طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۳ تیر, ۱۳۹۷ | کد خبر : 81301 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛ بعد از انتشار گفت‌وگو علیمراد جعفری نماینده اسبق گچساران و باشت در رسانه‌های استان، غلامرضا تاجگردون نماینده کنونی گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در سخنرانی هفته پیش خود در شیراز نسبت به برخی از گفته‌های جعفری واکنش نشان داد.  آنجه که در زیر می‌خوانید واکنش جعفری به سخنان هفته پیش تاجگردون است. […]

  فانوس زاگرس؛

  فانوس زاگرس؛

  بعد از انتشار گفت‌وگو علیمراد جعفری نماینده اسبق گچساران و باشت در رسانه‌های استان، غلامرضا تاجگردون نماینده کنونی گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در سخنرانی هفته پیش خود در شیراز نسبت به برخی از گفته‌های جعفری واکنش نشان داد.

   آنجه که در زیر می‌خوانید واکنش جعفری به سخنان هفته پیش تاجگردون است.

  آقای جعفری جناب تاجگردون طی سخنرانی که در شیراز داشتند ادعا کردند شما در شورای نگهبان دست روی قرآن گذاشتید و به ایشان تهمت ناروا زدید آیا شما تایید می‌کنید؟

   

   

   اولاً پناه می‌برم به خداوند بزرگ از شر تهمت زنندگان و فرصت طلبان دوم قضیه‌ای که مطرح شده قضیه خسن و خسین نیست قضیه حسن و حسین است، دختران معاویه نیستند فرزندان علی هستند، چندین سال است که مورد اتهامات ناجوانمردانه و بی رحمانه قرار گرفتم که به خاطر حجب و حیا همه را به خدا واگذار کردم به این امید که به مشکلات جوانان عزیز فکر اساسی شود اما متاسفانه حاصل آن، شعارهای قشنگ و وعده‌های سر خرمنی، رقیب تراشی‌های کاذب و تهمت‌های سنگین همراه با شانتاژهای تبلیغاتی بوده است که من وادار به پاسخگویی شدم.

   این افراد که از یک طرف ادعا می‌کنند من شورای نگهبان رفته‌ام باید بگویم فرض کنید من آدم بی دین و دروغگویی هستم آیا اعضای محترم شورای نگهبان هم دین ندارند آیا آنها هم به ایشان تهمت زده‌اند آیا اعضای شورای نگهبان بدون دلیل و مدرک دین خود را به قسم من می‌فروشند آیا این‌ها توهین به شورای نگهبان نیست؟

   اگر چه زندگی شخصی هر شخصی به خود او ارتباط دارد و هر کسی به خودش بستگی دارد که چه بخورد و چه بنوشد چه کاری انجام دهد یا ندهد الان ۴ دهه پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی زندگی ما را دیده‌اند و زندگی شخصی من را هم دیده‌اند که با مردم فقیر همراه، همگام و هم عدل بودم و زندگی قبل و بعد مجلس ذره‌ای تغییر نکرد، مثل برخی‌ها هیچگاه در عمل دنبال ژن برتر نبودم، دنبال رانت خانوادگی و فامیلی هم نبودم.

   در یک مقطعی خدمت مقام معظم رهبری رسیدیم و از ایشان خواهش کزدیم ما را رهنمون کنند که ایشان فرمودند سعی کنید در خطرات پیشگام و در امتیازات پسگام باشید.

   البته شورای نگهبان هم به کسی که رد صلاحیت می‌شود مدرک نشان می‌دهد و دلایل رد صلاحیت را به همان شخص اعلام می‌کند.

   

  آقای تاجگردون در همان سخنرانی اعلام کردند که من از هر اصولگرایی اصولگراتر و از هر اصلاح طلبی اصلاح طلب تر هستم شما قبول دارید؟

   نه هر که سر بتراشد قلندری داند/ و نه هر که آیینه خواند سکندری داند
  معیار اصلاح طلبی و اصولگرایی ناب در اقدام و عمل، و اعتقادات قلبی است و الا همه می‌توانند ادعا کنند که اصلاح طلب یا اصولگرا هستند.

