طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۷ | کد خبر : 78700 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛ به گزارش فانوس زاگرس،غلامرضا پاکدل مدیرعامل اسبق شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران طی یادداشتی به سخنان اخیر غلامرضا تاج‌گردون در همایش بزرگداشت روز معلم در گچساران پاسخ داده است، وی نوشته است:   الله الرحمن الرحیم یا ایها الذین آمنو لم تقولون ما لا تفعلون ای کسانیکه ایمان آورده اید چرا سخنی […]

  فانوس زاگرس؛

  به گزارش فانوس زاگرس،غلامرضا پاکدل مدیرعامل اسبق شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران طی یادداشتی به سخنان اخیر غلامرضا تاج‌گردون در همایش بزرگداشت روز معلم در گچساران پاسخ داده است، وی نوشته است:

   

  الله الرحمن الرحیم

  یا ایها الذین آمنو لم تقولون ما لا تفعلون
  ای کسانیکه ایمان آورده اید چرا سخنی می گوئید که عمل نمی کنید؟ سوره مبارکه صف آیه۲

  جناب آقای تاجگرون
  نماینده محترم مردم شریف گچساران وباشت در مجلس شورای اسلامی
  مناظره : نماد شفافیت

  خدا را شکر که حقوق و پاداش شما را کم نکردند!
  با سلام و احترام؛
  پس از طرح چندین سؤال شفاف ازسوی اینجانب در چند نقد مستند و مقایسه مقطع مدیریت بنده در نفت وبعد از آن که دوران شماست ( چون همه می دانند مدیران عامل بندگان خدا کاره ای نبوده اند) در موارد لازم، و تمایل مردم به شنیدن پاسخ ها، بالاخره جنابعالی در آستانه روزهای مقدس کارگر و معلم و درمراسم بزرگداشت روز معلم، اشاره ای به نامه های بنده نموده و با عرض پوزش اظهاراتی از روی عصبانیت، برخلاف مستندات، بی اساس و در بعضی موارد خلاف واقع و در کمال شرمندگی دروغ بیان فرمودید. همانطور که قبلاُ خدمتتان عرض کردم، مجدداُ عرض می کنم که اگر تا امروز عادت کرده بودید متکلم وحده باشید و اگرهم کسی نقدی کرد، شما و ایادیتان با جوابهای تند و بی منطق به اوهجوم آورید تا به همان یک نقد بسنده شود، بنده از آن دسته نیستم. عرایض و نقدهایم کاملاُ مستند بوده وهنوز یک دهم آنها را هم به اطلاع شما و به محضر شریف مردم نرسانده ام، که انشاء الله خواهم رساند و صحبتهای بی اساس شما را هم جمله به جمله پاسخ خواهم داد، تا بلکه شما عادت بفرمایید محترمانه تر و مستند تر صحبت کنید. مردم شریف آگاه باشند که بعضی ها آنقدر از حرفهای غیرمستند، نتیجه دلخواه گرفته اند که در مقابل هیچکس حاضر نیستند یک جمله حرف حساب بزنند. جنابعالی در خصوص دو قشر فرهنگیان و کارکنان نفت صحبت فرمودید. نیک واقفید که سخنانی را که در مقابل این دو قشر که بدون تردید از جمله اقشار اهل درک ودانش و تجزیه و تحلیلند، بر زبان رانده اید، باید گفت به نوعی توهین به شعور آنها بوده است که در ادامه دلایل این ادعا ذکر خواهند شد.

