طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۷ اسفند, ۱۳۹۶ | کد خبر : 76100 | نویسنده : sajad |
 •   

  فانوس زاگرس؛   اواخر هفته گذشته خبری در خصوص استیضاح شهردار دوگنبدان و بررسی آن در جلسه اعضای شورای شهر در تاریخ یک شنبه ۲۷ اسفندماه منتشر گردید.   به گزارش فانوس زاگرس،صبح امروز به منظور پوشش خبری این جلسه به محل شورای شهر دوگنبدان رفتیم که مسلم کرمی سخنگوی شورای شهر در گفتگو با […]

  فانوس زاگرس؛

  فانوس زاگرس؛

   

  اواخر هفته گذشته خبری در خصوص استیضاح شهردار دوگنبدان و بررسی آن در جلسه اعضای شورای شهر در تاریخ یک شنبه ۲۷ اسفندماه منتشر گردید.

   

  به گزارش فانوس زاگرس،صبح امروز به منظور پوشش خبری این جلسه به محل شورای شهر دوگنبدان رفتیم که مسلم کرمی سخنگوی شورای شهر در گفتگو با فانوس زاگرس ضمن ابراز بی اطلاعی ازجلسه استیضاح بیان داشت:جلسه امروز شورای شهر در خصوص استیضاح شهردار نیست بلکه جلسه بررسی کاهش عوارض شهرداری است که  بدون حضور شهردار برگزار می گردد.

   

  وی گفت:امیدواریم که اعضای شورا به تصویب کاهش عوارض ساخت و ساز عیدی خوبی به همشهریان دهد که تلاش می شود بصورت میانگین قریب ۲۰ درصد نسبت به سال ۹۶ کاهش عوارض ساخت و ساز(اشخاص حقیقی) داشته باشیم.

   

  اظهارات مسلم کرمی در حالی بود که پیشتر اعلام شده بود فرار است صبح امروز جلسه بررسی استیضاح مسعود ظفری برگزار شود.

   

  با ورود اعضای شورای شهر به ساختمان شورا اعلام شد تا دقایقی دیگر مسعود ظفری به منظور حضور در جلسه استیضاح خود به محل شورا خواهد آمد.

  حبیب عاملی مقدم عضو شورای شهر و از مخالفان استیضاح شهردار در بدو ورود خود در گفتگو با فانوس زاگرس گفت:جلسه امروز در خصوص بررسی استیضاح شهردار بوده و نامه استیضاح نیز موجود است.

   

  عاملی گفت:بنده،رمضان عباسی و کیانوش بلوطی دیگر اعضای شورا به شدت مخالف استیضاح هستیم.

   

  وی افزود:ظفری بسیار خوب و موفق کار می کند و آقایان خواهان استیضاح دلیل منطقی خود جهت استیضاح را بیان کنند.

   

  عاملی گفت:توصیه می کنم دوستان تمرکز،روح و روان شهردار را مخدوش نکنند و اگر به دنبال موفقیت شهرداری هستند،شهردار را کمک کنند.

   

  عاملی با بیان اینکه در ایام نزدیک به عید و تعطیلات بیان بحث های نابجا منطقی نیست تاکید کرد:ظفری شبانه روز در حال فعالیت و کار است و دوست دارم آقایان توضیح دهند بنا به چه کمبودهایی به دنبال استیضاح هستند.

   

  سید ناصر حسینی رئیس شورای شهر دوگنبدان آخرین فردی بود که خود را به ساختمان شورا رساند که به محض ورود به شورا  و دیدن خبرنگارانی که برای پوشش جلسه استیضاح آمده بود گفت:جلسه امروز درمورد استیضاح شهردار نیست .

   

  وی گفت انتقادات خود به شهردار را طی ۱۵ سوال در برگه ای تقدیم ظفری کرده و هنوز جهت استیضاح از وی دعوت کتبی نکرده ایم.

   

  حسینی گفت فعلا استیضاح منتفی اما به قوت خود باقیست که احتمالا بعد از تعطیلات عید صورت خواهد گرفن.

   

  اظهارات حسینی در حالی بود در حالی که شهردار دوگنبدان و سه نفر از اعضای شورای شهر دوگنبدان به منظور بررسی جلسه استیضاح وارد ساختمان شورا شده بودند و رییس و دیگر اعضای شورای شهر که گفته می شود از حامیان استیضاح هستند از برگزاری جلسه استیضاح در امروز ابراز بی اطلاعی می کنند و تاکید دارند جلسه امروز در مورد کاهش عوارض است.