   در حالیکه در واقع برخی از جوانان عزیز شاید یادشان نیاید و اهل مطالعه نیستند اما بهتر است که تاریخچه گچساران و باشت در این ۴ دهه که در واقع جزیی از تاریخ جمهوری اسلامی است را بازنگری کنند اگر بعد از رحلت امام رحمت اله علیه و تصمیم مجلس خبرگان مبنی بر معرفی حضرت آیت الله خامنه‌ای به سمت رهبری انقلاب تاریخ گچساران را مطالعه کنند متوجه می‌شوند که چه کسانی در گچساران سعی کردند با آوردن سخنرانان تند مزاج علیه مقام معظم رهبری صحبت کنند و به مردم القا کنند که این انتخاب مجلس خبرگان موقتی است و یا شورا دوبار تصمیم خواهد گرفت.

  می‌توانید بگویید چه کسانی این فضا را ایجاد کردند و سخنرانان چه کسانی بودند؟
   مثلاً آقای محتشمی را آوردند من و مرحوم نبی زاده محکم مقابل این جریان ایستادیم این همه حاشیه سازی را جریان آقای تاجگردون در سال ۶۸ ایجاد کردند تا جاییکه استاندار وقت سعی کرد من و مرحوم نبی زاده را به استان ایلام تبعید کند اما ما مبارزه کردیم و گفتیم که اگر علیه مقام معظم رهبری سخنی گفته شود ما کوتاه نخواهیم آمد.

   یادم می‌آید رئیس وقت شهربانی گچساران به جهت نجات از آن مخمصه مرخصی اجباری گرفت، سوال اینست؛ که آیا نزدیک‌ترین فرد به رهبری و نظام باید در همه زمان‌ها باشد یا فقط در مقطع خاص، آیا پست و مقام باید باعص نزدیکی به نظام و ولایت شود.

   در سال ۷۸ وقتی شورای نگهبان انتخابات مجلس گچساران را باطل اعلام کرد که این ابطال با مدرک همراه بود و مشخص شد که توزیع پول بوده است سوال می‌کنم که چه کسانی دستور شورش علیه شورای نگهبان و نظام دادند اتاق فکر این شورش چه کسانی بودند جرقه شورش را چه کسانی زدند.

   جاده شیراز – باشت و گچساران اهواز به دستور چه کسانی بسته شد به دستور چه کسانی آن شعارها داده شد همه مرذم دیدند که چه کسانی به آن اعتراضات دامن زدند کار تا جایی پیش رفت که مرحوم آیت الله ملک حسینی موضع گیری تندی علیه این شورش انجام دادند حتی مقام معظم رهبری در اولین سخنرانی سال ۷۹ که در صحن مطهر امام رضا علیه السلام انجام شد به این حرکت‌ها واکنش نشان دادند و هشدار دادند.

  آیا باز هم ما قسم دروغ خوردیم چه کسانی در آن زمان به مقام معظم رهبری و نظام نزدبک تر بودند و یا بقول آقایان اصولگراتر بودند حالا اگر عمری باشد ثابت می‌کنم که چه کسی دروغگو است و چه کسی با مردم و نظام صادق بوده است.
  موارد و نشانه همانند این موارد زیاد است که اگر بخواهم بازگو کنم مثنوی هفتاد من کاغذ می‌شود.

   

  آقای تاجگردون در سخنرانی شیراز گفته‌های شما مبنی بر بی عدالتی خودشان را رد کردند، آیا هنوز بر آن گفته‌ها اصرار دارید؟

   بله هنوز هم می گویم بی عدالتی وجود دارد قبلاً هم به فصلی نو گفتم که عدالت باید در همه موارد باشد، در واگذاری مسئولیت‌ها که می‌بایست با استدلال منطقی باشد عدالت رعایت نشده است در برخی از موارد ضد عدالت اعمال شده است در برخی از پست و منصب‌ها واگذاری‌ها به‌صورت فله‌ای بوده است.

   

  می‌توانید مثال بزنید؟

   برخی از مسئولیت‌ها بر اساس رابطه و ارتباط سببی و نسبی صورت گرفته است در حوزه نفت گچساران لیست به بیرون درز شد، من نمی‌گویم همه اما به‌کارگیری‌ها در این لیست به‌صورت فله‌ای بوه است.

   

  شما قبلاً گفتید آقای بهرام تاجگردون در اقدامات پیش از انقلاب با شما همکاری نداشته است این صحبت‌های شما واکنش‌های متفاوتی در پی داشته است حتی آقای غلامرضا تاجگردون هم در سخنرانی شیراز خود علیه این گفته شما بشدت موضع گرفتیند، باز هم روی حرف خود هستید؟

   من همان زمان گفتم که آقای بهرام تاجگردون در تیم ما نبودند که متاسفانه امپراطور رسانه‌ای جریان خاص هجمه سنگینی علیه من راه اندازی کرد تا جایی که فکر می‌کردند من عقب نشینی خواهم کرد، اما ما با امام راحل عهد بستیم و همان عهد را با مقام معظم رهبری بستیم و این عهد برای پست، مقام، منصب، نان، نام و شهرت نبوده است که در عمل هم ثابت کردیم از وجود امپراطور رسانه‌ای که هیچ از گلوله‌های آتشین هم ترسی به دل راه نمی‌دهیم، هر وقت نیاز باشد جان ناقابلمان را فدای انقلاب می‌کنیم.