  فرموده‌اید: ” کاری به مبلغ پاداش بازنشستگی آنهایی که در عملیات هستند نداریم. ” عجیب است که فکر می کنید کارکنان عملیات مصوبه را مطالعه نکرده یا خدای نکرده قدرت تجزیه وتحلیل آن را ندارند. ” بفرمایید کجای آن قانون این عزیزان را مدنظر داشته و آنها را مستثنی نموده اید؟ ” اتفاقاُ قانون قبلی به نفع کارکنان عملیاتی بود چون مبلغ پاداش آنها بیشتر از ستاد بود به همین دلیل خیلی ها سعی می کردند سالهای پایانی را در عملیات و خصوصاُ اقماری کار کنند ولی قانون فعلی نه تنها استثنایی برای عملیاتی ها قائل نشده بلکه بدلیل سقف اعمال شده الان نیروهای عملیاتی تمایلی به ماندن در عملیات ندارند و به دنبال انتقال به ستاد هستند (دقیقا صد درصد خلاف فرمایش شما)، که اگر واقعاُ برداشتتان از قانونی که گذرانده اید این است که وای برما، با چننین وکلایی! و اگر می دانید که قانونی که گذرانده اید به ضرر کارکنان عملیات است ودر اینجا طبق روال مرسوم، خلاف واقع به آنها می فرمایید که صد وای بر ما با این وکلای دورو!. راستی، اصلاُ می دانید چند نفر از کارکنان عملیاتی برای آسیب ندیدن از این مصوبه، قبل از موعد بازنشستگی، صنعت نفت را ترک کردند؟ اصلاُ میدانید چند نفراز موکلینتان درهمین گچساران ناچاراَ عطایش را به لقایش بخشیدند و صنعت نفت را ترک کردند؟ اگر با عملیات کاری نداشتید که این فاجعه در عملیات رخ نمی داد. البته تنها مزیت ورودتان به این بحث این است که بر ادعای بنده در ناگفته ونقد اول که عرض کردم ” شما هیچگاه دفاعی از کارکنان نفت نکرده اید”، مهر تایید زدید واین را کار خدا می دانم، تا دیگران خدای ناکرده مثل شما فکر نکنند که پاکدل بخاطر خودش چنین ادعایی کرده بود.
  فرموده‌اید: ” در خصوص مطالبات فرهنگیان از دولت گله مندم و گله دارم. ” ( نه، تو را خدا گله نکنید یه وقت ناراحت می شوند )، و نیز فرموده اید ” در مراسمات روز معلم دولتمردان می ترسند در مقابل معلمین بحث کنند “، که البته این بیانگر آن است که با این قشر عزیز که هر چه داریم از آنهاست، چه کرده اید، ولی اینکه شما نمی ترسید را به حساب شجاعت خودتان یا به حساب ساده لوحی معلمان دیارمان نگذارید بلکه به حساب مرام و معرفت فرهنگیان عزیز این دیار بنهید. به زبانی اعتراف فرموده اید که تا کنون عملاُ خبری از رفع مشکل حقوق معلمان عزیز نبوده است (شاید علت ترس دولتمردان همین باشد ). اشاره ای نیز به افزایش حقوق در سال جاری بصورت پلکانی داشته اید. انشاء الله. جواب مفصلی برای این مقوله دارم اما به دو کامنت از خود عزیزان فرهنگی اکتفا می کنم. بزرگ معلمی نوشته بود: آقای تاجگردون در روز معلم به گونه ای از کم شدن حقوق دیگران حرف می زنید گو اینکه ما معلمان از کم شدن حقوق بقیه خوشحال می شویم، این در مرام معلم نیست و خواسته او هم نیست، شنا در اشتباهید. دیگری نوشته بود: خدایا تا انقلاب مهدی آقای تاجگردون را زنده و نماینده نگهدار، شاید وعده دادن او تمام شد و حقوق معلمان افزایش یافت. توخود بخوان حدیث مفصل از این مجمل. فکر کنم این دو جمله کافیست تا متوجه شوید قشر فرهنگی خیلی فهیم تر از آن است که مقابلشان بایستید و سر سری و نسنجیده سخن بگویید. تازه به جای گله کردن آن هم بیانش در گچساران، اگر واقعاُ بفکر فرهنگیان بودید در جابجائی های مرسوم شده مواد بودجه با وزرا و سازمان برنامه و بودجه اتمام حجت می کردیدتا معلوم می شد که حل مشکلات این قشر عظیم و عزیز به اندازه نمایشهاهای تبلیغاتی متعدد این روزها برای شما ارزشمن بوده است.
  فرموده‌اید: ” بنده نفت بفروشم و بدهم به کارمندان نفت؟! ” نه برادرمن، شما بفروشید وبدهید به اختلاس گران ودزدان بیت المال، مانند نجومی بگیران صندوقها، با نکها وبیمه ها چون آنها ذخایر انقلابند، بدهید به دیگر ابردزدان دارای پرونده مفتوح، وگرنه کارمندان نفت که حقی ندارند! مگر چکار کرده اند که پاداش بگیرند؟ سوختن بالای دکلها ودرکارخانجات، بلعیده شدن توسط لوله های در حال جوشکاری، تکه تکه شدن در انفجارات و غرق شدن در اعماق دریاها برای تولید نفت، تا شما بفروشید، که دیگر پاداش ندارد!! وای بر نفتیها که وکیلشان شده آقا بالاسرشان، آنهم آقا بالاسری که گویا از صعوبت کار و بدبختی هایشان هیچ چیزی نمی داند یا اگر می داند خود را به کوچه علی چپ زده است. جناب آقای تاجگردون هر چند شاید غرورو لجبازیتان اجازه ندهد این مرقومه را با حوصله بخوانید ولی همانگونه که نقدها عرض شد آمار کشته شدگان ناشی از کاردرصنعت نفت با تمام وزارتخانه ها ( بجز وزارت دفاع ) برابری می کند. مخازن نفت وتآسیسات امروزی با از خود گذشتگی اداره می شوند وکار در تاسیسات دست کمی از فعالیت در میدان مین وسیم خاردار ندارد و بالاخره بدانید که اگر یک گشت چاه بدلیل اظهار نظرهای بی پایه واساس افرادی مثل شما، به جای اینکه چاهی را که بسته شده، بعد از نیم ساعت درمدار تولید قرار دهد، آنرا بعد از ۴۰ دقیقه در مدار تولید قرار دهد یا به عبارتی به زمان در مدار قرار دادن هر چاهی ۱۰ دقیقه اضافه نماید ( که جز وجدان خودش، هیچ رییس و مدیری نمی تواند مانع شود )، آنگاه چندین برابر پاداشها و اضافه حقوقها و….، ضررو زیان متوجه مملکت می شود که بدون تردید مسبب آن کسانی هستند که ناآگاهانه و بدون مشورت با افراد مطلع تصمیم می گیرند. خدا را شکر که نفتی ها عموماُ با کمال افتخار می گویند، این آقایان که به فکر خودشان ودور وبریهایشان هستند، این نفت سرمایه ملی است که در دست ماست، بی مهریها و کم لطفی ها را به حساب سرمایه ملی وملتمان قرار نمی دهیم، این روحیه است که سبب می شود تا شما نفت داشته باشی که بفروشی و به قول خودتان به نفتی ها ندهید.
  فرموده‌اید: ” شکاف ایجاد شده در حقوقها. ” این بدرستی جای طرح داشته و دارد و شاید یکی از برداشتها این است که نفتی ها جز حقوق های بالا و فرهنگیان جزء حقوق های پایین هستند. کم کردن این شکاف سه راه دارد: اول افزایش حقوقهای پایین، دوم کاهش حقوقهای بالا وسوم افزایش یکی و کاهش دیگری. در صورتیکه در سطح جامعه بررسی فرمایید ملاحظه می نمایید که افرادی با حقوقهای بالا مثل نفت نیز با توجه به گرانی، تورم، هزینه های آموزش و درمان، قیمت سرسام آور ارز و موارد دیگر، یک زندگی معمولی وشاید خوب داشته باشند، لذا منطقی تر آن است که حقوقهای پایین افزایش یابند ولی طبق معمول دست به تخریب تان عالیست. فعلاُ قلع و قمع حقوقهای بالاتر انجام شده وبه حقوق های پایین وعده داده می شود. انشاءالله که آنچه کم شده به حقوق های پایین افزوده شود نه اینکه مثلا بطور میانگین هزار تومان کاهش یابد و صد تومان افزایش!!! که وکیل الدوله ای خوب بجا آورده شود. تازه قرار بود شکاف حقوق شاغلین و بازنشستگان که خیلی ازآنها فرهنگی هستند، ترمیم شود. بفرمایید در این رابطه چه شاهکاری صورت گرفته است؟ حرف درمانی تا کی ادامه دارد؟
  فرمده اید: ” زور گویی ممنوع است. ” نمی دانم منظورتان چه بوده است چون مصداقی ذکر ننمود اید و بنده هم نه تنها زور گویی در مرامم نیست بلکه بشدت مخالف آنم. باور بفرمایید با همه شرایطی که بوجود آمده، باز هم بدلیل رعایت برخی حریمها از طرح بعضی مسائل معذورم ولی جنابعالی بدلیل عصبانیت وخروج از ریل منطق، مواردی را بر زبان می رانید که به پاسخگویی مجبورم می کنید. در خصوص زورگویی خدمت جنابتان عرض کنم که زور گویی فقط این نیست که با اسب بالای سر کشاورز داس برگردن وخسته در کنار خرمن، بایستی و منال وخراجی بر او ببندی که از کل محصولش بیشتر باشد و به التماس به دست وپایت بیفتد ونهایتاُ کل محصول او را برای خان بفرستی و مقداری هم بدهکارش کنی و آنگاه تو با غرور بسمت قلعه خان و کشاورز مفلوک هم با شرمندگی و دست خالی بسمت کومهً عیال، به راه افتد. نه برادر من، آن روز آنگونه بود و امروز گونه ای دیگر. همینکه مدیریت و مسؤلیتی که به شرح ناگفته ونقد دوم تحت عنوان انتصابات، حق افراد با تجربه و زحمت کش دیگر بود ولی بنا به خواست واصرار شما به دیگران داده شد تا عزیزان مستحق از امتیازت آن که حق مسلمشان بود بی بهره شوند، عین زورگویی است. همین که به مافوق فشار آوردید تا مدیر عامل حکم عزل دوست شما را علی رغم میل باطنی، بعد از چند ساعت از روی تابلو برداشت و انتصابش را تجدید کرد، مصداق بارز زورگویی است. همینکه بچه های یک خانواده فقیر بیکارند ولی به جرم رآی ندادن به شما نام شان را در لیست مورد نظرتان برای اشتغال نمی آورید، ظلم است. ضرب، شتم، ، تهدید، کتک کاری با مشت ولگد و مصدوم کردن با اسلحه و روانه بیمارستان نمودن هم اگر اتفاق بیفتد، فکر کنم بتوان آن را زور گویی نامید، درست است؟ و بالاخره همین تجمع روزهای متوالی تعدادی از جوانان شهرستان با دهنهای بسته، نماد زور گویی است و اینکه در این مدت در این همه همایش، نمایش و سخنرانی حاضر نشدید حتی اشاره ای به آنها بکنید، زور گویی مضاعف و مهر تآیید بر آن است. مصادیق بی شمار هست. گمانم سر در زیر برف کرده اید، اگر درخانه کس است یک حرف بس است. طبق معمول در خصوص کل مملکت اظهار فضل نموده اید، بماند که از آثار همان توهمی است که در اولین مقدمه در تاریخ ۲۲/۱۱/۹۶ خدمتتان عرض شد ولی قصه کوتاه کنم برادر: شما در گچساران چنیین کرده ای، تو را خدا کاری به مملکت نداشته باشید. شاید عزیزانی باشند که بخواهند خدمتی کنند. اینهم شد مثل همان عبارت مضحکی که بدلیل مسابقه در تملق نوشته بودند: منجی اقتصاد ایران!!! البته این اوضاع اقتصاد، بعید هم نیست حضرتعالی استاد آن باشی یا امثال جنابعالی. خلاصه شاید بهتر بود بفرمایید: ” زورگویی ممنوع است بجز برای زورگویان بالفطره!.”
