نقدهای نقادان و توهین های مخالفان نیست که ” صد گفته چو نیم کردار نیست ” […]

  فانوس زاگرس؛
  اگر ” تاجگردون ” کهگیلویه و بویراحمدی نبود
  نماینده “گچساران و باشت ” و رئیس کمیسیون تلفیق این روزها بصورت سازمان یافته ای مورد هجمه مخالفان درون استانی خود قرار گرفته است. 
  موضوع این نوشتار پاسخگویی به نقدهای نقادان و توهین های مخالفان نیست که ” صد گفته چو نیم کردار نیست ” ، عملکرد ” تاج گردون ” و رای ۷۵ درصدی مردم در انتخابات خود گواهی روشن بر مقبولیت رئیس کمیسیون تلفیق میان مردم حوزه انتخابیه اش است و آنچه مهم است هم صندوق رای و خروجی آن خواهد بود نه نامه نگاری چهار ورشکسته سیاسی و عزل شده مدیریتی که دوران مدیریتی شان تاریک ترین دوران بوده ! 
  چه بخواهیم و چه نخواهیم ، چه دوست بداریم و چه دوست نداریم ، چه او را قبول داشته باشیم و چه قبول نداشته باشیم باید واقعیت امروز اثرگذاری تاج گردون در استان و کشور را باید پذیرفت . 
  او با توانمندی اش خود را به مجلس و مسئولان ارشد کشور بدون حمایت های آنچنانی تحمیل کرده است . 
  تاج گردون امروز بدون رقیب ریاست کمیسیون برنامه وبودجه و تلفیق را عهده دار می شود و آگاهان به اهمیت این دو منصب می دانند ریاست بدون رقیب یعنی چه ! 
  بدون رقیب یعنی او در مجلس ایران که نمایندگانی از سراسر کشور حضور دارند یک سر و گردن از همه آنها برای مهم ترین مناصب مجلس برتر است و این یعنی افتخار . 
  امروز وقتی سران قوا با حضور حداکثر ده نفر درباره وضعیت کشور تصمیم می گیرند فرزند غیور استان کهگیلویه وبویراحمد یکی از آنها است و این یعنی افتخار . 
  امروز برای سفر وی به مناطق مختلف کشور چه تدارکات و برنامه هایی فراهم می کنند و او با حضور در استانها سفیر شایسته ای از نمایش توانمندی فرزندان استان ما در کشور است و این یعنی افتخار . 
  امروز برای معرفی کهگیلویه و بویراحمد نیازی به معرفی جغرافیای و بر شمردن استانهای همجوار برای وزرا و بزرگان کشور نیست چون آنها نیازمند این فرزند شایسته استان هستند و برای دیدنش باید به استان سفر کنند و این یعنی افتخار . 
  باور کنید و باور کنیم اگر ” تاج گردون”  ، کهگیلویه وبویراحمدی نبود هرگز به وی حسادت که نمی کردیم برای دیدنش هم صف می کشیدیم و برای آمدنش به استان ” گاو ” و ” گوسفند ” قربانی می کردیم ، جشن می گرفتیم و ساز و دهل می نواختیم آنگونه که برای افرادی به مراتب از نظر جایگاه و  دانش و مدیریت پایین تر از او اینچنین کردیم . 
   
  ” تاج گردون ” یک چهره ملی است که سالها توانسته بدون حاشیه در رده اول مدیریتی کشور بماند و تاکنون هیچکس نتوانسته اتهامی علیه او عنوان کند و این برای همه ما افتخار است که او امروز توانسته سبب سربلندی استان و فرزندان شایسته اش باشد. 
  قدر سرمایه های انسانی خود را بدانیم و به کهگیلویه و بویراحمدی بودن آنها افتخار کنیم و اجازه دهیم آنها نیز این حس خوب هم استانی بودن را داشته باشند نه اینکه همه از این کهگیلویه وبویراحمدی بودن پشیمان باشند .
  ” تاج گردون ” همانند همه افراد و مدیران این کشور ضعفهایی دارد و نقدهایی هم بر او ممکن است وارد باشد که حتما پاسخها و دلایل خاص خود را دارد اما اینچنین هجمه های سازمان یافته از سردسیر تا گرمسیر علیه وی حتما جز تخریب فرزندان شایسته استان نیست  و سودی عاید هیچکس نخواهد شد. 

