طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۷ تیر, ۱۳۹۷ | کد خبر : 81951 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛   جناب آقاي سياوش باقر نژاد با سلام و دعاي خير؛ در پاسخ به مرقومه جنابعالي به تاريخ ۲۳ تير ۹۷ تحت عنوان ” نقدي بر همجه‌ها و اتهامات اخير عليه حاج بهرام تاجگردون، انتقاد يا تخريب؟!”  (اینجا بخوانید)  به عرضتان مي رسانم:   اولاً ضرورتي نداشت در ابتداي مرقومه تان منتقدين را […]

  فانوس زاگرس؛

  فانوس زاگرس؛

   

  جناب آقاي سياوش باقر نژاد

  با سلام و دعاي خير؛

  در پاسخ به مرقومه جنابعالي به تاريخ ۲۳ تير ۹۷ تحت عنوان ” نقدي بر همجه‌ها و اتهامات اخير عليه حاج بهرام تاجگردون، انتقاد يا تخريب؟!”  (اینجا بخوانید)  به عرضتان مي رسانم:

   

  اولاً ضرورتي نداشت در ابتداي مرقومه تان منتقدين را به بدترين صفات و خصايص تا حد درندگي متهم كنيد!. اين چه ادبياتي است كه وقتي در دفاع از نماينده محبوبتان كم مي آوريد، به آن چنگ مي زنيد؟

  مگر حتما بايد توهين كنيد تا به شما امتيازي بدهد؟!

  اگر تبعيض، بي‌عدالتي،وعده هاي دروغ، بدعهدي، بدقولي و . . .را از خصايص برجسته و اصيل انساني مي دانيد، بگذار هر چه مقابل اينهاست خصايص حيواني باشد. پس بر اینگونه افکارتان پای بفشارید.

  اما درخصوص آقاي غلامرضا پاکدل اگر چه خودتان اشراف کامل دارید ولی خدمت شما و آحاد مردم تشنه حقیقت و زلالیت عرض مي كنم كه برخلاف آنچه نگاشته ايد، ايشان از نظر مدرك و رشته تحصيلي، رتبه سازماني، تجربه، سابقه، تخصص، ارزشيابي هاي ساليانه و مسئوليت سازماني در آن زمان (مدير عمليات و عضو هيأت مديره بودند و با توجه به بازنشستگي آقاي مهندس افكار)، داراي ارشديت و اولين نفر براي احراز سمت مديرعاملي شركت بوده اند *فلذا هر چند که از حامیان نماینده پیروز نبودند اما به دو دلیل اولاً وسعت دید نماینده وقت شهرستان بر تحمل مخالف خود در سطوح بالا ( بر خلاف طیف شما که مخالفین را قلع و قمع میکردند) و در عین حال باز کردن چتر حمایت بر مخالفین خود بود و ثانیاً توان و قدرت اداره کردن و جلوس بر جایگاه مدیر عاملی شخص مهندس پاکدل مورد حمايت نماينده محترم وقت قرار گرفتند*، و نياز به استفاده از رانت مانند كساني كه از دانشگاه به سمت مدير حوزه اقتصادي وزارت اقتصاد و دارايي و مديركل سازمان برنامه و بودجه استان كهكيلويه و بويراحمد منصوب شدند، نداشتند.

  به راستي نمونه بارز رانت کيست؟
  چگونه صحبت از رانت مي كنيد؟!

  آقاي پاكدل، در زمان مسئوليتشان نيز در انتصابشان فقط براساس شايسته سالاري عمل نموده اند *(صحت این ادعا تنوع قومیت و تفکر مسيولین نفت گچساران در زمان ایشان است)* و در ناگفته و نقد دوم ايشان تحت عنوان”َ انتصابات”، اين موضوع مفصلاً تشريح شده است، ولي اينقدر بعد از اين مدت شايسته سالاري از بين رفته و رسيدگي به اطرافیان رونق يافته است كه شما حتي نمي توانيد بیاد اورید كه قبل از شما اينگونه نبوده است. البته ضرب المثل است آدم خواب را میشود بیدار کرد ولی فردی که خود را به خواب زده هرگز!!!!!!!!!!