  فرموده‌اید: پرده های ریا را کنار بزنیم. (جانا سخن از زبان ما می گویی)، این مهم یک شعار خوب و یک معروف است، چون آفتی است ویرانگر. ولی آیا شما خودتان چقدر شفاف وبی ریایید؟ آیا انجاییکه یک بسته اسکناس در دست گرفته و عده ای مستمند دست هایشان به سمت شما درازاست و التماس می کننند و عکس آن در شبکه های مجازی می چرخد، ریا نیست؟ یا اینکه سالهاست موکلین شما ازشما می پرسند آیا مدرک دکترای مورد تایید وزارت علوم دارید؟ ولی حاضر نیستید پاسخ دهید و در همه بنرها هم کلمه دکتر را می بینید و اعتراض نمی کنید، آیا این عدم شفافیت و ریا نیست؟ البته عزیزی میگفت جدیداُ جایی مشغول به تحصیل هستید ولی اطلاع داشته باشید اگر روزی ارائه دهید، تاریخ اخذ آن مهم است. اتفاقاُ بزرگترین خلاء و ابهام مردمی در مورد جنابعالی، عدم شفافیت در برخورد با موارد جامعه است. اینکه می فرمایید قبل و بعد از پل بریم مواضع متفاوت دارید، ناشی از همین عدم شفافیت است.
  فرموده‌اید: ” نماینده که بخواهد معامله کند خائن است. ” شنید ن این حرف ازجنابعالی خیلی عجیب است، تا جاییکه مخاطبی می گفت این جمله را باید دروغ سیزده نام نهاد. به هر ترتیب در حوزه انتخابیه، استان و بنوعی در کشور شما را معامله گر حرفه ای می دانند و بعضی ها حتی آن را نقطه قوت شما می شمرند. به عنوان نمونه جزئی و ساده، به خود بنده فرمودید: دو تن از همکاران را ( که در فرصت دیگری به آن خواهم پرداخت ) تغییر بدهید تا من برای ادامه کارت در گچساران حمایت کنم، که بنده قبول نکردم و ” معامله جور نشد! ” همین آخیراُ درخصوص ایل سترگ قشقایی که در کمال صداقت با وجود گزینه ای از قوم خودشان، با اعتماد به برخی از نخبگان وبزرگانشان و نیز شعارهای جنابعالی، حمایتی مثال زدنی از شما داشتند، اکنون که پس از مدتها انتظار، بدنبال مطالبات به حقشان هستند، مجدداُ در یک ” حربه فراتر از معامله ” ، کار را به جایی رساندید تا برای عملی نمودن وعده های قبلی، برخی از عزیزانی که تا امروز مقابل شما بودند به نوعی در کنار شما قرار گیرند و دوستانی که خود را رابط بین شما و این مردم می دا نند، بنا چارضمن تشکر از شما، خواسته ها را مجدداُ یاد آور شوند که بدانید ادامه این حمایت مشروط به عملی نمودن این خواسته هاست و خلاصه جشن این ایل سترگ را تبدیل به یک همایش انتخاباتی نمودید و رسانه های تحت نطرتان هم به گونه ای تیتر زدند که گویا این جماعت صادق رودست خورده اند وفضایی ایجاد نمودند تا منجر به عذرخواهی همان عزیزی شود که برای شما سنگ تمام گذاشته بود. ” پر واضح است در اینجا هیچ ایرادی به مردم این ایل و بزرگان و نخبگانش نیست زیرا آنها بدنبال حداقل حقوق خود هستند ولی حضرتعالی هستید که با همان خوی معامله گری حتی در مقابل حقوق مردم، ثمن آن را به گونه ای مطالبه می کنید.” هر چند خوشبختانه برخی از جوانان برومند این ایل پاسخ مقتضی را دادند ولی بدانید خوی معامله گری آنهم با مردمی که صادقانه برخورد می کنند عواقب خوبی نخواهد داشت. ( البته در آینده که نتوانید به تعهدات معامله عمل نمایید و حواشی آن را نیز نتوانید جمع کنید، روشنتر خواهد شد ). در کل، اگر کسی عامل باشد، مؤثرتر است تا شعار دهد و اگر شعاری دهد که خلاف آن عمل کند دیگر واقعاُ چندش آور است.
  فرموده‌اید: ” در حادثه سقوط هواپیما بنده بیایم و در مقابل وزیر کوتاه بیایم؟ ” اگر این موضوع را درارتباط با نقد اینجانب تحت عنوان “رفوزه ها را قهرمان نکنیم”، مطرح فرموده اید، باید واقف باشید که بنده عرض نکردم چرا استیضاح انجام شد؟ یا در مقابل وزیر کوتاه بیایید، بلکه عرض کردم نفر اول مرتبط با این موضوع وزیر راه بود ولی شما علیه وزیر کار صحبت کردید و دلایل آن را نیز عرض کردم و در پاسخ به بعضی قلم به دستان عرض شد که به محض سقوط و کشته شدن آن عزیزان همه کسانی که وظیفه ای در آن مورد داشتند یا امروز مدعیند که وظیفه ای دارند، رفوزه شدند، قهرمان کسی بود که موانع پروازی فرودگاه یاسوج برای هواپیمای جت را، مانند فرودگاه گچساران مرتفع می نمود تا این عزیزان کشته نمی شدند، که چنین قهرمانی نداشتیم و خلاصه عرض کردم رفوزه هارا قهرمان نکنیم. شما به جای نقد وسؤالی که از جنابتان شده است، سوال دیگری را خودتان مطرح وخودتان هم جواب داده اید ولی بدانید شنوندگان و مخاطبین متوجه هستند. خیلی ها معتقدند در جریان استیضاح، شما بیشتر تلاش به تطهیر خود مبنی بر وکیل الدوله نبودن و آدم لاریجانی نبودن و بالاخره تهیه یک کلپ انتخاباتی نمودید.
  فرموده‌اید: ” بازنشستگان دعوت به کار می شوند در حالیکه جوانان جویای کار پشت درهای بسته قرار دارند. ” متاسفانه این بازگشت به کار در سازمانها و وزارتخانه ها براساس قانونی است که مجلس گذرانده است. مستحضرید که تا مدتی پیش برای معاونین رییس جمهور، وزراء، معاونین وزراء، نمایندگان مجلس و استانداران بود ولی اخیرا معاونین وزرا و استانداران حذف شده اند و برای بقیه به قوت خود باقیست. جالب است مجلس قانونی بگذراند که عده ای منجمله نمایندگان مجلس بتوانند بعد از بازنشستگی دعوت به کار شوند، بعد نماینده ای بیاید روبروی مردم بایستد وبگوید جوانان پشت درهای بسته اند و بازنشستگان به کار دعوت می شوند. جل الخالق. در اینجا نیزبه قاطبه عظیم بازنشستگان نه تنها گزارشی از حل مشکلشان ارائه ننمودید، بلکه آنها را سوژه کردید. خلاصه به کام دیگران و به نام بازنشستگان.
  “و اما در خصوص شخص بنده” که آقای خلیلی جوابتان را دادند ولی علی رغم میل باطنی چند جمله خدمتتان عرض می کنم. اگر جایی به خود ستایی شباهت داشت، پیشاپیش از شما و همه عزیزان پوزش می طلبم، ناچارم، ببخشید. بنده ۱۰ سال دیگر تا بازنشستگی دارم و معلوم نیست تا آن زمان قانون چند بار تغییر کند و دیگر اینکه اصلا معلوم نیست عمر کفاف بدهد. بنا براین خنده آور است اگر بنده بخاطر پاداش باز نشستگی خودم حرفی زده باشم ( کافر همه را به کیش خود پندارد ) و جای تآسف است که از آن استدلالها و نقدهای چند صفحه ای مرتبط با این موضوع، هیچ برداشت مفیدی نکردید یا نخواستید بکنید. ( البته این فرضیه هم هست که برای اینکه بنده به ناگفته ها و نقدهایم ادامه ندهم، چنین وصله ای چسبانده شود ولی حقیر با علم و برنامه مشخص دست به این نقدها زده ام و با اینگونه برخوردها نه تنها عقب نمی نشینم بلکه احساس تکلیف بیشتری می کنم ). کاش در مورد روحیه و شخصیت بنده اطلاعات بیشتری می داشتید. شاید عجیب باشد ولی آنقدر پول و ثروت را کم ارزش می شمارم که دوستان وهمکارانی که با حقیر ارتباط نزدیک دارند، گواهی می دهند که اکثر مواقع نمی دانستم و نمی دانم رتبه شخصی ام چند ویا پایه حقوقم چقدراست یا چه فوق العاده و مزایایی دریافت می کنم. مورد بعدی اینکه می توانید از مردم منطقه جویا شوید که برای دفاع از حق مالکیت هم ولایتی هایم بر مراتع منطقه چقدر وقت، انرزی و…صرف کردم تا آن را به نتیجه رساندم ولی زمانی که قرار بود همان مراتع را تقسیم و تیدیل به زمینهای کشاورزی کنند، حتی در آن جلسات شرکت نکردم و یک وجب عایدم نشد و نخواستم. هیچوقت ناراحت نشدم و حرفی برزبان نیاوردم والان هم از صمیم قلب راضیم. بر عکس بعضی ها که در هر پروژه، وام و ملکی سعی کرده اند مستقیم یا غیر مستقیم سهیم باشند یا حداقل آن را به نزدیکان سببی ونسبیشان برسانند و الان ورد زبانهای مردم، زمینهای تلخاب شیرین، سینمای گچساران، بنوشکه، باشگاه فرهنگیان، وامهای بافت فرسوده، آبرسانی به زمینهایی تحت تملک، لوله های پروژه آبرسانی، پتروشیمی، زمینهای واگذاری به نام فسفات و کارخانه روغن و پیمانکاری پروژه های بزرگ ازجمله اتوبان گچساران بهبهان و موارد دیگر هستند که اگر حتی بخشی یا درصد کمی از آنها صحت داشته باشد، دلیل آن فقط توجه به پول و ثروت است. جهت اطلاعتان بنده از روزی که خودم را شناختم از خداوند چیزهایی را خواستم که لطف او شامل حالم شد و تا امروز به آنها رسیده ام که خوشبختانه پول جزء آنها نبود ونخواهد بود.
  ” و مهمترین موضوع اینکه جنابعالی بجای پاسخ دادن به سؤالات و نقدها، دنبال علت نوشتن آنها هستید” که البته این برخواسته از روحیه معامله گری و کاسبکارانه است که بعضیها همواره می خواهند علت وانگیزه منتقد را بدانند تا در صورت امکان به جای پاسخگویی به شکلی با اومعامله کنند تا از ادامه نقد خودداری کند ( اتفاقی که همین روزها به کرات می افتد )، البته از نظر بنده پرسیدن علت مانعی ندارد ولی وقتی علت عرض شد باید صادق بود. بنده اولین مرقومه ام به تاریخ ۲۲/۱۱/۹۶ را در باب علت نقد وحتی علت زمان آن، هم برای شما وهم برای مخاطبین عزیز نوشتم، مضافا” اینکه درپاسخ به پیامی که فرمودید نمی دانم منظورتان چیست، مجددا” مختصر عرض کردم که ” منظورم دفاع از عملکرد بنده وهمکارانم، نقد وضع بعد ازما، ایجاد تردید در جنابعالی برای اصلاح امور و بالاخره آگاهی مردم است. ” هرچند هر علتی داشته باشد اصل نقدها و سؤالات وارد بوده و انتظار برخورد منصفانه و پاسخ منطقی می رفت که شما به روش هیجانی و به سبک تبلیغ انتخاباتی به آن پرداخته اید.
  فرموده‌اید: ” بعد از پنج سال “، باز هم در همان مقدمه ۲۲/۱۱/۹۶ عرض شد که چرا بعد از پنج سال، ولی به هر حال باید زمانی می گذشت تا شما که با نامه ها و اعتراضات مکررتان به وزارت نفت، نسبت به مدیریت بنده وتیمم معترض بودید، مشخص می شد که می خواهید چه گلی به سر این صنعت عظیم بزنید. ( البته برای حقیر مشخص بود که دنبال چه اهدافی هستید وهمان زمان نیز منعکس کردم). خلاصه اینکه اگر بعد از سه سال بود هم حتما” می فرمودید چرا بعد از سه سال؟! یعنی سؤال بی موردی است.
  در نهایت در خصوص اینکه فرموده اید: ” اگر من جای ایشان بودم تاجگردون را ترور می کردم”، باور بفرمایید خشونت درمرام ما نیست، بلکه در مرام کسانی است که جانباز ویلچری را زیر مشت ولگد
  می گیرند. البته فکر می کنم این جمله را به شوخی فرموده اید، لذا بنده هم با اجازه به شوخی عرض می کنم: اولاُ خدا را شکر که حقوق و مزایا و پاداش شما را کم نکرده اند وگرنه مسببش را ترور می کردید، ثانیاَ با اینکه رابطه شکرآب است ولی برای اینجانب خیلی بیش از ۵۲۰ تا ۶۲۰ میلیون تومان (مبلغی که به فرمایش خودتان از پاداشم کم شده است )، ارزش دارید.
  ” پیشنهاد نهایی: توصیه می کنم به جای فرار از پاسخگویی واقعی و چنگ زدن به سفسطه و ابهام و احتمالاُ مطالب کذب، در یک جمع دانشگاهی در شهرمان یک مناظره رو درو برپا داریم و قضاوت را به مردم بسپاریم. ”

