طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۷ | کد خبر : 77960 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛ وقت خداحافظی هدایت خواه رسیده است؟؟   احسان دری/هفته گذشته برخی رسانه های استان از عزم و قصد محمدرحیم دهراب پور عضو فعلی شورای شهر یاسوج و مسئول ستاد محمود احمدی نژاد در کهگیلویه و بویراحمد جهت کاندیداتوری در انتخابات مجلس یازدهم از حوزه بویراحمد و دنا خبر دادند. این چهره جنجالی اصولگرا […]

  فانوس زاگرس؛

  وقت خداحافظی هدایت خواه رسیده است؟؟

   

  احسان دری/هفته گذشته برخی رسانه های استان از عزم و قصد محمدرحیم دهراب پور عضو فعلی شورای شهر یاسوج و مسئول ستاد محمود احمدی نژاد در کهگیلویه و بویراحمد جهت کاندیداتوری در انتخابات مجلس یازدهم از حوزه بویراحمد و دنا خبر دادند.

  این چهره جنجالی اصولگرا در حالی قصد حضور در انتخابات را در سر می پروراند که ستار هدایت خواه در دو دوره اخیر که کاندیدا و مورد حمایت طیف اصولگرایی بویراحمد و دنا بود نتوانست کاری از پیش ببرد و عرصه را به زارعی واگذار کرد.


  بنظر می رسد برخی چهره های سیاسی بویراحمد و دنا قصد عبور از هدایت خواه را دارند و به این نتیجه رسیده اند که تاریخ انقضای حضور هدایت خواه در انتخابات مجلس به سر آمده است و باید فرد دیگری را جایگزین وی کرد.

  دهراب پور که دوره ای حامی هدایت خواه و دوره دیگر حامی رقیب وی بود با توجه به رای آوری خود در انتخابات شورا و نفوذ قومیتی در بویراحمد و دنا این پتانسیل را در خود می بیند که نگاه اصولگرایان این حوزه را متوجه خود کند.

  نقطه ضعف بزرگ طیف اصولگرایی بویراحمد وجود اختلافات شدید درون جناحی است بطوری که می توان دلیل شکست هدایت خواه را ناشی از همین اختلافات دانست که در مجلس دهم در کنار معرفی هدایت خواه بعنوان گزینه اصلی،مهدی روشنفکر هم از دل اختلافات به صحنه آمد که حضور وی سودی برای اصولگرایان و هدایت خواه به بار نیاورد.


  هدایت خواه و دهراب پور که زمانی دلداده احمدی نژاد بودند اکنون شاهد هستیم که هدایت خواه از احمدی نژاد اعلام برائت جسته اما تاکنون واکنش خاصی را از دهراب پور در خصوص رفتارهای احمدی نژاد ندیده ایم.

  باید دید طیف اصولگرایی بویراحمد و دنا با انتخاب دهراب پور،خداحافظی هدایت خواه را رقم خواهند زد؟

   

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  13 نظر برای “وقت خداحافظی هدایت خواه رسیده است؟؟”
  1. بویراحمدی گفت:

   آقای دری باسلام.
   در پاسخ به مطلب شما و جهت رفع شبهات چند نکته را به اطلاع میرسانم.

   آقای دهرابپور برند اصولگرایی میانه رو و عقلانی است.
   ایشان ضمن داشتن مشی سیاسی اصولگرایی بزرگترین اصلاح طلب اجتماعی است.
   آقای دهرابپور قصد عبور از هدایت خواه و مسعود حسینی را ندارد چون قبلا از این رفوزه های سیاسی عبور کرده و اینها مردودین مکتب سیاسی و اجتماعی دهرابپور هستند.
   متاسفانه اطلاعات شما ناقص است چراکه آقای دهرابپور از آخرین سال ریاست جمهوری احمدی نژاد از ایشان اعلام برائت کرده و در انتخابات ریاست جمهوری به ستاد دکتر ولایتی پیوست اما هدایت خواه در ستاد جلیلی که تحت الحمایهه احمدی نژاد بود فعالیت میکرد.

