طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۷ خرداد, ۱۳۹۷ | کد خبر : 79447 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛ سید قدرت حسینی: مانده از یار و رانده از دوست به قلم صادق بیگدلی     در حالی که کمتر از دوسال تا ماراتن انتخابات مجلس در کشور باقی مانده است در بسیاری از حوزه ها کاندیداهای مختلف ترن انتخاباتی خود را به راه انداخته اند اما با چراغ های خاموش.   یکی […]

  فانوس زاگرس؛

  فانوس زاگرس؛

  سید قدرت حسینی: مانده از یار و رانده از دوست
  به قلم صادق بیگدلی

   

   

  در حالی که کمتر از دوسال تا ماراتن انتخابات مجلس در کشور باقی مانده است در بسیاری از حوزه ها کاندیداهای مختلف ترن انتخاباتی خود را به راه انداخته اند اما با چراغ های خاموش.

   

  یکی از این حوزه های انتخابیه که کم کم در تب انتخاب فر می رود گچساران و باشت می باشد. شاید بتوان در حوزه گچساران و باشت در یک طبقه بندی کلان تمام کنشگران عرصه سیاست ورزی را به سه جریان اصولگرا، اصلاح طلب و تیم غلامرضا تاجگردون تقسیم کرد. غلامرضا تاجگردون و لژیونر هایش( رحیمی، نوروزی، زارع پور، گوهرگانی ، ظفری و ….) تا حدود زیادی تکلیفشان مشخص می باشد زیرا هیچ الترناتیو برای تاجگردون در دست نداشته و داریشان تنها برگ آس غلامرضا تاجگردون می باشد.

  جریان اصلاح طلب با لیدری کفایی و خواجوی و نیرو های جوانشان که روزی از طرف منسوبین غلامرضا تاجگردون مورد اصابت گوجه قرار می گرفتند بیش آنکه در پی اثبات خودش باشد به فکر نفی ارتباطش با غلام تاجگردون می باشد. این جریان پناسیل بالایی برای وحدت و معرفی کاندیدای واحد دارند گرچه اعتلافش با جریان غلامرضا تاجگردون همچون ادوار گذشته دور از ذهن نخواد بود.

   

  اما جریان اصولگرایی پس از یک تنش بلند مدت از صحنه های سیاسی این روز ها علاوه بر رقابت با جریان های رقیب در حال یک رقابت نانوشته میان ژنرال های خود می باشد که در ادامه به برخی از این رقابت اشاره خواهد شد.

   

  رصد تحولات و کنش های اجتماعی در حوزه باشت و گچساران در این روز ها به خوبی روشن می کند که در این دور از انتخابات نه تنها چیزی از حساسیت های آن کاسته نشده بلکه چند بند جدید به حساسیت ها و پیچیدگی ها قبلی انتخابات در این حوزه افزوده شده است که در ذیل به برخی از موارد آن اشاره می شود.

   

  ۱- عملکرد ضعف و ناکامی های مکرر دولت در حوزه های اقتصادی و نقش کمرنگ مجلس در معادلات اقتصادی کشور سبب یک نگاه منفی توام با عدم اعتماد از طرف جامعه به مجموعه لیست امید شده است.

   

  ۲- شکستن هیمه و جبروت گذشته غلامرضا تاجگردون به عنوان تنها ناجی گچساران و باشت به سبب عملکرد مدیران منتصب به ایشان در توجه و گوشه نظر به افرادی خاص، در باشت و گچساران این ذهنیت را برای قاطبه مردم ایجاد نمود که تاجگردون و عواملش تنها نماینده همان اقلیت خاص در باشت و گچساران می باشد.

   

  ۳- اگر در انتخابات گذشته کاریزمای تاجگردون راه را بر هر نفس مخالفی در انتخابات بست و رای تاریخی به صندوق هایش ریخته شد اما امروز همان رای قاطع سقوط سختی را برای تاجگردون متصور نموده است. زیرا تاکنون تاجکردون نتوانسه پاسخ روشنی به مطالبات ۷۳ درصدی رای طرفدارانش بدهد. مطالباتی که عمدتا بوی اشتغال و توسعه صنعتی می دهد. تصوری که در این دوره تمام رقبای سنتی و جدید غلامرضا تاجگردون را به این باور رسانده که می شود و می توان با غلامرضا تاجگردون مبارزه کرد.