  به امید روز و روزگاری بهتر
  غلامرضا پاکدل
  ۲۲ اردیبهشت ۹۷

  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  54 نظر برای “واکنش یادداشتی پاکدل به اظهارات تاجگردون”
  1. بی‌سوادی تا گفت:

   برو بابا نهایت چی‌میخوای بگی‌ نیروی سید قدرت خودت بگو کیا رو به چه واسطه گذاشتی سر کار فکر کردی کسی حرفاتو قبول داره اسلا کسی میشناست؟

   2

   8
  2. ناشناس گفت:

   بهترین مدیر عامل دکتر تاجگردون مهندس صیدالی درود بر صیدالی

   0

   8
  3. یوسف گفت:

   بابا تو برو با همسطحت مناظره کن

   1

   8
  4. جعفری گوهرگان گفت:

   با سلام
   آنکس که اسب داشت خاکش فرو نشست
   وای از گرد سم تازه خر خریده ها
   این شعر داستان امروز نوکیسه ها و مخالفان دکتر تاجگردون و مدعیان عدالت دروغین در سطح استان و شهرستان ما می باشد .
   تا کی تخریب و تخریب..
   دکتر تاجگردون هم انسان هستند و ممکن الخطا پس به درستی و نقاط ضعف ایشان را به خود وی گوشزد کنیم و نقاط قوت ایشان را به اطلاع عموم برسانیم .

