طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۷ | کد خبر : 77960 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛ وقت خداحافظی هدایت خواه رسیده است؟؟   احسان دری/هفته گذشته برخی رسانه های استان از عزم و قصد محمدرحیم دهراب پور عضو فعلی شورای شهر یاسوج و مسئول ستاد محمود احمدی نژاد در کهگیلویه و بویراحمد جهت کاندیداتوری در انتخابات مجلس یازدهم از حوزه بویراحمد و دنا خبر دادند. این چهره جنجالی اصولگرا […]

  فانوس زاگرس؛

  وقت خداحافظی هدایت خواه رسیده است؟؟

   

  احسان دری/هفته گذشته برخی رسانه های استان از عزم و قصد محمدرحیم دهراب پور عضو فعلی شورای شهر یاسوج و مسئول ستاد محمود احمدی نژاد در کهگیلویه و بویراحمد جهت کاندیداتوری در انتخابات مجلس یازدهم از حوزه بویراحمد و دنا خبر دادند.

  این چهره جنجالی اصولگرا در حالی قصد حضور در انتخابات را در سر می پروراند که ستار هدایت خواه در دو دوره اخیر که کاندیدا و مورد حمایت طیف اصولگرایی بویراحمد و دنا بود نتوانست کاری از پیش ببرد و عرصه را به زارعی واگذار کرد.


  بنظر می رسد برخی چهره های سیاسی بویراحمد و دنا قصد عبور از هدایت خواه را دارند و به این نتیجه رسیده اند که تاریخ انقضای حضور هدایت خواه در انتخابات مجلس به سر آمده است و باید فرد دیگری را جایگزین وی کرد.

  دهراب پور که دوره ای حامی هدایت خواه و دوره دیگر حامی رقیب وی بود با توجه به رای آوری خود در انتخابات شورا و نفوذ قومیتی در بویراحمد و دنا این پتانسیل را در خود می بیند که نگاه اصولگرایان این حوزه را متوجه خود کند.

  نقطه ضعف بزرگ طیف اصولگرایی بویراحمد وجود اختلافات شدید درون جناحی است بطوری که می توان دلیل شکست هدایت خواه را ناشی از همین اختلافات دانست که در مجلس دهم در کنار معرفی هدایت خواه بعنوان گزینه اصلی،مهدی روشنفکر هم از دل اختلافات به صحنه آمد که حضور وی سودی برای اصولگرایان و هدایت خواه به بار نیاورد.


  هدایت خواه و دهراب پور که زمانی دلداده احمدی نژاد بودند اکنون شاهد هستیم که هدایت خواه از احمدی نژاد اعلام برائت جسته اما تاکنون واکنش خاصی را از دهراب پور در خصوص رفتارهای احمدی نژاد ندیده ایم.

  باید دید طیف اصولگرایی بویراحمد و دنا با انتخاب دهراب پور،خداحافظی هدایت خواه را رقم خواهند زد؟

   

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  13 نظر برای “وقت خداحافظی هدایت خواه رسیده است؟؟”
  1. بویراحمدی گفت:

   آقای دری باسلام.
   در پاسخ به مطلب شما و جهت رفع شبهات چند نکته را به اطلاع میرسانم.

   آقای دهرابپور برند اصولگرایی میانه رو و عقلانی است.
   ایشان ضمن داشتن مشی سیاسی اصولگرایی بزرگترین اصلاح طلب اجتماعی است.
   آقای دهرابپور قصد عبور از هدایت خواه و مسعود حسینی را ندارد چون قبلا از این رفوزه های سیاسی عبور کرده و اینها مردودین مکتب سیاسی و اجتماعی دهرابپور هستند.
   متاسفانه اطلاعات شما ناقص است چراکه آقای دهرابپور از آخرین سال ریاست جمهوری احمدی نژاد از ایشان اعلام برائت کرده و در انتخابات ریاست جمهوری به ستاد دکتر ولایتی پیوست اما هدایت خواه در ستاد جلیلی که تحت الحمایهه احمدی نژاد بود فعالیت میکرد.

   3

   2
  2. بویراحمدی. چنار گفت:

   آقای دری باسلام.
   در پاسخ به مطلب شما و جهت رفع شبهات چند نکته را به اطلاع میرسانم.

   آقای دهرابپور برند اصولگرایی میانه رو و عقلانی است.
   ایشان ضمن داشتن مشی سیاسی اصولگرایی بزرگترین اصلاح طلب اجتماعی است.
   آقای دهرابپور قصد عبور از هدایت خواه و مسعود حسینی را ندارد چون قبلا از این رفوزه های سیاسی عبور کرده و اینها مردودین مکتب سیاسی و اجتماعی دهرابپور هستند.
   متاسفانه اطلاعات شما ناقص است چراکه آقای دهرابپور از آخرین سال ریاست جمهوری احمدی نژاد از ایشان اعلام برائت کرده و در انتخابات ریاست جمهوری به ستاد دکتر ولایتی پیوست اما هدایت خواه در ستاد جلیلی که تحت الحمایهه احمدی نژاد بود فعالیت میکرد.

   2

   2
  3. خیرالامور اوسطها گفت:

   طفا قیاس مع الفارغ نفرمائید.
   حیف است حاج دهرابپور با هر کسی مقایسه شود.

   4

   3
  4. اصولگرای اصلاح طلب گفت:

   سلا م و سپاس از احسان دری.
   تیتر جالبی نوشتی. بله این آقایون افراطی باید زوتر برن اگرچه طومار آنها با اراده مردم بویراحمد و عاملیت زارع و همراهی اصلاح طلبانپیچیده شد. اینها مثل مار زخمی هستند و اگر با دیگه بیان سرکار به صغیر و کبیر مردم رخم نمی کنند. خاطره بدی از این اقلیت ……. در ذهن مردن استان وجود دارد. از قلع و قمع مخالفین در بویراحمد و مهندسی انتخابلت در گچساران و کهگیلویه و تزریق ضعیف ترین نمایندگان تمام دوران به مجلس.