  لطفا انتصابات شركت نفت، را که بدون صلاحیت و شايستگي و رعایت اصول انتصابات نفت است بررسی کنید تا محرز شود در کدام دوره وابستگي ها ملاک گماردن به سمتها شده است.

  در دوره پاکدل یا بعد از او.

  *لطفابررسی کنید ادعای تنوع قومیت و تفکر در مسيولین نفت قبل از این دو دوره حاکمیت و مقایسه نمایید با شش سالی که شما مدافع آن هستید.*

  درخصوص مرقومه‌هاي پاکدل، واضح و مبرهن است كه شما بدون مطالعه آنها، به نقد ایشان و دفاع چشم بسته از مرادتان پرداخته ايد، زير اتفاقاً ايشان در تمامي آنها به عقب برگشته و با استدلال كافي، مثالهاي متعدد و گاهاً با عدد و رقم، دوران خود را با دوران سياه مورد حمايت شما، مقايسه نموده اند و خواستار بررسي دقيق و پاسخگويي به آنها و همچنين مناظره در شبكه استاني يا در يك محفل دانشگاهي شده اند، كه متاسفانه تاكنون پاسخي به آن همه مرقومه داده نشده است و كساني كه درصدد پاسخ برآمده اند نيز همچون جنابعالي، فقط از روي احساسات و تعصبات كور كورانه و بدون مراجعه به مرقوموهاي ايشان قلم فرسايي نموده اند.

  آقاي باقر نژاد شما كه در جريان زمان مديريت آقاي پاكدل بوديد، اگر هم فرا موش كرده ايد، ناگفته و نقد مفصلشان در خصوص انتصابات را بخوانيد و ببينيد كه به هيچ وجه آنگونه كه شما مي گوييد نبوده كه به فكرهمفكران و همگرايان! خود بوده باشد و به همين دليل هم پاكدل و پاكدلان سرشان بالاست . پس اگر واقعاَ دنبال حقیقت هستید حرف و نقدشان را با زر بنويسيد و از مسير اشتباهي كه در پيش گرفته ايد برگرديد.

  از نوآوري سخن رانده ايد، نميدانم از كدام نوآوري فرموده ايد، تنها برنامه اي كه تا كنون ديده شده است ايميل هاي لو رفته نماينده محترم است كه نه تنها خبري از نوآوري در آنها نيست، بلكه يك برنامه عصر حجري بيش نيستند. در حاليكه آقاي پاكدل در زمان مديريتشان در نفت گچساران با مديريت، راهبري و همكاري كاركنان شايسته نفت، موفق به ساخت دستگاههاي تقكيك گر سيار براي اولين بار در ايران، ساخت دستگاههاي چاه پيماي قابل رقابت با نوع آمريكايي، بستر سازي، حمايت و مهندسي معكوس منجر به ساخت توربين مشابه سُلار سِنتار امريكايي در كشور و تامين نياز كشورهاي خاورميانه از طريق شركت ايراني و چندين نوآوري ديگر و نيز ارائه چندين مقاله در سمينارها و كنگره هاي ملي گرديده اند.

  پس شايسته است قبل از همه، شخص جنابعالي به تقوا توصيه شويد و به دور از حب و بغض نوشته هاي منتقدين را بخوانيد، شاید در قضاوت انصاف بخرج دادید و بر مدار حق اندیشیدید. و سپس در صدد دفاع از نماينده اي كه تا کنون خود از دفاع عاجز است، برآييد.

