طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۴ تیر, ۱۳۹۷ | کد خبر : 81359 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛  علیرضا کفایی   حق رها نکند چنین عزیز نگینی به دست اهرمنی آقای جعفری در مصاحبه ای که به تازگی از وی منتشر شده است به سیاق اسلاف خود حد نگه نمی دارد و حفظ ادب نمی کند، نشان داد که نه بزرگی در او پیداست و نه وجودی دارد، در آنچه می […]

  فانوس زاگرس؛

  فانوس زاگرس؛

   علیرضا کفایی

   

  حق رها نکند چنین عزیز نگینی به دست اهرمنی

  آقای جعفری در مصاحبه ای که به تازگی از وی منتشر شده است به سیاق اسلاف خود حد نگه نمی دارد و حفظ ادب نمی کند، نشان داد که نه بزرگی در او پیداست و نه وجودی دارد، در آنچه می گوید به درون خود اندک نگاهی افکند و شرمساری وجدان را در خلوت خود و در حضور خداوندی نظاره نماید تا شاید توفیق توبه ای دست دهد که همگان مرگ را می شناسند و با تلخی و مهابت آن خوب آشنا هستند، به طرفه العینی سر می رسد و همه فرصتها را از آدمی می گیرد، در این سست بنیادی عالم، عالمان در مانده اند و کمتر کسان درس حکمت آموز می گیرند، او خود دیده است جان شیرینی را که به گزاف و به خطا بر جایگه بزرگی جلوس کرد و چه زود پر کشید.

  در آنچه که از آقای غلامرضا تاجگردون می گوید خارج از همه نقدهای سیاسی به ایشان، از خدمت و خدماتی که به وی و خانواده اش کرده نمی تواند خود را به تغافل و تجاهل بزند، جای آن داشت قدردان محبت می بود اما چه رازیست که تقابل می کند دقیقه ای است که خواص می دانند، لزومی هم ندارد افشای راز شود که آنچه خداوند بر دیگران پنهان می کند هویدا کردن اخلاقی و انسانی نیست.

   

  شاید آقای غلامرضا تاجگردون در معادلات سیاسی منطقه ای و ملی مورد انتقاد باشد که در جای خود نقدها گفته شده و میشود؛ اما نمی توان انکار نمود که برای این شهر و استان؛ کارهای بزرگ و زیربنایی و ماندگاری کرده است و از چشم مردم هم پوشیده نیست، هجمه و حمله به او از این حیث و یا تهمت بستن به خانواده وی از هر کس و در هر موقعیت و لباسی که پیش از این هم کسانی از روی حسد و کینه هجویاتی گفته اند نه رسم مسلمانی است و نه انسانی، بی گمان او خود از حق خود دفاع خواهد کرد.

   

  آقای جعفری در مدعای خود در ارتباط با حاج بهرام تاجگردون و انتخاباتی که او و اصلاح طلبان پیروز میدان بودند و نتایج آرا هم به اطلاع مردم رسانده شد اما در ناباوری شورای نگهبان آن را ابطال کرد و خشم مردم برانگیخته شد و واکنش نشان دادند با دروغ آغاز کردند و راهشان را با بهتان و افترا ادامه دادند و انگار همان حکایت است که صدق و راستی دشواری دارد.

   

  آقای جعفری خار دروغ در حلق و رذیلت ریا در جان دارد و استنادی می کند به شورای نگهبان که انگار معصومین علیهم السلام نظر داده اند، هنوز پرونده‌ی کج‌رفتاری و جانبداری شورای نگهبان پيش و پس از انتخابات نزد افکار عمومی مفتوح است.

   

  پرونده‌ای که نزد وجدان مردم گشوده است، در رسانه‌ها و تبليغات متکی به قدرت نظامی و امنيتی بسته نمی‌شود. استوارترین شاهد نقض مدعای آقای جعفری همين است که مدلول مورد نظر ايشان، متکی به نظر ناظرانی است که خود آشوب بپا کردند و همچنان با فرض معصوميت و مصونيت بر آن تاکید می کند. این همه رد صلاحیتهای بی سابقه در تاریخ این کشود و شاید جهان را اینگونه توجیه کردن نابخردانه است، مرحوم هاشمی را هم همین معصومین آقای جعفری رد صلاحیت کردند، نوه امام را نیز.

