طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱ تیر, ۱۳۹۷ | کد خبر : 80629 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛ به گزارش فانوس زاگرس به نقل از سایت باشگاه نفت و گاز گچساران: مدیر عامل فوتبال نفت و گاز گچساران از معرفی سرمربی جدید تیم فوتبال بزرگسالان این باشگاه خبرداد.   براساس این گزارش، فرهاد جعفری با اعلام این خبر افزود: پس از اتمام مسابقات فصل ۹۷-۹۶ لیگ دسته دوم جلسات و رایزنی […]

  فانوس زاگرس؛

  به گزارش فانوس زاگرس به نقل از سایت باشگاه نفت و گاز گچساران: مدیر عامل فوتبال نفت و گاز گچساران از معرفی سرمربی جدید تیم فوتبال بزرگسالان این باشگاه خبرداد.

   

  براساس این گزارش، فرهاد جعفری با اعلام این خبر افزود: پس از اتمام مسابقات فصل ۹۷-۹۶ لیگ دسته دوم جلسات و رایزنی های بسیار خوبی با مربیان مطرح در سطح لیگ دسته دوم و لیگ دسته اول انجام شده و به زودی سرمربی این تیم را معرفی خواهیم کرد.

   

  جعفری تصریح کرد: شرایط مذاکرات به نحوی بود که کلیه شرایط مالی، موقعیت مکانی، امکانات سخت افزاری و نرم افزاری باشگاه و همچنین رزومه کاری مربیان به عنوان مهمترین محوریت و اولویت های دو طرف مذاکره مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

   

   

  وی اظهار داشت: در این میان با مربیانی که سابقه صعود با چندین تیم از لیگ دسته دوم به لیگ یک را در کارنامه خود داشتند نیز نشست های خوبی داشتیم اما با توجه به تصمیم جدی برخی از این مربیان برای حضور در لیگ یک امکان استفاده از آنها در لیگ دسته دوم مقدور نشده است.

   

  مدیرمنابع انسانی نفت و گاز گچساران تاکید کرد: امور ورزش این شرکت به عنوان متولی ورزش قهرمانی و همگانی همواره مورد حمایت مجموعه مدیریت بوده و موفقیت تیم های ورزشی برگرفته از یک کار تیمی و همکاری همه عوامل و دست اندرکاران ورزش نفت و حوزه مدیریت است.

   

  جعفری با بیان اینکه عملکرد کادر فنی تیم فوتبال در فصل گذشته نمره قابل قبولی از نظر مدیریت شرکت گرفته است تصریح کرد: هدف گذاری برای فصل جدید چشم اندازی بهتر و با انگیزه بیشتر پیش روی مجموعه ورزش قرارداده و در این مسیر انتخاب یک سرمربی نام آشنا که تفکر وی مجموعه نفت را به سوی رسیدن به هدف اصلی که همان موفقیت تیم فوتبال است از مهمترین اولویت های ما خواهد بود.

   

  وی اظهار داشت: من بارها در مدت حضورم در باشگاه از طرق مختلف اعلام کرده ام اختلافی میان مسئولان ورزش و مدیریت وجود ندارد و هر آنچه که هست تفاوت سلیقه بوده و این امری طبیعی در هر سیستم اداری می باشد که این مسائل موجب هم افزایی و بهبود عملکرد و نقاط ضعف کاهش می یابد و مهم این است که با همه اختلاف سلیقه ها این تیم تا پلی آف لیگ دسته دوم رسید و تنها در ضربات پنالتی مغلوب حریف تهرانی خود شد.

   

  مدیرعامل تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در ادامه از همه مردم فوتبالدوست گچساران خصوصا هواداران این تیم درخواست کرد با آرامش پیگیر تحولات ورزش نفت و نتیجه مذاکرات با مربیان جدید باشند.

   

  جعفری بیان داشت: قضاوت های عجولانه و غیرکارشناسی سم مهلکی برای ورزش خصوصا فوتبال است که متاسفانه در این سال ها شاهد اظهارنظرهای ناعادلانه از سوی عده ای بوده ایم و این اظهارات ذهنیت مردم فوتبالدوست را نسبت به زحمات دست اندرکاران ورزش کمرنگ کرده هرچند صعود به لیگ دسته اول حق مردم این دیار بوده اما با یک دید منطقی و عادلانه شاهد هستیم که این تیم در طی این سال ها بعد از سقوط به لیگ دو همواره به عنوان گزینه های مطرح صعود بوده و تا پلی آف خود را رسانده است.