   

  علی رضایی ۲۷ تیر ۹۷

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  38 نظر برای “جوابیه ای به یادداشت ؛”نقدي بر همجه‌ها و اتهامات اخير عليه حاج بهرام تاجگردون، انتقاد يا تخريب؟!””
  1. ناشناس گفت:

   فعلا به غیر از کشورهای اروپایی کشوری نتوانسته توربین بسازه برادر محترم

   0

   0
   • علی رضایی گفت:

    وقتی میگیم نمیتونید باور کنید که گچساران یه نیرویی مثل پاکدل داشته باشه اینه دیگه. اسم شرکت توربین ماشین خاور میانه هست. همین الان سرچ کن تو اینترنت ببین اولین سازنده توربین در ایران هست. میتونی به مدیر عاملش زنگ بزنی وبپرسی آقای پاکدل کیه؟ تا اونوقت شرمنده شی.

    0

    0
  2. گچساران گفت:

   آقای پاکدل مدیری متخصص شایسته و دارای ایذه بودند و دوران مدیریت ایشان دوران طلایی و رونق صنعت نفت گچساران بوده و اصلا با دوران کنونی که کلا فامیل گرایی است قابل مقایسه نیست

   2

   2
  3. حسن گفت:

   احسنت آقای رضایی آنچه نوشته اید عین حق و حقیقت است.

   3

   1
  4. محمد گفت:

   نماینده محترم ما با دخالت های نسنجیده خود و بستگانش نفت و سایر ادارات را به بدترین دوران تاریخ گچساران و باشت تبدیل کرده است.

   1

   2
  5. محمدرضا گفت:

   آقای رضایی برادر عزیز دقیقا همین طور است. گرفتن امتیاز در دوران کنونی دو فاکتور مهم میخواهد. یکی قوم و خویش بودن و دیگری متملق و چماقدار بودن

   2

   1
  6. علی گفت:

   شایسته سالاری در گچساران و راست در این ۶ سال اخیر ذبح شده است

   2

   0
  7. باشت با وی گفت:

   آقای باقرنژاد خودش هم میدونه که فقط حرف زده و انشاء نوشته .برادر عزیز با مدرک صحبت کن .والا توصیه به تقوای الهی برای تو و امثال توء .یکم واقع بین باش.

   1

   0
  8. دیل سرافراز گفت:

   انگار یادمان رفته چند وقت پیش روستای دیل راه را بر آقای تاجگردون بستند . آقای باقرنژاد نکنه اسپر تو یه استان دیگه است .که خبر نداری .تقوی پیشه کن یه پست گرفتن ارزش زیر پا گذاشتن حقایق را نداره

   1

   1
  9. مطلع گفت:

   جناب آقای رضایی، اگر نمی دانی بدان که شرکت نفت از زمان پاکدل وارد بازیهای سیاسی و قومیتی شد.همان موقع با انتصاب ناشایسته رئیس خدمات مهندسی، روابط عمومی، امور حقوقی،مدیر فنی،مدیرعملیات، رئیس بهره برداری،امورکارکنان، ترابری، مخابرات و…..عملا ساختار شرکت نفت به تاراج رفت.و طوری شد که نیروهای خوب و متعهد شرکت ناچار به تقاضای بازنشستگی شدند.

   اگر یادتان باشد روزهای آخر مدیریت پاکدل داد و بیداد کارکنان نفت از بیعدالتی سر به آسمان کشیده بود و حتی خود شخص نماینده جناب دکتر تاجگردون هم تحت فشار قرار گرفته بود.
   آنقدر مهندس پاکدل ضعیف عمل کرده بود که خودش هم برای برکناری اش ثانیه شماری می کرد.

   لطفا با مطالعه و تحقیق در گذشته مطلب بنویس.چقدر ما زود گذشته را فراموش می کنیم.