  در همین حال شهردار دوگنبدان در گفتگو با فانوس زاگرس بیان داشت:نامه استیضاح را تا دقایقی دیگر تقدیم خبرنگاران می کنم.

   

  سید ناصر حسینی بار دیگر در گفتگو با فانوس زاگرس و این بار با لحنی جدی گفت:دلیل تخریب دیوار شورای شهر و نحوه هزینه پول آلایندگی از جمله سوالات ما از ظفری بود که تاکنون سوالات قانع کننده ای ارایه نداشته است.

  حسینی گفت:ده مرتبه بصورت محرمانه با ظفری صحبت کرده و خواستار رفع موانع شده ایم که متاسفانه از سوی شهردار پیگیری نشده است.

  رئیس شورای شهر دوگنبدان با تاکید بر اینکه به زودی در مورد برخی ساخت و سازهای شبانه و غیر مجاز روشنگری خواهیم کرد افزود:به زودی شفاف سازی خواهیم کرد که چه کسی به دنبال دفاع از حق و حفوق مردم است.

  حسینی با بیان اینکه ما به دنبال منافع شخصی نیستیم گفت:ما حضور برخی افراد نزدیک شهردار که حاشیه ساز هستند را به شهردار تاکید کرده ایم که کنترل و محدود کند که متاسفانه اینجور نشده است.

  حسینی افزود:وقتی مستندات را ارایه دادیم به من حسینی احسنت خواهید گفت.

   

  وی بیان داشت:غلامرضا تاجگردون در استیضاح نقش ندارد بلکه از ما کار می خواهد.

   

  وی در پاسخ به این سوال که شهردار می گوید امروز باید به جلسه استیضاح وی طبق نامه ارسال شده از سوی شورای شهر به دفتر وی برگزار گردد گفت:نامه در تاریخ ۱۹ اسفندماه در دبیرخانه ثبت شده است که پس از پایان مدت ده روز شهردار طی دعوت کتبی جها حضور در جلسه استیضاح به شورا دعوت می شود که اکنون نه مهلت ده روز به پایان رسیده است و نه ما ازشهردار جهت حضور در جلسه استیضاح دعوت کرده ایم.

  حسینی بار دیگر تاکید کرد:مهلت ده روز دعوت از شهردار برای استیضاح پایان نپذیرفته و عده ای به دنبال ایجاد تنشج هستند.به وقتش جلسه استیضاح برگزار خواهد شد

   

  افضل نظری دیگر عضو شورای شهر در گفتگو با فانوس زاگرس بیان داشت:یکی از انتقادات به شهرداردوگنبدان در خصوص صدور احکام مشاوره است که شهردار افرادی را بعنوان مشاور انتخاب کرده است که مطلوب شورا نیست.

   

  به گزارش فانوس زاگرس،به نظر می رسد جناح اکثریت شورای شهر از حضور یکی از کارکنان شهرداری دوگنبدان که فرزند یکی از فعالان اصولگرای مطرح گچساران است کنار شهردار و تاثیرگذاری این فرد بر برخی تصمیمات و عزل و نصب های شهرداری بشدت ناراضی هستند که خواستار کنار گذاشتن این فرد توسط ظفری هستند.

   

  امروز جلسه استیضاح شهردار دوگنبدان برگزار نشد اما به خوبی دو دستگی و اختلاف شدید و مهار نشده میان اعضای شورای شهر و همچنین اختلافات میان شهردار و جناح اکثریت شورا قابل مشاهده بود که اگر وضعیت و بحران فعلی بخواهد به این شکل به پیش برود زنگ خطر جدی خواهد بود.

   

  گزارش از احسان دری

   

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  32 نظر برای “گزارشی از جلسه استیضاح شهردار دوگنبدان+حاشیه/عکس”
  1. ناشناس گفت:

   ظفری خودش برودسنگینتره

   1

   7
  2. ناشناس گفت:

   این خیلی خوبه که شهردار در مورد نحوه هزینه کرد بودجه به شورا پاسخگو باشه تا روشن بشه پولها در چه مواردی خرج میشه. شهرداری باید فکری هم به،حال ترافیک فزاینده شهر کنه و از متخصصین مشاوره بگیره برای حل اون

   6

   0
  3. بویراحمد گفت:

   اتفاقا حقش استیضاح می باشد چون به اسم اصلاحات اصولگراها رادر دست گرفته

   3

   7
  4. جوان گفت:

   انصافا شهردار نمک نشناس می باشد اگه این افراد نبود چه کسی آن را شهردار می کرد حالا رفته با مخالفان

