طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۲ خرداد, ۱۳۹۷ | کد خبر : 80314 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛ رئیس ستاد تبلیغاتی حسن روحانی در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: انتخاب مدیران با نظر نمایندگان مجلس است و ما هیچ دخالتی نداریم و استاندار با نظر نمایندگان مدیران را انتخاب می‌کند، اگر مدیران مطلوب است، کار نمایندگان است و اگر مطلوب نیست باز هم کار نمایندگان است. هر آشی که پخته شده […]

  فانوس زاگرس؛

  به گزارش فانوس زاگرس،اهم اظهارات سید رضا توفیقی به این شرح است:
  دولت روحانی به هیچ کدام از مطالبات ما و مردم عمل نکرده است و همین جا بگویم  انتخاب مدیران با نظر نمایندگان مجلس است و ما هیچ دخالتی نداریم و استاندار با نظر نمایندگان مدیران را انتخاب می‌کند، اگر مدیران مطلوب است، کار نمایندگان است و اگر مطلوب نیست باز هم کار نمایندگان است. هر آشی که پخته شده است، کار نمایندگان است و مردم باید این را بدانند.
  وی با بیان اینکه برخی مدیران ما خوب هستند، اظهار کرد: مدیران در استان ما دو دسته‌اند، یک دسته از آنها مدیران مردمی، کارآمد و توانمند هستند که مجموعه خودشان را خوب اداره می‌کنند. اما عده‌ای دیگر که این صفت را ندارند اما فرصت نیز هستند.
  ما به دلایلی در این جلسه در نقد استاندار و نمایندگان سخنی نخواهیم گفت، اما در جای دیگر حرف‌های را می‌زنم.
  اگر مردم از ما بپرسند چه اتفاق مبارک در استان ما توسط دولت تدبیر و امید افتاده، ما هیچ جوابی نداریم.
  وی با بیان اینکه ما هم صدای مردم هستیم، افز ود: ما برای آزادی و امنیت مردم و سربلندی ملت و پیشرفت ایران اسلامی به آقای روحانی رأی دادیم، اما مطالبات تاکنون برآورده نشده است.
  امیدوارم از این بعد اتفاقی بیفتد. اما با این دولت و مدیران من منتظر هیچ اتفاقی مثبت و خوشی نیستم. من برای آقای روحانی کا نرکدیم
  ما مجموعه‌ای هستیم در سراسر کشور که برای افتخار ایران و توسعه، پیشرفت این سرزمین تلاش کردیم و خواهیم کرد.
  مدیران، استاندار و نمایندگان دوره‌شان تمام می‌شود، اما کسانی که ماندگار هستند و مردم را رها نمی‌کنند و با رأی مردم معامله نمی‌کنند، شاید ما نتوانیم برایشان کاری کنیم، اما برای آزادی و پیشرفت ملت، کشور و استان ما تلاش خواهیم کرد. اما همیشه نامشان در کنار آزادگان این ملت خواهد بود.
  وی با بیان اینکه برخی سیاست‌مداران ضعیف ما هم داریم، افزود: مردم همیشه هستند، اما سیاست مداران معامله گر هم بدانند، آنچه می‌ماند این ملت است و آن کسانی که می‌روند، مسوولان هستند و همانطوری که امیرالمومنین علی (ع) می‌فرمایند، موقعیت‌ها می‌آید و می‌رود چرا که اگر موقعیت‌ها و پست‌ها ماندنی بود، دیگران آن را از دست نمی‌دانند که بخواهد به ماها برسد.
  مسوولیت ها فرصتی است و مدیران تا فرصت دارند، مردم دار باشند، خدمت گذار باشند و تاجایی که امکانات اجازه می‌دهد، مطالبات مردم را دنبال کنند.
  رئیس ستاد حسن روحانی در کهگیلویه و بویراحمد گفت: هیچ اتفاق مبارکی در استان کهگیلویه و بویراحمد در دولت تدبیر و امید نیفتاده است. این روند، روند مطلوبی نیست. این روند، روند مطلوبی برای مردم نیست، آقای استاندار باید این را بداند اگر سکوت کرده‌ایم، بنا به مصلحت‌ها بوده است، اما من بعد سکوت نخواهیم کرد.
   

  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  9 نظر برای “رییس ستاد دکتر روحانی در کهگیلویه و بویراحمد به سیم آخر زد/توفیقی: هیچ اتفاق مبارکی در کهگیلویه و بویراحمد در دولت تدبیر و امید نیفتاده است”
  1. بابا حیدر از گچساران گفت:

   استاندار نماینده دولت است و نمایندگان هم را هم مردم انتخاب کرده اند رئیس دفتر دیگر چه صیغه ای است اگر اینطور باشد که جای بسی امیدواری است .