   1

   3
   • لیشتر گفت:

    اقای به ظاهرمطلع فک کنم حرفای ضد ونقیض شما دیگه براهمه ثابت شده که دارین غرض ورزانه وبدون سند ومدرک حرف میزنید،اتفاقا مهندس پاکدل در اخرای مدیریتشون تو نفت گچساران به عنوان مدیر برتر توکشورمعرفی شدند.اتفاقاهمه میدانند که سربلندی وعظمت نفت گچساران در زمان مدیرعاملی ایشان بود.اولین مدیرعامل بومی بودند که همه ی معاونان ایشان از منطقه گچساران وباشت بودند.

    0

    1
    • مطلع گفت:

     ضعیفترین مدیران و افراد در زمان پاکدل انتصاب شان زده شد.آدمهایی که حتی حرف زدن هم بلد نبودند چه برسد به کارائی داشتن.سرتان را از زیر برف بیرون بیاورید.

     0

     0
   • ناشناس گفت:

    برو ناگفته و نقد دوم پاکدل را بخون تا ببینی انتصاباتش همه بر اساس شایستگی بوده. اینایی که گفتی همه ارشدیت داشتند. نکنه از نظر شما ارشد حتما باید برادر یا برادر خانم این و اون باید باشه!!! مثل حالاخخخخخ

    0

    1
  10. جوان گچسارانی گفت:

   دمت گرم تاجگردون بجز کار کردن برای طرفداراش و فامیلش میشه بگه چکار کرده هر جا استخدامی هم هست برا نوچه ها و فامیلش رزرو کرده وای به حال ما که کسی رو نداریم…

   2

   0
  11. بویراحمد گرمسیر گفت:

   احسنت به آقای رضایی …..این نوچه ها بی درک و ………. کافیست هزارتومن بندازی جلوشون تا همه حقایق رو زیر پا بزارن و تملق و چاپلوسی رو شروع کنند..

   2

   0
  12. دیل گفت:

   جناب اقای سیاوش باقرنژاد دوست عزیزم همه چیز رو خدمتتون عرض کرداولا تیترنامه را از نقد بر هجمه ها به باج خواهی از تاجگردون تغییر دهید چون در ابتدای نقد(باج خواهی از تاجگردون) از انتقادات و جواب دادن جناح مقابل خشمگین شده اید که همه عزیزانی که شما نام برده اید در قالب نصیحت به نماینده ای که شعارش زنده باد مخالف من و در عمل با بادیگارد و چماق به استقبال مخالفانش میرود را داده اید.
   ۱) اولا در خصوص خود جنابعالی که دم از شایسته سالاری و پست مقام میزنید جناب مهندس پاکدل از نخبه گان مدیریت نفت گچساران بود که به زعم شایسته بودن این عزیز در مقام مدیرعامل نفت انجام وظیفه مینمود و خود شما وامثال شما که امروز نوچه ها وشیپورچی های نماینده شده اید در زمان مدیریت اقای پاکدل به شما میدان داده شد و امروز هم با تعریف و تمجید ساختگی ازتاجگردون میخاهید خودی نشان دهید و با باج خواهی که گفته اید رای منطقه ما۱۰۰ درصد بوده و ایا جوانی از منطقه ما جذب شده و یا مسئولیتی به ما رسیده است؟