   در رابطه با آقای تاجگردون به خاطر حجب و حیا هر چه در طی این چند سال گفتند ما چیزی نگفتیم و از خودمان دفاع نکردیم تا اینکه اینقدر جو سازی کردند که گویا ما صادق نیستیم و بقیه راست گو هستند مثلاً راجع به رد صلاحیت آقای بهرام تاجگردون صحبت کردند که بدون دلیل و مدرک رد صلاحیت شد اولاً من وکیل مدافع شورای نگهبان نیستم و آنجا هم مسئولیتی ندارم ولی چون لبه تیز حملات دشمن فرضی به سمت من است و من واقعاً نمی‌خواستم از خودم دفاع کنم هر چند که زیر سوال رفتم اما سعی کردم حرمت‌ها نگاه داشته شوند.

   اینطور نیست که شورای نگهبان یکی را بی دلیل رد صلاحیت کند در هر صورت ما هم آن چیزی را که طی این مدت می‌بایست از خودمان دفاع می‌کردیم، دفاع نکردیم اما به این آقایان دوستانه می گویم که پایتان را از گلیم خودتان فراتر نگذارید، سکوت فرزندان خمینی و خامنه‌ای دلیل بر ترس نیست ما اینقدر موارد داریم که مثلاً وقتی شورای نگهبان در بررسی اسناد اعضای ساواک به سند شماره ۲۰۷۹۵ مورخه ۹ دیماه سال ۵۷ ساواک دسترسی پیدا می‌کند کد ۸۶۰۷۰ به نام چه کسی می‌رسد.

  بنام چه کسی رسید؟
  …………….
  آیا اینجا چهل سال به نام انقلاب پست و مقام گرفتند و نوش جان کردند ولی گویا توهم گرفته‌اند که انقلابی هستند. سکوت ما دلیل بر توهم شما شده است.

  من مقصر هستم آیا باید در مصاحبه‌ها و سخنرانی‌هایشان بگویند ما مظلوم واقع شدیم آیا این درست است که بهرام تاجگردون را با خانم مینو خالقی اصفهان مقایسه می‌کنند شاید برخی‌ها هم مقصر نباشند سکوتی که ما در این ایام کرده‌ایم به خاطر احترام و ابرو خودمان را زیر سوال ببریم اما با آبروی دیگران بازی نکنیم، که متاسفانه برخی سو استفاده کردند و ما مجبور شدیم بعضی چیزا ها را بگویم و برخی دیگر را فعلاً نگوییم.

   

  گفت‌وگو از صادق الهی

  انتهای خبر/
  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  27 نظر برای “اظهارات جدید علیمراد جعفری در خصوص تاجگردون/چندین سال است که مورد اتهامات ناجوانمردانه و بی رحمانه قرار گرفته ام”
  1. شهروز گفت:

   مردونگی کرده چیزی نگفته تاجگردون پررو تر شده اقای تاج انقدر پول جمع میکنی یروز ملت تلافی میکنن

   2

   6
   • گچساران گفت:

    نزدیک انتخابات مجلس که میشه سعی دارین خودتون رو به شورای نگهبان بچسپونید و رقیب رو دشمن شورای نگهبان جلوه بدید. اگر هیچ کس هیچ چیزی از شما ندونه دونستن همین یک خصلت شما برای مردم کافیه تا حرف شماها رو باور نکنه. در گچساران زمان شما هم زندگی کردیم در گچساران کنونی هم زندگی میکنیم. تفاوت از زمین تا آسمان است. چرا مردم باید به حرف شما اعتماد کنن. این چاپلوسی های شما برای شورای نگهبان هم دیگه کاربردشو از دست داده اونا هم دیگه بر این اساس تصمیم نمی گیرن. ملاک عمل افراد هست. ما عمل شما رو برای مردم دیدیم عمل تاجگردون رو هم داریم می بینیم. به عمل کار براید به سخندانی نیست

    0

    1
   • فقط تاجگردون گفت:

    حالا که فهمیدید مجموع تمام رای شماها به اندازه ده درصد رای تاجگردون نمیشه پروژه رد صلاحیتش رو کلید زدید؟ تاجگردون دیگه آدم ناشناخته ای برای نظام نیست که با حرف شما بخوان خام بشن و رد صلاحیتش کنن. برعکس اگر می خوای کسیو تایید صلاحیتشو بگیرید به تاجگردون بگید تا ریش گرو بزاره واستون. فکر کردید نماینده های اصولگرا و اصلاح طلب نشناخته رئیس کمیسیون برنامه و بوجه اش کردن؟ نا عامو ازش شناخت دارن و میدونن کیه و چکار کرده.