  خواسته اند حاج بهرام تاجگردون را در ترازوی دینداری خود بنشانند، کشتی ارباب هنر می شکنند و از زاویه دینداری ملون و ملوث خود قصه ریاکاری خود را بازگو می کنند، این همان راه و رسمی است که تن به هر رذالتی و هر دروغ و فریبی می دهد تا جنون رسیدن به قدرت را تجربه کند.

   

  آقای جعفری خوب است يکبار ديگر به دقت در تاریخ جست‌وجو کنید، گذشته و حال خود را نظاره کنید، بهرام تاجگردون را در تاریخ این دیار ببینید، مبارزان انقلابی راه آزادی را از سالها پیش از انقلاب اسلامی مرور کنید تا به نامهای بلند و بزرگ و ستبری چون بهرام تاجگردون و شهید بشارت و دیگر بزرگانی که در برابر طاغوتیان و فرعون زمانه بپا خاستند که قطع و یقین امثال جعفری میانشان جایی ندارد؛ برسید، شما بفرمائید در آن روزگار خون و قیام کجای این قیام حق طلبان بودید؟

   

  ریاکاری را که خوب می دانید، دروغ را که خوب می شناسید، آیا حتی به دروغ و به ریا هم می توانید نامی از خود را در این تاریخ بگنجانید؟

   

  وقتی ساواک با تمام امکان و نیرو و ژاندارمری و جاسوسان خود قصد دستگیری حاج بهرام تاجگردون را داشت و شبانه و مخفیانه همره یکی از همرزمان و ستون انقلاب و محوریت اصلاح طلبان به اهواز گریخت و ساواک مستاصل شد، حضرتعالی سماق را در کدام دست داشتی؟ وقتی سخنرانی های شجاعانه حاج بهرام در این شهر لرزه به اندام ساواک می انداخت و جلوی مسجد شهیدان هنگام سخنرانی او را به رگبار بستند شما چه می کردید؟ می دانید گلوله ای که شهید بلادیان را به شهادت رساند بسوی حاج بهرام شلیک شد که بر سکوی کوچک جلوی درب مسجد شهیدان ایستاده بود و جنایات شاه و ساواک را افشا می کرد و آن تیر کمانه کرد و مرحوم بلادیان را شهید کرد.

   

  در تجمع مسجد صاحب الزمان، در راهپیمایی و اعتراضات و سخنرانی های انقلابیون کجای این دنیا بودید؟ وقتی حاج بهرام تاجگردون مردم را بسیج میکرد تا ساواک و ژانارمری را خلع سلاح کنند، وقتی سخنرانی آتشین و پر شور محوریت امروز اصلاحات در آن زمان در خیابان شیراز با شجاعت رخ داد و نامگذاری خیابانهای شهر بنام شهیدان را اعلام کرد، شما آقای جعفری چه می کردید؟ حضور که نداشتید، مددرسان هم نبودید و با انقلاب تا سالی پس از آن هیچ همراهی نداشتید و سفره آماده را که پهن شده دیدید خود را مهمان کردید و امروز مدعی هستید. همه آنها که حضور داشتند آن سالهای سخت مبارزه را بیاد دارند و شما نبودید و این چهل سال پس از انقلاب که کارنامه اتان مشخص است.

   

  حاج بهرام تاجگردون؛ بسیاری را از حضيض به اوج کشيده است و می‌کشد و خواهد کشید. این استمرار و حضور در گذشته و حال و آينده توفیق کمی نیست. نامش چنان بلند و پيوسته است، صدای او صدای آزادگی و سرفرازی است. او صدای صبر است و اميد؛ صبری است در برابر کفرِ بیداد و خودکامگی و هنوز و هميشه از اين کمان، بر چشمان دشمنان تير می‌توان زد.