   0

   0
  2. رضا گفت:

   مگر الان با زمان خادمی چه فرقی کرده چرا اون موقع اعتراض نمی کردی

   0

   0
  3. گچساران گفت:

   می خواهید با این حرفها استاندار را تحت فشار قرار دهید تا خواسته هایتان را اجرا کنند
   این شیوه قدیمی شده فکر جدید ی کنید

   0

   0
  4. نادریان گفت:

   پشت این سخنان فی المجلس کسانی هستند که آقای استاندار به آنها گفته در بعضی از کارها دخالت نکنند

   0

   0
  5. سید قربانعلی موسوی شیرازی گفت:

   صدای اعتراض بالاخره از رضاتوفیق در آمد
   مدت زیادی از عمر دولت روحانی گذشت و همه قولهای داده شده به فراموشی سپرده شد وهیچکس مردم را برای این رای آوری روحانی به نظر نیاورد وبرای دغدغه های آنها حسابی باز نکرد ، همین مردمی که بوقت نیاز دست بدامان آنها میشویم واین انسانهای شریف خالصانه و مطیع به پای صندوقهای رای آمده و به قولهای داده شده اعتماد کرده و رای میدهند.
   زمان زیادی از عمر انقلاب میگذرد و اگر همین مردم مومن نبودند معلوم نبود بد قولیها چه بلایی بر سر انقلاب مردم می آورد وراه امام به کجا ختم میشد ، خدای را شاکریم اگر مسئولین بد قول بسیار داریم همانقدر دلسوزانی داریم که همواره در کنار مردم بوده و همچنان نیز خواهند بود.
   اگر بخواهیم به آنچه قول داده شده بود و آنچه عمل گردید مقایسه صورت بدهیم مثنوی هفتاد من میشود چراکه همه مدیران از اعتماد عمومی سواستفاده کردندوهنوز هم در حال انجام آن هستند فقط میشود اینرا بیان داشت که خلاف هر چه گفته شد انجام گرفت ، مردم روز به روز فقیر تر شدند هجوم بیکاری افسار گسیخته گردید ، محرومیت گلوی همه را گرفت وقشر متوسط جامعه نیز به فقر گرفتار شد و نیروهای مخلص انقلابی به حاشیه ها رانده شدند و در یک کلام ، اصلاح طلبی قربانی بدقولیها شد.
   رضا توفیق از جمله افرادی است که از بدو پیروزی انقلاب دلسوزانه در کنار مردم وبرای مردم فعالیت کرده وهمواره دغدغه مشکلات مردم را داشته و دارد ، پیشینه عملکرد جهادی وی در کمیته فرهنگی جهاد سازندگی موید این موضوع است که ایشان اولین چیزی که در موردش نگرانی داشت آگاهی بخشی به مردم منطقه اش بود و فرستادن اکیپ های جهادی در قالب گروهای فرهنگی به روستاها ومناطق مختلف از جمله تلاشهای گذشته ایشان در را ه خدمت رسانی به مردم میباشد ، وی هیچگاه در پی سهم خواهی برای خود وخانواده اش نبود و همیشه خودرا همانند دیگر هم استانیها میدانست ودیگران را بر خویش ترجیح میداد بر خلاف خیلیها که فقط اقوام خویش را میدیدند ولاغیر.
   شکستن سکوت یعنی کارد به استخوان رسیدن وسید ضیا رضا توفیق دیگر نتوانست بر روند بی توجه ایی ها سکوت نماید وهر روز شاهد بی عدالتی در سطوح مختلف باشد
   هیچکس به اندازه اونیروهای اصلاح طلب را نمی شناسد وهمانند وی پای ثابت اصلاحات نبوده است و نخواهد بود ، حمایت از وی یعنی پشتوانه محکم برای استمرار اصلاحات ونیروهای مخلص درون آن خواهد بود و دایره قدرت این تفکر را قدرتمندتر خواهد کرد ، باشد از این به بعد شاهد به یغما رفتن تفکر اصلاح طلبی نباشیم وانشاله باقولهایی که سید ضیا رضا توفیق داده اند و انشاله به آن عمل خواهند کرد ، دغدغه نیروهای اصلاح طلب و درخواست های آنها از جانب ایشان پیگیری واین نیروها به حق واقعی خویش برسند.
   ایکاش دیگران هم به اندازه ایشان دغدغه مردم ومشکلات آنها را میداشتند.
   سید قربانعلی موسوی شیرازی روزنامه نگار و فعال فرهنگی رسانه ای چرام

   0

   0
   • حامد گفت:

    چون در عملکرد تخریبی نیروهای انقلابی توسط ایشان درکمیته فرهنگی جهاد شریک بودی ؟ ودر زمان فرمانداری دهدشت بی واسطه به دفتر ایشان می رفتی و وقت ارباب رجوع واقعی رامی گرفتی ؟

    0

    0
  6. بویراحمد گفت:

   جناب توفیقی چرا در زمان آقای خادمی اینطور موزه نمی گرفتی چون خواسته های جنابعالی و تیمت را برآورده می کرد باید سکوت میکردید ولی حالا استاندار دارد از نیروهای اصلاح طلب حمایت میکنه نه یک قشر خاص شما عصبانی شدید . برادر شما دیگر فسیل شدید دست بردار بیشتر از این خودت خراب نکن همان جمع افطاری حدود ۷۰ درصد مخالف حرفهای شما بودنذ