اقای باقرنژاد شما دقیقا دنبال چه هستید؟ امده اید از بهرام دفاع کنید که انقلابی بوده ؟یا امده اید برای جذب نیرو و مسئولیت چک وچانه میزنید؟ از بدست امدن و رفتن پست مقام دم میزنید خودت ونماینده ات خوب میدانی که پاکدل عدالت را رعایت میکرد نفت را مدیریت میکرد نه فامیل و طایفه نیرو گذاشتن را خوب میدانی که اگر امروز پاکدل در نفت گچساران نیست دلیلش این است که باج نداد و زیر بار عزل ونصب طایفه گری و درخواست های نا به جای نماینده رفت و عزت و بزرگی خود را برای پست مقام نبخشید.
   ۲) میگوئید بین حرف های اقای جعفری و اله کس راهی وتناقض وجود دارد اولا به شهیدان این مرز وبوم توهین نکنید که فردا اقای جعفری میگویدفلان شهید و فلان رزمنده ….شما در ان زمان کجا بوده اید که انقلابی یا ساواکی بودن بهرام تاجگردون را بدانید اقای جعفری نگفته اند که بهرام تاجگردون انقلابی نبوده در تذکری به غلام تاجگردون فرموده شما که حاظر نیستید فتنه ۸۸ را محکوم کنید و در تالار بهار میگویید رهبر باید عذر خواهی کند و در گچساران میگویید اصلاح طلب و در تهران میگویید اعتدال و اصول گرا و دم از انقلاب میزنید راه خود را از نیروهای انقلابی همانگونه که درسال های اوایل انقلاب ساواک وانقلاب ازهم جدا بوده اند و بعضی هم در ظاهر انقلابی بودندودر خدمت ساواک راه خود را از ولایت فقیه و این نظام جدا کنند. جناب باقر نژاد شیخ سعیدی همان روزی که چفیه بر گردن غلام تاجگردون انداخت و شما عکس گرفتید گفتند که بنده اصول گرا و انقلابی خواهم ماند و برای اینکه به مردم خدمت کنید به شما رای خواهم داد نه برای بی عدالتی در جذب نیروهای شرکت نفت.در جذب ماشین های استیجاری.دادن پیمانکاری خیابان بلادیان .جاده گپساران بهبهان.گچساران باشت و فقط شعار وشعار وشعار.اقای باقرنژاد میتوانید یکی از کارهای عمرانی و اشتغال زایی عمومی ک مردم گچساران در طول این۷سال از اقای تاجگردونی که شما از ان دفاع میکنید برای مردم بگویید تا استفاده و منفعت عمومی را ببینند نه منافع شخصی که به جیب اشخاص خاصی باید رود .اقای باقرنژاد ان شالا با چشمانی بازتر و با بصیرت حقایق را برای مردم بازگو کنی نه باچشمانی به روی حقایق بسته برای منافع شخصی.
   تشکر از مدیریت فانوس زاگرس

