طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۴ خرداد, ۱۳۹۷ | کد خبر : 80376 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛ مسوولان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران در راستای کمک به مرکز کمپ بهبودی اقامتی ترک اعتیاد فرشتگان ویژه بانوان در این مرکز حضور یافتند. به گزارش فانوس زاگرس، مرکز ترک اعتیاد بانوان شهرستان گچساران تنها مرکز ترک اعتیاد استان کهگیلویه و بویراحمد است که بعد از تاسیس این کمپ در شهر یاسوج […]

  فانوس زاگرس؛

  مسوولان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران در راستای کمک به مرکز کمپ بهبودی اقامتی ترک اعتیاد فرشتگان ویژه بانوان در این مرکز حضور یافتند.

  به گزارش فانوس زاگرس، مرکز ترک اعتیاد بانوان شهرستان گچساران تنها مرکز ترک اعتیاد استان کهگیلویه و بویراحمد است که بعد از تاسیس این کمپ در شهر یاسوج به دلیل قرار گرفتن شهرستان گچساران در محورهای مواصلاتی شهرهای جنوب،  کمپ ترک بانوان از سال  ۹۵به شهرستان گچساران  انتقال داده شد.

   

   در پی با خبر شدن مهندس علی کردلو  مدیر خدمات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران  از  وجود مشکلات در کمپ اعتیاد بانوان گچساران  و طی هماهنگی‌هایی که وی با  مهندس صیدالی مدیرعامل شرکت بهر‌برداری نفت و گاز گچساران  به جهت  حضور وی  و  بازدید از این کمپ صورت گرفت وی نیز مشتاقانه آماده هرگونه همکاری با این کمپ شد.

   

   در ادامه مدیرعامل نفت گچساران  به همراه  مدیر خدمات،  رئیس روابط عمومی، رئیس حراست شرکت نفت و  رئیس دفتر مدیرعامل  به همراه  رئیس بهزیستی گچساران و هماهنگی و همکاری مهراندیش گچسارانی نرگس احمدپور از تنها کمپ ترک اعتیاد بانوان کهگیلویه و بویراحمد در شهرستان گچساران  بازدید به عمل آوردند.

   

  مدیرعامل  شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران  در بازدید از این کمپ با بیان اینکه کمک به چنین بخش‌هایی کمک به جامعه است، اظهار کرد: با توجه به این که این مرکز  به عنوان تنها کمپ ترک اعتیاد بانوان در استان است و با توجه به پذیرش بیماران  از پنج استان همجوار  امیدواریم بتوانیم امروز قدمی مثبت در این ماه مبارک در کمک به پاکسازی خانواده‌ها  برداریم.

   

  وی افزود: خدا را شاکریم که در چنین ایام مبارکی توفیق حضور در مکانی به من و همکارانم دست داد و از مهندس کردلو مدیر خدمات نفت گچساران که الحق و الانصاف در همه‌ امور خیر پیشقدم است تشکر کنم.

   

  صیدالی در ادامه با تقدیر و تشکر از مسوول کمپ ترک اعتیاد بانوان بیان کرد: کمال سپاس را دارم به کسانی که به نوعی بیمار و آسیب دیده هستند خدمات می‌دهد.

   

  مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران گفت: انسان باید بتواند در چند صباحی که در این دنیاست با انجام کار به جامعه خدمت کند.

   

  مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران  با اشاره به کمپ ترک اعتیاد بانوان ابراز کرد: مسوولیت نگهداری چنین انسانهایی کار ساده‌ای نیست،  فرد معتاد به نوعی یک بیمار است که اراده‌ای از خودش در برخی رفتارها ندارد و تیمار کردن این افراد و بهبودی بخشیدن به روح  و روانشان کاری بس سخت است.

   

  صیدالی با بیان اینکه در جامعه امروزی مشکلات و گرفتاری‌های زیادی وجود دارد  که موجب فراموشی برخی امور شده است، عنوان کرد: گاهی افراد مسوول به واسطه مشغله برخی امور را فراموش می‌کنند که باید در جامعه افرادی باشند که به مصداق امر به معروف و نهی از منکر عمل کنند.

   

  وی افزود: اگر گوشه‌ای از شهر ما جوانی معتاد باشد نباید هیچ کدام از ما آرامش داشته باشیم  زیرا این  فرد معتاد خانواده و فرزندانش را  گرفتار وضعیتی اسفبار می‌کند.