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  15 نظر برای “اگر ” تاجگردون ” کهگیلویه و بویراحمدی نبود”
  1. هم استانی گفت:

   واقعا چه زیبا نوشته ای وواقعیت هر انسانی ضعف هم دارد تاجگردون هم انسان است ولی همه میدانیم که فرزند غیوری است از دیارمان پس باید حمایتش کنیم نه تخریب

   6

   1
  2. ناشناس گفت:

   بله از اوضاع اقتصادی مملکت پیداست که چه اقتصاددانی رو داریم و باید بهش افتخار کرد.بابا جمع کن تو رو قرآن مملکت داره از هم می پاشه اگه تاج تاج بود واز اقتصاد چیزی حالیش میشد این نه حال روز شهر گچساران و کشور ایران بود .تن فروشی تو دو قدمی خونه تاج از فقر داره صورت میگره کدوم اقتصاد کدوم ابادانی به غیر از فقر و فلاکت بدبختی

   2

   3
   • ناشناس گفت:

    بی سواد اینکه وزیر اقتصاد نیست ، نماینده مجلس و رئیس کمیسیون برنامه و بوجه هستش. حاضری علیه تاجگردون حرفی بزنی حتی اگر به قیمت بیسواد جلوه دادنت تموم بشه؟ نمی بینی تحریمهای آمریکا رو؟ میدونی در ونزوئلا بر اثر تحریم نفتش توسط آمریکا تورم کشورش یک میلیون در صد شد؟ فرق قوه مجریه رو با قوه قانون گذار می دونی؟ میدونی اگر بهترین اقتصاد دان دنیا رو هم وزیر اقتصاد ایران کنن وضعیت ایران در این شرایط چندان تغییری نمی کنه؟ تازه تاجگردون وزیر اقتصاد هم نیست. عوامل موثر بر اقتصاد رو میدونی چیه؟ این چیزا برای تو قابل فهمه یا الکی اومدی یک کامنت تخربی بنویسی و بگی پاکدل بهترین انسان روی کره زمین هست و بری؟ تاجگردون نقطه ضعفهای خودش رو هم داره ولی در مجموع بسیار بهتر از افرادی مثل پاکدل هست و مقایسه این دو کاملا خنده دار هست.

    4

    2
  3. رضا گفت:

   اولا حرف به قول شما چهار آدم ورشکسته که این همه درد ندارد که شما از آن می سوزید و یک نقد کو چک را تحمل نم کنید
   ثانیا اگر جایی ایشان را دعوت کرده یا تعریفی نموده به خاطر این هست که با لابیگری در گلوگاه اقتصادی کشور نشسته واگر این جایگاه را نداشت کسی برایش تره خورد نمی کرد
   آخه مدرک مشکوک / کسب این جایگاه در دو دوره مدیریتی متفاوت باز هم مشکوک / برنده انتخابات با کمک همه ادارات ونهادها ومهده چینی رقبا با یک سیاست ماکیاولی/مجری انتخابات به قول خودش حلقه اول ستاد انتخاباتی/خرج کلان از جیب مظلوم بیت المال/ وازهمه مهمتر وضعیت بحرانی اقتصادی این روزهای کشور جای هیچ افتخاری ندارد

   مردم وقتی می بینند فریب خورده اند ناراحت می شوند و عکس العمل نشان می دهند و این کمترین کار است

   2

   0
  4. ناشناس گفت:

   حاکم شهری که مرغابی بود دلارش طرف سه ماه ۱۲هزارتومانی شود

   2

   0
  5. کنار امامزاده جعفر گفت:

   باای حرفا دیگه آب برنمیگرده به جوی
   دیگه بسه تملق ووچاپلوسی
   معمار اقتصاد کجایی دلار شد ۱۱ و سکه شد ۴میلیون

   1

   0
  6. ناشناس گفت:

   باز هم تملق!!! چرا میگویید کسانی که نقد میکنند دوره مدیریتشان تاریک بوده است؟ یکی از اینهایی که می نویسد آقای پاکدل است که با عدد ورقم ثابت کرده است که ده برابر تاجگردون کار کرده است، بمراتب از او عرالت را بیشتر رعایت کرده است، مردم داردر بوده است و خود تاجگردون هم هرچه اطلاعات جمع اوری میکند نمی تواند جوابش را بدهد. بازهم تملق؟؟ عجب رویی دارید.