    0

    2
  2. بویراحمد گرمسیر گفت:

   درود بر جعفری
   درود بر صداقت
   دورد بر عدالت
   درود بر یکرویی
   ننگ بر ریاکار و نان به نرخ روز خور

   5

   6
   • فقط تاجگردون گفت:

    دیگر فریب نخواهیم خورد

    0

    1
   • ناشناس گفت:

    عملکردی نداره لابد که ازش چیزی نگفتی. به جاش اومدی یک مشت صفت قطار کردی که اونم باید نشست و ثابت کرد آیا واقعا این اقا عدالت داره صداقت داره؟ چرا به جای چیزی که دیده نمیشه از عملکردش در دوران نمایندگیش نمی فرمایید تا کاملا آشکار بشه برای مردم که دقیقا دارید برای چه کسی بی کنتور درود می فرستید

    0

    0
  3. شهروند گفت:

   زنده باد جعفری

   4

   5
  4. ناشناس گفت:

   اقای جعفری مصاحبه حضرتعالی و صحبت های که کرده بودید نادرست بود ومردم قضاوت خواهند کرد

   4

   4
  5. ناشناس گفت:

   همه چیز در مصاحبه که با رسانه‌ها گفتید مبارزات قبل وبعد انقلاب به نام خودت ودوستان که مردم بهتر می دانند که مبارزین انقلاب در گچسا ان واستان بودند تمام کردید کاش انصاف رعایت می شد

   3

   2
  6. ناشناس گفت:

   عمو کر ایخواست من دهن ساواک ویسه نه امروز که هرکس منم منم بلند شده بهرام تاج گردون پایه گذار انقلاب اسلامی در گچساران

   2

   2
  7. عابدزاده گفت:

   اقای جعفری برو خدا راشکر کن که نبی زاده مرد تا تو به نون و نوا رسیدی اینقدر هم از رهبری مایه نذار کیه که ندون خصلت شما د….ها………اون موقع که بهرام تاجگردون تو زندانهای ساواک شکنجه میشد و ناخون هاش کشیده میشد تو کجا بودی

   3

   3
  8. ناشناس گفت:

   شما در مصاحبه فقط خودوچند نفراز هم ولایتی گفتید انقلاب اسلامی را رهبری کردید وتاج گردون نقشی انچنان نداشته جواب دادند مردم هم نسبت به گفته های شما هم تعجب کردند

   1

   1
  9. ناشناس گفت:

   طرفداران تاج گردون در شیراز سنگ تمام گذاشتند برای شما ونسبت به مصاحبه وگفتهایتان دقت بیشتری کنید

   2

   1
  10. کریم گفت:

   جناب آقای جعفری لطف کن دو بار متنی که رسانه ای کرده ای بخوان موضوعات تکراری و بصورت مکرر بردن نام مقام معظم رهبری و موارد غیر کارشناسی و بی اساس همه به امام و رهبری اعتقاد دارند نه فقط شما،اگر آقای تاجگردون پول از خودش توزیع کرد تو هم دست کمی نداشتی،از صدقات مردم در کمیته امداد توزیع کردی،خدمات شما را هم در دوران نمایندگی دیدیم،خدمات چهار ساله شما در کل حوزه انتخابیه،کمتر از خدماتی میباشد که آقای تاجگردون در زادگاه شما انجام دا ده کشور با حرف ساخته نخواهد شد

   2

   1
   • ایثارگران بویر احمد گفت:

    حرف مفت میزنی اقای کریم اولا اقای جعفری حدود ه بیست دو ماه نماینده بود ا جادههای بابا میدان تا خیراباد ۲ پتروشیمی ۳گاز اکثر روستاها ۴بیمارستانها ۶ دانشگاها ۷حتی باست غسالخانه وسردخانه نداشت ودها کار دیگر همه پیگیرهای اقای جعفری بود از خدا بترسید جعفری قول ووعده دروغ نمیداد جعفری پاک واز خدا میترسد کسی پاکتر از جعفری میشناسی

    1

    4
  11. هم استانی مطلع گفت:

   ب…………. خود از عوامل ساواک بود. پایه گذار بخش زیادی از تحرکات ضد رژیم پهلوی د گچساران آقامحمدتقی خوبانی بودند. به استناد حمله به مقر ساواک در خیابان بلادیان فعلی.

