طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲ مرداد, ۱۳۹۷ | کد خبر : 82169 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛      چندی پیش یادداشتی از سوی غلامرضا پاکدل تحت عنوان : ” ناگفته و نقد سوم: طرحها و پروژه هاي عمراني”(اینجا بخوانید) در فانوس زاگرس  منتشر شد.   “حسین آذر بو” از حامیان نماینده گچساران و باشت با ارسال یادداشتی به فانوس زاگرس به نقد سوم پاکدل واکنش نشان داد.     […]

  فانوس زاگرس؛

  فانوس زاگرس؛

   

   

   چندی پیش یادداشتی از سوی غلامرضا پاکدل تحت عنوان : ” ناگفته و نقد سوم: طرحها و پروژه هاي عمراني”(اینجا بخوانید) در فانوس زاگرس  منتشر شد.

   

  “حسین آذر بو” از حامیان نماینده گچساران و باشت با ارسال یادداشتی به فانوس زاگرس به نقد سوم پاکدل واکنش نشان داد.

   

   

   

  دوست عزیز و برادر گرامی جناب آقای مهندس پاکدل نمیدانم چرا و چگونه به خود اجازه میدهید به جای مردم حرف بزنید و معیارهای ناپخته و لبریز از خودشیفتگیتان را بعنوان خواسته های موکلین نماینده خدوم شهرستانهای گچساران و باشت ارایه دهید!!!!؟

  برادر عزیز و رییس سابق چنان از عزم راسخ در مناظره سخن میرانید گویی حریف از ترس رسوایی درکنجی پنهان شده و شما در کسوت رابینهود زمان درتلاش برای احقاق حق فرودستان درتلاشید ، خیر دوست عزیز عدم توجه و بی پاسخی از طرف دکتر تاج گردون   خاموشی در جواب گزافه گوییست و حفظ فضای آرامش و همدلیست وگرنه شبیه شما بودن کار سختی نیست.

   

  آقای مهندس پاکدل شاید فراموش کرده اید که در زمان تصدی پست مدیریت نفت و گاز گچساران بارها بر منتقدان خود تاختید و حتی کار به شکایت خارج از سازمان از اهالی رسانه و اشخاص حقیقی تنها به جرم انتقاد از مدیر نخبه نفتی کردید چگونه است که به فرزند این دیار و نخبه واقعی آقای دکتر تاج گردون که در تمامی مراحل زندگی شخصی و سازمانی همیشه موفق بوده اینچنین افترا میزنید؟کاش نماینده محترم هم مثل شما ره صدساله را یک شبه طی میکرد تا میتوانست همانند امثالهم سخن بگوید. حال چگونه شخصی که دوره مدیریتش پراز بی عدالتی در جذب نیروهای شرکتی و به تعبیری جذب همه فامیل دور و نزدیک در اولویت بوده و انتصابات خارج از چهارچوب و بدون رعایت اصول سازمانی نموده که نتایج آن اکنون با پرونده های سنگین مالی و سازمانی در دست بازرسین سازمان کل بازرسیست دم از رانت و جذب خانوادگی شخص دیگر میزند ؟

  آقای پاکدل نمیدانم اقرار به جایگاه ویژه نماینده محترم از روی تفکر و تحلیل شماست یا راه فراری برای روزهای سخت پیش رویتان از پس شکست قطعی آینده شما و همفکرانتان میباشد ولی کاش صداقت و توانمندی سیاسی نماینده محترم پیشین شهرمان آقای سید قدرت حسینی را داشتید که با تمام ظرفیتهای شخصی و اجتماعی با اذهان به دعوت همفکران به حضور ، با علم به توانمندی برادر و شاگرد سابق خود حاضر به شرکت در کارزار انتخابات نشد و هیچگاه برادری و همصدایی اقوام و ایلات استان را برای نیل به اهداف خود نشانه نرفت برادر عزیز لطفا حیا کن.

  برادر عزیزم جناب آقای مهندس پاکدل چگونه مردی و راستی دیگران را در کفه ترازوی مردانگی میگزارید وقتی خود از کمترین آن محرومید شاید فراموش کرده اید که در دوران شکوفایی مناطق نفت خیز جنوب و آنهمه درآمد نفتی با سوء مدیریت و نخبه کشی شما به نام بومی گرایی چه ضربات مهلکی به این شهر و منبع کارآفرینی و درآمد  مردمش وارد ساختید و چگونه مادر شهید و فرزندان ایثارگران را از ورود به اداره مرکزی منع کردید که این خود کم از ناراستی و نامردی نیست.