   

  ۴- درگیری و چالش علنی غلامرضا تاجگردون با امام جمعه به عنوان بالاترین مقام و جایگاه شرعی در شهرستان و کشاندن این تقابل به سطح عمومی و سانه ها با هدف تضعیف امام جمعه در شهرستان و ایجاد زاویه به همراه واکنش از طرف نیروهای انقلابی از جمله موارد است که به پیچیدگی فضا در انتخابات کمک می کند.

   

  ۵- بازیگری نیروهای جوان و نو ظهور در شهرستان از زینل زاده تا زراعت کیش که در تمام طیف های سیاسی حاضر در شهرستان حضوری پررنگ و جویای نام دارند
  اما در بین نیروهای سیاسی وابسته به جریان اصولگرایی که امروز در شهرستان های گچساران و باشت پالس های به منظور شرکت در انتخابات از خود ساطع می کند سید قدرت حسینی بحرینی می باشد. اما سوال اساسی که در این بین وجود دارد این است که آیا سید قدرت حسینی پذیرشی از سوی جامعه دارد یا خیر؟ و اساسی تر اینکه آیا سید قدرت حسینی شاخص ها و صلاحیت های لازم برای راهبری جریان اصولگرایی هر دو شهرستان را دارد؟ آیا بازگشت گچساران به سید قدرت حسینی به صلاح ملک و ملت می باشد؟

   

  برای پاسخ به این سوال لاجرم باید برگ های از تاریخ را ورق زده تا لایه های از زندگی سیاسی سید قدرت حسینی کشف شوند و بهترین این شواهد مطالب منتشر شده از طرف ایشان می باشد که کمک زیاد به تبار شناسی شخصیت سیاسی و اجتماعی ایشان می کند.

   

  حسینی در مصاحبه ای که در تاریخ ۱۵تیرماه ۱۳۹۰ با خبرگزاری فارس داشته است اینگونه گفته است : “جریان انحرافی ادامه دهنده راه اصلاح طلبان است و در ادامه می گوید: جريان انحرافي با نقاب دين و اهتمام به مهدويت و ولايت‌فقيه در پي انحراف انقلاب هستند”.

   

  حسینی اما در مصاحبه دیگری با نشریه محلی( امید مردم) به تاریخ۲۰تیرماه ۱۳۹۰ بعد از ۱۶ روز از مصاحبه قبلی در حمایت از مشایی و جریان انحرافی می گوید: “تيم آقاي مشايي را متهم به جريان انحرافي کرده و دلايلي هم براي آن مطرح مي‌كنند، ولي واقعيت اين است كه فضا عليه آنها مسموم است و تا هنگامي كه اتهاماتشان ثابت نشده، نبايد عليه آنها جو‌سازي شود.”

   

  حسینی در مصاحبه خود با سایت استانی عصردنا به تاریخ ۳۱تیرماه ۱۳۹۰ گفته است: “عزل آقای مرادی از میراث فرهنگی استان ریشه در جریان انحرافی دارد که می خواستند یکی از نیرو های وابسته خود را احتمالا جهت بعضی اهداف منصوب نماید.

   

  شنیده ام مدیر فعلی میراث فرهنگی از بستگان بقایی است که اگر صحت داشته باشد عزل آقای مرادی کاملا سیاسی بوده است.” مواردی از این قبیل تناقضات در صحبت های این نماینده ، پیشتر در رابطه با رقبای انتخاباتی، نوذری استاندار سابق، کارخانه ماشین سازی، پتروشیمی و پالایشگاه گچساران و … نیز مشاهده می شود.

   

  حسینی در تاریخ ۱۳ مرداد۱۳۹۳ زمانی که تنور رقابت های انتخاباتی داغ و جریان اصولگرایی در حال رقابت با غلام تاجگردون می شود در مصاحبه با سایت کبنا نیوز گلی به جریان اصولگرایی گچساران و باشت می زند که در اینده شاید این حرفش هزینه های بسیاری براش داشته باشد او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا کاندید نمی شوی؟
  “یکی از دوستان به من گفت: مردم این سوال را دارند که شما که می خواهید بیایید برای کاندیداتوری چه می خواهی بکنی؟ گفتم اولین موضوعی که مردم از ما می پرسند: برای بحث بیکاری چه می خواهید بکنید. شما این پاسخ را به روشنی پاسخ دهید بعد بروید کاندیدا شوید. اگر بحث پل سازی و جاده سازی و کارهای عمده است تاجگردون بهتر از همه ما کار می کند. هم بودجه در دستانش هست، هم استاندار کاملا گوش به فرمانش هست، هم مدیران در اختیارش هستند برای فرمان بردن و هم خودش آدم توانمندی است”.