   3

   2
  2. بویراحمدی. چنار گفت:

   آقای دری باسلام.
   در پاسخ به مطلب شما و جهت رفع شبهات چند نکته را به اطلاع میرسانم.

   آقای دهرابپور برند اصولگرایی میانه رو و عقلانی است.
   ایشان ضمن داشتن مشی سیاسی اصولگرایی بزرگترین اصلاح طلب اجتماعی است.
   آقای دهرابپور قصد عبور از هدایت خواه و مسعود حسینی را ندارد چون قبلا از این رفوزه های سیاسی عبور کرده و اینها مردودین مکتب سیاسی و اجتماعی دهرابپور هستند.
   متاسفانه اطلاعات شما ناقص است چراکه آقای دهرابپور از آخرین سال ریاست جمهوری احمدی نژاد از ایشان اعلام برائت کرده و در انتخابات ریاست جمهوری به ستاد دکتر ولایتی پیوست اما هدایت خواه در ستاد جلیلی که تحت الحمایهه احمدی نژاد بود فعالیت میکرد.

   2

   2
  3. خیرالامور اوسطها گفت:

   طفا قیاس مع الفارغ نفرمائید.
   حیف است حاج دهرابپور با هر کسی مقایسه شود.

   4

   3
  4. اصولگرای اصلاح طلب گفت:

   سلا م و سپاس از احسان دری.
   تیتر جالبی نوشتی. بله این آقایون افراطی باید زوتر برن اگرچه طومار آنها با اراده مردم بویراحمد و عاملیت زارع و همراهی اصلاح طلبانپیچیده شد. اینها مثل مار زخمی هستند و اگر با دیگه بیان سرکار به صغیر و کبیر مردم رخم نمی کنند. خاطره بدی از این اقلیت ……. در ذهن مردن استان وجود دارد. از قلع و قمع مخالفین در بویراحمد و مهندسی انتخابلت در گچساران و کهگیلویه و تزریق ضعیف ترین نمایندگان تمام دوران به مجلس.

   5

   2
  5. دنا. گفت:

   درود بر دهراب پور دیگر جایی برای هدایتخواه نیس.قطعا پروژه عبور دهراب پور از هدایتخواه رقم خواهد خورد.

   5

   2
  6. دوستدار نظام گفت:

   هدایت خواه به تاریخ پیوست. الفاتحه مع الصلواه.

   7

   2
  7. بگو تا بخندیم گفت:

   این استاد هدایت خواه مدرک تحصیلیش چیه و از کدوم دانشگاه گرفته؟

   3

   0
  8. محسن گفت:

   باخواندن نظرات كاربران جند نكته ذهنم را مشغول خود كرد اول اينكه به يقين مى دانم بعضى از افراد نه جشم ديدن حاج دهراب بور را دارند و نه جشم ديدن دكتر هدايت خواه را و فكر مى كنند با كذاشتن نظرات تحريك كننده مى توانند افراد يا جريان ها را مقابل هم به ميدان بياورند در حالى كه اين دو شخصيت را تاجايى كه من مى شناسم حضور يا عدم حضور آنها با توجه به ملاك و معيار هاى خاصى است و نهايتا در يك قالب خواهند كنجيد جون نقاط اشتراك فكرى و ارزشى آنها را بهم وصل مى كند جنان كه ديديم در ادوار كذشته با وجود اختلافات شخصى زياد جكونه باهم همراه شدند دوم اينكه در مكتب فكرى اينها جيزى به اسم تاريخ انقضا نيست جون بايقين و عقيده حركت مى كنند در هر برهه اى بيروز ميدانند مى بينيم كه هردو هميشه برند جريانات قوميتى و سياسى اند سوم اينكه مخالفين اينها جقدر ساده لوح و كج انديشند كه مى خواهند دو شخصيت كاريزماتيك و سياس را در جنين فضاهاى غير حقيقى عليه هم بميدان بياورند و جنين مخالفينى قطعا عوامل ماندكارى اينان هستند.

