طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۴ فروردین, ۱۳۹۷ | کد خبر : 77311 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛ اردلان زینل‌زاده که به دعوت اهالی روستای ملاخلیفه خیرآباد گچساران در آن روستا حضور یافته بود ابتدا با سلام به اهالی منطقه و به شهدای روستای ده خلیفه درود فرستاد و با تبریک عید بزرگ مبعث اظهار کرد: خوشحال هستم خدمت جمعی هستم که در استان کهگیلویه و بویراحمد مشهور به سلامت ، […]

  فانوس زاگرس؛

  اردلان زینل‌زاده که به دعوت اهالی روستای ملاخلیفه خیرآباد گچساران در آن روستا حضور یافته بود ابتدا با سلام به اهالی منطقه و به شهدای روستای ده خلیفه درود فرستاد و با تبریک عید بزرگ مبعث اظهار کرد: خوشحال هستم خدمت جمعی هستم که در استان کهگیلویه و بویراحمد مشهور به سلامت ، درستی ، متانت و دارای ظرفیت و پتانسیل بالایی هستند .

  وی ادامه داد: مردمان منطقه خیرآباد همچون آبی که در این منطقه عبور می کند زلال و پاک با صفاتی خاص و شناخته شده هستند و این برای من یک افتخار است که در اولین جلسه رسمی خود به دعوت شما در جمع بزرگان و تاثیرگذاران این منطقه حضور یافته ام.


  زینل‌زاده با بیان اینکه از سه ماه گذشته با توصیه بزرگان و گروهی از مردم شریف فعالیت ها و نشست هایی در شهرستان آغاز شده است،و این جلسه اولین نشست ما در مناطق روستایی منطقه است افزود: بدون تعارف باید بگویم امشب خدمت شما برای دوسال آینده رسیده ایم.

  نامزد انتخاباتی آینده گچساران و باشت خاطرنشان کرد: نه در شان خود و نه نزدیکان نیست حرکت های تند و توهین آمیز داشته باشیم و اعتقادم بر این است با حفظ احترام و کرامت انسانی نیز می توانیم به رقابت بپردازیم.

  زینل زاده تصریح کرد: از تمام کسانی که به لحاظ فکری، اجرایی و قومی ما را همراهی می کنند این استدعا را داریم با حفظ احترام و حرمت ها در این مسیر گام برداریم چرا که ما نقد را برپایه های علمی و کارشناسی شده می پذیریم.

  وی با بیان اینکه امروزه با پرت و پلا گفتن نمی شود رقابت کرد افزود: اعتقادمان بر این است نمی شود با مُچ گیری و پرونده رو کردن به رقابت پرداخت چرا که همواره به جای بازی با احساسات پاک مردم توصیه ما به تفکر و تعقل است.

  زینل زاده اظهار داشت: به هیچ عنوان از احدی نمی خواهم چشم و گوش بسته فقط و فقط به خاطر قومیت و نزدیکی فامیلی بخواهد به من رای بدهد و توصیه من این است سخنان کاندیداهای آینده و نماینده فعلی را نیز بشنوید و پس از آن رای دهید.

  وی ادامه داد: من اصلا انتظار ندارم این منطقه به دلیل نزدیکی به من به زینل زاده رای دهند و تنها انتظارمان این است که مردم شنوای نظرات باشند و با تفکر و تعقل رای دهند.

  زینل زاده با اشاره به نامگذاری سال های اخیر از سوی مقام معظم رهبری که بر پایه اقتصادی ،نگاه به اشتغال و معیشیت مردم دارد گفت: تکرار معظم له نشان دهنده این است که کار ما در دولتهای مختلف ایراد داشته است و نتوانسته ایم آنچه که مد نظر ایشان است را جامه عمل بپوشانیم.

  وی تاکید کرد: حتما انهایی که داعیه اقتصادی دارند تا به امروز نتوانسته اند خواسته های ایشان را که همواره دغدغه مردم و وضعیت اقتصادی کشور را دارد برطرف نمایند که امسال نیز شاهد هستیم رهبر معظم انقلاب سال را به نام حمایت از کالای ایرانی نامگذاری کردند.

  زینل زاده با گریزی به جریانات سیاسی خاطرنشان کرد: خیلی ها هستند که از عبارت چپ و راست برای دوشیدن مردم استفاده می کنند و تنها هدف آنها این است که به منافع شخصی و سیاسی خود برسند و این افراد دیدگاههای فکری را به عنوان پرچمی قرار داده اند تا از نردبان مردم بالا بروند و به اهدافشان برسند.