   

  او، يک تن نيست. فقط يک اسم نيست، او معنای مبارزه، آزادی، انقلاب است. از یک تن فراتر است و صدای سالها مبارزه و آزادی‌خواهی و غرور این دیار است؛ از اسم و حرف عبور کرده است. معنایی است جاری در زمانها.

   

  میزان ملک و شيطان، صدق است؛ پرهيز از افک در قول و اثم در فعل. استقامت يعنی جايی که قول الله جای قول افک می‌نشيند. دست از دروغ بشوئید و دين‌فروشی زاهدانه و ريايی را کنار بگذارید، اگر دانش دینی اتان عیاری ندارد و ایمان نمی افزاید و حتی نمی توانید آزاده باشید؛ لااقل پروای پس از مرگ داشته باشید. اندکی تقوا کافی است برای این‌که چنین به گزافه‌گويی نيفتند.

   

  بدانید که حقیقت مثل آفتابی خواهد درخشيد وحنجره دريدن و ایمان فروختن سودی ندارد، لحن آن مصاحبه افشا و سرتاسر دروغ و تهمت، لحن استیصال سرگردنه ‌بگیری است که نتوانسته حریف عزت و وقار مخاطبش شود و به سوی پرخاش و دریدگی رفته است و در این فقره این داعش جهالت است که میدان دار شده است؛ وقتی به همين راحتی از کلمات تيغ و تفنگ می‌سازید و ديگری را می‌درید، ابتدا خود قربانی جهل شده‌اید و قربانی داعش درون و توان نگاه منصفانه و عقلانی را از خود سلب کرده اید و در این میدان؛ پيشاپيش خود شکست‌خورده و سپر انداخته‌ اید.

   

  این همه بازی برای آن است که تار و پودشان را با دروغ و بی ایمانی بافته اند تا چهره ریایی مفتضحشان را پس پرده مردم فریب و لاف و گزاف پنهان کنند.

   

  این تلاش ناکام از آن مدعی ناصادق، استوارتر تيشه به ريشه‌ی خود می‌زند. این تصور که خود را مطرح کند و آماده انتخابات آتی؛ راه به جایی نخواهد برد و این زهد فروشی را که مجدد آغاز نموده اند، مطرحشان خواهد کرد اما به فسق و فجور و دروغ و ریا و مردم هشیارند و خادمان خود و نام آوران این خطه را خوب می شناسند.

   

  اهل اشارت‌ می‌دانند که در اين سطح یعنی نام بهرام تاجگردون نمی‌شود از اين بازیها در آورد او در این سامان و در سطح ملی نام بلند دارد، اينجا نمی‌شود برای او نمايشنامه دروغ نوشت که همه از چپ و راست او را می شناسند و سابقه اش را بخوبی می دانند، هوس نمايش که به سرت بزند، همه‌ی داشته‌هایت را از تو می‌گيرند و به تو می‌فهمانند که نه تنها هيچ نیستی که از اول هم هيچ نبوده‌ای، خاکی و غباری بيش نيستی.

   

  اين رأی تيره و داوری ناراست، از ضمیر کسانی که متنسکانه و جاهلانه خود را بر حق می‌پندارند بيرون میزند. تهی‌دستی فکری، فقر زبانی، زمختی و بی‌ظرافتی جناب جعفری جز نشانه‌ی ويرانی و تباهی نیست؛ چهره‌ی تفکری که در روايت امام صادق (ع) مسما به «جاهل متنسک» است، تفکر و انديشه‌ی ورشکسته و ناتوان،هيچ اندر هيچ. رنج ضايع سعی باطل! و تماشای آقای جعفری که در این اوضاع و احوال در دامگه ویرانی خویش در افتاده است بسیار اندوه‌بار است.

   

  چو مستعد نظر نیستی وصال مجوی
  که جام جم نکند سود وقت بی‌بصری

  حاج بهرام تاجگردون از نهيب بی‌خردان و نخوت خودکامگان، مهرش را به خاک و دیار و فرزندان راستین انقلاب واننهاد؛ او در پريشان‌ترین لحظات‌ هم هرگز دل از مهر این سامان و مردمش نبريد. سختی و تلخی بسیار کشيد اما باور داشت که «حق رها نکند چنين عزيز نگينی به دست اهرمنی»
  قُلِ اللَّـهُمَّ مَالِكَ الْمُلْكِ تُؤْتِي الْمُلْكَ مَن تَشَاءُ وَتَنزِعُ الْمُلْكَ مِمَّن تَشَاءُ وَتُعِزُّ مَن تَشَاءُ وَتُذِلُّ مَن تَشَاءُ بِيَدِكَ الْخَيْرُ إِنَّكَ عَلَىٰ كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ.

