طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۱ خرداد, ۱۳۹۷ | کد خبر : 79625 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛   طی روزهای گذشته ادعاهایی در خصوص عدم رعایت عدالت در استخدام نیروهای حراست شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در فضای مجازی منتشر شد.   به گزارش فانوس زاگرس، احمدعوض پور ،  مشاور رسانه ای مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به شبهات بوجود آمده به شرح ذیل پاسخ […]

  فانوس زاگرس؛

   

  طی روزهای گذشته ادعاهایی در خصوص عدم رعایت عدالت در استخدام نیروهای حراست شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در فضای مجازی منتشر شد.

   

  به گزارش فانوس زاگرس، احمدعوض پور ،  مشاور رسانه ای مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به شبهات بوجود آمده به شرح ذیل پاسخ داد.

   

   

  بسم رب المستضعفین…

   

   

  دو صد گفته چون نیم کردار نیست…

   

   

   

  بر خود لازم دانستم ضمن عرض ارادت خدمت یکایک مردم عزیز خصوصا جوانان بی ادعای شهرم و قبولی طاعات و عبادات همه عزیزان دراین ماه پرفیض وبرکت ، پیرامون شبه پیش امده راجع به جذب نیروهای معلقی که بدون مجوز توسط مدیران قبلی وارد صنعت نفت شده بودند توضیحاتی را ارائه دهم.

   

  همانطور که مستحضرید در بدو ورود مهندس صیدالی به این شرکت و باتوجه به جذب بیش ازحد وبدون مجوز نیرو توسط مدیران اسبق وعدم مجوز پرداخت حقوق و مزایای آنها وبه دستور مراجع ذیصلاح مجبور به معلق کردن عده ای ازاین عزیزان شدند، که از همان روزهای اول با نامه نگاری های مکرر و جلسات متعدد با نهادهای نظارتی و امنیتی و شورای محترم تامین شهرستان در خصوص جذب این افراد ونهایتا پیگیرهای دکتر تاجگردون و دکتر دلاویز فرزندان این دیار در پایتخت پس از ۱۸ ماه موفق به کسب مجوز بازگشت بکار این نیرو ها شدند این لیست درهمان روزهای اولیه با استناد بر سوابق ومدارک ، سوابق بیمه و(خصوصا ثبت حضور وغیاب در دفاتر کنترل حراست )توسط روسای وقت حراست تهیه وبه مراکز ذی صلاح ارسال گردید واین لیست بر همگان آشکار و عیان بود.

   

  لازم به یادآوری جوانان و مردم عزیز دیارم هست که در ادوار گذشته مدیرانی که در این جایگاه و منصب حاکمیت میکردند ،حتی اجازه نمیدادند که بجز پرسنل نفت هیچ فرد عامی وارد دفتر یا اصلا مجموعه صنعت نفت شود و گویی که مردم این شهر اصلا جزء این خطه که ملقب به بام نفتی است  ، نبوده اند که الحق والانصاف مدیر فعلی این تبعیض و ارجعیت این جایگاه را با فروتنی از بین برد و حضور آحاد جوانان به دفتر مدیر مرتفع گردید.

   

  دوستان عزیز همگان باید درجهت رفاه حال مردم گام برداریم و سعی کنیم همیشه بدنبال وصل باشیم و نه با هر صحبت سخیف و نادرستی باعث فصل مدیران از مردم باشیم ..لازم به ذکر است به سمع مردم عزیز و جوانان  بی ادعای شهرم برسانم که مطلقا و تحت هیچ شرایطی اقای صیدالی در معرفی افراد در لیست نقشی نداشته و هیچگونه شناخت و آگاهی از افراد گزینش شده نداشته اند و کلیه افراد نام نویسی به استناد همان مدارک قبل از ایشان بوده، تا جایی که مخالفت شدید اعتراضات بیش ازحد منجر به پاسخ به دستگاههای امنیتی و حتی وزارت نفت و واحدهای بازرسی ختم شد و در نهایت باپیگیرهای مهندس صیدالی مجوز وزیر برای بازگشت، اجرا و این کارگران طی مراحل قانونی جذب شدند.

   

  اما به یاد داشته باشید که کسانی که جذب شده اند فرزندان و برادران خود شما میباشند و از همه گروهها و طیف های سیاسی هم درلیست بوده ، هرچند که نظر مسئولین و جناب صیدالی تلاش در جذب افراد مستحق تر بوده ولی این امکان باتوجه به سوابق کاری آنها میسر نبوده است.