   1

   1
  12. گچسارانی گفت:

   جناب آقای جعفری توطئه عدم صلاحیت آرا بهرام تاجگردون در سال ۷۸ نتیجه………ی‌ تو و مرحوم نبی زاده بود که آخرش نبی زاده هم خیری ازش نبرد و به دیار باقی رفت

   1

   1
  13. ناشناس گفت:

   همه اش ازرهبری مایه میزاری خودت رابکوخالی برادرعزیزسال ۷۸حاج بهرام نزدیک به ۲۶۰۰۰رای اوردجریان شما۱۱۰۰۰رای تفاوت رای رانکاه کن بعدمیکی پول بمردم دادندخودت هم ازحرفهایت خنده ات کرفته

   1

   1
  14. شرمت الله گفت:

   با این حرکات انتحاری زنده نمیشوید

   0

   1
  15. ناشناس گفت:

   تاجگردونو عشقه

   0

   1
  16. استاد دانشگاه گفت:

   از آقا زاده بیسوادت بگو‌که ی

   0

   0
  17. استاد دانشگاه گفت:

   لطفاازآقا زاده بیسوادت بگو که با رانت سر از کانادا در آورد .

   0

   0
  18. سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به این خوبی سپاسگزارم

   0

   0
  19. pakroyall.com گفت:

   سلام میشه لینک داخل مطلبو چک کنید.برای من مشکل
   داشت.ممنون

   0

   0

  
  امروز دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • خروج گندم از شهرستان بویراحمد ممنوع شد
 • با تمام وجود غمگینم ، مثل زنی که نمیدانست زن بودنش را…
 • ﻋﺮﻭﺱ گچساران ﺩﺭ ﺁﺗﺶ ﺳﻮﺧﺖ، و میسوزد+تصاویر
 • اظهارات استانداران سابق و جدید کهگیلویه و بویراحمد در مراسم تودیع و معارفه / احمدی: هر جا مسئولیتی داشته باشم کارگزار مردم کهگیلویه و بویراحمد خواهم بود/کلانتری: آویزان کسی نبوده ام
 • استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد:آویزان کسی نیستم/سرباز رهبری هستم
 • اتخاذ تاکتیک جدید از سوی “سید قدرت”
 • واکنش سید قدرت الله حسینی به قدرت الله بیعت اصل
 • کارهای بزرگ دیگران را حقیر جلوه دادن و کارهای کوچک خود را شق القمر ، جای گله مندی از نماینده است
 • “چرا زینل زاده؟”
 • گزارشی از مراسم تکریم و معارفه استاندار کهگیلویه و بویراحمد/تاجگردون:کلانتری لرتر از آقای احمدی است/غلام محمد زارعی:همدلی بی سابقه ای بین نمایندگان استان بوده است/عدل هاشمی پور:رقابت بین نمایندگان استان سیاسی نیست+تصویر
 • روایت مدیرکل بحران کهگیلویه و بویراحمد از ۱۰ روز جست‌وجو برای یافتن پیکر جوان غرق شده در رودخانه بشار
 • لزوم برخورد با عاملان یا آمران در پرونده های متهمان اقتصادی 
 • استانداری که حتی حاضر نشد خانواده اش را در یاسوج سکونت دهد
 • روایت مدیرکل بحران کهگیلویه و بویراحمد از ۱۰ روز جست‌وجو برای یافتن پیکر جوان غرق شده در رودخانه بشار
 • تصمیم عاقلانه و زیرکانه برای “اردلان زینل زاده
 • واکنش فعال سیاسی گچساران به جشن محله سادات
 • ادامه آتش سوزی در کوههای لنده و کندی عملیات اطفای حریق +تصاویر
 • یادداشتی بر تحرکات انتخاباتی در کهگیلویه و بویراحمد
 • زمان و مکان آئین تودیع و معارفه استاندار کهگیلویه و بویراحمد با حضور وزیر کشور
 • نماینده بویراحمد و دنا:تمام تلاش خود را برای پیدا کردن جوان غرق شده در رودخانه بشار بکار خواهیم بست
 •