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  48 نظر برای “پاسخ کوبنده علیرضا کفایی به اظهارات علیمراد جعفری”
  1. آبشیرین گفت:

   واقعاتهمت بده

   6

   0
  2. ابی گفت:

   به نظر میاد که اقای جعفری یه بیسواد است. اقای جعفری یه سوزن به خودت بزن. یه جالوز به دیگران. خودت را اصلاح کن بعد در مورد دیگران نظرخواهی من. اما از جعفری بیسواد بیشتر از این نمی شود انتظار داشت. مواظب خودت باش رزرو مجلس

   5

   3
   • ناشناس گفت:

    بی سواد شمایی و اون کفایی……… . بر کسی پوشیده نیست که شما چاره هستی رفتی به مشت کلمات رو از سایت ها گرفتی و کنار هم گذاشتی خیال میکنی با سوادی زورتون گرفته حقیقت تلخه .

    4

    6
   • ناشناس گفت:

    در اصول خبرنگار ی و یا روزنامه نگاری و یا هر جوابیه ای اول و یا آخر جوابیه مطلب مورد نظر را مینویسند و اینکه شما مطالب جعفری رو در نشریه و یا سایتتان منتشر نکردید و این بر خلاف اصل خبررساني است و یکجانبه گری و طرفداری از یک جریان . که واقعاً جای بسی تاسف است .

    0

    1
   • شهروند گفت:

    در اصول خبرنگار ی و یا روزنامه نگاری و یا هر جوابیه ای اول و یا آخر جوابیه مطلب مورد نظر را مینویسند و اینکه شما مطالب جعفری رو در نشریه و یا سایتتان منتشر نکردید و این بر خلاف اصل خبررساني است و یکجانبه گری و طرفداری از یک جریان . که واقعاً جای بسی تاسف است .

    0

    1
   • شهروند گفت:

    پاسخ کوبنده هه هه هه ترسیدم برین با باجیره خوار ها

    0

    1
  3. چرت و پرت گفت:

   کفایی اینقدر چرت و پرت نگو……….. یک ساواکیه.مرگ بر ساواکی مرگ بر ساواکی مرگ بر ساواکی

   5

   6
  4. بویراحمدی از گچساران گفت:

   اصلا خودت فهمیدی چی نوشتی آقای کفایی؟
   از مرز منطق خارج شدی و به فاز سفسطه وارد شدی!
   بهرام تاجگردون از نظر شما مالی هستش و بیش از حد بزرگش کردی.
   سفسطه بافی هم حدی داره !

   3

   6
  5. قشقایی گفت:

   گر تو با بد بد کنی پس فرق چیست آقای کفایی!؟

   4

   0
  6. ناشناس گفت:

   خدا پدر و مادرت را بیامرزه

   7

   1
  7. باشتت گفت:

   آقای کفایی بهتر است کلاس بری واول دست چپ وراستت رابشناسی وبعد اظهار نظر کنی

   3

   7
  8. ناشناس گفت:

   خجالت اور اينكه جعفری……کار…….. پرداز زماني نماينده اين شهر بوده

   جناب جعفري اين موضوع را جدي بگيريد
   به زودي اسناد ……….. شما در انتخابات قبلي در شيراز رو خواهد شد
   مرتيكه …………..كار

   6

   4
  9. ناشناس گفت:

   کو دوباره کفایی و کوچو پیدا وابی ….خدا……. کفایی تو چوب کی رو و سینه ایزنی ………………….حعفری حرفش درست زیاد بی خوت کل کل نکن چوب خدا صدا نکرده

   2

   6
  10. ناشناس گفت:

