طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۹ اسفند, ۱۳۹۶ | کد خبر : 76273 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛ ‍ پس از واکنش های اردلان زینل زاده ،یعقوب زراعت کیش و غلامرضا پاکدل این بار الله کس راهی از فعالان اصولگرای گچساران به غلامرضا  تاج گردون نامه نوشت:     به گزارش فانوس زاگرس ، در نامه آله کس راهی آمده اشت:     به نام خدا جناب آقای غلامرضا تاجگردون نماینده […]

  فانوس زاگرس؛

  فانوس زاگرس؛

  پس از واکنش های اردلان زینل زاده ،یعقوب زراعت کیش و غلامرضا پاکدل این بار الله کس راهی از فعالان اصولگرای گچساران به غلامرضا  تاج گردون نامه نوشت:

   

   

  به گزارش فانوس زاگرس ، در نامه آله کس راهی آمده اشت:

   

   

  به نام خدا

  جناب آقای غلامرضا تاجگردون نماینده محترم مجلس شورای اسلامی

  سلام علیکم

  در گردهمایی ۱۷/۱۲/۱۳۹۶ در تالار بهار که به مناسبت سالگرد انتخاب خود و اعلام گزارش عملکرد تشکیل گردید ، در این رابطه به عنوان کسی که از نزدیک با ظلم و اجحاف مشاورین و مباشرین در نظام فئودالی و طاغوت آشنایی کامل دارم ، مواردی را بنابه وظیفه شهروندی و دینی یادآور میشوم :

   

  ۱- درگزارش سالانه خود بحث نامه کروبی را بدون طرح مفاد نامه بیان کرده و گفته اید همه باید از اشتباهاتشان عذرخواهی کنند و آقا هم باید از اشتباه خود عذرخواهی کند .این موضوع چه ارتباطی با گزارش عملکرد شما داشت .
  ۲- از دیدگاه بسیاری از مردم فهیم گچساران و باشت ، شما یک نوع حکومت خودمختاری در شهرستان ها راه اندازی کرده اید، به طوری که ادارات از حکومت مرکزی و قوانین پیروی نمی کنند و صرفا تابع دستور شما و بستگانتان می باشند.
  ۳- کلیه پروژه های عمرانی بدون رعایت قوانین به اقوام و افراد خاص واگذار می گردد و حتی اگربه افراد دیگری واگذار می شود بازهم عملا مجری آن پروژه ها، دوستان و اقوام شما هستند (پروژه های ملی راه سازی تا آب کشاورزی در این قالب اجرا می شود و خرید امکانات پروژه ها خصوصا لوله ها از یک شرکت خاص می باشد).
  ۴- دادن مسئولیت به افراد با تعهدات قبلی ، به طوری که از نظر اکثریت مردم ، هیچگونه اختیاری از خود ندارند.
  ۵- به کارگیری نیرو درادارات بدون ضوابط و صرفاً بر اساس دستور شما با ملاک اینکه چند دوره به شما رأی داده اند ، بوده و حتی کسانی که یکبار رأی داده باشند ، مدنظر شما نیستند (پتروشیمی ، بیمارستان ها، صنعت بهره برداری نفت و گاز گچساران و …)
  ۶- بازگشت ناعادلانه نیروهای اخراجی از شرکت نفت : که براساس این دستورمیبایست افرادی که سابقه کار دراین شرکت را داشته اند به کار گرفته شوند، در حالی که ۵۰% نیروهای بکارگرفته شده هیچگونه سابقه کار در شرکت نفت را ندارند و از بازگشت افرادی که بیش از ۱۰ ماه سابقه کار در آن شرکت را داشته اند جلوگیری شده است .
  ۷- طرح بحث زمین خواری از ناحیه شما بسیار مایه خرسندی است در صورتی که مسئولین زیربط صادقانه موارد زمین خواری را از سال ۱۳۴۲ تا کنون مورد بررسی قرار داده و زمین خواران را به مردم معرفی نمایند .
  ۸- ایجاد اختلاف بین طوایف از جمله استفاده از جوانان به عنوان بادیگارد، در صورتی که اگر نیاز به حفاظت دارید بایستی از نیروهای انتظامی و امنیتی استفاده کنید .
  ۹- توجه نکردن به توصیه های پسرعموی انقلابی تان حاج بهرام تاجگردون .
  ۱۰- بی توجهی به آرمان های شهید احمدرضا تاجگردون ، شهیدی که نقد جدی به روند زندگی گذشته خود داشته است .
  ۱۱- در اختیار گرفتن رسانه ها و فضای مجازی برای فریب افکار عمومی خصوصا جوانان
  در پایان به عنوان یک معلم سالخورده شما را نصیحت می نمایم برای حفط=ظ و تداوم ارزش های اسلامی و وحدت مردم ، بیشتر از این مسیر جدایی و نفاق اندیشه های گذشته را احیاء ننمایید که همه طوایف باشت باوی و سایر اقوام و شهروندان محترم این دو شهرستان از این رهگذر آسیب بسیار دیده اند و نخبگان آن ها به پای صاحبان قدرت قربانی شده اند و چنانچه این روال ادامه داشته باشد در شرایط مناسب پیگیری خواهد شد.