   وسلام علیکم

   6

   0
  13. همشهری گفت:

   آقای باقرنژاد میخوای با حمایت و نام نماینده محترم عضو شورای اسلامی شهر بشی .تو که دم از تقوی الهی میزنی چرا.؟ والا متهم کردن دیگران به خاطر مال دنیا ارزشی نداره .خدا را در نظر بگیر

   3

   2
  14. دیل گفت:

   جناب اقای سیاوش باقرنژاددوست عزیزم عرض کردن اولا تیترنامه را از نقد بر هجمه ها به باج خواهی از تاجگردون تغییر دهید چون در ابتدای نقد(باج خواهی از تاجگردون) از انتقادات و جواب دادن جناح مقابل خشمگین شده اید که همه عزیزانی که شما نام برده اید در قالب نصیحت به نماینده ای که شعارش زنده باد مخالف من و در عمل با بادیگارد و چماق به استقبال مخالفانش میرود را داده اید.
   ۱) اولا در خصوص خود جنابعالی که دم از شایسته سالاری و پست مقام میزنید جناب مهندس پاکدل از نخبه گان مدیریت نفت گچساران بود که به زعم شایسته بودن این عزیز در مقام مدیرعامل نفت انجام وظیفه مینمود و خود شما وامثال شما که امروز نوچه ها وشیپورچی های نماینده شده اید در زمان مدیریت اقای پاکدل به شما میدان داده شد و امروز هم با تعریف و تمجید ساختگی ازتاجگردون میخاهید خودی نشان دهید و با باج خواهی که گفته اید رای منطقه ما۱۰۰ درصد بوده و ایا جوانی از منطقه ما جذب شده و یا مسئولیتی به ما رسیده است؟اقای باقرنژاد شما دقیقا دنبال چه هستید؟ امده اید از بهرام دفاع کنید که انقلابی بوده ؟یا امده اید برای جذب نیرو و مسئولیت چک وچانه میزنید؟ از بدست امدن و رفتن پست مقام دم میزنید خودت ونماینده ات خوب میدانی که پاکدل عدالت را رعایت میکرد نفت را مدیریت میکرد نه فامیل و طایفه نیرو گذاشتن را خوب میدانی که اگر امروز پاکدل در نفت گچساران نیست دلیلش این است که باج نداد و زیر بار عزل ونصب طایفه گری و درخواست های نا به جای نماینده رفت و عزت و بزرگی خود را برای پست مقام نبخشید.
   ۲) میگوئید بین حرف های اقای جعفری و اله کس راهی وتناقض وجود دارد اولا به شهیدان این مرز وبوم توهین نکنید که فردا اقای جعفری میگویدفلان شهید و فلان رزمنده ….شما در ان زمان کجا بوده اید که انقلابی یا ساواکی بودن بهرام تاجگردون را بدانید اقای جعفری نگفته اند که بهرام تاجگردون انقلابی نبوده در تذکری به غلام تاجگردون فرموده شما که حاظر نیستید فتنه ۸۸ را محکوم کنید و در تالار بهار میگویید رهبر باید عذر خواهی کند و در گچساران میگویید اصلاح طلب و در تهران میگویید اعتدال و اصول گرا و دم از انقلاب میزنید راه خود را از نیروهای انقلابی همانگونه که درسال های اوایل انقلاب ساواک وانقلاب ازهم جدا بوده اند و بعضی هم در ظاهر انقلابی بودندودر خدمت ساواک راه خود را از ولایت فقیه و این نظام جدا کنند. جناب باقر نژاد شیخ سعیدی همان روزی که چفیه بر گردن غلام تاجگردون انداخت و شما عکس گرفتید گفتند که بنده اصول گرا و انقلابی خواهم ماند و برای اینکه به مردم خدمت کنید به شما رای خواهم داد نه برای بی عدالتی در جذب نیروهای شرکت نفت.در جذب ماشین های استیجاری.دادن پیمانکاری خیابان بلادیان .جاده گپساران بهبهان.گچساران باشت و فقط شعار وشعار وشعار.اقای باقرنژاد میتوانید یکی از کارهای عمرانی و اشتغال زایی عمومی ک مردم گچساران در طول این۷سال از اقای تاجگردونی که شما از ان دفاع میکنید برای مردم بگویید تا استفاده و منفعت عمومی را ببینند نه منافع شخصی که به جیب اشخاص خاصی باید رود .اقای باقرنژاد ان شالا با چشمانی بازتر و با بصیرت حقایق را برای مردم بازگو کنی نه باچشمانی به روی حقایق بسته برای منافع شخصی.
   باتشکر از فانوس زاگرس

   وسلام علیکم

   1

   1
  15. آب شیرین گفت:

   احسنت بر شما برادر بزرگوار جناب رضایی؛ آقای باقر نژاد هر چه بر سر این
   مردم آمده است زیر سر همین س…….. هاست که هر بار خود را به ی طیف و جناحی
   میچسبانند، معلومه که امسال تاجگردون ها دنبال پست و مقام و جاهطلبی اند

   3

   2
  16. امیر گفت:

   احسنت بر آقای رضایی .خوب جوابشو دادی…متاسفانه اینا تنها راه رسیدن به نون و نوا رو
   تملق و چاپلوسی میدونن بس..

   4

   2
  17. اسپر گفت:

   سیاوش خو…….. ،نی،بابااینهادنبال پست بودندتاج …….. که،دنبال مدیرکلی ببودن چقدخرج کردن،………،سیاوش کیه،متن هم مال خودش نیست،ن……رحلقه بگوشن اینها،بابااینابه چشم خودشونم …….نمی کنن،

   4

   1
  18. شرکت نفتی - کاملا مطلع گفت:

   یکی از یکی بدترن. دفاع الکی نکنید.بخدا اینطوری هم که برا پاکدل نوشتی واقعی نیست.