   

  حسینی در آخرین مصاحبه اش وقتی با سوالی مواجه می شود که چرا مدت های زیادی از صحنه های اجتماعی دور بودین در پاسخی بد به خبرنگار بیان می کنند
  ” بعد از آن مصاحبه یکصد سؤالی و آن مقاله مطول و جنجالی پیرامون تحلیل ۹ دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کهگیلویه و بویر احمد، تقریباً‌ و تعمداً‌ خود را از صفحه رادار رسانه‌ها دور نگه داشتم و بیشتر وقتم مصروف مطالعه و حضور در دانشگاه گردید. یکی از دلایلی که به این کار مبادرت ورزیدم، اولاً نیازی بود که برای کسب معلومات بیشتر در خود احساس می‌نمودم. ثانیاً انزجار و دوری از اکثر کامنت‌های بی محتوی، غیر معقول و مشمئز کننده‌‌ای بود که در سایت‌های مختلف استانی در پی درج هر مقاله یا مصاحبه‌ای روح هر انسانی را منزجر می‌نمود.”

   

  حسینی بحرینی باید مشخص نمایند که چگونه فردی که نظرات مردم را اینچنین بی محتوا، غیر معقول و مشمئز کننده می خواند چگونه می تواند ردای نمایندگی همان مردم را بر تن کند. در ادامه همان مصاحبه حسینی در پاسخ به سوالی که پرسیده می شود که آقای فولادی قریب به این مضمون فرموده اند به هیچ وجه نمی‌گذارم ترکها به آقای حسینی بحرینی رأی بدهند نظرتان چیست؟ بدون خویشتن داری و با عصبانیت بیان می کند:” اگر این گفته صحت داشته باشد مثل این است که حقیر بگویم اجازه نمی‌دهم که سادات منطقه یا لرها به فلان کس رأی بدهند. آیا کسی به این حرف حقیر بهایی می‌دهد؟ در ضمن برادران قشقایی بزرگانی دارند که در تصمیم گیری ها ذی نقش و ذی نفوذاند. اگر مشارالیه این تأثیر مهم را بر آراء و افکار قشقایی‌ها دارند چرا در دوره گذشته از این پتانسیل و زور بازو، برای خودشان استفاده نکردند. “

   

  اقای حسینی که امروز اینچنین مورد توجه لنز دوربین‌ها قرار می‌گیرید قطعا نه به حسب دوران ضعیف و نابخشودنی نمایندگی شان بوده است بلکه مصاحبه های که از ایشان گرفته می شود بخشی از پازل جریان رقیب برای انتخابات است. بنابراین این فضا سازی ها دام جریانات رقیب برای ایجاد انشقاق در جریان اصولگرایی است که متاسفانه هر بار حسینی راحت تر از بار گذشته به آن گرفتار می شود. قطعا پسندیده نمی باشد در شرایطی که همگان بر وحدت و ارائه شاخص ها برای انتخاب کاندیدی واحد از جبهه اصولگرایی تلاش دارند متاسفانه اعمال و رفتار آقای حسینی پیش از آنکه بوی وحدت و هم افزایی بدهد بوی تحمیل و تحکم خود به جریان اصولگرایی رامی دهد، که این رفتار نه در قامت اصولگرایی جایگاهی دارد و نه در الفبای دموکراسی و از طرفی صلاحیت ایشان را هم از منظر راهبری در جریان اصولگرایی در شهرستان و هم رادای نمایندگی مجلس با سوالات فراوانی روبرو می کند.

   

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  34 نظر برای “سید قدرت حسینی؛ مانده از یار و رانده از دوست”
  1. ناشناس گفت:

   سلام چه قدر پول گرفتید و این نگارش را انجام دادید

   4

   2
   • ناشناس گفت:

    حسینی بقول خودش برود دنبال رای پیرزنانبگردد

    0

    1
    • گچساران گفت:

     تنها و تنها در یک صورت تاجگردون شکست خواهد خورد و اون اینه که شورای اصلاحات گچساران و طبعا شورای سیاست گذاری اصلاحات استان و کشور ازش حمایت نکنند و رسما کاندید معرفی کنند اینجوری حدود ۲۰ هزار رای از پایگاه اراش از دست خواهد رفت و قطعا در انتخابات شکست خواهد خورد اما اگر شورای اصلاحات تهران و گچساران ازش حمایت کنند باز هم پیروز خواهد شد اما شکننده در هر صورت تاجگردون اگر میخواد پیروز بشه باید یه فکری کنه که شورای اصلاحات ازش حمایت کنند در غیر دین صورت شکست خواهد خورد

     0

     0
  2. علیرضا گفت:

   دقیقا نگارنده اصولگراست و با این نوشتار هم میخواست اطلاح طلب های قدیمی و هم غلامرضا تاجگردون هم سید قدرت رو خراب کنه.

