طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۰ فروردین, ۱۳۹۷ | کد خبر : 76731 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛ غلامرضا تاجگردون،رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در همایش فرهنگی اجتماعی و توسعه اقتصادی منطقه ای لیشتر که با حضور وزیرارتباطات برگزار شد، گفت:یکی از افتخاراتم درمجلس شورای اسلامی این بود که از جناب “آذری جهرمی” وزیرارتباطات در چندجلسه اولی که با ایشان داشتم ،احساس کردم که جمهوری اسلامی و دولت محترم باید […]

  فانوس زاگرس؛

  فانوس زاگرس؛

  غلامرضا تاجگردون،رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در همایش فرهنگی اجتماعی و توسعه اقتصادی منطقه ای لیشتر که با حضور وزیرارتباطات برگزار شد، گفت:یکی از افتخاراتم درمجلس شورای اسلامی این بود که از جناب “آذری جهرمی” وزیرارتباطات در چندجلسه اولی که با ایشان داشتم ،احساس کردم که جمهوری اسلامی و دولت محترم باید به جوانان اعتماد کند.

   

  رقیب تاجگردون درانتخابات ریاست جمهوری

  وی افزود:جوان پخته ای همچون آذری جهرمی که در این مدت کم نشان داد که پختگی لازم را دارند و ان شاءالله خداوند کمک کند که در همین مسیر خوب جلو بروند البته به شرطی که رقیب بنده در انتخابات ریاست جمهوری نشوند که جناب آذری جهرمی ان شاءالله رئیس جمهور چند دوره بعد خواهند بود.

  تاجگردون تصریح کرد: امروز خیلی خوشحال شدیم که  مردم عزیز لیشتر در کنار بزرگان و ریش سفیدان خود به فکر اصالت منطقه خودشان هستند.

  وی درادامه گفت:این همایش ،همایش فرهنگی اجتماعی و توسعه اقتصادی منطقه است و وقتی می گوییم توسعه ابعاد مختلف دارد و تنها یک بخش آن چیزهایی هستند که ما درظاهر می بینیم درباب آب ،برق، جاده و مسائلی از این قبیل که خداوند توفیق داده و نعمت نظام مقدس جمهوری اسلامی هم نصیب این مردم کرده است .

  چند واحد توسعه اقتصادی خوانده ام

  رئیس کمیسیون برنامه و بدجه مجلس افزود:اما آنچیزی که بیشتر از همه ارزش دارد به نظر بنده به عنوان کسی که چند واحد توسعه اقتصادی خوانده است مهمترین رکنی که می بایستی همواره به آن توجه کرد اصالت به خصوص در مقوله فرهنگ است .

  تاجگردون تصریح کرد:بنده همیشه عرض کرده ام درخت توسعه ریشه اش فرهنگ است و اگر فرهنگ را از مدار توسعه یک جامعه حذف کنیم ریشه درخت را زده ایم و فرهنگ هم بدون اصالت هم معنا ندارد.

  باید این اصالت را حفظ کنیم

  وی اظهارکرد: زندگی و آینده خودمان را هم براساس دین مبین اسلام ورق می زنیم، باید این اصالت را حفظ کنیم که اصالت منشا انسانیت و تمدن دارد و این خطه هم به دلایل متعدد چه از حیث آثار باستانی که از لیشتر و خیرآباد مشهود است و ده ها اثر باستانی موثر در منطقه می بینیم و چه از لحاظ اقوام که اصالتشان محرز است.

   نماینده گچساران و باشت درمجلس گفت:درهمین لیشتر شما تصور کنید فارق از اقوام کوچک ۳طایفه دراین دشت نه چندان بزرگ سکنی گزیده اند سادات محترم ،ایل بزرگ باتولی که الان در اکثر نقاط مفید کشور هستند و برادران و خواهران عرب عزیزمان که قریب ۱۵۰سال دراین منطقه حضور دارند.

  وی تصریح کرد:اولا سادات محترم در کل مناطق زاگرس چینش آنها یک ویژگی خاص دارد و در بین طوایف مختلف سادات وجود دارد چون محل صلح هستند و جایی هستند که منشا پیدایش صلح دربین اقوام مختلف هستند.

  کی لهراسب، سردار بزرگ پایمردی

  تاجگردون گفت:ایل بزرگ باتولی که امروز دوستان در سخنانشان اشارات خوبی به تمدن ایران از گذشته تا الان در این نقطه بیان کردند که وقتی به سردار بزرگ پایمردی برای اصالت منطقه یعنی “کی لهراسب باتولی” اشاره می کنند “کی لهراسب ها” یک نماد هستند که می تواند بیانگر اصالت یک منطقه یا فرهنگ یک جامعه باشند.