   1

   6
  5. طرفدار ملت گفت:

   اقای …….. شما بفرمایید خودت چیکار کردی تا الان برای شهر اول خودتو باید استیضاح کنند. سواد انچنان هم نداری که ۱۵ بند انتقاد نوشتی دست بردار از این کارها .. شانسی شانسی اومدی با پول شورا شهر شدی اونم رئیس شورا خدا به داد شهر برسه

   9

   1
  6. داودی گفت:

   تاسف به حال شهری که ……. و ……. بخوان براش تصمیم بگیرن بابا شماهاییی که با شام و شارژاومدین عضو شورا شدین چجوری میخواین به فکر مردم باشین شما تو کمتر از یه ساعت حرفهای خودتونو نقض کردین درود به شهردار و خیر خواهان شهر گچساران

   11

   0
  7. شهروند گفت:

   چرا برگزار نشد جلسه،این تناقض گویی توسط برخی از اعضای شورا کاملا مشخصه که جریان چیه.یه عده از اعضای شورا بازیچه دست یه ادم از خدا بی خبر،که نه خدا رو میشناسه و نه بنده خدا،وا اسفا به اون اعضای که افتادن دنبال زیاده خواهی های این انسان.اگه دستت پ. باشه برا استیضاح به همون خدا قسم یک ساعت نمیذاشتی ظفری بماند اونقد چشم و دل بسته ای که …

   4

   0
  8. ناشناس گفت:

   اقای………..ان چه عیان است چه حاجت به بیان همه مردم کاملا شخصیت شما رو می شناسن شخصیت یه ادمای مثل اقای ……و ….می شتاسن با این حرفا بیشتر خودتو خراب نکن

   3

   0
  9. ناشناس گفت:

   بابا جمع کنید این بحثها رو واقعا هدف این موافقان استضاح چیه؟؟؟ ما که به عنوان یک شهروند بغیر از کار و فعالیت های عمرانی چیز بدی از ظفری ندیدم اگه مشکلی هست احتمالا از جانب خودتون

   8

   0
  10. گچسارانی گفت:

   اونای که کامنت گذاشتین اون بالا که ظفری با اصلاحات اومد بالا و الان بهشون پشت کرده عرض کنم ظفری به هیچ شخصی پشت نکرده بلکه به بی قانونی و ضدوبند پشت کرد.بعدش عیار انسانها به اصلاح و اصولگرا بودن نیست .دلایل محکمی داشتین برا استیضاح پشت کردن به اصلاحات،دلایلتون مثل برخی اعضای موافق ایستیضاحمحکم بود برا خودت کف بزنید

   3

   0
  11. شهروند گفت:

   اقایان ……و……… دنبال منافع خودشون هستند ، زمین خواران اطراف شوراهای خواستار استیضاح بیشتر هستند یا مشاوران بد اطراف شهردار ؟؟؟
   اقایان دنبال منافع خودتون نباشید ، الحق که با پول وارد شورا شدید مهندس ظفری پاک هست با این حرفا لکه دار نمیشود .

   2

   0
  12. خدا جای حق نشسته گفت:

   الان دیگه همه چیز روشنه مشخصشود سهم خوای برخی از اعضا که برا رسیدن به کرسی شورا ها چه هزینه هاییی نکردن فشار قابل توجهی روشون هست شهردار پاکدست و کاردان لیاقتت بیشتر از این چیزاست زنده باشی و پاینده درضمن یه کامنت دیدم خیلی مسخرست شمای که گفتی شهردارو این مخالفا انتخاب کردن قرار نیست چون اونا انتخابش کردن یعنی باید تن به خواسته همچین ادمایی بده لطفا به شعور خودت توهین نکن شهر مال مردمه نه مال ئه چند تا زیاد خواه

   4

   0
  13. کربرفتویی گفت:

   اقایان وخانم اکثریت شورا، حتماشنیدین عدو سبب خیرشود، نیت پلیدشما باعث شد شهردار با گروه اقلیت یکی بشه وانصافا موفق وتوانمند هم بوده.