   

  گفتنی است که مدیریت بیش از ۲۵ سال جناب صیدالی در  بخش های مختلف شرکتهای نفت وگاز  زبانزد خاص وعام و مورد وفاق تمام دولتها بوده و هست و تا کنون ذره ای بی عدالتی و تبعیض در کارنامه خود نداشته و با واژه ترس بیگانه بوده و تنها در مقابل حق تعالی سر تعظیم فرود آورده است ولاغیر …

   

  خدایا چنان کن سرانجام کار …

  تو خشنود باشی و ما رستگار…

   

  احمد عوض پور

  مشاور رسانه ای مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران

   

   

   

   

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  14 نظر برای “پاسخ به برخی شبهات پیرامون استخدام نیروهای حراست شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران”
  1. بابا پارتی ریشه شهر نابود کرده

   1

   0
   • نفتی گفت:

    کو بخدا قسم صیدالی اندازه پوست پیازی چیزی تو دستش نیست بابا وقتی برادر زن ساسان تاجگردون میشه رییس دفترش تمام انتصابات با دستور مستقیم تاجگردونه وقتی مدیرمنابع انسانی برادر زن فرماندار از تعمیرات میشه مدیر منابع انسانی معلومه هر کی فرماندار و تاجگردون خواستند میرن نه جوونایی که حقشونه وقتی برادر فرماندار بدون هیچ سابقه ای میشه رییس خدمات مهندسی وقتی فامیل حمید تاجگردون میشه رییس ترابری و …….. هزاران مورد دیگه چه انتظاری از صیدالی داری بخدا صیدالی با اون چوب لباسی که تو عکسای بالا تو اتاقشه هیچ فرقی نداره اینو فقط نفتی ها میفهمند

    1

    0
  2. آبشیرین گفت:

   درودبرشماکه روشنگری کردیدچون مخالفان تاج گردون ومهندس صیدالی فرصت طلب هستندپاسخ کوبنده ای بود

   0

   1
  3. گچ گفت:

   واقعا متاسفم برای مدیری ک رسانش اینقد دروغ پردازی میکنه خب شما که راست میگی لیستو بزار ببینیم چند نفرش با سوابق بیمه به کار گرفته شدن اکثر لیست یا فامیل فرموندارن یا لیدرای نماینده از داماد و فامیل مقامات شرکت نفت و حراستن جناب اقای صیدالی بهترین دادگاه وجدانته که باید بهش رجوع کنی این پست ها هم به کسی وفا نکرده ولی تا اخر عمر حق کسانی که صداشون به جایی نرسیده و پارتی نداشتن گردنته

   3

   0
  4. مطلع گفت:

   جناب صیدالی در بخش های مختلف شرکتهای نفت وگاز زبانزد خاص وعام و مورد وفاق تمام دولتها بوده و هست و تا کنون ذره ای بی عدالتی و تبعیض در کارنامه خود نداشته و با واژه ترس بیگانه بوده و تنها در مقابل حق تعالی سر تعظیم فرود آورده است ولاغیر …!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟ بللللللله صرفنظر از همه افاضات این مشاور بزرگوار که توضیح هنرمندی مدیران اسبق در بکار گیری خیل عظیم بیکاران این شهراست نه صیدالی ؛ فقط اوصافی که در در سطر آخر بیان کرده جای شگفتی و مصداق شعری است که در اول نوشته خود اورده که دو صد گفته نیم کردار نسیت ؛اشارتا :هم عدالت و هم شجاعت و نترسیدن و صفاتی که در این چند سطر به ایشون منتسب شده را در انتصابات مدیران و روسا و حتی نیروهای معمولی واگذاری ………..!…ه ب…….سیاسی و ………. میبینیم که بدون شایستگی و حتی خارج از مقررات و از کف سازمان و صرفا بنا به اذن و امر صاحبان قدرت سیاسی صورت گرفته .جناب عوض پور کاش کمی رگ وجدانتان تکان میخورد و بعضا مدیریت خوب و خدمات صادقانه مدیریت های گذشته را با سیاسی کاری آقای صیدالی مقایسه نمی کردی بلللللله دو صد گفته نیم کردار نیست و کاش ی دوری توی ادارات شرکت نفت میزدی و نظر مجموعه کارکنان را از عملکرد آقای صیدالی میپرسیدی انوقت میزان عدالت ،شجاعت و….دست می اومد .

   0

   0
  5. غضنفریان گفت:

   آقای عوضپور نوقت تاحالا کجا تشریف داشتین که حالا آفتابی شدین حتما از مدیرعامل چیزی به شما رسیده ،چند سال سابقه دارین من خودم کارمند نفت هستم بیش از ۶ ماه میشه که به دفتر مراجعه کرده ام هنوز وقت ملاقات به من نداده اند

   0

   0
  6. کارشناس نفتی گفت:

   بدون شک یکی از بهترین مدیران عامل تاریخ شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران مهندس صیدالی بوده و هست.
   ایشان با جمع کردن حاشیه ها پس از سالها آرامش را در این شرکت حکمفرما کرد.

   مهندس صیدالی انسانی سرد و گرم چشیده و مدیری باتجربه است که با همکاری و تعاملی که دارد مورد قبول کارکنان نفت و مردم گچساران خواهد بود.
   حاشیه ها خللی در کار این فرزند زاگرس وارد نخواهد آورد.

   برای این مدیر شایسته آرزوی موفقیت و کامیابی داریم.