  وی با بیان اینکه؛ در همین شهرستان گچساران چپ و راستی که بر عقاید مربوطه در عمل پایبند باشند از انگشتان دو دست من هم کمتر است .

  زینل زاده تصریح کرد: گاها در بحث اشتغال و اقتصاد کمبود منابع را عنوان می کنند؛ ما نیز قبول داریم اما اعتقاد ما براین است از همین سرمایه های موجود نیزخوب استفاده نشده است.

  این نامزد انتخاباتی گچساران و باشت افزود: متاسفانه یکی از دلایل عدم پیشرفت و توسعه کنار گذاشتن مطالعات کارشناسی شده و سلب کردن اختیار مدیران و نگاه صرفا سیاسی است و این مختص به یک طیف و جریان یا یک دولت خاص نیست چرا که مشاهده می کنیم ارائه نظرات شخصی بر مطالعات علمی و برنامه های اجرایی می چربد.

  زینل زاده با اشاره به وظایف نمایندگان گفت: متاسفانه قوه مقننه خود را مقید می دانند در هر کاری دخالت کنند به جز قانون گذاری و نظارت بر حسن اجرای قانون که اتفاقا وظیفه اصلی نمایندگان است .

   

  ایشان با یاد اوری فرمایش بنیانگذار انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه مجلس در صدر امور است تاکید کرد اگر مجلس درست بشود و از منیتها دست بردارد بقیه امور مملکت اصلاح میشود.

  وی با یادآوری مسئله استیضاح در مجلس توسط نمایندگان اظهار کرد: ما هیچ گاه نشنیده ایم که وزیر و یا دولتی را استیضاح کنند که چرا بر اساس قانون یا برنامه های توسعه حرکت نمی کنید بلکه همه ما می دانیم استیضاح می کنند به این دلیل که چرا آنچه ما می گوییم عمل نمی کنید.

  زینل زاده تاکید کرد: وقتی اینگونه عمل می کنند مشخص است شرایط به کجا خواهد رفت و شک نکنید دلیل عقب ماندگی ما همین مطالبات شخصی است که جای خود را به مطالبه عمومی داده است.

   

  نامزد انتخاباتی گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: متاسفانه

  نمایندگان مجلس در حالی که قانونا فقط موظف به قانونگذاری و نظارت بر حسن اجرای قانون می باشند جلودار افتتاحیه ها و کلنگ زنی ها می شوند و این در حالی است که این تنها وظیفه قوه مجریه است. انگار همه چیز در این مملکت وارونه میباشد .

   

  زینل زاده ادامه داد و گفت: همه می دانند مشکل امروز کشور ما اشتغال است و اشتغال یک معضل اورژانسی میباشد . اما مشاهده می کنیم در امور اجرایی موضوع به خوبی دیده نمیشود .

  وی بیان کرد: با هیچکس دشمنی ندارم و اگر نقدی هم می شود بر پایه واقعیات و علمی خواهد بود و هتک حرمتی به هیچ یک از نامزدهای انتخاباتی نخواهیم کرد.

  زینل زاده عنوان کرد: مردم خود نیز می دانند و آگاه هستند و انتظار ندارند که یک نماینده یا استاندار همه کارهای آنها را انجام دهد اما انتظار همه آحاد جامعه از مسوولان عدالت و صداقت در گفتار و عمل است و انتظار این است مردم را تعرفه رای ندانیم و اگر فرصتی نیز است به عدالت باشد نه چیز دیگر.

  وی خاطرنشان کرد: اگر کسی هم از شرایط امروز نگران است از بی عدالتی و وجود اطرافیان ناصالح است و اینکه امروز اطرافیان ما چه کسانی باید باشند این مهم است و اگر امروز ریزش هایی به وجود می اید یکی از دلیل آن افراد ناصالح اطراف ما است.
  زینل زاده با دعوت از همگان به تفکر و تعقل گفت: خیلی ها پای منافعشان در میان است و گاها برخی هنوز مزد خود را دریافت نکرده اند و امروز به دنبال مزد زحماتشان هستند و این حق مردم است که از مسئولین مطالبه کنند/آوای جنوب

   

  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  26 نظر برای “جدیدترین اظهارات انتخاباتی اردلان زینل زاده”
  1. پژمان گفت:

   تا سردار اقتصاد هست خودتو خسته نکن

   5

   9
  2. ناشناس گفت:

   عوام فریبی نکن حداقل خوشحالم که خنده رولبایت دیدم همیشه اخموبودی ومردم رانهیب میدادی حالاازعدالت واشتغال حرف میزنی

   4

   2
  3. ناشناس گفت:

   مقداری ازخودت واقوام هزینه کن بعدهم یک عمربشیمانی مال این حرفهانیستی

   5

   7
  4. علی گفت:

   احسنت بر تو

   7

   4
  5. جعفری گوهرگان گفت:

   سلام
   بعضی وقتها افراد قیمتهای روی خود می گذارند که با واقعیت تطابق ندارد و باعث ضرر و زیان به مراتب سنگینی برای آنها خواهد شد . امیدوارم این توهم و خود بزرگ بینی هرچه زود تر مداوا شود تا موجب ضرر بیشتر مردم و صرف هزینه برای آنها نشود .
   شاید این رفتارها نتیجه عدم توجه به واگذاری مسئولیت به افراد شایسته باشد که از طایفه سالاری و قوم گرایی نشات گرفته است . این قبیل رفتارها تذکری است به متولیان و مسئولان در واگذاری مسئولیت به حق ناشناس و نمکدان شکم.

   1

   9
  6. جعفری گوهرگان گفت:

   آنکس که اسب داشت غبارش فرو نشست
   وای از گرد سم تازه خر خریده ها
   این شعر مصداق رفتار امثال کاندیداهایی است که ردای مدیریت بر آنها سنگینی میکنه

   0

   1
  7. جعفری گوهرگان گفت:

   آنکس که اسب داشت غبارش فرو نشست
   وای از گرد سم تازه…… خریده ها
   این شعر مصداق رفتار امثال کاندیداهایی است که ردای مدیریت بر آنها سنگینی میکنه……..

   0

   1
  8. آنتی قلدر گفت:

   درود بر این مرد پاکدست

   7

   1
  9. ناشناس گفت:

   آفرین ؛؛
   والبته انطباق آئیننامه هابرابر مر قانون وروش وسیستم اجرائی تعریف شده مورد اتفاق؛ که از قواعد تجربه شده خاص خود در اجزا وکلیت ومورد نظارت وبازرسی فنی مهندسی تطبیقی ومالی -پولی آنلاین وبروز واتومات با حفظ وصیانت وارجحیت واولویت منافع ملی بر هر هدف شخصی وگروهی که پایه ومعیارش شاخص ها وپارامترهاست

   1

   0
  10. ناشناس گفت:

   اقای زینل عزیزهیجکس به اندازه خودت دنبال قوم کرایی سیاسی بازی نیست مردم راه خودشون رابلدندوباکلمات مردم رابازی نده خودت هم میدونی به انکشت کوجک تاج هم نمیرسی

   0

   2
  11. ناشناس گفت:

   شهرداری راسروسامان دادی حالانوبت شهره جان مادرت برودنبال درس دادنت

   0

   1
  12. ناشناس گفت:

   خوبه حرف زدن هم بلده

   0

   1
  13. عابدزاده گفت:

   اینو مینویسم برای اطلاع دوستان. جمعیت رای دهنده بویراحمد گرمسیر۱۰درصد است قشقایی ها ۲۰درصد و باوی ها۷۰درصد رای دهندگان گچساران وباشت را تشکیل میدهند.حالا خودتون حساب کنید اگر کل مردم بویراحمد گرمسیر به زینل زاده رای بدن بازهم فایده نداره

   0

   2
  14. روزبه گفت:

   شتر در خواب بیند پنبه دانه

   0

   1
  15. گرمسیر گفت:

   تاجگردون ترسیده خبری ازش نیست

   2

   0
  16. شهروند گفت:

   با سلام جناب آقای گوهرگانی خدمتتان عارضم که جناب آقای زینل زاده احتیاج به تعریف و تمجید ندارد و بقول شاعر آن که پاک است از محاسبه چه باک است و شما بهتر از هر کسی میدانید که ایشون در هر منصبی که بوده با درایت و کاردانی و پاکدستی در کار و مدیرت آن مجموعه سر بلند بیرون آمده و هرگز مثل بعضیا چسبیده و آویزان کسی نبوده که اگر غیراز از این بود حالا بهترین پست را داشت که به ایشون هم پیشنهاد شد و قبول نکردند .و ایشون قبل از روی کار آمدن نماینده فعلی هم شهردار و هم مدیر کل بودند و انتخابشان بر اساس شایستگی بود و نه زد و بند سیاسی لذا بهتر برای انتقاد از ادبیات بهتری استفاده نمایید . و این نشان از ترس می باشد تا انتقاد.