  مهندس پاکدل عزیز در توانمندی شما شکی نیست و معتقد بر ذاتی بودن توان مدیر بودن در شما هستم اما فقط و فقط در همین حدی که هستید چراکه ثابت کردید بیش از این از شما برنمی آید ، میدانم پس از خواندن این مرقومه حتما میگویید این بنده خدا هم ازهمان گروه متعصبین کوریست که به هیچ صراطی مستقیم نیست و یا از گروه منتفعین خصوصی ، اما برادر عزیز  من همان متعصب کوری هستم که با حضور آقای دکتر تاج گردون پس از سالها از سهم خود در کشورم و استان بصورت خصوصی منتفع شده ام و چشمان کوررنگ شده ام از عادت سیاه و سفید دیدن شهرم باحضور سردار اقتصاد و بودجه اکنون کاملا خود را در مسیر رنگارنگ پیشرفت میبیند.دوست عزیز شما در حد یک هزارم هم نیستید.

  اما مهندس عزیز و مدیر نخبه آنچنان ریز و نقطه به نقطه طرح های ملی و جاری شهر و استان را تا استانهای همجوار را مورد بررسی و تحلیل قرار داده اید که مایه تعجب است چگونه تحلیلگر قهاری اینگونه باشد ولی دوره تصدی خودش فاقد حتی یک تحلیل جامع باشد که اثرات آن در خالی بودن انبارهای پشتیبانی پس از شما هنوز هم خودنمایی میکند.دوست عزیز مهم نیل به تعالیست که الحمدالله باحضور نماینده فعلی محقق شده و با سفسطه در واقعیت موجود راه به جایی نخواهی برد.

  باتمام احترامی که برای کلیه عزیزانی که بعنوان مدیر نام بردید قایلم اما آقای پاکدل زمانیکه شما در مقطع فوق لیسانس با حضور استادراهنمای دارای ویژگی خاص درس میخواندید بنده دانشجوی دانشگاه یاسوج بودم و درهمان زمان هرچه بیشتر تلاش میکردید کمتر نامی از حوزه گچساران و حومه میشنیدیدو این تلاش خود باعث قرار گرفتن در لیست سیاه پیشرفت بود و اگر نبودند امثال مدیران توانمندی چون حاج محمود موسوی و حاج یدالله حسینی  شاید سالها پیشتراز حضورشما در سازمان ما هم به شوربختی مردم محترم مسجدسلیمان گرفتار میشدیم چگونه میشود که اکنون مدیران برخاسته از گرمسیر را نمیبینید هرچند که این ذات سیاست است که سیاه نمایی بهترین راه مبارزه بدون تقابل است.

  آقای پاکدل چنان از فساد و پارتی بازی در جذب سخن میرانید که تنها دوچیز را به ذهن متواتر میکند اول اینکه مردم را فراموشکار فرض میکند و دوم خودرابه فراموشی زده اید!!!!!

  دوست عزیز رانت جذب نیروی انسانی از محل تصدی پست مدیریت نفت و گاز گچساران توسط شما برای فامیل و بستگانتان از جذب بی حساب و کتاب نیروی شرکتی تا اعطای امتیاز خودرویی و انتصابات فامیلی در زیرمجموعه آنچنان مشهور شده بود که بسیاری درآن زمان در پی یافتن ریشه خونی خاص برای منتصب شدن به شما بودند.

  آقای پاکدل مرقومه تان پر از ادبیات سخیف و لبریز از خودستایی و اعتماد بنفسی بود که عده ای مجهول و معلوم الحال برایتان به ارمغان آورده اند و فاقد هرگونه مستندات و تنها مانند آن دوست مشهوری که میگفت ” بگم بگم ” از مستنداتی سخن میرانید که پس از چندین بار مکتوب کردن هنوز آنها را ارایه نکرده اید اما اینجا و در همین زمان با فرصت دوروزه تا تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ از شما دعوت میکنم تا در هرکجایی که به صلاح شماست اما با حضور اصحاب محترم رسانه و هرآنکس از مردم این حوزه کلیه اسناد خود را ارایه دهید و آماده شنیدن پاسخ و ارایه مستندات از جانب بنده باشید در غیر اینصورت بر من و دیگر همشهریانم ثابت خواهد شد که گزافه گویی نموده اید و این حق را برای خود و مردم شهرمان قایلیم که درکمال ادب از شما بخواهیم خاموش و نظاره گر تصمیمات و همراهی مردم فهیم و مظلوم این شهر با نماینده خدوم و توانمند خود باشید.

   

  منتظر پاسخ شما در رد و یا قبول دعوت هستم.