   خیلی فکرکردم که جعفری برای این شهرجه کرده جزاینکه نمیتوانست کلاس درس رااداره کنه وبرای رفع ضعف خوددانش امزان رابانمره های ۱۹ و۲۰راضی میکرداقای جعفری حالایادت افتاده حاج بهرام ساواکی بوده این راهم سروران شورای نکهبانت هم میدانندکه دروغ بوده اکرراست بوده جراازسرورانت تاییدی میکرفت بااین حرفهانمیتونی خودرابالاببری هرکاری کنی جعفری هستی مردم این شهرهم جعفری راخوب می شناسندهم تاجکردونهارابرادرعزیزبیش ازاین خودرامضحکه عام وخاص نکن حرمت مرحوم مادرعزیزت برادران شهیدت رانکهدارهمه میدانندازجه ناراحتی بقول معروف اب رابیشترشلومکن

   5

   3
   • ناشناس گفت:

    یه ضرب المثل هست میگن .. برا خران چه کاه بدی چه زعفران اگه نفهمیدی که جعفری برا این شهر چکار کرده دیگر نمی فهمی

    2

    1
    • ناشناس گفت:

     ميشه بگيد چيكار برا شهر كرده، واقعا باعث تاسفه كه يه همچين……… روزي نماينده ما شده كه البته نه خودش و نه اربابش رای……نداشتن و با ……..رفتن بالا

     1

     0
  11. مجتبی موسوی گفت:

   درود وصد بدرود

   4

   1
  12. اگه لازم باشه شبانه جوانان باوی کارش رو ی……..ه کنند کار ابن آدم ………..رو

   2

   1
  13. ناشناس گفت:

   آقای کفایی جنابعالی در اون دبیرستانی که من ۲۰ سال پیش تحصیل میکردم معلم بودی . و الان برا خودم متاسفم که در مدرسه ای که امثال شماها هستش من درس خوندم . انشالله فردای قیامت با همین هایی که دوسشون داری محشور بشی . وای بر تو . بترس از اتش جهنم ای نادان

   0

   2
  14. دیل گفت:

   اقای کفای اقای تاجگردون واقای جعفری از چهره های نظام هستند همین شماها نمیگذارید انها مثل اول انقلاب باهم برادری کنند کم باوی وبویر احمد کنید به خدا این حرفها هیچ فایدهای برای گچساران وروستاها ندارد دست بردارید حالا این شما برعلیه جعفری مینویسی کس دیگری بر علیه تاجگردون مینویس بابا دست بردارید خودشان جواب همدیگر را بهتر میدهند

   1

   3
  15. ابی گفت:

   اقای جعفری. هیچ موقع فکر نکن که یک بار دیگر مجلس را خواهی دید. شتر در خواب بیند پنه دانه. گهی لب لب خورد گه دانه دانه.برو همان شغل معلمی را انجام بده که شغل انبیاست . مجلس کسی را می خواهد. که وقت خودش را نفروشد. پیاز فروشی شغل خوبی است ادامه دهید. درود بر حاج بهرام تاجگردون. درود بر خانواده بزرگ تاجگردون. شیر حاج غلام تاجگردون

   4

   1
   • ناشناس گفت:

    قبلا جواب شماها با ضرب المثل شتر داده شده این مثل مال بهرام بود که بعد از این مثل دیگر چشم خودش مجلس و ندید و جوابش هم قبلا دا ه شد .. انهایی که به خودشون مغرورند و ریگی تو کفششون هست جاشون تو زباله دون تاریخ ثبت خواهد شد و دقیقاً همین طور شد . پس برو تاریخ رو مطالعه کن . ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست

    0

    1
   • بیطرف گفت:

    اگر شعور داشتی اهانت به این مرد شجاع نمیکردی

    0

    0
  16. ام گفت:

   اقای کفایی لطف کنید اگر میخواهید چیزی بنویسید با زبان ساده بنویسید اینقدر سفسطه نکنید که مثلا چیزی میدونی یا با سوادی اگه میخای منم یه متن برات بنویسم که سر درد بگیری

   0

   1
  17. گچساران گفت:

   حاج بهرام مرد بزرگی است ولی در مورد غلامرضا همین دو کلمه ای که نوشته اید هم اغراق است

   1

   0
  18. گچساران گفت:

   حاج بهرام مرد بزرگی است ولی در مورد غلامرضا همین دو کلمه ای که نوشته اید هم اغراق آمیز است

   2

   0
  19. حسن گفت:

   بهرام بله. مرد بود در سیاست و زندگی روراست و صادق بود ولی غلامرضا آبروی بهرام و اصلاح طلبان را هم برده

   2

   1
  20. دوگنبدانی گفت:

   بهرام تاجگردون ب………..ن داره.دست از سرش بردارید.ولی نباید به دیدار منتظری میرفت.

   0

   1
  21. همشهری گفت:

   واقعا پاسخ کوبنده ای آقای کفایی داده است.جای جعفری بودم دیگه هیچ وقت اظهار نظر نمی کردم.

   4

   0
  22. عابدزاده گفت:

   اقای یه بچه ای یه گپی زد ایشا ببخشیت

   4

   0
  23. عابدزاده گفت:

   شما نمیدونید جعفری کیه به خدا یه کلاس اول راهنمایی را تو مدرسه باهنر نمیتونست ااره کنه خداااااا اگر شکمم پاره کنم بهتره. که ایشا نونیت ای ارم نیترس گپپ بزنه به خدا اخرش خمه وداغ ای گپ ایکشم

   3

   0
  24. امیر گفت:

   سلام اقای جعفری زمانی که ساواک دنبال اقای تاجگردون بود به روستای ما امد یعنی وقتی ما جا بهش دادیم ما هم ساواکی شدیم طوری بود که از ترس کشتن بچه هامون به دست ساواک لرز بر تن خانوادهای ما بود تو کجا بودی اون لحظه اگه پشت دیگران قایم نشدا بودی

   4

   0
  25. دیل گفت:

   سلام&&اولا جعفری آلزایمر گرفته بعدش هم خدایی آقای جعفری خودت چکار کردی؟؟؟این چندسال کجا بودی یهو پیدات شد؟؟؟گفتی رای آوردن مفته که شیراز ثبت نام کردی؟؟

   3

   0
  26. دیل گفت:

   سلام&&اولا جعفری آلزایمر گرفته بعدش هم خدایی آقای جعفری خودت چکار کردی؟؟؟این چندسال کجا بودی یهو پیدات شد؟؟؟گفتی رای آوردن مفته که شیراز ثبت نام کردی؟به نظرم سکوت کنی خیلی احترامت بیشتره پیش مردم ********

   3

   0
  27. ناشناس گفت:

   احسنت بر علیمراد جعفری و شجاعت بی نظیرش

   0

   4
  28. باوی گفت:

   زنده باد جعفری،انشااله تاجگردون تایید نمیشه،کفایی و امثال کفایی کیلویی چند

   1

   3
  29. نوجوان سال ۵۷ دیلی گفت:

   یکی نیست بگه جناب جعفری زمانی که حاج بهرام زیر شکنجه ساواک بود تو از بچه های پس قله دیل میخواستی که کمکش کنیم تا گاو دون ( محل نگهداری گاو و کاه ) کام…… ک……. را تو محله گپو دیل آتش بزنی و بعد هم بگی :
   رکس آبادان را ، مسجد جامع را ، گادون م……. را کی به آتش کشید ، شاه به آتش کشید 😳

   2

   0
  30. همشهری. اکثریت خاموش گفت:

   سلام . البته این جواب کوبنده نبود بلکه توهین . فحش و عقده خالی کردن کوبنده بود از کسی که خود را در ردیف به اصطلاح روشنفکرو اصلاح‌طلب میداند این ادبیات جای تاسف دارد جواب را مشد با استدلالو منطق و مبرهن بیان کرد نه اینکه بهصورت حریف چنگ انداخت خصوصا شما منتقد گرامی که در هفته قلم بسر میبرید حریف را باید با نرمش قهرمانانه و از روی ادب و نزاکت جواب داد نه…….