   1

   0
   • ناشناس گفت:

    اگر پاکدل این طور بود که شما میگید یه پست فراتر از استان میگرفت و جایگاه خودش رو ارتقاء میداد. از تبل توخالی حمایت نکن برادر

    0

    0
  7. شهروند گفت:

   لطفا دیگه از اقتصاد و معمار حرف نزن کدم اقتصاد کدوم معمار هر ادم بییوادی هم بود می توانست به این خوبی اقتصاد این مملکت را نابود کنه وقتی حرف از دلار ۲۵ هزارتومانی معماری بدرد جه می خورد از قدیم گفتن صدای دهل از دور خوش است.خود قضاوت کنید بدور از تعصب .هرگز کسی را بیخود بزرگ نکنید به اینده گان باید جواب دهید.و در اعمال او شریک خواهید بود .

   2

   0
  8. ناشناس گفت:

   برادر مردم آنچه با دو چشم خودشان میبینند را با ور میکنند فقر فحشا گرسنگی. بیکاری اعتیاد. پارتی بازی و…….

   0

   0
  9. ناشناس گفت:

   که بچه او گانه بیا تا بکشیم…

   0

   0
  10. عابدزاده گفت:

   همینکه شماها ادعا میکنید دلیل رکود اقتصاد کشور تاجگردونه و اون باید اقتصاد کشور را درست کنه نشون از ابهت تاجگردون داره.تا چشم پاکدل و طرفداراش کور هم بشه

   0

   0
  11. ناشناس گفت:

   خودتون هم میدانیدبهترازتاج نداریم

   0

   0

  
  امروز دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • تشکیل شورای پیشگیری از جرائم با حضور معاون قضایی استان در شهرستان چرام+تصاویر
 • “آزمون وزرای مردود”
 • استخدام ۱۰۰ فرزند شهید با مدرک دیپلم و زیر دیپلم در دستگاه‌های اجرایی استان
 • در نامه ای به دادستان گچساران/لزوم نظارت بر فعالیت موسسات خیریه در شهرستان
 • آموزه های سعدی شیرین سخن
 • بارش ۵۲ میلی متری باران در منطقه دیل /آخرین وضعیت جوی استان
 • گزارش تصویری آیین تکریم و معارفه روسای جدید و قدیم دادگستری گچساران /مزارعی:ملک ۱۰۰۰میلیاردی در گچساران به بیت المال بازگشت
 • مراسم تودیع و معارفه دادستان های سابق و جدید چرام برگزار شد+تصاویر
 • بررسی پروژه های آبرسانی کهگیلویه بزرگ با حضور وزیر نیرو
 • ابراز نگرانی فرماندار بویراحمد از افزایش خودکشی
 • ‍ وادادگی برخی مدیران گچسارانی پس از بیماری تاجگردون
 • نشست هم اندیشی رئیس آموزش و پرورش ، مربیان ورزش مدارس با رئیس و اعضا هیئت هندبال لنده+تصاویر
 • یک غروب بارانی در گچساران به روایت تصویر
 • کشف ۲ محموله سنگین تخته چوب mdf در باشت
 • رئیس کل جدید دادگاههای عمومی و انقلاب شهرستان بویراحمد معرفی شد
 • مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد ابقاء شد
 • سلاخی انسانیت پشت عابر بانک بن‌سلمان
 • گزارشی از آخرین وضعیت سد چم‌شیر گچساران
 • گزارش تصویری همایش پیاده روی خانوادگی در گچساران
 • اشتغالزایی برای ۱۵۰ نفر در اورژانس دهدشت
 •