   

  بااحترام

  حسین آذربو

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  38 نظر برای “پاسخی به یادداشت “ناگفته و نقد سوم” غلامرضا پاکدل”
  1. ککا گفت:

   بنازمت آذر بو،

   واقعا پاکدل را ………
   با بولدوزر از روش رد شدی.

   3

   2
  2. ناشناس گفت:

   حسین جون خت نی تاجگردون چ سیت کرده که هر روز سیش بیانیه ایزنی

   1

   1
  3. عابدزاده گفت:

   اگر پاکدل نخبه بود که ضریب هوشیش بهش میگفت تاجگردون در دوره دوم نمایندگیش ۷۵درصدر ارای گچساران را به خودش اختصاص داد.اخه پاکدل جان یعنی مردم نمیفهمند که نماینده چهار سال کاری نکرده ولی دوباره ۷۵ درصد بهش رای میدن?بابا بس کن دیگه سرجات بشین کیه ندونه درد تو فقط اینه که الان توی شرکت نفت هیچ پستی نداری

   4

   2
  4. ناشناس گفت:

   همه چی بچه بازی شده

   0

   0
  5. همشهری گفت:

   پاکدل عنوزازشوک مطلب پاکدل دلتان راپاک کنیدخارج نشده حتی طرفداراش اینها…….. نان به نرخ روزخورهستندنویسنده درآن مطلب درست می گویدکلی استخدام دردوره خودش وقبلش بافشارنمایندگان صورت گرفت حالامخالف پارتی بازی شده

   2

   2
  6. دیل گفت:

   خدایا رطب خورده منع رطب میکند.با تاجگردون به جهنم هم مبرویم ولی با پاکدل وامثالهم حتی سرکوچه هم قدم نمیشویم

   0

   0
  7. گچساران گفت:

   خیلی کوچولویی ادربو. به مرادت بگو بیا مناظره تو عددی نیستی

   0

   0
  8. حسن گفت:

   برو به یه آدم باسواد بگو بیاد تو که می نویسی دو چیز را به ذهن متواتر!!!!! میکنه میخوای با شاگرد اول استان مناظره کمی!!

   0

   0
   • قشقایی گفت:

    ازبسکه حرف خنده دار از پاکدل و طرفداراش شنیدیم دیگه خندمون هم نمیگیره برادر عزیز همین آقای آذربو دانشجوی دکتری مهندسی عمران دانشگاه امیرکبیر هست و خیلی دیگر از جوانان این شهر که نخبه واقعی هستن و اندازه مهندستون حرف نمیزنن

    0

    0
  9. محمد گفت:

   آقای ادربو میخواستی مورد توجه نماینده قرار بگیری که گرفتی. شیر مادرت برا همیشه قلمت را زمین بگذار تا بیشتر با آبروی خودت بازی نکردی

   0

   0
   • عربم و طرفدار تاجگردون گفت:

    تاجایی که میدونم خانواده آذربو از اصیل ترین خانواده های باشت هستن و آدم بیکار نداره که بخواد جلب توجه کنه

    0

    0
  10. محمد گفت:

   همه میدانند مردی و مردانگی پاکدل در اوج است وقتی میگی نداره معلومه حرفاتون بی اساسه

   0

   0
  11. محمد گفت:

   چرند گفتی کوچولو

   0

   0
  12. جوان روشنفكر گفت:

   با سلام،كاش آقاي آذربوي عزيز اينقد درك داشت كه بفهمه در چه جايگاهي قرار داره و اختلافش با مهندس در چه حد،كاش بجاي افترا بستن شعور فرق حقايق و افترا را داشتند، برادر جان مهندس پاكدل آماده مناظره با معمارتون هست شما كه در حد كارگر هم نيستي،در جواب بكارگيري نيرو از طرف مهندس پاكدل هم فقط در همين حد بدون كساني كه استخدام شدن اگه به گفته غير واقع شما از نزديكان پاكدل هم باشند جوانان بيكار همين ديار بودند و بومي همين منطقه نه مثل الان كه به لطف معمار شما با انتصاب مديران غير بومي راه ورود نيرو از استانهاي ديگر فراهم شده و تنها نيروهاي بومي ورودي متعصبان تسليم شده جناب معمار هستن، و در نهايت اين نكته را هم ياد آور شوم كه شعورسياسي از شعور گفتاري و اخلاقي به دور نيست و مكمل هم مي باشند.