   1

   0
  17. شهروند گفت:

   ای سایت پولکی شما را اجیر کردن اگه دروغ می گم نظرات همه را تایید کن نه باند قدرت را

   0

   0
  18. ناشناس گفت:

   برای سرکرمی خوبه

   1

   1
  19. ساز مخالف گفت:

   دو سال زحمت بکشی بعد ردصلاحیت بشی
   اول بذار تاییدت کنن

   0

   2
  20. ناشناس گفت:

   دلم برای زینلزاده بدجوری میسوزه

   0

   0
  21. بابا حیدر گفت:

   جناب گوهرگانی من به شما حق میدم چون از صدقه سر تاجگردون توانستید اکثر پستها را بگیرید در تمام استخدامها گوهرگانی ها در اولویت هستند اگر شایسته سالاری بود باید حالا حالا در صف بودید . باید هم از بی عدالتی دفاع کنی وگر نه از پاک دستان چیزی به شما نمی ماسد .

   2

   0
  22. ناشناس گفت:

   ببا برو دنبال کارت کار هرکس نیست خرمن کوفتن دچار توهم شدی.کجاش پاکدست بوده هی پاکدست پاکدست.اسم و فامیلت با هم نقطه یه حرف تاج نمیشه

   0

   1
   • عدالت گفت:

    فقط كسي با زينل زاده مخالفه كه ميترسه جيرش قطع بشه
    همه ميدونن تاجگردون چطور آدميه و فقط اونايي حمايتش ميكنن كه ازش يچيزي بهشون ميماسه
    فراموش كردن خدا ريشه همه مشكلاته
    عمرمون خيلي كوتاست پس انسان باشيم نه فقط جاندار

    0

    0

  
  امروز پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • بگذاريد هواي پاك جنگل و گندم زارهاي سبز در نفسمان موج بزند
 • رئیس کمیسیون تلفیق بودجه مجلس: بدهی ۲۸۲ هزار میلیارد تومانی دولت است /تاجگردون: ۹۷ درصد مردم یارانه می‌گیرند
 • نامه جانباز گچسارانی به مدیرکل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد
 • ضرورت احداث مرکز درمانی سوانح سوختگی در شهرستان گچساران
 • کارگروه مشورتی مربیان سرود استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار میگردد
 • نشست پشتیبانی برگزاری یادواره کشوری سرداران و شهدای بهمئی برگزار شد +تصاویر
 • انتظار ۱۳ ساله پایتخت طبیعت ایران برای ساماندهی زباله‌ها
 • مسدود شدن راه ارتباطی ۱۰۰ روستا در کهگیلویه و بویراحمد
 • ورودی های خاموش دهدشت و مخاطراتی که برای مردم دارد
 • آغاز بکار فست فود بین المللی ایرانویچ در گچساران +تصاویر
 • خروج ۲شهر کهگیلویه و بویراحمد از خشکسالی/ابلاغ مجوز ارتقای ۲۲۲دهیاری در استان
 • آماده‌باش دستگاه‌های عضو شورای بحران استان کهگیلویه و بویراحمد برای بارش‌های شدید در روز پنجشنبه
 • همایش منطقه ای معضلات و مشکلات ترافیکی با موضوعات فرهنگ رانندگی در گچساران برگزار شد+ حاشیه ها و تصاویر
 • عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام : طرح استانی‌شدن انتخابات در مجمع تشخیص رد شده است
 • ۷۳درصد تلفات در کهگیلویه و بویراحمد مربوط به عابرین پیاده است/ بیشترین تلفات درون شهری مربوط به عابران پیاده در گچساران است
 • تغییر یکی از معاونان استاندار کهگیلویه و بویراحمد
 • سیستم نوبت دهی کلینیک شهید مفتح یاسوج آفلاین است/وضعیت نامناسب نوبت دهی در کلینیک های یاسوج+تصاویر
 • روایت مدیر کل بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد از سفر به یکی از محروم ترین مناطق استان و شرح ۳۰ساعت مشقتی که بر آنان گذشت+تصاویر
 • جوابیه مدیریت آب و فاضلاب روستایی شهرستان باشت به خبر ” نارضایتی اهالی خان احمد از نداشتن آب”
 • ماجرای تعطیلی کلینیک خیر ساز تاجگردون در باشت /مدیر بهداشت و درمان باشت:تذکر رئیس دانشگاه علوم پزشکی علت تعطیلی این کلینیک است
 •