   وی اظهارکرد:به طور مثال هر کسی به تخت جمشید یک نوع نگاه دارد یکی نگاه به اصالت تخت جمشید نگاه می کند،یکی به ظلم ظالمین نگاه می کند و یکی به تمدن نگاه می کندو  یکی هم به فرهنگ نگاه می کند ولی همه اینها را که نگاه می کنیم به یک چیز برمی خوریم قدمت، اصالت، تمدن وفرهنگ.

  فراموش نکنید که یک لر هستید

  رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس افزود:بنده به عنوان وکیل شما عرض می کنم هیچگاه از این بیم نداشته باشیم حتی در بالاترین مرجع رسمی که قرار می گیرید اصالت و فرهنگتان را فراموش نکنید و فراموش نکنید که یک لر هستید و فراموش نکنید که یک عرب هستید و فراموش نکنید که سادات هستید.

  این برنامه ها را همه ساله داشته باشید

  وی درادامه گفت:چرا که انسانی که اصالتش را بگیرند مرده است و شما انسان های با اصالتی هستید که در این سرزمین الهی چند صباحی میهمان عزیزخداوند هستید و زندگی می کنید در هر صورت اولین سال این همایش است و بنده به سروران ارجمند و دوستان خواهش می کنم که سعی کنید این برنامه را همه ساله داشته باشید.

  تاجگردون افزود:توفیق داشتیم که امسال یک وزیر خوش فکری اینجا حضور پیدا کند و این قول را خدمتان عرض کنم اگر این یکسال را خوب کار کنید خود آقای “آذری جهرمی” را مامور می کنیم که هرسال یک وزیر و یا مقام عالی رتبه را در این همایش و دشت زیبای لیشتر دعوت کنیم و سال های بعد این برنامه ادامه داشته باشد.

  انتهای خبر/
  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  18 نظر برای “نماینده گچساران و باشت:کی لهراسب، سردار بزرگ پایمردی”
  1. لیشتری گفت:

   به نظر م شبها دکتر خواب انواع انتخابات را می بیند
   تو را خدا جو را انتخاباتی نکنید دو سال دیگه انتخابات است
   آدم از پا در میاد
   یا میر عزیز

   0

   1
  2. لیشتر گفت:

   برا لیشتر متاسفم که با وعده ای دروغین شمارو داره میپیچونه کجا رفت بخش و….. کاشکی یه ذره غیرت بچه های ارو مارین داشتین

   0

   1
  3. درود بر میرشکار.درود بر کالهراس

   1

   1
  4. بویراحمد گفت:

   باسلام.تورا قرآن یکی بیاد بگه که آقای کی لهراسب چه منفعتی برای بویراحمد داشت.فقط اومد یه عده سرباز سیه روز را کشت فقط بخاطر تفنگشون.پدر بزرگ خودم یکی از کسانی بود که تو تنگ تامرادی هم زخمی شد هم تونست که یه تفنگ برنو با خودش بیاره.اما خدا شاهده که به واسطه همین…….ا بود که مردم ……د تا الان هم دارند چوب یاغی گری پدر بزرگها رو میخورند.بعد از همین به اصطلاح حماسه سازی ها بود که حکومت پهلوی تصمیم گرفت که این ایل رو تو کوهستانها و غارها به حال خودش رها کنه.با اون شرایط آیا کسی جرات میکرد که تو این استان سرمایه‌گذاری کنه.نه که جرات نمی‌کرد.ایلی که افتخارش……. و …….بود باید هم کسی جرات نداشته باشه که سرمایه گذاری کنه.چرا باید به…….. افتخار کنیم.

   2

   2
   • یاسوج گرگ و خرسش ادم میخورد .ابادان با اون اب وهوا تو دوره پهلوی پایتخت ایران بود ولی یاسوج با این اب وهوا کجا معادلات بود.یاسوج فقط خوابگاه و اردوگاه انگلیسیها بود تا ناله برنو کالهراس باطولی بلند شد.خدا دونه اگه یاسوج یاسوج شد و زمینها جا گرگ و روباه که هیچ ارزشی نداشتن و شدن طلا و اگه یاسوج شد مرکز استان وبو سر تفنگ کالهراس باطولی بی

    1

    1
  5. بویراحمد گفت:

   خواهشاً لطف بفرمایید نظر ما رو منعکس کنید.