   5

   2
  5. دنا. گفت:

   درود بر دهراب پور دیگر جایی برای هدایتخواه نیس.قطعا پروژه عبور دهراب پور از هدایتخواه رقم خواهد خورد.

   5

   2
  6. دوستدار نظام گفت:

   هدایت خواه به تاریخ پیوست. الفاتحه مع الصلواه.

   7

   2
  7. بگو تا بخندیم گفت:

   این استاد هدایت خواه مدرک تحصیلیش چیه و از کدوم دانشگاه گرفته؟

   3

   0
  8. محسن گفت:

   باخواندن نظرات كاربران جند نكته ذهنم را مشغول خود كرد اول اينكه به يقين مى دانم بعضى از افراد نه جشم ديدن حاج دهراب بور را دارند و نه جشم ديدن دكتر هدايت خواه را و فكر مى كنند با كذاشتن نظرات تحريك كننده مى توانند افراد يا جريان ها را مقابل هم به ميدان بياورند در حالى كه اين دو شخصيت را تاجايى كه من مى شناسم حضور يا عدم حضور آنها با توجه به ملاك و معيار هاى خاصى است و نهايتا در يك قالب خواهند كنجيد جون نقاط اشتراك فكرى و ارزشى آنها را بهم وصل مى كند جنان كه ديديم در ادوار كذشته با وجود اختلافات شخصى زياد جكونه باهم همراه شدند دوم اينكه در مكتب فكرى اينها جيزى به اسم تاريخ انقضا نيست جون بايقين و عقيده حركت مى كنند در هر برهه اى بيروز ميدانند مى بينيم كه هردو هميشه برند جريانات قوميتى و سياسى اند سوم اينكه مخالفين اينها جقدر ساده لوح و كج انديشند كه مى خواهند دو شخصيت كاريزماتيك و سياس را در جنين فضاهاى غير حقيقى عليه هم بميدان بياورند و جنين مخالفينى قطعا عوامل ماندكارى اينان هستند.

   0

   3
   • مهندس گفت:

    اتفاقا حاج دهرابپور و هدایت خواه هیچ شباهتی با هم نداند. همین وجه تمایز و تفاوت است که حاج دهرابپور را محبوب کرده.دنبال دوست برای هدایت خواه نگردید.

    2

    0
  9. سرهنگ گفت:

   درود وتهنیت بر حاجی و دکتر خار چشم بعضی ها

   0

   3
  10. ياسوج گفت:

   خداوكيلى هر كدومشون بيان تو صحنه بلاشك وضعيت بهتر خواهد شد از اينى كه هست آدم ناسيوناليستى نيستم ولى ارزش و عزت بويراحمد لكدمال شده حاج دهراب بور هيج جا زير بار تحميل نميره و شجاعتش زبان زد عام و خاصه حاج هدايت خواه هم كه اسطوره زمانه

   0

   1

  
  امروز شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • گزارش تصویری فانوس زاگرس از نشست گچسارانی ها و باشتی های مقیم شیراز با نماینده گچساران و باشت/ خبرگزاری تابناک:تاجگردون نقش نخ تسبیح را در میان زاگرس نشینان پایتخت و شیراز ایفا مي كند
 • تنش کم آبی ۴شهر کهگیلویه و بویراحمد را تهدید می کند
 • مذاکره با آمریکا آری یا خیر؟
 • اجرای حکم قاتلان طلافروشی یاسوج در ملاءعام و جلوی مغازه طلافروشی/پیگیری پرونده استخدام بدون ضابطه و فامیلی ۳مدیر کهگیلویه و بویراحمدی
 • قشقایی به تاجگردون نیازمند است یا او به قشقایی ها
 • پیام عدل هاشمی پور در پی مهار آتش سوزی جنگل های شهرستانهای لنده و بهمئی
 • توضیحی درباره خبر  “سرقت از حرم بی بی حکیمه خاتون(س) “+عکس
 • در لنده و بهمئی کهگیلویه و بویراحمد عزای عمومی اعلام شود
 • فرهاد جعفری:سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران به زودی معرفی می شود/قضاوت های عجولانه و غیرکارشناسی سم مهلک است
 • نامه مدیرکل اسبق تحول اداری استانداری کهگیلویه و بویراحمد به استاندار و هشدار درباره آتش سوزی جنگلهای بهمئی و طیبی
 • واکنش معاون سیاسی و امنیتی استاندار به خبر مرگ یک بیمار در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج
 • گزارشی از نشست خبری مدیرکل دادگستری استان/مزارعی:سرقت خط قرمز ماست
 • مسئولیت جدید برای عضو شورای شهر دوگنبدان
 • سرقت از حرم بی بی حکیمه(س) تکذیب شد
 • روزهای گرم گچساران/دمای هوای امام زاده جعفر به ۴۵ درجه رسید
 • توضیحات رئیس دامپزشکی درباره حمل غیر بهداشتی لاشه گوشت در دهدشت+تصویر
 • آیین تودیع و معارفه مدیران آموزش وپرورش کهگیلویه برگزار شد+تصاویر
 • بازدید معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم‌پزشکی استان از پروژه های حوزه سلامت بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت + تصاویر
 • رئیس دانشگاه یاسوج رسمأ انتخاب شد + جزئیات
 • “استاندار فقط خوب حرف می زند”
 •