طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۱ فروردین, ۱۳۹۷ | کد خبر : 76762 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛ یادداشت ارسالی تضعیف زارعی یعنی قدرت گرفتن دلواپسان در بویراحمد   گرچه غلام محمد زارعی توانست در سال ۹۶ با اعلام حمایت و فعالیت ملموس از دکتر روحانی در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم،به تصویب و اجرایی رساندن پروژه بزرگ پتروشیمی سقاوه بویراحمد،بدست آوردن سهمیه مدیریتی در فصل جدید چینش مدیران استان،اجرای پروژه های […]

  فانوس زاگرس؛

  فانوس زاگرس؛

  یادداشت ارسالی

  تضعیف زارعی یعنی قدرت گرفتن دلواپسان در بویراحمد

   

  گرچه غلام محمد زارعی توانست در سال ۹۶ با اعلام حمایت و فعالیت ملموس از دکتر روحانی در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم،به تصویب و اجرایی رساندن پروژه بزرگ پتروشیمی سقاوه بویراحمد،بدست آوردن سهمیه مدیریتی در فصل جدید چینش مدیران استان،اجرای پروژه های عمرانی مختلف و …سال خوب و نسبتا موفقی را پشت سر بگذارد اما روزها و دو ماه پایانی سال به سخت ترین روزهای عمر دوره نمایندگی زارعی تبدیل شده است که تا به امروز هم ادامه دارد.

   

  در ماجرای حادثه سقوط هواپیما و استیضاح دو وزیر کابینه دولت زارعی هجمه و انتقادات شدیدی را متحمل شد.

   

  سکوت نماینده بویراحمد و دنا هم نتوانست از حجم فشارها بکاهد و روز گذشته ماجرای سفر وزیر ارتباطات به شهرستان گچساران و استقبال زارعی از وزیر جوان در بیرون از شهر یاسوج و در مسیر حرکت به گچساران موج دیگری از انتقادات توسط مخالفان زارعی در حوزه بویراحمد و دنا و دیگر شهرستان های استان شکل گرفت و حتی یکی از سایت های حامی زارعی این اقدام وی را غیر منطقی خواند.

   

  شاید در برهه فعلی غلامرضا تاجگردون و محمد علی وکیلی توانسته اند دست برتری نسبت به زارعی نشان دهند و زارعی در افکار عمومی استان به حاشیه برود اما تضعیف زارعی یعنی تقویت جریان دلواپسی در حوزه بویراحمد و دنا و سوق دادن توجهات به سمت ستار هدایت خواه بعنوان کسی که می تواند از عزت سیاسی بویراحمد دفاع بهتری کند.

   

  قطعا خود غلامرضا تاجگردون و حتی عدل هاشمی نیک می دانند که با زارعی بهتر می توانند تعامل و همکاری کنند تا ستار هدایت خواه یا فرد دیگری.

   

  جریان اصلاح طلبی بویراحمد و دنا نیز از تضعیف زارعی به هدف خود نائل نخواهد شد زیرا نتایج انتخابات مجلس دهم در این حوزه به اصلاح طلبان بویراحمد و دنا نشان داد که علل شکست سنگین آنان چیست.

   

  به نظر بهتر است تاجگردون در برون رفت زارعی از شرایط فعلی به کمک وی آید.شاید بهتر بود روز گذشته وزیر ارتباطات به یاسوج بعد به گچساران می آمد.

  انتهای خبر/
  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  9 نظر برای “تضعیف زارعی یعنی قدرت گرفتن دلواپسان در بویراحمد”
  1. جعفری گوهرگان گفت:

   با سلام
   در مقایسه دکتر زارعی و دکتر هدایتخواه باید به این مساله توجه نمود که دکتر هدایتخواه در دولت پاکدستان و دوران وفور نعمت با حمایت مالی ایشان به مدت هشت سال بر مردم بویر احمد ریاست داشت. ولی به این اوصاف چه چیزی عاید این مردم شد جز تیوریهایی که فقط در مقام نقل و ارایه موفق بودند آن هم در حیطه فرهنگ. چه تاثیری در مردم نیازمند و فقیر این حوزه داشته است. چه عزتی بر مردم افزوده که در زمان دکتر زارع زیر سوال رفته است. جز ترفندی برای گرد آوری رای مردمی که به نان شب نیازمند هستند. ایا دکتر زارعی اینقدر ضعیف بوده که هر کس با هر ترفندی به فکر تخریب ایشان بر آید. شما خود قاضی اعمال خود باشید چه کار اساسی برای این مردم انجام دادید که انتظار دارید دوباره خود را وکیل آنها معرفی کنید. خواهشا فقط سه مورد را ذکر کنید
   اما دکتر زارعی سکاندار خرابه ای شد که از هدایتخواه به ایشان واگذار شده و طی هشت سال به قهقرا رفته بود. با تمام تلاشی که دکتر زارعی انجام داد ه و می دهند محرومیت چنان زیاد و عمیق می باشد که تلاشهای ایشان به چشم نمی آید. هرچند نقاط ضعفی دارند که امیدواریم در حل آنها تلاش نمایند. با این وجود دکتر زارعی را می توان مدیری موفق و بسیار باهوش و وقت شناس دانست. که به موقع جواب همه تخریبها را خواهند داد.

   2

   6
   • ناشناس گفت:

    چقدر احساسی نوشتی.

    در دوران هدایت خواه مسیر بابامیدان به عنوان غول کوهستان افتتاح شد.

    بیمارستان شهید جلیل یاسوج که الان زارعی ۶ ساله توش مونده کلنگ زنی و شروع به ساخت شد.

    گاز رسانی لوداب. ابرسانی بزرگ لوداب. دو بانده شدن مسیر اصفهان یاسوج. راههای روستایی فراوان. و …

    زارعی هر انچه داره مانور میده همان کارهای هدایت خواه است.

    زارعی ویرانه تحویل میده

    3

    3
    • احسان ج گفت:

     هدایت خواه اگه کاری ازش برمیومد که حداقل کوچه های دارشاهی رو آسفالت میکرد.هدایت خواه فقط دنبال پارتی بازی برای بچه های مسجد امام حسین بود و بس.بیمارستان کلنگ زده شد ولی کاری ازش نشد زمان ۸ ساله هدایتخواه خبری از گاز رسانی هم نبود که اینقد مانور می دهیدهدایت خواه نماینده مردم نبود نماینده دولت بود و فقط دنبال حمایت بی چون و چرای از مریدش احمدی نژاد بود خواهشا اسمی از مهره های سوخته پایداری نیارید چون حتی در میان طیف خودشون هم جایی ندارند چه برسه بین مردم چون چهره افراطیشون برا همه مشخص شده پس حاج زارع اصلا قابل قیاس با چهره سوخته پایداری نیست و نخواهد بود

     0

     2
     • ناشناس گفت:

      نه اینکه زارعی دنبال پارتی بازی نبوده؟ یه سر به دانشگاه یاسوج- به شرکت برق- به میراث فرهنگی بزن. از هر ۱۰ نفر ۸ نفر هم طایفه ای بکار گرفته.
      استیضاح نشون داد کی وکیل الد.له هست. این شعارهای دروغ و طبل تو خالیتون برا مردم روشن شد. معلومه از جامعه بی خبری

      0

      0
    • ناشناس گفت:

     با سلام به مردم خوب هم استانی فکر کنم جناب اقای زارعی با ورودش به انتخابات وحمایت از روحانی دین خودش را به دنیای دیگران فروخت ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرتیم شهید مظلوم دکتر بهشتی

     0

     1
  2. احسان ج گفت:

   حاج زارعی با حرفهای بی اساس دلواپسان که همانند مریدشان احمدی نژاد پوچ و بی اساس هست ارزشش کم نخواهد شد و اصولا شکست خوردگان سیاست که حتی جایی در میان طیف خودشان هم ندارد اگر کمی متفکر باشد قدم در راه شکستی سخت تر نخواهد گذاشت چون در دوران ۸ ساله ایشان که کشور پر از پول و دلار ارزان بود فقط حمایت از دولت چپاول گر احمدی نژاد و حمایت کورکورانه از طیفی خاص از بچه های مسجد امام حسین کاری برا این شهرستانها نکرد و اگر دوباره به میدان بیایید چنان رو دستی خواهد خورد که دیگر نای سر راست کردن هم در میان طایفه خود را هم نخواهد داشت چون افراط گریهای ایشان بر همه معلوم هست و اقبالی در میان مردم نخواهد داشت

   1

   1
  3. ناشناس گفت:

   مرده هدایت خواه شرف داره به زارعی. زارعی با کارهای غیر منطقی و منفعت طلبانه جایی برای دفاع نذاشته.