   1

   0
  7. اشنا گفت:

   جناب آقای رضا توفیقی
   ازهمان روزی که شما نمایندگی وسخنگوی جناح اصلاح طلب در این استان شده اید باید فاتحه ی تان را خواند . چرا که هیچگاه به فکر مردم نبوده اید چرا درزمان استاندار قوم گرا وبسیار ضعیفی مثل آقای خادمی (با توجه به عملکردها) صدایت را درنیاوردی ولابد چون مردم از وضعیت موجود ناراضی هستند خواستی از قافله عقب نمانی ؟ شما خودتان درفرمانداری دهدشت جو ……..ی راه انداخته بودی وبسیاری از نیروهای ارزشی وکارآمد را به واحد محوطه تبدیل کردی ؟ آقای رضا توفیقی شما هیچ زمانی عملکرد مثبتی در استان نداشته اید دردهدشت به پیشنهاد شما درهمین دوره تدبیر وامید فرمانداری را منصوب کردید که خودش فکر نمی کرد روزی مسئول دبیرخانه هم بشود . این قدر به مردم ……….گفتید که مثل …………. مردم دیگر حرف شمارا باور نمی کنند شما اصلاح طلب نیستید شما همان کسی هستی که درزمان مسئولیتتان درکمیته ی فرهنگی جهاد دهدشت مبلغ آقای …….. بودید و……….ای اوراپخش می کردی ؟ حالا به فکر مردم افتادی ؟

   0

   0
  8. دکتر قدیمی گفت:

   اگر کسی یک حرف حساب بزنه و واقعیت عنوان کنه یعنی زده به سیم اخر بگذارید تو عمرش حداقل یک بار هم حرف خوب بزته

   0

   0

  
  امروز شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • گزارش تصویری همایش پیاده روی خانوادگی در گچساران
 • اشتغالزایی برای ۱۵۰ نفر در اورژانس دهدشت
 • خبر خوش فوتبالی برای یاسوجی ها/شهرداری بر می گردد
 • در نشست خبری مدیر شبکه بهداشت ودرمان لنده مطرح شد؛ از خبر خوش راه اندازی بخش دیالیز تا انجام ۱۹۴۴۵ خدمت پزشکی و حمایت بنیاد علوی از ۳۴۵ مادر باردار و شیرده بهمراه خدمات رایگان در طرح پزشک خانواده روستایی
 • فیلم ” ایرو” ساخته هنرمند کهگیلویه و بویراحمدی به جشنواره سائوپائولوی برزیل می رود+تصاویری از صحنه های فیلم
 • گرامی داشت هفته تربیت بدنی در گچساران به روایت تصویر
 • واکنش مدیرکل ورزش و جوانان به شکایت دادستان یاسوج
 • اردوی سه روزه زندگی در شرایط سخت تیم های هلال احمر در شهرستان چرام برگزار شد+تصاویر
 • چراغ سبز علیمراد جعفری به اصولگرایان گچساران و باشت/انتخابی سخت میان دو قطب
 • زارعی خبر داد:اعتبارات مطلوبی به بازسازی منازل زلزله زده یاسوج تعلق گرفت/آغاز نهضت آسفالت و جدول‌گذاری معابر و خیابان‌های یاسوج/۲ سالن ورزشی در شهرستان بویراحمد افتتاح شد/محرومیت دانش‌آموزان سادات محمودی در اولین ماه پاییز/چرا کسی به فکر حل مشکل ترافیک در میدان انقلاب یاسوج نیست؟/طرح های غیراستاندارد بلای جان روستانشینان بویراحمد
 • علت مرگ توله پلنگ در منطقه خائیزکهگیلویه مشخص شد
 • ساکنان محله ۱۷دستگاه دوگنبدان خواستار پیگیری مشکلات این محله از سوی شهرداری هستند+تصاویر
 • نگاه ویژه صندوق هنرمندان کشور به هنرمندان پیشکسوت شهرستان چرام+تصاویر
 • با حکم یک هم استانی صورت پذیرفت ؛ انتصاب مدیر اهل تسنن در معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران+تصاویر
 • رییس جدید دادگستری شهرستان گچساران مشخص شد
 • تقدیر یک خانواده گچسارانی از پزشک و پرسنل بیمارستان امام خمینی دهدشت
 • اصول روزنامه‌نگاری حرفه‌ای را رعایت کنیم/ «هاشمی» و «افشانی» پشتیبان همدیگرند
 • اعتراض تعدادی از دانشجویان رشته پرستاری دانشگاه آزاد گچساران به تغییر سهمیه پذیرش
 • توضیحات مدیرکل محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد در خصوص کشف لاشه یک توله پلنگ
 • صدور حکم متهمان گروه نفاق در کهگیلویه و بویراحمد+جزئیات
 •