   1

   4
  19. دیل. گفت:

   همه خوب میدانند که جناب مهندس پاکدل شایسته این منصب و مقام بود و در دوران مدیریت مهندس پاکدل شرکت نفت گچساران بهترین دوران خود را سپری کرد وامثال باقرنژاد میخان خودی نشون بدن و همه رامتهم میکنند امیدوارم که چشمان خودرا به به روی واقعیتها بازکنیم که دوران پاکدل چقدعدالت رعایت میشد والان هم بی عدالتی و تبعیض و طایفه گرایی بیداد میکند.

   5

   3
  20. گرمسیر گفت:

   بی زحمت کامنتا رو بزار با تشکر از مدیر توانمندفانوس زاگرس

   0

   1
  21. پلنگ گرمسیر گفت:

   مهندس پاکدل مدیر لایق و توانا الحق و الانصاف که لیاقت ایشان بالاتر از این حرفاست

   4

   1
  22. اوس گجی باشت و باوی وطنم پاره ی تنم گفت:

   شیر مرد شیر روزگار شیر نفتی
   مهندس پاکدل عزیز دوست داریم

   4

   1
  23. دیل گفت:

   سلام و عرض ادب به تک به تک خانواده های محترم بزرگ اسپر که همه مردمان خوب و شریفی دارن تعجب اورمیباشد که اقای سیاوش باقرنژاد با چشمانی بسته قضاوت میکند انشالا با چشمانی باز به راه راست هدایت بشه که بدونه تاجگردون …….. بزرگی به مردم گرمسیر کرد

   2

   1
  24. عابدزاده گفت:

   مهندس پاکدل تمام فامیل هاش را با بی عدلتی کشید بالا بطور مثال ……..پاکدل را با مدرک دیپلم گذاشت رییس یکی از کارخونه های بهره برداری که این ظلم تا قیامت به بقیه کارکنان جاش خوب نمیشه

   2

   0
  25. میشون گفت:

   درود بر مهندس پاکدل

   1

   1
  26. گچسارانی گفت:

   تاجگردون کارت تمومه

   1

   1
  27. خانم گچسارانی گفت:

   من اشتباه کردم به تاجگردون رای دادم جبران میکنم دفعه بعدی

   0

   1
  28. ناشناس گفت:

   این اقای دیلی خیلی فشار دراین چند سال به اش واردشده که از تاجگردون دل پر دارد « ای کاش در ان زمان من هم یک دیلی بودم» البته عزیزان در منطقه دیل شناخته شده وبافهم که انصافا جزء گروه تندرونبودند ومردم داربودند وهمچو کسی که خود را دیلی معرفی کرده قبول ندارند چون خیلی به مردم گچساران ظلم کردند

   0

   0
  29. ناشناس گفت:

   سی اندی گچساران را به خاک نشاندند وتسلت به این شهر داشتند به قول اقای که می گفت هر کس جزء حزب بود مسوولیت وبکار گرفته میشد حق گچساران خوردند وبه خاطر سیاست غلط گچساران عقب افتاد حالا کسی بنام دیلی انتقاد می کند از پیشرفت گچساران غوته می خورد کور خوانده اند که گچساران عقب بیفتد

   0

   0
  30. ناشناس گفت:

   تمام بیکاریهای گچساران در این چندسال ان موقعی که شبانه اقای پاکدل با لیدرها جسله وبه اظهار غلط وارد شرکت می کرد وبچه های پاک محلات رادک ولبنان وسادات ووووو دعوت بکار نمی کردند اقای پاکدل جواب بده اقایان چوب خدا صدا ندارد

   1

   0
  31. فرزادحاصل نژاد گفت:

   احسنت آقای رضایی واقعا حرف دل همه دوستداران مهندس پاکدل عزیزودوستداران برقراری عدالت درشهرستانهای گچساران وباشت وروستاهای تابعه روزدی واقعا الان توشرکت گوپله که سهامداراصلیش تاجگردون ودارودستشن حتی یه انباردارساده هم ادعای ریاست میکنه ومن چندمرتبه وقتی که جاده سازی که ازمنطقه لیشترمیگذره سرزدم وآقای گوهرگانی چون میدانست من هم ولایتی مهندس پاکدلم وبه تاجگردون رای نداده ام ونخواهم دادبه من حتی اجازه انجام یه کارگری ساده روهم نداد خب آقای تاجگردون که شعارانتخاباتی اش خدمت بی منت بود حتی برامن وامثال من خدمت بامنت هم انجام نداداصلا چیزی به اسم خدمت انجام نداداگراین پارتی بازی نیست پس بایدچی باشه براچی بایدتومنطقه لیشترکه جوانان شایسته وکاری خیلی وجودداره باید۹۰درصدنیروهای این شرکت روباوی تشکیل بده هی نگیدتاجگردون بالاتاجگردون پایین خداروشکرحالاکه همه نقدهای منصفانه وبه حق مهندس پاکدل عزیزروخونده به احتمال زیادفامیلیشوعوض کنه وبذاره سرگردون که همین فامیلی هم شایسته اوست

   0

   1
  32. ناشناس گفت:

   نوشتها کار یک نفر

   1

   0

  
  امروز دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • ویزای تحصیلی اتریش،فرانسه و هلند
 • خاییز ؛ جگرم سوخت
 • تذکر موحد به رییس جمهور/مدیریت بحران به فاجعه خاییز پایان دهد
 • آخرین وضعیت آتش سوزی کوه های خائیز و دیل
 • افزایش چشمگیر مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد
 • اولین اپلیکیشن اختصاصی جامعه کوهنوردی ایران رونمایی شد
 • آتش سوزی مجدد منطقه حفاظت شده خائیز/رئیس محیط زیست کهگیلویه: از مردم تقاضای کمک داریم
 • تیراندازی افراد ناشناس به منزل مدیرکل دامپزشکی استان
 • اعتراض مکتوب ۹ نماینده مجلس یازدهم به اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون
 • جزئیات عملیات مهار آتش سوزی جنگلهای حفاظت شده خائیز از زبان فرماندار کهگیلویه
 • رئیس دفتر رییس جمهور:گزارش جامع آتش‌سوزی «خائیز» برای رئیس‌جمهوری ارسال می‌شود
 • مدیر کل مدیریت بحران استان خوزستان خبر داد ؛ اعزام یک فروند بالگرد آبپاش برای مهار آتش در مرز خوزستان و کهگیلویه و بویر احمد/استاندار کهگیلویه و بویراحمد ؛ سه بالگرد آب پاش برای اطفای حریق کوه خائیز تامین شد
 • اهدای اولین جهیزیه انجمن جوانان به نو عروس لنده ای+عکس
 • درخواست کمک استاندار کهگیلویه‌وبویراحمد برای مهار آتش‌سوزی خائیز/استقرار۸بالگرد برای اطفا حریق
 • دعوت نماینده کهگیلویه بزرگ به آرامش و پرهیز از حاشیه در حادثه خائیز
 • واکنش تاجگردون به فیلم منتشر شده از معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در فضای مجازی
 • پاسخ مدیر کل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد به معاون سیاسی و امنیتی استانداری؛ پاسخ فرمایشات ایشان را بعد از کنترل آتشسوی ها بطور مفصل خواهم داد
 • افزایش شمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد/کرونا را جدی بگیریم
 • با پیگیری استاندار و مدیرکل مدیریت بحران استان ؛ یک فروند بالگرد جهت اطفای حریق جنگل های کهگیلویه و بویراحمد در اختیار استانداری قرار می گیرد
 • درخواست موحد از ارتش و سپاه برای کنترل آتش در خائیز
 •