   

  مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران  بیان کرد: بیکاری و وضعیت کنونی جامعه ما هشدار دهنده است و جامعه را در یک وضعیت  انفجار قرار داده است و  باید هوشیار باشیم  و آسیبهای اجتماعی را برطرف کنیم.

   

  وی با بیا اینکه  اگر اراده کنیم، می‌‌توانیم کارهای بسیاری انجام دهیم، خاطرنشان کرد: مجموعه‌ خوشنام نفتی‌های گچساران در بحث گلریزان کار بزرگی رقم زدند.

   

   صیدالی تصریح کرد: ظرف سه روز اطلاع رسانی قریب به ۹۰ میلیون تومان توسط کارکنان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران  کمک جمع آوری شد، که مبلغ  ۳۰ میلیون تومان  به خانواده‌های زندانی‌ها اهدا شد و ما بقی جهت آزادسازی زندانیان هزینه شد.

   

  این مسوول  تاکیدکرد: در مجموعه نفت امکاناتی وجود دارد که اگر درست برنامه‌ریزی شود  هم می‌توان رضای خدا و  بندگان خدا را جلب کرد

  .

   در ادامه این بازدید مهندس  علی کردلو گفت: همت خود را برای ایجاد مکانی  بزرگتر جزم کنید و هر کاری که از سوی نفت بتوان انجام داد، دریغ نخواهیم کرد.

   

   

  مدیر خدمات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران ادامه داد: احساس تعلق و امید در بیماران معتاد به مرکزی که امکانات خوبی دارد این امکان را می‌دهد که رجوع کنند و اقدام جهت پاکی داشته باشند.

   

   در ادامه این بازدید علی جعفری دیزگانی اظهار کرد: باید برای بهبود یافتگان  از این بلای خانمان‌سوز  مراکزی جهت تقویت و اشتغال این افراد به وجود آورد.

   

  رئیس روابط عمومی گچساران  افزود:  افراد معتاد بعد از پاکی  نیاز به توجه جامعه، ایجاد شغلی متناسب با روحیات کاری، فرهنگ سازی جامعه برای جذب بیمار رها شده از اولویت‌هایی است که توجه هرمسوول را به این موضوع می‌طلبد.

   

  در ادامه این نشست کبری محمدی، مسوول کمپ ترک اعتیاد بانوان عنوان کرد:  بانوان معتاد شهرستان گچساران که هم اکنون در کمپ ترک اعتیاد به سر می‌برند اولین و دومین ماده مخدر مصرفی آنها هروئین و شیشه  بوده است.

   

  وی اذعان کرد: سومین ماده مخدر که بانوان معتاد از آن استفاده می‌کردند ماده مخدر تریاک بوده است.

   

   محمدی با بیان اینکه کمپ بهبودی اقامتی ترک اعتیاد فرشتگان ویژه بانوان تنها کمپ ترک اعتیاد این قشر در استان کهگیلویه و بویراحمد در شهرستان گچساران است، گفت: بسیاری از بانوان معتاد از استان‌های جنوبی همجوار به این کمپ مراجعه می‌کنند.

   

  مسوول کمپ ترک اعتیاد بانوان شهرستان گچساران  عنوان کرد: در سه ساله اخیر تعداد ۲۵۰  بانوی معتاد از پنج استان همجوار برای بهبودی و پاکی  در این کمپ اقامت داشتند.

   

  محمدی گفت: در یک سال گذشته ۸۰ زن معتاد در این کمپ بستری و بهبودی خود را باز یافته‌اند که ۲۰ نفر از آنان در شهرستان گچساران سکونت دارند.

   

  وی سایر زنان معتادی که در کمپ بهبودی اقامتی ترک اعتیاد فرشتگان گچساران ویژه بانوان بستری و بهبودی می یابند را متعلق به استان های بوشهر، فارس، کرمان، اصفهان و کهگیلویه و بویراحمد برشمرد.

   

   مسوول کمپ ترک اعتیاد بانوان گچساران با بیان اینکه هزینه ماهانه هر زن معتاد ۴۵۰ هزار تومان است، ابراز کرد: دوره  درمان هر فرد معتاد در کمپ یک ماهه است.

   

   وی با اشاره به اینکه  زنان معتاد به طور داوطلبانه و برای بهبودی در این کمپ حضور می‌یابند، گفت: برنامه‌های متنوعی از جمله  برنامه‌های ورزشی، فرهنگی، صحبت کردن و حضور دکتر روانشناس و آب درمانی است که زیر دوش آب ولرم برای رهایی آنان از این پدیده شوم اجرا می‌شود.