   4

   0
  3. ناشناس گفت:

   شما کی باشین در مورد سید بزرگ بخوابم نظر بدین؟جمع کنید آقا راست گفته کنند قبلی که چقد بابت این نگارش پول گرفتی ،واقعا چند گرفتی بابت این اراجیف

   3

   1
  4. سادات گفت:

   شما کی باشین در مورد سید بزرگ بخوابم نظر بدین؟جمع کنید آقا راست گفته کنند قبلی که چقد بابت این نگارش پول گرفتی ،واقعا چند گرفتی بابت این اراجیف

   4

   0
  5. شهروند گفت:

   جان خود اونایی که گوجه به سمت حاج بهرام و طرفداران اصلاحات پرت کردن الان چکار میکنن ..میشه برای مردم معرفی بشن….

   1

   0
  6. بنگرو گفت:

   جان خودت اونایی که گوجه به سمت حاج بهرام پرتاب کردن الان چکار میکنن… میشه برای مردم معرفی بشن

   4

   0
   • پاسخ گفت:

    اونایی که به سمت حاج بهرام گوجه پرت کردن، الان پیمانکارند و پیمانهای میلیاردی دارن و با ماشینهای شاسی بلند رفت و آمد میکنند و بعضی از آنها هم کارمند عالی رتبه ادارات هستند و حقوق نجومی میگیرند

    3

    0
  7. شهاب گفت:

   مردم الان بمب زیر خاکستر هستند و این دور تاج را دور میرنند

   4

   0
  8. ناشناس گفت:

   حسینی تنها الترناتیو اصولگرایان,برای شکست,تاجگردون است,اما بشرط اینکه پول زینل زاده, را در خدمت,ارا حسینی قرار دهند.اگر غیر از حسینی هرانکس بیاید,فعلا فعلا ها تاج سوار بر اصولگرایان است.حسینی یک بار اینکار را انجام داده,دوباره هم می تواند,بشرطی که اصولگرایان,حماقت نکنند و روی ایشان اجماع کنند.

   2

   0
  9. سادات شاهزینعلی گفت:

   نگارنده در حد و اندازه ای نیست بخواد راجع به سید بزرگواری نظر بده .منتظر آمدنت هستیم سید با اقتدار هر چه تمام

   4

   0
  10. مطلع گفت:

   دوست عزیز نمیدونم به چه نیتی این مطلب را نوشتی ولی بوی نفاق و عقده ی حقارت از صدر تا ذیل آن می بارد ، صادقانه بگم در جریان اصولگرا غیر از سید قدرت حسینی احدی نمیتونه مقابل تاجگردن قد علم کنه و هر کدوم از آقایانی که تصمیم گرفتن وارد صحنه شوند خیلی کمتر از فولادی رای میارن…..

   2

   0
  11. شمس گفت:

   مطلب شما درک صحیحی از بازی کردن تاجگردون با حسینی است تا بتواند پازل خود را تکمیل کند لیدرهای حسینی بصورت علنی برای تاج کار میکنند

   1

   1
  12. اخ تا قیامت گفت:

   نگارنده مقاله خود عامل تفرقه ونفاق است عزیزی کامنت گذاشتن درست گفتن چقدر ساپورتت کردم که این را نوشتی

   3

   0
  13. باشت وبابوی گفت:

   الان دلت خوشه که مطلب نوشتی مثلا…بروبابا هروقت تونستی مصاحبه های حسینی راتحلیل کنی اون وقت یه تحلیل گرخوب میشی….اومدی به مردسیاست چی بگی مثلا

   3

   0
  14. ناشناس گفت:

   معلومه تمام حرفهایت برای تخریب تاج بوده توجه۱-امثال کفایی باهرکسی باشه به ضررشه کسی رانداره که میخوای اورامقابل تاج قرارش بدی ۲-زینل وزراعت کیش شب وروزبکردندخودشونوخسنه میکنندبراشون جاافتاده که وجهه مردمی ندارنپ۳-سیدقدرت هم میدونه تاتاج هست نیادبهتره واماحرف اصلی مردم کجساران وباشت عاقلترازاین حرفهاهستندراه خودشونوشناخته اند

