طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۶ تیر, ۱۳۹۷ | کد خبر : 81493 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛     متن ارسالی  ؛ عملکردسیاسی واجتماعی نمایندگان دولت تدبیر و امید دراستان وشخص آقای استاندار در این مدت کاری غیرقابل دفاع وخلاف انتظار بوده است واین روند تاکنون نگرانی و ناخرسندی اکثر اصلاح طلبان و حامیان دولت تدبیر و امید دراستان رافراهم آورده است. انتظار معقول ازآقای استاندر این بود که دراستان اهداف و […]

  فانوس زاگرس؛

  فانوس زاگرس؛

   

   

  متن ارسالی  ؛ عملکردسیاسی واجتماعی نمایندگان دولت تدبیر و امید دراستان وشخص آقای استاندار در این مدت کاری غیرقابل دفاع وخلاف انتظار بوده است واین روند تاکنون نگرانی و ناخرسندی اکثر اصلاح طلبان و حامیان دولت تدبیر و امید دراستان رافراهم آورده است.

  انتظار معقول ازآقای استاندر این بود که دراستان اهداف و برنامه های سیاسی،اجتماعی دولت تدبیر و امید را دنبال کند و با اقشار مردم وفعالان سیاسی که در دو دور پیش تلاشها نموده اند و آقای روحانی راحمایت کرده اند تعامل ورایزنی داشته باشد و نیز درکارها و تصمیمات خویش باصاحب نظران استان مشاوره نمایند وبایک تعامل سازنده و پرهیز از خودرأیی کارها را به پیش ببرد اما چنین نشد و چنین نکرد.

   

  آقای استاندار باید می دانست که وظیفه اصلی اش ایجاد آرامش اجتماعی وتلاش درجهت خرسندی واقبال مردم وپیش بردن برنامه های دولت برمبنای خواست مردم و ایجاد تعادل وتوازن منطقه ای و پاسخگویی معقول به خواستها و نیازهاست،اما دراین راستا کاری ازآقای احمدی دیده نشد و راه خرد وتعامل و شنیدن صدای مردم را در پیش نگرفت انگار آقای استاندار فکر می کند که خود وتیم همراهش برای تشخیص وانجام امورکافی است و به نظر اهالی این استان نیازی ندارد.

   

  آقای احمدی درمدتی که به این استان پا نهاده است خود را عقل کل انگاشته و درها را به روی مردم واهل نقد و نظر بسته وحتی از کار بدنه استانداری وحال وروزمردم بی خبر نشسته واحتمالا تنها به نمایندگی ایلام درآینده دل بسته وفضای سیاسی استان را سرد و بی رونق و بی انگیزه کرده است.

  به نظرمی رسدکه ریشه اصلی ناسازگاری آقای استاندار با اصلاح طلبان حامی دولت،به منش شخصیتی وگرایش اصول گرایی اوبرمی گردد و بدین دلیل انگیزه ای برای همدلی وهمنوایی با اصلاح طلبان ندارد و به این نکته توجه ندارند که روی کارآمدن دولت تدبیر و امید و جایگاه خود استاندار حاصل تلاش و حمایت اصلاح طلبان بوده است.

   

  پایان دادن شتاب زده وبدون دلیل به ماموریت نیروهای اصلاح طلب دراستانداری وفرمانداریها وبرخورد با بعضی نیروهای شاخص اصلاحات وروی کار آوردن مدیران بعضا اصول گرا و آنها که در دولت احمدی نژاد مدیریت داشتند و چهره هایی باکارنامه سیاسیِ چرخشی ونا پایدار در جریان اصلاحات،  نشان از این واقعیت آشکار دارد.

  ادامه روش آقای احمدی وتیم همراهش که خود را بی نیاز از تعامل وشنیدن نظر دیگران می بینند به این نتیجه انجامید که جمعی ازنیروهای شاخص اصلاح طلب وحامی دولت در برابر او موضع گرفته و عملکردش را نقد کنند که این خود موجی بر انگیخته و ادامه دارد.

  درمیان چهره هایی که به عنوان استاندار تاکنون به این استان گام نهاده اند هیچ کس به اندازه آقای دکتر احمدی تاکنون روش وعملکردش موردپرسش و نقد قرار نگرفته است.