   

  ورزش استان کهگیلویه و بویراحمد وابسته به نفت

  مدیر عامل تیم فوتبال نفت و گاز گچساران تصریح کرد: ورزش استان کهگیلویه و بویراحمد بدون حضور تیم های نفتی رونقی ندارد و همواره نام و آوازه تیم های نفتی است که ورزش این منطقه را زنده و پایدار نگه داشته است.

   

  جعفری افزود: بودجه مصوب ورزش نفت برای توسعه زیرساخت ها و کشف استعدادهای بومی برنامه ریزی شده و هدف گذاری برای هدایت استعدادهای بومی و نفتی به سوی ورزش قهرمانی است و اگر قرار باشد بخش اعظم این بودجه را از بخش استعدادیابی ، ورزش همگانی و ورزش قهرمانی خارج کنیم و تنها به فوتبال بپردازیم متاسفانه در طولانی مدت ورزش استان یک قطبی خواهد شد ودود آن به چشم بسیاری از استعدادهای سایر رشته های ورزشی خواهد رفت.

   

  این مدیرنفتی تاکید کرد: نگاه ابزاری به فوتبال نفت برگرفته از نبود زیر ساخت های لازم در استان برای حضور چند تیم فوتبال در سطح لیگ دو و لیگ یک است و عدم حمایت بخش خصوصی از فوتبال تمام فشارها را به سوی باشگاه نفت و گاز گچساران هدایت کرده و متاسفانه هرمدیری نیز در این جایگاه قرار گیرد به ناچار با این چالش بزرگ و البته مهم روبرو خواهد شد.

   

  وی بیان داشت: بالارفتن انتظارات از باشگاه نفت و گاز گچساران مسیر را به سمتی برده که همه مردم تنها صعود به لیگ یک و لیگ برتر را از این تیم می خواهند در صورتیکه با نگاهی به سیاست گذاری راهبردی وزارت نفت و بودجه های مصوب شورای ورزش این وزارتخانه اولویت ورزش نفت با ورزش همگانی وکارکنان ، سپس حمایت از تیم های قهرمانی بوده که متاسفانه در این سال ها ورزش و تندرستی کارکنان صنعت نفت تحت تاثیر فشارهای اجتماعی برای حمایت از تیم فوتبال قرار گرفته است.

   

  جعفری تاکید کرد: بودجه تیم های قهرمانی همچون فوتبال بایستی به گونه ای بسته شود که از مصوبات شورای ورزش وزارت نفت تخطی نکرده باشد و البته موفقیت تیم ها را نیز فراهم کند که این کار با توجه به انتظارات اجتماعی از این تیم بسیار کار حساس و نفسگیری است که مدیران نفت و دست اندرکاران ورزش در این سال ها به صورت جهادی این رسالت مهم را برای رضایت دوستداران فوتبال این منطقه فراهم کرده اند.

   

  مدیر عامل تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در پایان با حمایت از کلیه دست اندرکاران ورزش نفت اظهارداشت: کار کردن برای مردم بسیار حساس و البته پرهیجان است اما نتیجه کار که همراه با موفقیت و رضایت مردم باشد لذت بخش بوده که این اتفاق مهم نیازمند همدلی و صبر همه فوتبالدوستان بوده که پرداختن به مسائل حاشیه ای برای تیم تنها آسیب به ساختار و بدنه این تیم می باشد و دست اندرکاران ورزش نفت را از مسیر اصلی دور و انگیزه آنها را برای کمک به ورزش قهرمانی کاهش می دهد.