   4

   0
  14. دانشجو گفت:

   از این جریان ب قول خودشون استیضاح خیلی چیزا مشخص شد ، از اقای نظری و سید ناصر انتظاری نمیشه داشت چون اینا تکلیف و هدفشون مشخصه برا چی هستن ،،اقای مسلم کرمی هم که وعده شهردار شدن بهش داده بودن ،یعنی اقای کرمی ارا مردم به سمت و پست فروخت ،اخه اقای کرمی پیش خودت چی فکر کردی هر کاری ادم و تخصص خوشو میخواد برادر ،،خانم زارعیان هم دلیلش مبهمه ،،اما واقعا جای تشکر داره از سه عضو فنی و تخصصی شهرداری که کارنامه هر کدومش واقعا قابل قبول هست و از شهردار جوان دکتر ظفری همون طور که خواسته خیلی از مردم شهر بود حمایت کردن ، نتیجه واضح و مشخصه و برداشت ها روشنه

   4

   0
  15. اگاه گفت:

   با سلام
   شهردار را اقاي تاجگردون معرفي كرده و هيچ وقت شورا كه همه در دست تاجگردون هستند نمي توانند عوض كنن

   0

   0
  16. عابدزاده گفت:

   والا ظفری توی این مدت به اندازه چند سال کار کرده و حقش این نیست

   3

   0
  17. محسنی گفت:

   بابا خدا وکیلی دست بردارید از این کوتاه فکریتون اصلاح طلب و اصول گرا چیه ،رای مخالف و موافق چیه بابا ب خدا قدر این انسان پاک و نیروی تخصصی مون که بچه شهرمون هست بدونید و حاشیه درست نکنید بزارید کارشو و طرح ها شو با ارامش انجام بده دکتر ظفری بسیار انسان شایسته و کار بلدی هست ب خدا

   4

   0
  18. ناشناس گفت:

   متاسفم برا شهری که این افراد تازه به دوران رسیده و بی سواد دارن مدیریتش میکنن … طرف ی کلام فارسی بلد نیست حرف بزنه رفته تو شورا ….

   5

   0
  19. شرمنده از معرفی گفت:

   ظفری عملکرد خوبی دارد و با اینهمه مخالف در شورا که بازدارنده هم هستند میتوان گفت عالی کار کرده . شهردار باید شهردار باشد و نه اسیر دست گروهی خاص اینکه شهردار از نیروهای چپ و راست همزمان استفاده میکند نشان از شایسته سالاری در تفکرات وی میباشد که مطلوب است . بگذارید شهردار با دلگرمی به کارش ادامه دهد
   حیف است از موقعیت حاصل شده به نحو احسنت استفاده نشود . با این حرکات کمک دکتر تاجگردون را هم از دست میدهید . توی شورا کسی نیست که نقش پدر خوانده را بازی کند ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ! ! ! . سید ناصر حسینی بعنوان رییس شورا باید
   این نقش را ایفا کند و مسئول است و باید جوابگوی مردم شهر باشد . شورا باید پروژه تعریف کند ردیف بودجه ان را مشخص کند و از شهردار بخواهد انجام دهد شورا در این مدت از شهردار چه خواسته که انجام نشده ؟

   7

   0
  20. ناشناس گفت:

   آخ سی رواق آخ سی رنگ بکس و چماق

   0

   1
  21. ناشناس گفت:

   یه شهردار کاربلد خوش اخلاقی اومده کارمیکنه اذیتش نکنید

   6

   0
  22. عداات گفت:

   ظفری واقعا ضعیفه تنها عاملی که تا الان مونده همین ادمای دورش هستن که با جنجال رسانه ای نمیزارن استیضاش کنن

   0

   3
  23. جوان گفت:

   واقعا اقای ظفری انسان پاکدستیست وبر ارزش ان افزوده شد مردم از ایشان راضی هستند

   2

   0
  24. یاس گفت:

   خیلی زشته آقای ظفری به اندازه چندین سال کار کردن دنبال ……. هستین درست نیست اینا ………هست

   2

   0
  25. ملك گفت:

   درود بر مردزحمت كش سيدناصر حسيني

   0

   5
  26. بویراحمد گفت:

   عزیزان شهرداری که خونه به خونه رفت و التماس میکرد وصدها نفر واسطه بودند تا اینکه شهردار بشه این شهردار نمی تونه شهردار موفقی باشد شهردار آن که بیایند التماسش کنند که بیا شهردار بشه دست بردارید از این حرفهای پوچ که شهردار کاربلد این حرفها چیه توهین نباشه آن رفته گر را هم بزارن شهردار و چندتا مشاور داشته باشه هم کار انجام میشه در نهایت کسی شهردار نباشه هم شهرداری و شهر میچرخه ولی من از صحبتهای همه دوستان نتیجه میگیرم که آقای ظفری نباید شهردار میشد علت داره اگر انسان……و…….. بود با رفتن در این خونه و آن خونه توقعات را بالا برده به نظر من باید استعفا بده تا بدتر نشده

   0

   4
   • خدا جای حق نشسته گفت:

    خوشم میاد بودن همچین ادم پرتلاشی خیلی ها را سوزونده درود بر شرف و پشتکار شهردار….فقط کامنتتت یه چیزو نشون میده گونی برنج و رب و روغن به مزاجت خیلی چپیده ولی بدون ظفری نون شماها را میبره

    3

    0
  27. امید سحر گفت:

   سلام.ظفری انسان خوبی است.انسان خوب بودن دلیل بر مدیر خوب بودن نیست.اگه راست میگه مهندس رحمانی و قنبری رو کنارش برداره بعد ببینید در حد مراد قلندری سرایدار شهرداری هست یا نه؟ این از کار عمرانی.از قانون ک هیچ حالیش نیست.

   0

   2
   • نرگس گفت:

    عجببببببب حامیانی پیدا میشه میشه منظورتو درست بفهمونی اگه نمیدونی بدوند اگه این دونفر تواناییی خوبی داشته باشن که دارن پس مدیریت اقای ظفری عالی هست که همچین مدیرانی انتخاب کرده پس لطفا به کامنتی که میزاری دقت کن و با دلیل و منطق حرف بزن این دو عزیزو هم خراب نکنین

    2

    0
  28. ناشناس گفت:

   با سلام .بنده اصولگرا ام و اما ….. ترا خدا بگذارید این شهردار ساده و بدبخت و متخصص شهرسازی کارش را انجام بده …از روزی که اومده چاله چوله های شهرمون نمیشه گفت همگی اما ۸۰درصدش پر شده . و تو همین ایام هم اغلب پروژه هاش فعاله و حضور داره و از طرفی مجرده ..فکرش و وقتش تمام ازاده …امتحان کن …هر کسی که بش زنگ بزنه جواب میده و … تو را خدا بگذارید کارش انجام بده ….میدونیم شما هستید و میتونید ….اما اگر عزل شود تو تاریخ گچساران ثبت میشه که که بود و حذف شد ….دیگه بسه

   0

   0
  29. همشهری گفت:

   خدایی ظفری درحدو اندازه شهردارگچساران نیست شهرداربایدقوی نترس مستقل باشه مثل دکترذینل زاده

   0

   0

  
  امروز سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • فراخوان طراحی پوستر ؛ شب بلادشاپور+جزییات
 • حداقل دستمزد سال ۹۸ کارگران تعیین شد+جزئیات
 • اختتامیه لیگ فوتبال شهرستان گچساران برگزار شد/قهرمان لیگ فوتبال شهرستان گچساران مشخص شد+تصاویر
 • تجمع اعتراضی کارکنان شهرداری چرام به عدم پرداخت مطالبات+عکس
 • رئیس جدید دانشگاه سما گچساران منصوب شد+حکم
 • پادرمیانی برای بخشش فرهنگی محکوم به اعدام در دهدشت
 • ضرورت خانه تکانی در گام دوم انقلاب
 • پیام فرماندار لنده به مناسبت ولادت باسعادت حضرت علی(ع) ، روز پدر و گرامیداشت یاد و خاطره پدران آسمانی دیار لنده
 • روند اجرایی پروژهای عمرانی بخش چاروسا از زبان بخشدار
 • مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران:وامدار هیچ‌کسی نیستم /برای تاجگردون حرمت قائلم چه نماینده باشد چه نباشد/روز انتخابات مشخص می‌شود هرکسی چقدر ارزش دارد+تصاویر
 • بزرگترين محموله قير جهت آسفالت پروژه هاي دوگنبدان تأمين شد/ ٦٠٠٠تن قير به گچساران ارسال خواهد شد+نامه نگاری ها
 • تقدیر استاندار کهگیلویه و بویراحمد از شهردار باشت+لوح تقدیر
 • مدیرکل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد:قاطعانه با استخدام‌های بدون ضابطه در کهگیلویه و بویراحمد برخورد می‌کنیم
 • چهارشنبه سوری ، چهارشنبه سوزی نشود…
 • مرگ دردناک جوان دهدشتی پس از عمل آپاندیس
 • زایشگاه جدید بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج افتتاح شد+عکس
 • پیام تسلیت شهردار باشت به همکاران و خانواده آتش نشان گچسارانی
 • دانشگاه پیام نور در چرام ماندگار شد
 • بزرگترین رویداد فرهنگی، ورزشی کهگیلویه و خاموشی برخی رسانه های معدود مخاطب
 • مدیرعامل شرکت تعاونی عشایری ثلاث لنده انتخاب شد+تصاویر
 •