  دراین که یک استاندار باید اقتدار داشته باشد و در جای خود از خویش بُرش نشان دهد حرفی نیست و پذیرفته است اما هرگز پرخاش و ناصحیح نسبت به مدیران، کاری ستوده نیست این شیوه در همان کلیپی که ازجلسات ایشان نشان داده شده به خوبی روشن است که رفتاری خشک  با مدیران دارد و سعی دارد در انظار، جمعی را کوچک و ناچیز بشمارد وخود را مقتدر و برتر نشان دهد.

  انسان در هر مقامی هم که باشد حق ندارد موقعیت خود را به رخ دیگران بکشد.
  روانشناسان توصیه دارند که نقاط ضعف افراد راباید به خود شخص یاد آور شد ونه اینکه درجمع کسی راشرمسار کرد.

  دراین مدت که صدای اعتراض ونقد چهره های اصلاح طلب درباره آقای احمدی بلند شده است و افراد
  نام آشنایی مانند آقایان رضاتوفیقی ورضاعسکری ومنطقیان ومهندس طاهری و……در این باره ابراز نظر کرده اند، هویت آنها روشن است اما جمعی  بانام مستعار و هویت مبهم به دفاع ازآقای احمدی وتخریب چهره های شناسنامه داراصلاح طلب استان پرداخته اند که دراین جا توجه به دونکته مهم ضروری است:

  اول اینکه آنهاکه به نقد روش ورفتار آقای استاندار پرداخته اند هویت روشنی دارند و از اصلاح طلبان نام آشنا
  و دردمند استان هستند ولی منتقدین اینها، هویت سیاسی روشنی ندارند و معلوم نیست ازکجا آب می خورند و چه ماهیت سیاسی-اجتماعی دارند.

  دوم اینکه  جناب آقای استاندار محترم مشی اصول گرایی داشته ودارد و به همین دلیل علاقه ای به شنیدن نظر اصلاح طلبان استان نشان نمی دهد و منتقدین ایشان، مشی اصلاح طلبی وهویت روشنی دارند.

  آیا آنها که اصلاح طلب واقعی هستند در دفاع از یک روش اصول گرایی ،در مقابل چهره های اصلاح طلب قد علم می کنند و چهره های با سابقه اصلاحات را تخریب می کنند؟ هرگز و هرگز…..

  پس نمی توان تخریب گران را اصلاح طلب اصیل به شمار آورد چرا که اینها با این هویت مشکوک، به جریان اصلاح طلبی استان زیان می رسانند.

  نکته آخراین است که چهره های پرتلاش اصلاح طلب استان به دنبال نفع شخصی نیستند بلکه آنها برای روی کارآمدن دولت تدبیر و امیددراین دو دور تلاشها کرده اندو با تلاش خود، مردم را برای حمایت از این دولت به پای صندوقها کشانده اند و امروز حق دارند که با ایفای نقش خویش از دولت و مسئولان مطالبه حقوق مردم را کنند و برنامه ها و اهداف دولت وخواستهای مردم رادنبال نمایند و هر زمان لازم  باشد، موضع گیری نموده و پیگر حقوق و نیازهای مردم باشند تاجایی که مسئولان درمرکز صدای  آنها را بشنوند و داوری و اقدام کنند و اگر چنین نکنند از تعهد خود در برابر  مردم  و جریان اصلاحات  بازمانده اند…

  “جمعی ازاصلاح طلبان کهگیلویه و بویراحمد”

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  14 نظر برای “ارزیابی عملکرد آقای استاندار در کفه ترازوی اصلاح طلبان کهگیلویه و بویراحمد”
  1. اصلاح طلب یاسوج گفت:

   فقط رضاها و منطقیان و طاهری اصلاح طلب هستند و دیگه توی این استان اصلاح طلبی وجود نداره؟ پس لاهوتی ها، صدوقی ها، خواجوی ها، کفایی ها و….. اصولگرا هستند؟ بابا جمع کنید این کاسه کوزه تان را که این استاندار مقتدر هیچ تره ای برای شما خرد نمیکنه. اگر این ۴نفر اصلاح طلب اصیل هستن و دنبال م…….ش…….. نبوده اند پس چرا زمان زمامداری خادمی اعتراص نمیکردند که تمام پست های حساس را دو دستی تقدیم نیروهای اصولگرا کرد. خدایی در همین استانداری بشمارید و تا بدانید که چه تعداد از مدیران کل خادمی اصولگرا بوده اند که الان توسط احمدی یکی یکی عزل میشوند و بجای آنها اصلاح طلب اصیل انتصاب مینماید. حتمن مقایسه ای داشته باشید تا میزان عملکرد هردو استاندار در عزل و نصب مدیران اصلاح طلب و اصولگرا بدستان بیاید. قطعا با ارزیابی عملکرد خادمی و احمدی در مورد انتصابات بخوبی متوجه میشوید خادمی اصولگرایان را منصوب نموده و احمدی اصلاح طلبان را. تعجب میکنم که چرا این دوستان در زمان خادمی اعتراص نمیکردن؟ البته آشکار و مبرهن است که خادمی منافع شخصی شان را تامین میکرد ولی الان با حضور احمدی م……… آنها بخطر افتاده. آقای توفیقی اگر شما اصلاح طب هستین و خود را مقید به اجرای قانون و اجرای عدالت میدانید چرا بیش از ۳سال میباشد که در دانشگاه محل کارتان حاضر نمیشوید ولی حقوق آن را کامل دریافت میدارید؟ معلوم است که با این اوضاع که چرا به خادمی اعتراض نمیکردی. آقای عسکری هم بخاطر اینکه دامادش فرماندار دنا بود و چندین منافع دیگر هم از طرف خادمی به ایشان رسیده بود که از اسم بردن آنها معذورم، آقای منطقیان هم که الا ماشاالله تا توانست فامیل و دوستانش را به خادمی قالب کرد. تا جایی که دوستان اصلاح طلب واقعی نسبت به انتصاب یکی از مدیران به خادمی اعتراص کرده بود که چرا فلان مدیر را که جد اندر جد اصولگرای تندرو هستن را منصوب نموده ای؟ و خادمی در جواب آنها گفته بود که خواهر این مدیر در ستاد منطقیان فعالیت میکرد و عضو ستاد منطقیان بوده. مگر هر کس به منطقیان رای داده اصلاح طلب است؟ خیلی از اصولگرایان بخاطر نسبت فامیلی نزدیک مجبورند که به کاندیدای اصلاح طلب مجلس رای دهند و بالعکس. خلاصه از استاندار محترم خواهشمندیم که در برابر زیاده خواهی عده قلیلی که میخواهند بنام اصلاح طلبی دنبال منافع شخصی خود باشند بایستد و از قال و قیل و هیاهوی توخالی آنها نترسد و در برابر این عده محدود مقاومت نموده و فاصله را بیشتر کند. جناب استاندار همین روش و رویه را ادامه بده و بهمین شکل در انتصابات عمل کن که در چند ماه گذشته عمل کرده ای که اگر چنین باشد اکثریت اصلاح طلبان و ببشتر مردم استان حامی و پیشتبان و دعاگوی شما خواهند بود. به امید موفقیت بیشتر برای استاندار محبوب اصلاح طلبان استان ک.ب

   0

   0
   • احسان گفت:

    دوست عزيز، اين اسامي كه گفته شد نمونه اي از اصلاح طلبان واقعي استان هست كه در هر شرايط و موقعيتي نه زير زر و زور كمر خم كرده اند و نه خود شيفته شده اند، از جمله آقاي سيد رضا عسكري كه عمر، آرامش، سلامتي و در يك جمله زندگي خود را وقف آرمانهاي اصلاح طلبان كرد بدون از ريا و خود ستايي، اگر ايشان و امسال ايشان نبودند ، احمدي و احمدي ها نيز وجود نداشت، ضمنا ديگر افرادي كه حضرتعالي نام برديد نيز بزرگ هستند و در اين عرصه خوش نام

    0

    0
  2. ناشناس گفت:

   چرت نوشتی …تمامی مدیران روحانی و تمامی سیاست هاش تو کشور صدای اعتراضات مردم درآورده …آگه تو این کشور یه مدیر کاردستی پیدا شد بعد عمری برا استان جناب آقای احمدی …چون باج به کسی نمیده و کارش درست میره دست به تخریب میزنی …فقط در بودجه نفت سهم یک سوم گچساران باید محفوظ شود طبق قانون

   0

   0
  3. روش گفت:

   اینها منافع طلب هستند نه اصلاح طلب

   0

   0
  4. بویراحمد گفت:

   مثل اینکه یه تعداد دهدشتی تصمیم گیر اصلاحات استان هستند برادرم اینها چکاره اصلاح هستند همه اینها زمان خادمی دنبال منافع بودند

   0

   0
  5. کهگیلویه گفت:

   جناب چه کسی گفته اینها اصلاح طلب هستند اینها معامله گر هستند
   اول منطقیان که از طرفداران عدل هاشمی می باشد
   دوم رضا توفیقی خودش بگه زمان مدیرکلی ارشاد چه کسی معاونش بود
   سوم رضا عسگری که معروف به م………. و………. ….می باشه

   0

   0
  6. دانشجو گفت:

   برادر من شما یک مشت فسیلی را اصلاح طلب معرفی کردی اینها کجایشان اصلاح طلب هستند اینها از فقط خیانت به اصلاحات می کنند

   0

   0
  7. دهنو گفت:

   انصافا این استاندار از همه اصلاح طلبا اصلاح طلب تر می باشد با توجه به چینش معاونیین و مدیرانش

   0

   0
  8. بودجه گفت:

   اگر آقایان میگن این استاندار بشون رانت نمیده این درست میگن چون استاندار محترم طرفدار قانون هست

   0

   0
  9. چنار گفت:

   جناب ……….عزیز لطفا دیگه از این مطالب نزن چون اینها دنبال…….و……… جهت دوستان و پ…….هستند با توجه به سابقه سایت شما این انتظار ازشما می رود که اینگونه مطالب بی معنا در شان سایت شما نمی باشه

   0

   0
  10. چرام گفت:

   بخدا اگر رضا توفیق استاندار بود هرچه اصولگرا بود بعنوان مدیر معرفی می کرد سابقه مدیرکلی ارشاد شاهد این سخن می باشد

   0

   0
  11. ارشاد گفت:

   مبارزان نستوه عسکری و رضا توفیق به نظر بنده سکوت نمایید بهتر از این که حرفی بزنید با آن همه خ…….. که در زمان خادمی انجام دادید

   0

   0
  12. جواد گفت:

   بدبختی های انتخابات را اصلاحات واقعی امثال رضا عسکری وتوفیقی و منطقیان و…کشیدند حالا شده بکام استاندار اصول گرا ومخالف دولت

   0

   0
  13. دکتر گفت:

   موقع انتخابات رضا ها بودند حالا شده بکام دوزیستان ای خدا

   0

   0

  
  امروز دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • سه گزینه اصولگرایان گچساران و باشت از بین هفت کاندیدا چه کسانی هستند؟؟
 • فرماندار کهگیلویه مطرح کرد:جاده قلعه‌رئیسی به دیشموک چشم انتظار ردیف بودجه ملی است
 • حکایت پیرزن فلج در روستای مونه ، شهرستان لنده
 • بخشدار مرکزی کهگیلویه ؛ تنها منبع مالی دهیاری‌ها از منابع دولتی است
 • استفاده ابزاری از هنر و هنرمندان توسط تاجگردون/صندلی های تالار آزادی از هنرمند پر نمی شود
 • اظهارت نماینده گچساران و باشت در جلسه امروز علنی پارلمان+تصویر
 • همایش بزرگداشت سالروز ورود آزادگان در گچساران+تصاویر
 • « ۲۸ مرداد ۳۲ » و یک کودتای تمام عیار
 • لزوم ورود نماینده گچساران و باشت به پروژه ی آب شرب نآزمکان+تصاویر
 • تجمع سرباز معلمان استان کهگیلویه و بویراحمد مقابل مجلس شورای اسلامی در تهران
 • گیر کردن مداد تراش در گلوی کودک یاسوجی/والدین مراقب کودکان خود باشند
 • بیمارانی که از نبود داروخانه در بیمارستان بی‌بی حکیمه گچساران رنج می‌برند
 • تحلیل سردار خورشیدی از نشست اصولگرایان گچساران و باشت/شهر را از دست دیو رها خواهیم کرد/مردم گچساران و باشت رای دهند که یک خانواده مولتی میلیاردر شود/همانگونه که امسال سال پایان خانواده های کشوری بود سال پایان خانواده های شهرستانی هم هست
 • زمین‌خواری در روز روشن در بویراحمد/غارت زمین‌های سروک برای ساخت ویلاها+فیلم
 • رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد تغییر میکند
 • پیشنهاد جانباز گچسارانی به رییس شورا و شهردار باشت
 • مرگ زن ۳۰ ساله در جاده شهرک ولایت یاسوج
 • وداع باشکوه مردم با آمیر احمد تقوی+تصاویر
 • فرهنگ گردشگردي ؛ گردشگری ابزاری برای توسعه پایدار
 • پیام تسلیت رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در پی رحلت حجت الاسلام تقوی
 •