   1

   0
  7. فرزاد گفت:

   لعنت به بی عدالتی .. همین و بس

   0

   0
  8. آنتی قلدر گفت:

   ماست مالی نکن، همه میدونن صیدالی بی تقصیره، مقصر تاجگردونه

   1

   0
  9. کارگر اخراجی گفت:

   صیدالی مقصر نیست. مقصر ف………. است که ۲۵نفر از بستگان و دوستان را به این لیست اضافه کرده و ۲۵نفر را بجای دیگران استخدام کرده.
   البته تاجگردون هم نقش اول را داشته. صیدالی باید شفاف سازی کنه.

   0

   0
  10. نفتی گفت:

   کو بخدا قسم صیدالی اندازه پوست پیازی چیزی تو دستش نیست بابا وقتی برادر زن ساسان تاجگردون میشه رییس دفترش تمام انتصابات با دستور مستقیم تاجگردونه وقتی مدیرمنابع انسانی برادر زن فرماندار از تعمیرات میشه مدیر منابع انسانی معلومه هر کی فرماندار و تاجگردون خواستند میرن نه جوونایی که حقشونه وقتی برادر فرماندار بدون هیچ سابقه ای میشه رییس خدمات مهندسی وقتی فامیل حمید تاجگردون میشه رییس ترابری و …….. هزاران مورد دیگه چه انتظاری از صیدالی داری بخدا صیدالی با اون چوب لباسی که تو عکسای بالا تو اتاقشه هیچ فرقی نداره اینو فقط نفتی ها میفهمند

   0

   0
  11. ناشناس گفت:

   جناب مشاور رسانه ای اگر لابی گری نیست بین خبرنگاران خیلی کاربلد تراز شما هم بودن چرااز اونها انتخاب نشد. شما نیروی فنی بودید متخصص در روابط عمومی و خبرنگاری هم بودن پس ماست مالی نکنید لطفا تا اونجایی که میدونم جنابعالی باید اصالتا بویراحمدی باشید پس همشهری ما نیستید همه میدونن آقایانیکه امدن سر کار اکثرشون با بند پ امدن سر کار ،مردم شهرما عاقلدتر از این حرفها هستند که این اراجیف را بپذیرند ،عزت زیاد

   0

   0
  12. ناشناس گفت:

   فرزند جعفری ها و دیگران از کجا امدند جزء لیست ؟

   0

   0
  13. ناشناس گفت:

   احمد کم غش کن ب سمت مدیر عامل نفت گچساران….نکنه میخوای حتما جا بجا بشی تا الان ۴تا اداره عوض کردی…چون از اسم چنان و ………استفاده کردی….

   0

   0

  
  امروز سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • ساعتها تلاش برای نجات کارگر جوان در ساختمانی در چهار راه معاد یاسوج+تصاویر
 • شیوع برخی سرطان ها در کهگیلویه وبویراحمد نگران کننده است
 • شب یلدا و جیب های پر از خالی مردم
 • تعطیلی شهر دوگنبدان در سایه اختلافات نماینده و شهردار
 • هدایتخواه و بزرگواری به اختلافات پایان دادند+عکس آشتی کنان
 • دیدار نماینده کهگیلویه با وزیر راه و شهرسازی/درخواست عدل هاشمی از وزیر و نگرانی از وضعیت راههای حوزه کهگیلویه بزرگ
 • دیدار بخشدار مرکزی چرام با دانش آموزان فعال مدرسه بنت الهدی صدر
 • بارش باران رگباری در کهگیلویه و بویراحمد +جزییات
 • واکنش جالب برخی خبرگزاری های رسمی کشور از انتصاب خداداد غریب پور/نظرات مردم
 • وضعیت نامناسب معابر شهر یاسوج/وجود چاله ها در معابر اصلی
 • رمزگشایی جعبه سیاه دردآلود ایده‌پردازان جوان از یاسوج تا گلاسکو/پارک علم و فناوری هم طایفه‌ای شد!؟
 • افتتاح بخش دیالیز در درمانگاه شهید رضایی شهرستان لنده + تصاویر
 • نشانه هایی از عدم پختگی سیاسی در رفتار سرهنگ بیعت اصل
 • از گوشت کیلویی ۶۴ هزار تومان تا قیمت جدید نان و ورود دستگاه قضایی برای جلوگیری از خروج دام زنده از استان
 • پیام تبریک دکتر شاهرخ رضایی فر به دکتر خداداد غریب پور
 • عیادت جمعی از پیشکسوتان ورزش گچساران از یک مدیر ورزش دوست+تصاویر
 • علیمراد جعفری:اجماع نهایی جبهه اصولگرایان صحت نداشته و دروغی محض است
 • مدیر کل صداوسیمای کهگیلویه و بویراحمد تغییر کرد/افشارنیا مدیر کل صداوسیمای چهار محال و بختیاری شد
 • يك كهگيلويه وبويراحمدی مديرعامل پتروشيمي اروند شد
 • خیز سیدقدرت برای فتح قلعه قشقائی/بهشت سیدقدرت یا جهنم تاجگردون
 •