فانوس زاگرس | تودیع و مراسم معارفه معاون دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار شد/دفاع استوار از عملکرد خود
طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۸ خرداد, ۱۳۹۷ | کد خبر : 79469 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛ آئین تودیع و معارفه معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد. به گزارش فانوس زاگرس ،معاون سابق توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در مراسم تودیع خود گفت: با پیگیری‌های انجام شده میانگین پیشرفت فیزیکی ۸۰ پروژه در دست اجرای بهداشت و درمان […]

  فانوس زاگرس؛

  آئین تودیع و معارفه معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
  به گزارش فانوس زاگرس ،معاون سابق توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در مراسم تودیع خود گفت: با پیگیری‌های انجام شده میانگین پیشرفت فیزیکی ۸۰ پروژه در دست اجرای بهداشت و درمان در ۱۵ ماه گذشته از ۱۸ به ۷۵ درصد رسید.
  رحیم استوار  اظهار داشت: باکمال افتخار پاسخگو هستیم و دانستن عملکردمان را حق همه همکاران خود می‌دانیم و گرنه فقط به انجام وظیفه پرداخته‌‌ایم.

  وی با تاکید بر اینکه آنچه انجام داده‌ایم نباید به کارنامه دیگران منظور شود، عنوان کرد: در راستای حفظ صداقت، امانتداری و اخلاق مداری آنچه انجام شده را به حساب خود نگذاشتیم.

   

  استوار ابراز کرد: همیشه این نامهربانی‌ها مرسوم بوده که کسانی که بیشترین تلاش و تعصب را برای تو سعه، عدالت و صداقت دارند به دلیل اعمال  قانون و عدالت بیشتر مورد تخریب و بی مهری قرار می‌گیرند.

   

  وی با تشریح عملکرد ۱۵ ماهه معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه تصریح کرد: خدا را شاکرم که با وجود مشکلات و موانع داخلی و خارجی می‌توانم گوشه‌ای از خدمات و عملکردهای مدیران و پرسنل کوشا، صدیق و زحمتکش این حوزه  را با افتخار اعلام کنم.

   

  استوار بیان کرد: در این دوره دانشگاه در بحث عمرانی وارث پروژه‌های کلنگ خورده‌ای بود که با تدبیر و پیگیری از ۸۰ پروژه در دست اجرا که میانگین پیشرفت ۱۸ درصد داشتند پس از ۱۵ ماه به ۷۵ درصد  رسید که از نظر کمی و کیفی از زمان تاسیس دانشگاه تاکنون بی سابقه بوده و در صورت ادامه این روند تا از آخر خرداد امسال تا اول مهر ۹۷ تمام پروژه‌های استانی به بهره برداری می‌رسند.

   

  وی تصریح کرد:  بزرگترین پروژه‌های تاریخ دانشگاه علوم پزشکی یاسوج شامل دانشکده پرستاری و مامایی با ۷ هزار متر مربع ،بیمارستان بهمئی با بیش از ۵ هزار و ۵۰۰ متر مربع ، دانشکده دندانپزشکی با ۳ هزار متر مربع ،کلنیک‌های یاسوج ،گچساران و دهدشت به ترتیب با ۵ هزار و ۵۰۰، ۲ هزار و ۲ هزار متر مربع در کنار ۵۵ پروژه بهداشتی و اورژانس دهدشت در مجموع با ۱۷ هزار متر مربع در این دوره ۱۵ ماهه اجرا و به بهره‌برداری رسیدند.

   

  استوار با اشاره به اینکه هر ۳ کلینیک تا اخر خردادماه بهره‌برداری می‌شود، افزود: تعداد کل پروژه‌های عمرانی دانشگاه ۸۴ مورد بوده که از این تعداد ۳۲ مورد بهره‌برداری و ۲۱ مورد نیز تا پایان خردادماه، ۱۰ پروژه شهریورماه، ۱۲ مورد بهمن ماه و ۹ پروژه نیز سال آینده قابل افتتاح هستند.

   

  معاون سابق توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد افزود: احداث، تکمیل و راه اندازی ۳۲ پروژه عمرانی شهری و روستایی،  کمک به راه اندازی بیمارستان بی بی حکیمه، انعقاد تفاهم نامه و اجرای ۱۰ پروژه عمرانی در مناطق محروم با بنیاد خیریه برکت  و ۳ پروژه عمرانی با بسیج سازندگی سپاه پاسداران، پرداخت آخرین صورت وضعیت پیمانکاران پروژه‌های عمرانی، راه اندازی دو پروژه مهم و کامل تعطیل دانشگاه شامل زایشگاه امام سجاد(ع) و آسانسور این بیمارستان بصورت امانی با پیشرفت فیزیکی ۷۸و ۱۰۰ درصد از جمله فعالیت‌های انجام شده در ۱۵ ماهه اخیر است.