   1

   9
  5. شهروند قشقایی گفت:

   درود بر سخن حق جناب پاکدل..البته تاجگردون با فرافکنی و جوسازی دنبال عزیز کردن خودشه ک دیگه حنایش رنگی ندارد

   12

   0
  6. سپهر گفت:

   جناب اقای پاکدل چرا از انتصابات فامیلی و طایفه گری خودت در زمان مدیر عاملیت چیزی نمی گویی؟چرا نمی گویی که چقدر از امیدیه و عربهای اهواز و خاکک اوردی و حق جوانهای بیکار این شهر را به باد دادی.چرا نمی نویسی چند تا ماشین استیجاری خودت و فامیل درجه یکت را داخل شرکت جا دادی؟چرا نمی نویسی انتصابات فامیلت را با تغییر شناسنامه هاشون.؟چرا نمی نویسی انتصابات برادر خانمهایت را در زمان مدیر عاملییت.؟چرا نمی نویسی چطور رییس بهره برداری که مسبب حادثه تلخ نرگسی و جان دادن سه نفر بیگناه در ان حادثه را خودت انتخاب و انتصاب کردی؟چرا نمی نویسی که برادرانت که حتی سواد دیپلم ندارند چطور رییس کارخانه بهره برداری شدند؟جناب پاک دل بزار یکی از تاجگردون نقد کنه که ریگی به کفشش نباشه.نه تو که شرکت نفت را با فامیل بازی و باند بازیت به …کشاندی.

   2

   7
   • لیشتر گفت:

    شمایی که با۴اسم یه متن روگذاشتی،حداقل متنی که میذاری روکمی تغییربده واگه کمی شرافت داری که مطمئنانداری حرفاتومستندبزن ونفری که ازاهواز رومهندس پاکدل گذاشته سرکار معرفی کن،شاید هم استخدامی کشوری باشه وگچساران استخدام شده باشه،برو یکم تحقیق کن وببین برادرای مهندس پاکدل کجامشغول کارهستن،بعدبیااظهارنظرکن

    1

    0
  7. باوی گفت:

   جناب اقای پاکدل چرا از انتصابات فامیلی و طایفه گری خودت در زمان مدیر عاملیت چیزی نمی گویی؟چرا نمی گویی که چقدر از امیدیه و عربهای اهواز و خاکک اوردی و حق جوانهای بیکار این شهر را به باد دادی.چرا نمی نویسی چند تا ماشین استیجاری خودت و فامیل درجه یکت را داخل شرکت جا دادی؟چرا نمی نویسی انتصابات فامیلت را با تغییر شناسنامه هاشون.؟چرا نمی نویسی انتصابات برادر خانمهایت را در زمان مدیر عاملییت.؟چرا نمی نویسی چطور رییس بهره برداری که مسبب حادثه تلخ نرگسی و جان دادن سه نفر بیگناه در ان حادثه را خودت انتخاب و انتصاب کردی؟چرا نمی نویسی که برادرانت که حتی سواد دیپلم ندارند چطور رییس کارخانه بهره برداری شدند؟جناب پاک دل بزار یکی از تاجگردون نقد کنه که ریگی به کفشش نباشه.نه تو که شرکت نفت را با فامیل بازی و باند بازیت به …کشاندی.

   0

   1
  8. ایلیا م. گفت:

   جناب اقای پاکدل چرا از انتصابات فامیلی و طایفه گری خودت در زمان مدیر عاملیت چیزی نمی گویی؟چرا نمی گویی که چقدر از امیدیه و عربهای اهواز و خاکک اوردی و حق جوانهای بیکار این شهر را به باد دادی.چرا نمی نویسی چند تا ماشین استیجاری خودت و فامیل درجه یکت را داخل شرکت جا دادی؟چرا نمی نویسی انتصابات فامیلت را با تغییر شناسنامه هاشون.؟چرا نمی نویسی انتصابات برادر خانمهایت را در زمان مدیر عاملییت.؟چرا نمی نویسی چطور رییس بهره برداری که مسبب حادثه تلخ نرگسی و جان دادن سه نفر بیگناه در ان حادثه را خودت انتخاب و انتصاب کردی؟چرا نمی نویسی که برادرانت که حتی سواد دیپلم ندارند چطور رییس کارخانه بهره برداری شدند؟جناب پاک دل بزار یکی از تاجگردون نقد کنه که ریگی به کفشش نباشه.نه تو که شرکت نفت را با فامیل بازی و باند بازیت به …کشاندی.

   0

   2
  9. من گفت:

   جناب اقای پاکدل چرا از انتصابات فامیلی و طایفه گری خودت در زمان مدیر عاملیت چیزی نمی گویی؟چرا نمی گویی که چقدر از امیدیه و عربهای اهواز و خاکک اوردی و حق جوانهای بیکار این شهر را به باد دادی.چرا نمی نویسی چند تا ماشین استیجاری خودت و فامیل درجه یکت را داخل شرکت جا دادی؟چرا نمی نویسی انتصابات فامیلت را با تغییر شناسنامه هاشون.؟چرا نمی نویسی انتصابات برادر خانمهایت را در زمان مدیر عاملییت.؟چرا نمی نویسی چطور رییس بهره برداری که مسبب حادثه تلخ نرگسی و جان دادن سه نفر بیگناه در ان حادثه را خودت انتخاب و انتصاب کردی؟چرا نمی نویسی که برادرانت که حتی سواد دیپلم ندارند چطور رییس کارخانه بهره برداری شدند؟جناب پاک دل بزار یکی از تاجگردون نقد کنه که ریگی به کفشش نباشه.نه تو که شرکت نفت را با فامیل بازی و باند بازیت به …کشاندی.

   2

   1
  10. سمین گفت:

   جناب پاکدل اگر چشم بصیرت داشتی میدیدی که خدمات تاجگر ون در این چند مدت نمایندگیشون چقدر بوده؟فقط از روی غرض حرف می زنی کسی هم پشیزی به حرفات توجه نمی کنه.چون تو خودت در زمان مدیر عاملیت در نفت خیلی خرابکاری دراوردی.

   1

   6
  11. لیشتر گفت:

   تاجگردون در قلبهاست .به خدا نمونه ای.

   1

   6
  12. حمید گفت:

   حیف تاجگردون که تو اسمشو به زبون بیاری.

   1

   6
  13. سام گفت:

   اگر تاجگردون یه پستی بهت میدا از این حرفها نمیزدی.الان که دهنت سوخته نامه نگار شده ای.خودت هم نمیدونی که چه می نویسی.بابا حیف نفت که تو زمانی مدیر عاملس بودی.

   2

   5
  14. زاگرس نشین گفت:

   دکتر تاجگردون ابرمرد بهارستان با این بادهای ضعیف نخواهد لرزید و چون کوه خامی همچنان استوار و مقاوم ایستاده است.

   این تخریب ها فقط وقت نویسندگان آن را خواهد گرفت.البته آنها خیلی بیکار هستند.

   2

   6
  15. کارمند نفت گفت:

   آقای پاکدل انصافا خودت هم حرف های خودت را باور می کنی؟ مگر میشود تو ندانی رتبه شخصی ات چند است.یا مگر میشود ندانی پایه حقوق ات چقدر است.اگر واقعا ندانی پس چطور بقیه حرفهایت را باور کنیم.

   کمی دقت کن مردم می فهمند.