   

   محمدی گفت: فعالیت کمپ بهبودی اقامتی ترک اعتیاد فرشتگان ویژه بانوان از سال ۱۳۹۴ شروع و تاکنون توانسته گام‌های مثبتی برای ترک اعتیاد زنان معتادی که به این کمپ مراجعه می کنند، بردارد.

   

   بر اساس این گزارش، در این بازدید مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران مبلغ پنج میلیون تومان وجه نقد جهت رفع بدهی مالی کمپ ترک اعتیاد بانوان شهرستان گچساران به مدیریت کمپ اهدا کرد و دستور تجهیز امکانات میز و صندلی و کابینت برای آشپزخانه مرکز ترک اعتیاد را در اولویت کاری این مرکز قرار داد.

   

   لازم به ذکر است، با پیگیری‌های مهراندیش و نویسنده گچسارانی نرگس احمدپور  اولین دیدار رسمی مسوولان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران با کمپ  بهبودی اقامتی ترک اعتیاد فرشتگان ویژه بانوان صورت گرفت.

   

   

  گزارش از سمیرا نصاری

  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  نظرات در مورد » “کمک نفت گچساران به کمپ ترک اعتیاد”
  1. ناشناس گفت:

   این کمکها فقط برای …………..است و بس الکی پول بیت المال را حیف و میل نکنید

   0

   0

  
  امروز شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • گزارش تصویری همایش پیاده روی خانوادگی در گچساران
 • اشتغالزایی برای ۱۵۰ نفر در اورژانس دهدشت
 • خبر خوش فوتبالی برای یاسوجی ها/شهرداری بر می گردد
 • در نشست خبری مدیر شبکه بهداشت ودرمان لنده مطرح شد؛ از خبر خوش راه اندازی بخش دیالیز تا انجام ۱۹۴۴۵ خدمت پزشکی و حمایت بنیاد علوی از ۳۴۵ مادر باردار و شیرده بهمراه خدمات رایگان در طرح پزشک خانواده روستایی
 • فیلم ” ایرو” ساخته هنرمند کهگیلویه و بویراحمدی به جشنواره سائوپائولوی برزیل می رود+تصاویری از صحنه های فیلم
 • گرامی داشت هفته تربیت بدنی در گچساران به روایت تصویر
 • واکنش مدیرکل ورزش و جوانان به شکایت دادستان یاسوج
 • اردوی سه روزه زندگی در شرایط سخت تیم های هلال احمر در شهرستان چرام برگزار شد+تصاویر
 • چراغ سبز علیمراد جعفری به اصولگرایان گچساران و باشت/انتخابی سخت میان دو قطب
 • زارعی خبر داد:اعتبارات مطلوبی به بازسازی منازل زلزله زده یاسوج تعلق گرفت/آغاز نهضت آسفالت و جدول‌گذاری معابر و خیابان‌های یاسوج/۲ سالن ورزشی در شهرستان بویراحمد افتتاح شد/محرومیت دانش‌آموزان سادات محمودی در اولین ماه پاییز/چرا کسی به فکر حل مشکل ترافیک در میدان انقلاب یاسوج نیست؟/طرح های غیراستاندارد بلای جان روستانشینان بویراحمد
 • علت مرگ توله پلنگ در منطقه خائیزکهگیلویه مشخص شد
 • ساکنان محله ۱۷دستگاه دوگنبدان خواستار پیگیری مشکلات این محله از سوی شهرداری هستند+تصاویر
 • نگاه ویژه صندوق هنرمندان کشور به هنرمندان پیشکسوت شهرستان چرام+تصاویر
 • با حکم یک هم استانی صورت پذیرفت ؛ انتصاب مدیر اهل تسنن در معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران+تصاویر
 • رییس جدید دادگستری شهرستان گچساران مشخص شد
 • تقدیر یک خانواده گچسارانی از پزشک و پرسنل بیمارستان امام خمینی دهدشت
 • اصول روزنامه‌نگاری حرفه‌ای را رعایت کنیم/ «هاشمی» و «افشانی» پشتیبان همدیگرند
 • اعتراض تعدادی از دانشجویان رشته پرستاری دانشگاه آزاد گچساران به تغییر سهمیه پذیرش
 • توضیحات مدیرکل محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد در خصوص کشف لاشه یک توله پلنگ
 • صدور حکم متهمان گروه نفاق در کهگیلویه و بویراحمد+جزئیات
 •