   0

   2
  31. سلام گفت:

   قطعا حاج بهرام تاج گردون جعفری و جنتی و …. را در آن دنیا ملاقات خواهد کرد و اون موقع است که دیگر روابط سیاسی کار ساز نخواهد بود و خداوند بهترین قاضی خواهد بود . حق الناس بر گردنشان میباشد ولی تا حاج بهرام زنده است بروند و حلالیت بطلبند چون توبه هم اثر گذار نخواهد بود

   2

   1
  32. یاسر گفت:

   بنده خدا ملاک حال فعلی افراد است…

   0

   0
  33. اشنا گفت:

   درتاریخ مبارزه با رژیم طاغوت در استان کهگیلویه وبویراحمد جزنام حاج بهرام تاجگردون نام چه کسی درخشان است از نسل پیش از انقلاب ونسل انقلاب بپرسید انقلابی تراز بهرام تاجگردون درنیم قرن اخیر دراین دیار چه کسی رامی شناسی ، تاجگردون پرچمدار وپیش قراول نسل انقلابی است چراوجدان تان بیدارنمی شود تحریف تاریخ اتقلاب بزرگترین جفا به یاران انقلاب و خیانت به آرمانهای شهدایی است که برای آن جان دادند . خدایا به ناآگاهان آگاهی ده تا درجهل تاریخ نمانند .

   2

   0
  34. سعید گفت:

   گروه اصولگرا شهرستان گچساران و استان وقتی دیدند ک با محبوبیت ک خانواده تاجگردون داره در استان تصمیم گرفتن ک پروژه تاجگردون هراسی را در رسانه‌ها دنبال کنند و شاید از این راه چیزی نصیبشان بشه…البته کسی منکر کمکاری و کم لطفی غلام تاجگردون در سطح استان و شهر گچساران نیست با گماشتن مدیران ناشایسته سالار نیست.

   2

   0

  
  امروز سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در معدن فسفات چرام سرمایه گذاری می شود
 • بازدید مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد از شرکت آسه یاسوج+عکس
 • مجتمع دال دنا فاقد مجوز احداث بوده
 • اظهارات محمدرضا عارف درباره رفع حصر،پرونده محمدرضا خاتمی و رویکرد صداوسیما
 • لشکرکشی اصولگرایان در مقابل تاجگردون
 • گزارش عدل هاشمی پور از سفر کمیسیون انرژی مجلس به کره جنوبی
 • گزارشی از نشست استاندار کهگیلویه و بویراحمد با وزیر نفت
 • چرا کوچ ؛ تشریح برگزاری جشنواره کوچ استان کهگیلویه و بویراحمد
 • سرپرست شرکت پتروشیمی گچساران منصوب شد
 • خبر انتخاباتی عضو شورای شهر یاسوج/گزینه نهایی اصلاح طلبان بویراحمد و دنا مشخص نشده است
 • مرگ تدریجی میراث کهن کهگیلویه
 • پیام تسلیت رئیس فدراسیون وزنه برداری کشور در پی ضایعه درگذشت رئیس هیئت وزنه برداری گچساران
 • تیم فوتبال شهرداری یاسوج به لیگ دو بر می گردد
 • هرگز “جَر بی آقا” نکنید ؛ توانایی فردی و اجرایی مهمتر از پشتوانه قومی و جناحی
 • تصویب پیشنهاد نماینده گچساران و باشت در جلسه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا
 • حوادث در کهگیلویه و بویراحمد جان ها می ستاند/هفت کشته و سه زخمی در یک روز
 • از برگزاری نشست شبانه تا حضور در مراسم یک بزرگمرد قشقایی/خیمه زینل زاده درایل قشقایی
 • ماجرای “شیرینی الف ” شعبه یاسوج ؛ سناریو یا واقعیت؟؟!! / لزوم ورود استاندار به موضوع پیش آمده
 • یادداشت عدل هاشمی پور در واکنش به سفر نماینده بویراحمد و دنا در روستای آجم
 • عضو شورای روستای پاتاوه آجم دیشموک:مسئولان کهگیلویه بزرگ ما را فراموش کرده اند/سفر نماینده بویراحمد و دنا انتخاباتی نبود
 •