  حاج الله کس راهی

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  25 نظر برای “نامه فعال اصولگرای گچسارانی به تاجگردون”
  1. سرمس گفت:

   جناب راهی واقعا گل گفتی مرحبا مرحبا

   13

   8
  2. خسرو گفت:

   👏👏👏👏👏👏👏👏👏
   فقط پارتی بازی و ریاکاری

   6

   5
  3. وحدت گفت:

   تعجبم چه حرفی داری کسی که حرفش برای مردم هیچ اهمیتی ندارد یعنی حرف امروز وفرداش یکی نیست جناب راهی حنای شما دیگر برای مردم گچساران ونخبگان ومردم فهیم رنگ ندارد

   3

   8
  4. وحدت گفت:

   تورابه خدا شما یکی دیگر انتقاد نکن در مدت چندسال اختلاف ودودستگی وهرانچه به ضرر مردم بوده کردی

   4

   7
  5. اقای راهی اینقد جا نماز اب نکشید.چرا قیامت خودتون به دنیا میفروشید.شماها دیگه از همه جا ناامید شدید و دارید فرافکنی میکنید.مگه عذر خواهی بده اتفاقا خیلی هم خوبه.کاشکی شماها که چندین دوره حکومت گچساران در اختیار داشتید بابت این همه عقب ماندگی که اتفاقا همه میراث شماها هستند یه عذرخواهی میکردید.شما دیگه امتحان خودتون رو پس دادبد.از بکارگیری نیرو گفتید مگر خودتون کم نیرو جناحی استخدام کردید ولی ما میگوییم خداروشکر لااقل چند نفری از جوانان گچ مشغول بکارشدند.چرا از اسم شهید این خانواده در جهت پیشبرد اهداف پلید خودتون میخوابد استفاده ببرید.باور کنید شما که عصبانی میشید ما مطمعنیم میرشکار داره خوب کار میکنه.مردم گچساران دیگه فریب این حرفها رو نمیخورن و میدونند کی بهتر کار میکنه.شما چی رو میخواید پیگیری کنید اتفاقا خانواده تاج گردون بابت این حرفهای مفت شما باید پیگیری کنند.چرا از این همه پروژه عمرانی و این همه کار حرفی نمیزنید و این حرفهای خاله زنکی چیه میگید انشالا که مکر خودتون به خودتون برمیگرده.

   5

   12
  6. ناشناس گفت:

   جناب آقای راهی شماچه کاریه مملکت هستی مگر نمایندگان قبلی همین بحرفهایی که زدی انجام نمی داده اند

   3

   9
  7. گچساران گفت:

   ایشان یکی از …….. در منطقه باشت باوی می باشند که اگر یک روز خودش کاندید شوند ………. هم بهش رای نمیدن تو اگر ………و………. اول ……. کن که……… داری وهمه چیز برای خودتون میخاید بعد بیاید نظر بدید

   0

   6
  8. وحدت گفت:

   شرمندایم اقای راهی گول شما وامسال شمل را نخواهیم خورد مردم به فکر عمران ابادانی شهر نه به فکر خرابی عینک دودی بردار ببین چه تحولی شده

   4

   11
  9. شهروند گفت:

   اتفاقا تاجگردون فقط دنبال قشر مرفع گچساروانه که بتونه ازشون بکشه برا اینده

   2

   1
  10. کارگر گفت:

   حقیتتو گفته آقای راهی

   6

   0
  11. فرهنگی دلسوز گفت:

   آقای راهی یادت رفته شما وامثال شما چه بلایی سر این شهر آوردید پیمان کاران منازل مسکن مهر که از بزرگترین پروژه های شما بود کیا بودن آدمهای خطی بدون تجربه که همه را خوردند و بردند . شما که نه شهید دادی و نه جانباز پس دلسوز که برای انقلاب و وطن نیستی در یک کلام از پیشرفت شهر و دیارت نگران و حسودی توبه کن و برگرد به آغوش ملت و خط راستین رهبری و ولایت