   

  گفتنی است؛ در فصل ۹۷-۹۶ قهرمانی هندبال آقایان، نایب قهرمانی هندبال بانوان، صعود تیم تنیس روی میز بزرگسالان به لیگ برتر، کاپ اخلاق هندبال بانوان در لیگ برتر، نایب قهرمانی والیبال نشسته جانبازان و معلولین در لیگ دسته اول ، قهرمانی تیم فوتبال امید و جوانان در لیگ استان ، تیم فوتبال نونهالان نفت در لیگ شهرستان، حضور تیم های والیبال و بسکتبال آقایان در لیگ دسته دوم کشور،صعود تیم فوتبال نوجوانان به مرحله دوم لیگ یک کشور، و همچنین معرفی چندین بازیکن ملی پوش در رشته های مختلف به تیم های ملی بوده است. و در ورز ش همگانی کسب عناوین برتر در اکثر رشته های کارکنان و فرزندان در سطح مناطق نتفخیز و وزارت از مهمترین رویدادهای ورزشی فصل گذشته باشگاه نفت و گاز گچساران بوده است.

   

  لازم به ذکر است در سال ۹۶ در بخش خدمات رسانی ورزشی به کارکنان و خانواده های صنعت نفت بیش از چهارده هزار نفر در رشته های مختلف ورزشی همگانی عضویت و فعالیت ورزشی داشته اند که این آمار در مقایسه با سایر شرکت های مناطق نتفخیز جنوب قابل توجه و ارزشمند است .

   

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  2 نظر برای “فرهاد جعفری:سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران به زودی معرفی می شود/قضاوت های عجولانه و غیرکارشناسی سم مهلک است”
  1. علیرضا گفت:

   خرید امتیاز یک تیم لیگ یک ،تقاضای ما هواداران است.

   0

   0
   • همشهری گچساران گفت:

    واقعا این برادرمان درست میفرماییدخرید امتیاز تیم نفت تهران در دسته یک لازم وضروری است

    0

    0

  
  امروز سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • گردش مدیران به جای چرخش آنان
 • انتقاد فرماندار گچساران از وضعیت بد یک مدرسه /کنایه ای به مدیریت اسبق آموزش و پرورش گچساران
 • وضعیت تاسف بار کارگران درپتروشیمی گچساران/ تسویه حساب تنها نتیجه اعتراض کارگران/ یکی هم باید به داد ما برسد!+تصاویر
 • بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام دانشگاه فرهنگیان در حمایت از اقدامات شایسته رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد
 • نامه جبهه عدالتخواه گچساران به رئیس دادگستری کهگیلویه و بویراحمد پیرامون تصرفات غیرقانونی زمین در گچساران
 • نمایشگاه گل و گیاهان تزیینی و دارویی در شهرستان گچساران افتتاح شد+تصاویر
 • رونمایی استاندار از تخلف شرکت پیشتیبانی امور دام کهگیلویه و بویراحمد در عدم توزیع مرغ منجمد در بازار
 • مژده دهید باغ را بوی بهار می رسد
 • آقای مدیرکل:بیکارکردن ۴۸ نفر افتخار نیست /فکری اساسی به حال مشکلات ترافیک یاسوج کنید !
 • جمهوری اسلامی نسل سوم 
 • کمیته فنی و حقیقت یاب بررسی علل تخریب دستک دهانه پل سوم بشار یاسوج تشکیل می شود
 • دلاویز تا یک قدمی شرکت ملی گاز رفت و برگشت!؟
 • قهرمان گچسارانی حماسه سوسنگرد/”ابراهیم امیدبخش “عقاب تیز پرواز آسمان +تصاویر
 • جدیدترین تصاویر از آخرین وضعیت بحرانی پل سوم بشار یاسوج
 • راهکارهای مقابله با پدیده گرد و غبار در کهگیلویه و بویراحمد اجرایی می‌شود
 • معاون دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد تغییر کرد/غلام نژاد جایگزین بابویی شد
 • جزییات ریزش پل سوم بشار یاسوج/ مدیرکل بحران استانداری:سازه پل سوم بشار ایمن است/ ریزش خاک بغلک پل/ دستور مدیرکل بحران برا رفع مشکل
 • معاون عمرانی استاندار از پیگیری و آزادسازی زمین‌های ایثارگران دهدشت و گچساران خبر داد
 • آیا تردد بر روی پل بشار یاسوج متوقف می شود؟/پلی که زیر آن آب است و روی آن نان!
 • وضعیت نامناسب برخی خیابانهای شهر یاسوج پس از بارش های اخیر/خیابانهایی که مسیل رودخانه شده بودند+تصاویر
 •