   

  استوار تصریح کرد: جذب ۱۱ میلیارد تومان تخصیص بصورت اسناد خزانه اسلامی در فروردین ۹۶ ، پیگیری و جذب اعتبار از ۸۰۰ میلیون تومان به ۹٫۸ میلیارد تومان از اعتبارات استانی، مصوب نمودن تمامی پروژه‌های عمرانی به پروژه‌های استانی، آماده کردن پیش نویس ۷۳ فقره موافقت نامه برای مبادله از طرح‌های استانی و اختصاص۶ میلیارد تومان از درامد اختصاصیعمرانی برای تکمیل راه اندازی و تکمیل دو پروژه مهم ملی سلف سرویسدانشجویی و کتابخانه مرکزی بعد از افتتاح نیز از دیگر فعالیت‌های انجام شده در این مدت اندک است.

   

  وی خاطرنشان کرد: کارهای مهم دیگری در این ۱۵ ماهه از جمله تخصیص و حمایت مالی از تمام کارهای عمرانی و بهبود فیزیکی دانشکده‌های پزشکی، پیراپزشکی، دندانپزشکی  و پرستاری  با اعتباری افزون بر ۴۰۰ میلیون تومان، پیگیری و مصوب نمودن۱۳ میلیارد تومان اعتبار عمرانی برای تکمیل پروژهای دانشکده بهداشت و بیمارستان بهمیی و کلنیک یاسوج از اعتبارات کمک وزارتی و  پیگیری و دریافت ۵ میلیارد اعتبار مازاد وزارتی به منظور تکمیل پروژه‌ها انجام شده است.

   

  استوار با اشاره به اینکه سال ۹۶ به جز بوشهر و یاسوج هیچ گونه تخصیص اعتبار بابت پروژه‌های ملی از سوی سازمان مدیریت برنامه و بودجه کشور صادرنشده است، اظهار داشت: جذب اعتبار استانی به مبلغ ۷٫۱ میلیارد تومان از محل ماده ۱۸۰ استانی و مبلغ یک میلیارد تومان به منظور تکمیل پروژه انتقال خون یاسوج، افزایش تخصیص پروژه‌های استانی از ۲۵ درصد به ۴۳ درصد و جذب اعتبارات نفت از ۲۵ درصد به ۴۵ درصد، تصویب اعتبار برای سه پروژه مهم درمانی شامل بیمارستان دنا، بیمارستان چرام و بیمارستان لنده به مبلغ ۳٫۵میلیارد تومان از اعتبارات ۱۸۰ ملی که در ماه‌های اینده به دانشگاه ابلاغ خواهد شد و۵۰ درصد نیز از طریق بنیاد خیریه برکت تامین شده است.

   

  معاون سابق توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه سال ۹۶ دانشگاه علوم پزشکی یاسوج رتبه اول جذب تخصیص‌های ملی را در استان و رتبه سوم کشوری را در کشور به دست آورده است، ادامه داد: تمام املاک با قابلیت تجاری  دانشگاه در راستای  برنامه ششم توسعه و قانون بودجه سال ۹۶ و ۹۷ کشور تعیین، برآورد و مستند سازی شد.

   

  استوار با اشاره به اینکه بالاترین میزان رشد اعتبارات بودجه‌ای در سال ۹۷ در بین تمام دانشگاه‌های علوم پزشکی مربوط به یاسوج است، گفت: تامین اعتبار برای پرداخت تمام مطالبات حقوق و مزایای پرسنلی شامل ماموریت، اضافه کار، حق مسکن، حق لباس، مهد کودک و حق سنوات سالیانه نیرو های قرار دادی در بخش بهداشت و واحدهای ستادی، مبادله تفاهم نامه فی مابین ستاد و تمام واحدهای دانشگاه به منظور انظباط مالی هرچه بیشتر و بهتر و عدالت در تخصیص و توزیع اعتبارات نیز از دیگر فعالیت‌های انجام شده در ۱۵ ماهه گذشته است.

   

  وی تصریح کرد: رایزنی و دریافت بی سابقه ۳۲ میلیارد اعتبار در پایان سال ۹۶ ، جذب اعتبار مازاد بر اعتبار پیش بینی شده عمرانی به مبلغ۷ میلیارد تومان، تخصیص ۸۰۰ میلیون تا ۱۲ میلیارد ریال در اردیبهشت امسال به دانشکده‌های تابعه،حمایت مالی مستمر از بیمارستان بی بی حکیه به مبلغ بیش از یک میلیارد تومان، هماهنگی پرداخت همزمان حقوق تمام نیروهای طرحی و تبصره چهار بیمارستان‌ها و مراکز بهداشت از محل درامد اختصاصی و مستند سازی املاک دانشگاه از ۴۳ در صد به ۹۰ درصد نیز از دیگر عملکرد ۱۵ ماهه مجموعه معاونت توسعه است.