   1

   5
  12. کنعان گفت:

   ایسو تو حاج بهرامو قبول داری !!!!
   ای خدا
   ای خدا

   1

   3
  13. نفتی هوادار تاجگردون گفت:

   مردم دیگر فریب گذشته ها را نخواهند خورد.
   راه توسعه و عمران فقط با دکتر تاجگردون عملی شد.
   چشم ها را باز کنید.تغییرات را ببینید .جاده ها، شهرها، روستاها ،اماکن ورزشی، همه حکایت از این دارد که گچساران و باشت ۵۰سال جلو افتاده است. خدمات میر شکال تکرار نخواهد شد.ممنونیم از ایشان.فراتر از وعده هایش ظاهر شد.شاید کسی این همه پیشرفت و توسعه را باور نمی کرد.
   مردم هم به همه مسائل آگاهی دارند و خادم واقعی خود را بهتر می شناسند.
   خدا یا از خلقت تاجگردن متشکریم.

   3

   5
  14. جوان گفت:

   درود بر میرشکار شهرم که باعث سرفرازی ما در ایران شد.دکتر تاجگردون مظهر سازندگی و خدمت بی منت است.

   2

   5
  15. M گفت:

   بسم الله الرحمن الرحیم
   فقط ذات پاک او بی نقص است
   همه نعمات از آن خداوند است
   استاد گرامی جناب آقای راهی بنده دانش آموز شما در درس آمار در دبیرستان کورش کبیر مقارن پدیده قرن انقلاب اسلامی بوده ام .ممکن است برخی از مطالب جنابعالی هم تا حدودی درست باشد ولی گل بی خار کجا! استاد ارجمند جنابعالی و دکتر تاجگردو ن از فرزندان این مرزوبوم هستید هر دو از نعمات الهی هستید دیروز فرصت در دستان شما بود و امروز در دست ایشان اگر نقصی هست در پنهانی تذکر دهید .بر اساس همان در س آمار و احتمالات بررسی فرمائید در این زمان بیشتر کار شده است یا قبلا.در مورد اشتغال اگر زیر ساخت ها زودتر درست میشد و سرمایه گذار جذب می شد الان جوان بی کار نداشتیم به هر دلیل نشد اکنون چرا همکاری نمی کنید مگر هدف بالندگی و رشد در همه عرصه ها نیست به اطراف خود بنگر جاده ها را ببین بافت فرسوده محله سادات را تماشا کن و… آنگاه قضاوت کن .اگر چه معتقدم دکتر تاجگردو ن وکیل مردم است و باید حرف عقلای قوم را بزند نه هر حرفی را و نباید پا را از گلیم خود درازتر کند دغدغه مردم گچساران کروبی نیست بیکاری جوانانشان است اعتیاد است و… در جهان امروزی رهبری به شایستگی رهبر ایران به اعتراف دوست و دشمن وجود ندارد و اصلا جای این حرف نبود و آقای تاجگردو ن اشتباه کرد که این قیاس مع الفارق را انجام داد این حرف ها نفعی برای مردم هم ندارد. بیایید با هم باشیم فقرا کارگران زنان بی سرپرست جوانان بی کار ی را که غرور شان از فرط بیکاری خرد شده است را در یابیم و به ریسمان الهی چنگ بزنیم . وحدت آری اختلاف هرگز m

   1

   1
  16. باشت قهرمان بنگرو گفت:

   راهی که هست از کجا اومده که بخواد تاجگردون را نصیحت کنی مملکت مگه بی صحاب شده که هر کسی از هر جایی بلند بشه و بیاد یه چیزی برای خودش بگه البته این ها چون چندین سال هست که پشت سر هم توهمه انتخابات و موارد سیاسی شکست خوداند و تو دهنی از مردم خورداند. و راهی ندارند مجبور هستند که با این حرفها مقداری خودشان را سرگرم کنند ولی کور خواندند و اینها دیگه هیچ وقت نمیتوند دوباره مردم را گول بزنند چرا که برای همه شناخته شده هستند راهی برو فکر نان کن که خربزه اب هست تو کجا و این حرفا حیف معلمی و فرهنگی که تو باشی

   0

   5
  17. جوان گفت:

   نامه تشكر جمعي از خانواده هاي جانباختگان حادثه سقوط پرواز تهران -ياسوج از فرزند دنا