   0

   0
   • کارگر نفتی گفت:

    هرکسی هستی قطعا اندازه درک و شعورت به اندازه همون پاکدل پارتی باز……….هست هیچ یادم نمیره چه ظلمی به من و امثالهم در دوره مدیریتش شد و به تو و امثالتون اجاز نمیدم به هیچ کارگری بخصوص همکاران نفتی توهین کنید بقول همین آذربو برادر حیا کن

    0

    0
  13. ضیا دولتخواه گفت:

   آذربو جوجه فوکولی خودت رو در چه حدی دیدی که توقع داری پاکدل بیاد با تو مناظره کنه ؟؟؟ بچه جون برو کشکتو بساب . برو بگو بزرگتر بیاد برا مناظره . پیشنهاد مناظره رو اول پاکدل داد . هروقت بزرگترتون جرات کرد بیاد مناظره کنه بعد شما منم منم کنید

   0

   0
  14. سیروس آب پرور گفت:

   یه چندتا دیگه چرت و پرتِ اینجوری بنویسی که تاجگردون هم از شماها خندش میگیره که چه ساده لوح هایی گیر آورده فک کنم بزارنت مسئول آبدارچی های شرکت .

   0

   0
  15. حیدر گفت:

   آذربو جان اعتماد به نفست فوق العادس . کسی بهت یاد نداده که پاتو از گلیمت درازتر نکنی ؟؟؟ بچه جون برو بگو بزرگتر بیاد .

   0

   0
  16. حمید گفت:

   هرکی از ننه ش قهر کرده میاد به مناظره دعوت میکنه خخخخ خو بچه تو رو چه به مناظره ؟؟؟ فک کردی کی هستی فسقلی ؟؟؟

   0

   0
  17. باشتی گفت:

   آذر بوعزیز در تمام مرقومه های مهندس پاکدل به همه مواردی که در مورد آنها سخن گفتی جواب داده شده به صورت مستند حتی از تحصیلات و معدل و دانشگاه و انتصابات که نشان از شفاف گری مهندس دارد و او را به همه اتهامات متهم کردی ولی در خصوص اینکه یه اداره شرکت بیش از ۵سال با سرپرستی اداره میشه.. یه نفر از اقوام دکترتون مدتها دو سمت حساس شرکت رو قبضه میکنه برادر فرناندارتون رییس میشه پسر خاله نماینده ریسس میشه و…. هیچی نیست دست از تملق بردار تو هم اگه دنبال هر چی بودی با این نامه بدست آوردی برو پی کارت ……………

   0

   1
  18. احسان گفت:

   بنازمت مهندس پاکدل باید میومدی به صحنه که آقای نماینده امروز بدون رقیب اول نمیشد همه میدونستن با این اوضاع تاج اول میشه اما پول یامفت اسپانسرا و خود تاج که معلومه چطوری بدست اومده رو هم نباید نادیده گرفت..برادر من الان دیگه خیلی چیزا عوض شده حتی اون ارایی که نماینده بهش مینازه..خواهیم دید…

   0

   2
  19. بیطرف گفت:

   بنازمت جناب اقای اذر بو به این پاسخ و دعوت به منظره تا ببینیم طرف با ایادی میاد یاتنها

   1

   0
  20. Ashna گفت:

   داش غلام
   این سووووزدل نه سوز دندون ای سوسولی بی دندون
   بسسسسس کن پاکدل بس کن چته پست میخوای .زمان خودت چه کردی؟هرچی آدم داشتی چپوندی تو شرکت هنوز کمته؟بسته بشین سرجات .هرروز بیانیه . حنات پیش مردم رنگی نداره بسته.بشین زندگیت کن

   3

   0
  21. باشت وباوی گفت:

   بنازمت دکتر آذربو موفق وسربلند باشید دوره زمامداری ودروغگویی به سررسیده آقای پاکدل باید طلب عفو مغفرت کنه بخاطر استخدامهای ناحق درزمان مدیریتش

   0

   0
  22. ناشناس گفت:

   اقای ادربوشمادرست میفرمایی ولی امثال پاکدل رانبایدجواب دادحالاپاکدل بیکاره مکه شماهم بیکاریدبزارهرجه میخواه اه وناله کنه

   1

   0
  23. جعفر اذربو گفت:

   پاکدل هرچی بد بود سی ایما خوب بی یکیمون گذاشت اداره تعمیرات نیرو حجمی اداره تعمیرات

   0

   2
  24. همشهری گفت:

   درود بر مهندس پاکدل مرد نفتی وتکرار نشدنی چشم حسودا کور در جواب آذربو در حدی نیستی که مهندس پاکدل جوابتو بده

   0

   2
  25. شوش باشت گفت:

   برادر عزیزم جناب آقای دکتر آذربو
   مثل همیشه انتقادتون بجا و شایسته بود و نظراهای دوستان که فکر کنم همشون یکی بود فقط نشون داد که تفکر پاکدل و طرفداراش در همین اندازه بیشتر نیست.
   لازم میدونم به عرضتون برسونم آقای آذربو با رتبه دورقمی درآزمون دکتری دولتی وارد دانشگاه امیرکبیر شدن و در کنار اون ناظر پروژه های نفت و گاز در اداره عملیات هستن که فکر نمیکنم این رزومه کم باشه برای مناظره با فرد گناهکار و رانت خوار و پارتی بازی مثل پاکدل

   0

   0
  26. اسکندری گفت:

   احسنت مهندس آذربو خوب جوابشو دادی ولی حیف که خیلی پررو تشریف داره

   0

   0
  27. صالحی خربل گفت:

   رو که رو نیست سنگ پای قزوینه
   نمیدونم نویسنده چه نفعی تو این قضیه داره ولی خوب زد تو پوزش
   به هرحال تاج و پاکدل نداره هردوشون شبیه همن ولی خداییش رای دادن به پاکدل خیانته

   1

   0
  28. نفتی گفت:

   دوره پاکدل فقط خیانت بود در حق کارکنان نفت و جوانان بیکار که از طایفه خودش نبودن

   0

   0
  29. رضایی گفت:

   خداشاهده خودم رفتم پیش پاکدل برای کار بهم گفت نیست بعد یکی از همسایه هامون که از فامیلای پاکدل بود گفت پاکدل بهم گفته حالا که کسی رو نداری بزارم سرکار بیا برات ماشین بزارم تو شرکت.
   ,………پاکدل

   0

   0
  30. عوضی ترینم گفت:

   پاکدل برو ……….. که زدی رو پاک کن اون از انتصاباتتت که فقط بدبختی برای زیرمجموعه آورد اینم از طرفدارات که فوق العاده بی ادبن

   0

   0
  31. آرزو گفت:

   عشقمی استاد آذربو

   0

   0
  32. باورساد گفت:

   تاریخ فراموش نخواهد کرد که هرچه میکشیم از خود ماست
   آذربو دستت درد نکنه که رسواش کردی و احسنت که سید قدرت حسینی رو فراموش نکردی

   0

   0

  
  امروز جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • یادداشت انتقادی غلامرضا پاکدل درباره اظهارات تاجگردون/به شعور مردم توهین نکنید
 • تصاویری چشم نواز از چشمه بلقیس چرام و سد کوثر گچساران
 • صعود سراسری به خامی با بدرقه شهردار باشت و سایر مسولان آغاز شد+تصاویر
 • تحلیلی بر سفر اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی به گچساران/آلرژی مردم به سفرهای استانی بی دست آورد برخی مسئولان کشوری
 • برگزاری جلسات آموزشی جهت ارتقای اطلاعات بهداشتی مردم در مساجد لنده+ عکس
 • به مناسبت هفته سلامت ؛ برگزاری مسابقه نقاشی در یکی از مدارس لنده + تصاویر
 • جلسه پرسش و پاسخ مدیر شبکه بهداشت و درمان لنده با مردم و اصحاب رسانه + عکس
 • “حرف هایی که دوزار نمی ارزد”
 • در حاشیه بازدید نمایندگان عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از تآسیسات نفتی گچساران/سختی هایی که کارکنان شرکت نفت گچساران تحمل می کنند+تصاویر
 • از طعنه های امام جمعه باشت به اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تا اشاره یک فعال اقتصادی به مافیای قدرت در بانکها و اشاره تاجگردون به مافیای قدرتی که نگذاشت یک طرح تصویب شود و اوراق هایی که نظام پیمانکاری را اوراق کرده است+حواشی و تصاویر
 • گزارشی از سفر اعضای کمسیون برنامه و بودجه مجلس به گچساران+تصاویر
 • تبلیغ تاجگردون از سوی بزرگواری در حوزه های بویراحمد و کهگیلویه
 • کنایه اینستاگرامی علی محمد بزرگواری به استاندار
 • کارخانه آجر دهدشت درگیر یک بدهی کلان/نان ۱۰۰ کاگر آجر نشود
 • مسابقات فوتسال جام رمضان در قالب دسته جات آزاد در گچساران برگزار میشود+جزییات
 • بیانیه گام دوم انقلاب،چماقی بر سر موحد و سید قدرت
 • اراضی مرغوب کهگیلویه و بویراحمد در تصرف زمین‌خواران است
 • قوام فروزان برای توسعه بویراحمد و دنا می‌آید
 • استانی شدن انتخابات در مجلس شورای اسلامی تصویب شد+جزییات
 • روایت شیرین و تلخ یک گروه کوهنوردی بهبهان از سفر به دامنه کوه خامی در باشت+عکس
 •