   اقدامات اطرافیان و طایفه زارعی در کسب امتیازهای غیر قانونی در آینده برای همگان افشا خواهد شد.

   دیگه فایده ای نداره. فانوس زاگرس خودتو خراب نکن. زارعی ۱۰۰۰۰ رای هم نمیاره.

   اینو منتشر کن. جانبدارانه عمل نکن

   1

   1
  4. بویراحمدی گفت:

   ای کاش جناب گوهرکانی کمی هم از عملکرد خود میگفتند نماینده ای که مدیر و معاون استاندارش شما باشین بهتر از این هم نمیشه خدایی یک بار فیلمهای خودتون در جریان سقوط را ببینید بعد حرف بزنید چه عملکرد مثبتی تا الان داشتید اصلا میدانید ستاد بحران یعنی چی ؟ شما و زارعی که در دولت کاسه به دست و ……….و ……. بودین چکا کردین .البته حق داری از زارعی حمایت کنی چون مطیع و تابع تاجگردونه و شما هم که سواد انچنا نی ندارین معاون استاندار میشین . حاکم شهری که مرغابی بود – بر سر ان شهر چه رسوایی بود…………..

   0

   0

  
  امروز سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • فراخوان طراحی پوستر ؛ شب بلادشاپور+جزییات
 • حداقل دستمزد سال ۹۸ کارگران تعیین شد+جزئیات
 • اختتامیه لیگ فوتبال شهرستان گچساران برگزار شد/قهرمان لیگ فوتبال شهرستان گچساران مشخص شد+تصاویر
 • تجمع اعتراضی کارکنان شهرداری چرام به عدم پرداخت مطالبات+عکس
 • رئیس جدید دانشگاه سما گچساران منصوب شد+حکم
 • پادرمیانی برای بخشش فرهنگی محکوم به اعدام در دهدشت
 • ضرورت خانه تکانی در گام دوم انقلاب
 • پیام فرماندار لنده به مناسبت ولادت باسعادت حضرت علی(ع) ، روز پدر و گرامیداشت یاد و خاطره پدران آسمانی دیار لنده
 • روند اجرایی پروژهای عمرانی بخش چاروسا از زبان بخشدار
 • مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران:وامدار هیچ‌کسی نیستم /برای تاجگردون حرمت قائلم چه نماینده باشد چه نباشد/روز انتخابات مشخص می‌شود هرکسی چقدر ارزش دارد+تصاویر
 • بزرگترين محموله قير جهت آسفالت پروژه هاي دوگنبدان تأمين شد/ ٦٠٠٠تن قير به گچساران ارسال خواهد شد+نامه نگاری ها
 • تقدیر استاندار کهگیلویه و بویراحمد از شهردار باشت+لوح تقدیر
 • مدیرکل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد:قاطعانه با استخدام‌های بدون ضابطه در کهگیلویه و بویراحمد برخورد می‌کنیم
 • چهارشنبه سوری ، چهارشنبه سوزی نشود…
 • مرگ دردناک جوان دهدشتی پس از عمل آپاندیس
 • زایشگاه جدید بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج افتتاح شد+عکس
 • پیام تسلیت شهردار باشت به همکاران و خانواده آتش نشان گچسارانی
 • دانشگاه پیام نور در چرام ماندگار شد
 • بزرگترین رویداد فرهنگی، ورزشی کهگیلویه و خاموشی برخی رسانه های معدود مخاطب
 • مدیرعامل شرکت تعاونی عشایری ثلاث لنده انتخاب شد+تصاویر
 •