   0

   1
  6. ناشناس گفت:

   شما اگر بار سوم تونستی بروی مجلس بعد حرف از ریاست جمهوری بزن

   -1

   2
  7. ناجي گفت:

   هندونه كيلو چند اقاي تاج گردون ليشتر مركز هندونس اينم از اون حرفا بود گچ اصلاح طلب تهران اعتدال هر جا هم كه لازم بود اصول گرا

   0

   2
  8. باوی گفت:

   متاسفم برای دکتر تاجگردون که برای رای گرفتن از ………….تعریف وتمجید میکند

   0

   2
  9. شرمت الله گفت:

   اگر تاج گردون در انتخابات ریاست جمهوری کاندیدا شود نه تنها جسم و روح مان را بلکه بدون اقراق جان خود را در راهش خواهیم گذاشت

   2

   1
  10. بویراحمد گفت:

   خوبه .پی یه بی خاصیتی سایتتون بردم.یه نظری من فرستادم که نه تهمت نه فحش نه بی احترامی در نظری که دادن نبود اما چند به مضاق جنابعالی خوش نیامد اون پیام رو رد سایت نزد یزد.برسد خودتون بنویسید خودتون هم بخونید

   0

   0
  11. بیسواد گفت:

   آقای دکترباتولی طایفه است نه ایل.

   0

   1
  12. لیشتر گفت:

   تاجگردون دو دوره قبلی کاندیدیش تولیشتر از رقیباش کمتر رای می آورد دیگه ای دوره فک کنم فقط محمود مظفریان و حسن رضایی رای بهش بدن که ای دوتا هم ……

   0

   1
  13. ناشناس گفت:

   اگر تاریخ بلد بودی اذ یک ……. که دستش به ……..و انسانهای ……. شده بود …….نمی کردی.

   0

   0
  14. باوی گفت:

   سلام دکتر تاجگردون باهمه وجودمان دوست داریم بزرگ مرد محبوب ودوست داشتنی وافتخار می کنیم به چنین مرد بزرگی دوست داریم

   0

   0

  
  امروز چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • دلنوشته دخترانه برای پدر سفر کرده…
 • در آستانه سال نو؛ پاکسازی معابر شهر باشت با مشارکت پلیس راهنمایی و رانندگی و شهردار باشت+تصاویر
 • الزام تغییر رویکردی در طلیعه دهه پنجم از پیروزی انقلاب اسلامی ایران
 • با هدف کمک به دانش آموزان محروم ؛ جشن عیدانه در مدرسه راهنمایی دخترانه ابن سینا گچساران برگزار شد+تصاویر
 • یک کهگیلویه وبویراحمدی معاون استانداری لرستان شد 
 • گزارش تصویری آخرین جلسه شورای اداری شهرستان گچساران در سال ۱۳۹۷
 • سفره خالی کارگران سد چم شیر گچساران در آستانه شب عید+تصاویر
 • فراخوان طراحی پوستر ؛ شب بلادشاپور+جزییات
 • حداقل دستمزد سال ۹۸ کارگران تعیین شد+جزئیات
 • اختتامیه لیگ فوتبال شهرستان گچساران برگزار شد/قهرمان لیگ فوتبال شهرستان گچساران مشخص شد+تصاویر
 • تجمع اعتراضی کارکنان شهرداری چرام به عدم پرداخت مطالبات+عکس
 • رئیس جدید دانشگاه سما گچساران منصوب شد+حکم
 • پادرمیانی برای بخشش فرهنگی محکوم به اعدام در دهدشت
 • ضرورت خانه تکانی در گام دوم انقلاب
 • پیام فرماندار لنده به مناسبت ولادت باسعادت حضرت علی(ع) ، روز پدر و گرامیداشت یاد و خاطره پدران آسمانی دیار لنده
 • روند اجرایی پروژهای عمرانی بخش چاروسا از زبان بخشدار
 • مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران:وامدار هیچ‌کسی نیستم /برای تاجگردون حرمت قائلم چه نماینده باشد چه نباشد/روز انتخابات مشخص می‌شود هرکسی چقدر ارزش دارد+تصاویر
 • بزرگترين محموله قير جهت آسفالت پروژه هاي دوگنبدان تأمين شد/ ٦٠٠٠تن قير به گچساران ارسال خواهد شد+نامه نگاری ها
 • تقدیر استاندار کهگیلویه و بویراحمد از شهردار باشت+لوح تقدیر
 • مدیرکل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد:قاطعانه با استخدام‌های بدون ضابطه در کهگیلویه و بویراحمد برخورد می‌کنیم
 •