  استوار با تشریح عملکرد حوزه مدیریت و توسعه منابع انسانی و تشکیلات و تحول اداری ادامه داد: اخذ مجوز بکار گیری۷۰۰ نفرنیروی بهداشتی، درمانی و خدماتی، برگزاری آزمون عمومی و تخصصی برای بکار گیری نیروهای  شرکت خدماتیبرای اولین بار، سامانه‌ ای کردن اکثر فعالیت‌های مدیریت نیروی انسانی، برنامه ریزی  نیاز سنجی دقیق نیروی انسانی در تمام بیمارستان‌ها و مراکز بهداشت، پیگیری به منظور تبدیل وضعیت نیروها، مهندسی مجدد چارت سازمانی دانشگاه تا سطح بیمارستان‌ها نیز از اقدامات انجام شده در این حوزه است.

   

  وی تاکید کرد: در حوزه مدیریت پشتیبانی وامور رفاهی کارهای مهمی شامل ساماندهی کمیته‌های مسکن، مسکن متخصصان، حامل‌های انرژی،  سامانه خرید کالا و خدمات، فعال سازی سامانه مناقصه و برون سپاری و بروز کردن معاملات و خرید، برنامه ریزی برای رفاه کارکنان در زمینه ورزش، سفرهای زیارتی، سیاحتی، پرداخت وام و بیمه تکمیلی و برنامه ریزی و تشکیل کمیته زنجیره خرید کالا و خدمات به منظور متمرکز نمودن خریدها با توجه به دستورالعمل وزارتی اجرایی شده است.

  بر اساس این گزارش،در پایان این آئین امین‌الله بابویی بعنوان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد منصوب و از زحمات رحیم استوار قدردانی شد.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  5 نظر برای “تودیع و مراسم معارفه معاون دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار شد/دفاع استوار از عملکرد خود”
  1. ناشناس گفت:

   همش کذبه اقای بابویی خوب جوابی به استوار داد

   0

   0
  2. ناشناس گفت:

   اره مردم راخوب دورمیزنی وهمیشه ضدکجساران

   0

   0
  3. باشت گفت:

   خانواده اقای بابویی همه درستاد ریسی بودن و به ریسی رای دادن همه مردم باشت میدونن … باید مخالف پست بگیره … چون باشتی و قلعه ای می باشد

   1

   0
  4. سیدافضل گفت:

   تبریک به اقای بابویی ایشان جوان باانگیزه پرکارخوش فکر وتوانمنداست مسولیت هارابایدبه جوانان بسپاریم تشکرازاقای دکترایلامی به خاطراین انتصاب شایسته

   0

   0
  5. حق گفت:

   نیروهای تاجگردون در علوم پزشکی تمام پرسنل را شاکی و هر کاری دلشون میخواهد میکنند

   0

   0

  
  امروز سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • نماینده گچساران و باشت به چالش فرزندت کجاست پیوست
 • حضور نماینده بویراحمد و دنا در جمع اهالی روستای بابکان ،جلیل و سپبدار +تصاویر
 • هاشمی پور؛ سهل ممتنعی جذاب
 • ورزشگاه ۱۵ هزار نفری یاسوج ترک برداشت + تصاویر
 • احتمال ارجاع پرونده شهردار دوگنبدان به دیوان عدالت اداری
 • به یاد آن که تابوی طایفه‌سالاری و سیاسی‌کاری در کهگیلویه و بویراحمد را شکست!
 • جزییات جلسه محرمانه استاندار و نماینده گچساران و باشت با شورای شهر و شهردار دوگنبدان
 • الگویی برای مدیران کهگیلویه و بویراحمدی/مدیری که شب و روز ، زمان و مکان نمی شناسد
 • شهردار یاسوج:هدف از اجرای پیاده رو های شهر، زیباسازی و سهولت و هم سان سازی بوده است
 • جلسه بررسی اجرایی بافت فرسوده  دوگنبدان با حضور مسولان کشوری ،نماینده گچساران و باشت ، مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد+تصاویر
 • سفر شهردار و اعضای شورای شهر دوگنبدان به یاسوج/امشب شهرداری دوگنبدان روی آرامش خواهد گرفت؟؟
 • ۷۱ هزار کیسه برنج احتکار شده در کهگیلویه و بویراحمد کشف شد
 • نماینده گچساران و باشت:می‌گویند به فلان سرمایه‌گذار بگویید با من تماس بگیرد/عملکرد بانک ملت در پرداخت تسهیلات بسیار ضعیف است
 • نخستین مدرسه هاکی روستایی ایران در تلخاب شیرین افتتاح شد+تصویر
 • رهبر انقلاب:هیچ بن بستی در کشور وجود ندارد/جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد/ آنان که می گویند دولت باید برکنار شود در نقشه دشمن نقش آفرین هستند
 • لغو پرواز های فرودگاه یاسوج و سرگردانی مسافران
 • صعود کوهنوردان باشگاه کوهنوردی فراز گچساران به دو قله سهند و سبلان+تصاویر
 • حکایت نا تمام عزل وزراء در مجلس ناکارآمد 
 • جزئیات حادثه قتل پسر به دست پدر در یاسوج
 • نماینده کهگیلویه بزرگ خبر داد:برگزاری مناقصه تأمین منابع مالی پتروشیمی دهدشت
 •