   3

   4
  16. گچساران وباشت گفت:

   آقای پاکدل واقعا حالت خوش نیست

   2

   5
  17. برادر شهید گفت:

   بابا تو می هستی که بخوای در مورد تاجگردون نظر بدی تو ماهیتت برا همه روشنه.هدفت از مدیر عاملی فقط گذاشتن چندتا عرب سر کار بود واگر نه چه گلی بر سر شرکت نفت زدی.بس بابا بس تاجگردون ……… رو بالا میاره تمامش کن

   2

   5
  18. ناشناس گفت:

   ناراحت مزایای خودتی برادرجان خداروزی ات راجای دیکری بکیربااین حرفهایی که تک شاهی ارزش ندارندنمیتونی خودتونشون بدی برای مردم کارکن تابتونی دل مردم رابدست بیاری حرفهایت محبوبیت تاج رابیشترمیکنه

   1

   3
  19. ناشناس گفت:

   باسلام خدمت یکایک مخاطبین، میخوام صادقانه عرض کنم که ای کاش استان خوزستان یه نماینده ی مثل دکتر تاجگردون داشت._شهروند کوچک شما_اهواز

   2

   4
  20. حمید گفت:

   ضرب المثل معرف که می گه هر کس به اندازه گلیمش پاشو دراز می کنه . اقای پاکدل تو عددی نیستی که اقای دکتر تاج گردون بخواد با شما مناظره کنه . بزرگتر از شما که سوسک شده و تو اگر فکر می کنی حرف واسه گفتن داری ، بسم الله بیا و خودتو نشون بده .

   2

   1
  21. مهندس گفت:

   آقای پاکدل،
   مدیریت را از مهندس صیدالی یاد بگیر.

   2

   1
  22. نفت فامیلی گفت:

   درود بر مهندس پاکدل با غیرت ،شجاع و نترس که مدیریت ماشین امضا را نپذیرفت و تن به ذلت و تسلیم در مقابل زیاده خواهی تاجگردون نداد.

   1

   1
  23. عابدزاده گفت:

   اقای پاکدل از متنی که نوشتی معلومه که کامنت ها را هم میخوانی پس خواهش میکنم به این سوال من جواب بده ایا تا الان در طول تاریخ شرکت نفت کسی را سراغ داری که در پروندش یک شایستگی D باشه ولی رییس کارخونه شده باشه؟ شما چطور پرویز پاکدل را با وجود اینکه دوتا شایستگیDدر پروندش هست گذاشتی رییس یکی از کارخانه های بهره برداری؟

   1

   1
  24. عابدزاده گفت:

   اقای پاکدل حالا که بقول خودت معامله ات جور نشد با تاجگردون و پستت را ازت گرفتن و رفتی تهران داری پشه میپرونی چرا کاری میکنی که همه بفهمن فشار بهت اومده و داری منفجر میشی

   1

   0
  25. عابدزاده گفت:

   اقای پاکدل باید هم اینجوری رگ گردنت ورم کنه و عصبی حرف بزنی اخه یه زمانی(زمان سی قدرت) یه شهر زیر نگینت بود ولی الان فرستادنت تهران درسته پشت یه میز نشستی ولی حتی یه نفر هم زیر دستت نیست و از تنهایی داری دق میکنی.البته انتقالی گرفتن از گچساران به هر شهر دیگر هم کار سختی نیست و فکر نکنی مردم اینو نمیدونن

   1

   1
  26. ناصر گفت:

   جناب پاکدل اینکه همه مشکلات اقشار مختلف رو طلب حلشو از تاجگردون داری نشونه بزرگی تاجگردون هست
   کسی که ندونه چقدر نون میتونه به زن و بچش بده چطور از سفره کل نفت خبر داره با جوانان بیکار که دیگ جای خود داره
   انصافاً دوست دارم جناب تاجگردون نقد بشه و جدی نقد بشه تا زیادی مغرور نشه اما نه اینکه همش مسایل شخصی رو وسط بکشی
   اینکه نقد نیست دعوا شخصیه فقط رینگش کمه که ببریش کوشه رینگ و ناک دان یا ناک ارتش کنی
   پس بیا به رینگ انتخابات، اما فکر کنم ناک اوت میشی و ما دوس نداریم رقیبش ضعیف باشه که بیشتر مغرور بشه

   2

   0
  27. همشهری گفت:

   با سلام خدمت اقای پاکدل
   در مورد بعضی از کارها وپست ها که با نظر اقای تاجگردون انجام میشود واشتباه می باشند بحثی نیست چون املا ننوشته نمره اش بیست است
   اما اگر شما نگاهی به گذشته خودتان بیاندازید واز طی طریق کردن خودتان تا مدیر عاملی وهمچنین انتصابات شما در پستهای مختلف شرکت نگاه کنید کارهایتان خیلی به عدالت نزدیک نبودوحق تعدادی پایمال شد
   لطفا نگاهی به کارنامه خودتان بیندازید

   0

   1
  28. وحید قیطاسی گفت:

   انصافا از همه چی بگذریم اما اون بنده خدایی به چهار اسم یک کامنت داده رو کجای دلمون بزاریم ایلیا.. من… باوی… سپهر… کره بخه کا کره بخه

   2

   0
  29. عالیشاه گفت:

   جناب پاکدل هیچوقت حلالت نمیکنم که ساله نود تو امتحان نفر اول شدم بخاطر طرح مزخرف دوبرادری که شماارخودتون درآورده بودین نزاشتین بیام سرکار…یه مهره سوخته ای برادربروفکرنان باش که خربزه اب است.ک…….ت تو اداره مرکزی هنوز یادکسی نرفته خودت میدونی چیو میگم …م ن ش ی

   1

   1
  30. سعید گفت:

   آقای پاکدل گروه ۵+۱ک در شرکت نفت گچساران درست کرده بودید خودت در راس و مدیر منابع انسانی وقت (ع_ن)ترابری وقت و بهبود محیط کار و رییس حراست وقت باعث شده ک مردم گچساران خوب بشناسند و در واقع بیشترین اعتراضات در این بخش بود و هر کسی اعتراض میکرد با بهبود محیط کار وقت بازجویی میشد… یاد ماندنی نرفته… تاجگردون با انتخاب مدیران ناکارآمد مثل فرمانداری و جهاد کشاورزی استان..خیلی بد عمل کرده..در کل مردم خسته شدن از همه.

   1

   0
  31. سلام به دوستان بزرگوار گچساران و باشت
   بنظر می رسد همه ماها از روی تعصب نظریه پرداز شده ایم
   اجازه بدهیم جناب آقای تاجگردون و جناب مهندس پاکدل مشکلات خودشون را خودشان حل کنند چون هردوی آنه می فرمایند که بیشتر می توانند برای گچساران و باشت خادمانی خوب باشند اصلا معنی ندارد یک سری دوستان با نامهای جعلی با بدترین ادبیات به صرف اینکه می خواهند از شخصیتی تعریف کند دیگر شخصیت را مورد اهانت که در خور خودشان هست قرار بدهند اگر واقها نظریه پردازید و می خواهید نقدی داشته باشید ابتدا با شهامت نام و نام خانوادگی خود را بنویسید سپس با دید گاهی قوی انتقاد فرمایید تلاش کنیم بزرگان و فرهیختگان استانمان را اینگونه زیر ادبیاتی که در شان هیچ گچسارانی و باشتی نیست حمله نکنیم
   بزرگواران سعی کنیم با گفتارمان دوستان بزرگ این خطه را بیشتر معرفی کنیم تا خود بنظر بزرگ آییم
   با عرض پوزش روز خوبی داشته باشید.