   بسمه تعالی
   من لم يشكر المخلوق لم یشکر الخالق
   جناب آقای دکتر تاجگردون

   چگونه لب به سخن بگشایيم در حالیکه در سوگ غمی بزرگ نشسته ایم ، غم برادرم ،خواهرم و هموطنانم !
   چگونه از انتظار مادرانمان برای به آغوش کشیدن فرزند جوان و نوه خردسالش که در آسمان پر پر شدند بنوسيم؟ چگونه اشک خون آلود پدرانمان را که برای دیدن دوباره فرزندانشان ماه ها انتظار می‌کشيدند تماشا کنيم ؟آیا از عید و بهاري سخن بگویيم که تو هم میدانی زیر برف های دنا به سکوت خفته است !آن پرواز بی‌سرانجام و آن سقوط هولناک زندگی ما را در سوگ و انتظار فرو برده است! روزگار ما سکوت ، فریاد و انتظار در دامن دنایی است که قامت بلند آوازه اش طنز تلخ این روزهاست! شیون و سکوت برای مسافراني که مادرانشان هنوز بر درگه خانه در انتظارش نشسته اند و صدای لالایی برای آن کودکی که در سرمایه دنا به خون خفته است هر شب در خانه‌ی ما شنیده می شود. مادرم غمگین است و درد پدرم جانکاه! به مادرم !به پدرم! به مزار برادرم چه بگویم که او هم در انتظار مسافرش چشم به قله های دنا دوخته است. روزگار ما تلخ است! برادرم جناب آقای دکتر تاجگردون !
   فریاد بلند ای دنای شما را در صحن مجلس شنیدیم. سپاسگزاریم جناب آقای دکتر تاجگردون. سپاسگزاریم که بلند بلند فریاد زدیدو گفتید که چرا هیچ کس در این نظام از مردم معذرت خواهی نکرد. فریاد زدید که می خواهید عید با ما باشید و شما در آن آزمون پیروز شدید. شنیدیم که می گفتید با خون نمی توان معامله کرد و به ما وفادار ماندید. غیرت و مردانگی ات را دیدیم و باورمان شد که ما تنها نیستیم و هرگز آن روز سخت و دکتر تاجگردون را فراموش نخواهیم کرد. صدای تو مرهمی بر زخم های جانسوز ما بود. سخنان بغض آلود و اشکبار آن روز جنابعالی در مجلس، که صدای مظلومان به خون خفته دنا را در سراسر ایران طنین انداز می نمود قلب‌های غم زده ما را تسلی بخشید.
   بر خویشتن فرض می دانیم از زحمات و تلاش‌های صادقانه جنابعالی برای رسانیدن صدای آن مظلومان و خانواده های داغدار به گوش ملت ایران و مسئولان نظام جمهوری اسلامی قدردانی و سپاسگزاری نماییم.
   از طرف جمعي از خانواده های جانباختگان سانحه هوایی پرواز تهران – یاسوج

   4

   4
  18. استاددانشگاه گفت:

   جناب اقای حاج راهی
   باسلام خودحضرتعالی یه روزهایی باحاج نبی بودی ومیگفتی من پشت سرش نمازمیخونم،تااینکه نماینده شدبعدازدوسال،ک گذشت ،ویه سریع اهدافی داشتی،براوردش نکردافتادی پشت…….. البته بیشترین دوره ایی که پشت سرش نمازمسخوندی اونموقع که زارع رئیس دانشگابودوتوهمه کاره بودی،وافتادپشت سردوست،دوست کنونیت ……ودرب گزینش راقفل کردی،وپروبال های اون رو خوردکردی،وتااخراجش پیش رفتی،چون مانعی بودبرای اهدافت،،بعدش نوبت جعفری،شددیدی اهداف عزتمندانه این مردخداب مزاجت خوش نمیادافتادی به دنبالش،چ حرفهاکه نزدی،تااینکه قدرت رواوردی ومقابل جعفری دشمن کردی،رئس دانشگاه روازدهدشت اوردی،به جای جانی پورکنونی که باهمکاری وهمراهی جعفری،ونعمتی،دانشگاه رامتحول کرده بودواختلاف راصدچندان کردی،ازبیژنی خوستید(همراه اسماعیلی،وسعادت)نعمتی،رواخراچ کنه،غافل ازاینکه اوورجبی ونبوی،و…….بیکارنمیشینندوخودت،وبروباندت،روبااوردندگی بیرون کردندوشعارمگرباوی بمیردودیل،وگرمسیرمجلس ببیندراسردادید،ایابی انصافی واختلاف طایفه ایی بالاترازاین،اقای راهی تا الان غیرازاختلاف چیزی ماازت سراغ نداریم،تو…….به جانی پورکردی،بعدش الان میفرمایی جانی پوربایدبه،حرفت گوش بده،نعمتی،رحمانی،مرادی،اله کرمپوربایدحرف شنوات اشن،ایاالان تاجگردون اختلاف درست میکنه،……