   0

   4
  15. باوی گفت:

   در جواب بنگرو همشون در پتروشیمی گچساران مشغول به کار هستند

   2

   0
  16. خیرآباو گفت:

   برو جمع کن با مطلب نوشتنت اولا تحلیل درستی از مصاحبه اخیر سید داشته باش وبعد مطلب بنویس شک نکن تنها کسی بتونه حریف تاج بشه جناب آقای سید قدرت حسینی

   0

   0
  17. نارگ موسوی گفت:

   درحد واندازه ای نیستی که بخوای مصاحبه سید را تحلیل کنی در حال حاضر دو فرد سیاسی تو حوزه گچساران وباشت وجود داره سید قدرت حسینی غلامرضا تاج گردون اما برا انتخابات آینده سید در اولویت

   0

   0
  18. دهبزرگ گفت:

   بدون شک یقینا و قاطعا اگر زمانی انتخاب بر این دو نوع بزرگوار بیفتد با توجه به اینکه سالهای سال در رکاب طیف اصولگرا تازیده ایم رای ما جناب اقای دکتر تاجگردون خواهد بود ..مردم دهزرگ سالهاست که قربانی سیاست و خود فریخته ای این خانواده شده تا امروز نرده بان و سپری در برابر خود مقابل رقیب که در مصاحبه قبلی فرموندن که من طیف گرا و قومی گرا را منصوب به اخلاق نمیدانم قرار دهد… و تنها پل امیدواری ایشان در مقابل ضعف ها و وعده های دروغین میباشد … این ظلم تنها شامل خانواده دهبزرگی میباشد چه در گذشته و چه در حال دنبال تضعیف این خاندان بودن و زهی خیال باطل …ایشان بعد از کاندیداتوری افراد زیادی از بحرینی هارو را در تهران و شیراز در مرکز های درمانی و تامین اجتماعی و اتانداری و اموزش و پرورش و نهاد های ….به طور ملموس به کار گماشته که لیست ان در اینده نچندان دور بیرون خواهد امد …لذا فارغ از هرگونه مسائلی ایشان یک بار امتحان خود را پس داده…آزموده را آزموندن خطاست…درختی که چهار سال ثمر ندهد ثمر نخواهد داد

   0

   0
  19. یاسیدفخرالدین احمدع گفت:

   من نگارنده رانمیشناسم ولی خدایی درجریان اصولگرایی که من ازهوادارنشان هستم کی توان رقابت بااقای تاجگردون راداردبفرمایید زینل زاده زراعت کیش پاکدل جعفری وفولادی سرهم درباشت یک سوم رای ندارند چراسرتان رازیربرف میکنیدهمه میدانندتکلیف انتخابات دردوشهرستان راباشت مشخض میکندحدود۲۰هزاررای درباشت که کمترهم هست همیشه بین تاجگردون وسیدقدرت تقسیم میشه تجربه ۴دوره قبل وحتی قبل ترهم مشخص است بدون شک نبودن سیدقدرت یعنی ۹۰درصدارابرای تاجگردون است به دورقبل نگاه کنیدهمین دوره ودوره های بعدی همین است ضمن اینکه بیشتررای دهندگان قوم وخویشی فامیلی طایفه ای و…میباشدتاسیاسی بنابراین اولاکه سیدقدرت معلوم نیست اصلاکاندیداشوندیانه ثانیا نباشند یعنی تاجگردون بیش از۱۵هزارای اماده درباشت دارندپس بیهوده تحلیل ابکی واحساسی نکنیدمثل یاداشت محمدباقرش…….. که نگهبان درمنازل سازمانی صداوسیمابودن وباتحلیل شان میخواستن فولادی نماینده باشدازطرفی هم حیف مجلسی که جعفری وفولادی نماینده اش باشن وتاجگردون نباشند ودرپایان بااین تحلیل ها واین کاندیدادرگچساران اب درهاون میکوبیدوبس

   0

   0
  20. بنگرو گفت:

   هر دو بزرگوار کارهای مثبتی انجام دادن مشکل بیکاری مشکل داخلی شهرستان نیست بیام دست دردست دهیم برای عمران ابادی شهرستانمان تلاش کنیم

   0

   0
  21. كيسفي گفت:

   ………. به اميد پيمانكارانش هست كه راي فقرا رو بخرد بيشترين بي عدالتي در زمان …….. صورت گرفت حتي از باشگاه فرهنگيان هم نگذشت و پيمانش رو به ……. داد