   1

   1
  32. رشید گفت:

   درود خدا بر شرف پاکدل که واقعا تمام سخنانش عین حقیقته.اقای تاجگردون چرا نمیای شفاف سازی

   1

   1
  33. زنده باد باوی گفت:

   بنام خدا.بنده تمام یادداشت ها را مطالعه وتحقیق کردم وتمام بیانات پاکدل مثل روز روشن وواقعیت داره.اقای تاجگردون وکیل ماست بعد پوز کلاس ورای خودمون را میکوبه تو سر خودمون.دوره خان خانی گذشت.زنده باد حقیقت زنده باد پاکدل وامثال پاکدل

   1

   1
  34. دشت مور گفت:

   بایاد خدا.اقای پاکدل کر ونمونت نیسی.تمام حرفلت حقیقت.ای بقول خوش کهره شکال من حرف کم نیاره .تا الان نیده بیدم خان وجی برسه و دور وبرش ولا نکنه.ما مردم همه چینه دونیم.پات من تیمون.حرفلت همش سنده.بخدا فقط دیدم رهبری ایطوری گپ ایزه وحرف دل مردمه ایگوت.

   1

   0
  35. قشقایی گفت:

   باسلام وعرض ادب واحترام خدمت تمام مردم گچساران وباشت.ما جوانان قشقایی واقعا ف……..ل وعده های سرخرمن دکتر تاجگردون را خوردیم والان درعمل همه چی برای ما ثابت شده است.اقای پاکدل شما حتی الامکان از بزرگان قشقایی در بدنه نفت طبق لیاقت ترک زبان استفاده کردی.اما تاجگردون فقط حرف.اقای تاجگردون این سری دیگه مثل قبل نیست وگول شما را نخواهیم خورد وهیچکس نمیتواند اتحاد ترک زبانان را بهم بزند.

   1

   0
  36. گچساران بام نفتی گفت:

   ما تا ابد تاجگردون را نمیبخشیم.حق زن وبچه های ما را گرفت امیدوارم خدا جوابشون رابده هرکه بانی این کار بوده.اقای پاکدل یه نفتی هست ومطمئنا بفکر نفتی ها است.ما اقای پاکدل را میشناسیم ومرد باشرف وبااصالت ومرد بسیار بزرگی است

   1

   1
  37. ج ج گفت:

   سلام ودرود خدا بر جانباز قهرمان جنگ تحمیلی جناب مهندس پاکدل.واقعا اقای پاکدل یک مرد بزگ وانقلابی است که زحمت بسیاری برای این انقلاب ونظام کشیده اند.تمام صحبتهای مهندس پاکدل واقعیت داره.اقای تاجگردون شما بعنوان نماینده فقط داری شانه خالی میکنی زیر بار مسولیت وتمام نفتی ها وفرهنگیان را نابود کردی.نگذار خون مردم به جوش بیاد

   1

   0
  38. بابکانی گفت:

   دنیا وپاکدل.زنده باد پاکدل مرد همیشه در میدان.همانطور که درجنگ ثابت کرد وبرای دفاع از مال وناموس و وطن خودش را سپر وطن قرار داد.شما برای گچساران ورهبری شناخته شده ای.

   2

   1
  39. لیشتر گفت:

   درود خدا بر مهندس پاکدل

   1

   0
  40. سرزمین کهن گفت:

   تاجگردون فقط از هرکه حساب میبره میذارش سرکار وتمام فامیلهاش را هم پست ومقام داده.بعداز این همه اجحاف در حق مردم حالا اومد مزایا فرهنگیان ونفتی ها را کم کرده و همیشه تا یه تزی اومده بالا که دهن مردم سرویس بشه.تمام حرفهای این مهندس هم درسته.فعلا زور دسته تاجگردونه وهر طور میتونه اسب میدوانه.ولی خیالت راحت اقای وکیل که خدایی اون بالا هست

   2

   1
  41. ایران سرای من گفت:

   س.اقای تاجگردون لطفا شما دم از عدالت نزن.اصلا میدونه عدالت چند بخشه.تمام کارات ناحق وناعادلانه هست.از پست ومقام فامیلات تا پروژه های میلیاردی بنام خود واطرافیانش.مردم که کور نیستن.همه را میبینن.اقای تاجگردون دست از این همه دخالت در کارها همه بکش.شما وکیل هستید وای به احوال بقیه.انتظاری نیست.

   2

   0
  42. پرسپولیس گفت:

   با تشکر از مدیر فانوس زاگرس.مردم طرفدار حق وعدالت هستن وشعار هیچ دردی را دوا نمیکنه.اقای تاجگردون از شرکت نفت بگیر که واقعا تمام پست ها از فامیلای شماست تا ادارات دیگه.یعنی واقعا مدیر بهتر که فامیل شما نباشه نیست.بعد چرا شما براتمام مدیران تصمیم میگیری مگه کار شما قانونگذاری نیست.بعد تمام حقوق نفتی های زحمتکش که مهندس پاکدل درک میکنه که چه زجری میکشن را پایمال کردی.فرهنگیان را له کردی.یعنی مردم از انتخابشون واقعا پشیمان شدن.بابا اینقدر شعار نده درعمل نشون بده.مردم کسی را میخوان که از جنس خودشان باشه نه آدم بی درد وبا رفاه.لطفا خودت را اصلاح کن

   2

   0
  43. یا جد سادات گفت:

   س.بنده ۲سری طرفدار سرسخت شما بودم اقای تاجگردون.شما تو این ۶سال فقط وفقط ما را فرستادی دنبال نخود سیاه.چرا پتروشیمی ما را معرفی نمیکردی بعد از ۱ماه میدیدیم تا از آشنایان بستگان شما بودن.من وخانواده ام برا همیشه احساس حقارت میکنیم بخاطر اشتباه واقعا بزرگی که به شما رای دادیم وشما مغرورانه جواب دادی.یا اون بنده خدا کهدر ناصراباد امامزاده جعفر ظهر با۱۰۰۰ نفر از شما ناهار پذیرایی کرد وگفت من یه روستایی فقیر هستم شما را دعوت کردم۷تا پسر دارم یکی از بچه هام را بذار سرکار.بعد از مدتی تو جمع خفتش دادی وایشون گفت شما را بخدا میسپارم.وای بر شما در برابر خدای خود چیکار میکنی؟

   1

   0
  44. یا جد سادات گفت:

   سلام.من اون بنده خدا که ناصراباد امامزاده جعفر ظهر با۱۰۰۰ نفر از شما ناهار پذیرایی کردم وگفتم من یه روستایی فقیر هستم شما را دعوت کردم۷تا پسر دارم یکی از بچه هام را بذار سرکار.بعد از مدتی تو جمع خفتم دادی من هم شما را بخدا میسپارم.وای بر شما در برابر خدای خود چیکار میکنی؟من پاکدل را ندیده ام ولی تمام حرفهاش واقعیت دارد.

   1

   0
  45. یا جدم سید محمدسرآبیز گفت:

   س.اقای تاجگردون شما از درگاه خدا استغفار نمایید واشتباهات خود را با اشتباه پاسخ نده.شما خیلی اشتباه دارید و واقعا در حق اکثرا مردم بخصوص مردم فقیر وکم بضاعت کاهلی نمودید باشد که خدا از سر تقصیرات شما بگذرد.اقای پاکدل یه مرد بزرگ واهل علم هستن بجای اینکه بخوای از مدیران وغلامان حلقه به گوش استفاده کنی وحرف خود را به کرسی بنشونی بنشین واز افراد لایق استفاده کن که گچساران وباشت آباد گردد.پاکدل بد باقری بد زینل زاده بد عبدالکریم عبدی پور بدو…چرا؟!!!شما باید پاسخگو باشید

   2

   0
  46. نیمدور گفت:

   سلام ودرود خدا برا همه اهل قلم.نمیدانم چطور وچگونه در۲سطر بنویسم.ولی خدا را شاهد میگیرم که آقای تاجگردون باصادقت با مردم صحبت نمیکند.اقای تاجگردون اقای عبدالکریم عبدی پور نیرویی هستند که لیاقت استاندار شدن را دارد وشما نگذاشتید که ایشان به حق اصلی خود که فرماندار بودن برسد وفقط قول بی اساس وپوچ میدهی همانطور که در نفت از بستگانتان استفاده کردید.بخدا قسم پاکدل کلمه به کلمه واقعیت میگوید.آهای مردم چشمانتان را باز کنید ….