   3

   4
  19. ناشناس گفت:

   با ای نظرات و کامنت های دوستان حساب کار دست آقای راهی اومده بنظرم

   1

   5
  20. ناشناس گفت:

   ولی واقعا اگر یکی از نماینده های جناح آقای راهی این خدمات میداد به شهر الان روزی دوتا همایش تقدیر و سه تا کتاب چاپ میکردن چقد بی انصاف هستن تا عصبانی هستین مشخصه که میرشکار کارش درسته

   0

   1
  21. رو راست گفت:

   جناب راهی این بی عدالتی ها رو شما و هم فکرانتون پایه گذاری کردی ن اونوقت داری دم از حق وعدالت میزنی ، کار تاجگردون داره خرابکاریهای شما را سر و سامون میدهد ، نیروهای وابسته به شما که توی شرکت نفت دارن کار می کنن ، خودشون هیچ تازه ماشینهاشون رو هم بکار می گرفتین و حق بقیه رو ابنجوری می دادین ، از کی تا حالا شما مدافع مردم و حاج بهرام شدین ، ………..برو اسلام بیدار است ، درود بر تاجگردون مرد تکرار تشدنی

   0

   4
  22. رو راست گفت:

   از کی تا حالا دلسوز مردم شدین ، شما حق این جوانهای بیکار خوردین ، این فرهنگ( زد و بند ) رو شما رواج دادین

   0

   4
  23. ناشناس گفت:

   خداییش من نمیگم هیچ ایرادی نداره تاجگردون ولی قابل مقایسه با نماینده هی قبل از خودش نیست با اختلاف بهتره خیلی خیلی بهتره رقیباش نا امید شدن دارن از برادرشهیدش و کسی که چشم دیدن بهرام تاجگردون روندارن حالا از اسمش استفاده میکنن

   0

   2

  
  امروز سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • گزارش تصویری آخرین جلسه شورای اداری شهرستان گچساران در سال ۱۳۹۷
 • فراخوان طراحی پوستر ؛ شب بلادشاپور+جزییات
 • حداقل دستمزد سال ۹۸ کارگران تعیین شد+جزئیات
 • اختتامیه لیگ فوتبال شهرستان گچساران برگزار شد/قهرمان لیگ فوتبال شهرستان گچساران مشخص شد+تصاویر
 • تجمع اعتراضی کارکنان شهرداری چرام به عدم پرداخت مطالبات+عکس
 • رئیس جدید دانشگاه سما گچساران منصوب شد+حکم
 • پادرمیانی برای بخشش فرهنگی محکوم به اعدام در دهدشت
 • ضرورت خانه تکانی در گام دوم انقلاب
 • پیام فرماندار لنده به مناسبت ولادت باسعادت حضرت علی(ع) ، روز پدر و گرامیداشت یاد و خاطره پدران آسمانی دیار لنده
 • روند اجرایی پروژهای عمرانی بخش چاروسا از زبان بخشدار
 • مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران:وامدار هیچ‌کسی نیستم /برای تاجگردون حرمت قائلم چه نماینده باشد چه نباشد/روز انتخابات مشخص می‌شود هرکسی چقدر ارزش دارد+تصاویر
 • بزرگترين محموله قير جهت آسفالت پروژه هاي دوگنبدان تأمين شد/ ٦٠٠٠تن قير به گچساران ارسال خواهد شد+نامه نگاری ها
 • تقدیر استاندار کهگیلویه و بویراحمد از شهردار باشت+لوح تقدیر
 • مدیرکل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد:قاطعانه با استخدام‌های بدون ضابطه در کهگیلویه و بویراحمد برخورد می‌کنیم
 • چهارشنبه سوری ، چهارشنبه سوزی نشود…
 • مرگ دردناک جوان دهدشتی پس از عمل آپاندیس
 • زایشگاه جدید بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج افتتاح شد+عکس
 • پیام تسلیت شهردار باشت به همکاران و خانواده آتش نشان گچسارانی
 • دانشگاه پیام نور در چرام ماندگار شد
 • بزرگترین رویداد فرهنگی، ورزشی کهگیلویه و خاموشی برخی رسانه های معدود مخاطب
 •