   0

   0
  22. بسیج گفت:

   این بار دکتر زراعت کیش با داشتن بالاترین شاخصه نماینده خواهد شد سید بزرگوار دارای تحصیلات خوب در زمینه اقتصاد .قدرت تجزیه وتحلیل بالا .تجربه مدیریتی خوب در سطح ملی .انقلابی به تمام معنی و…

   1

   0
  23. حسینی سادات زاداحمد گفت:

   در وهله اول شما رو نمیشناسم ولی خدمتت تون عرض کنم مطالب شما کاملا پراکنده و بدون محتواست در ثانی با توجه به نوشته بدون محتوا تون در حد و اندازه ای نیستین که سید قدرت رو نصیحت کنید.شما میگین سید راجع به حرف جناب آقای فولادی با عصبانیت جواب داده درصورتیکه متن شما سرتاسر حاکی از عقده و پرخاشگر ی هست .در ضمن خدمتتون عرض کنم اگه فولادی اون حرف رو زده همین جواب رو می طلبه که سید بهش داده

   1

   0
  24. ناشناس گفت:

   شما در حدی نیستی که بخوای سخنان ومصاحبه سید تحلیل کنی

   0

   0
  25. خیرآباد گفت:

   مصاحبه های آقای حسینی را شما نمی توانید تفسیر کنید الکی به خودت فشار نیار

   0

   0
  26. لیشتر: گفت:

   تنها رقیب پر قدرت در دور جدید انتخابات برای اصلاحات حسینیه خودته خسته نکن که بقیه باعث بالا رفتن رای اصلاحات در گچسارانه

   0

   0
  27. گشین گفت:

   واقعا کسانی گوجه پرتاب کردن به سمت حاج بهرام الان کاره ای هستن یا در گوشه ای تنها هستن…. لطفا اطلاعات دقیق بفرمایید

   0

   0
  28. محمدی گفت:

   شک نکنید تنها کسی که میتونه تاج رو از دور خارج کنه دکتر حسینی هستش وگرنه حالا حالاها تاج ول کن نیست.

   0

   0
  29. ناشناس گفت:

   تیتر ازین مزخرفتر نداشتی
   مانده از یار کدوم یار
   رانده از دوست کدوم دوست
   ایشون مرکز و ثقل دوستی و یاریگری است.بدون ایشون یار بی یار وبی کس و دوست،دشمن خواهد شد.افلا تعقلون…

   0

   0
  30. گچساران واقع بین گفت:

   تنها سید قدرت حسنی قدرت به خاک مالیدن پوزه تاجگردون را دارد.

   0

   0

  
  امروز پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • کاش تاجگردون نباشد !!
 • جشن گلریزان آزادی زندانیان در گچساران برگزار شد/از حضور دو رقیب سیاسی تاجگردون تا غیبت برخی رؤسای ادارات+تصاویر
 • ملخ ها عزیزترند یا کشاورزان و باغداران منطقه لیشتر؟!
 • دل پر هواداران ستار هدایت خواه از معاون سیاسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد
 • واکنش رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران به خبر ممانعت شهرداری دوگنبدان از برگزاری یک برنامه فرهنگی
 • واکنش شهرداری دوگنبدان به خبر جلوگیری از برگزاری یک برنامه فرهنگی در گچساران
 • با حضور معاونین مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ، پروژه انتقال نفت گوره به پایانه های نفتی بندر جاسک کلید خورد+تصاویر
 • ممانعت شهرداری دوگنبدان از برگزاری یک برنامه فرهنگی در گچساران
 • ۲۹ میلیارد تومان غرامت به کشاورزان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد
 • دوره سوم نمایندگی تاجگردون؛ دوره “اصلاح ،عدالت و اشتغال” باشد
 • جوابیه گمرگ کهگیلویه و بویراحمد به اظهارات استاندار؛بی‌تفاوت نیستیم
 • “فراتر از بحران”
 • تجلیل از دهیاران نمونه شهرستان چرام+تصاویر
 • کهگیلویه بزرگ ؛ سیاست مدارِ  سیاست زدهِ
 • جشن ازدواج دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد+تصاویر
 • خودکشی چرا؟
 • نماینده کهگیلویه بزرگ:اصل ۴۴ قانون اساسی در حوزه ورزش اجرایی شود
 • مراکز خرید مهم استانبول در تور استانبول
 • آشنایی با گرجستان در تور گرجستان
 • در آنتالیا و تور آنتالیا از کجا خرید کنیم؟
 •