   0

   3
   • مهندس گفت:

    اتفاقا حاج دهرابپور و هدایت خواه هیچ شباهتی با هم نداند. همین وجه تمایز و تفاوت است که حاج دهرابپور را محبوب کرده.دنبال دوست برای هدایت خواه نگردید.

    2

    0
  9. سرهنگ گفت:

   درود وتهنیت بر حاجی و دکتر خار چشم بعضی ها

   0

   3
  10. ياسوج گفت:

   خداوكيلى هر كدومشون بيان تو صحنه بلاشك وضعيت بهتر خواهد شد از اينى كه هست آدم ناسيوناليستى نيستم ولى ارزش و عزت بويراحمد لكدمال شده حاج دهراب بور هيج جا زير بار تحميل نميره و شجاعتش زبان زد عام و خاصه حاج هدايت خواه هم كه اسطوره زمانه

   0

   1

  
  امروز دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • بیرون آمدن دست استاندار از آستین مدیر کل سیاسی تا استمرار فرافکنی های پرواز
 • جکهای پرواز تمامی ندارد!!
 • حضور نماینده کهگیلویه در میان دانشجویان و حواشی مراسم روز دانشجو در شهرستان لنده+تصاویر
 • وضعیت ادامه آسفالت وزیرسازی جاده ارتباطی طسوج باحضورمدیرکل بنیادمسکن وبخشدارمرکزی چرام مورد بررسی قرار گرفت+تصاویر
 • جوابیه دبیر انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام(ره)علوم پزشکی یاسوج به هدایتخواه
 • میزهای بی خدمت در ادارات کهگیلویه/وقتی تکریم ارباب رجوع به تمسخر گرفته می‌شود
 • پاسخ اصلاح طلبان کهگیلویه به عدل هاشمی؛ سید علی پرواز تنها نیست
 • برادر جعفری ما را به خیر تو امیدی نیست شر مرسان
 • عدل هاشمی پور خطاب به استاندار:اظهارات مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری نسنجیده، شتابزده،  احساسی ، خارج از وظیفه و روال اداری و جانبدارانه است
 • نامه یکی از سادات امامزاده علی (ع) به بزرگواری
 • هدایتخواه حضورش را در جلسات انتخاباتی تکذیب کرد
 • حواشی جلسه معارفه رئیس جدید دانشگاه آزادگچساران/ از غیبت رییس اسبق دانشگاه تا گلایه فرماندار از ملک زاده/رحیمی :ملک زاده سوسول بازی درآورده است/می‌توانم پشت تریبون از بالا تا پایین را بشورم
 • خواب پاییزی مسولان/افزایش خودسرانه قیمت گوشت در کهگیلویه و بویراحمد
 • اظهار نظر عجیب رئیس اتاق بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد
 • نامه انتقادی بزرگواری به هدایتخواه/ در حوزه بویر احمد دست به کلاه خود بگیرید که باد نبرش/ از این حرکت های تفرقه افکن دست بر دارید
 • عزل مدیر بنیاد شهید کهگیلویه زنگ خطر را برای اصلاحاتی های واقعی بصدا در آورد
 • با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان ، جلسه تجلیل از برترین های حوزه تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان چرام برگزار شد+تصاویر
 • ۴ کشته و زخمی در دو تصادف محور گچساران _ زیدون/ آتش گرفتن پژو در اثر برخورد با لوله شرکت نفت +تصاویر
 • نامه یک جوان گچسارانی به تاجگردون
 • ۱۶ آذر بهانه ای ست برای تلنگر به حباب سلطه گر غیر عقلانی
 •