   2

   0
  47. گچساران بام نفتی گفت:

   اقای تاجگردون بابا کوتاه بیا .شما فقط همه را قلع وقمع میکنی که کسی نتونه باهات برابری کنه ورقیبت بشه.اقای تاجگردون صادق باشید با مردم شهرت.از خدا بترس وآخرتت را درنظر بگیر.واقعا پاکدل در حد وزیر هست.اقای زینل زاده درحد شهردار تهران هستن.شما جایی رسیده بود که شورا را تهدید کردی که اگه زینل زاده مجددا شهردار گردد هیچ بودجه ای برا شهر نمیدم.لطفا با مردم رو راست باشید.واقعا بعنوان یه همشهری از رفتارتون خجالت میکشم واز همه مردم عذرخواهی میکنم ومیخوام باچشم باز وکیل انتخاب کنند

   2

   0
  48. گچساران وباشت گفت:

   واقعا متاسفم برای بعضی ها که عقده ای حرف میزنند اولا پاکدل در سطحی نیست که بخواهد با دکتر تاج گردون مکاتبه کند همه از دوران مدیریت پاکدل اطلاع دارند ومی دانند که کیست وچیست پاکدل مثل احمدی نژاد که از ورق افتاده سعی میکنه خودشو را با این حرکات در جمع مطرح کنه اما کور خواند که باید بگوئیم پاکدل کور خواندی همه مردم دوران مدیریت شما را که چه به سر این شهر آورد از یاد نمی برند ومی دانند چه لطماتی به این شهر زدید واقعا اقای پاکدل از خودتان سوال کنید برای گچساران در دوران مدیریت خود چه کردید وچه بودجه ای را توانستید از شرکت نفت به گچساران اختصاص دهید( شما در سطحی نیستید که بخواهید دکتر تاج گردون افتخار شهرستان گچساران وباشت واستان وافتخار قوم لر وترک وگچسارانی وباشتی واستان را به زبان بیاورید ) در طول دوران مدیریتتان از خود سوال کنید چه به سر شرکت نفت گچساران اوردید وکجا را اباد کردید . و کدام یک از مدیران نفت از فامیلهای اقای دکتر تاج گردون هست حیف نیست اسم با عظمت وباشکوه جناب اقای دکتر تاج گردون را در مقابل افرادی چون پاکدل بیاورید که هیچ جایگاهی تواین مملکت واین استان وشهرستان ندارند به خدمات اقای دکتر تاج گردون توجه کنید (امام حسین می فرمایند اگه دین ندارید آزاده مرده باشید )وحضرت علی می فرمایند (آخر ناتوانی افراد تهمت هست وغیبت )درود بر دکتر تاج گردون افتخار شهرودیارمان

   0

   1
  49. قشقایی گفت:

   دکتر تاج گردون محبوب قوم ترک ولر

   0

   0
  50. امام زاده جعفر ونیمدور گفت:

   ما همه به دکتر تاج گردون افتخار می کنیم ویک چهره ملی است ومحبوب شهرستانهای گچساران وباشت وافتخار تمام اقوام های شهرستان گچساران وباشت هست .اصلا ما پاکدل را نمی شناسیم . از زحمات شبانه روزی که برای شهرستانهای گچساران وباشت متحمل می شوید سپاسگزاریم دکتر تاج گردون ازحمایت بی دریغت از جناب مهندس افشانی که به عنوان شهردار تهران معرفی شد متشکریم که باعث وبانی این کار مهم بودید . دکتر تاج گردون محبوب قلبها

   0

   1
  51. عالیشاه گفت:

   درودبرتاجگردون.اگه تاجگردون نبود گچساران که هیچ این استان تاالعان نابودشده بود.واقعگراباشیددوستان تاجگردون به این دیاراسم ورسم داده کی گچسارانومیشناسه.پاکدل به مهره سوخته هست داره الکی دستوپامیزنه مطمئن باشیدتاجگردون ایندوره هم با اختلاف زیاد به مجلس میره چونکه درحده دکترتاجگردون کسی نیست

   0

   1
  52. امام زاده جعفر ونیمدور گفت:

   بابا پاکدل کیه شرکت نفت گچساران را نابود کرد واقعا که…. می خواهد خودش را با چهره فاخر ملی ومرد بزرگ ودوست داشتنی ومحبوب وخدوم دکتر تاج گردون مقایسه کنه .دکتر تاج گردون دوست داریم مرد بزرگ

   0

   1
  53. سرور گفت:

   س.تاجگردون خان وخانزاده بود وزجر نکشیده که بدونه درد چیه.دنیا واقای پاکدل

   1

   0

  
  امروز یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • “رای ناجوانمردانه” و “دفاع ناجوانمردانه”
 • واکنش و انتقاد وکیلی از اظهارات تاجگردون؛ برچسب سیاسی به مخالفین، شیوه جوانمردانه‌ای برای دفاع نیست
 • واکنش مسئول دفتر نماینده کهگیلویه بزرگ به خبر منتشر شده در فانوس زاگرس
 • پیام تبریک مدیر بهداشت و درمان لنده به سیدکامل تقوی نژاد
 • لکنت زبان جامعه برای بیان دیدگاه‌هایش باید از بین برود/ مسئولان به جای پاسخگویی به توجیه بسنده می‌کنند/ می‌خواهیم در چارچوب نظام قدم برداریم
 • سد شاه قاسم در یاسوج جان دوباره گرفت+تصاویر
 • تجلیل از معلم دیشموکی که روزی ۸ بار دانش‌آموزان را از رودخانه خروشان عبور می‌دهد
 • شنیده ها ؛ ایجاد شکاف در تشکیلات نماینده کهگیلویه بزرگ
 • کشف ۱۲۷کیلوگرم مواد مخدر در گچساران
 • قاچاق دام زنده و بازار رها شده گوشت در کهگیلویه و بویراحمد ؛ قیمت گوشت ۸۵هزارتومان
 • یک کهگیلویه و بویراحمدی  معاون توسعه وزارت بهداشت شد+جزییات
 • گشایش خانه مهر در کلینیک مددکاری اجتماعی بهزیستی گچساران+تصاویر
 • بوی تفرقه در گچساران و باشت می آید!!
 • کشف احشام قاچاق در گچساران
 • مراسم بزرگداشت جان‌باختگان حادثه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج برگزار می‌شود
 • گشت و گذار “تاجگردون” در دیار علیمراد جعفری /اگر نگویند این طرح ها را ماقبلا پیشنهاد داده بودیم؟!+تصاویر
 • شکست تیم صدر نشین هندبال کشور مقابل تیم هندبال فراز بام خائیز دهدشت
 • بازارچه موقت عرضه و فروش صنایع دستی در کهگیلویه و بویراحمد راه‌اندازی می‌شود
 • احتمال حضور سید باقر موسوی در انتخابات آینده مجلس
 • پزشک کهگیلویه و بویراحمدی بعنوان نامزد نهایی رئیس کلی نظام پزشکی کشور انتخاب شد+جزییات
 •